Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 10:59:27 vasta tsitaadiga

reso on maitse asi, mõni ei saa 15" 1400x1050 resoga hakkama, teine jälle naudib 15" peale 1920x1600 reso...ja paljud tiheda reso kasutajad vajavad seda enda töö tõttu - kujundaja, progeja....kui sul erilist vajadust pole SXGA kasutada, siis pole mõtet maksta juurde 1000, sest weebilehed on enamus siiski 1024x768 jaoks tehtud ja ka mängudes pead panema natiivse reso, et pilt selge oleks(kuigi toimib ka alla natiivse) ja pole kasu, kui läpparil on hüperkiire videokaart ning natiivne reso 1900x1200...cryisise jpm mänge võid ära unustada fulliga mängimise, sest kui 1024 jookseks kenasti vajab 1900 reso 2x kiiremat videokaarti
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 11:31:18 vasta tsitaadiga

Sülearvuti mul on 15" ning resoga 1400x1050. Nö default dpi on minu jaoks liiga väike. Panin selle suuremaks, siis on täiesti OK.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 16:25:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda selle XPS korpuse kvaliteedi kohta. Kas ta on selline kriimusõber või on mingi kiirmukindlam materjal nagu Latitude jms läpparitel?

EDIT: kas Core2 Duo 8100 2.1GHz/3MB/800FSB on väärt rohkem maksmist võrreldes Core2 Duo 7250 2.0GHz/2MB/800FSB või on see vahe nii märkamatu, et pole mõtet?

Teistpidi olen mõelnud suurema resoga ekraani suhtes seda, et alati saab reso muuta omale sobivaks? Võttes WSXGA+ 1680x1050 võin ju seada selle vajadusel 1280x1024 peal jooksma aga samas mul jääb valik vajadusel ka kõrgemaid resosid kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 23:31:26 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
Kas keegi oskab öelda selle XPS korpuse kvaliteedi kohta. Kas ta on selline kriimusõber või on mingi kiirmukindlam materjal nagu Latitude jms läpparitel?

EDIT: kas Core2 Duo 8100 2.1GHz/3MB/800FSB on väärt rohkem maksmist võrreldes Core2 Duo 7250 2.0GHz/2MB/800FSB või on see vahe nii märkamatu, et pole mõtet?

Teistpidi olen mõelnud suurema resoga ekraani suhtes seda, et alati saab reso muuta omale sobivaks? Võttes WSXGA+ 1680x1050 võin ju seada selle vajadusel 1280x1024 peal jooksma aga samas mul jääb valik vajadusel ka kõrgemaid resosid kasutada?


Uuem tehnoloogia peaks ka ikka vist mingeid eeliseid andma tulevikus.

Hetkel vist väga suurt vahet ei ole http://www.notebookcheck.net/Review-Intel-Core-2-Duo-Penryn-CPUs.7876.0.html
Äkki jookseb jahedamalt ja hoiab paar minutit akut kokku.

Selle native resolt madalamale panek...pole päris sama mis crt monitoridel, pildi kvaliteet on ikka nähtavalt kehvem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 23:48:38 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Selle native resolt madalamale panek...pole päris sama mis crt monitoridel, pildi kvaliteet on ikka nähtavalt kehvem.

Kehvem ning 1280x1024 korral välja venitatud. Kui üldse mõelda madalamale resole, siis ikka laiekraansele (1440x900, 1280x800). Mainitud resodega ekraanid ju valikus täiesti olemas, hiljaaegu tuli parema LED ekraaniga 1440x900 valik ka juurde...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 01:17:16 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:

Uuem tehnoloogia peaks ka ikka vist mingeid eeliseid andma tulevikus.

Hetkel vist väga suurt vahet ei ole http://www.notebookcheck.net/Review-Intel-Core-2-Duo-Penryn-CPUs.7876.0.html
Äkki jookseb jahedamalt ja hoiab paar minutit akut kokku.

Selle native resolt madalamale panek...pole päris sama mis crt monitoridel, pildi kvaliteet on ikka nähtavalt kehvem.


Kas pildi kvaliteet on tõsiselt kehvem kui 1280x800 natiivse resoga masinal? Pole ühtegi samasuure ekraaniga madalama ja kõrgema resoga masinaid käepärast ka millega võrrelda.

Ma kasutan enda 22" samsungil 1440x900 reso kuna natiivne reso jääb lihtsalt silmadele liiga väikeseks. Mõni CSS-is või flashis tehtud kirbukirjaga kodulehel toimetamiseks pidin lihtsalt reso tõstma kuna lehitseja ei suuda sellistel lehtedel fonti zoomida. Pilt ei ole küll nii terav kui kõrgema resoga kuid silmad puhkavad. 15" ekraanil ei kujutagi ette sellist reso aga olen üsna kindel, et pikematel läpakasessioonidel hakkab selline reso silmadele icon_sad.gif Tundub, et tuleb võtta silmade tervise huvides siiski 1280x800 ehk madalama resoga ekraani

PS! Kas keegi on vahepeal viimastel kuudel omale veel mürisevat Delli ka saanud!?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 11:53:25 vasta tsitaadiga

See kas Penrynidega masinad ka müra teevad huvitaks ka mind.

On ka hetkel plaan tulevikus m1330 soetada ja jäi silma, et hetkel saab näiteks shop.it.ee`s endale konfida 4GB mäluga mudel ainult ~800 lisaraha eest, samas kui max.ee`s selline upitamine oma 3000kr maksaks.

Selline küsimus tekkis ka veel, kui masin on ostetud Vista Businessiga, siis on võimalus sinna ka legaalselt XP peale lükata. Aga kui tekiks soov panna masinale Vista 64bitine versioon (mis siis äkki ka need 4GB mälu kasutusele saaks võtta, kui vaja peaks minema), siis kas see läheks mulle ekstra maksma? Ja kas selline OPsüsteemi vahetus ka garantiile mõjub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 16:15:45 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
On ka hetkel plaan tulevikus m1330 soetada ja jäi silma, et hetkel saab näiteks shop.it.ee`s endale konfida 4GB mäluga mudel ainult ~800 lisaraha eest, samas kui max.ee`s selline upitamine oma 3000kr maksaks.

Nad on hinda alandanud thumbs_up.gif. Siiamaani küsisid ka nemad 4GB eest kirve hinda.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 17:23:03 vasta tsitaadiga

Siin enne läbi käinud Acme teema kohta:

IT Grupp ostuab täisgarantiid Acmest tulnud masinatele, juhul, kui need on Acme tarninud DS Distributor UAB-lt.


viimati muutis raconteur 01.12.2008 10:18:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 01:36:56 vasta tsitaadiga

no mul ka tänaseks päevaks ka 1530 olemas... müra kohta ei oska veel midagi öelda võibolla kuulmine kehv... peab tunnistama, et nii heade kõlaritega läpakat pole varem olnud... thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 21.05.2008 14:04:15 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
renhoelder kirjutas:
On ka hetkel plaan tulevikus m1330 soetada ja jäi silma, et hetkel saab näiteks shop.it.ee`s endale konfida 4GB mäluga mudel ainult ~800 lisaraha eest, samas kui max.ee`s selline upitamine oma 3000kr maksaks.

Nad on hinda alandanud thumbs_up.gif. Siiamaani küsisid ka nemad 4GB eest kirve hinda.


shop.it.ee paneb mälu-upgrade puhul kvaliteetset Kingstoni mälu, mis on odavam, kui Delli stock mälu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insane
Piiratud kasutaja


liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.05.2008 21:30:22 vasta tsitaadiga

Mul m1330 kolmandat nädalat igapäevases kasutuses ja pininat pole, selle thread'i peale tegin laboratoorse katse 8a lapse peal ja ikka vaikne icon_razz.gif Samas kui kellelgi on probleeme ragiseva häälega kasutades kõrvaklappe siis selle jaoks on ravi olemas!

Kui antud masinast juba juttu siis kas keegi teab kust talle autolaadijat otsida? Universaalsed ei istu kuna otsik on "kuuskant"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.05.2008 19:55:41 vasta tsitaadiga

noniih, kavas ka see mudel endale hankida, saab näha kas mul esineb see siis icon_smile.gif

edit: läpp käes ja ei mingit pininat 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2008 11:47:05 vasta tsitaadiga

Kellel see masin olemas kuidas teil Wifi töötab?

Mul katkeb vahest ära ja vahest jookseb arvuti täiesti kinni. Olen proovinud erinevaid drivereid aga ei aita. Kahtlustan juba ,et on riistvara viga aga garantiisse ei julge enam minna. Vahetavad seal oma refubished osasid edasi ja tagasi.

Ja videokaart kah streigib. Kord leiab telekas HDMI üles ja kord ei leia.

Sirinat mis mul alguses häiris ei ole enam kuulda. Ju mu kõrvad on selle uue müraga ära harjunud.

Üldine arvamus arvutist on selline ,et liiga väiksesse korpusesse ei saa ikka väga palju jubinaid toppida. Olen arvutit aktiivselt kasutanud nüüd juba 7 kuud.
Ööseks käima jätad on vahest kinni jooksnud - see häirib kõige rohkem.
Kõige kummalisem on see ,et teisel arvutil jooksutab ka võrgukaart kokku aga seal saab selle PCMCIA pesast välja tõmmata ja tagasi lükata ning siis on kõik ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 01.06.2008 11:05:23 vasta tsitaadiga

Minul õnnestus 1330-ne omanikuks saada tänu emt heategevuskampaaniale 8) Muid probleeme masina juures täheldanud ei ole,väljaarvatud see pinin mida vahest teeb.Garantiiga ei ole viitsind sellepärast mässama hakata-ju ma liiga laisk selle jaoks icon_smile.gif Muidu rahulolu masinaga 100%,hea pisike kompaktne masin mis saab hakkama kõigega mida ühel keskmisel arvutikasutajal vaja thumbs_up.gif

Misfits, wifiga ja graafikaga ei ole probleeme olnud ei vista,xp ega ubuntuga.Mine vii parem garantiisse,ei taha uskuda et nad vigaseid osi edasi tagasi lappavad-ma vähemalt loodan et nad seda ei tee icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 10:12:51 vasta tsitaadiga

insane kirjutas:

Kui antud masinast juba juttu siis kas keegi teab kust talle autolaadijat otsida? Universaalsed ei istu kuna otsik on "kuuskant"



Sobib ainult Delli autolaadija (mis ka tegelikult pole kuuskant, aga delli poolt supporditud antud masinale, laadija on multifunktsionaalne, nii vooluvõrgust kui autost). Kui mingi custom autolaadija ühendad, siis hoiab see küll arvutil hinge sees, kuid akut ei lae. Nimelt Delli tahab keskmise pini kaudu infi laadija kohta ja kui seda pole, siis aku ei laadu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri143
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2008 10:42:17 vasta tsitaadiga

Sellelt lingilt saate vajaliku tarviku osta:

http://www.max.ee/?p=623
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauripoiss
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004




sõnum 29.08.2008 11:11:51 vasta tsitaadiga

Ise tellisin ka MAX-ist endale XPS M1330-e eks ole nüüd näha kui käes. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 11:25:09 vasta tsitaadiga

Poole aasta jooksul pole mingeid probleeme olnud icon_rolleyes.gif Võimalik, et 1530 probleeme vähem kui 1330-ga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 30.08.2008 12:24:24 vasta tsitaadiga

Jaanuaris kättesaadud M1330-l ilmnesid mul graafikaprobleemid, st triibuline ja ruuduline segamini pilt. Max123 vahetas 14 päevaga emaplaadi garantiikorras. Samas mul algselt oli revision a01 masin ka, need esimesed lambad läksid dellil küll aia taha, uuemad tunduvad töötavat.

Edit: Avastasin, et masinal on nüüd üks kruvi alt puudu, protsessori juures, M-tähega tähistatud sügavas pesas. Nüüd pole jälle aega tagasi joosta, Tartus hakkab uus semester pihta. Selline lihtne lohakus on küll nõme icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 30.08.2008 12:55:59 vasta tsitaadiga

link :: Laos XPS 1330

S.W.A.T. kirjutas:
Jaanuaris kättesaadud M1330-l ilmnesid mul graafikaprobleemid, st triibuline ja ruuduline segamini pilt. Max123 vahetas 14 päevaga emaplaadi garantiikorras. Samas mul algselt oli revision a01 masin ka, need esimesed lambad läksid dellil küll aia taha, uuemad tunduvad töötavat.

Edit: Avastasin, et masinal on nüüd üks kruvi alt puudu, protsessori juures, M-tähega tähistatud sügavas pesas. Nüüd pole jälle aega tagasi joosta, Tartus hakkab uus semester pihta. Selline lihtne lohakus on küll nõme icon_mad.gif


1330 oli Delli jaoks kiirustatud mudel. Ma pole näinud nii palju lastehaigusi ühelgi teisel Delli tooteseerial, kui XPS 1330-l. Ma ise kaa sama mudeli kasutaja ja samamoodi emaplaat vahetatud. Viimased XPS 1330 ja 1530-d on aga oma lastehaigused välja ravinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2008 21:08:30 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:
S.W.A.T. kirjutas:
Jaanuaris kättesaadud M1330-l ilmnesid mul graafikaprobleemid, st triibuline ja ruuduline segamini pilt. Max123 vahetas 14 päevaga emaplaadi garantiikorras. Samas mul algselt oli revision a01 masin ka, need esimesed lambad läksid dellil küll aia taha, uuemad tunduvad töötavat.

Edit: Avastasin, et masinal on nüüd üks kruvi alt puudu, protsessori juures, M-tähega tähistatud sügavas pesas. Nüüd pole jälle aega tagasi joosta, Tartus hakkab uus semester pihta. Selline lihtne lohakus on küll nõme icon_mad.gif


1330 oli Delli jaoks kiirustatud mudel. Ma pole näinud nii palju lastehaigusi ühelgi teisel Delli tooteseerial, kui XPS 1330-l. Ma ise kaa sama mudeli kasutaja ja samamoodi emaplaat vahetatud. Viimased XPS 1330 ja 1530-d on aga oma lastehaigused välja ravinud.


Tegelikult pole graafikaprobleemis mitte Dell süüdi, vaid nVidia. Nimelt teatas nVidia vigastestchippidest, mis läksid nii esimestele XPS-idele kui ka kõigile muudele sülearvutitetootjatele 2007. aasta lõpus. Viga on XPSi puhul esinenud rev A01 emaplaadiga, A04 puhul on juba asi parandatud. Nvidia muud ei osanudki ütelda, et pole midagi teha, kui viga esineb, peab lihtsalt garantiikorras jubina uuema variandi vastu vahetama...

veidi juttu: http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/07/09/nvidia-g84-g86-bad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 03.09.2008 14:28:12 vasta tsitaadiga

Lisaks ei ole M1330ne jahutuslahendus ka just maailma parim. Sõbra M1330-l oli graafikakivi ja jahutuse vahel olev termosvamm ära kuivanud ja masin kuumenes tihti üle (st näiteks lülitas ennast välja).

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=268081
Siin on õpetus ja arutelu jahutuse ümberehituse jaoks, mis paraku muidugi tühistab garantii. Kuivõrd M1330 on suhteliselt võimas arvuti küllaltki väikeses kestas, siis oleks võinud jahutus paremini lahendatud olla. Eks see kiirustamise viga ole. Nvidia bläkk nende kiipidega on veel muidugi omaette probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soojatoru
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 15:57:54 vasta tsitaadiga

Nii, sain ka soetatud omale XPS 1330. Olen rahul asjaga, kuid üks asi natuke häirib. Nimelt kõvaketas teeb kuidagi imelikku kriginat. Sellist tavalist teeb ja siis viskab veitsa valjemal sisse. Ketas ise on 160Gb 5400 pöördega. WinXP peal. Kaks eraldi partitsiooni on ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 16:06:50 vasta tsitaadiga

Mis tootja ja mudeli ketas on? Ega juhuslikult Seagate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soojatoru
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2008 12:39:19 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Mis tootja ja mudeli ketas on? Ega juhuslikult Seagate?


Ei ole. Western Digital. WDC WD16000BEVT-75ZCT0
Ja see hääl on selline, nagu..
Kunagi vanasti pidi PC peale 'Shut down' arvutikasti ise nupust välja lülitama. Enne seda tegi ta need värgid-särgid ära ja lõpuks viis kõvaketta (vist) pea sinna äärde, sellise väikse kriginaga. Sellist häält teeb nagu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 11.10.2008 09:00:43 vasta tsitaadiga

link :: Macbook Pro-del vigased nvidiad

raconteur kirjutas:

Tegelikult pole graafikaprobleemis mitte Dell süüdi, vaid nVidia. Nimelt teatas nVidia vigastestchippidest, mis läksid nii esimestele XPS-idele kui ka kõigile muudele sülearvutitetootjatele 2007. aasta lõpus. Viga on XPSi puhul esinenud rev A01 emaplaadiga, A04 puhul on juba asi parandatud. Nvidia muud ei osanudki ütelda, et pole midagi teha, kui viga esineb, peab lihtsalt garantiikorras jubina uuema variandi vastu vahetama...

veidi juttu: http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/07/09/nvidia-g84-g86-bad


Mac'id kaa vigastet chippidega. http://www.engadget.com/2008/10/10/apple-says-some-macbook-pros-hit-by-faulty-nvidia-chips/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 02.12.2008 20:03:31 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mida kust keerata tuleks kui läpakal vendid kogu aeg lõugavad, üle aasta juba kasutanud oma m1330 ja nüüd eile panin uuemad videokaardi driverid peale ja peale restarti hakkasid vendid koledasti üürgama, vahepeal võtab natukene vaiksemaks, a no vanasti oli see väga harv juhus kui ta üldse jahutama kukkus, prose temp ise aint 30 C ja videokaardil 50C. A ja proovisin ka vanemad driverid tagasi panna a endiselt vent puhub kui meeletu.
Ette tänades,
Tns
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 20:05:23 vasta tsitaadiga

TNS, sisemuse tolmupuhastust see masin näinud on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 04.12.2008 09:40:54 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
TNS, sisemuse tolmupuhastust see masin näinud on?

Suvel nägi ja tempid iseenesest on normis, isegi kui panen käe sinna ventika juurde, sis ikka jummala külm õht liigub seal, a vent ikkagi uugab.

EDIT: Lappasin mis ma lappasin biosis a ma sealt ka miskit nagu valesti ei leidnud, a igal juhul peale biosi updati on masin jälle meeldivalt vaikne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 23:48:01 vasta tsitaadiga

http://www.diefer.de/i8kfan/index.html

selline spets jubin ka abiks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 22.12.2008 23:43:53 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska seletada, miks mu M1330 teeb vahel väga harva (3-4x vist juhtunud kokku) windowsis suvalise tegevuse ajal suhteliselt pika piiksu sisemise kõlari abil? Tundub ka nagu teeks kõvaketas mingi veidi valjema klõpsu samal ajal.

EDIT: Täna sain veel teise piiksu ka lisaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kookoskook
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2009




sõnum 31.01.2009 16:50:02 vasta tsitaadiga

Kas need xps m1330-d tõesti nii probleemsed, et lausa eraldi teema tehtud?

Plaanisin nagu osta ja hind ka hetkel päris hea.

Kas Dell enda probleeme praeguseks juba kõrvaldanud ei ole?

http://sale24.ee/sulearvuti-dell-1330-1333434intel-core-t5750-250gb-vista-p-7292.html - sealt plaanisin osta muidu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 17:29:50 vasta tsitaadiga

täpselt sama masin HV kasutajale -500 ehk siis 13000 eest http://www.laptopid.ee/index.php?vaata=355
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kookoskook
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2009




sõnum 31.01.2009 17:46:39 vasta tsitaadiga

Äkki siis müüja informeerib mind ka, et kas ma veedan enamus aega selle läpakaga garantiis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2009 17:52:12 vasta tsitaadiga

pole siiani probleemi olnud nendega, mingist hetkest neil esimesed tüüpvead parandati ära küll, praegused peaks olema neist vabad...ei oska kahjuks rohkem kommenteerida
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 11:44:39 vasta tsitaadiga

Kas Dellimehed oskavad midagi kosta on tulemas Eestisse ja millal see Dell Studio XPS??? Tahaks selle ära oodata kui tuleb siiski, mulle sobib kui Soomeski kasvõi oleks olemas.

http://www.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop-studio-xps-13?c=us&cs=19&l=en&s=dhs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 13:11:53 vasta tsitaadiga

Mul 1530 pole aasta aja jooksul mitte ühtegi probleemi olnud. Kui nii edasi läheb siis tuleb küll rahule jääda, eks aeg näitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 15:36:56 vasta tsitaadiga

1530 ja 1330-l on siiski vahe sees.

kookoskook, probleemid on enamasti nVidia graafikakiibiga. Sel väljatoodud masinal on Inteli int. video ning graafika suremise probleeme ei tohiks olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diesely
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2009




sõnum 03.02.2009 13:56:59 vasta tsitaadiga

Minu Vistaga töötava XPS 1330ga juhtus selline asi, et mõningaid programme uninstallides lasin ilmselt maha ka ühe "MSXML 4.0 SP2" nimelise progammi ja pärast seda ei leia läpakas enam ühtegi Wi-Fi ühendust. Kas selle programmi unloadimine võis Wi-Fi kadumise põhjuseks olla?
Arvutit sisse lülitades lööb desktopile akna, kus on kirjas: "Your Wi-Fi Catcher band configuration is not compatible with your WLAN card band configuration. Select YES to automatically change your Wi-Fi Catcher band configuration or NO to keep your current band configuration." Kumbki valikutest ei aita, tehtud repairid jms samuti mitte. "Connection status: unknown. The dependency service or group failed to start."

Kas keegi oskaks aidata probleemile lahendust leida? icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2009 00:39:53 vasta tsitaadiga

link Seda oled juba proovinud?
Ära uninstalli tundmatuid asju enne põhjalikumat uurimist, eriti kui nende eesotsas on MS, ehk siis Microsoft. Veel üks soovitus, Google!

_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 01:04:18 vasta tsitaadiga

Ning lõpuks uus mudel saadaval:

http://www.flex.ee/1392-Dell-Studio-XPS-13-UUS-MUDEL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 09:21:27 vasta tsitaadiga

Täitsa õunaks ära mindud - ainult 2 USB-d icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 22.04.2009 13:16:24 vasta tsitaadiga

http://www.flex.ee/1487-Dell-XPS-M1330-VHP
peaks olema vana, ka ju 2x usb. delli enamustel väikestel junnidel ongi 2 ju.

_________________
raidi suu ei valeta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 14:57:39 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel mõlemad kõlarid plärisevad? Saan aru küll, et pole mõeldudki mingit hullu kvaliteetheli tegema, aga isegi mõistliku helitugevuse juures pläriseb... Esmalt hakkas parem (too on juba ammu seadetest maha keeratud) ja nüüd tundub, et vasakuga läheb samamoodi. Garantii üldse võtab jutule sellise probleemiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2009 19:54:31 vasta tsitaadiga

need kõllid tõmbavad mõnusalt kogu saiapuru enda külge, võimalik, et aitab puhastamisest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 17:53:04 vasta tsitaadiga

Tere! Mul on selline probleem, et ei oska sisseehitatud mikrofoni välja võtta. Iga kord kui midagi recordin, skypes räägin vms siis tuleb sellest lisaks suu juures olevale mikrofonile väga häiriv static +kõik muud helid mis toas vähegi kostuvad juurde. Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2009 17:56:27 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Tere! Mul on selline probleem, et ei oska sisseehitatud mikrofoni välja võtta. Iga kord kui midagi recordin, skypes räägin vms siis tuleb sellest lisaks suu juures olevale mikrofonile väga häiriv static +kõik muud helid mis toas vähegi kostuvad juurde. Oskab keegi aidata?

Mis mõttes "välja võtta"? BIOS-is peaks olema sisseehitatud mikri sisse-välja lülitamise valik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phenS
HV vaatleja
phenS

liitunud: 09.02.2006




sõnum 11.05.2009 18:50:06 vasta tsitaadiga

sai järgneva: http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=268081 õpetuse järgi endale kah copper mod peale muditud ja vahe on selline, et kui enne oli idle temperatuur 64-68 siis nüüd on 52-55 C.
temperatuurid on mõlemal korral mõõdetud cpuid hardware monitoriga.


vasetükk (Grade C106) sai tellitud ebay kaudu metaloffcutsist ja kohale tuli see 6 päevaga. koos transpordiga läks lugu maksma 6 naela.
ning termopastana kasutasin arctic silver 5te nagu ka õpetuses soovitati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serdjuk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2009




sõnum 12.05.2009 03:51:20 vasta tsitaadiga

Mu 2007a ostetud inspiron teeb ka sellist pininat. 23k sai sellel ajal makstud. Homme käin siis garantiis ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Dell XPS M1330 teema (Probleemid, lahendused, arutlus) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.