|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
10.04.2008 10:59:27
|
|
|
reso on maitse asi, mõni ei saa 15" 1400x1050 resoga hakkama, teine jälle naudib 15" peale 1920x1600 reso...ja paljud tiheda reso kasutajad vajavad seda enda töö tõttu - kujundaja, progeja....kui sul erilist vajadust pole SXGA kasutada, siis pole mõtet maksta juurde 1000, sest weebilehed on enamus siiski 1024x768 jaoks tehtud ja ka mängudes pead panema natiivse reso, et pilt selge oleks(kuigi toimib ka alla natiivse) ja pole kasu, kui läpparil on hüperkiire videokaart ning natiivne reso 1900x1200...cryisise jpm mänge võid ära unustada fulliga mängimise, sest kui 1024 jookseks kenasti vajab 1900 reso 2x kiiremat videokaarti
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
10.04.2008 11:31:18
|
|
|
| Sülearvuti mul on 15" ning resoga 1400x1050. Nö default dpi on minu jaoks liiga väike. Panin selle suuremaks, siis on täiesti OK.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
10.04.2008 16:25:15
|
|
|
Kas keegi oskab öelda selle XPS korpuse kvaliteedi kohta. Kas ta on selline kriimusõber või on mingi kiirmukindlam materjal nagu Latitude jms läpparitel?
EDIT: kas Core2 Duo 8100 2.1GHz/3MB/800FSB on väärt rohkem maksmist võrreldes Core2 Duo 7250 2.0GHz/2MB/800FSB või on see vahe nii märkamatu, et pole mõtet?
Teistpidi olen mõelnud suurema resoga ekraani suhtes seda, et alati saab reso muuta omale sobivaks? Võttes WSXGA+ 1680x1050 võin ju seada selle vajadusel 1280x1024 peal jooksma aga samas mul jääb valik vajadusel ka kõrgemaid resosid kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
12.04.2008 23:31:26
|
|
|
| LOCAL kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda selle XPS korpuse kvaliteedi kohta. Kas ta on selline kriimusõber või on mingi kiirmukindlam materjal nagu Latitude jms läpparitel?
EDIT: kas Core2 Duo 8100 2.1GHz/3MB/800FSB on väärt rohkem maksmist võrreldes Core2 Duo 7250 2.0GHz/2MB/800FSB või on see vahe nii märkamatu, et pole mõtet?
Teistpidi olen mõelnud suurema resoga ekraani suhtes seda, et alati saab reso muuta omale sobivaks? Võttes WSXGA+ 1680x1050 võin ju seada selle vajadusel 1280x1024 peal jooksma aga samas mul jääb valik vajadusel ka kõrgemaid resosid kasutada? |
Uuem tehnoloogia peaks ka ikka vist mingeid eeliseid andma tulevikus.
Hetkel vist väga suurt vahet ei ole http://www.notebookcheck.net/Review-Intel-Core-2-Duo-Penryn-CPUs.7876.0.html
Äkki jookseb jahedamalt ja hoiab paar minutit akut kokku.
Selle native resolt madalamale panek...pole päris sama mis crt monitoridel, pildi kvaliteet on ikka nähtavalt kehvem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.04.2008 23:48:38
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| Selle native resolt madalamale panek...pole päris sama mis crt monitoridel, pildi kvaliteet on ikka nähtavalt kehvem. |
Kehvem ning 1280x1024 korral välja venitatud. Kui üldse mõelda madalamale resole, siis ikka laiekraansele (1440x900, 1280x800). Mainitud resodega ekraanid ju valikus täiesti olemas, hiljaaegu tuli parema LED ekraaniga 1440x900 valik ka juurde...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
14.04.2008 01:17:16
|
|
|
Kas pildi kvaliteet on tõsiselt kehvem kui 1280x800 natiivse resoga masinal? Pole ühtegi samasuure ekraaniga madalama ja kõrgema resoga masinaid käepärast ka millega võrrelda.
Ma kasutan enda 22" samsungil 1440x900 reso kuna natiivne reso jääb lihtsalt silmadele liiga väikeseks. Mõni CSS-is või flashis tehtud kirbukirjaga kodulehel toimetamiseks pidin lihtsalt reso tõstma kuna lehitseja ei suuda sellistel lehtedel fonti zoomida. Pilt ei ole küll nii terav kui kõrgema resoga kuid silmad puhkavad. 15" ekraanil ei kujutagi ette sellist reso aga olen üsna kindel, et pikematel läpakasessioonidel hakkab selline reso silmadele Tundub, et tuleb võtta silmade tervise huvides siiski 1280x800 ehk madalama resoga ekraani
PS! Kas keegi on vahepeal viimastel kuudel omale veel mürisevat Delli ka saanud!?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
14.04.2008 11:53:25
|
|
|
See kas Penrynidega masinad ka müra teevad huvitaks ka mind.
On ka hetkel plaan tulevikus m1330 soetada ja jäi silma, et hetkel saab näiteks shop.it.ee`s endale konfida 4GB mäluga mudel ainult ~800 lisaraha eest, samas kui max.ee`s selline upitamine oma 3000kr maksaks.
Selline küsimus tekkis ka veel, kui masin on ostetud Vista Businessiga, siis on võimalus sinna ka legaalselt XP peale lükata. Aga kui tekiks soov panna masinale Vista 64bitine versioon (mis siis äkki ka need 4GB mälu kasutusele saaks võtta, kui vaja peaks minema), siis kas see läheks mulle ekstra maksma? Ja kas selline OPsüsteemi vahetus ka garantiile mõjub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
14.04.2008 16:15:45
|
|
|
| renhoelder kirjutas: |
| On ka hetkel plaan tulevikus m1330 soetada ja jäi silma, et hetkel saab näiteks shop.it.ee`s endale konfida 4GB mäluga mudel ainult ~800 lisaraha eest, samas kui max.ee`s selline upitamine oma 3000kr maksaks. |
Nad on hinda alandanud . Siiamaani küsisid ka nemad 4GB eest kirve hinda.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
22.04.2008 17:23:03
|
|
|
Siin enne läbi käinud Acme teema kohta:
IT Grupp ostuab täisgarantiid Acmest tulnud masinatele, juhul, kui need on Acme tarninud DS Distributor UAB-lt.
viimati muutis raconteur 01.12.2008 10:18:27, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
23.04.2008 01:36:56
|
|
|
no mul ka tänaseks päevaks ka 1530 olemas... müra kohta ei oska veel midagi öelda võibolla kuulmine kehv... peab tunnistama, et nii heade kõlaritega läpakat pole varem olnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
21.05.2008 14:04:15
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| renhoelder kirjutas: |
| On ka hetkel plaan tulevikus m1330 soetada ja jäi silma, et hetkel saab näiteks shop.it.ee`s endale konfida 4GB mäluga mudel ainult ~800 lisaraha eest, samas kui max.ee`s selline upitamine oma 3000kr maksaks. |
Nad on hinda alandanud . Siiamaani küsisid ka nemad 4GB eest kirve hinda. |
shop.it.ee paneb mälu-upgrade puhul kvaliteetset Kingstoni mälu, mis on odavam, kui Delli stock mälu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
23.05.2008 21:30:22
|
|
|
Mul m1330 kolmandat nädalat igapäevases kasutuses ja pininat pole, selle thread'i peale tegin laboratoorse katse 8a lapse peal ja ikka vaikne Samas kui kellelgi on probleeme ragiseva häälega kasutades kõrvaklappe siis selle jaoks on ravi olemas!
Kui antud masinast juba juttu siis kas keegi teab kust talle autolaadijat otsida? Universaalsed ei istu kuna otsik on "kuuskant"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.05.2008 19:55:41
|
|
|
noniih, kavas ka see mudel endale hankida, saab näha kas mul esineb see siis
edit: läpp käes ja ei mingit pininat 8)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Misfits
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2003
|
31.05.2008 11:47:05
|
|
|
Kellel see masin olemas kuidas teil Wifi töötab?
Mul katkeb vahest ära ja vahest jookseb arvuti täiesti kinni. Olen proovinud erinevaid drivereid aga ei aita. Kahtlustan juba ,et on riistvara viga aga garantiisse ei julge enam minna. Vahetavad seal oma refubished osasid edasi ja tagasi.
Ja videokaart kah streigib. Kord leiab telekas HDMI üles ja kord ei leia.
Sirinat mis mul alguses häiris ei ole enam kuulda. Ju mu kõrvad on selle uue müraga ära harjunud.
Üldine arvamus arvutist on selline ,et liiga väiksesse korpusesse ei saa ikka väga palju jubinaid toppida. Olen arvutit aktiivselt kasutanud nüüd juba 7 kuud.
Ööseks käima jätad on vahest kinni jooksnud - see häirib kõige rohkem.
Kõige kummalisem on see ,et teisel arvutil jooksutab ka võrgukaart kokku aga seal saab selle PCMCIA pesast välja tõmmata ja tagasi lükata ning siis on kõik ok.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rbr
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2006
|
01.06.2008 11:05:23
|
|
|
Minul õnnestus 1330-ne omanikuks saada tänu emt heategevuskampaaniale 8) Muid probleeme masina juures täheldanud ei ole,väljaarvatud see pinin mida vahest teeb.Garantiiga ei ole viitsind sellepärast mässama hakata-ju ma liiga laisk selle jaoks Muidu rahulolu masinaga 100%,hea pisike kompaktne masin mis saab hakkama kõigega mida ühel keskmisel arvutikasutajal vaja
Misfits, wifiga ja graafikaga ei ole probleeme olnud ei vista,xp ega ubuntuga.Mine vii parem garantiisse,ei taha uskuda et nad vigaseid osi edasi tagasi lappavad-ma vähemalt loodan et nad seda ei tee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
03.06.2008 10:12:51
|
|
|
| insane kirjutas: |
Kui antud masinast juba juttu siis kas keegi teab kust talle autolaadijat otsida? Universaalsed ei istu kuna otsik on "kuuskant" |
Sobib ainult Delli autolaadija (mis ka tegelikult pole kuuskant, aga delli poolt supporditud antud masinale, laadija on multifunktsionaalne, nii vooluvõrgust kui autost). Kui mingi custom autolaadija ühendad, siis hoiab see küll arvutil hinge sees, kuid akut ei lae. Nimelt Delli tahab keskmise pini kaudu infi laadija kohta ja kui seda pole, siis aku ei laadu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lauripoiss
HV kasutaja
liitunud: 09.12.2004
|
29.08.2008 11:11:51
|
|
|
Ise tellisin ka MAX-ist endale XPS M1330-e eks ole nüüd näha kui käes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
29.08.2008 11:25:09
|
|
|
Poole aasta jooksul pole mingeid probleeme olnud Võimalik, et 1530 probleeme vähem kui 1330-ga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
30.08.2008 12:24:24
|
|
|
Jaanuaris kättesaadud M1330-l ilmnesid mul graafikaprobleemid, st triibuline ja ruuduline segamini pilt. Max123 vahetas 14 päevaga emaplaadi garantiikorras. Samas mul algselt oli revision a01 masin ka, need esimesed lambad läksid dellil küll aia taha, uuemad tunduvad töötavat.
Edit: Avastasin, et masinal on nüüd üks kruvi alt puudu, protsessori juures, M-tähega tähistatud sügavas pesas. Nüüd pole jälle aega tagasi joosta, Tartus hakkab uus semester pihta. Selline lihtne lohakus on küll nõme
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
30.08.2008 12:55:59
|
|
|
link :: Laos XPS 1330
| S.W.A.T. kirjutas: |
Jaanuaris kättesaadud M1330-l ilmnesid mul graafikaprobleemid, st triibuline ja ruuduline segamini pilt. Max123 vahetas 14 päevaga emaplaadi garantiikorras. Samas mul algselt oli revision a01 masin ka, need esimesed lambad läksid dellil küll aia taha, uuemad tunduvad töötavat.
Edit: Avastasin, et masinal on nüüd üks kruvi alt puudu, protsessori juures, M-tähega tähistatud sügavas pesas. Nüüd pole jälle aega tagasi joosta, Tartus hakkab uus semester pihta. Selline lihtne lohakus on küll nõme  |
1330 oli Delli jaoks kiirustatud mudel. Ma pole näinud nii palju lastehaigusi ühelgi teisel Delli tooteseerial, kui XPS 1330-l. Ma ise kaa sama mudeli kasutaja ja samamoodi emaplaat vahetatud. Viimased XPS 1330 ja 1530-d on aga oma lastehaigused välja ravinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
30.08.2008 21:08:30
|
|
|
| jaakennust kirjutas: |
| S.W.A.T. kirjutas: |
Jaanuaris kättesaadud M1330-l ilmnesid mul graafikaprobleemid, st triibuline ja ruuduline segamini pilt. Max123 vahetas 14 päevaga emaplaadi garantiikorras. Samas mul algselt oli revision a01 masin ka, need esimesed lambad läksid dellil küll aia taha, uuemad tunduvad töötavat.
Edit: Avastasin, et masinal on nüüd üks kruvi alt puudu, protsessori juures, M-tähega tähistatud sügavas pesas. Nüüd pole jälle aega tagasi joosta, Tartus hakkab uus semester pihta. Selline lihtne lohakus on küll nõme  |
1330 oli Delli jaoks kiirustatud mudel. Ma pole näinud nii palju lastehaigusi ühelgi teisel Delli tooteseerial, kui XPS 1330-l. Ma ise kaa sama mudeli kasutaja ja samamoodi emaplaat vahetatud. Viimased XPS 1330 ja 1530-d on aga oma lastehaigused välja ravinud. |
Tegelikult pole graafikaprobleemis mitte Dell süüdi, vaid nVidia. Nimelt teatas nVidia vigastestchippidest, mis läksid nii esimestele XPS-idele kui ka kõigile muudele sülearvutitetootjatele 2007. aasta lõpus. Viga on XPSi puhul esinenud rev A01 emaplaadiga, A04 puhul on juba asi parandatud. Nvidia muud ei osanudki ütelda, et pole midagi teha, kui viga esineb, peab lihtsalt garantiikorras jubina uuema variandi vastu vahetama...
veidi juttu: http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/07/09/nvidia-g84-g86-bad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
03.09.2008 14:28:12
|
|
|
Lisaks ei ole M1330ne jahutuslahendus ka just maailma parim. Sõbra M1330-l oli graafikakivi ja jahutuse vahel olev termosvamm ära kuivanud ja masin kuumenes tihti üle (st näiteks lülitas ennast välja).
http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=268081
Siin on õpetus ja arutelu jahutuse ümberehituse jaoks, mis paraku muidugi tühistab garantii. Kuivõrd M1330 on suhteliselt võimas arvuti küllaltki väikeses kestas, siis oleks võinud jahutus paremini lahendatud olla. Eks see kiirustamise viga ole. Nvidia bläkk nende kiipidega on veel muidugi omaette probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soojatoru
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2007
|
27.09.2008 15:57:54
|
|
|
| Nii, sain ka soetatud omale XPS 1330. Olen rahul asjaga, kuid üks asi natuke häirib. Nimelt kõvaketas teeb kuidagi imelikku kriginat. Sellist tavalist teeb ja siis viskab veitsa valjemal sisse. Ketas ise on 160Gb 5400 pöördega. WinXP peal. Kaks eraldi partitsiooni on ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.09.2008 16:06:50
|
|
|
| Mis tootja ja mudeli ketas on? Ega juhuslikult Seagate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soojatoru
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2007
|
28.09.2008 12:39:19
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| Mis tootja ja mudeli ketas on? Ega juhuslikult Seagate? |
Ei ole. Western Digital. WDC WD16000BEVT-75ZCT0
Ja see hääl on selline, nagu..
Kunagi vanasti pidi PC peale 'Shut down' arvutikasti ise nupust välja lülitama. Enne seda tegi ta need värgid-särgid ära ja lõpuks viis kõvaketta (vist) pea sinna äärde, sellise väikse kriginaga. Sellist häält teeb nagu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakennuste
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
02.12.2008 20:03:31
|
|
|
Oskab keegi öelda mida kust keerata tuleks kui läpakal vendid kogu aeg lõugavad, üle aasta juba kasutanud oma m1330 ja nüüd eile panin uuemad videokaardi driverid peale ja peale restarti hakkasid vendid koledasti üürgama, vahepeal võtab natukene vaiksemaks, a no vanasti oli see väga harv juhus kui ta üldse jahutama kukkus, prose temp ise aint 30 C ja videokaardil 50C. A ja proovisin ka vanemad driverid tagasi panna a endiselt vent puhub kui meeletu.
Ette tänades,
Tns
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
02.12.2008 20:05:23
|
|
|
| TNS, sisemuse tolmupuhastust see masin näinud on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TNS
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
04.12.2008 09:40:54
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| TNS, sisemuse tolmupuhastust see masin näinud on? |
Suvel nägi ja tempid iseenesest on normis, isegi kui panen käe sinna ventika juurde, sis ikka jummala külm õht liigub seal, a vent ikkagi uugab.
EDIT: Lappasin mis ma lappasin biosis a ma sealt ka miskit nagu valesti ei leidnud, a igal juhul peale biosi updati on masin jälle meeldivalt vaikne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
22.12.2008 23:43:53
|
|
|
Ega keegi ei oska seletada, miks mu M1330 teeb vahel väga harva (3-4x vist juhtunud kokku) windowsis suvalise tegevuse ajal suhteliselt pika piiksu sisemise kõlari abil? Tundub ka nagu teeks kõvaketas mingi veidi valjema klõpsu samal ajal.
EDIT: Täna sain veel teise piiksu ka lisaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kookoskook
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kookoskook
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2009
|
31.01.2009 17:46:39
|
|
|
| Äkki siis müüja informeerib mind ka, et kas ma veedan enamus aega selle läpakaga garantiis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
31.01.2009 17:52:12
|
|
|
pole siiani probleemi olnud nendega, mingist hetkest neil esimesed tüüpvead parandati ära küll, praegused peaks olema neist vabad...ei oska kahjuks rohkem kommenteerida
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
01.02.2009 13:11:53
|
|
|
| Mul 1530 pole aasta aja jooksul mitte ühtegi probleemi olnud. Kui nii edasi läheb siis tuleb küll rahule jääda, eks aeg näitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
01.02.2009 15:36:56
|
|
|
1530 ja 1330-l on siiski vahe sees.
kookoskook, probleemid on enamasti nVidia graafikakiibiga. Sel väljatoodud masinal on Inteli int. video ning graafika suremise probleeme ei tohiks olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
diesely
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2009
|
03.02.2009 13:56:59
|
|
|
Minu Vistaga töötava XPS 1330ga juhtus selline asi, et mõningaid programme uninstallides lasin ilmselt maha ka ühe "MSXML 4.0 SP2" nimelise progammi ja pärast seda ei leia läpakas enam ühtegi Wi-Fi ühendust. Kas selle programmi unloadimine võis Wi-Fi kadumise põhjuseks olla?
Arvutit sisse lülitades lööb desktopile akna, kus on kirjas: "Your Wi-Fi Catcher band configuration is not compatible with your WLAN card band configuration. Select YES to automatically change your Wi-Fi Catcher band configuration or NO to keep your current band configuration." Kumbki valikutest ei aita, tehtud repairid jms samuti mitte. "Connection status: unknown. The dependency service or group failed to start."
Kas keegi oskaks aidata probleemile lahendust leida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
05.02.2009 00:39:53
|
|
|
link Seda oled juba proovinud?
Ära uninstalli tundmatuid asju enne põhjalikumat uurimist, eriti kui nende eesotsas on MS, ehk siis Microsoft. Veel üks soovitus, Google!
_________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
20.02.2009 09:21:27
|
|
|
Täitsa õunaks ära mindud - ainult 2 USB-d
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
27.04.2009 14:57:39
|
|
|
| Kellelgi veel mõlemad kõlarid plärisevad? Saan aru küll, et pole mõeldudki mingit hullu kvaliteetheli tegema, aga isegi mõistliku helitugevuse juures pläriseb... Esmalt hakkas parem (too on juba ammu seadetest maha keeratud) ja nüüd tundub, et vasakuga läheb samamoodi. Garantii üldse võtab jutule sellise probleemiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
27.04.2009 19:54:31
|
|
|
| need kõllid tõmbavad mõnusalt kogu saiapuru enda külge, võimalik, et aitab puhastamisest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
10.05.2009 17:53:04
|
|
|
| Tere! Mul on selline probleem, et ei oska sisseehitatud mikrofoni välja võtta. Iga kord kui midagi recordin, skypes räägin vms siis tuleb sellest lisaks suu juures olevale mikrofonile väga häiriv static +kõik muud helid mis toas vähegi kostuvad juurde. Oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
10.05.2009 17:56:27
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| Tere! Mul on selline probleem, et ei oska sisseehitatud mikrofoni välja võtta. Iga kord kui midagi recordin, skypes räägin vms siis tuleb sellest lisaks suu juures olevale mikrofonile väga häiriv static +kõik muud helid mis toas vähegi kostuvad juurde. Oskab keegi aidata? |
Mis mõttes "välja võtta"? BIOS-is peaks olema sisseehitatud mikri sisse-välja lülitamise valik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
phenS
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2006
|
11.05.2009 18:50:06
|
|
|
sai järgneva: http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=268081 õpetuse järgi endale kah copper mod peale muditud ja vahe on selline, et kui enne oli idle temperatuur 64-68 siis nüüd on 52-55 C.
temperatuurid on mõlemal korral mõõdetud cpuid hardware monitoriga.
vasetükk (Grade C106) sai tellitud ebay kaudu metaloffcutsist ja kohale tuli see 6 päevaga. koos transpordiga läks lugu maksma 6 naela.
ning termopastana kasutasin arctic silver 5te nagu ka õpetuses soovitati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
serdjuk
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2009
|
12.05.2009 03:51:20
|
|
|
| Mu 2007a ostetud inspiron teeb ka sellist pininat. 23k sai sellel ajal makstud. Homme käin siis garantiis ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|