Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 09:42:55 vasta tsitaadiga

Olen seda uuemat seadet vaid korra käes hoidnud ja ei märganud siis vaadata kas sinna vana seadme antenn sobiks. Aga proovin homme asja uurida.

EDITED: Uurisin, muidu oma olemuse poolest sobiks aga antenni otsik on siiski teine. Kas mingit üleminekut ühelt otsikult teisele eksisteerib - ei tea.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 08.05.2008 11:21:55 vasta tsitaadiga

kas just andmeside, aga kuhugi tuleb ju oma nördimus välja elada.... icon_confused.gif

Juba märtsis hõiskas televõrk, et alustab Viasatiga koostööd ja hakatakse vastastiku klienidele teenust pakkuma.
Sai siis õhinal oodatud, et kas tuleb miski mõnna hinnaga ühispakett või muu hää soodus...

Täna siis saabus televõrgu mailiaadressilt Viasati reklaam - lihtsalt reklaam, ütleks.

Kirjas oleva punase läraka sees on küll ära toodud, et just mina saan ViasatKuld paketiga eriti soodsalt liituda, aga vaadates Viasati enda kodulehte - tundub, et sama hinnaga saavad ka kõik teised. Ja mis veel muserdab, mulle pakub viasat esimeseks kuueks kuuks soodushinda 149.-, tavaliitujale aga sama hinda terveks aastaks.

Nii et jah ... Viasat teeb Televõrgu klientidele lihtsalt reklaami - ja ei saaks öelda, et see nagu Televõrgu kliendi kasuks oleks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 08.05.2008 12:53:02 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Mul üleeile tõmbas LimeWire läbi Kõu mingit asja 105kb/s.
Muidu on kiirus 30-40kb/s kanti.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 12:58:23 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
icon_eek.gif Mul üleeile tõmbas LimeWire läbi Kõu mingit asja 105kb/s.
Muidu on kiirus 30-40kb/s kanti.


ära sikuta siin midagi, teised tahavad ka surfata normaalsel kiirusel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 09.05.2008 09:31:33 vasta tsitaadiga

Heh... see kiirus võib ju selline olla aga ühenduse tuli on ikkagi oranž. . . Ei tea kas peab lisaantenni ostma, et roheliseks läheks... Vahepeal harva on ka roheline aga üldjuhul ikkagi oranz... mulle meeldib rohkem roheline värv ühenduse juures. . . icon_confused.gif...seade on paigaldatud aknalaua peale, sarved püsti muidu icon_biggrin.gif

Aga proovisin speedtest.net-is ka siis ja tulemused:
Asukoht: Pärnu maakond, Are vald, Elbu küla:

Helsingi serveriga:


Limbazi serveriga:



Asukoht: Pärnu maakond, Are vald, Elbu küla.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 10.05.2008 14:14:25 vasta tsitaadiga

sai siis prooviks ka see rev. a mobiilne seade võetud. muidu ok aga on üks vastik jama. levi on peale installi korralik ja logib sisse jne. ühesõnaga asi toimib. kui aga muljuda stop, seade eemaldada arvuti küljest siis enam mingi valemiga ei loo enam uuesti ühendust kui see arvuti külge taasühendada. asi jääb toppama "otsin leviala". peale installi leiab aga selle leviala momentselt ja levipulki on ka pea maksimum. ei aita ei restartid, proovitud erinevaid meetodeid nagu safely remove hardware jne. ainus, mis aitab on softi täielik uninstall-reinstall. krdi igakordsel julla eemaldamisel arvuti küljest hakata sellist jama läbi tegema? icon_evil.gif uninstalli proge on ka ikka väga õnnetu. ei eemalda kogu rämpsu, registrist ja kaustadest. valid küll terve eemaldamise, aga tolku sellest pole. läbu jääb arvutisse ja tuleb hakata käsitsi kaustades kaevama ja eemaldama. thumbs_down.gif softipool tundub olema suht vigane. süsteem oli windows xp pro sp2 ja arvutiks ibm t42.
keegi selle rev. a mobiilse seadme antennipistiku täpset marki oskab öelda?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 10.05.2008 15:13:19 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz, kõige olulisema jätsid mainimata thumbs_down.gif
mida kiirusetestid näitavad? icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 10.05.2008 15:59:35 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
pinnawaatluz, kõige olulisema jätsid mainimata thumbs_down.gif
mida kiirusetestid näitavad? icon_razz.gif


ei ole seal esialgu mingeid imesid märgata. enamvähem sama, mis siin varemgi läbi käinud. icon_lol.gif testisin ruuter.ee abil

DOWNLOAD:

Kulunud aeg - 24.538 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti

1025606 bit/sec
1001.6 Kbit/sec
1 Mbit/sec
125.2 KB/sec

UPLOAD:

Kulunud aeg - 2.423 sek
Faili suurus - 110.3 KB

364 Kbit/sec
46611.6 B/sec
45.5 KB/sec

upload siiski väga kõikuv.

tsitaat:
maksab ainult 1998EEK (viiendikujagu odavam)


koos käibe ja antenniga teeb hinnaks 2246.-
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.05.2008 20:47:08 vasta tsitaadiga

Sain rekordi siis täna icon_biggrin.gif
Vaatasin, et aken on lahti ja panin karbi aknalaua peale icon_biggrin.gif


_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 20:51:50 vasta tsitaadiga

Kuda te oma UL "nii" kiireks saate? Võib viga olla selles, et ma mastist üle 20km kaugusel ja laine ei levi?

Ping ka muidugi jube thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.05.2008 21:23:52 vasta tsitaadiga

Ma ise ei kujuta ette kui kaugel mul mast asub siin Pärnus. Ka ~20km kanti ma arvan, Pärnu-Jaagupis ta on, ise olen Are kandis. icon_smile.gif
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 21:50:02 vasta tsitaadiga

Ju, ma pean siis katusele "sihitma" minema icon_biggrin.gif
Saab pingi ja UL normaalsetesse piiridesse.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.05.2008 22:27:25 vasta tsitaadiga

Sul lisaantenniga ?
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 22:29:32 vasta tsitaadiga

Ikka, muidu ei saaks ma ühtegi signaali kätte. Olen nii lollakalt kahe masti vahel ja kumbki ilma lisaantennita ei levi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 10.05.2008 22:44:42 vasta tsitaadiga

No mul need andmed ilma lisaantennita, ainult need 2 sarve mis kohe kaasa tulid.
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 11.05.2008 00:56:59 vasta tsitaadiga

Kle Teet ma su naaber icon_biggrin.gif mul on antenniga. Antenn suunatud Jaagupi peale
Kiirus siis selline hetkel:
Kulunud aeg - 17.891 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti

1406624.6 bit/sec
1373.7 Kbit/sec
1.3 Mbit/sec
171.7 KB/sec

Kui midagi vaja siis astu läbi..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 11.05.2008 09:50:02 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
Kle Teet ma su naaber icon_biggrin.gif mul on antenniga. Antenn suunatud Jaagupi peale
Kiirus siis selline hetkel:
Kulunud aeg - 17.891 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti

1406624.6 bit/sec
1373.7 Kbit/sec
1.3 Mbit/sec
171.7 KB/sec

Kui midagi vaja siis astu läbi..


Vaat kus lops... hea, et ma isegi teadsin icon_biggrin.gif
Tee speedtest.net´is.
Ja pane oma tulemus siia. Siis ma tahaks sellega võrrelda.
Kui paljud siin vastanutest üldse lisaantenni kasutavad ?

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiitsut
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2007




sõnum 11.05.2008 10:52:07 vasta tsitaadiga

Tegemist siis kodu seadmega ja ilma välise antennita Kohila ja Kiisa vahel.



Kui tõsiselt seda speedtest.net asja ikka võtta saab?

2 mega pidi ju max olema, mida seade pakkuda suudab..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 11.05.2008 10:54:55 vasta tsitaadiga

Tiitsut ära hakka jälle siin segadust tekitama....
Just tehtud test


viimati muutis Xcater 11.05.2008 10:56:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2008 10:56:32 vasta tsitaadiga

tiitsut kirjutas:
Tegemist siis kodu seadmega ja ilma välise antennita Kohila ja Kiisa vahel.



Kui tõsiselt seda speedtest.net asja ikka võtta saab?

2 mega pidi ju max olema, mida seade pakkuda suudab..


ise ka vahepeal utoopilisi kiirusi näinud. Muideks kiisal on 3 sagedust kasutusel ja kohilas 2, äkki see annab midagi juurde.
Ise küll 2.4mb max saand natuke senna juurde.

Ehk tulevikus areneb rohkem et saaks püsivalt suurt kiirust nautida, aga mis siin ikka vinguda 1mb keskmiselt on hea küll metsa sisse sellise hinna eest ja õhtuti rohkemgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.05.2008 11:04:49 vasta tsitaadiga

haldo: No siis hoia pöidlaid, et TV tahaks sama versiooni kasutusele võtta, mida Hiinas ja Indias usinasti kasutatakse ja mida Elisa + Nokia + Vodafone plaanivad ka Euroopas kasutada.
Ehk siis: Kõrgemal sagedusel töötamine ja sellega saab ka rohkem kanaleid ja suuremaid kiiruseid pakkuda. Sagedused siis vahemikus: 800 mega kuni 2 giga. Ja kiirused alates 4 mega kuni 10-12 mega...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 11.05.2008 11:50:39 vasta tsitaadiga

näib, et rev. a on tõesti up tunduvalt parem. kui pingi ka alla 200 saaks, siis oleks päris hea ühendus võsavahel liikumiseks. icon_smile.gif kavatsen parema antenni sebida, siis loodetavasti asjalood paranevad.

londoni nig oslo jt. põhjamaadega enamvähem sama. default autoantenn ja kaugus lähimast tugijaamast 12km.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 11.05.2008 21:27:24 vasta tsitaadiga

Mõnus mats, Jaapani serveritega proovisin icon_biggrin.gif. Mul pole Eesti ega Soome serveriga ka nii head tulemust tulnud kui n.t Tokyo omaga. Isegi PING suurem. Eks jaapanlastel kiire uploadi ja downloadiga servud ka, tehnika arengumaa siiski kui aus olla.

Tokyo:



Yokohama:


_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.05.2008 21:28:22 vasta tsitaadiga

blackwerew: Jaapanis on kiired võrgud küll. Õigemini - jaapanlased jätsid selliste võrkude arendamise vahele, nagu meie siin arendame. Ja hakkasid arendama ja kasutusele võtma juba järgmise põlvkonna võrke.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 11.05.2008 22:05:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Jaapanis on kiired võrgud küll. Õigemini - jaapanlased jätsid selliste võrkude arendamise vahele, nagu meie siin arendame. Ja hakkasid arendama ja kasutusele võtma juba järgmise põlvkonna võrke.

Saaksid sa nendest rohkem pajatada?

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.05.2008 22:22:37 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Jaapanis on kiired võrgud küll. Õigemini - jaapanlased jätsid selliste võrkude arendamise vahele, nagu meie siin arendame. Ja hakkasid arendama ja kasutusele võtma juba järgmise põlvkonna võrke.

Saaksid sa nendest rohkem pajatada?


Üldiselt võttes maailmas tänane Kõu ehk CDMA 2000 EV-DO on kaduv tehnoloogia... Austraallased ta juba asendasid, Koreakad hakkavad ka...
Aga jah, Japsid hetkel annavad tuld siinses mõistes 3Gga (HSDPA) ja LTE ilmselt tuleb neil enne euroopat...

Ehk sellised võrgud nagu siin 3,5G/HSDPA on japside põhileib, neid nad vahele ei jätnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2008 12:14:33 vasta tsitaadiga

Ametlik info: http://www.televork.ee/index.php?menuID=208|254|403&productID=50&action=view
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.05.2008 13:18:10 vasta tsitaadiga

vana_urr: Ajast oled kõvasti maha jäänud, jaapanlased arendavad juba pikki aastaid 4G-d, mitte 3G-d. 3G on eurooplaste ja muu maailma mängumaa, kuhu mõttetuid arenduskulutusi teha.
Uudis aastast 2006: http://www.broadbandreports.com/shownews/72308
http://www.hightechnews.org/2007/02/13/japanese-ntt-docomo-demonstrates-cellular-network-4g-in-action/
Ja üsna palju kokkuvõtvaid uudiseid "hüppamisest 4G võrku" icon_biggrin.gif
http://www.engadget.com/search/?q=4G%20networks

Nii, et kui keegi jaapanlastega selles osas sammu tahab pidada, siis ainus tee selleks on teha hüpe 5G maailma, jättes 4G arendus hoopis vahele. Seda hüpet on mingil tasemel ka arutatud, aga ei oska kommenteerida, kas keegi mingi reaalse sammu ka kavatseb ette võtta või mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2008 14:02:13 vasta tsitaadiga

Palju vahet siis sellel uuel mobiilsel seadmel on,, on upp ka parem?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2008 14:47:39 vasta tsitaadiga

haldo, loe silweri poste ja antud linki "Andmeside maksimaalne kiirus 2Mbit/s allalaadimisel ja 1Mbit/s üleslaadimisel " thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abcdefg
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 13.05.2008 15:10:25 vasta tsitaadiga

miski areneb vist paar viimast päeva on selline kiirus olnud:
Kulunud aeg - 4.028 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

2082714.1 bit/sec
2033.9 Kbit/sec
2 Mbit/sec
254.2 KB/sec 8)

ja sain oma max kiiruse kh täna kätte

Kulunud aeg - 3.253 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

2579124.7 bit/sec
2518.7 Kbit/sec
2.5 Mbit/sec
314.8 KB/sec
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 13.05.2008 15:47:09 vasta tsitaadiga

huvitav jah.. upload hakkab vaikselt lähenema juba jeelioni ärilahendusele. icon_lol.gif

Kulunud aeg - 2.483 sek
Faili suurus - 218.1 KB

702.4 Kbit/sec
89930.7 B/sec
87.8 KB/sec
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 13.05.2008 19:39:11 vasta tsitaadiga

Uue mobiilse CNU-680 terminaliga (1998 EEK), ilma lisaantennita Kristiines:

http://www.styx.ee/kiirustest.php tulemused on olnud küllaltki muutlikud...
Proovimisaeg jäi 19:10 ja 19:45 vahele.

Enamasti andis allalaadimise kiiruseks 27 KB/sek kanti, aga olen näinud ka järgmist tulemust:


tsitaat:
Sinu kiirus on:

366.20kbps

mis annab allalaadimise kiiruseks 45.78 KB/sek.



Ehk oskab keegi rääkida, et umbes mitu % võib kiirus kasvada, kui osta sellele terminalile lisaantenn? Kui pikk juhe sellel lisaantennil on?

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2008 19:47:53 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Ehk oskab keegi rääkida, et umbes mitu % võib kiirus kasvada, kui osta sellele terminalile lisaantenn

oleneb väga asukohast ja seega signaalist
tõusta võib...julgen pakkuda et päris mitusada protsenti
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 14.05.2008 23:44:23 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
Ehk oskab keegi rääkida, et umbes mitu % võib kiirus kasvada, kui osta sellele terminalile lisaantenn

oleneb väga asukohast ja seega signaalist
tõusta võib...julgen pakkuda et päris mitusada protsenti


Meeldiv kuulda!

Muidu selle lisaantenni hind oli vist kuskil 240 kanti...

Tegin ka Elioni kiirusetesti (http://speed.hot.ee/index.php?do=measureDownload),
mis kestis ~4 min 30 sek ja tulemuseks oli:

Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 318 kuni 382 kbps.


EDIT:

Aga kas olukord kipub olema nõnda, et mida aeg edasi, seda aeglasemaks õhtune infoliiklus muutub või millisena see tulevik Kõu osas paistab?

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 01:03:14 vasta tsitaadiga

kas tõesti mobiilse seadme antenn maksab 225.- icon_eek.gif
jupp juhet ja natuke metalli ja nii kallis icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 15.05.2008 01:50:54 vasta tsitaadiga

Ei, praegusel kellaajal mul :

Kulunud aeg - 21.654 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

387400.2 bit/sec
378.3 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
47.3 KB/sec

http://www.ruuter.ee omaga tehtud test.
Päeval proovin uuesti , venitab ehk parema kiiruse välja 8)

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 06:52:32 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
Ei, praegusel kellaajal mul :

Kulunud aeg - 21.654 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

387400.2 bit/sec
378.3 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
47.3 KB/sec

http://www.ruuter.ee omaga tehtud test.
Päeval proovin uuesti , venitab ehk parema kiiruse välja 8)


hakkab jälle see üks ruuter.ee testimine pihta, kasutage netti mõistlikult, pärast jälle häda et kellel maas jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 11:53:22 vasta tsitaadiga

Ausõna ei jõudnud kogu teemat läbi lugeda... aga tulevikus vast Rev B peale tasuks mõelda icon_razz.gif

http://www.youtube.com/watch?v=3a9xMPb4WRc

Sry kui see juba see teemast läbi käinud.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xjan
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 17.05.2008 23:29:00 vasta tsitaadiga

Mida vist enamik pole märganud, on see et uus RevA mobiilne seade omab ka Mac-i kasutajatele sobivat draiverit icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 00:13:55 vasta tsitaadiga

päris positiivne asi siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 20:03:04 vasta tsitaadiga

No mida kuradit?icon_evil.gif Nüüd ei lae mul Kõu HV foorumi graafikat ära..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 20:24:53 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
No mida kuradit?icon_evil.gif Nüüd ei lae mul Kõu HV foorumi graafikat ära..


kiirust vaatasid?
mul viimane kord sedasi jamas oli kiirus bittides
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 20:42:51 vasta tsitaadiga

Ei nett on nobe lihtsalt kõik on kole hall.. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2008 22:03:06 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
Ei nett on nobe lihtsalt kõik on kole hall.. thumbs_down.gif


kas see on ikka ühenduse jama siis?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 15:12:06 vasta tsitaadiga

Upload kiirus segama ei hakka? Mul see enamvähem 8kb/s.. Kvaliteet võib küll alla mingit arvestust olla..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 15:27:03 vasta tsitaadiga

Rev A seadmega ei tohiks küll mingeid probleeme olla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 15:32:16 vasta tsitaadiga

Ma arvan et enamusel siin on ikka Rev 0 sedamed.. Mille upload pole sinna poolegi thumbs_down.gif
Ping võib ka Skypega segajaks osutuda..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 19.05.2008 17:36:28 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
Upload kiirus segama ei hakka? Mul see enamvähem 8kb/s.. Kvaliteet võib küll alla mingit arvestust olla..


Proovisin täna 17:20 kandis Enemy Territorit mängida...

Üks Soome server andis pingiks 69ms. Mängisin ühes serveris, kus oli 46 mängijat sees ja ping oli pidevalt 160ms kanti.

Mul see uuem mobiilne seade, aga ilma lisaantennita korralikult mängida ei saanud ja ping kiskus kohati 600ms kanti (aga ilma antennita proovisin samuti õhtusel kellaajal).

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2008 19:01:28 vasta tsitaadiga

See 69ms on küll Kõu puhul klass thumbs_up.gif Pingin siin vana koduseadmega neti.ee-d 1 baidiga, et download ära ei kustuks ja alla 100ms ma seda pingi ei näe.. Keskmine 200ms..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.