|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
07.05.2008 09:42:55
|
|
|
Olen seda uuemat seadet vaid korra käes hoidnud ja ei märganud siis vaadata kas sinna vana seadme antenn sobiks. Aga proovin homme asja uurida.
EDITED: Uurisin, muidu oma olemuse poolest sobiks aga antenni otsik on siiski teine. Kas mingit üleminekut ühelt otsikult teisele eksisteerib - ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
08.05.2008 11:21:55
|
|
|
kas just andmeside, aga kuhugi tuleb ju oma nördimus välja elada....
Juba märtsis hõiskas televõrk, et alustab Viasatiga koostööd ja hakatakse vastastiku klienidele teenust pakkuma.
Sai siis õhinal oodatud, et kas tuleb miski mõnna hinnaga ühispakett või muu hää soodus...
Täna siis saabus televõrgu mailiaadressilt Viasati reklaam - lihtsalt reklaam, ütleks.
Kirjas oleva punase läraka sees on küll ära toodud, et just mina saan ViasatKuld paketiga eriti soodsalt liituda, aga vaadates Viasati enda kodulehte - tundub, et sama hinnaga saavad ka kõik teised. Ja mis veel muserdab, mulle pakub viasat esimeseks kuueks kuuks soodushinda 149.-, tavaliitujale aga sama hinda terveks aastaks.
Nii et jah ... Viasat teeb Televõrgu klientidele lihtsalt reklaami - ja ei saaks öelda, et see nagu Televõrgu kliendi kasuks oleks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
08.05.2008 12:53:02
|
|
|
Mul üleeile tõmbas LimeWire läbi Kõu mingit asja 105kb/s.
Muidu on kiirus 30-40kb/s kanti.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
08.05.2008 12:58:23
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
Mul üleeile tõmbas LimeWire läbi Kõu mingit asja 105kb/s.
Muidu on kiirus 30-40kb/s kanti. |
ära sikuta siin midagi, teised tahavad ka surfata normaalsel kiirusel.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
09.05.2008 09:31:33
|
|
|
Heh... see kiirus võib ju selline olla aga ühenduse tuli on ikkagi oranž. . . Ei tea kas peab lisaantenni ostma, et roheliseks läheks... Vahepeal harva on ka roheline aga üldjuhul ikkagi oranz... mulle meeldib rohkem roheline värv ühenduse juures. . . ...seade on paigaldatud aknalaua peale, sarved püsti muidu
Aga proovisin speedtest.net-is ka siis ja tulemused:
Asukoht: Pärnu maakond, Are vald, Elbu küla:
Helsingi serveriga:
Limbazi serveriga:
Asukoht: Pärnu maakond, Are vald, Elbu küla.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
10.05.2008 14:14:25
|
|
|
sai siis prooviks ka see rev. a mobiilne seade võetud. muidu ok aga on üks vastik jama. levi on peale installi korralik ja logib sisse jne. ühesõnaga asi toimib. kui aga muljuda stop, seade eemaldada arvuti küljest siis enam mingi valemiga ei loo enam uuesti ühendust kui see arvuti külge taasühendada. asi jääb toppama "otsin leviala". peale installi leiab aga selle leviala momentselt ja levipulki on ka pea maksimum. ei aita ei restartid, proovitud erinevaid meetodeid nagu safely remove hardware jne. ainus, mis aitab on softi täielik uninstall-reinstall. krdi igakordsel julla eemaldamisel arvuti küljest hakata sellist jama läbi tegema? uninstalli proge on ka ikka väga õnnetu. ei eemalda kogu rämpsu, registrist ja kaustadest. valid küll terve eemaldamise, aga tolku sellest pole. läbu jääb arvutisse ja tuleb hakata käsitsi kaustades kaevama ja eemaldama. softipool tundub olema suht vigane. süsteem oli windows xp pro sp2 ja arvutiks ibm t42.
keegi selle rev. a mobiilse seadme antennipistiku täpset marki oskab öelda?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
10.05.2008 15:13:19
|
|
|
pinnawaatluz, kõige olulisema jätsid mainimata
mida kiirusetestid näitavad?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
10.05.2008 15:59:35
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
pinnawaatluz, kõige olulisema jätsid mainimata
mida kiirusetestid näitavad?  |
ei ole seal esialgu mingeid imesid märgata. enamvähem sama, mis siin varemgi läbi käinud. testisin ruuter.ee abil
DOWNLOAD:
Kulunud aeg - 24.538 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti
1025606 bit/sec
1001.6 Kbit/sec
1 Mbit/sec
125.2 KB/sec
UPLOAD:
Kulunud aeg - 2.423 sek
Faili suurus - 110.3 KB
364 Kbit/sec
46611.6 B/sec
45.5 KB/sec
upload siiski väga kõikuv.
| tsitaat: |
| maksab ainult 1998EEK (viiendikujagu odavam) |
koos käibe ja antenniga teeb hinnaks 2246.-
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
10.05.2008 20:47:08
|
|
|
Sain rekordi siis täna
Vaatasin, et aken on lahti ja panin karbi aknalaua peale
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
10.05.2008 20:51:50
|
|
|
Kuda te oma UL "nii" kiireks saate? Võib viga olla selles, et ma mastist üle 20km kaugusel ja laine ei levi?
Ping ka muidugi jube
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
10.05.2008 21:23:52
|
|
|
Ma ise ei kujuta ette kui kaugel mul mast asub siin Pärnus. Ka ~20km kanti ma arvan, Pärnu-Jaagupis ta on, ise olen Are kandis.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
10.05.2008 21:50:02
|
|
|
Ju, ma pean siis katusele "sihitma" minema
Saab pingi ja UL normaalsetesse piiridesse.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
10.05.2008 22:27:25
|
|
|
Sul lisaantenniga ?
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
10.05.2008 22:29:32
|
|
|
Ikka, muidu ei saaks ma ühtegi signaali kätte. Olen nii lollakalt kahe masti vahel ja kumbki ilma lisaantennita ei levi
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
10.05.2008 22:44:42
|
|
|
No mul need andmed ilma lisaantennita, ainult need 2 sarve mis kohe kaasa tulid.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
11.05.2008 00:56:59
|
|
|
Kle Teet ma su naaber mul on antenniga. Antenn suunatud Jaagupi peale
Kiirus siis selline hetkel:
Kulunud aeg - 17.891 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti
1406624.6 bit/sec
1373.7 Kbit/sec
1.3 Mbit/sec
171.7 KB/sec
Kui midagi vaja siis astu läbi..
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
11.05.2008 09:50:02
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
Kle Teet ma su naaber mul on antenniga. Antenn suunatud Jaagupi peale
Kiirus siis selline hetkel:
Kulunud aeg - 17.891 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti
1406624.6 bit/sec
1373.7 Kbit/sec
1.3 Mbit/sec
171.7 KB/sec
Kui midagi vaja siis astu läbi.. |
Vaat kus lops... hea, et ma isegi teadsin
Tee speedtest.net´is.
Ja pane oma tulemus siia. Siis ma tahaks sellega võrrelda.
Kui paljud siin vastanutest üldse lisaantenni kasutavad ?
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitsut
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2007
|
11.05.2008 10:52:07
|
|
|
Tegemist siis kodu seadmega ja ilma välise antennita Kohila ja Kiisa vahel.
Kui tõsiselt seda speedtest.net asja ikka võtta saab?
2 mega pidi ju max olema, mida seade pakkuda suudab..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
11.05.2008 10:54:55
|
|
|
Tiitsut ära hakka jälle siin segadust tekitama....
Just tehtud test
viimati muutis Xcater 11.05.2008 10:56:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
11.05.2008 10:56:32
|
|
|
| tiitsut kirjutas: |
Tegemist siis kodu seadmega ja ilma välise antennita Kohila ja Kiisa vahel.
Kui tõsiselt seda speedtest.net asja ikka võtta saab?
2 mega pidi ju max olema, mida seade pakkuda suudab.. |
ise ka vahepeal utoopilisi kiirusi näinud. Muideks kiisal on 3 sagedust kasutusel ja kohilas 2, äkki see annab midagi juurde.
Ise küll 2.4mb max saand natuke senna juurde.
Ehk tulevikus areneb rohkem et saaks püsivalt suurt kiirust nautida, aga mis siin ikka vinguda 1mb keskmiselt on hea küll metsa sisse sellise hinna eest ja õhtuti rohkemgi
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.05.2008 11:04:49
|
|
|
haldo: No siis hoia pöidlaid, et TV tahaks sama versiooni kasutusele võtta, mida Hiinas ja Indias usinasti kasutatakse ja mida Elisa + Nokia + Vodafone plaanivad ka Euroopas kasutada.
Ehk siis: Kõrgemal sagedusel töötamine ja sellega saab ka rohkem kanaleid ja suuremaid kiiruseid pakkuda. Sagedused siis vahemikus: 800 mega kuni 2 giga. Ja kiirused alates 4 mega kuni 10-12 mega...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
11.05.2008 11:50:39
|
|
|
näib, et rev. a on tõesti up tunduvalt parem. kui pingi ka alla 200 saaks, siis oleks päris hea ühendus võsavahel liikumiseks. kavatsen parema antenni sebida, siis loodetavasti asjalood paranevad.
londoni nig oslo jt. põhjamaadega enamvähem sama. default autoantenn ja kaugus lähimast tugijaamast 12km.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
11.05.2008 21:27:24
|
|
|
Mõnus mats, Jaapani serveritega proovisin . Mul pole Eesti ega Soome serveriga ka nii head tulemust tulnud kui n.t Tokyo omaga. Isegi PING suurem. Eks jaapanlastel kiire uploadi ja downloadiga servud ka, tehnika arengumaa siiski kui aus olla.
Tokyo:
Yokohama:
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.05.2008 21:28:22
|
|
|
| blackwerew: Jaapanis on kiired võrgud küll. Õigemini - jaapanlased jätsid selliste võrkude arendamise vahele, nagu meie siin arendame. Ja hakkasid arendama ja kasutusele võtma juba järgmise põlvkonna võrke.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
11.05.2008 22:05:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Jaapanis on kiired võrgud küll. Õigemini - jaapanlased jätsid selliste võrkude arendamise vahele, nagu meie siin arendame. Ja hakkasid arendama ja kasutusele võtma juba järgmise põlvkonna võrke. |
Saaksid sa nendest rohkem pajatada?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
11.05.2008 22:22:37
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| Jaapanis on kiired võrgud küll. Õigemini - jaapanlased jätsid selliste võrkude arendamise vahele, nagu meie siin arendame. Ja hakkasid arendama ja kasutusele võtma juba järgmise põlvkonna võrke. |
Saaksid sa nendest rohkem pajatada? |
Üldiselt võttes maailmas tänane Kõu ehk CDMA 2000 EV-DO on kaduv tehnoloogia... Austraallased ta juba asendasid, Koreakad hakkavad ka...
Aga jah, Japsid hetkel annavad tuld siinses mõistes 3Gga (HSDPA) ja LTE ilmselt tuleb neil enne euroopat...
Ehk sellised võrgud nagu siin 3,5G/HSDPA on japside põhileib, neid nad vahele ei jätnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
13.05.2008 14:02:13
|
|
|
| Palju vahet siis sellel uuel mobiilsel seadmel on,, on upp ka parem?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
13.05.2008 14:47:39
|
|
|
haldo, loe silweri poste ja antud linki "Andmeside maksimaalne kiirus 2Mbit/s allalaadimisel ja 1Mbit/s üleslaadimisel "
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abcdefg
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
13.05.2008 15:10:25
|
|
|
miski areneb vist paar viimast päeva on selline kiirus olnud:
Kulunud aeg - 4.028 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
2082714.1 bit/sec
2033.9 Kbit/sec
2 Mbit/sec
254.2 KB/sec 8)
ja sain oma max kiiruse kh täna kätte
Kulunud aeg - 3.253 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
2579124.7 bit/sec
2518.7 Kbit/sec
2.5 Mbit/sec
314.8 KB/sec
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
13.05.2008 15:47:09
|
|
|
huvitav jah.. upload hakkab vaikselt lähenema juba jeelioni ärilahendusele.
Kulunud aeg - 2.483 sek
Faili suurus - 218.1 KB
702.4 Kbit/sec
89930.7 B/sec
87.8 KB/sec
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
13.05.2008 19:39:11
|
|
|
Uue mobiilse CNU-680 terminaliga (1998 EEK), ilma lisaantennita Kristiines:
http://www.styx.ee/kiirustest.php tulemused on olnud küllaltki muutlikud...
Proovimisaeg jäi 19:10 ja 19:45 vahele.
Enamasti andis allalaadimise kiiruseks 27 KB/sek kanti, aga olen näinud ka järgmist tulemust:
| tsitaat: |
Sinu kiirus on:
366.20kbps
mis annab allalaadimise kiiruseks 45.78 KB/sek. |
Ehk oskab keegi rääkida, et umbes mitu % võib kiirus kasvada, kui osta sellele terminalile lisaantenn? Kui pikk juhe sellel lisaantennil on?
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
13.05.2008 19:47:53
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
| Ehk oskab keegi rääkida, et umbes mitu % võib kiirus kasvada, kui osta sellele terminalile lisaantenn |
oleneb väga asukohast ja seega signaalist
tõusta võib...julgen pakkuda et päris mitusada protsenti
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
14.05.2008 23:44:23
|
|
|
| HA kirjutas: |
| arvutisõber kirjutas: |
| Ehk oskab keegi rääkida, et umbes mitu % võib kiirus kasvada, kui osta sellele terminalile lisaantenn |
oleneb väga asukohast ja seega signaalist
tõusta võib...julgen pakkuda et päris mitusada protsenti |
Meeldiv kuulda!
Muidu selle lisaantenni hind oli vist kuskil 240 kanti...
Tegin ka Elioni kiirusetesti (http://speed.hot.ee/index.php?do=measureDownload),
mis kestis ~4 min 30 sek ja tulemuseks oli:
Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 318 kuni 382 kbps.
EDIT:
Aga kas olukord kipub olema nõnda, et mida aeg edasi, seda aeglasemaks õhtune infoliiklus muutub või millisena see tulevik Kõu osas paistab?
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
15.05.2008 01:03:14
|
|
|
kas tõesti mobiilse seadme antenn maksab 225.-
jupp juhet ja natuke metalli ja nii kallis
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
15.05.2008 01:50:54
|
|
|
Ei, praegusel kellaajal mul :
Kulunud aeg - 21.654 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
387400.2 bit/sec
378.3 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
47.3 KB/sec
http://www.ruuter.ee omaga tehtud test.
Päeval proovin uuesti , venitab ehk parema kiiruse välja 8)
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
15.05.2008 06:52:32
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
Ei, praegusel kellaajal mul :
Kulunud aeg - 21.654 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti
387400.2 bit/sec
378.3 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
47.3 KB/sec
http://www.ruuter.ee omaga tehtud test.
Päeval proovin uuesti , venitab ehk parema kiiruse välja 8) |
hakkab jälle see üks ruuter.ee testimine pihta, kasutage netti mõistlikult, pärast jälle häda et kellel maas jne
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xjan
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2005
|
17.05.2008 23:29:00
|
|
|
Mida vist enamik pole märganud, on see et uus RevA mobiilne seade omab ka Mac-i kasutajatele sobivat draiverit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
18.05.2008 00:13:55
|
|
|
päris positiivne asi siis
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
18.05.2008 20:03:04
|
|
|
No mida kuradit? Nüüd ei lae mul Kõu HV foorumi graafikat ära..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
18.05.2008 20:24:53
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
No mida kuradit? Nüüd ei lae mul Kõu HV foorumi graafikat ära.. |
kiirust vaatasid?
mul viimane kord sedasi jamas oli kiirus bittides
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
18.05.2008 20:42:51
|
|
|
Ei nett on nobe lihtsalt kõik on kole hall..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
18.05.2008 22:03:06
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
Ei nett on nobe lihtsalt kõik on kole hall..  |
kas see on ikka ühenduse jama siis?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
19.05.2008 15:12:06
|
|
|
| Upload kiirus segama ei hakka? Mul see enamvähem 8kb/s.. Kvaliteet võib küll alla mingit arvestust olla..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
19.05.2008 15:27:03
|
|
|
| Rev A seadmega ei tohiks küll mingeid probleeme olla.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
19.05.2008 15:32:16
|
|
|
Ma arvan et enamusel siin on ikka Rev 0 sedamed.. Mille upload pole sinna poolegi
Ping võib ka Skypega segajaks osutuda..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
19.05.2008 17:36:28
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
| Upload kiirus segama ei hakka? Mul see enamvähem 8kb/s.. Kvaliteet võib küll alla mingit arvestust olla.. |
Proovisin täna 17:20 kandis Enemy Territorit mängida...
Üks Soome server andis pingiks 69ms. Mängisin ühes serveris, kus oli 46 mängijat sees ja ping oli pidevalt 160ms kanti.
Mul see uuem mobiilne seade, aga ilma lisaantennita korralikult mängida ei saanud ja ping kiskus kohati 600ms kanti (aga ilma antennita proovisin samuti õhtusel kellaajal).
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
19.05.2008 19:01:28
|
|
|
See 69ms on küll Kõu puhul klass Pingin siin vana koduseadmega neti.ee-d 1 baidiga, et download ära ei kustuks ja alla 100ms ma seda pingi ei näe.. Keskmine 200ms..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|