|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
electron
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
01.05.2008 11:39:54
|
|
|
| hoax kirjutas: |
Kes ütles et 50" ostma pead? Sai ennist räägitud et alla 37" ei näe ma mõtet. Olen elanud ja vaadanud kahe ja vähemagi meetri kauguselt 32" pilti. Küllaltki ebameeldiv kuid egas 2x2 meetrit ruumiga nüüd kah tegu pole, kui just karderoobis või esikukapis ei ela, seega peab igas elatavas toas olema kas vähemalt 2,5x2,5 meetrit või läheb üks külg enam pikkusesse ja moodustab ristküliku. Eelistada tuleks tugevalt varianti kus teler paigutatakse pikemasse külge ning valitakse vähegi rohkem tolle. Ole sa siis tudeng ühikaruumis või mustanahaline võõrtööjõud üürikas, need tingimused pole elamiskõlblikud.
Ma esitan hoopis küsimuse, kas sa sellise ruumi järgi oma elu sisustada soovidki? Läheb mõõda aastad kaks või kolm, kolid ära ja kaasa vead enesega hunniku kola mis sobilik nukumaailmale. Ostad ükshaaval uued asjad.
Aga mõni inimene saab hakkama ka köögiraadioga, seda kindlasti, nii, et egas ma sunnigi kedagi käituma teisiti, asi on lihtsalt perspektiivis. |
See on kõigest sinu arvamus, mitte absoluutne tõde, nii et ära suru seda nii vägisi teistele inimestele peale. Mul vanematel 40 ruutu tuba ja 37" telekas - suurust jääb veel ülegi. Ise elan momendil 16 ruutmeetrises toas ja telekas on 63cm diagonaaliga - täiesti piisav minu jaoks. Ja kui kolin suuremasse tuppa, siis ostan ka sellesse vastava teleka. Elu ei võrdu televiisori vaatamisega
_________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
01.05.2008 12:05:43
|
|
|
| electron kirjutas: |
See on kõigest sinu arvamus, mitte absoluutne tõde, nii et ära suru seda nii vägisi teistele inimestele peale. Mul vanematel 40 ruutu tuba ja 37" telekas - suurust jääb veel ülegi. Ise elan momendil 16 ruutmeetrises toas ja telekas on 63cm diagonaaliga - täiesti piisav minu jaoks. Ja kui kolin suuremasse tuppa, siis ostan ka sellesse vastava teleka. Elu ei võrdu televiisori vaatamisega  |
Ma pole oma arvamust peale surunud, vaid tutvustan perpektiivi... kui teler vastavalt korterile siis vastavalt millisele korterile. On varnast võtta vähemalt kaks tuttava juhtumit kus kiputi ostma 32" telerit ainult põhjusel et raha kokku hoida. Ühel juhul alustati suuremast ning jõuti välja väiksemani põhjendusega, et mis sa selle telekaga ikka teed. Kuid tegelikult on asi kinni rahas. Sellest asjaolust aga laveeritakse jutu käigus mööda. Seda mainida ma muidugi ei tohiks ja ka teleri suurust mitte. Need asjaolud lähevad inimestel hinge ja reeglina seda seepärast, et nad vastavad tõele.
Millised on üleüldse eeldused? Lepiks kokku et filmide vaatamine, ja ideaalis, kodukino. Selle poole võiks eeldada, et inimesed "püüdlevad", kas või kaudselt. Telesaadete vaatamiseks pole suurus tõesti tähtis, filmide vaatamiseks aga küll.
Üllatav aga ka minu vanema juures on suur tuba umbes 60 m2 kui köök välja arvata. 42" platsis ja ta täidab tip top hästi tavalisemas kodukootud teleri mõttes oma ülesannet, vaatad natuke ühte kanalit , natuke teist. Pane aga filmideks tööle 110" seal kõrval ja telerisse silmadel rohkem asja pole. Ehk mõistad mu mõtet? Alati võib jääda tagasihoidlikuks, pole vaja seda, pole vaja teist, ferraril või porschel maja ees pole vaja rohkem hobujõude, ja ometi, on iga järgmine mudel veelgi kiirem ja vapustavam. Ise tead kuidas oma elu elad.
Veelkord toonitan, et perspektiivi tutvustus pole oma arvamuse peale surumien.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
electron
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
01.05.2008 14:18:09
|
|
|
Ma saan su mõttest väga hästi aru. Lihtsalt et kui inimene elab 15 ruutmeetrises toas ja ei plaani lähima kümne aasta jooksul ära kolida, siis on 42" plasma mõttetult suur. Sellepärast ma ütlengi et igale oma. Ei saa väita et 32" telekas liiga väike on ja kuhugi ei kõlba.
_________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 14:29:35
|
|
|
plasma võib hea olla aga hind on tal kah hea.... 30-50k on ikka mõnus summa... siis vist eriti hea tunne kui mingi kriips peale tuleb
32" minuarust on täiesti paras keskmise toa jaoks... Aga selle kohta kehtib reegel: telekas ei saa kunagi liiga suur olla
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
01.05.2008 14:34:14
|
|
|
| tsitaat: |
Aga selle kohta kehtib reegel: telekas ei saa kunagi liiga suur olla icon_lol.gif
|
minu kohta see reegel ei pea paika
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.05.2008 16:15:34
|
|
|
nii, täna tegin siis retke kristiine euronicsisse. seal oli olemas mu hetkene huviorbiit 42pfl7603D. see kord oli pildi kvaliteet kõvasti parem kui mõned päevad tagasi on offis. ja täitsa meeldis mulle, seal olid olemas ka mõlemad plasmad, TH42PV7P ja TH42PV70P. ja kui kanal 2-s lõppes mingi bugs bunnny film, siis lõpu tiitreid vaadates oli märgata selgeid erinevuseid nende pana plasmade ja selle philipsi vahel. mis vaatamata päris suurele hinnavahele tirib mind ikkagist philipsi poole. tiitrite tausta must on tunduvalt mustem ja tiitrid alt üles liikudes ei värelenud üldse kui panasonicutel oli taust suhteliselt hallikas ja tiitrid värelesid päris kõvasti. samuti tundus mulle, et selle 42'' philipsi pilt õigelt kauguselt vaadates oli tunduvalt parem kui mõne muu 32'' pilt.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
electron
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2004
|
01.05.2008 18:47:30
|
|
|
Kui sa võrdled omavahel 26k maksvat telekat 12K maksvaga, siis on jah Philipsil eelis. Katsu kuskilt leida Panasonicu Panasonic TH-42PZ85B, mis peaks samas hinnaklassis olema. Eestis see jama on, et normaalseid plasmasid kuskil eriti ei müüda ja need kuradi suured elektroonikapoed on kõik nagu Samsungi-Philipsi LCD telekate esindused...
_________________ Tuleb lihtsalt täiega panna!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
01.05.2008 19:35:58
|
|
|
Kas Philips 42pfl7603D ja 42PFL5603D põhiline erinevus ongi Ambilight? Hinna vahe tuleb mõnes kohas päris suur. 5603D oleks sel juhul päris huvitav variant
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
01.05.2008 19:43:44
|
|
|
On kellelgi kokkupuuteid LG LCD teleritega ?
Endal plaanis koju soetada ja jäi silma see 42" http://uk.lge.com/products/model/detail/lcdtv_42lf75.jhtml# , hind ligi 18 000.-
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
01.05.2008 20:07:27
|
|
|
Eelmisele postile täienduseks 42PFL5603D energiakulu kohta päris huvitav jutt, kuigi Philipsi kodukal on specside all energiakuluks ikkagi 240W. Ilmselt ameeriklastele mõeldud reklaamitrikk
EDIT: Njah, paistab et meil müüdav 42PFL5603D/12 on Pixel Plus HD pildiparandusega, Ameerikas müüdav 42PFL5603D/27 aga Pixel Plus 3-ga. Nii et vahe on siiski olemas
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.05.2008 20:29:47
|
|
|
| electron kirjutas: |
| Kui sa võrdled omavahel 26k maksvat telekat 12K maksvaga, siis on jah Philipsil eelis. Katsu kuskilt leida Panasonicu Panasonic TH-42PZ85B, mis peaks samas hinnaklassis olema. Eestis see jama on, et normaalseid plasmasid kuskil eriti ei müüda ja need kuradi suured elektroonikapoed on kõik nagu Samsungi-Philipsi LCD telekate esindused... |
just nimelt, plasmade valik ei ole kõige suurem asi meil ja seda ma mainisin ka oma postituses, et võrdlemine on veits vale nende hinnaklasse võrreldes.
| hobihall kirjutas: |
Kas Philips 42pfl7603D ja 42PFL5603D põhiline erinevus ongi Ambilight? Hinna vahe tuleb mõnes kohas päris suur. 5603D oleks sel juhul päris huvitav variant  |
vaatamata selle mis elioni pood kirjutab, ei tohiks 5603D seerial olla pixel plus 3 HD vaid pixel plus HD ja ameeriaks müügiks oleval 7603D peaks olema perfect pixel HD mitte pixel plus 3 HD nagu meil müüakse.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.05.2008 21:06:50
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| electron kirjutas: |
| Kui sa võrdled omavahel 26k maksvat telekat 12K maksvaga, siis on jah Philipsil eelis. Katsu kuskilt leida Panasonicu Panasonic TH-42PZ85B, mis peaks samas hinnaklassis olema. Eestis see jama on, et normaalseid plasmasid kuskil eriti ei müüda ja need kuradi suured elektroonikapoed on kõik nagu Samsungi-Philipsi LCD telekate esindused... |
just nimelt, plasmade valik ei ole kõige suurem asi meil ja seda ma mainisin ka oma postituses, et võrdlemine on veits vale nende hinnaklasse võrreldes.
| hobihall kirjutas: |
Kas Philips 42pfl7603D ja 42PFL5603D põhiline erinevus ongi Ambilight? Hinna vahe tuleb mõnes kohas päris suur. 5603D oleks sel juhul päris huvitav variant  |
vaatamata selle mis elioni pood kirjutab, ei tohiks 5603D seerial olla pixel plus 3 HD vaid pixel plus HD ja ameeriaks müügiks oleval 7603D peaks olema perfect pixel HD mitte pixel plus 3 HD nagu meil müüakse. |
Tundub, et vahe on puhtalt tarkvaraline? Huvitav kas oleks võimalik kuidagi ka asja nö ära häkkida
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
01.05.2008 21:28:05
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| electron kirjutas: |
| Kui sa võrdled omavahel 26k maksvat telekat 12K maksvaga, siis on jah Philipsil eelis. Katsu kuskilt leida Panasonicu Panasonic TH-42PZ85B, mis peaks samas hinnaklassis olema. Eestis see jama on, et normaalseid plasmasid kuskil eriti ei müüda ja need kuradi suured elektroonikapoed on kõik nagu Samsungi-Philipsi LCD telekate esindused... |
just nimelt, plasmade valik ei ole kõige suurem asi meil ja seda ma mainisin ka oma postituses, et võrdlemine on veits vale nende hinnaklasse võrreldes.
| hobihall kirjutas: |
Kas Philips 42pfl7603D ja 42PFL5603D põhiline erinevus ongi Ambilight? Hinna vahe tuleb mõnes kohas päris suur. 5603D oleks sel juhul päris huvitav variant  |
vaatamata selle mis elioni pood kirjutab, ei tohiks 5603D seerial olla pixel plus 3 HD vaid pixel plus HD ja ameeriaks müügiks oleval 7603D peaks olema perfect pixel HD mitte pixel plus 3 HD nagu meil müüakse. |
Tundub, et vahe on puhtalt tarkvaraline? Huvitav kas oleks võimalik kuidagi ka asja nö ära häkkida  |
selleks pead sa elioni (või mõnes muus) poes monitorile "juhtmed sappa" saama ise järgi proovima...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.05.2008 14:04:14
|
|
|
kui see philips pfl7603D nüüd tõesti suuremat resolutsiooni ei võimalda kui 1024 x 768 (või läbi mingi tsikipriki ikka saaks?), kas siis see pilt jääb samamoodi suhteiselt ruuduliseks, kui panna monitorile, mille native reso on 1680x1050, tööle mäng resoga näiteks 800x600? ja kas see tähendaks ka seda, et läbi arvuti oleks suhteliselt mõttetu jooksutada blu- ray videosid, kuna kvaliteet oleks lihtsalt kehvem?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
02.05.2008 14:08:47
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| kui see philips pfl7603D nüüd tõesti suuremat resolutsiooni ei võimalda kui 1024 x 768 (või läbi mingi tsikipriki ikka saaks?), kas siis see pilt jääb samamoodi suhteiselt ruuduliseks, kui panna monitorile, mille native reso on 1680x1050, tööle mäng resoga näiteks 800x600? ja kas see tähendaks ka seda, et läbi arvuti oleks suhteliselt mõttetu jooksutada blu- ray videosid, kuna kvaliteet oleks lihtsalt kehvem? |
Minule ei jõua see hästi kohale (pole ka telekatega tegemist teinud). Signaali lased telekasse läbi HDMI, olgu see siis arvutist või näit blueray playerist. Kuidas ta BR playerist 1920 reso vastu võtab ning arvuti puhul seda kuidagi piirab?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.05.2008 15:21:03
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| kui see philips pfl7603D nüüd tõesti suuremat resolutsiooni ei võimalda kui 1024 x 768 (või läbi mingi tsikipriki ikka saaks?), kas siis see pilt jääb samamoodi suhteiselt ruuduliseks, kui panna monitorile, mille native reso on 1680x1050, tööle mäng resoga näiteks 800x600? ja kas see tähendaks ka seda, et läbi arvuti oleks suhteliselt mõttetu jooksutada blu- ray videosid, kuna kvaliteet oleks lihtsalt kehvem? |
Minule ei jõua see hästi kohale (pole ka telekatega tegemist teinud). Signaali lased telekasse läbi HDMI, olgu see siis arvutist või näit blueray playerist. Kuidas ta BR playerist 1920 reso vastu võtab ning arvuti puhul seda kuidagi piirab? |
seda sama asja olen minagi mõelnud, osalt sellepärast ka küsingi.
http://www.tarbija24.ee/020508/esileht/olulised_teemad/tarbija24/kasu/327794.php jälle mingi suure mulli puhumine tühjast tähjast.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
02.05.2008 18:52:05
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| ... BR playerist 1920 reso vastu võtab ning arvuti puhul seda kuidagi piirab? |
hd-s on kaks formaati: 720 ja 1080 - aluseks võetakse pildiread horisontaalis ... 1920 ei ole mingi reso
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
02.05.2008 20:29:59
|
|
|
| Ja 1024 x 768 aluseks võetakse 768 PILDIRIDA horisontaalis ja bla bla, kuid küsimus jääb endine...
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
02.05.2008 20:57:02
|
|
|
Soovitage kvaliteetset lcd telerit hinnaklassis kuni 20 000.- ....
Suurus peaks jääma 40"-42".
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.05.2008 20:59:16
|
|
|
| Philips 42PFL5603 või Sony KDL40D3550
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
02.05.2008 21:07:45
|
|
|
Philips 42PFL5603D 42" (107cm)/ Black/ 16:9/ 1920x1080/ 500cdqm/ 30000:1/ 6ms/ HDMI/ Full HD, see on korralik LCD tv ?
Vaatan et kontrast on 30 000:1 -le, siis must näeb ikka must välja ? ,,, mitte mingi hele udukogu ?
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.05.2008 22:20:34
|
|
|
Ainukeseks miinuseks selle Philipsi puhul on tiba vananenud PixelPlus HD pildiparandus.
Samas on väga suureks plussiks autoformat, mida varem ei viiendal ega seitsmendalgi seerial enamasti ei olnud.
Sony pisut väiksema ekraaniga ja pisut vanem mudel. Ka kontrastsus on madalam, samas tuleb meeles pidada, et tegu siiski dünaamilise kontrastsusega, mis väga eriline näitaja ei ole.
Paraku pole selles hinnaklassis ka kummalgi mudelil liikumiskompensatsiooni (Philipsi kallimatel mudelitel HD/Digital Natural Motion), mistõttu paljud liikumised üle ekraani jõnksutava efekti tekitavad.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
03.05.2008 16:36:02
|
|
|
Emm, sellel mudelil on kirjas küll , et omab "HD Natural Motion" -it.
Link
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
04.05.2008 13:38:28
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
Emm, sellel mudelil on kirjas küll , et omab "HD Natural Motion" -it.
Link |
Ameerika versioonil on jah, meil müüdaval mitte link
Võib ju meerikamaalt tellida, aga siis tuleb maksu maksta, garantiiga on jama, vale süsteem NTSC ja pole ühtegi scarti
Mõttekam võtta 7603d, sellel näitajad hulga paremad https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/83607/
Aga mind häirib samuti computer formats resolutsioon, mis on specside järgi piiratud 1024 x 768
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
04.05.2008 15:28:22
|
|
|
See "computer formats resolution" käib ju VGA sisendi kohta. Läbi videokaarti DVI saada teleka HDMI sisendisse mida soovid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
04.05.2008 16:08:47
|
|
|
| bladerunner, sellel Philipsil ei ole VGA sisendit. S-video puhul oleks selline reso loogiline, aga juurde on märgitud Via HDMI/DVI input. Küllap keegi kes telkule käed külge saab seda fakti ka kinnitab või siis ümber lükkab...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
04.05.2008 18:39:39
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Uurisin ja puurisin ... uut Philipsi 5.nda seeria 32PFL5403D/12. |
Palju see viimane täht seal tähtsust omab, 32PFL5403H peaks mpeg4 tuuneriga olema, ehk võimeline digitv-d õhust vastu võtma.
Enamvähem samas hinnaklassis LG 32LG5500.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
04.05.2008 21:24:41
|
|
|
| Kas 42PFL7603D võtab ka mpeg4 digi tv-d vastu?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
05.05.2008 15:15:49
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
| bladerunner, sellel Philipsil ei ole VGA sisendit. S-video puhul oleks selline reso loogiline, aga juurde on märgitud Via HDMI/DVI input. Küllap keegi kes telkule käed külge saab seda fakti ka kinnitab või siis ümber lükkab... |
aga äkki ongi võimalik, et on mõeldud läbi S-video seda 1024x768 reso, sest seal on ju komaga eraldatud see via HDMI/DVI input. loodame väga et asi ikka on nii.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
05.05.2008 16:13:36
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
05.05.2008 20:51:30
|
|
|
käib jah, nii kineka kui lcd'l on tulihingelisi pooldajaid. ma ise veel täna käisin mõõdulindiga mööda tuba ringi ja mõõtsin, mõtlesin, uurisin ja puurisin, et kas see 42'' oleks ikka mõistlik valik. sest kõige kaugem vaatamis kaugus oleks peaaegu, et 4 meetrit a alati ikka ju ei roni kaugeimasse punkti, et müravaba pilti nautida.
seal artiklis oli kirjas ka, et poes on teleka pilt parem kui kodus, see on siiski võrdlus ju poes mängiva demo video ja koduse signaali vahel. a kui võrrelda poe ja kodu analoog/digi signaali, siis peaks ju kodu oma parema kvaliteediga olema, kuna seda ei jagata paljude telerite vahel.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.05.2008 22:01:31
|
|
|
Võimalus lasta USAst tuua midagi. Kuna just täna õhtul läks televiisoril trafo läbi, siis enam parandama ei hakka (2 korda parandatud, telekal vanust vast 10 aastat juba) ja võiks uue võtta. Hinnaklass võiks olla kusagil $2000. Peidaks aparaadi konteinerisse ära ja tooks autodega koos siia.
Oskab keegi midagi soovitada? Üldiselt kõigil PAL süsteemi tugi olemas, et näitavad küll pilti?
Võiks olla Sony või mõni muu kvaliteettootja produkt. Suurus ehk 42" ümber, pisikest väga ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
05.05.2008 22:03:29
|
|
|
Sai ise eelmisel nädalal ära tellitud Sony KDL-46W4000 , peale 2-3 kuud uurimist ja puurimist.
Esimene LCD, nii et võrdlusmomenti mul peale sadade erinevate review'de ja foorumipostituste analüüsi ei ole. Alguses olid eelistused Samsungi poole (M87 seeria), tänu laiale turuosale ja sellest tulenevale soodsamale hinnale koos võrdlemisi suure populaarsusega. Kuid Sony on oma selle aasta uute seeriatega otsustanud turuosa kasvatama hakata ning W4000 väljalaskehinnad koguni W3000 praegustest hindadest soodsamad (eeldatavasti kukuvad viimased järgmiste kuude jooksul samuti märgatavalt). Sony on aga mulle eluaeg soliidse mulje jätnud ning Sony A/V tehnikaga kokkupuudetest ei mäleta, et oleks pidanud kunagi pettuma, kuid seni on Sony LCD-de hinnaklass olnud kitsama turuosa tõttu Eestis teistest peajagu kõrgem. Valdavalt väga positiivsed ülevaated ja kasutajate arvamused säilitasid Sony LCD-de soliidsuse minu silmis. Photopointis oli veel 2 kuud tagasi täpselt sama hinnaga Samsungi 46" M87, millega praegu on üleval seesama KDL-46W4000, nii et selle pakkumise ilmudes ei olnud väga kaua vaja mõelda. W4000 seeria väljalase on UK-s kuulutatud Mai 2008 ja eeldatavasti peaks see mai keskpaigaks toimunud olema, nii et ilmselt paar nädalat peab veel ootama enne kui photopointist täpne tarneaeg teada.
Teleka valiku juures taandub kõik lõpuks ikkagi muidugi enda eelistustele ja maitsele, kuna kvaliteet on kõigest vastavus nõudmistele ja nõudmised ju ongi puht subjektiivsed. Nii et eks paistab, kuidas Bravia 2 pildiparandus digikanalite puhul ennast õigustab ja kas väidetav 33000:1 dünaamiline või siis pea 3000:1 reaalne kontrast annab 1080p filmidele oodatava sügavuse - minu jaoks. Huvitav asi võib olla veel 24p True Cinema..
Ühesõnaga, kui kellelgi mingeid eelarvamusi/spekulatsioone W4000 suhtes on, siis kuulaks heameelega.
Väikestviisi nali oli muidugi see, kui täna hommikul sain e-maili photopointist vabandava teatega, et nende tarnijal on see mudel otsa saanud ja nad oskavad vaid 1-4 kuud tarneajaks pakkuda:) Vastasin siis neile omapoolse täpsustava teatega, et see mudel ei ole veel välja lastud, aga kohe tuleb ja siis peaks ka nende tarneajad selguma:) Pisut huumorit ju teeb, et tõepoolest mõni ei tea kohati üldse, mida ta müüb. Võib-olla ei peagi teadma, aga no huumor ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.05.2008 22:25:23
|
|
|
RistoX, aitäh. Mul ka nüüd pooleteise nädala pärast see telekas olemas.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
06.05.2008 00:00:05
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Võimalus lasta USAst tuua midagi. Kuna just täna õhtul läks televiisoril trafo läbi, siis enam parandama ei hakka (2 korda parandatud, telekal vanust vast 10 aastat juba) ja võiks uue võtta. Hinnaklass võiks olla kusagil $2000. Peidaks aparaadi konteinerisse ära ja tooks autodega koos siia.
Oskab keegi midagi soovitada? Üldiselt kõigil PAL süsteemi tugi olemas, et näitavad küll pilti?
Võiks olla Sony või mõni muu kvaliteettootja produkt. Suurus ehk 42" ümber, pisikest väga ei taha. |
110 vs 220
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.05.2008 00:03:51
|
|
|
| Uued telekad oskavad ju ise valida pinget ja 220 -> 110 muundurit pole ka vaja kaugelt otsida.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trollijuht
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2003
|
06.05.2008 01:44:16
|
|
|
| soov osta 32" philips 32PFL7603D. elionis teleri hinnaks 15000 krooni. sai siis huvi pärast googlest otsitud seda mudelinime eesti lehtedelt ja mitmesugused väikesed arvutisalongid pakuvad sama telerit ~12500 krooniga. kas on põhjust karta/vältida neid väikseid salonge mis antud juhul tunduvalt odavamalt sama toodet pakuvad? garantii käib läbi esinduse/maaletooja või peab hakkama salongiga kemplema probleemide ilmnemisel? samuti olen poole kõrvaga kuulnud, et teleri müüja peab olema valmis vana teleri vastu võtma ja ise selle jäätmepunkti toimetamise eest vastutama - kas see vastab tõele, kui jah, siis kas nii elioni kui ka nende igasugu väikesalongide puhul käib see asi sama iseenesestmõistetavalt?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
06.05.2008 15:15:02
|
|
|
| Hinnavahe tuleneb teeninduspreemiumist - elion ja teised säravad kohad hoiavad sul käest kinni, odavamad kohad mitte.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kq
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2004
|
06.05.2008 19:10:38
|
|
|
Mida arvata sellisest telerist? SAMSUNG LE32A556P1F
http://www.sale24.ee/product_info.php/products_id/38041
Kasutus arvuti taga (või PS3 lähitulevikus) HDMI-d või D-SUB VGA-d pidi soovitud lahutuseks 1920x1080
Vaatamiskaugus ~2m. Muidu võibolla eelistaks isegi LE37M87 mudelit, aga ei mahu napilt ära 90cm vahesse
Kummaline on, et seda 32" FullHD-d samsungi enda mudelivalikust (www.samsung.com) ei leia?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
06.05.2008 19:43:03
|
|
|
Kui suur peaks teler olema kui vaadata 3m pealt? Hetkel on 32" aga kogu aeg tundub et filmide jaoks tahaks suuremat. Kas 37" päästaks või võiks olla ikka 40" ära?
Ja kas Samsungi tasuks eelistada? Hind on Sonydel kõrge. Tean et on ka seda hinda väärt aga....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.05.2008 19:44:13
|
|
|
| Ma ise vaatan ka 32" ~3m pealt. Ausalt öeldes tahaks nina ees suuremat telekat näha küll...nii 42" tollist. Oleneb muidug milleks telkut kasutada, kui niisama viisorit vaatan, kõlbab 32" ka, aga kui miski HD film või konsool ekraanil jookseb, tahaks seda pildiilu ikka suuremalt näha.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
06.05.2008 19:49:36
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Ma ise vaatan ka 32" ~3m pealt. Ausalt öeldes tahaks nina ees suuremat telekat näha küll...nii 42" tollist. Oleneb muidug milleks telkut kasutada, kui niisama viisorit vaatan, kõlbab 32" ka, aga kui miski HD film või konsool ekraanil jookseb, tahaks seda pildiilu ikka suuremalt näha. |
Ma tahaks just filmide jaoks Telerit palju ei vaata, päevas a-la 1,5h. Sony on kole kallis, akkkasin Säm Sungi poole vaatama.
http://www.photopoint.ee/alam.php?id=359&tyyp=video Valik on aga lai ja kunagi ei tea mis saasta otsa võid sattuda kui täpselt ei tea. Iseasi kuidas DigiTV 40se pealt paistma hakkab. Arvan et ruuduline
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
06.05.2008 19:56:58
|
|
|
| Kas on siinmail müügil mõni mpeg4 toega fullHD telekas normaalse hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
06.05.2008 22:46:45
|
|
|
defineeri "normaalne hind"
Sony W3000 25000,-
kohe tuleb müüki ka Sony W4000 21000,- väga normaalne hind minuarust
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
07.05.2008 13:00:46
|
|
|
Nüüd koju uut telekat vaja.
Praeguse seisuga: minimaalselt 37" (võib ka natuke suurem olla), kas plasma või lcd (mis nende erinevused ongi), ja hinnaklass ebamäärase 10-17k vahel. Pööratav jalg peaks ka olema, sest telekas läheb nurgalauale.
Sisendeid ja muud peaks olema piisavalt, et lähema 5a jooksul neist puudust ei tule.
Kommentaarid teretulnud
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
07.05.2008 17:57:43
|
|
|
Paistab, et telekate osas hakkavad uued trendid kätte jõudma.
Kuna Prantsusmaa keelustab alates 2008 detsembrist ilma dvb-t mpeg4 tuuneriteta telekate müügi, siis hakkab meie eetris leviva digi-tv vastuvõtuks sobilikke telereid euroopa turule üha rohkem tekkima. Samuti on plaaninud mpeg4 peale minna Iirimaa, Inglismaa, Norra, Taani jne.
Üht-teist juba tilgub, näiteks: Toshiba Regza **XV515DG (32, 37, 42), Sony W ja X seeriad, Samsung LE**A676 (32, 37, 40, 46), Panasonic TH**PZ800 (42, 50) ja TH**PZ81 (42, 46), Sharp Aquos LC**HD1E (46, 52).
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|