Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 08:46:33 vasta tsitaadiga

Mai-juuni peaks A kat kätte saama (kui kõik õnneks läheb). Esialgu on pilk jäänud touring klassi peale. Näiteks Honda VFR 800F. Asi on paras ~70 kW pill, veab ka madalamatel pööretel. Rohkemate kW ei julge esialgu veel sõitma hakata .. ehk tuleb ka kõne alla mõni lahjem mudel. Siiski mingi ~40..50 kW peaks miinimum olema (üle 100 kg vendadele kohane!).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:06:11 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Mai-juuni peaks A kat kätte saama (kui kõik õnneks läheb). Esialgu on pilk jäänud touring klassi peale. Näiteks Honda VFR 800F. Asi on paras ~70 kW pill, veab ka madalamatel pööretel. Rohkemate kW ei julge esialgu veel sõitma hakata .. ehk tuleb ka kõne alla mõni lahjem mudel. Siiski mingi ~40..50 kW peaks miinimum olema (üle 100 kg vendadele kohane!).

Selle võtaks ise ära kui A2 kätte saan. Seal kirjas 25kw piirajad tähendab, et nad annavad kaasa paberi millega argis saab 25kw passi ja siis saab rahulikult A2 lubadega sõita ja kindlustus ka odavam?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:18:05 vasta tsitaadiga

hea valik, ma oman sellist hetkel. ratas omas euroopas ja mujal parima matkapaigi nimetust. topeltpidurid, mugav isteasend ja mõnusalt minev ning pommikindel mootor. honda cbr600f, suzuki gsx600f / 750f , yamaha xj 600 / 900 on ka asjad mida võiksid vaadata kui just sellelaadset asja tahad. muide, 100kg mehe veab kenasti ära ka 18kw iz planeta.

artur, motodepoos pannakse sisselaskesse väiksema auguga vahepuksid, mis piiravad küttesegust peale andmist nii, et tagarattasse jõuab 25kw.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 25.04.2008 09:19:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:19:36 vasta tsitaadiga

Jep saab küll, autosõidu õpetaja sõnul pidvavat seda 25 kW "kergesti" maha võtta saama. Siiski 25 kW peaks asja siiski vast edukalt edasi viima. icon_smile.gif

laurx kirjutas:
hea valik, ma oman sellist hetkel. ratas omas euroopas ja mujal parima matkapaigi nimetust. topeltpidurid, mugav isteasend ja mõnusalt minev ning pommikindel mootor. honda cbr600f, suzuki gsx600f / 750f , yamaha xj 600 / 900 on ka asjad mida võiksid vaadata kui just sellelaadset asja tahad. muide, 100kg mehe veab kenasti ära ka 18kw iz planeta.

Heheh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:23:39 vasta tsitaadiga

Le Inc, kui ma tartusse satun, võin vfri peal aeleda lubada, ma ei tea kui palju depoos hetkel neid sees on.

cbr600f on mõnusaim neist mida mainisin. 89nda aasta eksemplar, mida eelmised omanikud suht hästi hoidnud olid, suutis kellale manada 240km/h ja oli asendilt ka väga mõnus. ilmselt see, kes ta 25 tuhande eest omale sai, on siiamaale sitaks rahul. gsx600f on lihtsalt ratas. kah hea kindla mootoriga aga " suzuki". vanematel isenditel on sama mootor veel banditi ja gsxr i peal. gixxeril on muudetud sisse ja väljalaset ( nukkvõllide tõus järsem jms. xj i nõrk koht on sidur. vähemalt need, mida ma olen saanud proovida, on läbi libisenud..

seda vfr i tahtsin proovida peale enda oma ära tassimist aga poison arvas, et minu oma võib pahaseks saada icon_razz.gif
tihvri 2001 aasta vfr iga oli sõidetud üle 80k kmi ja kui klapikambrikaaned maha võeti, olid nukad kulumata. kukkumispunne sellele rattale samas ei ole, kui midagi külge aretama hakata, tuleb plastikut lõhkuda. pärnus tramm66 tegeleb punnide aretamisega, mul on plaan enda oma sinna viia ja tal 700 eegu eest midagi külge panna lasta. in origin, peaksid kukkumispunnide aset täitma suured suunatuled. minu oma on kukkunud ja nii kõvasti, et plastik on vahetatud. vahetatud on ka konsool, sellest ilmselt ka odomeetri näit, mis oli ostmise hetkeks 8500km, hetkel 11200km.. Kuna masinal on sissepritsega mootor, tiksub seal kütterõhu regulaator. ( hele, tiksumine mille kohta ma ise ka mehhaanikutelt küsisin) V mootori eripära on see, et madalpöördes käimine ei ole " ühtlane" vfr i mootoril peaks olema nii, et väntvõll on jagatud kaheks, millele kinnitub kaks kepsu. vfr peaks olema ainus paik, millel V4 mootor peal. vana 750cc töömahuva mootor leidus veel ka honda magna peal. 1100 v4 mootor oli suurel magnal aga vfr i peale seda ei pandud.. vfr i võib ka " sapakaks " kutsuda icon_smile.gif töömaht ja mootoritüüp on samad, võimsuse vahe 2ja pool korda.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 25.04.2008 09:40:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:28:41 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Jep saab küll, autosõidu õpetaja sõnul pidvavat seda 25 kW "kergesti" maha võtta saama. Siiski 25 kW peaks asja siiski vast edukalt edasi viima. icon_smile.gif

laurx kirjutas:
hea valik, ma oman sellist hetkel. ratas omas euroopas ja mujal parima matkapaigi nimetust. topeltpidurid, mugav isteasend ja mõnusalt minev ning pommikindel mootor. honda cbr600f, suzuki gsx600f / 750f , yamaha xj 600 / 900 on ka asjad mida võiksid vaadata kui just sellelaadset asja tahad. muide, 100kg mehe veab kenasti ära ka 18kw iz planeta.

Heheh icon_biggrin.gif


Plastikjullad on karpades vms. Mahavõtmine pole probleem.
XJ600-sega on 2 suve peenestatud juba, tahaks ikka midagi võimsamat.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:40:57 vasta tsitaadiga

vfr on pritse mitte karpa.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:57:09 vasta tsitaadiga

Njah eks vaatab palju raha suudab kokku kraapida. Ideaalis võiks hind 50 000.- kanti jääda. Liisingu jura ei tahaks peale võtta. Üks huvitav leid: http://www.auto24.ee/clients/motodepoo/used/detail.php?ct=91ee446c72f3335862l6 .. 100 kW poiss, läbisõit väike ja hind ka enam-vähem. icon_biggrin.gif

Õppesõidu massin on 650 kuubine pool-enduurokas (Honda vist) ~43 kW. Tagumiku all tundub enam-vähem. Iseasi on kuidas pikki otsi annab sõita. Täna ongi Raadil õppesõidu päev. Plaanis on kaldtee ja ehk lastakse ka esmakordselt linna peale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 10:04:41 vasta tsitaadiga

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/878/auto_php-id=487878-www_auto24_ee.html
raitzu cbr. hoolimata sn suurest numbrist, on tegu väga korras rattaga.

minu kui inimese, kelle esimeseks rattaks sai 96kw suzuki gsxr1100 on, et ära liiga suure rattaga alusta, paar aastat võiks pisemad ka lõbu pakkuda.. minul ei ole peale blackbirdi või siis juba suure pemmi enam suurt vaadata.. R ratast ei taha ja ilmselt ei taha ka mudanoka peale keerata..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 15:34:22 vasta tsitaadiga

http://bike.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=157460

Keegi võiks ära osta. 8)
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 15:36:36 vasta tsitaadiga

Ardo, sinu ratas?
Siukse hinna eest mõttetu. 50k võtaks ära kui 25kw passi saaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 15:38:16 vasta tsitaadiga

artur-, tuttava oma. Üsna hinda väärt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 15:41:42 vasta tsitaadiga

artur-, 2004 aasta ratas ja müügis suve alguses. Hind täiesti mõistlik ju. Sügisel või talvel võid selliseid veidi odavamalt saada.
Endal muidu sama probleem... oleks vaja ratast millel passis 25kW ja üle 50000 väga maksta ei tahaks. Esimeseks rattaks muidugi bike ka ei taha. Kukkimise korral maksaks ratast remontides lolliks ennast.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 15:42:20 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelgi. Tahaks ikka tibi ka seljakotiks võtta aga selle pukiotsas on tal väga ebamugav.
Samas ei ole niipalju pappi et osta kihutamiseks ja reisiks kahte eraldi ratast.
Seepärast vaatan vfr-i vms.
Pealegi hakkab vist sumps vasta maad kui tagarattale ajada?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 15:42:43 vasta tsitaadiga

Kus ja mis tšikibrikiga seda 25kW passi tekitada annab? Info PS'i. icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 26.04.2008 17:07:50 vasta tsitaadiga

25 kw saad niimoodi passi et lähed käid depoos, laod papi lauale, sul näpitakse kas sisselaset või väljalaset ja piiratakse kilovantsid ära, antakse vastav tunnistus pihku ja kõmbid ARKi.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 17:08:43 vasta tsitaadiga

Sain teada jah. icon_razz.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 17:48:04 vasta tsitaadiga

laurx, ega sa juhuslikult eile õhtul ~22 ajal Tartus Riia-Kaare nurga peal mingi rahvaga seisnud?
Täna läks see meeletu kaherattaliste armaada mu maja juurest ka mööda. Päris metsik vaatepilt icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.04.2008 17:51:58 vasta tsitaadiga

täna sõitis ka mingi rollerite armaada Tallinnas ringi, nägin ise neid paar-kolm tundi tagasi kadak Selveri juures
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 26.04.2008 23:12:08 vasta tsitaadiga

Vabandust selle müra ja kära eest mille me täna rolleritega tekkitasime.
Vabandust ,et meid nii palju oli... jne. jne.
mõned pildid siis:
http://zann.planet.ee/Roller/21.04.08/Untitled-2.jpg
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00340.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00341.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00342.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00343.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00344.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00345.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00347.JPG
beer_yum.gif
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 12:32:12 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
laurx, ega sa juhuslikult eile õhtul ~22 ajal Tartus Riia-Kaare nurga peal mingi rahvaga seisnud?
Täna läks see meeletu kaherattaliste armaada mu maja juurest ka mööda. Päris metsik vaatepilt icon_smile.gif thumbs_up.gif


ei. pole seeaastaq rattaga tartusse veel saanud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 17:24:49 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
täna sõitis ka mingi rollerite armaada Tallinnas ringi, nägin ise neid paar-kolm tundi tagasi kadak Selveri juures

nägin ka seda rollumaffiat paldiski maanteel.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 27.04.2008 19:43:19 vasta tsitaadiga

Viljandimaal sai noor mootorrattur surma.
Spoiler Spoiler Spoiler

Viljandimaal hukkus täna sõiduki üle kontrolli kaotanud 1988. aastal sündinud mootorrattur.
Õnnetus juhtus kella 13.20 paiku Abja vallas Valga-Uulu maantee 70. kilomeetril Penuja ristmikul, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja Remo Perli.
Ülari kaotas vasakkurvis kontrolli Honda üle, põrkas sõidukiga vastu põrkepiiret ja paiskus kraavi.
Noormees hukkus sündmuskohal. A-kategooria juhtimisõigust tal ei olnud.
Viljandi politseiosakonna vanemkomissari Alvar Pähkeli sõnul moodustub noortest uljaspeadest, võimsast tehnikast ja ilusast ilmast tihti kooslus, mis sillutab teed traagilise tagajärjeni.
«Vaatamata kõigile nendele teguritele, tuleb alati säilitada selget mõtlemist ning jääda kehtestatud eeskirjade piiresse. Kellel adrenaliin pulbitseb, võib minna seda välja elama organiseeritud vormis kas krossi- või kardirajale aga mitte teha seda keset liiklust, seades ohtu nii ennast kui teisi,» sõnas vanemkomissar.
Suviste ilmade saabumine ja mootorrataste liiklusesse tulek toob kaasa ka politsei kõrgendatud tähelepanu ratturite liikluskuulekuse kontrollimisel.
Postimees.ee
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 08:17:33 vasta tsitaadiga

kuulekust kontrollitakse tõesti. just uuriti pärnu maanteel järve pussipeatuses lube ja pabereid.

edit:

kullakallid taburetipeded, kes te ei ole veel suure ja keerulise süsteemiga, mida liikluseeskirjaks nimetatakse tutvust teinud. see siniine koht, mis enamasti on tehtud kaubanduskeskuse või muu popi koha välisukse juurde ja millel valge kujutis inimesest, kes istub toolis, tähendab seda, et sinna pargib sõiduk, millel antud hetkel on tarvidus teenindada sellist toolis istuvat või mõnd muud puuet omavat inimest ja võib olla vajalik temale võimaldada uksele tavalisest lähemat parkimist. sinu ülilahe kaherattaline aga EI OLE invasõiduk. vähemalt antud isendil sellele viitavat tähistust ei täheldanud, sinu sõiduk on JALGRATAS mille sa pargid jalgratastele ettenähtud nurgakesse või selle lähedale. Invakoht on püha ja puutumatu, sinna ei pargi inimene, kellel kupliall kõik normipiires ja kellel kõik jäsemed küljes ja toimivad.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 13:19:23 vasta tsitaadiga

rollerimeestele pannakse ka maksud peale icon_razz.gif vähe lihtsam see kindlustuse pool thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 28.04.2008 14:02:17 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
rollerimeestele pannakse ka maksud peale icon_razz.gif vähe lihtsam see kindlustuse pool thumbs_up.gif

Samas kui võtta ,et suured kulutused ikka tulevad juurde.
Arvele võtmine 1300kr
Ülevaatus 180kr.
Kindlustus 400.- kuu
1300 + 180 + 400+? x12 = 6300.- aastas. + A/B kat. lubade tegemine 10/15K

Mõelge ka vanaema Maalikese peale kes nüüd 16 300.- leidma peab ,et 4km kaugsel laste kingitud rolleriga poes saaks käia.

Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 14:14:04 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=367517&highlight=

jätaks siia teemasse ka märgi maha, ehk on kellelgi midagi üle thumbs_up.gif

ands
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 28.04.2008 15:00:33 vasta tsitaadiga

Lisaks:
Praegu registreerib Eesti Riiklik Autoregistrikeskus üksnes euronõuetele vastavaid mopeede.
Mopeedil peab peab olema Euroopa Liidu direktiivi 2002/24 kohane tüübivastavuse tunnistus.
Tootjate poolt hakati tüübivastavuse tunnistusi väljastama alates 2004. aasta 9. novembrist.
ARK soovitab osta üksnes tüübivastavuse tunnistusega mopeedi.

Minu masin on nt. aastast 97 ? (ok saksa teh pass on olemas)
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 23:22:35 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=r2MaFX_zHag
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 00:05:02 vasta tsitaadiga

mingit haiget hülge ila ajab see ain seal. pole need mootorratturid midagi süütud lambukesed, alles hommikul tahtis üks mööda trügida maanteel, kuigi sõitsin isegi juba 20 km/h üle lubatud piirkiiruse ja viimastel päevadel ilusate ilmadega olen aina rohkem tähele pannud kuidas ronitakse ummikutes teiste autode vahelt üldises voolus edasi ja seda ka siis kui autod ei seisa vaid liiguvad isegi icon_rolleyes.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 00:52:07 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kas tartus või pärnus kuskil rollerite rendiga ka tegeletakse?
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 29.04.2008 00:58:49 vasta tsitaadiga

Mis liikluses toimumas on ..
Eile oli 4 matsu ja üks surm.
Täna 2 matsu..
Olge ettevaatlikud.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 01:01:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Olge ettevaatlikud.

Sõitke autoga icon_rolleyes.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 01:20:49 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
tsitaat:

Olge ettevaatlikud.

Sõitke autoga icon_rolleyes.gif

Käi jala icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 07:44:15 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
carlking kirjutas:
tsitaat:

Olge ettevaatlikud.

Sõitke autoga icon_rolleyes.gif

Käi jala icon_rolleyes.gif

Ole kodus?

Hähh.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 08:09:24 vasta tsitaadiga

samamoodi nagu see leksuseain , kes eile peetri pizza juures üle kahe rea tagasipööret tegi ja kogemata mootorrattale ette keeras?

http://www.postimees.ee/280408/esileht/krimi/liiklus/326903.php

rattamark, nimi ja sünniaasta kattusid muide ühe mu tuttavaga. pildilt selgus, et tegu on teise rattaga ja kiire kõne sõbrale tõestas,et tema ei olnud seal külili.

siit kah teemaarendust.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=40183

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 09:12:55 vasta tsitaadiga

Eile Parklas tagurdas üks opeli vend ette kui parasjagu uue Bikega proovisõitu läksin tegema ja sai külg maha pandud icon_confused.gif Kuigi kiirus oli al'a 20-25km/h aga ikkagi mõistsin külje maha panna icon_mad.gif Kui külge poleks maha pannud oleks olnud opelil sees nagu naksti. nibin nabin sain enne opelit pidama icon_mad.gif ja opeli vend naeris hullu moodi ja sõitis minema icon_confused.gif
Õnneks endaga midagi ei juhtund ainult poepesal on nahk maas ja sigavalus ja põlvel õrn marrastus. Bikel on kaa õnneks ainult paar kriimu gondlil.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 10:54:49 vasta tsitaadiga

Jann1, sa oleks pidand ikka talle sisse sõitma. Endal oli samamoodi peaaegu ja kuna bike tahtis remonti saada siis mõtlesin et teeks ära. Siuke pisike kõks aga kahju tema kanda kuna tema keeras ette. Siis tuli kiirelt meelde, et kuna lube pole siis ei hakka pullima ja sain nii napilt ümberpõike teha, et jalg käis korra maas ära ja saapal mustrit natuke vähem alles. Järgmine päev andis jalg natuke tunda ka aga no püsti ma jäin ja kõik jäi terveks.
Esimesel mail platsieksam thumbs_up.gif
Enne uut ratast ostma ei hakka igaksjuhuks kui load käes. Niikuinii tekib kiusatus minna sõitma
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 11:04:23 vasta tsitaadiga

Njah aga asi oli selles et ma olin parajasti tööl ja pold kiivrit ega midagi kuna asi sai just kokku pandud (panen ise neid kokku ja katsetan kas ikka sõidab) Ja noh eks seal oli enda tervis kaa mängus. Jah nüüd tuli Bike välja osta (ise oleks selle niivõinaa ära ostnud) sain mega hea hinnaga nii et ise igati rahul. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 11:08:14 vasta tsitaadiga

Mis siis enam viriseda. Kiivrita sõitu ei vabanda küll mitte miski välja.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 11:31:13 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Mis siis enam viriseda. Kiivrita sõitu ei vabanda küll mitte miski välja.

Just. Aga nüüd hakkas ka ülemus mõtlema ja tõi kiivri kaa katsetus sõitudeks.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 12:06:08 vasta tsitaadiga

Katsetussõidud käivad liikluses?
Cool icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 12:36:07 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Katsetussõidud käivad liikluses?
Cool icon_biggrin.gif

Parklas 8)
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 13:08:11 vasta tsitaadiga

1. varustus peab olema nõuetekohane.
2. parklas kehtis vist 10km/h kiirusepiir või 20km/h.. seega pole seal testida midagi.
3. ain, kes sõidab õnnetuskohalt minema, liigitatakse joobes juhtide hulka.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 13:44:23 vasta tsitaadiga

Kes oskab aidata kuidas saab sõelad välja võtta?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 16:42:09 vasta tsitaadiga

baigivennad on ikka päris julged poisid, lasevad suvalisel külavaheteel 200+kmh nii, et silm ka ei pilgu.
eks varsti hakkab neid surmaga lõppevaid õnnetusi juurde tulema. aga mis teha, vähemalt on kiire surm hevi.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 17:26:41 vasta tsitaadiga

Winterwind, juba on tulnud. viljandis lõhkus 1 selline ain ilusa honda cbr1000f i ära. Jann1, loogika ütleb sulle summuti konstruktsiooni kohta mida? enamasti tuleb needid läbi puurida ja pärast ilma sõelteta tagasi neetida aga kas sellel mõtet on..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 17:47:28 vasta tsitaadiga

Jann1, mis ratta külili keerasid?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 08:56:40 vasta tsitaadiga

Kas Keegi oskab öelda head ja odavat kohta kus saab Bikele Rehve mõõdus 130/100-110 R15 <--tagumine Ja 110/90 R16<--esimene
Ja hammas rattaid tagumisi?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 03.05.2008 11:32:31 vasta tsitaadiga

Streetmoto
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.