|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad? |
| Yamaha |
|
6% |
[ 34 ] |
| Honda |
|
8% |
[ 46 ] |
| ATM |
|
0% |
[ 5 ] |
| KTM |
|
2% |
[ 13 ] |
| Aprilia |
|
4% |
[ 23 ] |
| Cpi |
|
1% |
[ 7 ] |
| BMW |
|
1% |
[ 11 ] |
| Harley-Davidson |
|
1% |
[ 10 ] |
| Kawasaki |
|
5% |
[ 30 ] |
| Suzuki |
|
8% |
[ 47 ] |
| Vene masin |
|
9% |
[ 50 ] |
| Pocketbike |
|
1% |
[ 7 ] |
| Mingi muu veereja ... |
|
9% |
[ 50 ] |
| Polegi sellist sõidukit. |
|
39% |
[ 221 ] |
|
| hääli kokku : 554 |
|
| autor |
|
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.04.2008 08:46:33
|
|
|
| Mai-juuni peaks A kat kätte saama (kui kõik õnneks läheb). Esialgu on pilk jäänud touring klassi peale. Näiteks Honda VFR 800F. Asi on paras ~70 kW pill, veab ka madalamatel pööretel. Rohkemate kW ei julge esialgu veel sõitma hakata .. ehk tuleb ka kõne alla mõni lahjem mudel. Siiski mingi ~40..50 kW peaks miinimum olema (üle 100 kg vendadele kohane!).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
25.04.2008 09:06:11
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Mai-juuni peaks A kat kätte saama (kui kõik õnneks läheb). Esialgu on pilk jäänud touring klassi peale. Näiteks Honda VFR 800F. Asi on paras ~70 kW pill, veab ka madalamatel pööretel. Rohkemate kW ei julge esialgu veel sõitma hakata .. ehk tuleb ka kõne alla mõni lahjem mudel. Siiski mingi ~40..50 kW peaks miinimum olema (üle 100 kg vendadele kohane!). |
Selle võtaks ise ära kui A2 kätte saan. Seal kirjas 25kw piirajad tähendab, et nad annavad kaasa paberi millega argis saab 25kw passi ja siis saab rahulikult A2 lubadega sõita ja kindlustus ka odavam?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.04.2008 09:18:05
|
|
|
hea valik, ma oman sellist hetkel. ratas omas euroopas ja mujal parima matkapaigi nimetust. topeltpidurid, mugav isteasend ja mõnusalt minev ning pommikindel mootor. honda cbr600f, suzuki gsx600f / 750f , yamaha xj 600 / 900 on ka asjad mida võiksid vaadata kui just sellelaadset asja tahad. muide, 100kg mehe veab kenasti ära ka 18kw iz planeta.
artur, motodepoos pannakse sisselaskesse väiksema auguga vahepuksid, mis piiravad küttesegust peale andmist nii, et tagarattasse jõuab 25kw.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 25.04.2008 09:19:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.04.2008 09:19:36
|
|
|
Jep saab küll, autosõidu õpetaja sõnul pidvavat seda 25 kW "kergesti" maha võtta saama. Siiski 25 kW peaks asja siiski vast edukalt edasi viima.
| laurx kirjutas: |
| hea valik, ma oman sellist hetkel. ratas omas euroopas ja mujal parima matkapaigi nimetust. topeltpidurid, mugav isteasend ja mõnusalt minev ning pommikindel mootor. honda cbr600f, suzuki gsx600f / 750f , yamaha xj 600 / 900 on ka asjad mida võiksid vaadata kui just sellelaadset asja tahad. muide, 100kg mehe veab kenasti ära ka 18kw iz planeta. |
Heheh
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.04.2008 09:23:39
|
|
|
Le Inc, kui ma tartusse satun, võin vfri peal aeleda lubada, ma ei tea kui palju depoos hetkel neid sees on.
cbr600f on mõnusaim neist mida mainisin. 89nda aasta eksemplar, mida eelmised omanikud suht hästi hoidnud olid, suutis kellale manada 240km/h ja oli asendilt ka väga mõnus. ilmselt see, kes ta 25 tuhande eest omale sai, on siiamaale sitaks rahul. gsx600f on lihtsalt ratas. kah hea kindla mootoriga aga " suzuki". vanematel isenditel on sama mootor veel banditi ja gsxr i peal. gixxeril on muudetud sisse ja väljalaset ( nukkvõllide tõus järsem jms. xj i nõrk koht on sidur. vähemalt need, mida ma olen saanud proovida, on läbi libisenud..
seda vfr i tahtsin proovida peale enda oma ära tassimist aga poison arvas, et minu oma võib pahaseks saada
tihvri 2001 aasta vfr iga oli sõidetud üle 80k kmi ja kui klapikambrikaaned maha võeti, olid nukad kulumata. kukkumispunne sellele rattale samas ei ole, kui midagi külge aretama hakata, tuleb plastikut lõhkuda. pärnus tramm66 tegeleb punnide aretamisega, mul on plaan enda oma sinna viia ja tal 700 eegu eest midagi külge panna lasta. in origin, peaksid kukkumispunnide aset täitma suured suunatuled. minu oma on kukkunud ja nii kõvasti, et plastik on vahetatud. vahetatud on ka konsool, sellest ilmselt ka odomeetri näit, mis oli ostmise hetkeks 8500km, hetkel 11200km.. Kuna masinal on sissepritsega mootor, tiksub seal kütterõhu regulaator. ( hele, tiksumine mille kohta ma ise ka mehhaanikutelt küsisin) V mootori eripära on see, et madalpöördes käimine ei ole " ühtlane" vfr i mootoril peaks olema nii, et väntvõll on jagatud kaheks, millele kinnitub kaks kepsu. vfr peaks olema ainus paik, millel V4 mootor peal. vana 750cc töömahuva mootor leidus veel ka honda magna peal. 1100 v4 mootor oli suurel magnal aga vfr i peale seda ei pandud.. vfr i võib ka " sapakaks " kutsuda töömaht ja mootoritüüp on samad, võimsuse vahe 2ja pool korda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
viimati muutis laurx 25.04.2008 09:40:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
25.04.2008 09:28:41
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Jep saab küll, autosõidu õpetaja sõnul pidvavat seda 25 kW "kergesti" maha võtta saama. Siiski 25 kW peaks asja siiski vast edukalt edasi viima.
| laurx kirjutas: |
| hea valik, ma oman sellist hetkel. ratas omas euroopas ja mujal parima matkapaigi nimetust. topeltpidurid, mugav isteasend ja mõnusalt minev ning pommikindel mootor. honda cbr600f, suzuki gsx600f / 750f , yamaha xj 600 / 900 on ka asjad mida võiksid vaadata kui just sellelaadset asja tahad. muide, 100kg mehe veab kenasti ära ka 18kw iz planeta. |
Heheh  |
Plastikjullad on karpades vms. Mahavõtmine pole probleem.
XJ600-sega on 2 suve peenestatud juba, tahaks ikka midagi võimsamat.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.04.2008 09:57:09
|
|
|
Njah eks vaatab palju raha suudab kokku kraapida. Ideaalis võiks hind 50 000.- kanti jääda. Liisingu jura ei tahaks peale võtta. Üks huvitav leid: http://www.auto24.ee/clients/motodepoo/used/detail.php?ct=91ee446c72f3335862l6 .. 100 kW poiss, läbisõit väike ja hind ka enam-vähem.
Õppesõidu massin on 650 kuubine pool-enduurokas (Honda vist) ~43 kW. Tagumiku all tundub enam-vähem. Iseasi on kuidas pikki otsi annab sõita. Täna ongi Raadil õppesõidu päev. Plaanis on kaldtee ja ehk lastakse ka esmakordselt linna peale.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
26.04.2008 15:36:36
|
|
|
Ardo, sinu ratas?
Siukse hinna eest mõttetu. 50k võtaks ära kui 25kw passi saaks.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.04.2008 15:38:16
|
|
|
artur-, tuttava oma. Üsna hinda väärt.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
26.04.2008 15:41:42
|
|
|
artur-, 2004 aasta ratas ja müügis suve alguses. Hind täiesti mõistlik ju. Sügisel või talvel võid selliseid veidi odavamalt saada.
Endal muidu sama probleem... oleks vaja ratast millel passis 25kW ja üle 50000 väga maksta ei tahaks. Esimeseks rattaks muidugi bike ka ei taha. Kukkimise korral maksaks ratast remontides lolliks ennast.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
26.04.2008 15:42:20
|
|
|
Kuidas kellelgi. Tahaks ikka tibi ka seljakotiks võtta aga selle pukiotsas on tal väga ebamugav.
Samas ei ole niipalju pappi et osta kihutamiseks ja reisiks kahte eraldi ratast.
Seepärast vaatan vfr-i vms.
Pealegi hakkab vist sumps vasta maad kui tagarattale ajada?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.04.2008 15:42:43
|
|
|
Kus ja mis tikibrikiga seda 25kW passi tekitada annab? Info PS'i.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.04.2008 17:07:50
|
|
|
25 kw saad niimoodi passi et lähed käid depoos, laod papi lauale, sul näpitakse kas sisselaset või väljalaset ja piiratakse kilovantsid ära, antakse vastav tunnistus pihku ja kõmbid ARKi.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
26.04.2008 17:08:43
|
|
|
Sain teada jah.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.04.2008 17:48:04
|
|
|
laurx, ega sa juhuslikult eile õhtul ~22 ajal Tartus Riia-Kaare nurga peal mingi rahvaga seisnud?
Täna läks see meeletu kaherattaliste armaada mu maja juurest ka mööda. Päris metsik vaatepilt
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
26.04.2008 17:51:58
|
|
|
täna sõitis ka mingi rollerite armaada Tallinnas ringi, nägin ise neid paar-kolm tundi tagasi kadak Selveri juures
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
26.04.2008 23:12:08
|
|
|
Vabandust selle müra ja kära eest mille me täna rolleritega tekkitasime.
Vabandust ,et meid nii palju oli... jne. jne.
mõned pildid siis:
http://zann.planet.ee/Roller/21.04.08/Untitled-2.jpg
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00340.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00341.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00342.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00343.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00344.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00345.JPG
http://www.hot.ee/linkin/roller/DSC00347.JPG
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
27.04.2008 17:24:49
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
| täna sõitis ka mingi rollerite armaada Tallinnas ringi, nägin ise neid paar-kolm tundi tagasi kadak Selveri juures |
nägin ka seda rollumaffiat paldiski maanteel.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
27.04.2008 19:43:19
|
|
|
Viljandimaal sai noor mootorrattur surma.
Spoiler 
Viljandimaal hukkus täna sõiduki üle kontrolli kaotanud 1988. aastal sündinud mootorrattur.
Õnnetus juhtus kella 13.20 paiku Abja vallas Valga-Uulu maantee 70. kilomeetril Penuja ristmikul, teatas Lõuna prefektuuri pressiesindaja Remo Perli.
Ülari kaotas vasakkurvis kontrolli Honda üle, põrkas sõidukiga vastu põrkepiiret ja paiskus kraavi.
Noormees hukkus sündmuskohal. A-kategooria juhtimisõigust tal ei olnud.
Viljandi politseiosakonna vanemkomissari Alvar Pähkeli sõnul moodustub noortest uljaspeadest, võimsast tehnikast ja ilusast ilmast tihti kooslus, mis sillutab teed traagilise tagajärjeni.
«Vaatamata kõigile nendele teguritele, tuleb alati säilitada selget mõtlemist ning jääda kehtestatud eeskirjade piiresse. Kellel adrenaliin pulbitseb, võib minna seda välja elama organiseeritud vormis kas krossi- või kardirajale aga mitte teha seda keset liiklust, seades ohtu nii ennast kui teisi,» sõnas vanemkomissar.
Suviste ilmade saabumine ja mootorrataste liiklusesse tulek toob kaasa ka politsei kõrgendatud tähelepanu ratturite liikluskuulekuse kontrollimisel.
Postimees.ee
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.04.2008 08:17:33
|
|
|
kuulekust kontrollitakse tõesti. just uuriti pärnu maanteel järve pussipeatuses lube ja pabereid.
edit:
kullakallid taburetipeded, kes te ei ole veel suure ja keerulise süsteemiga, mida liikluseeskirjaks nimetatakse tutvust teinud. see siniine koht, mis enamasti on tehtud kaubanduskeskuse või muu popi koha välisukse juurde ja millel valge kujutis inimesest, kes istub toolis, tähendab seda, et sinna pargib sõiduk, millel antud hetkel on tarvidus teenindada sellist toolis istuvat või mõnd muud puuet omavat inimest ja võib olla vajalik temale võimaldada uksele tavalisest lähemat parkimist. sinu ülilahe kaherattaline aga EI OLE invasõiduk. vähemalt antud isendil sellele viitavat tähistust ei täheldanud, sinu sõiduk on JALGRATAS mille sa pargid jalgratastele ettenähtud nurgakesse või selle lähedale. Invakoht on püha ja puutumatu, sinna ei pargi inimene, kellel kupliall kõik normipiires ja kellel kõik jäsemed küljes ja toimivad.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.04.2008 13:19:23
|
|
|
rollerimeestele pannakse ka maksud peale vähe lihtsam see kindlustuse pool
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
28.04.2008 14:02:17
|
|
|
| aise kirjutas: |
rollerimeestele pannakse ka maksud peale vähe lihtsam see kindlustuse pool  |
Samas kui võtta ,et suured kulutused ikka tulevad juurde.
Arvele võtmine 1300kr
Ülevaatus 180kr.
Kindlustus 400.- kuu
1300 + 180 + 400+? x12 = 6300.- aastas. + A/B kat. lubade tegemine 10/15K
Mõelge ka vanaema Maalikese peale kes nüüd 16 300.- leidma peab ,et 4km kaugsel laste kingitud rolleriga poes saaks käia.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
28.04.2008 15:00:33
|
|
|
Lisaks:
Praegu registreerib Eesti Riiklik Autoregistrikeskus üksnes euronõuetele vastavaid mopeede.
Mopeedil peab peab olema Euroopa Liidu direktiivi 2002/24 kohane tüübivastavuse tunnistus.
Tootjate poolt hakati tüübivastavuse tunnistusi väljastama alates 2004. aasta 9. novembrist.
ARK soovitab osta üksnes tüübivastavuse tunnistusega mopeedi.
Minu masin on nt. aastast 97 ? (ok saksa teh pass on olemas)
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.04.2008 00:05:02
|
|
|
mingit haiget hülge ila ajab see ain seal. pole need mootorratturid midagi süütud lambukesed, alles hommikul tahtis üks mööda trügida maanteel, kuigi sõitsin isegi juba 20 km/h üle lubatud piirkiiruse ja viimastel päevadel ilusate ilmadega olen aina rohkem tähele pannud kuidas ronitakse ummikutes teiste autode vahelt üldises voolus edasi ja seda ka siis kui autod ei seisa vaid liiguvad isegi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.04.2008 00:52:07
|
|
|
keegi oskab öelda kas tartus või pärnus kuskil rollerite rendiga ka tegeletakse?
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
29.04.2008 00:58:49
|
|
|
Mis liikluses toimumas on ..
Eile oli 4 matsu ja üks surm.
Täna 2 matsu..
Olge ettevaatlikud.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.04.2008 01:01:52
|
|
|
| tsitaat: |
Olge ettevaatlikud.
|
Sõitke autoga
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.04.2008 01:20:49
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
Olge ettevaatlikud.
|
Sõitke autoga  |
Käi jala
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.04.2008 07:44:15
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| carlking kirjutas: |
| tsitaat: |
Olge ettevaatlikud.
|
Sõitke autoga  |
Käi jala  |
Ole kodus?
Hähh.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
30.04.2008 09:12:55
|
|
|
Eile Parklas tagurdas üks opeli vend ette kui parasjagu uue Bikega proovisõitu läksin tegema ja sai külg maha pandud Kuigi kiirus oli al'a 20-25km/h aga ikkagi mõistsin külje maha panna Kui külge poleks maha pannud oleks olnud opelil sees nagu naksti. nibin nabin sain enne opelit pidama ja opeli vend naeris hullu moodi ja sõitis minema
Õnneks endaga midagi ei juhtund ainult poepesal on nahk maas ja sigavalus ja põlvel õrn marrastus. Bikel on kaa õnneks ainult paar kriimu gondlil.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
30.04.2008 10:54:49
|
|
|
Jann1, sa oleks pidand ikka talle sisse sõitma. Endal oli samamoodi peaaegu ja kuna bike tahtis remonti saada siis mõtlesin et teeks ära. Siuke pisike kõks aga kahju tema kanda kuna tema keeras ette. Siis tuli kiirelt meelde, et kuna lube pole siis ei hakka pullima ja sain nii napilt ümberpõike teha, et jalg käis korra maas ära ja saapal mustrit natuke vähem alles. Järgmine päev andis jalg natuke tunda ka aga no püsti ma jäin ja kõik jäi terveks.
Esimesel mail platsieksam
Enne uut ratast ostma ei hakka igaksjuhuks kui load käes. Niikuinii tekib kiusatus minna sõitma
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
30.04.2008 11:04:23
|
|
|
Njah aga asi oli selles et ma olin parajasti tööl ja pold kiivrit ega midagi kuna asi sai just kokku pandud (panen ise neid kokku ja katsetan kas ikka sõidab) Ja noh eks seal oli enda tervis kaa mängus. Jah nüüd tuli Bike välja osta (ise oleks selle niivõinaa ära ostnud) sain mega hea hinnaga nii et ise igati rahul.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
30.04.2008 11:08:14
|
|
|
| Mis siis enam viriseda. Kiivrita sõitu ei vabanda küll mitte miski välja.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
30.04.2008 11:31:13
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Mis siis enam viriseda. Kiivrita sõitu ei vabanda küll mitte miski välja. |
Just. Aga nüüd hakkas ka ülemus mõtlema ja tõi kiivri kaa katsetus sõitudeks.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
30.04.2008 12:06:08
|
|
|
Katsetussõidud käivad liikluses?
Cool
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
30.04.2008 12:36:07
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Katsetussõidud käivad liikluses?
Cool  |
Parklas 8)
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
30.04.2008 13:44:23
|
|
|
| Kes oskab aidata kuidas saab sõelad välja võtta?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.04.2008 16:42:09
|
|
|
baigivennad on ikka päris julged poisid, lasevad suvalisel külavaheteel 200+kmh nii, et silm ka ei pilgu.
eks varsti hakkab neid surmaga lõppevaid õnnetusi juurde tulema. aga mis teha, vähemalt on kiire surm
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
30.04.2008 17:47:28
|
|
|
| Jann1, mis ratta külili keerasid?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
02.05.2008 08:56:40
|
|
|
Kas Keegi oskab öelda head ja odavat kohta kus saab Bikele Rehve mõõdus 130/100-110 R15 <--tagumine Ja 110/90 R16<--esimene
Ja hammas rattaid tagumisi?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
03.05.2008 11:32:31
|
|
|
Streetmoto
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|