|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.05.2007 19:53:38
windowsi litsentsi kontrollimine |
|
|
| See ehk pole õige koht aga kas oleks võimalik ennem kuskilt kontrollida kas mingi võti on (mis on turvaklepsu peal kirjas) kasutuses. Et nagu toksiks kuhugi sisse ja tulmuseks oleks, et kas on kasutuses või ei... Seda oleks vaja enne tarkvara soetamis vahest teha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.05.2007 19:56:39
|
|
|
| Helistad MS esindusse
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
11.05.2007 21:41:55
Re: windowsi litsentsi kontrollimine |
|
|
| pois11 kirjutas: |
| See ehk pole õige koht aga kas oleks võimalik ennem kuskilt kontrollida kas mingi võti on (mis on turvaklepsu peal kirjas) kasutuses. Et nagu toksiks kuhugi sisse ja tulmuseks oleks, et kas on kasutuses või ei... Seda oleks vaja enne tarkvara soetamis vahest teha. |
Mina olen nüüd paha-paha ja tuletan meelde, et võti, mis on turvakleepsu peal (tegelikult küll selle võtmega seotud OEM-litsents), on seotud ainult selle riistvaraga, mille peal see kleeps on. Järelikult tohib ta kasutuses olla ainult selle riistvara peal. Kui võti on kuskil mujal kasutusel, on tegu litsentsi rikkumisega.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi 1
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aPoiss
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2002
|
24.04.2008 20:14:12
|
|
|
Loen siin XP litsentsi kohta erinevaid teemasid edasi ja tagasi ja mida rohkem loen seda segasemaks läheb. Kui mul XP OEM, kleeps kastil ja kusagil ka recovery CD ja kui selle kasti(masina) koos kleepsuga nüüd edasi müün, kas see litsents kehtib siis või mitte krt ma aru ei saa ? Ja kui upgrade teha, siis saan aru, et kehtivus kaob ja pean uue litsentsi ostma ?
viimati muutis aPoiss 24.04.2008 20:15:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
24.04.2008 20:15:24
|
|
|
kogu kupatuse peaksid kaasa andma
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aPoiss
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2002
|
24.04.2008 20:21:11
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
kogu kupatuse peaksid kaasa andma  |
mis see kogu kupatus on ? ...ja upgrade see ostja siis teha ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
24.04.2008 20:22:44
|
|
|
| Emaplaat on vist põhiline, millega OEM XP litsents kinnitub.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aPoiss
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2002
|
24.04.2008 22:29:29
|
|
|
| äkki leidub mõni link, kus see litsentsimajandus inimkeeli ja lihtsalt lahti kirjutatud ?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
24.04.2008 22:30:59
|
|
|
no täna sai ennast seaks vihastatud:
ordi läp, garantii läbi , uus XP-pro install originaalmeedialt (kilekotist polnud senimaani väljagi lõigatud), originaal key põhja alt ja..... ei saa aktiveerida!
kõne mikisofti- läbi vigade ja korduste sai install ID-d mitu korda ülekontrollitud, kuid onkel mikist aktiveeritud ei saanud- mingi kummaline veateade olevat olnud!
Minu nõutuse peale soovitas uuest product key ära vahetada ning uuesti aktiveerimist proovida. Prod. key vahetamine igatahes installi ID-d ei muutnud ning uus kõne mikisse lõppes mõlemapoolse nõutusega. Lõpuks soovitati ordiga ühendust võtta.
Saigi ordi hoolduse-kutlaga ühendututd ning sealt alles hakkas tulema versioone, mis kõikvõimalikel viisidel mul kood aktiveeritud ei saanud. Igatahes ei nõustutud sellega, et probleem on Ordi vigases litsentsipoliitikas ning nad võiksid selle jama tasuta lahendada. Mis edasi ? Linux? pira xp? või ligikaudu poole litsentsist maksma minev "remont", või hoopistükkis uue karbitoote ostmine?
Igatahes normaalne selline suhtumine olema ei tundu
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.04.2008 22:48:16
|
|
|
piraxp
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
25.04.2008 07:18:20
|
|
|
kännuämmelg, ordi enda kokku pandud läpakas ?
ma pöörduks tarbijakaitse poole
londiste, piraxp ei ole lahendus kui sa oled litsentsi eest isegi raha maksnud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.04.2008 07:53:02
|
|
|
mikk36, ordi "kokkupanek" piirdubki sellega, et arima, clevo, msi vms junnile kleebitakse mikist saadud litsentsikleepsud ja kloonitakse kettad.. seda, kas kuskil keegi mingil kombel sama meediat kasutama hakata on saanud või miks see aktiveerimine ei õnnestu, on tagantjärele väga raske kindlaks teha. tarbjakaitse järelepärimise peale ordi " ilmselt tuleb vastu " ja annab uue litsentsi.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
25.04.2008 08:14:08
|
|
|
laurx, tean väga hästi et barebonede peale ehitatakse neid
aga just ordi kleebib selle kleepsu sinna põhja alla, seega peaksid nemad vastutavad olema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.04.2008 08:23:06
|
|
|
ongi aga tõestada midagi on maru raske.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.04.2008 08:58:04
|
|
|
mikk36, asi ei ole lahenduses, asi on selles, et saaks arvuti tööle. ja anyway ei koti mitte kedagi, millise key või kräkiga sul see töötab, kui masina alt litsentsi näidata saad.
oem-tarkvarale pakub tuge arvuti tootja, nii et officially tuleb ordit kõvasti peksta.
tarbijakaitse on ka tore mõte.
microsofti osas huvitaks mind, mis huvitav error selle aktiveerimise ajal siis saadi.
tõestamise osas.
ordi läpakas, vähemat on see kleepsude jms abiga tuvastatav, kardetavasti on ka arve alles.
xp pro oem litsentsi olemasolu läpaka küljes on ka väga selgelt tuvastatav, installimeedia on ka olemas.
läpakal vaevalt, et väga raudvara vahetatud on.
mida seal edasi tõestada vaja?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 25.04.2008 09:01:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2008 08:58:32
|
|
|
londiste, kõige tõenäolisemalt see, et key on juba kasutusel - miks seda aga otsesõnu välja ei öeldud, see on kas saamatus või oli abistaja algaja või muud sarnast
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
25.04.2008 08:59:19
|
|
|
XYZ, kui kasutusel siis kelle poolt ?
samas läpakas eelnevalt ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
25.04.2008 09:05:50
|
|
|
| Ei. Tõenäolisemad on kaks varianti : internetis levitatavad keygen-koodid või tahtlikult/tahtmatult kellelegi näidatud läpaka alust koodi (kasvõi juba ordis....). MS Eesti esindus peaks sel juhul MS serveris lihtsalt sulgema teise/teiste arvutite jaoks aktiveeringu ja õigele omanikule avama....
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.04.2008 11:30:31
|
|
|
| Asja juures on ikkagi minu jaoks arusaamatu see, et ordi tahab selle liigutuse eest saada raha.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.04.2008 12:20:17
|
|
|
ongi arusaamatu. meie arust ka
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.04.2008 13:04:51
|
|
|
| Kas klassikaline soov ülemusega rääkida ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.04.2008 14:00:17
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Kas klassikaline soov ülemusega rääkida ei aita? |
et kukun väikseid võlle isadega ning hiljem näopeksuprohvidest mummulistega hirmutama?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
25.04.2008 14:02:02
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Kas klassikaline soov ülemusega rääkida ei aita? |
et kukun väikseid võlle isadega ning hiljem näopeksuprohvidest mummulistega hirmutama? |
Einoh, kui esimese astme teenindaja toru otsas räägib vastuolulist või vastuvõetamatut juttu siis on variant otsida mõni targem toru otsa.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
25.04.2008 15:13:31
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
no täna sai ennast seaks vihastatud:
ordi läp, garantii läbi , uus XP-pro install originaalmeedialt (kilekotist polnud senimaani väljagi lõigatud), originaal key põhja alt ja..... ei saa aktiveerida!
kõne mikisofti- läbi vigade ja korduste sai install ID-d mitu korda ülekontrollitud, kuid onkel mikist aktiveeritud ei saanud- mingi kummaline veateade olevat olnud!
Minu nõutuse peale soovitas uuest product key ära vahetada ning uuesti aktiveerimist proovida. Prod. key vahetamine igatahes installi ID-d ei muutnud ning uus kõne mikisse lõppes mõlemapoolse nõutusega. Lõpuks soovitati ordiga ühendust võtta.
Saigi ordi hoolduse-kutlaga ühendututd ning sealt alles hakkas tulema versioone, mis kõikvõimalikel viisidel mul kood aktiveeritud ei saanud. Igatahes ei nõustutud sellega, et probleem on Ordi vigases litsentsipoliitikas ning nad võiksid selle jama tasuta lahendada. Mis edasi ? Linux? pira xp? või ligikaudu poole litsentsist maksma minev "remont", või hoopistükkis uue karbitoote ostmine?
Igatahes normaalne selline suhtumine olema ei tundu |
nii palju kui ma siit nüüd välja loen, siis garantii ordis on sul läbi, arvuti ostes tõenäoliselt see XP töötas vist out of box, ehk siis oli aktiveeritud? nüüd kui sul see aktiveerimine enam ei õnnestu, siis ma tegelikult ei näe põhjust, et miks peaks müüa selle eest veel vastutama? kust nemad teavad, et sa selle sama võtmega ise pole üritanud miskit ära aktiveerida ja nüüd nuiad neilt uut välja? see peaks ikka rohkem microsofti teema olema, et nad saaks sinu kleepsu põhjal sulle selle aktiveeritud
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.04.2008 16:40:27
|
|
|
mis see garantii siia puutub?
kui korraga on mitu masinat sama keyga aktiveeritud, on see mikrosofti poolt lihtsalt lahendatav (on läbi elatud ning seda microlinki masinaga)- see kord ilmselt polnud asi nii
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
25.04.2008 17:36:13
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
mis see garantii siia puutub?
kui korraga on mitu masinat sama keyga aktiveeritud, on see mikrosofti poolt lihtsalt lahendatav (on läbi elatud ning seda microlinki masinaga)- see kord ilmselt polnud asi nii |
aga siis jääb mul ikka küsimus, et miks on ordi sellega veel seotud? antud juhul on see M$i pang, et nemad ei suuda su toodet aktiveerida, olgu seal siis põhjuseks mis iganes, ordi sellepärast uut litsentsi tasuta andma küll ei pea ju
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.04.2008 17:40:10
|
|
|
peksa microsofti uuesti ja uuri, mis erroriga tegu.
sander85, oem versioonidega peaks olema sihuke vahva lugu, et oem peab ka supporti pakkuma
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.04.2008 17:43:47
|
|
|
küsimus ongi ju selles, et ordi müüs toote, mis ei tööta (väga laialt lahmides võiks öelda, et piraatkoopia- ostetud aegumatu litsents on kehtetu). kui see probleem on MS poolne, siis on ikkagi müüja kohus oma müüdud kaubaga seotud probleemid lahendada ning peaks sel teemal ikkagi ise vahetult suhtlema mitte "teenuse" eest raha küsima.
Kui Sa oled ostnud bussipileti ning sissetrüginud kontroll selle kehtetuks tunnistab, siis sa ei pöördu õiguse saamiseks ju trükikotta (pileti tootja) või Linnavalitsusse vaid ikkagi müüja poole
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
25.04.2008 18:37:40
|
|
|
aga antud juhul ma saan aru, et see ju töötas seni kuni sa uuesti paigaldasid selle, ma eeldan, et töötasid ka uuendused? sellisel juhul müüs ordi sulle töötava toote ja ma ei tea küll, et kuidas peaks nemad selle nüüd terveks tegema kui M$i serveris aktiveerimine ei toimi?
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
25.04.2008 18:50:20
|
|
|
kahjuks ma ei tea, mis key senimaani töötas- OEM-de kloonimispoliitika puhul võis see olla misiganes++. Fakt on aga see, et konkreetne litsentsil olev key selle rauaga koostöös ei aktiveeru. Nagu mainisin, ütles mikrosofti helldesk selle probleemi ikkagi OEM-i lahendada olevat.
paistab, et ka praegu läheb siin lihtsalt kõrgemale aiateibale kirema ronimiseks ning ma ei soovi selles võistluses osaleda. Et masin minu oma pole, jääb see ikkagi lõppkunde otsustada, kas ta pöördub abi saamiseks tarbijakaise, Wareze või pingviinide poole.
Tõin selle näitena banaanivabariigi uuskapitalistlikust suhtumisest.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
25.04.2008 19:43:25
|
|
|
kui oli enne peal see windowsi install, mis ordist ostes, siis võin kihla vedada, et key oli midagi muud kui kleepeka peal.
kui microsofti helldesk suunab oemi poole, siis on asi väga konkreetselt ordi kapsaaeda. kuidas parandada, ei ole enam lõpptarbija asi vaid ordi ja microsofti vaheline probleem.
ise ütlen ausalt, et kui kliendil on kiire, siis lööks käega ja lükkaks mingi muu keyga xp peale ja kõik. nii- või naapidi ei ole tegemist toreda asjaga mida lahendada.
edit:
muide, warez ei puutu vist asjasse. arvutil tarkvara kasutamiseks on litsents olemas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
05.06.2008 17:52:50
|
|
|
Mul on sarnane teema. Sai UK'st ostetud Delli läpakas. Service tag'i järgi peaks olema Windows XP peal (http://support.dell.com/support/topics/global.aspx/support/my_systems_info/details?c=us&l=en&s=gen). Praegu on vista. OEM, Delli logoga jne. Kutt andis kaasa veel mingi omakirjutatud plaadi.
Küsimus siis selles, et ilmselt see pole legaalne windows siin peal? Ja kui ma tahaks seda kleepsuga Vista litsentsi, kuhu ma pöörduma peaks?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.06.2008 19:35:37
|
|
|
oma kirjutatud plaat ei näita vista puhul midagi, recovery dvd on niiehknaa omal vaja kirjutada.
masinal miski litsentsikleeps on?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
05.06.2008 20:38:56
|
|
|
| londiste kirjutas: |
oma kirjutatud plaat ei näita vista puhul midagi, recovery dvd on niiehknaa omal vaja kirjutada.
masinal miski litsentsikleeps on? |
Litsentsi kleepsu ei ole. See oligi nagu imelik. Et tehasest tuli ta XP'ga välja, kleeps peaks ju raudselt peal olema? või ei? Ja niiehknaa pidi olema XP siin peal. Ma suht kindel et kutt pani lihtsalt ise peale Vista ja kogulugu. Mind huvitab rohkem see kust ma OEM Dell kleepsu enda läpale nüüd peale saaks..?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.06.2008 20:41:34
|
|
|
mõni delli kohalik esindaja ette ja räägi mure ära.
max123 või it grupp.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
06.07.2009 19:55:08
|
|
|
Samalaadne mure teise kandi pealt: masinas jookseb vale(pira) XP ja ostsin XP Pro karbitoote koos litsensiga. Kuidas ma saan oma XP ilma uuesti installimata legaliseerida, XP-l ei leia kohta, kuhu saaks tootevõtme sisestada.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
06.07.2009 20:47:13
|
|
|
Tänud
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.07.2009 04:01:34
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
| ...internetis levitatavad keygen-koodid |
Ma pole veel näinud ühtegi keygenni mis suudaks genereerida reaalse Windowsi võtme seega kui keegi väidab vastupidist on see imo kas bullshit või pole see võti reaalne aktiveerimisvõti.
| XYZ kirjutas: |
| tahtlikult/tahtmatult kellelegi näidatud läpaka alust koodi (kasvõi juba ordis....). |
See on juba palju tõenäolisem.Olen ka tuttavatele soovitanud midagi eemaldatavat peale kleepida litsensikleepekale.Tavaliselt küsivad - Miks? .Mina küsin vastu: Kirjutate oma pangakaardi PIN koodi samuti autole?.Teeb sama välja.Pärast seda muutuvad palju tõsisemaks .Üldse on litsensikleepekad igal pool nähtavad.Oleks ma kuri inimene ja piiluks/müüks neid,siis saaks juba auto osta endale
| XYZ kirjutas: |
| MS Eesti esindus peaks sel juhul MS serveris lihtsalt sulgema teise/teiste arvutite jaoks aktiveeringu ja õigele omanikule avama.... |
Just
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
11.07.2009 12:40:30
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| MS Eesti esindus peaks sel juhul MS serveris lihtsalt sulgema teise/teiste arvutite jaoks aktiveeringu ja õigele omanikule avama.... |
Just  |
mis saab riistvara vahetusel ja kuidas identida õiget omanikku?
mis saab siis, kui litsents on vabaabielus abikaasale "kinnitatud" ja see parajasti norras naftat puurimas?
ühesõnaga on juba praegu litsensidega piisavalt jamasid ja igasugu tõkendid ainult jeivad näkku.
Siinkohal tuleb kohe meelde hp mediacenteriga läpakad, millede mediacenteri key ei sobi installiks (küll aga xp pro) ning ainus legaalne lahendus (kui mingil põhjusel recovery ala hävinud) on uue litsentsi ostmine
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|