Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hepatiit
HV vaatleja
hepatiit

liitunud: 17.03.2005




sõnum 22.03.2008 19:35:54 vasta tsitaadiga

Samuti ei tooda Viljandi tikuvabrik fosforit oma tikupeadesse.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 20:31:29 vasta tsitaadiga

Ordi ei tooda LCD'sid. Ordi panevad vaid juppidest kokku ja müüb edasi. Soovitaks ka tutvuda LCD imelise maailmaga ja siis saad aru et nemadki midagi erilist teha ei saa kui just ei soovi kliendile vasta tulla (vast ibm vms sugused firmad vabandaks ja annaks kohe uue ekraani <--- eeldaks sellist asja kuna üldiselt nende korralikum kraam = 20-30k).

Osad tootjad annavad 0 piksli garantii osad mitte. Võid ju uurida kas su LCD originaal tootja mingeid selliseid reegleid on kehtestanud kuigi kahtlen sügavalt kuna ordi jms homemade kraami lähevad üldiselt odavad korpused ja LCD. Enamasti Ordi jms "home made" kraami ostjad tahavad võimalikult odavalt võimalikult hea riistvaraga asja ja siis pärast ei jaga matsu lahti miks asi laguneb vms puudused tal on.

Kui pixel on kinni jäänud siis on lootust et ta hakkab jälle tööle. Google annab igasugu nippe kuidas asja ellu äratada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepatiit
HV vaatleja
hepatiit

liitunud: 17.03.2005




sõnum 22.03.2008 21:00:25 vasta tsitaadiga

google annab küll, aga pole minu asi seda timmida. ostan uue asja ja kukun "elustama"?
pole vist mõtet ennem esmaspäeva siin tolmu keerutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 22.03.2008 21:37:02 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
egas edasimüüja midagi teha ei saa kui kuvari tootjal ei ole 0 dead pixel garantiid. Ja üks asi on surnud pixel teine on kinnine või vigaselt töötav pixel. Ehk siis 3 eri sorti on neid.
eksid
surnud väljendub selles et ta ei muutu enam kunagi (et kas on siis kinnises, lahtises või vahepealses asendis
vigase kohta ei oskagi midagi kommenteerida, ei ole nagu kohanud ja ei saa ka aru et mismoodi see väljenduma peaks
üks piksel = üks punane, roheline või sinine piksel
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 21:41:39 vasta tsitaadiga

surnud piksel = must
stuck piksel = valge
vigane piksel = subpikslid on surnud/stuck kombinatsioonis. reeglina siis punane, sinine või roheline.

reeglina.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 21:46:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
angel kirjutas:
egas edasimüüja midagi teha ei saa kui kuvari tootjal ei ole 0 dead pixel garantiid. Ja üks asi on surnud pixel teine on kinnine või vigaselt töötav pixel. Ehk siis 3 eri sorti on neid.
eksid
surnud väljendub selles et ta ei muutu enam kunagi (et kas on siis kinnises, lahtises või vahepealses asendis
vigase kohta ei oskagi midagi kommenteerida, ei ole nagu kohanud ja ei saa ka aru et mismoodi see väljenduma peaks
üks piksel = üks punane, roheline või sinine piksel


tean seda et surnud = ei tee midagi. Ehk siis on üks must kustunud lärakas ja kõik.

Vigane on see kui ta näitab valel ajal valet värvi või siis nagu minul oli: kiirgas korraga eri värve kuigi mustaga oli must või siis ei paistnud välja.

Kinni = ühe värvi peale kinni jäänud ja üldiselt need peaks isegi ravitavad olema (niipalju kui lugenud vähemalt).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 22.03.2008 23:22:02 vasta tsitaadiga

Küll ju sellel teemal nämmutaud, edasi arutage teemat pildikaside foorumis. Puhas OT mis ei ole enam Ordi-ga seotud. Las inimene käib Ordis ära ja annab tulemustest teada...
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 23.03.2008 00:32:34 vasta tsitaadiga

surnud piksleid loetaksegi nn subpikslite järgi, mitte nende järgi, mida sa arvad nägema silmaga kaugelt
ka nn surnud piksel, mis mitte mingit värvi välja ei näita on sisuliselt stuck, lihtsalt ta on stuck kinnises asendis nii et ta valgust läbi ei lase
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 23.03.2008 00:49:03 vasta tsitaadiga

Tra ma ei tea miks ma kohe arvasi et just mikk36 seda teemat vales kohas jätkab...:S
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 23.03.2008 01:45:16 vasta tsitaadiga

ma ka ei tea

siiski on see kliendile kasulik info
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepatiit
HV vaatleja
hepatiit

liitunud: 17.03.2005




sõnum 24.03.2008 12:16:49 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
angel kirjutas:
LCD imeline ajastu... aga vaata kui viisakalt asja arutad seal ehk saad tõesti välja vahetada.


Mis oleks jällegi täielik BS teiste ostjate suhtes, kes tuleks ja selle läpaka kinnises karbis ostaksid! Mul oli *****


icon_smile.gif

korras, Ordile 5+ minu poolt. Sarnaste asjade esinemissagedus olevat kord poolaasta jooksul. Vahetus toimus ilma erilise ülekuulamiseta, tänud Alex. Vaatasime selle õnnetu piksli üle ja samuti uue läpaka kuvari.

smurfer
"vana" läpakas ei lähe karbis letti, vaid jääb esialgu ootele. aegajalt olevat klientidel huvi pisiveaga komplekti vastu. müüakse mõistagi hinnasoodustusega. kindlasti informeeritakse ostjat ja presenteeritakse defekti tulevasele omanikule.

aga mul on väga hea meel. ilusat nädala algust kõigile!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkpoig
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2006




sõnum 24.03.2008 12:47:40 vasta tsitaadiga

Aga minu meelest on ordi Nummi beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustpaike
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 15:51:26 vasta tsitaadiga

Minu arvates on Ordi samuti väga hea, sinna väga-väga palju raha jätnud nii osade kui teenuste osas (laisk olen, emaplaati nt ise ei viitsi vahetada). Seni pole veel ühtegi probleemi tekkinud.
_________________
kirjanik,
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 24.03.2008 15:51:43 vasta tsitaadiga

Ma ütlesin et mine mõistliku suhtumisega ja ise saad mõistliku suhtumise osaliseks.
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 26.03.2008 23:49:23 vasta tsitaadiga

Tondi ärikeskuses Ordi esinduses on vist mingi uus parool..

igale küsimusele vastavad- Äkki on arvuti tolmu täis?

beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.03.2008 00:21:47 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Tondi ärikeskuses Ordi esinduses on vist mingi uus parool..

igale küsimusele vastavad- Äkki on arvuti tolmu täis?

beer_yum.gif

Sa oleks pidanud küsima, kas ta on loll. Huvitav, mis siis oleks vastuseks tulnud? icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 27.03.2008 01:27:19 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
white kirjutas:
Tondi ärikeskuses Ordi esinduses on vist mingi uus parool..

igale küsimusele vastavad- Äkki on arvuti tolmu täis?

beer_yum.gif

Sa oleks pidanud küsima, kas ta on loll. Huvitav, mis siis oleks vastuseks tulnud? icon_lol.gif

Jah, nad on täielikult hädad et ei ütle sulle telefoni teel seda et sulle on sattunud defektne emaplaat mille põhjasillas tekib kord kuus lühis kui koormata videokaarti... Täiesti ebapädevad! Onju...?!
Sest et autoteenindusse helistades ja kurtes et auto ei lähe tööle öeldakse mulle küll kohe ära et ilmselgelt on jagaja vasakult kolmas polt purunenud ja kaks juhet lahti tulnud!

Tule taevas appi...:S

_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 27.03.2008 02:16:34 vasta tsitaadiga

miks ma üldse selle teema tõin oli see et mul oli küsimus V-sync -i kohta ja tema häiretest vastati mulle et arvuti tolmune.. ma siis ütlesin ahah ja sekund hiljem kõrvallauas teisele tüübile öeldi samuti et tal kindlasti arvuti tolmune

olin ise seal ..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 02:31:27 vasta tsitaadiga

mis küsimus v-synci kohta?

ja tolm arvutis on üsna paljude asjade põhjuseks icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 27.03.2008 09:38:11 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
miks ma üldse selle teema tõin oli see et mul oli küsimus V-sync -i kohta ja tema häiretest vastati mulle et arvuti tolmune.. ma siis ütlesin ahah ja sekund hiljem kõrvallauas teisele tüübile öeldi samuti et tal kindlasti arvuti tolmune

olin ise seal ..



Kuule mees kus kohas sa käisid. Kas Ordi poes kus arvuteid müüakse või Ordi teeninduses mis tegeleb garantiiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 09:45:22 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
miks ma üldse selle teema tõin oli see et mul oli küsimus V-sync -i kohta ja tema häiretest vastati mulle et arvuti tolmune.. ma siis ütlesin ahah ja sekund hiljem kõrvallauas teisele tüübile öeldi samuti et tal kindlasti arvuti tolmune

olin ise seal ..


liiga keerulisi küsimusi ei tasu küsuda... google aitab kiiremini ja ei ütle et sul masin tolmune. kui aga küsimuse väga veidralt sõnastad (tean mõndasid kes küsivad nii et pean tõlgi kaasa võtma) siis võib kah igasugu veidrusi vastuseks saada

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.03.2008 11:56:39 vasta tsitaadiga

uuh Jälle vaja kiita ordit.Super klienditeendus lihtalt.
Eelmisel pühapäeval tellisin tsip Rami juurde.Oma lolli peaga olin tellind serveritle mõeldud mälupulga, mis on kallim ja mingi muu kala oli veel seal.
Ennem nad kaupa teele ei saatnud ,kui minu oli kätte saanud ja sellest teavitanud.pakuti mulle vähe mõistlikum tehing.
Uuh Elagu Ordi, olen teie truu klient ka tulevikus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 17:20:39 vasta tsitaadiga

hey.
tellisin ka esimestkorda ordist. Pistsin oma asja ostukorvi, siis selgus,et kasutajt vaja.
no misseal ikka, kiire regamine.sain oma arve kätte. kobisin kiirelt panka, ning maksin ära.
aga kuna siiani mingit emaili pole tulnd ,siis küsin siit.et kuna umbesordisse kaup jõuab, kui seal nagu asja laos pole.
Arctic Silencer Accelero S1 tellisin siis.
Või leidub mõni onu ordist ka siit ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 19:53:51 vasta tsitaadiga

tundub, et on olemas : http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?Query=acce&ItemID=2100-1313&MC=KOMP&IC=2100
neil oli täna vist inventuur ka.


darud
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 20:08:07 vasta tsitaadiga

No siis on hea. siis vast see nädal saan käte. tartustpõlva ei tohiks väga kaua tulla.

aga, lugesin,et mingi arve tleb koos pakiga. mai jagand süsteemi aint ära, mis arve nagu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 20:15:02 vasta tsitaadiga

vast garantiid tõestav paber... vähemalt oletan (AK tellides pidin ise asja välja printima vast ordi saadab prindidud kujul asja pakiga kaasa)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 02.04.2008 17:56:23 vasta tsitaadiga

tellisin arvuti. kohe saab kaks nädalat, korpuse taga asi kinni, ei tea kuna saab. mõtsin et suva, kiiret pole. tellin monitori ka...nüüd tarneraskused ka sellega...tähtaega jälle ei teata. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2008 19:51:12 vasta tsitaadiga

kui igasugu ekstreemsusi tellite, siis peabki ootama.. teatud asjadega on vähemalt kuu-kaks tarne..
mul klient ootab juba teist kuud oma telefoni.. midagi teha ei ole, et Panasonic ei anna ennem..
monitori puhul sama lugu, kui tellisid mingi asja, mida ei ole, või mis on veidi erilisem, siis võid ka alati arvestada, et nädal-kaks läheb aega.. samas nad siiski võiks öelda, millal umbeski võiks tulla..
mul ordiga omad suhted ja siiani parim koostöö partner.. minu poolt kümme thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

eriti kiidaks Tartu poe Erkit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 02.04.2008 21:17:24 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
tellisin arvuti. kohe saab kaks nädalat, korpuse taga asi kinni, ei tea kuna saab. mõtsin et suva, kiiret pole. tellin monitori ka...nüüd tarneraskused ka sellega...tähtaega jälle ei teata. thumbs_down.gif
Midagi pole teha, selliseid asju tuleb kõigil ette. Paraku ei ole tihtipeale see ettevõttes kinni. Ettevõtted lähtuvad ikka sellest mis ajaks kaupa lubatakse aga kui mingi suurladu kusagil pidurdab pole midagi teha, selliseid asju tuleb igal müügiga tegeleval ettevõttel ette.
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006




sõnum 05.04.2008 01:30:54 vasta tsitaadiga

ostsin ordist läpakale sata ketta, tellisin 120 Gb aga sai 160 Gb thumbs_up.gif

Ei tea kas see oli kellegi viga või ei olnud 120-est
Aga kuna mulle oli see kasulik siis ei hakkand tagasi ka viima icon_redface.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 01:51:29 vasta tsitaadiga

uzzman, aga mitme gigane arvel kirjas oli? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006




sõnum 05.04.2008 12:44:03 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
uzzman, aga mitme gigane arvel kirjas oli? icon_biggrin.gif


120 GB icon_lol.gif icon_lol.gif
maksin ka 120 Gb eest
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 12:59:35 vasta tsitaadiga

siis võib ju pärast garantiiga probleeme tekkida... viid garantiisse ja seal vaadatakse et arve puudub ja kõik icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 05.04.2008 13:45:13 vasta tsitaadiga

uzzman kirjutas:
ostsin ordist läpakale sata ketta, tellisin 120 Gb aga sai 160 Gb thumbs_up.gif

Ei tea kas see oli kellegi viga või ei olnud 120-est
Aga kuna mulle oli see kasulik siis ei hakkand tagasi ka viima icon_redface.gif


hrmm... mina nimetaksin seda varguseks... aga kui sulle oleks saadetud 80GB ketas, siis oleksid ka endale jätnud? idee poolest pole ju vahet, kelle kasuks või kahjuks viga on, viga on viga ja viisakas oleks see ära parandada. (ma kujutaks seda sõimu siin praegu ette, kui viga sinu kahjuks oleks olnud)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 14:15:40 vasta tsitaadiga

ordi tõmbab siis vahest saab tagasi tõmmata... tasakaal peab olema

aga garantii pärast peaks asja laskma korda ajada või arve ümber teha... mina küll vasta ei võtaks asja kui antakse mingi X seeria nr asi ja paberil hoopis teine toode.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
themm
HV kasutaja
themm

liitunud: 01.12.2004




sõnum 05.04.2008 16:34:33 vasta tsitaadiga

Ei tea küll kust otsast Ordi tõmbab (teise sõnaga siis petab). See et sa 80gb asemel said 120 on arvatavasti Ordi naäpukas, kuid eks inimesed eksivad. Kui sa nüüd seda tagasi ei vii siis võivad küll sul probleemid tulla garantiiga ja väga hea oleks kui sa teataks Ordile nende eksimusest, pärast võid ainult ennast süüdistada, et tagasi ei viinud. Kui südametunnistus lubab siis lase aga käia, mina viiksin/saadaksin tagasi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 16:37:20 vasta tsitaadiga

nu ordi kohta ainult üks varajane kogemus (vast veel mida ei mäleta enam): vahetasin toite välja teise toote vasta mis oli odavam aga näed... seda summat mille võrra odavam oli tagasi ei makstud (kuna summa oli suht väike siis fuck it) aga kui midagi kallima vasta vahetad siis plekki.

Ta sai 120GB asemel 160GB ikkagist icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 16:43:06 vasta tsitaadiga

moraali küsimus siiski
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 05.04.2008 18:05:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nu ordi kohta ainult üks varajane kogemus (vast veel mida ei mäleta enam): vahetasin toite välja teise toote vasta mis oli odavam aga näed... seda summat mille võrra odavam oli tagasi ei makstud (kuna summa oli suht väike siis <b>piix</b> it) aga kui midagi kallima vasta vahetad siis plekki.

eh, mingi paarikümne krooni pärast undad või? icon_razz.gif tean, et päris mitmed on garantiis saanud näiteks suurema kõvaketta, sest 1:1 vahetust ei olnud võtta ja pandi ilma raha küsimata suurem ketas sisse. parim laks siiamaani on olnud 40GB -> 120GB. Ordi ikka hullult peedistab kliente jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 18:09:05 vasta tsitaadiga

mul tehti ju vastupidi... egas ma "unda" ma lihtsalt räägin.

teistes poodides minuteada on hullemaidki asju juhtunud aga vat sellest siin ei tasu rääkida.


Igatahes reegel on üldiselt nõnda: pood teeb nõnda kuidas tal mugavam on. Kui vaja võtavad garantii paberi järgi kui vaja siis võtavad selle järgi mis hinnakirjas on (ehk siis summa kui mingi "vahetame asju") vähemalt ML iga mul kunagi nõnda oli. Ordis ei ole eriti "vahetama" kippunud teiste toodete vasta seega vaid toitega see jura kogemus.

Ja kui ma siin undan siis ehk annaksid mulle 50.- niisma... egas sa undama ju ei hakka icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 06.04.2008 03:18:07 vasta tsitaadiga

Juhtub ikka, viisakas oleks tagasi viia. Isegi kui sa suudad seerianumbri järgi garantii ära rääkida ei ole neil kohust sulle 160BG ketas ada sest et sia osstid ju 120GB-se. Arvel on ju nii kirjas. Vii ikka tagasi, kui ise kunagi sarnase vea teed ja keegi selle kasutamata jätab siis oleks endal ka hea tune.
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 10:50:54 vasta tsitaadiga

Ordi jaoks tähtsaim asi on just kõvaketas.. PC puhul on see garantiikleepsuga pitseeritud.. läpaka puhul peaks olema sama teema, et kõike muud võid vahetada, aga mitte HDD... icon_rolleyes.gif
üldiselt on Ordi kõige kergemate garantiitingimustega.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 10:56:54 vasta tsitaadiga

minu pakkumine on, et kui kohale lähed, siis muudetakse sul lihtsalt arve õigeks, aga keegi sult seda ketast ära võtma ei hakka. soovitan kindlasti ära käia!
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uzzman
HV kasutaja
uzzman

liitunud: 29.08.2006




sõnum 06.04.2008 18:39:51 vasta tsitaadiga

no eks ma käin jah ära.
aga tagasi ma seda nüüd küll ei anna pigem maksan selle hinnavahe kinni.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 00:24:16 vasta tsitaadiga

Rääkige, mis tähtsust see kleepekas kõvaketta peal omab?
Kuna sai soetatud endale teine kõvaketas juurde siis oleks soov HDD rackis natukene algse kõvaketta (millel on kleeps pooleldi kõvakal ja pooleldi hdd racki peal) üles nihutada?
Kas selle kleepeka rikkumisel kaob mingi osa garantiist või see lihtsalt aitab tuvastada, et tegu on ikka ordi poolt kokku pandud kastiga?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 10:04:26 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Rääkige, mis tähtsust see kleepekas kõvaketta peal omab?
Kuna sai soetatud endale teine kõvaketas juurde siis oleks soov HDD rackis natukene algse kõvaketta (millel on kleeps pooleldi kõvakal ja pooleldi hdd racki peal) üles nihutada?
Kas selle kleepeka rikkumisel kaob mingi osa garantiist või see lihtsalt aitab tuvastada, et tegu on ikka ordi poolt kokku pandud kastiga?


Ketta garantii kaob
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 10:36:32 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
profiil kirjutas:
Rääkige, mis tähtsust see kleepekas kõvaketta peal omab?
Kuna sai soetatud endale teine kõvaketas juurde siis oleks soov HDD rackis natukene algse kõvaketta (millel on kleeps pooleldi kõvakal ja pooleldi hdd racki peal) üles nihutada?
Kas selle kleepeka rikkumisel kaob mingi osa garantiist või see lihtsalt aitab tuvastada, et tegu on ikka ordi poolt kokku pandud kastiga?


Ketta garantii kaob


tehasegarantii on nii või naa kettal niiet vahet ei ole
aga enne tasuks ikka uurida palju seda tehasegarantiid on.
mõistlikum oleks ordiga ühendust võtta ning ehk lubavad nad sul ise selle asja ära teha.
mikormaailm omal ajal lubas garantiikleepsu rikkuda, kui meilitsi luba sai küsitud
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 03:54:57 vasta tsitaadiga

2mblik kirjutas:
üldiselt on Ordi kõige kergemate garantiitingimustega.. icon_rolleyes.gif

Ei ütleks, ML'il näiteks ei piirata ka kõvaketta eemaldamist.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 10:19:03 vasta tsitaadiga

Muidu keda minule öeldi järgmist:
tsitaat:
Kleebis kõvakettal on eelkõige hoiatava tooniga.

Rikutud kleebis ei tähenda automaatselt kehtetut garantiid. Võimaliku defekti korral on meiepoolne suhtumine lihtsalt ettevaatlikum. On olnud paar juhtumit kus oleme keeldunud andmast garantiid kettale millel on väga räsitud väljanägemine.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 20:23:51 vasta tsitaadiga

Taas peab kiitma ordi müügimehi:
Pärnumaante ordi: Ostsime söbrale läpparit, kuid kuna eelarve oli 8k, siis pidime sellega hakkama saama. Kohapeal oli olemas 8300, ilma windowsita siis 7900. Kahjuks viimast varianti laos ei olnud.
Järgmine variant oli juba 8695 eeku(Vms). Peale mõnusat juttuajamist kukkus hind 8300eeguni icon_biggrin.gif(ei tinginud) kuid kuna meil oli vaid 8k, olime siiski lahkumas. Aga kui hakkasime minema, öeldi 8000 icon_lol.gif loomulikult võtsime kohe ära!


5+ müügimeestele, mõlemas tallina esinduses oskavad mehed oma tööd teha!
thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.