|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hepatiit
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2005
|
22.03.2008 19:35:54
|
|
|
| Samuti ei tooda Viljandi tikuvabrik fosforit oma tikupeadesse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.03.2008 20:31:29
|
|
|
Ordi ei tooda LCD'sid. Ordi panevad vaid juppidest kokku ja müüb edasi. Soovitaks ka tutvuda LCD imelise maailmaga ja siis saad aru et nemadki midagi erilist teha ei saa kui just ei soovi kliendile vasta tulla (vast ibm vms sugused firmad vabandaks ja annaks kohe uue ekraani <--- eeldaks sellist asja kuna üldiselt nende korralikum kraam = 20-30k).
Osad tootjad annavad 0 piksli garantii osad mitte. Võid ju uurida kas su LCD originaal tootja mingeid selliseid reegleid on kehtestanud kuigi kahtlen sügavalt kuna ordi jms homemade kraami lähevad üldiselt odavad korpused ja LCD. Enamasti Ordi jms "home made" kraami ostjad tahavad võimalikult odavalt võimalikult hea riistvaraga asja ja siis pärast ei jaga matsu lahti miks asi laguneb vms puudused tal on.
Kui pixel on kinni jäänud siis on lootust et ta hakkab jälle tööle. Google annab igasugu nippe kuidas asja ellu äratada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hepatiit
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2005
|
22.03.2008 21:00:25
|
|
|
google annab küll, aga pole minu asi seda timmida. ostan uue asja ja kukun "elustama"?
pole vist mõtet ennem esmaspäeva siin tolmu keerutada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.03.2008 21:37:02
|
|
|
| angel kirjutas: |
| egas edasimüüja midagi teha ei saa kui kuvari tootjal ei ole 0 dead pixel garantiid. Ja üks asi on surnud pixel teine on kinnine või vigaselt töötav pixel. Ehk siis 3 eri sorti on neid. |
eksid
surnud väljendub selles et ta ei muutu enam kunagi (et kas on siis kinnises, lahtises või vahepealses asendis
vigase kohta ei oskagi midagi kommenteerida, ei ole nagu kohanud ja ei saa ka aru et mismoodi see väljenduma peaks
üks piksel = üks punane, roheline või sinine piksel
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
22.03.2008 21:41:39
|
|
|
surnud piksel = must
stuck piksel = valge
vigane piksel = subpikslid on surnud/stuck kombinatsioonis. reeglina siis punane, sinine või roheline.
reeglina.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.03.2008 21:46:24
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| egas edasimüüja midagi teha ei saa kui kuvari tootjal ei ole 0 dead pixel garantiid. Ja üks asi on surnud pixel teine on kinnine või vigaselt töötav pixel. Ehk siis 3 eri sorti on neid. |
eksid
surnud väljendub selles et ta ei muutu enam kunagi (et kas on siis kinnises, lahtises või vahepealses asendis
vigase kohta ei oskagi midagi kommenteerida, ei ole nagu kohanud ja ei saa ka aru et mismoodi see väljenduma peaks
üks piksel = üks punane, roheline või sinine piksel |
tean seda et surnud = ei tee midagi. Ehk siis on üks must kustunud lärakas ja kõik.
Vigane on see kui ta näitab valel ajal valet värvi või siis nagu minul oli: kiirgas korraga eri värve kuigi mustaga oli must või siis ei paistnud välja.
Kinni = ühe värvi peale kinni jäänud ja üldiselt need peaks isegi ravitavad olema (niipalju kui lugenud vähemalt).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
22.03.2008 23:22:02
|
|
|
Küll ju sellel teemal nämmutaud, edasi arutage teemat pildikaside foorumis. Puhas OT mis ei ole enam Ordi-ga seotud. Las inimene käib Ordis ära ja annab tulemustest teada...
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.03.2008 00:32:34
|
|
|
surnud piksleid loetaksegi nn subpikslite järgi, mitte nende järgi, mida sa arvad nägema silmaga kaugelt
ka nn surnud piksel, mis mitte mingit värvi välja ei näita on sisuliselt stuck, lihtsalt ta on stuck kinnises asendis nii et ta valgust läbi ei lase
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
23.03.2008 00:49:03
|
|
|
Tra ma ei tea miks ma kohe arvasi et just mikk36 seda teemat vales kohas jätkab...:S
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.03.2008 01:45:16
|
|
|
ma ka ei tea
siiski on see kliendile kasulik info
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hepatiit
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2005
|
24.03.2008 12:16:49
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| LCD imeline ajastu... aga vaata kui viisakalt asja arutad seal ehk saad tõesti välja vahetada. |
Mis oleks jällegi täielik BS teiste ostjate suhtes, kes tuleks ja selle läpaka kinnises karbis ostaksid! Mul oli ***** |
korras, Ordile 5+ minu poolt. Sarnaste asjade esinemissagedus olevat kord poolaasta jooksul. Vahetus toimus ilma erilise ülekuulamiseta, tänud Alex. Vaatasime selle õnnetu piksli üle ja samuti uue läpaka kuvari.
smurfer
"vana" läpakas ei lähe karbis letti, vaid jääb esialgu ootele. aegajalt olevat klientidel huvi pisiveaga komplekti vastu. müüakse mõistagi hinnasoodustusega. kindlasti informeeritakse ostjat ja presenteeritakse defekti tulevasele omanikule.
aga mul on väga hea meel. ilusat nädala algust kõigile!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkpoig
HV vaatleja
liitunud: 14.10.2006
|
24.03.2008 12:47:40
|
|
|
Aga minu meelest on ordi Nummi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mustpaike
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2005
|
24.03.2008 15:51:26
|
|
|
Minu arvates on Ordi samuti väga hea, sinna väga-väga palju raha jätnud nii osade kui teenuste osas (laisk olen, emaplaati nt ise ei viitsi vahetada). Seni pole veel ühtegi probleemi tekkinud.
_________________ kirjanik, |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
24.03.2008 15:51:43
|
|
|
Ma ütlesin et mine mõistliku suhtumisega ja ise saad mõistliku suhtumise osaliseks.
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
26.03.2008 23:49:23
|
|
|
Tondi ärikeskuses Ordi esinduses on vist mingi uus parool..
igale küsimusele vastavad- Äkki on arvuti tolmu täis?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.03.2008 00:21:47
|
|
|
| white kirjutas: |
Tondi ärikeskuses Ordi esinduses on vist mingi uus parool..
igale küsimusele vastavad- Äkki on arvuti tolmu täis?
 |
Sa oleks pidanud küsima, kas ta on loll. Huvitav, mis siis oleks vastuseks tulnud?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
27.03.2008 01:27:19
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| white kirjutas: |
Tondi ärikeskuses Ordi esinduses on vist mingi uus parool..
igale küsimusele vastavad- Äkki on arvuti tolmu täis?
 |
Sa oleks pidanud küsima, kas ta on loll. Huvitav, mis siis oleks vastuseks tulnud?  |
Jah, nad on täielikult hädad et ei ütle sulle telefoni teel seda et sulle on sattunud defektne emaplaat mille põhjasillas tekib kord kuus lühis kui koormata videokaarti... Täiesti ebapädevad! Onju...?!
Sest et autoteenindusse helistades ja kurtes et auto ei lähe tööle öeldakse mulle küll kohe ära et ilmselgelt on jagaja vasakult kolmas polt purunenud ja kaks juhet lahti tulnud!
Tule taevas appi...:S
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
27.03.2008 02:16:34
|
|
|
miks ma üldse selle teema tõin oli see et mul oli küsimus V-sync -i kohta ja tema häiretest vastati mulle et arvuti tolmune.. ma siis ütlesin ahah ja sekund hiljem kõrvallauas teisele tüübile öeldi samuti et tal kindlasti arvuti tolmune
olin ise seal ..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.03.2008 02:31:27
|
|
|
mis küsimus v-synci kohta?
ja tolm arvutis on üsna paljude asjade põhjuseks
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gotmilk
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2005
|
27.03.2008 09:38:11
|
|
|
| white kirjutas: |
miks ma üldse selle teema tõin oli see et mul oli küsimus V-sync -i kohta ja tema häiretest vastati mulle et arvuti tolmune.. ma siis ütlesin ahah ja sekund hiljem kõrvallauas teisele tüübile öeldi samuti et tal kindlasti arvuti tolmune
olin ise seal .. |
Kuule mees kus kohas sa käisid. Kas Ordi poes kus arvuteid müüakse või Ordi teeninduses mis tegeleb garantiiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.03.2008 09:45:22
|
|
|
| white kirjutas: |
miks ma üldse selle teema tõin oli see et mul oli küsimus V-sync -i kohta ja tema häiretest vastati mulle et arvuti tolmune.. ma siis ütlesin ahah ja sekund hiljem kõrvallauas teisele tüübile öeldi samuti et tal kindlasti arvuti tolmune
olin ise seal .. |
liiga keerulisi küsimusi ei tasu küsuda... google aitab kiiremini ja ei ütle et sul masin tolmune. kui aga küsimuse väga veidralt sõnastad (tean mõndasid kes küsivad nii et pean tõlgi kaasa võtma) siis võib kah igasugu veidrusi vastuseks saada
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
28.03.2008 11:56:39
|
|
|
uuh Jälle vaja kiita ordit.Super klienditeendus lihtalt.
Eelmisel pühapäeval tellisin tsip Rami juurde.Oma lolli peaga olin tellind serveritle mõeldud mälupulga, mis on kallim ja mingi muu kala oli veel seal.
Ennem nad kaupa teele ei saatnud ,kui minu oli kätte saanud ja sellest teavitanud.pakuti mulle vähe mõistlikum tehing.
Uuh Elagu Ordi, olen teie truu klient ka tulevikus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
01.04.2008 17:20:39
|
|
|
hey.
tellisin ka esimestkorda ordist. Pistsin oma asja ostukorvi, siis selgus,et kasutajt vaja.
no misseal ikka, kiire regamine.sain oma arve kätte. kobisin kiirelt panka, ning maksin ära.
aga kuna siiani mingit emaili pole tulnd ,siis küsin siit.et kuna umbesordisse kaup jõuab, kui seal nagu asja laos pole.
Arctic Silencer Accelero S1 tellisin siis.
Või leidub mõni onu ordist ka siit ?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darud
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
01.04.2008 20:08:07
|
|
|
No siis on hea. siis vast see nädal saan käte. tartustpõlva ei tohiks väga kaua tulla.
aga, lugesin,et mingi arve tleb koos pakiga. mai jagand süsteemi aint ära, mis arve nagu.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.04.2008 20:15:02
|
|
|
vast garantiid tõestav paber... vähemalt oletan (AK tellides pidin ise asja välja printima vast ordi saadab prindidud kujul asja pakiga kaasa)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
02.04.2008 17:56:23
|
|
|
tellisin arvuti. kohe saab kaks nädalat, korpuse taga asi kinni, ei tea kuna saab. mõtsin et suva, kiiret pole. tellin monitori ka...nüüd tarneraskused ka sellega...tähtaega jälle ei teata.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
02.04.2008 19:51:12
|
|
|
kui igasugu ekstreemsusi tellite, siis peabki ootama.. teatud asjadega on vähemalt kuu-kaks tarne..
mul klient ootab juba teist kuud oma telefoni.. midagi teha ei ole, et Panasonic ei anna ennem..
monitori puhul sama lugu, kui tellisid mingi asja, mida ei ole, või mis on veidi erilisem, siis võid ka alati arvestada, et nädal-kaks läheb aega.. samas nad siiski võiks öelda, millal umbeski võiks tulla..
mul ordiga omad suhted ja siiani parim koostöö partner.. minu poolt kümme
eriti kiidaks Tartu poe Erkit
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
02.04.2008 21:17:24
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
tellisin arvuti. kohe saab kaks nädalat, korpuse taga asi kinni, ei tea kuna saab. mõtsin et suva, kiiret pole. tellin monitori ka...nüüd tarneraskused ka sellega...tähtaega jälle ei teata.  |
Midagi pole teha, selliseid asju tuleb kõigil ette. Paraku ei ole tihtipeale see ettevõttes kinni. Ettevõtted lähtuvad ikka sellest mis ajaks kaupa lubatakse aga kui mingi suurladu kusagil pidurdab pole midagi teha, selliseid asju tuleb igal müügiga tegeleval ettevõttel ette.
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uzzman
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
05.04.2008 01:30:54
|
|
|
ostsin ordist läpakale sata ketta, tellisin 120 Gb aga sai 160 Gb
Ei tea kas see oli kellegi viga või ei olnud 120-est
Aga kuna mulle oli see kasulik siis ei hakkand tagasi ka viima
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.04.2008 01:51:29
|
|
|
uzzman, aga mitme gigane arvel kirjas oli?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uzzman
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
05.04.2008 12:44:03
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
uzzman, aga mitme gigane arvel kirjas oli?  |
120 GB
maksin ka 120 Gb eest
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.04.2008 12:59:35
|
|
|
siis võib ju pärast garantiiga probleeme tekkida... viid garantiisse ja seal vaadatakse et arve puudub ja kõik
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
05.04.2008 13:45:13
|
|
|
| uzzman kirjutas: |
ostsin ordist läpakale sata ketta, tellisin 120 Gb aga sai 160 Gb
Ei tea kas see oli kellegi viga või ei olnud 120-est
Aga kuna mulle oli see kasulik siis ei hakkand tagasi ka viima  |
hrmm... mina nimetaksin seda varguseks... aga kui sulle oleks saadetud 80GB ketas, siis oleksid ka endale jätnud? idee poolest pole ju vahet, kelle kasuks või kahjuks viga on, viga on viga ja viisakas oleks see ära parandada. (ma kujutaks seda sõimu siin praegu ette, kui viga sinu kahjuks oleks olnud)...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.04.2008 14:15:40
|
|
|
ordi tõmbab siis vahest saab tagasi tõmmata... tasakaal peab olema
aga garantii pärast peaks asja laskma korda ajada või arve ümber teha... mina küll vasta ei võtaks asja kui antakse mingi X seeria nr asi ja paberil hoopis teine toode.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
themm
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
05.04.2008 16:34:33
|
|
|
| Ei tea küll kust otsast Ordi tõmbab (teise sõnaga siis petab). See et sa 80gb asemel said 120 on arvatavasti Ordi naäpukas, kuid eks inimesed eksivad. Kui sa nüüd seda tagasi ei vii siis võivad küll sul probleemid tulla garantiiga ja väga hea oleks kui sa teataks Ordile nende eksimusest, pärast võid ainult ennast süüdistada, et tagasi ei viinud. Kui südametunnistus lubab siis lase aga käia, mina viiksin/saadaksin tagasi
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.04.2008 16:37:20
|
|
|
nu ordi kohta ainult üks varajane kogemus (vast veel mida ei mäleta enam): vahetasin toite välja teise toote vasta mis oli odavam aga näed... seda summat mille võrra odavam oli tagasi ei makstud (kuna summa oli suht väike siis fuck it) aga kui midagi kallima vasta vahetad siis plekki.
Ta sai 120GB asemel 160GB ikkagist
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
05.04.2008 16:43:06
|
|
|
| moraali küsimus siiski
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
05.04.2008 18:05:23
|
|
|
| angel kirjutas: |
| nu ordi kohta ainult üks varajane kogemus (vast veel mida ei mäleta enam): vahetasin toite välja teise toote vasta mis oli odavam aga näed... seda summat mille võrra odavam oli tagasi ei makstud (kuna summa oli suht väike siis <b>piix</b> it) aga kui midagi kallima vasta vahetad siis plekki. |
eh, mingi paarikümne krooni pärast undad või? tean, et päris mitmed on garantiis saanud näiteks suurema kõvaketta, sest 1:1 vahetust ei olnud võtta ja pandi ilma raha küsimata suurem ketas sisse. parim laks siiamaani on olnud 40GB -> 120GB. Ordi ikka hullult peedistab kliente jah
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.04.2008 18:09:05
|
|
|
mul tehti ju vastupidi... egas ma "unda" ma lihtsalt räägin.
teistes poodides minuteada on hullemaidki asju juhtunud aga vat sellest siin ei tasu rääkida.
Igatahes reegel on üldiselt nõnda: pood teeb nõnda kuidas tal mugavam on. Kui vaja võtavad garantii paberi järgi kui vaja siis võtavad selle järgi mis hinnakirjas on (ehk siis summa kui mingi "vahetame asju") vähemalt ML iga mul kunagi nõnda oli. Ordis ei ole eriti "vahetama" kippunud teiste toodete vasta seega vaid toitega see jura kogemus.
Ja kui ma siin undan siis ehk annaksid mulle 50.- niisma... egas sa undama ju ei hakka
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
06.04.2008 03:18:07
|
|
|
Juhtub ikka, viisakas oleks tagasi viia. Isegi kui sa suudad seerianumbri järgi garantii ära rääkida ei ole neil kohust sulle 160BG ketas ada sest et sia osstid ju 120GB-se. Arvel on ju nii kirjas. Vii ikka tagasi, kui ise kunagi sarnase vea teed ja keegi selle kasutamata jätab siis oleks endal ka hea tune.
_________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
06.04.2008 10:50:54
|
|
|
Ordi jaoks tähtsaim asi on just kõvaketas.. PC puhul on see garantiikleepsuga pitseeritud.. läpaka puhul peaks olema sama teema, et kõike muud võid vahetada, aga mitte HDD...
üldiselt on Ordi kõige kergemate garantiitingimustega..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.04.2008 10:56:54
|
|
|
| minu pakkumine on, et kui kohale lähed, siis muudetakse sul lihtsalt arve õigeks, aga keegi sult seda ketast ära võtma ei hakka. soovitan kindlasti ära käia!
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uzzman
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006
|
06.04.2008 18:39:51
|
|
|
no eks ma käin jah ära.
aga tagasi ma seda nüüd küll ei anna pigem maksan selle hinnavahe kinni.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
10.04.2008 00:24:16
|
|
|
Rääkige, mis tähtsust see kleepekas kõvaketta peal omab?
Kuna sai soetatud endale teine kõvaketas juurde siis oleks soov HDD rackis natukene algse kõvaketta (millel on kleeps pooleldi kõvakal ja pooleldi hdd racki peal) üles nihutada?
Kas selle kleepeka rikkumisel kaob mingi osa garantiist või see lihtsalt aitab tuvastada, et tegu on ikka ordi poolt kokku pandud kastiga?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
10.04.2008 10:04:26
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Rääkige, mis tähtsust see kleepekas kõvaketta peal omab?
Kuna sai soetatud endale teine kõvaketas juurde siis oleks soov HDD rackis natukene algse kõvaketta (millel on kleeps pooleldi kõvakal ja pooleldi hdd racki peal) üles nihutada?
Kas selle kleepeka rikkumisel kaob mingi osa garantiist või see lihtsalt aitab tuvastada, et tegu on ikka ordi poolt kokku pandud kastiga? |
Ketta garantii kaob
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
10.04.2008 10:36:32
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| profiil kirjutas: |
Rääkige, mis tähtsust see kleepekas kõvaketta peal omab?
Kuna sai soetatud endale teine kõvaketas juurde siis oleks soov HDD rackis natukene algse kõvaketta (millel on kleeps pooleldi kõvakal ja pooleldi hdd racki peal) üles nihutada?
Kas selle kleepeka rikkumisel kaob mingi osa garantiist või see lihtsalt aitab tuvastada, et tegu on ikka ordi poolt kokku pandud kastiga? |
Ketta garantii kaob |
tehasegarantii on nii või naa kettal niiet vahet ei ole
aga enne tasuks ikka uurida palju seda tehasegarantiid on.
mõistlikum oleks ordiga ühendust võtta ning ehk lubavad nad sul ise selle asja ära teha.
mikormaailm omal ajal lubas garantiikleepsu rikkuda, kui meilitsi luba sai küsitud
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
12.04.2008 03:54:57
|
|
|
| 2mblik kirjutas: |
üldiselt on Ordi kõige kergemate garantiitingimustega..  |
Ei ütleks, ML'il näiteks ei piirata ka kõvaketta eemaldamist.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
12.04.2008 10:19:03
|
|
|
Muidu keda minule öeldi järgmist:
| tsitaat: |
Kleebis kõvakettal on eelkõige hoiatava tooniga.
Rikutud kleebis ei tähenda automaatselt kehtetut garantiid. Võimaliku defekti korral on meiepoolne suhtumine lihtsalt ettevaatlikum. On olnud paar juhtumit kus oleme keeldunud andmast garantiid kettale millel on väga räsitud väljanägemine. |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
15.04.2008 20:23:51
|
|
|
Taas peab kiitma ordi müügimehi:
Pärnumaante ordi: Ostsime söbrale läpparit, kuid kuna eelarve oli 8k, siis pidime sellega hakkama saama. Kohapeal oli olemas 8300, ilma windowsita siis 7900. Kahjuks viimast varianti laos ei olnud.
Järgmine variant oli juba 8695 eeku(Vms). Peale mõnusat juttuajamist kukkus hind 8300eeguni (ei tinginud) kuid kuna meil oli vaid 8k, olime siiski lahkumas. Aga kui hakkasime minema, öeldi 8000 loomulikult võtsime kohe ära!
5+ müügimeestele, mõlemas tallina esinduses oskavad mehed oma tööd teha!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|