Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 18.03.2008 11:02:45 vasta tsitaadiga

krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.png
windowsi all proovisin AsusUpdate 7.09.02, panin Options-s linnukese "BIOS downgradable" kah, tulemus:
http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash_w.png icon_mad.gif
tuletan meelde, et viimane bios kaotas Vpll reguleerimise biosis, ehk E8400 saab koguaeg 1,8V, mis on umbes 30% üle normi.
Eelmine bios tegi seda ainult Q9300-ga, 8400-ga oli asi ok.
On kellelgi veel mingit soovitust, enne kui ma selle biossi programmaatorisse viin?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 12:20:11 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.png
windowsi all proovisin AsusUpdate 7.09.02, panin Options-s linnukese "BIOS downgradable" kah, tulemus:
http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash_w.png icon_mad.gif
tuletan meelde, et viimane bios kaotas Vpll reguleerimise biosis, ehk E8400 saab koguaeg 1,8V, mis on umbes 30% üle normi.
Eelmine bios tegi seda ainult Q9300-ga, 8400-ga oli asi ok.
On kellelgi veel mingit soovitust, enne kui ma selle biossi programmaatorisse viin?


Ise sain küll dos'is tagasi flashitud USB pulgaga selle juhendi järgi. Kasutasin AFUDOS 2.11 asemel 2.17 versiooni.

http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20080314101320171&board_id=1&model=P5K&page=1&SLanguage=en-us

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 18.03.2008 14:07:41 vasta tsitaadiga

See VPll on haige teema jah, ise mõõtsin ka alles üle selle. Auto peal tiksus mitu nädalat 1,9v testriga mõõtes. icon_rolleyes.gif Biosist keerasin 1,5v siis jäi ikka 1,9v peale, 1,6v-ga näitas 1,7v, miinimum mis sain. icon_smile.gif Plaadiks siis P5K-E Wifi/AP ja biosiks 1006. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
onni
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.03.2008 18:07:57 vasta tsitaadiga

link :: http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20080307235613953&board_id=1&model=Maximus+Formula&page=1&SLanguage=en-us

Endal önnestus antud lingii kaudu dowgrdade teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.03.2008 19:27:17 vasta tsitaadiga

Huvitav kas Asus P5K Premium-il on ka Vpll kõrge?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.03.2008 20:45:38 vasta tsitaadiga

Krt jah, hirmutatakse siin. Mul siiani kõik peale vcore ja vddr auto settingutel, orig. BIOS 0503. Peaks üle mõõtma igaks juhuks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InsidePC
HV kasutaja
InsidePC

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 20:56:16 vasta tsitaadiga

Ma sain 3555mhz peale e8400 orthost jooksutada 7h 25m kuni leidis errori ... hea või halb ?
_________________
If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 18.03.2008 21:04:29 vasta tsitaadiga

Halb ju kui errori leidis.
Pole stabiilne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 21:13:53 vasta tsitaadiga

Kuidas nende Q6600 ja Q6700 hindadega on? Hinnasula pidi kunagi varsti tulema
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 22:26:56 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.png
windowsi all proovisin AsusUpdate 7.09.02, panin Options-s linnukese "BIOS downgradable" kah, tulemus:
http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash_w.png icon_mad.gif
tuletan meelde, et viimane bios kaotas Vpll reguleerimise biosis, ehk E8400 saab koguaeg 1,8V, mis on umbes 30% üle normi.
Eelmine bios tegi seda ainult Q9300-ga, 8400-ga oli asi ok.
On kellelgi veel mingit soovitust, enne kui ma selle biossi programmaatorisse viin?



Lae AsusUpdate 6.10.02 siit http://support.asus.com/download/download_item.aspx?product=1&model=A8N-SLI&type=BIOS ja pane samasse kohta linnuke.See peaks toimima icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.03.2008 23:10:31 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Kuidas nende Q6600 ja Q6700 hindadega on? Hinnasula pidi kunagi varsti tulema

Kui mu mälu ei peta siis 22. aprill on see päev, kui Q6700 hind langeb sinna, kus on Q6600 hind.. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 19.03.2008 13:22:54 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Krt jah, hirmutatakse siin. Mul siiani kõik peale vcore ja vddr auto settingutel, orig. BIOS 0503. Peaks üle mõõtma igaks juhuks icon_rolleyes.gif

Mõõtsin oma P5K-E/WifiAP vPLL`i ära ja @3,6GHz 24/7 OC-ga vPLL 1,56V. BIOS`ist ainult prosele manuaalselt 1,375V ja mälule 2,1V pandud ning Voltage damper enabled... ülejäänu kõik auto settingutel. BIOS v.0503.
Uuemad BIOS`id on siis tõesti võimelised selle vPLL`i tuksi keerama? icon_confused.gif Hea et updeitinud ei ole... pole vajadust olnud kuna kõik töötab laitmatult beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 16:47:31 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Huvitav kas Asus P5K Premium-il on ka Vpll kõrge?
tahaks ka teada krt
nuta või naera, kui prose mõõduka kloki pärast ära koolema peaks icon_lol.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 18:13:29 vasta tsitaadiga

kas e8*** seerial võib temp valetada?(ca 20c)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 19.03.2008 18:37:28 vasta tsitaadiga

Puma, realtemp ?
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 19:25:29 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
Puma, realtemp ?


nüüd juba täitsa talutavam temp.. ennem näitas ca 80c 4ghz peal 1.36v
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 19.03.2008 19:49:14 vasta tsitaadiga

Lõpuks sain oma Q6600 3,4Ghz(8x425) 24/7 stabiilseks idles siis 1,456V loadis 1.,424
Mälus siis A-data oc extreme 850+ 4.4.4.12 2.1..V

Bioses siis:
memory protection - disabled
virtualization technology vms - disabled
FSB volt +0.1
PCI volt +0.1
MCH ehk northbridge volt +0.1
CPU smartfun - disabled

ülejäänud asjad defaultis

Orthost lasi mingi 4 tundi rohkem ei viitsinud peaks stable olema küll
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 21:28:05 vasta tsitaadiga

E2140 @ 3,4Ghz 1,55v fsb sein 430
24/7 @3,3Ghz 1,48v
icon_wink.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 19.03.2008 21:51:44 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
AJ kirjutas:
Huvitav kas Asus P5K Premium-il on ka Vpll kõrge?
tahaks ka teada krt
nuta või naera, kui prose mõõduka kloki pärast ära koolema peaks icon_lol.gif

sa said vist valesti aru- alates 09xx bios-st on Q9300 Vpll 1,8, vahet pole mis biossis on valitud, OC või default, ikka 1,8V
1005 BIOS tegi sama ka E8400 puhul.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 21:56:31 vasta tsitaadiga

Jaan lihtsalt huvi pärast kas said oma biose tagasi icon_question.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InsidePC
HV kasutaja
InsidePC

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 22:50:40 vasta tsitaadiga

Sain siis oma E8400 ka 3.6GHz peale jooksma ja lasin everestiga paar tundi üle ilma probleemideta aga üks imelik jusus oli küll kui everesti info lõi korraks CPU temp üle 270-ne kuigi kore temp ei näidanud midagi. Ma eeldan, et see mingi clitch proges vms. Orthosega lasin öösel üle 9 tunni ilma probleemideta [edas ei viitsinud]. Mälu timingud on ka 4-4-4-12 ilusti 1T peal. Mõnusalt kiire on icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 23:04:17 vasta tsitaadiga

Everest paneb jah vahest täitsa umbe icon_biggrin.gif

Nimelt, kui Vistaga seda Performance Indexit tegin, siis Everesti Sidebar Gadget näitab mõneks hetkeks, et prose gigahertsid kuskil seal 8-9 juures icon_lol.gif Mälu oli kuskil 1000 megahertsi juures:-P Üldse.. kõik numbrid lähevad lakke icon_biggrin.gif Aga see on nii umbes 5-7 sekundiks. icon_wink.gif

Praegu proovisin, siis enam ei tulnud. Ennem formaati, mille hiljuti tegin, igaljuhul pullis icon_razz1.gif Võib-olla oli asi mäludes. Ei tea. Selle testi tegin viimati vanade mäludega.

Pilt ka:
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 09:01:18 vasta tsitaadiga

Väike OC veel ja ehk oled esimene kes 10GHz ületab icon_wink.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.03.2008 11:03:10 vasta tsitaadiga

sirius4k, kas jahutasid seda proset vedela heeliumiga? icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 19:06:48 vasta tsitaadiga


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=332899
8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 19:13:36 vasta tsitaadiga

Eiei icon_lol.gif

Siin oli juttu, et Everest, kui tahab, siis valetab nii, et "suu" suitseb icon_biggrin.gif Praeguse konfiguratsiooniga hästi nagu ei usu, et nii palju saaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 21.03.2008 19:18:19 vasta tsitaadiga

ceemic Nice 8) thumbs_up.gif Palju volti ja mis jahutas?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.03.2008 19:18:54 vasta tsitaadiga

ceemic, kõvv. thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 19:20:38 vasta tsitaadiga

See oli BIOSist 1,75V ja DICE ikka. 1,85V-ga kannatas sama klokiga pooled loopid spii1M lasta aga suurema scriini unustasin teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 19:48:20 vasta tsitaadiga

kõva fsb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 20:15:08 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Eiei icon_lol.gif

Siin oli juttu, et Everest, kui tahab, siis valetab nii, et "suu" suitseb icon_biggrin.gif Praeguse konfiguratsiooniga hästi nagu ei usu, et nii palju saaks icon_lol.gif
never say never ... icon_biggrin.gif
_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 20:26:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kõva fsb thumbs_up.gif

Noh, toasoojas sain ka 605FSB scriini icon_rolleyes.gif Oleks võind nats rohkem minna; plate vajab modimist...

Paar pilti kah:
http://ceemic.pri.ee/hardware/dice2/dice_03.jpg
http://ceemic.pri.ee/hardware/dice2/dice_04.jpg
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 20:34:13 vasta tsitaadiga

kena lumehanges klokkimine icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.03.2008 20:39:03 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif head pildid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 21.03.2008 20:50:14 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu DICE saadavusega on, et kas antakse kõigile? Ja palju maksab? Ning kas mingit vedelikku pannakse ka torru?
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 21:14:01 vasta tsitaadiga

Winterwind, icon_lol.gif Tegelt see on keldritrepi katusepealne, mis CorsairX toa akna taga on icon_razz1.gif thumbs_up.gif

kickija, mine AGAsse ja osta. 7-10kg on 17.-/kg; alates 11kg on 18.-/kg. Ostsin eile 17kg ja sellest ei kulunud 1 prose ja 2 video testimisega pooltki ära (ülejäänu seisab pea nädala garaažis vist icon_lol.gif ).
Kuna jää ja vase kontakt on pea olematu, siis peab kasutama mõnd vedelikku. Parim/efektiivseim/odavaim on atsetoon. Olenevalt toru põhja ehitusest 1-3cm...


viimati muutis ceemic 21.03.2008 21:15:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 21:14:05 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Winterwind kirjutas:
kõva fsb thumbs_up.gif

Noh, toasoojas sain ka 605FSB scriini icon_rolleyes.gif Oleks võind nats rohkem minna; plate vajab modimist...

Paar pilti kah:
http://ceemic.pri.ee/hardware/dice2/dice_03.jpg
http://ceemic.pri.ee/hardware/dice2/dice_04.jpg

Spets plate aknaall pikenduseks vä icon_biggrin.gif
Nice job
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 21:19:59 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Winterwind, icon_lol.gif Tegelt see on keldritrepi katusepealne, mis CorsairX toa akna taga on icon_razz1.gif thumbs_up.gif

kickija, mine AGAsse ja osta. 7-10kg on 17.-/kg; alates 11kg on 18.-/kg. Ostsin eile 17kg ja sellest ei kulunud 1 prose ja 2 video testimisega pooltki ära (ülejäänu seisab pea nädala garaažis vist icon_lol.gif ).
Kuna jää ja vase kontakt on pea olematu, siis peab kasutama mõnd vedelikku. Parim/efektiivseim/odavaim on atsetoon. Olenevalt toru põhja ehitusest 1-3cm...


OT: mida rohkem ostad, seda kallim kilohind?

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 21:22:59 vasta tsitaadiga

DonNiger, on küll jah hästi imelik icon_biggrin.gif Ma ostsin juba teist korda ja olen alati alet saanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 21:28:19 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Winterwind kirjutas:
kõva fsb thumbs_up.gif

Noh, toasoojas sain ka 605FSB scriini icon_rolleyes.gif Oleks võind nats rohkem minna; plate vajab modimist...

Paar pilti kah:
http://ceemic.pri.ee/hardware/dice2/dice_03.jpg
http://ceemic.pri.ee/hardware/dice2/dice_04.jpg


Oleksid võinud oma moditud 3870'ga mõne uue rekordi veel teha icon_wink.gif Kui veel kaart alles?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 21:37:11 vasta tsitaadiga

Viilutaja, oleks võind jah, aga kui see ja ka mu püss 6600GT mõlemad plokkida otsustasid, siis jäi ära thumbs_down.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 21.03.2008 22:37:26 vasta tsitaadiga

ou kas quadile 1.456 idels ja 1.424 loadis on norm volt 24/7??? kui stabiilne on 3,4ghz juures..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 22:47:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ou kas quadile 1.456 idels ja 1.424 loadis on norm volt 24/7??? kui stabiilne on 3,4ghz juures..

Jep thumbs_up.gif
kui temp kah normis siis käib küll
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 21.03.2008 22:52:07 vasta tsitaadiga

siis on thumbs_up.gif

temp läks max 73C
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 19:39:49 vasta tsitaadiga

plaadiks Asus P5E3 ddr3-ga jurakas, proseks E8400.
3dmark 2006 prose skooriks saab klokkimata ~1700p
vahepeal nagu throttleks(slowdownid 3d-s) vms, samas cpu radikas pole kottigi kuum.
mis jura sel asusel biosist välja peab lülitama, et speedstep kindlalt väljas oleks?
või krt sel kastil häda on

või kurat.. ei saa ju olla, et 650w antec jääb E8400 ja HD3870 X2-le lahjaks..
kolm 19A liini 12v-l.. ei saa lahjaks jääda icon_confused.gif


ohtros nagu töötaks aga just 3d-s kalab vahepeal, fps 5-10 ja siis jälle korras.
raid0 ei saa ju seda mõjutada või mis? juhe täitsa koos..
asuse viimane bios on ka kurat detsembrist.. äkki see kalab, ei tea
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
InsidePC
HV kasutaja
InsidePC

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 21:24:23 vasta tsitaadiga

Vaata seal viimase pildi üleval on kirjutatud kus speedstep välja käib http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/asus_p5e3_deluxe/5.html

Here's the "Advanced" tab's "CPU Configuration" screen - for some reason the CPU multiplier is duplicated here, and the C1E (SpeedStep) disable control is here too.

_________________
If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 21:44:59 vasta tsitaadiga

Winterwind, HA ha,maadlesin kaks päeva sellega et XP all läheb asi roisku icon_lol.gif
Ainuke test mis töötas oli 3D03,aga vista all kõik bueno 8)
CAT 8.3 on saast ja plaadipeal olevad 8.1 veel hullemad.
Ise olin juba nati kurb et XP on iganenud selle kaardi jaoks icon_cry.gif
Aga eila jebisin ja tööle sain ka XP all icon_razz.gif
Minu lahendus oli lihtsamast lihtsam
CAT 8.2 ekraani drivu ja ccc panel eraldi thumbs_up.gif
esimese korraga andis errori et 8.2 ei toeta antud isendit aga resa ja siis sobis nagu kinnas kätte icon_idea.gif
Nüüd nagu kõik OK qvaad 3.6 mem miski 900 vist
06 18800,nõks alla 17 punni vist
05 24000,suht täpselt
03 67000,vist oli tilk alla(äkki 200 punni)
01 ei viitsi jaurata kuna prose peab olema vähemalt 4,5GHz ja pole vist vahet kasvõi singecore) icon_evil.gif
Vista all oli 06 300 madalam,05 800 kõrgem ja 03 65000
beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 22:35:20 vasta tsitaadiga

sain juba ennem asja 8.2-ga tööle aga jah, tal oli terve hunnik muid kalu kah..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 12:41:17 vasta tsitaadiga

q740a645 selle kohta oskab keegi midagi tarka ütelda? pole vist kõige parem nii palju kui ise leidsin.
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 16:32:13 vasta tsitaadiga

Krt vahetasin oma Q748 batchiga E8200 Q745 vastu, lootuses, et see on parem prose. XS'is ja igalpool on need heade prosedena silma jäänud. Nüüd aga ei saa kuidagi isegi 3.5GHz peal ja 1.25v'ga üles. icon_confused.gif Mälu on küll sitt, aga samas teise prosega töötas ilusti. Panin proovi mõttes mälule 2.2v ja übersitad timmid, samuti panin chipi jms voldid kõrgeks - ei mingit abi kui vaid seda, et nüüd tuleb pilt ette. Samas win'i ikkagi üles ei lae.

Emaplaat on muidu msi p35 neo2. Võibolla on mõni setting-huijetting biosest valesti, ega ma ka seda väga hästi veel ei jaga. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.