|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
18.03.2008 11:02:45
|
|
|
krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.png
windowsi all proovisin AsusUpdate 7.09.02, panin Options-s linnukese "BIOS downgradable" kah, tulemus:
http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash_w.png
tuletan meelde, et viimane bios kaotas Vpll reguleerimise biosis, ehk E8400 saab koguaeg 1,8V, mis on umbes 30% üle normi.
Eelmine bios tegi seda ainult Q9300-ga, 8400-ga oli asi ok.
On kellelgi veel mingit soovitust, enne kui ma selle biossi programmaatorisse viin?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
18.03.2008 12:20:11
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
krt täna hommikul ajas mind see asus täitsa vihale.
Tahtsin dowgrdade-da oma biossi P5K-l eelmisele (1005>0902)
dos-i all proovisin afudos-i ja aflash-i: http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash.png
windowsi all proovisin AsusUpdate 7.09.02, panin Options-s linnukese "BIOS downgradable" kah, tulemus:
http://www.oc.pri.ee/temp/asus_flash_w.png
tuletan meelde, et viimane bios kaotas Vpll reguleerimise biosis, ehk E8400 saab koguaeg 1,8V, mis on umbes 30% üle normi.
Eelmine bios tegi seda ainult Q9300-ga, 8400-ga oli asi ok.
On kellelgi veel mingit soovitust, enne kui ma selle biossi programmaatorisse viin? |
Ise sain küll dos'is tagasi flashitud USB pulgaga selle juhendi järgi. Kasutasin AFUDOS 2.11 asemel 2.17 versiooni.
http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20080314101320171&board_id=1&model=P5K&page=1&SLanguage=en-us
_________________ "You don't know the Power Of the Dark side" |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
18.03.2008 14:07:41
|
|
|
See VPll on haige teema jah, ise mõõtsin ka alles üle selle. Auto peal tiksus mitu nädalat 1,9v testriga mõõtes. Biosist keerasin 1,5v siis jäi ikka 1,9v peale, 1,6v-ga näitas 1,7v, miinimum mis sain. Plaadiks siis P5K-E Wifi/AP ja biosiks 1006.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onni
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
18.03.2008 19:27:17
|
|
|
Huvitav kas Asus P5K Premium-il on ka Vpll kõrge?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
18.03.2008 20:45:38
|
|
|
Krt jah, hirmutatakse siin. Mul siiani kõik peale vcore ja vddr auto settingutel, orig. BIOS 0503. Peaks üle mõõtma igaks juhuks
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InsidePC
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
18.03.2008 20:56:16
|
|
|
Ma sain 3555mhz peale e8400 orthost jooksutada 7h 25m kuni leidis errori ... hea või halb ?
_________________ If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse. |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
18.03.2008 21:04:29
|
|
|
Halb ju kui errori leidis.
Pole stabiilne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
18.03.2008 21:13:53
|
|
|
| Kuidas nende Q6600 ja Q6700 hindadega on? Hinnasula pidi kunagi varsti tulema
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.03.2008 23:10:31
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| Kuidas nende Q6600 ja Q6700 hindadega on? Hinnasula pidi kunagi varsti tulema |
Kui mu mälu ei peta siis 22. aprill on see päev, kui Q6700 hind langeb sinna, kus on Q6600 hind.. 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
19.03.2008 13:22:54
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Krt jah, hirmutatakse siin. Mul siiani kõik peale vcore ja vddr auto settingutel, orig. BIOS 0503. Peaks üle mõõtma igaks juhuks  |
Mõõtsin oma P5K-E/WifiAP vPLL`i ära ja @3,6GHz 24/7 OC-ga vPLL 1,56V. BIOS`ist ainult prosele manuaalselt 1,375V ja mälule 2,1V pandud ning Voltage damper enabled... ülejäänu kõik auto settingutel. BIOS v.0503.
Uuemad BIOS`id on siis tõesti võimelised selle vPLL`i tuksi keerama? Hea et updeitinud ei ole... pole vajadust olnud kuna kõik töötab laitmatult
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
19.03.2008 16:47:31
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Huvitav kas Asus P5K Premium-il on ka Vpll kõrge? |
tahaks ka teada krt
nuta või naera, kui prose mõõduka kloki pärast ära koolema peaks
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
19.03.2008 18:13:29
|
|
|
| kas e8*** seerial võib temp valetada?(ca 20c)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
19.03.2008 19:25:29
|
|
|
nüüd juba täitsa talutavam temp.. ennem näitas ca 80c 4ghz peal 1.36v
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
19.03.2008 19:49:14
|
|
|
Lõpuks sain oma Q6600 3,4Ghz(8x425) 24/7 stabiilseks idles siis 1,456V loadis 1.,424
Mälus siis A-data oc extreme 850+ 4.4.4.12 2.1..V
Bioses siis:
memory protection - disabled
virtualization technology vms - disabled
FSB volt +0.1
PCI volt +0.1
MCH ehk northbridge volt +0.1
CPU smartfun - disabled
ülejäänud asjad defaultis
Orthost lasi mingi 4 tundi rohkem ei viitsinud peaks stable olema küll
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
19.03.2008 21:28:05
|
|
|
E2140 @ 3,4Ghz 1,55v fsb sein 430
24/7 @3,3Ghz 1,48v
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
19.03.2008 21:51:44
|
|
|
| Matti kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
| Huvitav kas Asus P5K Premium-il on ka Vpll kõrge? |
tahaks ka teada krt
nuta või naera, kui prose mõõduka kloki pärast ära koolema peaks  |
sa said vist valesti aru- alates 09xx bios-st on Q9300 Vpll 1,8, vahet pole mis biossis on valitud, OC või default, ikka 1,8V
1005 BIOS tegi sama ka E8400 puhul.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
19.03.2008 21:56:31
|
|
|
Jaan lihtsalt huvi pärast kas said oma biose tagasi
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InsidePC
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
20.03.2008 22:50:40
|
|
|
Sain siis oma E8400 ka 3.6GHz peale jooksma ja lasin everestiga paar tundi üle ilma probleemideta aga üks imelik jusus oli küll kui everesti info lõi korraks CPU temp üle 270-ne kuigi kore temp ei näidanud midagi. Ma eeldan, et see mingi clitch proges vms. Orthosega lasin öösel üle 9 tunni ilma probleemideta [edas ei viitsinud]. Mälu timingud on ka 4-4-4-12 ilusti 1T peal. Mõnusalt kiire on
_________________ If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse. |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
20.03.2008 23:04:17
|
|
|
Everest paneb jah vahest täitsa umbe
Nimelt, kui Vistaga seda Performance Indexit tegin, siis Everesti Sidebar Gadget näitab mõneks hetkeks, et prose gigahertsid kuskil seal 8-9 juures Mälu oli kuskil 1000 megahertsi juures:-P Üldse.. kõik numbrid lähevad lakke Aga see on nii umbes 5-7 sekundiks.
Praegu proovisin, siis enam ei tulnud. Ennem formaati, mille hiljuti tegin, igaljuhul pullis Võib-olla oli asi mäludes. Ei tea. Selle testi tegin viimati vanade mäludega.
Pilt ka:
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maero
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001
|
21.03.2008 09:01:18
|
|
|
Väike OC veel ja ehk oled esimene kes 10GHz ületab
_________________ Framerate Is Life!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
21.03.2008 19:13:36
|
|
|
Eiei
Siin oli juttu, et Everest, kui tahab, siis valetab nii, et "suu" suitseb Praeguse konfiguratsiooniga hästi nagu ei usu, et nii palju saaks
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
21.03.2008 19:18:19
|
|
|
ceemic Nice 8) Palju volti ja mis jahutas?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.03.2008 19:20:38
|
|
|
See oli BIOSist 1,75V ja DICE ikka. 1,85V-ga kannatas sama klokiga pooled loopid spii1M lasta aga suurema scriini unustasin teha
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.03.2008 19:48:20
|
|
|
kõva fsb
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maero
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001
|
21.03.2008 20:15:08
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Eiei
Siin oli juttu, et Everest, kui tahab, siis valetab nii, et "suu" suitseb Praeguse konfiguratsiooniga hästi nagu ei usu, et nii palju saaks  |
never say never ...
_________________ Framerate Is Life!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.03.2008 20:34:13
|
|
|
kena lumehanges klokkimine
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
21.03.2008 20:39:03
|
|
|
head pildid
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
21.03.2008 20:50:14
|
|
|
Kuidas muidu DICE saadavusega on, et kas antakse kõigile? Ja palju maksab? Ning kas mingit vedelikku pannakse ka torru?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.03.2008 21:14:01
|
|
|
Winterwind, Tegelt see on keldritrepi katusepealne, mis CorsairX toa akna taga on
kickija, mine AGAsse ja osta. 7-10kg on 17.-/kg; alates 11kg on 18.-/kg. Ostsin eile 17kg ja sellest ei kulunud 1 prose ja 2 video testimisega pooltki ära (ülejäänu seisab pea nädala garaais vist ).
Kuna jää ja vase kontakt on pea olematu, siis peab kasutama mõnd vedelikku. Parim/efektiivseim/odavaim on atsetoon. Olenevalt toru põhja ehitusest 1-3cm...
viimati muutis ceemic 21.03.2008 21:15:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.03.2008 21:14:05
|
|
|
Spets plate aknaall pikenduseks vä
Nice job
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
21.03.2008 21:19:59
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Winterwind, Tegelt see on keldritrepi katusepealne, mis CorsairX toa akna taga on
kickija, mine AGAsse ja osta. 7-10kg on 17.-/kg; alates 11kg on 18.-/kg. Ostsin eile 17kg ja sellest ei kulunud 1 prose ja 2 video testimisega pooltki ära (ülejäänu seisab pea nädala garaais vist ).
Kuna jää ja vase kontakt on pea olematu, siis peab kasutama mõnd vedelikku. Parim/efektiivseim/odavaim on atsetoon. Olenevalt toru põhja ehitusest 1-3cm... |
OT: mida rohkem ostad, seda kallim kilohind?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.03.2008 21:22:59
|
|
|
DonNiger, on küll jah hästi imelik Ma ostsin juba teist korda ja olen alati alet saanud
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.03.2008 21:37:11
|
|
|
Viilutaja, oleks võind jah, aga kui see ja ka mu püss 6600GT mõlemad plokkida otsustasid, siis jäi ära
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
21.03.2008 22:37:26
|
|
|
| ou kas quadile 1.456 idels ja 1.424 loadis on norm volt 24/7??? kui stabiilne on 3,4ghz juures..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.03.2008 22:47:08
|
|
|
| tsitaat: |
ou kas quadile 1.456 idels ja 1.424 loadis on norm volt 24/7??? kui stabiilne on 3,4ghz juures..
|
Jep
kui temp kah normis siis käib küll
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
21.03.2008 22:52:07
|
|
|
siis on
temp läks max 73C
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.03.2008 19:39:49
|
|
|
plaadiks Asus P5E3 ddr3-ga jurakas, proseks E8400.
3dmark 2006 prose skooriks saab klokkimata ~1700p
vahepeal nagu throttleks(slowdownid 3d-s) vms, samas cpu radikas pole kottigi kuum.
mis jura sel asusel biosist välja peab lülitama, et speedstep kindlalt väljas oleks?
või krt sel kastil häda on
või kurat.. ei saa ju olla, et 650w antec jääb E8400 ja HD3870 X2-le lahjaks..
kolm 19A liini 12v-l.. ei saa lahjaks jääda
ohtros nagu töötaks aga just 3d-s kalab vahepeal, fps 5-10 ja siis jälle korras.
raid0 ei saa ju seda mõjutada või mis? juhe täitsa koos..
asuse viimane bios on ka kurat detsembrist.. äkki see kalab, ei tea
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InsidePC
HV kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
22.03.2008 21:24:23
|
|
|
Vaata seal viimase pildi üleval on kirjutatud kus speedstep välja käib http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/asus_p5e3_deluxe/5.html
Here's the "Advanced" tab's "CPU Configuration" screen - for some reason the CPU multiplier is duplicated here, and the C1E (SpeedStep) disable control is here too.
_________________ If you design it, it will break.
If you fix it and it's not broke it will be ruined.
If you just walk away you can't make it any worse. |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.03.2008 21:44:59
|
|
|
Winterwind, HA ha,maadlesin kaks päeva sellega et XP all läheb asi roisku
Ainuke test mis töötas oli 3D03,aga vista all kõik bueno 8)
CAT 8.3 on saast ja plaadipeal olevad 8.1 veel hullemad.
Ise olin juba nati kurb et XP on iganenud selle kaardi jaoks
Aga eila jebisin ja tööle sain ka XP all
Minu lahendus oli lihtsamast lihtsam
CAT 8.2 ekraani drivu ja ccc panel eraldi
esimese korraga andis errori et 8.2 ei toeta antud isendit aga resa ja siis sobis nagu kinnas kätte
Nüüd nagu kõik OK qvaad 3.6 mem miski 900 vist
06 18800,nõks alla 17 punni vist
05 24000,suht täpselt
03 67000,vist oli tilk alla(äkki 200 punni)
01 ei viitsi jaurata kuna prose peab olema vähemalt 4,5GHz ja pole vist vahet kasvõi singecore)
Vista all oli 06 300 madalam,05 800 kõrgem ja 03 65000
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.03.2008 22:35:20
|
|
|
| sain juba ennem asja 8.2-ga tööle aga jah, tal oli terve hunnik muid kalu kah..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
24.03.2008 12:41:17
|
|
|
| q740a645 selle kohta oskab keegi midagi tarka ütelda? pole vist kõige parem nii palju kui ise leidsin.
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
24.03.2008 16:32:13
|
|
|
Krt vahetasin oma Q748 batchiga E8200 Q745 vastu, lootuses, et see on parem prose. XS'is ja igalpool on need heade prosedena silma jäänud. Nüüd aga ei saa kuidagi isegi 3.5GHz peal ja 1.25v'ga üles. Mälu on küll sitt, aga samas teise prosega töötas ilusti. Panin proovi mõttes mälule 2.2v ja übersitad timmid, samuti panin chipi jms voldid kõrgeks - ei mingit abi kui vaid seda, et nüüd tuleb pilt ette. Samas win'i ikkagi üles ei lae.
Emaplaat on muidu msi p35 neo2. Võibolla on mõni setting-huijetting biosest valesti, ega ma ka seda väga hästi veel ei jaga.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|