|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
24.02.2008 18:56:51
|
|
|
no mcaff-i mälud on minu käes.
p5e emme on, sinna panen 2.4v cl3 4-4-12 ja töötab. 900mhz
1000mhz saab ka nendega teha, cl4-4-4-15 @ 1k ja 2.5v
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.02.2008 19:03:31
|
|
|
| Puma kirjutas: |
no mcaff-i mälud on minu käes.
p5e emme on, sinna panen 2.4v cl3 4-4-12 ja töötab. 900mhz
1000mhz saab ka nendega teha, cl4-4-4-15 @ 1k ja 2.5v |
Pm siis Biosist siis vastavalt +0,40 ja +0,50 ?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InFeRnaL
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2008
|
24.02.2008 19:48:59
|
|
|
| vabandust, et segan teie vestlust! tahaks küsida - OCZ või Corsair?? Tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.02.2008 19:55:25
|
|
|
| InFeRnaL kirjutas: |
| vabandust, et segan teie vestlust! tahaks küsida - OCZ või Corsair?? Tänan! |
ei ole vahet. firmaeelistusi ei ole.
võta odavam, võta adata
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
24.02.2008 21:31:18
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Pm siis Biosist siis vastavalt +0,40 ja +0,50 ? |
kui 2,4v ja 2,5v otse BIOSes kirjas ei ole, vaid +#,## kujul, siis peaks olema 2,4v korral +0,60v ja 2,5v korral +0,70v...
kuna ddr2 def. volt on 1,8v
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
24.02.2008 21:45:03
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
proovi mäludele biosist 2,15V anda. Endal P5K "Vanilla" samamoodi natuke pipardas vahepeal. Mälud muidu samad mis sinul.
@ 2,15V 4-4-4-12 @ 450MHz olid stabiilsed aga nii kui 2,0V panna andis orthos umb. 30min pärast errori.
Muideks mis toide sul on? Tänapäeval võtavad enamus emaplaate 5V ahelast mäludele voolu ning äkki sul hoopis sellega probleem?
e: sain profiilist toite teada... BSII. Endal sama toide. Ei usu ei siiski toites probleem oleks. |
2.15V-ga andis 15 minuti jooksul vea orthoses @800 4-4-4-18. Nüüd testsisin @860 5-4-4-18 @2.20V ja 51 mindi pärast andis vea orthoses mem stressiga.
Huvitav kas mälu pingel võib ka vdrop sees olla ? Tegelikult madalam pinge kui biosist määratud. Pole multimeetrit ka, et mõõta kuskilt ahelast otse.
Kuid veider on see, et varem töötasid mälud ilusti.
_________________ "You don't know the Power Of the Dark side" |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.02.2008 21:54:23
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| Pm siis Biosist siis vastavalt +0,40 ja +0,50 ? |
kui 2,4v ja 2,5v otse BIOSes kirjas ei ole, vaid +#,## kujul, siis peaks olema 2,4v korral +0,60v ja 2,5v korral +0,70v...
kuna ddr2 def. volt on 1,8v |
Tänud ma eriti ei julgenu ennem neid punasied ja vilkuvaid nr puutuda Biosis alates 0.50 hakkab vilkuma mul biosis üritab ää hirmutada mind (mis ka õnnestus)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
24.02.2008 22:11:55
|
|
|
Soovitage parimat 2x1GB mälukitti klokkimiseks, alla 1000 eegu.
Ise mõtlen et a-data oc edition
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
24.02.2008 22:12:00
|
|
|
1400.- PM. kel huvi.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
25.02.2008 21:44:26
|
|
|
Nii sai testitud kumbagi pulka eraldi. Lasin orthose mälu stressi ühe pulgaga algul @830-5-4-4-18, pinge 2.1V. 2 pool tundi oli stabiilne, lõpetasin ise ära. Teise pulgaga samadel seadetel ja samas mälu pesas andis pooleteise minuti pärast vea orthoses. Tundub, et lähevad garantiisse.
_________________ "You don't know the Power Of the Dark side" |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
25.02.2008 21:48:40
|
|
|
Ostsin ka vahepea 4x1gb OCZ pc2-8500 sli edition ja neljast pulgast 2tk hetkeline error Prime95 all ka 800mhz cl5.Tootjad vist lohakaks läinud odavate hindadega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
25.02.2008 22:53:18
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| võta odavam, võta adata |
Reklaamlause A-Datale, müü maha neile
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 01:12:34
|
|
|
Testisin ka natuke oma mälusi, hetke tulemus:
Mingit stabiilsust taga ei ajanud, superpi-d jooksutas ilusti , prose temp hakka liiga kõrgele kiskuma ja jätsin tänaseks katki, homme proovin ehk külma õhuga.
Mäludeks siis crucial ballistix trecer 2GB kit 800mhz.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
26.02.2008 01:43:59
|
|
|
| cthen, palju mälule volti andsid?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
26.02.2008 01:50:47
|
|
|
tundub, et ikka sinna 2,4-2,5v kanti
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 13:19:41
|
|
|
Ma arvam, et sai on selles, et mul on windows väga sassis ja igasugu paska täis.
Kas su aeg on tehtudclear installiga?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
26.02.2008 13:33:20
|
|
|
| no nii umbes nädal vana winninga..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.02.2008 17:15:02
|
|
|
Puma, sul on ju kõvasti kehvem tulemus Sul on 9x500, mitte 8x500; ehk siis 4,5GHz ja tulemus 47457pp
cthen'il 46477pp, mis on vägagi hea
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 17:36:50
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Puma, sul on ju kõvasti kehvem tulemus Sul on 9x500, mitte 8x500; ehk siis 4,5GHz ja tulemus 47457pp
cthen'il 46477pp, mis on vägagi hea  |
Ja mis asjad need on täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.02.2008 17:52:59
|
|
|
cthen, aja ja kloki korrutis annab kokku nn "performance point'i". Mida väiksem, seda parem aeg kloki kohta. Võrdluseks, et 45nm puhul alla 46000 saavad vähesed ja seda kõva twiikimisega. Jaan laseb ~46200 peal tavaliselt. 47000 peaks kergelt saavutama ja CL5 puhul...
65nm puhul oli suurusjärk ~50500pp. Alla 50000 on saand paar tüüpi maailmas ja ühte süüdistati kohe ka petmises Alla 51000 peaks saama kergelt...
See peaks olema enamvähem lineaarne sõltuvus ja samade timingute/settingute juures FSB tõustes väheneb väga vähe...
Hetke spii1M WR 7.437sec; 45521pp http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=178227
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 18:16:39
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
cthen, aja ja kloki korrutis annab kokku nn "performance point'i". Mida väiksem, seda parem aeg kloki kohta. Võrdluseks, et 45nm puhul alla 46000 saavad vähesed ja seda kõva twiikimisega. Jaan laseb ~46200 peal tavaliselt. 47000 peaks kergelt saavutama ja CL5 puhul...
65nm puhul oli suurusjärk ~50500pp. Alla 50000 on saand paar tüüpi maailmas ja ühte süüdistati kohe ka petmises Alla 51000 peaks saama kergelt...
See peaks olema enamvähem lineaarne sõltuvus ja samade timingute/settingute juures FSB tõustes väheneb väga vähe...
Hetke spii1M WR 7.437sec; 45521pp http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=178227 |
No siis peab millagi clear installiga proovima, ehk saab aja tiba paremaks
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.02.2008 18:19:09
|
|
|
| Trehvasin xtremesystem.com foorumit lugema ning sain teada et p5k pro 0701 bios ei muuda DDR mälu pinget .. seega 1.8 V või 2.0 V (oleneb SPD) tuleb 473 Mhz 5-5-5-10 2N ... Tõesti, panin BIOS DDR voldi "auto" peale ning voilaa masin tuli kenasti üles (enne oli 2.2V).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.02.2008 21:57:06
|
|
|
| cthen, CL4@2,5V oled proovinud mälusid?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.02.2008 22:03:31
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Trehvasin xtremesystem.com foorumit lugema ning sain teada et p5k pro 0701 bios ei muuda DDR mälu pinget .. seega 1.8 V või 2.0 V (oleneb SPD) tuleb 473 MHz 5-5-5-10 2N ... Tõesti, panin BIOS DDR voldi "auto" peale ning voilaa masin tuli kenasti üles (enne oli 2.2V). |
P5K PRO omanikud - uus 0806 BIOS muudab mälu pinget, siiski ei näita ta seda tarkvaraliselt (pole vist kunagi teinudki).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.02.2008 22:18:51
|
|
|
| tsitaat: |
P5K PRO omanikud - uus 0806 BIOS muudab
|
Eile lasin ka igaksjuhuks peale
Samas mul nagu pole probleemi olnud,A-Datad töötavad kenasti 500Mhz peal(biosest 2.1)Mõjuma peaks kuna def voldiga nad vaevalt 500 teevad
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 22:21:35
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| cthen, CL4@2,5V oled proovinud mälusid? |
Ei ole, CL4 neile eriti ei istu kah, pole 2.5V peal üldse proovinud. Homme ehk proovin ja annan teada.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.02.2008 22:53:49
|
|
|
| ära proovi. tapad ära veel head mälud
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 23:08:31
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| ära proovi. tapad ära veel head mälud |
Miks sa seda arvad?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.02.2008 23:10:03
|
|
|
| micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 23:12:50
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha |
2.2V on neil defauldis juba. Kust see jutt tuleb, mõni tõestus ehk?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.02.2008 23:15:59
|
|
|
| cthen kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha |
2.2V on neil defauldis juba. Kust see jutt tuleb, mõni tõestus ehk?  |
micronid kärvavad mitte eelkõige toitepinge väärtuse pärast maha, vaid kehva tootekvaliteedi tõttu
ei ole tagatud ühtsat kvaliteeti ja seetõttu mõnel peab kauem, teisel vähem
endal 1 klots suri 3 kuud enne teist, mõlemad jooksid suremise hetkel auto seadel, teist klotsi ei klokkinud kordagi peale esimese suremist
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 23:18:04
|
|
|
| libe kirjutas: |
| cthen kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha |
2.2V on neil defauldis juba. Kust see jutt tuleb, mõni tõestus ehk?  |
micronid kärvavad mitte eelkõige toitepinge väärtuse pärast maha, vaid kehva tootekvaliteedi tõttu
ei ole tagatud ühtsat kvaliteeti ja seetõttu mõnel peab kauem, teisel vähem
endal 1 klots suri 3 kuud enne teist, mõlemad jooksid suremise hetkel auto seadel, teist klotsi ei klokkinud kordagi peale esimese suremist  |
No saabki ära testida kui kvaliteetne asi on, kui kehv juhtunud siis sureb nii või naa varsti ära. 8)
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
26.02.2008 23:18:05
|
|
|
| libe, mis mäludest jutt? A-Data 800+?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.02.2008 23:21:12
|
|
|
| vambola kirjutas: |
| libe, mis mäludest jutt? A-Data 800+? |
adata 1000+
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.02.2008 23:22:50
|
|
|
| cthen kirjutas: |
| No saabki ära testida kui kvaliteetne asi on, kui kehv juhtunud siis sureb nii või naa varsti ära. 8) |
Õige suhtumine
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
26.02.2008 23:30:15
|
|
|
aga mm keegi oskaks öelda mis nende 1gb-ste A-Data 800 vms
klokkuvuse piir on?
tean et segane sai. palavikust
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
26.02.2008 23:32:02
|
|
|
Steff., see sõltub konkreetsest isendist ja sellest, mis kividega mälud.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cthen
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
26.02.2008 23:33:00
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
aga mm keegi oskaks öelda mis nende 1gb-ste A-Data 800 vms
klokkuvuse piir on?
tean et segane sai. palavikust  |
Ega sa ennem teada ei saa kui oled proovinud! Oleneb kuidas veab, mõned lähevad rohkem, mõned vähem.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
26.02.2008 23:41:44
|
|
|
....ja enamasti lähevad Adatad.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
26.02.2008 23:47:22
|
|
|
siin praegu kaks klotsi tiksuvad 900mhz 5-5-5-20
masendav
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.02.2008 23:49:11
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| ....ja enamasti lähevad Adatad. |
kvaliteet sõltub adata poolsetest tingimustest micronile kivide tarnimisel ja adata enda sissetulekukontrollist + siis nende enda lõppkontrollist
lisaks sõltub nende sisseostuhinnast/klientide kaebustele kuluvatest dollaritest
kindlasti ei ole adata mingi kõige odavam hiina/taiwani tootja - päris lampi nad ei tooda
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.02.2008 23:53:33
|
|
|
| DonNiger kirjutas: |
| ....ja enamasti lähevad Adatad. |
pigem adatasid on Eestis rohkem saada lihtsalt. kui XS ja muidu välismaafoorumeid lugeda, siis ei erine adatad näiteks gskillidest/crucialitest ja muudest kvaliteetbrändidest
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
27.02.2008 01:02:54
|
|
|
praegused poes olevad adata 800+ 2x1GB kitid teevad ~500MHz 5-5-5-15 @2,0-2,1v... üle selle muutuvad juba väga ebastabiilseks
boodib isegi 550MHz 5-5-5-15 yles, aga sellisel sagedusel ei ole mälud absoluutselt kasutatavad
omal vahel isegi selle 500ga mõningaid häireid... 490-495MHz peaks samade voltide peal kindlasti stabiilne olema
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
27.02.2008 01:11:05
|
|
|
ostke OCZ mälud , siis saab hea tulemuse.
4-4-4-12 960mhz PC2-8500
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
27.02.2008 01:13:34
|
|
|
krusu70 hea tulemuse võib ükskõik mis tootja mäludega saada. Kõik sõltub mis kivid mäludel on! Mingit OCZ-i eelistada on suht dumb imo Mingi aeg siinsamas HV-s vist kellelgi surid OCZ mälud ära.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
27.02.2008 01:19:38
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
ostke OCZ mälud , siis saab hea tulemuse.
4-4-4-12 960mhz PC2-8500 |
Ostke A-Data mälud , siis saab hea tulemuse.
4-4-4-12 960mhz PC6400, volt 2.2.
Iroonia või nii, ehk siis nagu CorsairX mainis, jälgige ostmisel eelkõige kivisid.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.02.2008 09:48:04
|
|
|
link :: Kust mida saab?
| CorsairX kirjutas: |
krusu70 hea tulemuse võib ükskõik mis tootja mäludega saada. Kõik sõltub mis kivid mäludel on! Mingit OCZ-i eelistada on suht dumb imo Mingi aeg siinsamas HV-s vist kellelgi surid OCZ mälud ära. |
Üldjuhul OCZ koostekvaliteet tundub parem kui A-Datal .. hinnad on ka täiesti ok. Enda 2 GB pulgad koos "honey-comb" jahutusega on vaevalt leiged 2.2V, samas tean omast kogemusest kuidas ~2.1 V A-data punased radikad läksid ikka väga kuumaks.
Kui on eluaegne garantii siis keda kotib!? Pealegi olevat OCZ ju -> **OCZ EVP (Extended Voltage Protection) is a feature that allows performance enthusiasts to use a VDIMM of 2.2V without invalidating their OCZ Lifetime Warranty.
Kahju et P5K PRO ei näita tegelikku DDR pinget .. kuid vähemalt uues (0806) BIOS "auto" reiimis ei tulnud 500 Mhz juures masin üles, 2.2V aga küll .. seega võime teha järelduse et DDR pinge muutub. On saadud ka 557 (5-5-5-18 2N) tulemusi 2.2V, kuid selleks peab juba peensätteid tuunima hakkama (hetkel viiks järgmine aste mälu DDR-1128 peale, millega masin enam pilti ette ei võtnud).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
27.02.2008 10:17:05
|
|
|
Sry, ei viitsi (praegu) kogu teemat läbi lugeda. Paar kiiret küsimust:
1. Kas A-datal on kusagil ka mingi chipide list, et leida oma chipi. Ostsin 2x1GB ddr2-d, googledades ei leidnud midagi. Kood muidu kiibil AD29508080A-25EC 80804 S0430305PECRE - Mingid 295eegused ddr2-800 juustud, aga ikkagi
2. Kas üle kiirendama hakates on soovitatav osta ka jahutus? Kas passiiv ajab asja ära või on vaja aktiivset?
Tänan
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|