Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 18:56:51 vasta tsitaadiga

no mcaff-i mälud on minu käes.

p5e emme on, sinna panen 2.4v cl3 4-4-12 ja töötab. 900mhz

1000mhz saab ka nendega teha, cl4-4-4-15 @ 1k ja 2.5v
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.02.2008 19:03:31 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
no mcaff-i mälud on minu käes.

p5e emme on, sinna panen 2.4v cl3 4-4-12 ja töötab. 900mhz

1000mhz saab ka nendega teha, cl4-4-4-15 @ 1k ja 2.5v


Pm siis Biosist siis vastavalt +0,40 ja +0,50 ?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InFeRnaL
HV vaatleja
InFeRnaL

liitunud: 07.01.2008




sõnum 24.02.2008 19:48:59 vasta tsitaadiga

vabandust, et segan teie vestlust! tahaks küsida - OCZ või Corsair?? Tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 19:55:25 vasta tsitaadiga

InFeRnaL kirjutas:
vabandust, et segan teie vestlust! tahaks küsida - OCZ või Corsair?? Tänan!


ei ole vahet. firmaeelistusi ei ole.
võta odavam, võta adata
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 21:31:18 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Pm siis Biosist siis vastavalt +0,40 ja +0,50 ?


kui 2,4v ja 2,5v otse BIOSes kirjas ei ole, vaid +#,## kujul, siis peaks olema 2,4v korral +0,60v ja 2,5v korral +0,70v...
kuna ddr2 def. volt on 1,8v

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 21:45:03 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
proovi mäludele biosist 2,15V anda. Endal P5K "Vanilla" samamoodi natuke pipardas vahepeal. Mälud muidu samad mis sinul.
@ 2,15V 4-4-4-12 @ 450MHz olid stabiilsed aga nii kui 2,0V panna andis orthos umb. 30min pärast errori.
Muideks mis toide sul on? Tänapäeval võtavad enamus emaplaate 5V ahelast mäludele voolu ning äkki sul hoopis sellega probleem?

e: sain profiilist toite teada... BSII. Endal sama toide. Ei usu ei siiski toites probleem oleks.


2.15V-ga andis 15 minuti jooksul vea orthoses @800 4-4-4-18. Nüüd testsisin @860 5-4-4-18 @2.20V ja 51 mindi pärast andis vea orthoses mem stressiga.
Huvitav kas mälu pingel võib ka vdrop sees olla ? Tegelikult madalam pinge kui biosist määratud. Pole multimeetrit ka, et mõõta kuskilt ahelast otse.
Kuid veider on see, et varem töötasid mälud ilusti.

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.02.2008 21:54:23 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Pm siis Biosist siis vastavalt +0,40 ja +0,50 ?


kui 2,4v ja 2,5v otse BIOSes kirjas ei ole, vaid +#,## kujul, siis peaks olema 2,4v korral +0,60v ja 2,5v korral +0,70v...
kuna ddr2 def. volt on 1,8v


Tänud ma eriti ei julgenu ennem neid punasied ja vilkuvaid nr puutuda Biosis icon_redface.gif icon_lol.gif alates 0.50 hakkab vilkuma mul biosis üritab ää hirmutada mind icon_lol.gif (mis ka õnnestus) icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 24.02.2008 22:11:55 vasta tsitaadiga

Soovitage parimat 2x1GB mälukitti klokkimiseks, alla 1000 eegu.
Ise mõtlen et a-data oc edition
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 22:12:00 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
mingid kobedad kiibid liikvel, mis pole Microni omad:
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=176845

@600Mhz 5-5-5-15 at 2.10v bios (2.04v Smartguardian)

1400.- PM. kel huvi.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 21:44:26 vasta tsitaadiga

Nii sai testitud kumbagi pulka eraldi. Lasin orthose mälu stressi ühe pulgaga algul @830-5-4-4-18, pinge 2.1V. 2 pool tundi oli stabiilne, lõpetasin ise ära. Teise pulgaga samadel seadetel ja samas mälu pesas andis pooleteise minuti pärast vea orthoses. Tundub, et lähevad garantiisse.
_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.02.2008 21:48:40 vasta tsitaadiga

Ostsin ka vahepea 4x1gb OCZ pc2-8500 sli edition ja neljast pulgast 2tk hetkeline error Prime95 all ka 800mhz cl5.Tootjad vist lohakaks läinud odavate hindadega.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:53:18 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
võta odavam, võta adata
thumbs_up.gif Reklaamlause A-Datale, müü maha neile icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 01:12:34 vasta tsitaadiga

Testisin ka natuke oma mälusi, hetke tulemus:

Mingit stabiilsust taga ei ajanud, superpi-d jooksutas ilusti icon_wink.gif , prose temp hakka liiga kõrgele kiskuma ja jätsin tänaseks katki, homme proovin ehk külma õhuga.
Mäludeks siis crucial ballistix trecer 2GB kit 800mhz.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 01:43:59 vasta tsitaadiga

cthen, palju mälule volti andsid?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 01:50:47 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif tundub, et ikka sinna 2,4-2,5v kanti
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 13:00:19 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
icon_wink.gif tundub, et ikka sinna 2,4-2,5v kanti

2,4V

http://img84.imageshack.us/my.php?image=4336mhz1300mhzkg6.jpg
See suht viimane piir mobo FBS-i suhtes ja ka mäludel vast icon_razz.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 13:11:30 vasta tsitaadiga

cthen kirjutas:
UrmoZ kirjutas:
icon_wink.gif tundub, et ikka sinna 2,4-2,5v kanti

2,4V

http://img84.imageshack.us/my.php?image=4336mhz1300mhzkg6.jpg
See suht viimane piir mobo FBS-i suhtes ja ka mäludel vast icon_razz.gif

nirune superpi aeg..
võrreldes minu ajaga.. http://img147.imageshack.us/img147/9720/2kfsbci8.jpg
(e8400 @ 4ghz, mälu timmingud ka madalamad)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 13:19:41 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
cthen kirjutas:
UrmoZ kirjutas:
icon_wink.gif tundub, et ikka sinna 2,4-2,5v kanti

2,4V

http://img84.imageshack.us/my.php?image=4336mhz1300mhzkg6.jpg
See suht viimane piir mobo FBS-i suhtes ja ka mäludel vast icon_razz.gif

nirune superpi aeg..
võrreldes minu ajaga.. http://img147.imageshack.us/img147/9720/2kfsbci8.jpg
(e8400 @ 4ghz, mälu timmingud ka madalamad)

Ma arvam, et sai on selles, et mul on windows väga sassis ja igasugu paska täis.
Kas su aeg on tehtudclear installiga?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 13:33:20 vasta tsitaadiga

no nii umbes nädal vana winninga..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 17:15:02 vasta tsitaadiga

Puma, sul on ju kõvasti kehvem tulemus icon_biggrin.gif Sul on 9x500, mitte 8x500; ehk siis 4,5GHz ja tulemus 47457pp
cthen'il 46477pp, mis on vägagi hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 17:36:50 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Puma, sul on ju kõvasti kehvem tulemus icon_biggrin.gif Sul on 9x500, mitte 8x500; ehk siis 4,5GHz ja tulemus 47457pp
cthen'il 46477pp, mis on vägagi hea thumbs_up.gif

Ja mis asjad need on täpsemalt? icon_razz.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 17:52:59 vasta tsitaadiga

cthen, aja ja kloki korrutis annab kokku nn "performance point'i". Mida väiksem, seda parem aeg kloki kohta. Võrdluseks, et 45nm puhul alla 46000 saavad vähesed ja seda kõva twiikimisega. Jaan laseb ~46200 peal tavaliselt. 47000 peaks kergelt saavutama ja CL5 puhul...
65nm puhul oli suurusjärk ~50500pp. Alla 50000 on saand paar tüüpi maailmas ja ühte süüdistati kohe ka petmises icon_biggrin.gif Alla 51000 peaks saama kergelt...

See peaks olema enamvähem lineaarne sõltuvus ja samade timingute/settingute juures FSB tõustes väheneb väga vähe...

Hetke spii1M WR 7.437sec; 45521pp http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=178227
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 18:16:39 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
cthen, aja ja kloki korrutis annab kokku nn "performance point'i". Mida väiksem, seda parem aeg kloki kohta. Võrdluseks, et 45nm puhul alla 46000 saavad vähesed ja seda kõva twiikimisega. Jaan laseb ~46200 peal tavaliselt. 47000 peaks kergelt saavutama ja CL5 puhul...
65nm puhul oli suurusjärk ~50500pp. Alla 50000 on saand paar tüüpi maailmas ja ühte süüdistati kohe ka petmises icon_biggrin.gif Alla 51000 peaks saama kergelt...

See peaks olema enamvähem lineaarne sõltuvus ja samade timingute/settingute juures FSB tõustes väheneb väga vähe...

Hetke spii1M WR 7.437sec; 45521pp http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=178227

icon_wink.gif No siis peab millagi clear installiga proovima, ehk saab aja tiba paremaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 18:19:09 vasta tsitaadiga

Trehvasin xtremesystem.com foorumit lugema ning sain teada et p5k pro 0701 bios ei muuda DDR mälu pinget .. seega 1.8 V või 2.0 V (oleneb SPD) tuleb 473 Mhz 5-5-5-10 2N ... Tõesti, panin BIOS DDR voldi "auto" peale ning voilaa masin tuli kenasti üles (enne oli 2.2V).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 21:57:06 vasta tsitaadiga

cthen, CL4@2,5V oled proovinud mälusid?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:03:31 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Trehvasin xtremesystem.com foorumit lugema ning sain teada et p5k pro 0701 bios ei muuda DDR mälu pinget .. seega 1.8 V või 2.0 V (oleneb SPD) tuleb 473 MHz 5-5-5-10 2N ... Tõesti, panin BIOS DDR voldi "auto" peale ning voilaa masin tuli kenasti üles (enne oli 2.2V).

P5K PRO omanikud - uus 0806 BIOS muudab mälu pinget, siiski ei näita ta seda tarkvaraliselt (pole vist kunagi teinudki).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:18:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

P5K PRO omanikud - uus 0806 BIOS muudab

Eile lasin ka igaksjuhuks peale thumbs_up.gif
Samas mul nagu pole probleemi olnud,A-Datad töötavad kenasti 500Mhz peal(biosest 2.1)Mõjuma peaks kuna def voldiga nad vaevalt 500 teevad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 22:21:35 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
cthen, CL4@2,5V oled proovinud mälusid?

Ei ole, CL4 neile eriti ei istu kah, pole 2.5V peal üldse proovinud. Homme ehk proovin ja annan teada.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 22:53:49 vasta tsitaadiga

ära proovi. tapad ära veel head mälud
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 23:08:31 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
ära proovi. tapad ära veel head mälud

Miks sa seda arvad? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 23:10:03 vasta tsitaadiga

micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 23:12:50 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha

2.2V on neil defauldis juba. Kust see jutt tuleb, mõni tõestus ehk? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2008 23:15:59 vasta tsitaadiga

cthen kirjutas:
heikis kirjutas:
micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha

2.2V on neil defauldis juba. Kust see jutt tuleb, mõni tõestus ehk? icon_biggrin.gif
micronid kärvavad mitte eelkõige toitepinge väärtuse pärast maha, vaid kehva tootekvaliteedi tõttu
ei ole tagatud ühtsat kvaliteeti ja seetõttu mõnel peab kauem, teisel vähem
endal 1 klots suri 3 kuud enne teist, mõlemad jooksid suremise hetkel auto seadel, teist klotsi ei klokkinud kordagi peale esimese suremist icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 23:18:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
cthen kirjutas:
heikis kirjutas:
micronid surevad 2,2V peal juba. see pole nö fakt, aga isegi alla def voldi kärvavad need maha

2.2V on neil defauldis juba. Kust see jutt tuleb, mõni tõestus ehk? icon_biggrin.gif
micronid kärvavad mitte eelkõige toitepinge väärtuse pärast maha, vaid kehva tootekvaliteedi tõttu
ei ole tagatud ühtsat kvaliteeti ja seetõttu mõnel peab kauem, teisel vähem
endal 1 klots suri 3 kuud enne teist, mõlemad jooksid suremise hetkel auto seadel, teist klotsi ei klokkinud kordagi peale esimese suremist icon_exclaim.gif

No saabki ära testida kui kvaliteetne asi on, kui kehv juhtunud siis sureb nii või naa varsti ära. 8)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 26.02.2008 23:18:05 vasta tsitaadiga

libe, mis mäludest jutt? A-Data 800+?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2008 23:21:12 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
libe, mis mäludest jutt? A-Data 800+?
adata 1000+
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 23:22:50 vasta tsitaadiga

cthen kirjutas:
No saabki ära testida kui kvaliteetne asi on, kui kehv juhtunud siis sureb nii või naa varsti ära. 8)

Õige suhtumine icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 23:30:15 vasta tsitaadiga

aga mm keegi oskaks öelda mis nende 1gb-ste A-Data 800 vms
klokkuvuse piir on? icon_rolleyes.gif

tean et segane sai. palavikust icon_sad.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 26.02.2008 23:32:02 vasta tsitaadiga

Steff., see sõltub konkreetsest isendist ja sellest, mis kividega mälud.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cthen
HV kasutaja
cthen

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.02.2008 23:33:00 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
aga mm keegi oskaks öelda mis nende 1gb-ste A-Data 800 vms
klokkuvuse piir on? icon_rolleyes.gif

tean et segane sai. palavikust icon_sad.gif

Ega sa ennem teada ei saa kui oled proovinud! Oleneb kuidas veab, mõned lähevad rohkem, mõned vähem.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 23:41:44 vasta tsitaadiga

....ja enamasti lähevad Adatad.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 23:47:22 vasta tsitaadiga

siin praegu kaks klotsi tiksuvad 900mhz 5-5-5-20 icon_lol.gif
masendav icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2008 23:49:11 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
....ja enamasti lähevad Adatad.
kvaliteet sõltub adata poolsetest tingimustest micronile kivide tarnimisel ja adata enda sissetulekukontrollist + siis nende enda lõppkontrollist
lisaks sõltub nende sisseostuhinnast/klientide kaebustele kuluvatest dollaritest
kindlasti ei ole adata mingi kõige odavam hiina/taiwani tootja - päris lampi nad ei tooda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 23:53:33 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
....ja enamasti lähevad Adatad.


pigem adatasid on Eestis rohkem saada lihtsalt. kui XS ja muidu välismaafoorumeid lugeda, siis ei erine adatad näiteks gskillidest/crucialitest ja muudest kvaliteetbrändidest
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 01:02:54 vasta tsitaadiga

praegused poes olevad adata 800+ 2x1GB kitid teevad ~500MHz 5-5-5-15 @2,0-2,1v... üle selle muutuvad juba väga ebastabiilseks
boodib isegi 550MHz 5-5-5-15 yles, aga sellisel sagedusel ei ole mälud absoluutselt kasutatavad
omal vahel isegi selle 500ga mõningaid häireid... 490-495MHz peaks samade voltide peal kindlasti stabiilne olema

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 01:11:05 vasta tsitaadiga

ostke OCZ mälud thumbs_up.gif, siis saab hea tulemuse.

4-4-4-12 960mhz PC2-8500
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.02.2008 01:13:34 vasta tsitaadiga

krusu70 hea tulemuse võib ükskõik mis tootja mäludega saada. Kõik sõltub mis kivid mäludel on! Mingit OCZ-i eelistada on suht dumb imo icon_rolleyes.gif Mingi aeg siinsamas HV-s vist kellelgi surid OCZ mälud ära.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 01:19:38 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
ostke OCZ mälud thumbs_up.gif, siis saab hea tulemuse.

4-4-4-12 960mhz PC2-8500


Ostke A-Data mälud thumbs_up.gif, siis saab hea tulemuse.

4-4-4-12 960mhz PC6400, volt 2.2.

Iroonia või nii, ehk siis nagu CorsairX mainis, jälgige ostmisel eelkõige kivisid.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 09:48:04 vasta tsitaadiga

link :: Kust mida saab?

CorsairX kirjutas:
krusu70 hea tulemuse võib ükskõik mis tootja mäludega saada. Kõik sõltub mis kivid mäludel on! Mingit OCZ-i eelistada on suht dumb imo icon_rolleyes.gif Mingi aeg siinsamas HV-s vist kellelgi surid OCZ mälud ära.

Üldjuhul OCZ koostekvaliteet tundub parem kui A-Datal .. hinnad on ka täiesti ok. Enda 2 GB pulgad koos "honey-comb" jahutusega on vaevalt leiged 2.2V, samas tean omast kogemusest kuidas ~2.1 V A-data punased radikad läksid ikka väga kuumaks.

Kui on eluaegne garantii siis keda kotib!? icon_smile.gif Pealegi olevat OCZ ju -> **OCZ EVP (Extended Voltage Protection) is a feature that allows performance enthusiasts to use a VDIMM of 2.2V without invalidating their OCZ Lifetime Warranty.

Kahju et P5K PRO ei näita tegelikku DDR pinget .. kuid vähemalt uues (0806) BIOS "auto" režiimis ei tulnud 500 Mhz juures masin üles, 2.2V aga küll .. seega võime teha järelduse et DDR pinge muutub. On saadud ka 557 (5-5-5-18 2N) tulemusi 2.2V, kuid selleks peab juba peensätteid tuunima hakkama (hetkel viiks järgmine aste mälu DDR-1128 peale, millega masin enam pilti ette ei võtnud).
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 10:17:05 vasta tsitaadiga

Sry, ei viitsi (praegu) kogu teemat läbi lugeda. Paar kiiret küsimust:
1. Kas A-datal on kusagil ka mingi chipide list, et leida oma chipi. Ostsin 2x1GB ddr2-d, googledades ei leidnud midagi. Kood muidu kiibil AD29508080A-25EC 80804 S0430305PECRE - Mingid 295eegused ddr2-800 juustud, aga ikkagi icon_wink.gif
2. Kas üle kiirendama hakates on soovitatav osta ka jahutus? Kas passiiv ajab asja ära või on vaja aktiivset?
Tänan

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.