Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  50 meetrit kaablit ja kaamera selle otsas... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 13.02.2008 20:33:19 50 meetrit kaablit ja kaamera selle otsas... vasta tsitaadiga

Tere,

Tuli mõttesse panna veebikaamera kodus kõrvalhoonesse ja saada seda põhimõtteliselt 24h jälgida.
Kõrvalhooneks laut. 8)
Kas 50 meetri USB kaabliga on selline asi võimalik?

Mida soovitaksite? icon_smile.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:44:43 vasta tsitaadiga

hiiemae, miks ei peaks olema võimalik siis ?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:49:06 vasta tsitaadiga

Maksimaalne usb kaabli pikkus on 5 meetrit, kehvemate kaablite puhul veel vähem.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 13.02.2008 20:50:04 vasta tsitaadiga

kas webika niigi halb kvaliteet sellise juhtme pikkuse puhul veel halvemaks ei lähe?
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.02.2008 20:51:05 vasta tsitaadiga

osta juhtmeta kaamera pole eriti kallis.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 13.02.2008 21:53:18 vasta tsitaadiga

üks variant on kasutada spetsiaalset usb kaabli üleminekut CAT5 kaablile ja tagasi usb'ks... selline lahendus lubab kasutada kaablipikkusi kuni 50m
aga kas on ka võimalik kiirusekadu, seda ma ei oska öelda. selle üleminekukomplekti hind peaks olema niiumbes 700 eek ringis

teine Variant on kasutada tavalist PAL videosignaaliga kaamerat...need ei ole kallid... aga vastuvõtmiseks sobib ainult mingi videoseade - näiteks telekas või telekakaart. ja kaabliks on soovitatavlt teleka antennikaabel + toide. kaabli võin sulle imesoodsalt müüa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 22:00:10 vasta tsitaadiga

On olemas ka ethernet kaamerad.
http://www.micronet.info/product_model.aspx?series_no=14&category_no=0
Kaameras on isegi veebiserver. Salvastamise soft on ka kaasas. Hinda ei oska öeda icon_redface.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 15:43:12 vasta tsitaadiga

Mis siin fotograafiaga pistmist on?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 15:53:35 vasta tsitaadiga

Tõsi, CAT5 oleks antud juhul parim lahendus. USB toetab kuni 5 meetrit, reaalselt ka veidi rohkem aga juba 6-7 meetri puhul võid kindel olla, et kaamera ja arvuti vahel korralikku ühendust ei ole. Müüakse küll ka spetsiaalseid USB pikendusi, mis lisaks järgmised 5 meetrit annavad, aga sellisel pikenduste real pole antud hetkel mõtet ja ega neist ka lõpmatuseni kasu pole.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 15.02.2008 18:05:38 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi "usb extender"'iga? (midagi sellist)
_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 22:08:21 vasta tsitaadiga

Need Cat5-ga töötavad on muideks USB1.1. Kui kiirus pole probleem, siis saab edukalt kasutada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
midiman
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004




sõnum 18.02.2008 16:38:15 vasta tsitaadiga

Kontoris kasutame extenderit printeriga täiesti edukalt töötab mingi paarikümne meetrisel lõigul!
_________________
Ostan katkiseid ja defektiga Apple tooteid.
Teostan Apple seadmete remonti ja hooldust.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2008 16:46:18 vasta tsitaadiga

See lahendus jääb vist liiga kalliks? Saaks ilma kaablita jne. icon_biggrin.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi+seadmed/Wifi+kaamerad/79658/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 18.02.2008 17:38:22 vasta tsitaadiga

peaks ju töötama mis vahet selle on kas või 1000m icon_biggrin.gif kaablit töötab ikka samma moodi
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 18.02.2008 17:40:28 vasta tsitaadiga

raadio13, Kõik oleneb kaabli kvaliteedist... 1000m näruse veebikaamera ja usb kaabliga vaevalt saavutada suudad. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 19.02.2008 12:38:30 vasta tsitaadiga

http://www.digisilm.ee/ pakub teenust, kus saad pildi kätte läbi neti igast maailma otsast nede servust. tõenäoliselt siinkohal liigne ja ka kallis lahendus, aga neil suurem valik ip kaameraid, ehk nende abil hea midagi aretada.
http://www.digisilm.ee/?pid=203
http://www.digisilm.ee/?pid=204
http://www.digisilm.ee/?pid=205

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 13:18:58 vasta tsitaadiga

axise kaamera tähendab üldjuhul $$$
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 17:05:13 vasta tsitaadiga

raadio13, füüsikatunnist peaks meeles olema selline valem:
R=(l*r)/S, kus l on juhi pikkus, r eritakistus ja S juhi ristlõike pindala ja R takistus. Juba siit lähtub, et on ikka vahe küll, kui pikk juhe on. Lisaks tulevad mängu kõiksugused häirivad elektri- ja magnetväljad, muud juhtme omadused(varjestus jms) ja nõnda edasi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 19.02.2008 20:30:04 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
raadio13, füüsikatunnist peaks meeles olema selline valem:
R=(l*r)/S, kus l on juhi pikkus, r eritakistus ja S juhi ristlõike pindala ja R takistus. Juba siit lähtub, et on ikka vahe küll, kui pikk juhe on. Lisaks tulevad mängu kõiksugused häirivad elektri- ja magnetväljad, muud juhtme omadused(varjestus jms) ja nõnda edasi.



valem valemiks icon_biggrin.gif keegi võiks järgi proovida kas töötab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 22:04:34 vasta tsitaadiga

raadio13, on juba öeldud. ei tööta!
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 00:21:31 vasta tsitaadiga

Sul on valida 3 variandi vahel, kas ip kaamera ja cat5 - siis saab vajadusel ka toite power over ethernet lasta, või tavaline valvekaamera, kus koksiaal ja arvutis capture kaart. toide muidugi ka. Ja veel on võimalik wifi kaamera (mis ka tahab toidet ja vastas wifi purki.
Ükski neist üritustest ei jää paarisaja krooni piiresse kahjuks icon_wink.gif

Odavaim tuleb ilmselt valvekaamera + kaart ja kaablid. Hästi otsides saab eelarve kuhugi paari kilo ingi.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 20.02.2008 10:31:05 vasta tsitaadiga

enne kui ruuterid odavaks läksid, kasutati nende asemel vanu arvutikaste. võtad ühe netikaamera, lisad mingi arvutirondi, mis välja veab ja sellest edasi lan sinu arvutisse. vool ikka ju laudas on

edit
hmm, siin lubab 60 m http://www.virtuavia.eu/shop/index.php?target=products&product_id=29811&sl=EN

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 21:13:43 vasta tsitaadiga

45M USB1.1 http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=FARNELL_1019942
Osadel ASUSE wifi ruuteritel oli ka USB liides, aga need ei tööta kõigi seadmetega. Pead ise järgi uurima kas sinu kaamera on ühilduv.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 20.02.2008 23:03:38 vasta tsitaadiga

kartulisalongis on see sama asi soodukaga 720.- ringis
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 19:10:47 vasta tsitaadiga

Arvuti võib üldse vahelt välja jätta. Valvekaamera ja 50m rca juhtmega otse telekasse.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 22:41:56 vasta tsitaadiga

Seda siis, kui ei taha ajalugu talletada ja huvitud vaid hetke olukorrast.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aix113
HV vaatleja
aix113

liitunud: 30.08.2006




sõnum 11.03.2008 22:29:49 kaamera vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/3009100 http://www.osta.ee/3009102 http://www.osta.ee/3009103 vaata neid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 22:46:28 vasta tsitaadiga

eBayst mõni odavam koaksiaalkaamera ~200.- eest?

Algelisema capture-kaardi saad sama hinnaga ja kaabli ehk isegi odavamalt.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 20:21:13 vasta tsitaadiga

Teema võiks kuhugile asisemasse foorumisse ümber tõsta.
Aga mis arvate neist? http://www.osta.ee/zmodo-4-kaameraga-videovalvesusteem-600tvl-960h-hdmi-54022868.html
Kellelegi on välikaameratega mingit pistmist olnud?
Kellelgi oli vist allkirjas ka mingi kaameralahenduste värk...
Wifit ei pidanud olema mõistlik kasutada, kuna igal pätil olevat jammer 5 eurine taskus, mis kaamera tummaks teeb.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 21:37:08 vasta tsitaadiga

Soojendusega karbid ümber ja sobivad paljud kaamerad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naabrivana
HV kasutaja
Naabrivana

liitunud: 01.06.2012




sõnum 27.03.2015 21:47:43 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Teema võiks kuhugile asisemasse foorumisse ümber tõsta.
Aga mis arvate neist? http://www.osta.ee/zmodo-4-kaameraga-videovalvesusteem-600tvl-960h-hdmi-54022868.html
Kellelegi on välikaameratega mingit pistmist olnud?
.


Sõber paigaldas omale analoogse komplekti. Enamus antud parameetreid paika ei pea. Öine osa on eriti kehv. Ilusa ilmaga päeva, ereda päikesega on pildid liialt üle valgustatud ja väga kehva kvaliteediga.
Arvas, et kui natuke kangemad oleks võtnud oleks saanud selle mis neile lubatud oli.

_________________
Oma ala meister.. www.grillmeister.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 00:55:29 vasta tsitaadiga

Hiid, mille jaoks kaamerat tarvis on ja kas on just vaja kõiki nelja või näiteks alustuseks ühte-kahte?
Kui tarvis kõiki nelja kaamerat ja vaid liikumise või millegi toimumise tuvastamiseks, siis ilmselt võrdlemisi ok ja soodne lahendus. Edasi tulevad siiski mõned agad:

Esiteks on analoogkaamera ikkagi võrdlemisi eilne päev. Kui ei ole olemas kaableid ja need tuleks niikuinii vedada, võiks mõelda pigem IP-kaamerate peale. Tavaline CAT5e/CAT6 kaabel maksab ilmselt vähem ja saad tulevikus sinna mida iganes külge panna - see standard ei kao veel niipea kuhugi. Samuti vajab analoogkaamera eraldi voolu, IP-kaamera puhul saad kasutada PoE (Power over Ethernet) lahendust. Viimase puhul saad panna kaamerad ja salvesti mugavalt näiteks ühe UPSi taha ning isegi kui voolu pole, jätkub nende töö. Ka ei kannata enamike analoogkaamerate pildikvaliteet erilist kriitikat. Kui on tarvis vähegi tuvastada kellegi nägu või mingeid detaile videolt, siis tuleks vaadata ikkagi IP-kaamerate poole.

Kui tarvis reaalselt vaid paari kaamerat, siis soovitaksin soetada ip-kaamerate toega NAS-seadme (näiteks https://www.synology.com/en-global/products/DS115 või https://www.synology.com/en-global/products/DS215j ). Nendel mudelitel on 2 kaamera jaoks litsents tasuta ja toetatavate IP-kaamerate nimekiri väga pikk. Antud seadme läbi saad veel teisigi boonuseid - sisuliselt on sul nurgas oma väike server, väga paljude võimalustega - ma isiklikult ei kujuta oma elu ilma selleta enam ettegi.

Mis puudutab rahalist poolt, siis esialgsed kulud on mõnevõrra suuremad. Selle 150 euro eest saaksid sa vaid NAS-seadme ja üks korralik ja kvaliteetse pildiga välitingimustessse mõeldud IP-kaamera maksab ~100 EUR. Samuti kui olemasolev ruuter/switch ei toeta PoE-d, on vaja eraldi PoE adaptereid, mille hinnad algavad ~10 EUR/tk. Samas hoiad sa kokku ilmselt kaabelduse pealt ja su lahendus oleks oluliselt tulevikukindlam. Lisaks loomulikult korralik pildikvaliteet ja suure tõenäosusega ka parem töökindlus ning tootjapoolne tugi.


Ma ise ei ole miski turvakaamerate spetsialist, ent viimase paari aasta jooksul on olnud üpris palju kokkupuuteid vanade analoogkaamerate asendamisega, uue kaameravõrgu loomisega või olemasoleva laiendamisega. Seega on värske reaalne kogemus nende samade odavama otsa analoog-hiinakatega, high-end IP-kaameratega, kus selle 150 euro eest saab heal juhul seinakinnituse kaamerale ja soodsamate, ent siiski kvaliteetsete Hiina IP-kaameratega ja nende salvestitega. Samuti ka kodustes tingimustes ja/või väheste kaamerate korral eraldi salvesti asemel NASi kasutamisega.


viimati muutis mmz 28.03.2015 01:03:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 00:58:38 vasta tsitaadiga

vallo kirjutas:
Sul on valida 3 variandi vahel, kas ip kaamera ja cat5 - siis saab vajadusel ka toite power over ethernet lasta, või tavaline valvekaamera, kus koksiaal ja arvutis capture kaart. toide muidugi ka. Ja veel on võimalik wifi kaamera (mis ka tahab toidet ja vastas wifi purki.
Ükski neist üritustest ei jää paarisaja krooni piiresse kahjuks icon_wink.gif

Odavaim tuleb ilmselt valvekaamera + kaart ja kaablid. Hästi otsides saab eelarve kuhugi paari kilo ingi.



Loodan, et kodanik mõtles kilode all midagi reaalselt kilodega seondud... kartulit või porgandid

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 01:00:18 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
vallo kirjutas:
Sul on valida 3 variandi vahel, kas ip kaamera ja cat5 - siis saab vajadusel ka toite power over ethernet lasta, või tavaline valvekaamera, kus koksiaal ja arvutis capture kaart. toide muidugi ka. Ja veel on võimalik wifi kaamera (mis ka tahab toidet ja vastas wifi purki.
Ükski neist üritustest ei jää paarisaja krooni piiresse kahjuks icon_wink.gif

Odavaim tuleb ilmselt valvekaamera + kaart ja kaablid. Hästi otsides saab eelarve kuhugi paari kilo ingi.



Loodan, et kodanik mõtles kilode all midagi reaalselt kilodega seondud... kartulit või porgandid

Tolle kodaniku postituse ajal meil veel eurot ei olnud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 28.03.2015 19:41:13 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Aga mis arvate neist? http://www.osta.ee/zmodo-4-kaameraga-videovalvesusteem-600tvl-960h-hdmi-54022868.html

Mina olen üht sellist paigaldanud. Kaamerad koos kaablite ja toiteadapteriga olid kaasas.
Varaste auto värvi ja margi näeb ära. Selle ka, kui mitu tegelast tegutseb. Salvestikarbil on ka üle neti kaamerate pildi vaatamise võimalus telefoni või tahvlirakendusest. Kahjuks jäi selle toimivus proovimata, sest selles majapidamises oli vaid mobiilne internet, millel pordid lahti võimalus puudus. Kohalikus WiFis toimis küll.
Karp ise müüdi ilma kõvakettata, selle pidi ise juurde ostma.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  50 meetrit kaablit ja kaamera selle otsas...
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.