|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.02.2008 19:37:01
|
|
|
| peamaha kirjutas: |
Laseb niisama ringi ja pean pidevalt vaatama et kangiga pähe ei lööks.  |
Õrnalt lööd, ega ta enam siis ei tõmble seal...või räägid issiga
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peamaha
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2006
|
05.02.2008 20:12:53
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
| peamaha kirjutas: |
Laseb niisama ringi ja pean pidevalt vaatama et kangiga pähe ei lööks.  |
Õrnalt lööd, ega ta enam siis ei tõmble seal...või räägid issiga  |
Ei julge rsk , äkki see kahemeetrine lihasehunnik tuleb kallale , anoh tegelt väga palju teda näha pole ka ja mõned trennid elab üle kah, seal neid muid jorsse palju rohkem kes ainult lolli seal mängimas käivad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
05.02.2008 22:55:46
|
|
|
| Ma pole nüüd ~3 aastat trennis käinud. Annab suht kõvasti tunda, praegu kui kehalise tunnis suusatamine on, siis võtab suht kiiresti läbi ikka, vastupidavus on null. Muidu jõusaali pole oma nina toppind, meeldib rohkem liigutada, jõudu tundub küllast olema. Pühapäeval vaatan vb hakkan 2 korda nädalas squashi mängimas käima. Suvel pole probleemi siis eniveis liigutan suht palju (rula sõidan xD)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
05.02.2008 23:08:25
|
|
|
steroidid ja metaan nüüd küll eriti tervislikud ei ole ju?
http://body.top.ee/index.php?main=show&lang=est&id=60
kui on siis, vabndust, et nii blondiin olen
ja mina kui tulevane ema olen ikka huvitaud tervetest lastest:)
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.02.2008 23:12:37
|
|
|
Miks peab jõusaaliteema minema steroidide ja metaanide teemaks?
Ootaks ikka teistmoodi teemaarendust...söögem korralikult, puhakem korralikult ja tehkem korralikult trenni
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
05.02.2008 23:13:29
|
|
|
sexi, metaan vist jah eriti pole steroidid vist ka eriti mitte.
Ma pidasin silmas tavalisi vahendeid. Proteiinipulbrit, süsivesikute pulbrit ja kreatiin monohüdraati.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
05.02.2008 23:14:08
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Miks peab jõusaaliteema minema steroidide ja metaanide teemaks?
Ootaks ikka teistmoodi teemaarendust...söögem korralikult, puhakem korralikult ja tehkem korralikult trenni  |
no vot mina seda juttu ei alustanud:)
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.02.2008 23:15:04
|
|
|
| sexi kirjutas: |
| Juhan88 kirjutas: |
Miks peab jõusaaliteema minema steroidide ja metaanide teemaks?
Ootaks ikka teistmoodi teemaarendust...söögem korralikult, puhakem korralikult ja tehkem korralikult trenni  |
no vot mina seda juttu ei alustanud:) |
Tean
Lihtsalt kahju, et üldse sellised teemad sisse on tulnud
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
05.02.2008 23:16:55
|
|
|
| XR kirjutas: |
sexi, metaan vist jah eriti pole steroidid vist ka eriti mitte.
Ma pidasin silmas tavalisi vahendeid. Proteiinipulbrit, süsivesikute pulbrit ja kreatiin monohüdraati. |
ma hoiatasingi poisse metaani ja steroidide eest.
tean isegi et proteiin jne on tervislikud.Teen ju ise ka trenni ja trimmin peput jam uid ilusaid kehaosi:)
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2008 23:18:41
|
|
|
see metaan tundub väga tuttavlik.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
05.02.2008 23:21:12
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Miks peab jõusaaliteema minema steroidide ja metaanide teemaks?
Ootaks ikka teistmoodi teemaarendust...söögem korralikult, puhakem korralikult ja tehkem korralikult trenni  |
sest see kõik on ju jõusaaliga seotud
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.02.2008 23:40:47
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
kotmarjak, ma pea 19 aastat ainult piima toidu kõrvale joonud ja otsa pole veel isu saanud
|
Sama siin  |
Aidanud ka on midagi ve? Mai tea, ma piima joon harva, luud veel murunud pole randmeoma läks kui 8 olin ja puuotsast alla lendasin
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
05.02.2008 23:43:15
|
|
|
Ma ise ei kasuta mingeid toidulisasid, armastan nüüd oma toitu ja keha rohkem kui kunagi varem. Seega soon ma nüüd moodukamalt ja suht tervislikumalt.Seda just viimase eluperioodi, kui hakkasin treenima korraparaselt viies kuu, 5 korda nadalas, 1,5h.Tulemsi on silmaga naha, biceps on liigagi suur pisikese tydruku jaoks :)seda ju kerge treenida.
Korrapaseks trenniks ja soomiskordadeks on ikka palju vaba aega vaja.Mul sellega probleemi ei ole ja joukas on igapaev yhed ja samd naod keset paeva tundub, et siin on koigil hea elu
luu purunemise risk on suurem vanuritel, kes pole piima armastanud
_________________ B6 littel sis
viimati muutis sexi 05.02.2008 23:46:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
05.02.2008 23:45:38
|
|
|
sexi, muidu Inglismaa söögiga oli kerge harjuda?
Ma usa söögiga ei suutnudki ära harjuda. Ikka oli midagi valesti koguaeg, kuigi tegid täpselt sama sööki nagu Eestis.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
05.02.2008 23:48:05
|
|
|
| XR kirjutas: |
sexi, muidu Inglismaa söögiga oli kerge harjuda?
Ma usa söögiga ei suutnudki ära harjuda. Ikka oli midagi valesti koguaeg, kuigi tegid täpselt sama sööki nagu Eestis. |
ei tule jah hakklihakaste selline nagu kodus eestis ja kartul ei maitse nii hasti
koik eestimaine on parim
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
06.02.2008 00:16:08
|
|
|
| Inglismaa toidukultuur on keskklassist kuni alamklassini puhas jama. Söögikohtadeks on KFC, burgeking ja muu sarnane. Mind ennast pani imestama see, et isegi hea tahtmise korral korraliku lõunat on raske leida, Eestis on sellised asjad nagu pubid ja bistrood, kus võib süüa igapäevaselt. Inglismaal ei lasta alaealisi isegi pubisse sisse ja kõhtu täis seal nagunii ei saa sest serveeritakse peamiselt alkohoolseid jooke. "Kodune toit" on inglase jaoks võileib.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 00:22:29
|
|
|
| PlatoonSgtElias, no mul pole veel ühtegi konti puruks läinud küll.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
06.02.2008 00:29:27
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Inglismaa toidukultuur on keskklassist kuni alamklassini puhas jama. Söögikohtadeks on KFC, burgeking ja muu sarnane. Mind ennast pani imestama see, et isegi hea tahtmise korral korraliku lõunat on raske leida, Eestis on sellised asjad nagu pubid ja bistrood, kus võib süüa igapäevaselt. Inglismaal ei lasta alaealisi isegi pubisse sisse ja kõhtu täis seal nagunii ei saa sest serveeritakse peamiselt alkohoolseid jooke. "Kodune toit" on inglase jaoks võileib. |
no ma ei kai nendes kohtades KFC, pubi etc.Kui syya tahad valjaspool kodu, siis peab olema jah raha naz rohkem kui KFC jaoks taskus.On igasugu voimalusi naiteks itaalia restoranid-kohvikud, hiinatoidud, thai jne jne.Turistina on jah siin suht raske valikut teha ja otsida enamat kui voileib. inglased on yhed suuremad ogardid ja rampsu soojad kahjuks.
onneks leiab poest enamat kui voileib ja saab ise valmistada kodust toitu.
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
06.02.2008 00:30:31
|
|
|
mis te räägite nüüd. KFC twister meal on ilgelt hea asi Keegi võiks selle Eestisse ka teha.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
06.02.2008 00:33:13
|
|
|
| XR kirjutas: |
mis te räägite nüüd. KFC twister meal on ilgelt hea asi Keegi võiks selle Eestisse ka teha. |
ei ole motet eestirahva tervist rikkuma hakata, piisab sellest, mis on
hea vaadata ilusaid saledaid terveid inimesi
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.02.2008 00:38:25
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| PlatoonSgtElias, no mul pole veel ühtegi konti puruks läinud küll. |
Noh, ega arvutitaga eriti seda juhtuda saagi või mis
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.02.2008 00:39:13
|
|
|
| XR kirjutas: |
mis te räägite nüüd. KFC twister meal on ilgelt hea asi Keegi võiks selle Eestisse ka teha. |
Ja Burger Kingi Triple Whopper eine
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 00:40:32
|
|
|
PlatoonSgtElias, no nooremas põlves sai igast lollusi maal iga suvi tehtud.
Aga see liiga räme ot juba nagu eespool olev tantsuteema.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
06.02.2008 00:56:44
|
|
|
Eespool oli väide, et igasuguseid toidulisandeid endale sisse ajada on puhas jama - tegelikult on asi teispidi. Inimene, kes peale jõusaalitrenni korralikult ei söö (tasakaalustatud toit) ei pruugi trenniga midagi erilist saavutada. Valk on vajalik lihaste ülesehituseks ning selle saab kätte ka korralikust toidust, kuid kui paljud oma toidukava ikka jälgivad ? Et lihas areneks peab teda vastamalt toitma ka.
Ise kasutan vastavalt treeningule valgu ja süsivesiku segu - kokteilina. Taastab organismi ilusti ning järgmine päev võib end vabamalt liigutada...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 01:20:36
|
|
|
| Kui sa sööd normaalset toitu, siis ei ole vaja mingeid preparaate endale vaja sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.02.2008 01:23:27
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Kui sa sööd normaalset toitu, siis ei ole vaja mingeid preparaate endale vaja sisestada. |
aga mis on normaalne toit?
kui sa teed 3x nädalas jõusaali, siis kui suur on see valgukogus, mis sa sööma pead??
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
06.02.2008 01:29:06
|
|
|
Olen samuti hakanud jõusaalis käima. ~4 nädal jookseb umbes ja 3x nädalas. Esmaspäev, kolmapäev, reede. Mida peaks toitumisel jälgima? Tervislik-seda muidugi
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 01:51:04
|
|
|
Kui sa just kulturist vms pole, kes tahab endale "suurte tarkade" poolt määratuid annuseid endale täpselt manustada, siis ei pea sa täpset kogust mingit preparaati sisestama endale. Inimesed varemgi hakkama saanud läbi ajaloo igasuguste preparaatideta ja nüüd siis kaagutatakse, et nendeta ei saa läbi ajada.
kotmarjak, mis küsimused need sellised nüüd on, joo piima ja söö liha ning putru jne, peaasi et kiirtoite ja tilguteid liialt ei tarbi..
No eks see ole iga inimese enda asi, mida ta endale sisse ajab. Minu nägemus on, et oleme ikka nii arenenud, et saame kõik endale siiski söögist kätte. Loodus ei näinud ette, et kusagil keemialaboris tehakse manusteid, mida tuleb nüüd endale sisestada (näiteks metaani ).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
06.02.2008 10:35:55
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Kui sa sööd normaalset toitu, siis ei ole vaja mingeid preparaate endale vaja sisestada. |
aga mis on normaalne toit?
kui sa teed 3x nädalas jõusaali, siis kui suur on see valgukogus, mis sa sööma pead?? |
fitness.ee seal peaks olema mingi calorite calkull aga pmst söö 3 korda päevas korralikult , ning nende vahele 3 korda näksi midagi peaasi et toit oleks võimalikult mitmekesine ning tervislik
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
06.02.2008 13:26:11
|
|
|
suht raske on 3 korda paevas korralikult syya ja siis 3 korda vahele ka naxida, eriti meesterahval, kes seda koike teile teeb?? hea ema voi tubli naine? siis on teil küll vedanud:) kulubki siis terve paev soomisele ja motlemisel mida syya ja vahele tunnike paar trenni.Mul on küll terve paev vaba aga ikka ei saa korralikku normi tais soodud nagu peaks.Moni paev rohkem. moni paev vahem.Naiteks nüüd hakkasin putru jalle sooma hommikuti, enne trenni eelistage kala , piimatooted!Puuviljad ei lahe mul hasti kuigi siin on suurem valik kui eestis.Ongi asi selles, et ma ei joua syya lihtsalt nii palju. kuigi tean, et kui ei soo piisavalt siis on trenn raskem ja kerge ylepingutada.Toidulisandeid ei kasuta ja sellsie moistliku suhtumisega olen saavutanud margatavad tulemused,,suvi voiks minupoolest tullagi:)
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
06.02.2008 13:38:15
|
|
|
| sexi kirjutas: |
| suht raske on 3 korda paevas korralikult syya ja siis 3 korda vahele ka naxida, eriti meesterahval, kes seda koike teile teeb?? |
Sõjavägi Enne ja pärast seda pole küll regulaarselt 3 korda päevas söönud.
Neid lisaaineid ja asju polnud ajateenistuses küll vaja, lihased kasvasid ja jõud tulid iseenesest.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sexi
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2006
|
06.02.2008 13:40:30
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| sexi kirjutas: |
| suht raske on 3 korda paevas korralikult syya ja siis 3 korda vahele ka naxida, eriti meesterahval, kes seda koike teile teeb?? |
Sõjavägi Enne ja pärast seda pole küll regulaarselt 3 korda päevas söönud.
Neid lisaaineid ja asju polnud ajateenistuses küll vaja, lihased kasvasid ja jõud tulid iseenesest. |
ytled ,et enne ja parast sojavage pole seda juhtunud noh ja edasi
_________________ B6 littel sis |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.02.2008 13:45:54
|
|
|
Ajateenistus oli ainuke eluperiood kus ma hüppeliselt võtsin pea 10 kilo juurde. Nüüdseks on asi ilusti alla läinud Mingeid lihaseid sellega ei kaasnenud, vaid liigesevalud ja paar armi.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
06.02.2008 14:15:30
|
|
|
| sexi kirjutas: |
ytled ,et enne ja parast sojavage pole seda juhtunud noh ja edasi  |
edasi ... päevas heal juhul lõuna ajal saab ühe sooja toidu ära söödud. Nädalas korra saab ujumas käidud, heal juhul 2 korda. Jõusaal pole minu jaoks.
Valku pole söönud ega kavatse ka. Pigem söön head tervisliku toitu. IMO Inimesed, kes jõusaalis pikemalt käinud siis neil tekib vb vajadus aga algajatel või kes minimaalselt, hea tervise jaoks, trenni teevad pole küll mõtet lisaaineid sööma hakata. Mõni võib üldse valgu peale lootma hakata või lambist sissesöödavaid koguseid suurendama.
| carlking kirjutas: |
Ajateenistus oli ainuke eluperiood kus ma hüppeliselt võtsin pea 10 kilo juurde. Nüüdseks on asi ilusti alla läinud Mingeid lihaseid sellega ei kaasnenud, vaid liigesevalud ja paar armi. |
Järelikult ei vedanud väeosaga
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
06.02.2008 14:23:26
|
|
|
| sexi kirjutas: |
| suht raske on 3 korda paevas korralikult syya ja siis 3 korda vahele ka naxida, eriti meesterahval, kes seda koike teile teeb?? hea ema voi tubli naine? |
Antud hetkel teeb ema. Ise oskan ainult putru keeta ja teoorias ka muna praadida
Ei kujuta ette, mida sööma hakkan, kui paari aasta pärast üksi elama lähen.
Aga muidu söön ma oma ~4x päevas enamasti, lisaks veel võtan üht-teist peale nagu näiteks müslit või võileibu aeg-ajalt.
Iga hommiku söön kaerahelbeputru, teen tavaliselt endale 2 portsu korraga, aga kaal püsib millegipärast viimasel ajal ikka stabiilselt 76-juures.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
06.02.2008 14:31:35
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| sexi kirjutas: |
| suht raske on 3 korda paevas korralikult syya ja siis 3 korda vahele ka naxida, eriti meesterahval, kes seda koike teile teeb?? hea ema voi tubli naine? |
Antud hetkel teeb ema. Ise oskan ainult putru keeta ja teoorias ka muna praadida
Ei kujuta ette, mida sööma hakkan, kui paari aasta pärast üksi elama lähen.
Aga muidu söön ma oma ~4x päevas enamasti, lisaks veel võtan üht-teist peale nagu näiteks müslit või võileibu aeg-ajalt.
Iga hommiku söön kaerahelbeputru, teen tavaliselt endale 2 portsu korraga, aga kaal püsib millegipärast viimasel ajal ikka stabiilselt 76-juures.  |
tee trennis kükki , kuu ajaga peaks juba tulemust kaalupeale astudes näha olema
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
06.02.2008 15:44:39
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Kui sa just kulturist vms pole, kes tahab endale "suurte tarkade" poolt määratuid annuseid endale täpselt manustada, siis ei pea sa täpset kogust mingit preparaati sisestama endale. Inimesed varemgi hakkama saanud läbi ajaloo igasuguste preparaatideta ja nüüd siis kaagutatakse, et nendeta ei saa läbi ajada.
kotmarjak, mis küsimused need sellised nüüd on, joo piima ja söö liha ning putru jne, peaasi et kiirtoite ja tilguteid liialt ei tarbi..
No eks see ole iga inimese enda asi, mida ta endale sisse ajab. Minu nägemus on, et oleme ikka nii arenenud, et saame kõik endale siiski söögist kätte. Loodus ei näinud ette, et kusagil keemialaboris tehakse manusteid, mida tuleb nüüd endale sisestada (näiteks metaani ). |
Sa ajad täiesti segast juttu... Metaan ja steroidid on teada ju, et tegu keelatud ainetega, mis organismi varem või hiljem tuksi keeravad. Toidulisandid on kasulikud, sest ausaltöeldes ise ma ei jõua kiire elutempo juures koguaeg endale mingit über tasakaalustatud toitu vaadata. Teiseks vajab organism peale trenni kohe taastumiseks toitaineid. On sul mingi praad kohe kotis kaasas ? Link ja ära tule ajama, et vanasti toidulisandeid ning muid asju ei tarvitatud. Kõikvõimalikke asju on endale aegade alguses sisse aetud. Tuleb vahet teha, mis on hea ja mis halb ning mitte kõike ühte patta toppida...
Nagu ma ütlesin, valk on vajalik lihaskasvuks, peale jõusaalitrenni kulub ära igatahes (joogi hind tuleb mingine 12 eeku koos süsivesikutega).
| Mart352 kirjutas: |
Mõni võib üldse valgu peale lootma hakata või lambist sissesöödavaid koguseid suurendama.
|
Mnjh..liigsed kogused halvad... teada on ju, et liigne energia ladestub nn rasvana... siis saab six-packi asemele pehme kõhu....
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 16:04:09
|
|
|
| nugis, valgu saamiseks söö kohupiima/kohukest jne piimatooteid, samuti liha. Liigne valgu manustamine keerab sul aja jooksul maksa tuksi, sest kõik mittevajaminevaid valgu hulkasid peab maks lihtsalt ära lagundama. Tundub, et sina oled üks nende "lisaasjade" põhiline tarbija, ei olegi mõtet ju sinuga vaidlema hakata. Ajanappus ei saa kellelgi olla nii suur, et ei jõua paar kohukest endale põske pista.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
06.02.2008 16:04:17
|
|
|
Nii tore vaadata, kuidas igasuguse kogemuseta inimesed räägivad suurima tõsidusega, kuidas "õige" on.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 16:07:06
|
|
|
| XR kirjutas: |
| Nii tore vaadata, kuidas igasuguse kogemuseta inimesed räägivad suurima tõsidusega, kuidas "õige" on. |
Ja tore lugeda, kuidas kogemustega inimesed ka tarku mõtteteri lausuvad.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
06.02.2008 16:09:52
|
|
|
| sexi kirjutas: |
| suht raske on 3 korda paevas korralikult syya ja siis 3 korda vahele ka naxida, eriti meesterahval, kes seda koike teile teeb?? |
söön ühekorra päevas siis kui nälg juba tapma hakkab ja siis väljas. Viimasel ajal olen hakanud katsetama makaronidega - nende keetmine polegi niiraske kui esmapilgul tundub
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.02.2008 16:11:14
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| nugis, valgu saamiseks söö kohupiima/kohukest jne piimatooteid, samuti liha. Liigne valgu manustamine keerab sul aja jooksul maksa tuksi, sest kõik mittevajaminevaid valgu hulkasid peab maks lihtsalt ära lagundama. Tundub, et sina oled üks nende "lisaasjade" põhiline tarbija, ei olegi mõtet ju sinuga vaidlema hakata. Ajanappus ei saa kellelgi olla nii suur, et ei jõua paar kohukest endale põske pista. |
kui sa õigesti doseerid, siis ei pea su maks midagi lagundama ja kui sa nüüd mõtlema hakkad, palju see kohupiim ja muu kõik maksma läheks peale trenni, siis valgujook on kõvasti odavam ja pmst ka efektiivsem.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 16:15:32
|
|
|
Ei viitsi numbreid otsida, kuid 2-l kohukesel peab ikka suur valgusisaldus olema ja too nüüd üle viie eegi tükk ka maksa (see tavaline kassipildiga kasvõi).
viimati muutis heretic666 06.02.2008 16:15:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.02.2008 16:15:35
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ei viitsi numbreid otsida, kuid 2-l kohukesel peab ikka suur valgusisaldus olema. |
kahel kohukesel on suht väike.
kõige rohkem on valku selleks pakikohupiimas, tavaline ilma maitseta, seal peaks mingi 17g 100g kohta olema. üks pakk on 250g, nii et võid ise arvutada palju seal valku on.
valgujooki on lihtsam peale trenni kohe manustada, sest see aeg, mis kulub trennist söögikorrani võib olla mõnel inimesel väga pikk
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 16:16:36
|
|
|
| No eelistan siiski kohupiimast jne asju manustada sel puhul kui vähegi võimalust on.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
06.02.2008 16:18:43
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ei viitsi numbreid otsida, kuid 2-l kohukesel peab ikka suur valgusisaldus olema ja too nüüd üle viie eegi tükk ka maksa (see tavaline kassipildiga kasvõi). |
kohukestega õgardad ka rasva endale sisse
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
06.02.2008 16:20:16
|
|
|
ei ole mõtet vaielda inimesega. Las sööb endale mida iganes sisse ja arvab, et see on parim!
Ega jah kulturistid ja muud fitnessinimesed on lollid tema kõrval
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
06.02.2008 16:25:57
|
|
|
No kui just nii üles tunnistatakse Kõige lollim asi on hakata süüdistama "rasvasisaldust" milleski. Loeb energia hulk ometigi, selles "valgujoogis" on ka süsivesikuid, nagu eespool selgus. Nüüd ka siis tolle pärast õllevats visa ette tekkima või ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
06.02.2008 22:56:26
|
|
|
Süsivesikute osa valgujoogis on väga väike, juhul, kui sinna meelega neid ei lisa. See on energia mille normaalses koguses manustatuna organism kasutab päeva jooksul nii või teisiti ära ning ilma selleta organism ei saa funktsioneerida korralikult. Liigne energia muidugi talletub (aga nii loll ei saa olla, et liigselt asju manustad). Sportlased kasutavad nii laadimiseks kui ka taastumiseks süsivesikuid.
Valk on muidugi tähtis eelkõige lihastele.
väljavõte powermani kodukalt:
| tsitaat: |
| Teaduslikult on tõestatud juba aastakümneid tagasi, et inimorganism vajab tõrgeteta funktsioneerimiseks pidevalt valku. Inimene kes ei ole füüsiliselt aktiivne saab hakkama kui tema toidulaud sisaldab valku 0,8g/ 1 keha kg kohta. Füüsiliselt aktiivne või spordiga tegelev inimene vajab aga juba 1,5g/2 keha kg kohta, kui aga eesmärgiks on lihaskasv, tuleb hoida ööpäevast valgukogust 2 kuni 2,5g/keha 1 kg kohta. Selleks sobivad suurepäraselt erinevad piima- ja lihatooted. Kuid erinevatel põhjustel ei ole inimestel alati võimalik oma toidumenüüd eesmärkidega vastavusse viia. Siin tulevadki appi toidulisandid,- lisavalgud. |
Valgupulbri sajas grammis on ca 80 g valku, ylejäänud 20 g on karbohydraadid ja muud vitamiinid ja ained... Kohukesega ei anna eriti võrrelda, kuigi ega valgujooki ka tervelt 100 g valku ei lisa. Muidugi on erinevus kõvasti hinnas - valgujook on odavam. Samuti imenduvad need valgud paremini ning jõuavad kiiremini sinna kus neid vaja...
| heretic666 kirjutas: |
| [b]Liigne valgu manustamine keerab sul aja jooksul maksa tuksi, sest kõik mittevajaminevaid valgu hulkasid peab maks lihtsalt ära lagundama. |
Maksa võivad tuksi keerata odavad vene valgud ja alkohol... Õnneks ma ei manusta asju liigselt, sest olen riskidest teadlik ning hoian oma toidulaua tasakaalustatuna...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|