Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ärilisi kommentaare saavad anda vaid autentinud kasutajad?
Jah, pooldan!
67%
 67%  [ 160 ]
Ei poolda!
23%
 23%  [ 55 ]
Erapooletu
9%
 9%  [ 23 ]
hääli kokku : 238

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 05.02.2008 16:28:23 vasta tsitaadiga

ojapoiss kirjutas:
Pandiks siis mille eest?

nt külastajakaardi eest.
PIN koode loomulikult kaardi pandiks andmisel kaasa ei anna.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:30:51 vasta tsitaadiga

Ma eeldan et sul on ka elektrooniline osa väljalülitatud, eks?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 05.02.2008 16:36:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma eeldan et sul on ka elektrooniline osa väljalülitatud, eks?

Ei ole.
Kasutan ID-kaarti sihipäraselt suhtlemisel riigiga (Maksuamet jne.)
Olen kategooriliselt seda meelt, et selliste õigustega ID-kaarti ei tohi promoda suvalistesse foorumitesse sissepääsukaardina, kuna sellega paratamatult kaasneb uinuv valvsus ja suurem väärkasutuse oht.
Mõistlik oleks, kui oleks olemas erinevate õiguste tasemetega ID-kaardid. Üks igasugu läbu jaoks: bussipiletid, foorumid jms, ilma suurte volitusteta kaart. Teine siis majanduslikult oluliste tehingute jaoks Praegu on vaid üks, ja ma kasutan seda vaid mõistlikutes kohtades. Soovitan teistele ka.
ID-kaardi igasse pilusse toppimise promo on kuritegelik!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:42:09 vasta tsitaadiga

Pigem on see ikka suuresti sõltuv sellest, on su arvuti puhas või mitte.
Viimase variandi puhul pole vahet, mis tasemega ID-kaarti sa kasutad ja kus sa kasutad (kui sa pead silmas keyloggeriga PIN-koodide püüdmist ja hiljem ID-kaardi varastamist)
Pealegi HV ei küsi su käest allkirjastamise PIN koodi, mis on vajalik näiteks laenu taotlemiseks.

Selles osas olen sinuga 100% nõus, et valvsust ei tohi kunagi kaotada ja oma arvuti tuleb puhas hoida! thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 05.02.2008 16:43:42 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Sults, kelle mure on sinu arvuti saastast puhtana hoidmine? Riigi, HV või sinu?

Mina olen oma arvutid siiani suutnud puhtad hoida, kuigi viimased 10aastat ma pidevalt aktiivset viirusetõrjet ei kasuta.
Ometi võib pahalane sisse pääseda ka pidevalt töötava ja korralikult uuendatud viiruseotsija korral. Usun, et kuikeegi loob spetsiaalselt Eesti ID-kaardi ründamiseks loodud pahavara, ei arva suure tõenäosusega esialgu ükski viiruseotsija-pahavaratõrjuja sellest midagi. Ja piisab vaid 1 korrast, et ID-kaardi omanik võlavanglasse saata. Ning väärkasutuse mõju võib ilmneda alles mitme või lausa mitmekümne aasta pärast peale väärkasutamist, sest lepinguid saab sõlmida pikkadeks tähtaegadeks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:44:24 vasta tsitaadiga

Eelistaks nii, et ID kaardiga autentinud ja alates mingist rankist saavad kommenteerida.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:47:36 vasta tsitaadiga

Demokraatia imeb. Kui võimalus on pangalingiga või ID-kaardiga, ei tohiks küll olla kobisemist. Sellistele endakommimistele on vaja vesi kiirelt peale tõmmata. Kuna pangalingiga autentimine on kõigile lihtne tegevus (ega päris idioote foorumisse tahagi ju) ja pangakonto on ka kohustuslik, kui inimene tööl käib.
Kui oleks asi ainult ID-ga, siis ma ei pooldaks. Enne paari aastat vähemalt. thumbs_up.gif

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:50:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Idee: Ärilisi kommentaare saaksid anda vaid autentinud kasutajad


Kui on võimalus äritseda ka ilma Autentimata, peab olema võimalus ka kommenteerida äriliselt ilma Autentimata.

Seega antud olukorras ei poolda kindlasti.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:52:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui on võimalus äritseda ka ilma Autentimata

Aasta algusest ei ole ju enam võimalik äriteemat alustada, ilma et oled ID-kaardiga autentinud või pangalingi kaudu HV-krediiti ostnud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:53:14 vasta tsitaadiga

Vot pangalingi kohta mina ei teadnud. Jälle midagi uut.
Kas puudulik info on minu enda teadmatusest või tõesti on kõik kuskil teemanurgas ja pimedas..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:53:29 vasta tsitaadiga

Isegi oled ju krediiti ostnud ja profiilis sul ka roheline rahamärk icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:54:49 vasta tsitaadiga

Ma pean silmas et äriteemasid ei saa teha ilma vähemalt pangalingita. Seda mina ei teadnud. Ja noh, loogika lonkab, tasuta ei saagi teha ilma id-kaardita. icon_redface.gif

Kool küpsetab ajusid, vabandan.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:05:15 vasta tsitaadiga

ei, kuna äri teevad ka mitte autentinud kasutajad ja neilt oleks ka tagasisidet vaja. sisuliselt jätaks see ainsa tagasiside kohaks siis seadusega pakuksis foorumi.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:06:34 vasta tsitaadiga

Kui vaid ärifoorum muuta nähtavaks ainult autentinud kasutajatele, siis pooldan, hetkel sekundeerin ranelit.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:06:58 vasta tsitaadiga

Oot-oot, jutt on KÕIGIST kommentaaridest? icon_eek.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:08:36 vasta tsitaadiga

Ardo, loe palun uuesti https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4200920#4200920
Kommentaarimoodul on mõeldud ju vaid äriliste tehingute kommenteerimiseks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:09:29 vasta tsitaadiga

On, kuid olen mina seda muuks kasutanud ja on ka teised. icon_rolleyes.gif Hea vihaseid sõnu kirjutada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:10:33 vasta tsitaadiga

No siis on valesti käitutud, kommentaarimoodul ei ole niisama mula ajamiseks välja mõeldud, vaid ainult ärifoorumi jaoks icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:12:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ardo, loe palun uuesti https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4200920#4200920
Kommentaarimoodul on mõeldud ju vaid äriliste tehingute kommenteerimiseks.


Ma ei leia, et midagi on väga valesti kui ma annan positiivse kommentaari abivalmis inimesele või mõnele sõbrale-tuttavale. icon_rolleyes.gif See, kes kelle sõber on või kellega keegi suhtleb näitab ka mõndagi.

Seljuhul teha nt. 2 eraldi kategooriat - ärilised ning mitteärilised kommentaarid. Või oleks see overkill?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2008 17:13:55 vasta tsitaadiga

poogen kas saavad kõik kommida või mitte.
lollid saavad samamoodi petta ja halavad edasi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:14:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No siis on valesti käitutud, kommentaarimoodul ei ole niisama mula ajamiseks välja mõeldud, vaid ainult ärifoorumi jaoks icon_idea.gif
Kaldub küll teemast kõrvale, kuid ma ei aja seal mula vaid väljendan oma nägemust kasutajast kui ta annab mulle selleks põhjuse, olgu see positiivne või negatiivne, samuti loen neid hea meelega. See kui seal on " thumbs_up.gif " ei ole väga julgustav ja ei motiveeri mitte usaldama.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.02.2008 17:15:19 vasta tsitaadiga

Sults, mõistlik jutt thumbs_up.gif

Tegelikult ma ei saa hästi selle järjekordse kampaania vajadusest aru. Usaldusväärsuse tõstmine ja muu bla-bla-bla... Igal sammul promotakse ju, et ära usu positiivseid kommentaare, need ei garanteeri midagi, kauple ainult käest kätte jne. Kas siis nüüd võib kommentaare uskuda? Natuke rohkem uskuda? Mõõdukalt rohkem uskuda? Endiselt ei garanteeri need midagi... Seega, mida me õigupoolest võidame?

Ja milline on potentsiaalne kahju, mis ohustab meid vanamoodi jätkates: ohjeldamatud libakommentaaride parved ummistamas kommentaariumi? Pakun, et selline käitumine on olnud üksikjuhtumite tasemel.

Tegelikult olen ettepaneku poolt, mille kohaselt läheksid ärifoorumid koheselt vaid sildistatud kasutajate pärusmaaks. Suund teil sinna on ja milleks siin jupikaupa saba raiuda. Pärast hea isekesi toimetada ja kommenteerida icon_wink.gif Sellinne jupikaupa piiramine, see kuu natuke siit ja järgmine kuu natuke sealt on thumbs_down.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:15:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellinne jupikaupa piiramine, see kuu natuke siit ja järgmine kuu natuke sealt on

põhjenda palun

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:19:54 vasta tsitaadiga

IMO puudub hetkel probleem mida lahendada tarvis. Need näited eksisteerivad üksikjuhtumite tasemel ning lõppudelõpuks on aeg näidanud, et paljud ohvrid ei pööra kommentaaridele absoluutselt mingit tähelepanu.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2008 17:20:35 vasta tsitaadiga

Ei saa ma küll aru, mida halba võib selline muutus teha.
Ilma ID-kaardita kommenteerimine vajalik ja hea, uuendusega on kommentaarid mõttetud, niikuinii saadakse petta?


viimati muutis Elof 05.02.2008 17:22:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:22:26 vasta tsitaadiga

Minu arust oleks see ka ainult hea thumbs_up.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:22:54 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Ei saa ma küll aru, mida halba võib selline muutus teha.


Sest siis kaob ära suur osa muid kommentaare, mis tihtipeale konkreetse kasutaja kohta ärilistest kommentaaridest rohkemgi kõnelevad.

Kulde kesktee oleks mingi ajani peale registreerimist uutel kasutajatel kommenteerimine keelata.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:26:17 vasta tsitaadiga

Mitte-autentinud ei saa negatiivse/neutraalse/positiivse kogemuse korral sellekohast märget jätta. icon_rolleyes.gif E. siis paljud ärid jäävad kajastamata ning kui võtta seda asja sellest vaatenurgast, et petturid jahivad pigem uusi kasutajaid (kes tihtipeale on autentimata), siis võib lõpptulemuseks olla see, et pettur saab rahulikumalt edasi tegeleda (tihtipeale ei leia uued kasutajad ka Seadusega Pahuksis foorumit teiste seast ülesse.)...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:26:53 vasta tsitaadiga

Siis tekiksid äkki sellised kasutajad kasutaja1, kasutaja2 jne ja kõigil oleks sama parool ja midagi ikka ei muutuks. Lihtsalt kontode omanik peaks veidi ootama
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2008 17:29:48 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Mitte-autentinud ei saa negatiivse/neutraalse/positiivse kogemuse korral sellekohast märget jätta. icon_rolleyes.gif E. siis paljud ärid jäävad kajastamata ning kui võtta seda asja sellest vaatenurgast, et petturid jahivad pigem uusi kasutajaid (kes tihtipeale on autentimata), siis võib lõpptulemuseks olla see, et pettur saab rahulikumalt edasi tegeleda (tihtipeale ei leia uued kasutajad ka Seadusega Pahuksis foorumit teiste seast ülesse.)...

Arvad, et uued kasutajad leiavad pigem petturi profiili, kuhu negatiivse tagasiside kirjutavad ja foorumisse ei maini sellest sõnagi?
No ei usu tegelikult eriti.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:31:33 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Ardo kirjutas:
Mitte-autentinud ei saa negatiivse/neutraalse/positiivse kogemuse korral sellekohast märget jätta. icon_rolleyes.gif E. siis paljud ärid jäävad kajastamata ning kui võtta seda asja sellest vaatenurgast, et petturid jahivad pigem uusi kasutajaid (kes tihtipeale on autentimata), siis võib lõpptulemuseks olla see, et pettur saab rahulikumalt edasi tegeleda (tihtipeale ei leia uued kasutajad ka Seadusega Pahuksis foorumit teiste seast ülesse.)...

Arvad, et uued kasutajad leiavad pigem petturi profiili, kuhu negatiivse tagasiside kirjutavad ja foorumisse ei maini sellest sõnagi?
No ei usu tegelikult eriti.


Miskipärast jääb petufoorumi teemades tihti silma selliseid tüüpe, kes suu (heal juhul) alles siis avavad kui teema olemas.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2008 17:34:12 vasta tsitaadiga

Reeglina pole nad vist isegi profiili sõnakestki petturile kirjutanud?
Need on need kiriku peksukotid? No praegune muudatus ei mängiks ses osas mingit rolli.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:34:48 vasta tsitaadiga

Peturid jäävad petturiteks sinna ei saa midagi teha
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:36:26 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Reeglina pole nad vist isegi profiili sõnakestki petturile kirjutanud?
Need on need kiriku peksukotid? No praegune muudatus ei mängiks ses osas mingit rolli.


Mõne puhul siiski mängiks rolli.

reints kirjutas:
Peturid jäävad petturiteks sinna ei saa midagi teha


Ning lollid jäävad ikkagi oma rahast nii või teisiti ilma, ükskõik kui piirav või reeglistatud keskkond on.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:38:31 vasta tsitaadiga

Täpselt icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2008 17:39:12 vasta tsitaadiga

Peaasi, et kõik kommenteerida saaks, see on tähtis.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:43:18 vasta tsitaadiga

Miks peaksid kõik komenteerida saama ? icon_rolleyes.gif
siis tekibki see 10 konto variant ju

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif


viimati muutis reints 05.02.2008 17:44:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.02.2008 17:43:34 vasta tsitaadiga

Kas ei ole otstarbekam sel juhul panna profiililehele link "Näita ka autentimata kasutajate kommentaare", mis avab ka need kommentaarid (eeldades, et need vaikimisi nähtaval ei ole)?
Koodikirjutamine on selle variandi puhul minimaalne.

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:44:16 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Miks peaksid kõik komenteerida saama ? icon_rolleyes.gif


Miks mitte?

Sellisele uuendusele võiks mõelda siis kui kogu ärifoorum on vaid autentinud kasutajatele- Hetkel liigub seal ka nö "tuvastamata" kasutajaid.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:45:33 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Miks peaksid kõik komenteerida saama ? icon_rolleyes.gif
siis tekibki see 10 konto <b>variant</b> ju

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2008 17:45:57 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Miks peaksid kõik komenteerida saama ? icon_rolleyes.gif
siis tekibki see 10 konto <b>variant</b> ju

Seda ma tegelikult tahangi teada saada, see oli öeldud ebatõsiselt.
Väidetakse, et kommentaarid niikuinii midagi ei loe ja petta saadakse ikka, siis miks kommentaarid üldse vajalikud on? Et jäävad ära mõned kasutajat iseloomustavad kommentaarid, siis halb lugu.


viimati muutis Elof 05.02.2008 17:47:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:46:52 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
reints kirjutas:
Miks peaksid kõik komenteerida saama ? icon_rolleyes.gif
siis tekibki see 10 konto <b>variant</b> ju

Seda ma tegelikult tahangi teada saada, see oli öeldud ebatõsiselt.
Väidetakse, et kommentaarid niikuinii midagi ei loe ja petta saadakse ikka, siis miks kommentaarid üldse vajalikud on?


Neile kes kommentaare jäglivad, neile on tarvilikud. Need, kes ei jälgi - neil on niikuinii ükskõik.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:51:54 vasta tsitaadiga

Ei saa aru nendest, kes "ei viitsi jamada" ID kaardiga. Endal polnud ka mitu aastat ID kaarti, kuid avalduse sisseandmiseks kulus 10 minutit ja kätte sai 5 päeva pärast. Ajakulu kokku alla poole tunni. Kus see "jamamine" on?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.02.2008 17:55:39 vasta tsitaadiga

Kas avalduse andsid neti teel ja kaart tuli postkasti? Kui mitte, siis on jamamine.
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 18:06:26 vasta tsitaadiga

Kas sa pangakaardi saad ka neti teel teha või ? ja äkki juhiload
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 18:15:38 vasta tsitaadiga

Aga mina pakuks sellise variandi välja et

Kui kasutaja on äriteemas postitanud, siis saab talle kommentaari anda. Oleks ju mõistlikum, sest osta saab ju ka ilma ID autentimata...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 18:15:57 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Ei saa aru nendest, kes "ei viitsi jamada" ID kaardiga.


Inimesed on erinevad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 18:19:04 vasta tsitaadiga

Telempe kirjutas:
Kas avalduse andsid neti teel ja kaart tuli postkasti? Kui mitte, siis on jamamine.


Igaühe enda rida, kui väga viitsitakse liigutada ennast, et oma elu mugavamaks teha.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 18:23:18 vasta tsitaadiga

Ma pakuks välja sellise variandi, et kõik ID-kaardi põhimõttelised vastased võiks ära bännida kui ebausaldusväärsed
tegelased - ID-kaart on ju ikkagi seadusega kohustuslikuks tehtud ja kes seadust rikub, see on ju poolel teel vanglasse icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 18:25:53 vasta tsitaadiga

ei olnud naljakas
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Kasutajakommentaare saavad anda vaid autentinud ja/või 2 aastase staažiga kasutajad. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.