|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ärilisi kommentaare saavad anda vaid autentinud kasutajad? |
| Jah, pooldan! |
|
67% |
[ 160 ] |
| Ei poolda! |
|
23% |
[ 55 ] |
| Erapooletu |
|
9% |
[ 23 ] |
|
| hääli kokku : 238 |
|
| autor |
|
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
05.02.2008 16:28:23
|
|
|
| ojapoiss kirjutas: |
| Pandiks siis mille eest? |
nt külastajakaardi eest.
PIN koode loomulikult kaardi pandiks andmisel kaasa ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
05.02.2008 16:36:17
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Ma eeldan et sul on ka elektrooniline osa väljalülitatud, eks? |
Ei ole.
Kasutan ID-kaarti sihipäraselt suhtlemisel riigiga (Maksuamet jne.)
Olen kategooriliselt seda meelt, et selliste õigustega ID-kaarti ei tohi promoda suvalistesse foorumitesse sissepääsukaardina, kuna sellega paratamatult kaasneb uinuv valvsus ja suurem väärkasutuse oht.
Mõistlik oleks, kui oleks olemas erinevate õiguste tasemetega ID-kaardid. Üks igasugu läbu jaoks: bussipiletid, foorumid jms, ilma suurte volitusteta kaart. Teine siis majanduslikult oluliste tehingute jaoks Praegu on vaid üks, ja ma kasutan seda vaid mõistlikutes kohtades. Soovitan teistele ka.
ID-kaardi igasse pilusse toppimise promo on kuritegelik!
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
05.02.2008 16:42:09
|
|
|
Pigem on see ikka suuresti sõltuv sellest, on su arvuti puhas või mitte.
Viimase variandi puhul pole vahet, mis tasemega ID-kaarti sa kasutad ja kus sa kasutad (kui sa pead silmas keyloggeriga PIN-koodide püüdmist ja hiljem ID-kaardi varastamist)
Pealegi HV ei küsi su käest allkirjastamise PIN koodi, mis on vajalik näiteks laenu taotlemiseks.
Selles osas olen sinuga 100% nõus, et valvsust ei tohi kunagi kaotada ja oma arvuti tuleb puhas hoida!
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
05.02.2008 16:43:42
|
|
|
| ndk kirjutas: |
| Sults, kelle mure on sinu arvuti saastast puhtana hoidmine? Riigi, HV või sinu? |
Mina olen oma arvutid siiani suutnud puhtad hoida, kuigi viimased 10aastat ma pidevalt aktiivset viirusetõrjet ei kasuta.
Ometi võib pahalane sisse pääseda ka pidevalt töötava ja korralikult uuendatud viiruseotsija korral. Usun, et kuikeegi loob spetsiaalselt Eesti ID-kaardi ründamiseks loodud pahavara, ei arva suure tõenäosusega esialgu ükski viiruseotsija-pahavaratõrjuja sellest midagi. Ja piisab vaid 1 korrast, et ID-kaardi omanik võlavanglasse saata. Ning väärkasutuse mõju võib ilmneda alles mitme või lausa mitmekümne aasta pärast peale väärkasutamist, sest lepinguid saab sõlmida pikkadeks tähtaegadeks.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
05.02.2008 16:44:24
|
|
|
Eelistaks nii, et ID kaardiga autentinud ja alates mingist rankist saavad kommenteerida.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DreadDog
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2005
|
05.02.2008 16:47:36
|
|
|
Demokraatia imeb. Kui võimalus on pangalingiga või ID-kaardiga, ei tohiks küll olla kobisemist. Sellistele endakommimistele on vaja vesi kiirelt peale tõmmata. Kuna pangalingiga autentimine on kõigile lihtne tegevus (ega päris idioote foorumisse tahagi ju) ja pangakonto on ka kohustuslik, kui inimene tööl käib.
Kui oleks asi ainult ID-ga, siis ma ei pooldaks. Enne paari aastat vähemalt.
_________________ Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega). |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2008 16:50:46
|
|
|
| tsitaat: |
| Idee: Ärilisi kommentaare saaksid anda vaid autentinud kasutajad |
Kui on võimalus äritseda ka ilma Autentimata, peab olema võimalus ka kommenteerida äriliselt ilma Autentimata.
Seega antud olukorras ei poolda kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2008 16:53:14
|
|
|
Vot pangalingi kohta mina ei teadnud. Jälle midagi uut.
Kas puudulik info on minu enda teadmatusest või tõesti on kõik kuskil teemanurgas ja pimedas..
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2008 16:54:49
|
|
|
Ma pean silmas et äriteemasid ei saa teha ilma vähemalt pangalingita. Seda mina ei teadnud. Ja noh, loogika lonkab, tasuta ei saagi teha ilma id-kaardita.
Kool küpsetab ajusid, vabandan.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.02.2008 17:05:15
|
|
|
ei, kuna äri teevad ka mitte autentinud kasutajad ja neilt oleks ka tagasisidet vaja. sisuliselt jätaks see ainsa tagasiside kohaks siis seadusega pakuksis foorumi.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2008 17:06:34
|
|
|
| Kui vaid ärifoorum muuta nähtavaks ainult autentinud kasutajatele, siis pooldan, hetkel sekundeerin ranelit.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:06:58
|
|
|
Oot-oot, jutt on KÕIGIST kommentaaridest?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2008 17:09:29
|
|
|
On, kuid olen mina seda muuks kasutanud ja on ka teised. Hea vihaseid sõnu kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:12:09
|
|
|
Ma ei leia, et midagi on väga valesti kui ma annan positiivse kommentaari abivalmis inimesele või mõnele sõbrale-tuttavale. See, kes kelle sõber on või kellega keegi suhtleb näitab ka mõndagi.
Seljuhul teha nt. 2 eraldi kategooriat - ärilised ning mitteärilised kommentaarid. Või oleks see overkill?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.02.2008 17:13:55
|
|
|
poogen kas saavad kõik kommida või mitte.
lollid saavad samamoodi petta ja halavad edasi.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
05.02.2008 17:14:04
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
No siis on valesti käitutud, kommentaarimoodul ei ole niisama mula ajamiseks välja mõeldud, vaid ainult ärifoorumi jaoks  |
Kaldub küll teemast kõrvale, kuid ma ei aja seal mula vaid väljendan oma nägemust kasutajast kui ta annab mulle selleks põhjuse, olgu see positiivne või negatiivne, samuti loen neid hea meelega. See kui seal on " " ei ole väga julgustav ja ei motiveeri mitte usaldama.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
05.02.2008 17:15:19
|
|
|
Sults, mõistlik jutt
Tegelikult ma ei saa hästi selle järjekordse kampaania vajadusest aru. Usaldusväärsuse tõstmine ja muu bla-bla-bla... Igal sammul promotakse ju, et ära usu positiivseid kommentaare, need ei garanteeri midagi, kauple ainult käest kätte jne. Kas siis nüüd võib kommentaare uskuda? Natuke rohkem uskuda? Mõõdukalt rohkem uskuda? Endiselt ei garanteeri need midagi... Seega, mida me õigupoolest võidame?
Ja milline on potentsiaalne kahju, mis ohustab meid vanamoodi jätkates: ohjeldamatud libakommentaaride parved ummistamas kommentaariumi? Pakun, et selline käitumine on olnud üksikjuhtumite tasemel.
Tegelikult olen ettepaneku poolt, mille kohaselt läheksid ärifoorumid koheselt vaid sildistatud kasutajate pärusmaaks. Suund teil sinna on ja milleks siin jupikaupa saba raiuda. Pärast hea isekesi toimetada ja kommenteerida Sellinne jupikaupa piiramine, see kuu natuke siit ja järgmine kuu natuke sealt on
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:19:54
|
|
|
| IMO puudub hetkel probleem mida lahendada tarvis. Need näited eksisteerivad üksikjuhtumite tasemel ning lõppudelõpuks on aeg näidanud, et paljud ohvrid ei pööra kommentaaridele absoluutselt mingit tähelepanu.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2008 17:20:35
|
|
|
Ei saa ma küll aru, mida halba võib selline muutus teha.
Ilma ID-kaardita kommenteerimine vajalik ja hea, uuendusega on kommentaarid mõttetud, niikuinii saadakse petta?
viimati muutis Elof 05.02.2008 17:22:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 17:22:26
|
|
|
Minu arust oleks see ka ainult hea
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:22:54
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| Ei saa ma küll aru, mida halba võib selline muutus teha. |
Sest siis kaob ära suur osa muid kommentaare, mis tihtipeale konkreetse kasutaja kohta ärilistest kommentaaridest rohkemgi kõnelevad.
Kulde kesktee oleks mingi ajani peale registreerimist uutel kasutajatel kommenteerimine keelata.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:26:17
|
|
|
Mitte-autentinud ei saa negatiivse/neutraalse/positiivse kogemuse korral sellekohast märget jätta. E. siis paljud ärid jäävad kajastamata ning kui võtta seda asja sellest vaatenurgast, et petturid jahivad pigem uusi kasutajaid (kes tihtipeale on autentimata), siis võib lõpptulemuseks olla see, et pettur saab rahulikumalt edasi tegeleda (tihtipeale ei leia uued kasutajad ka Seadusega Pahuksis foorumit teiste seast ülesse.)...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 17:26:53
|
|
|
Siis tekiksid äkki sellised kasutajad kasutaja1, kasutaja2 jne ja kõigil oleks sama parool ja midagi ikka ei muutuks. Lihtsalt kontode omanik peaks veidi ootama
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2008 17:29:48
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Mitte-autentinud ei saa negatiivse/neutraalse/positiivse kogemuse korral sellekohast märget jätta. E. siis paljud ärid jäävad kajastamata ning kui võtta seda asja sellest vaatenurgast, et petturid jahivad pigem uusi kasutajaid (kes tihtipeale on autentimata), siis võib lõpptulemuseks olla see, et pettur saab rahulikumalt edasi tegeleda (tihtipeale ei leia uued kasutajad ka Seadusega Pahuksis foorumit teiste seast ülesse.)... |
Arvad, et uued kasutajad leiavad pigem petturi profiili, kuhu negatiivse tagasiside kirjutavad ja foorumisse ei maini sellest sõnagi?
No ei usu tegelikult eriti.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:31:33
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
Mitte-autentinud ei saa negatiivse/neutraalse/positiivse kogemuse korral sellekohast märget jätta. E. siis paljud ärid jäävad kajastamata ning kui võtta seda asja sellest vaatenurgast, et petturid jahivad pigem uusi kasutajaid (kes tihtipeale on autentimata), siis võib lõpptulemuseks olla see, et pettur saab rahulikumalt edasi tegeleda (tihtipeale ei leia uued kasutajad ka Seadusega Pahuksis foorumit teiste seast ülesse.)... |
Arvad, et uued kasutajad leiavad pigem petturi profiili, kuhu negatiivse tagasiside kirjutavad ja foorumisse ei maini sellest sõnagi?
No ei usu tegelikult eriti. |
Miskipärast jääb petufoorumi teemades tihti silma selliseid tüüpe, kes suu (heal juhul) alles siis avavad kui teema olemas.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2008 17:34:12
|
|
|
Reeglina pole nad vist isegi profiili sõnakestki petturile kirjutanud?
Need on need kiriku peksukotid? No praegune muudatus ei mängiks ses osas mingit rolli.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 17:34:48
|
|
|
Peturid jäävad petturiteks sinna ei saa midagi teha
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:36:26
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Reeglina pole nad vist isegi profiili sõnakestki petturile kirjutanud?
Need on need kiriku peksukotid? No praegune muudatus ei mängiks ses osas mingit rolli. |
Mõne puhul siiski mängiks rolli.
| reints kirjutas: |
| Peturid jäävad petturiteks sinna ei saa midagi teha |
Ning lollid jäävad ikkagi oma rahast nii või teisiti ilma, ükskõik kui piirav või reeglistatud keskkond on.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 17:38:31
|
|
|
Täpselt
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2008 17:39:12
|
|
|
| Peaasi, et kõik kommenteerida saaks, see on tähtis.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 17:43:18
|
|
|
Miks peaksid kõik komenteerida saama ?
siis tekibki see 10 konto variant ju
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka 
viimati muutis reints 05.02.2008 17:44:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
05.02.2008 17:43:34
|
|
|
Kas ei ole otstarbekam sel juhul panna profiililehele link "Näita ka autentimata kasutajate kommentaare", mis avab ka need kommentaarid (eeldades, et need vaikimisi nähtaval ei ole)?
Koodikirjutamine on selle variandi puhul minimaalne.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:44:16
|
|
|
| reints kirjutas: |
Miks peaksid kõik komenteerida saama ?  |
Miks mitte?
Sellisele uuendusele võiks mõelda siis kui kogu ärifoorum on vaid autentinud kasutajatele- Hetkel liigub seal ka nö "tuvastamata" kasutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 17:45:33
|
|
|
| reints kirjutas: |
Miks peaksid kõik komenteerida saama ?
siis tekibki see 10 konto <b>variant</b> ju |
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2008 17:45:57
|
|
|
| reints kirjutas: |
Miks peaksid kõik komenteerida saama ?
siis tekibki see 10 konto <b>variant</b> ju |
Seda ma tegelikult tahangi teada saada, see oli öeldud ebatõsiselt.
Väidetakse, et kommentaarid niikuinii midagi ei loe ja petta saadakse ikka, siis miks kommentaarid üldse vajalikud on? Et jäävad ära mõned kasutajat iseloomustavad kommentaarid, siis halb lugu.
viimati muutis Elof 05.02.2008 17:47:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 17:46:52
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| reints kirjutas: |
Miks peaksid kõik komenteerida saama ?
siis tekibki see 10 konto <b>variant</b> ju |
Seda ma tegelikult tahangi teada saada, see oli öeldud ebatõsiselt.
Väidetakse, et kommentaarid niikuinii midagi ei loe ja petta saadakse ikka, siis miks kommentaarid üldse vajalikud on? |
Neile kes kommentaare jäglivad, neile on tarvilikud. Need, kes ei jälgi - neil on niikuinii ükskõik.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
05.02.2008 17:51:54
|
|
|
| Ei saa aru nendest, kes "ei viitsi jamada" ID kaardiga. Endal polnud ka mitu aastat ID kaarti, kuid avalduse sisseandmiseks kulus 10 minutit ja kätte sai 5 päeva pärast. Ajakulu kokku alla poole tunni. Kus see "jamamine" on?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
05.02.2008 17:55:39
|
|
|
Kas avalduse andsid neti teel ja kaart tuli postkasti? Kui mitte, siis on jamamine.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
05.02.2008 18:06:26
|
|
|
Kas sa pangakaardi saad ka neti teel teha või ? ja äkki juhiload
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
05.02.2008 18:15:38
|
|
|
Aga mina pakuks sellise variandi välja et
Kui kasutaja on äriteemas postitanud, siis saab talle kommentaari anda. Oleks ju mõistlikum, sest osta saab ju ka ilma ID autentimata...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.02.2008 18:15:57
|
|
|
| Invention kirjutas: |
| Ei saa aru nendest, kes "ei viitsi jamada" ID kaardiga. |
Inimesed on erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
05.02.2008 18:19:04
|
|
|
| Telempe kirjutas: |
| Kas avalduse andsid neti teel ja kaart tuli postkasti? Kui mitte, siis on jamamine. |
Igaühe enda rida, kui väga viitsitakse liigutada ennast, et oma elu mugavamaks teha.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.02.2008 18:23:18
|
|
|
Ma pakuks välja sellise variandi, et kõik ID-kaardi põhimõttelised vastased võiks ära bännida kui ebausaldusväärsed
tegelased - ID-kaart on ju ikkagi seadusega kohustuslikuks tehtud ja kes seadust rikub, see on ju poolel teel vanglasse
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.02.2008 18:25:53
|
|
|
ei olnud naljakas
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|