Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 21:35:48 vasta tsitaadiga

MaxPower, http://www.euronics.ee/ee/eshop?product=KDL40W3000 see või?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 21.01.2008 23:12:10 vasta tsitaadiga

see jah aga mitte sealt poest vaid http://www.photopoint.ee/toode.php?id=13423
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XXL
HV kasutaja
XXL

liitunud: 20.06.2003




sõnum 21.01.2008 23:52:57 vasta tsitaadiga

bbad kirjutas:
miga kirjutas:
Ise olen juba paar kuud sellise 42" isendi omanik TH-42PV70P
Mitte ühtki halba sõna selle teleka kohta, ületas mu ootused suuresti thumbs_up.gif


Samad sõnad sama isendi kohta, mitte ühtegi halba sõna ei oska öelda.
Annaks veel sellise lingi:
http://www.eisa-awards.eu/2007/node/719
Sealt on näha, et selle mudeli näol on tegu parima tootega omas klassis 2007/2008 aastal. thumbs_up.gif


Kuidas sellega ka tavatelevisiooni (näit. starmani kaabel) pilt on?
Kas tasuks vaadata ka mõnda teist mudelit (kas konkreetne mudel pole juba vananenud?) või lcd-d samas hinnaklassis?
Kust sellist hetkel kõige soodsam omastada?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbad
Kreisi kasutaja
bbad

liitunud: 16.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 23:55:51 vasta tsitaadiga

Hetkel kõige soodsam seda Panasonicu plasmat soetada Plussmiinuse poest, juhul, kui nad kõik juba läbi müüdud ei ole
edit: see konkreetne mudel(ipõlvkond) hetkel Panasonicu kõige uuem kraam plasma vallas.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 00:13:21 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kosta midagi LG 37LY95 (S-IPS paneel) 37LF65 (S-IPS paneel) ja LG 37LF75 (Full HD Color Active Matrix S-IPS) kohta. Saab neid siinmail juba oma silmaga ka kaemas k'ia kuskil? Või on orienteeruv aeg, mil poodi ilmuvad. Rääkige julgesti icon_smile.gif
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 15:13:02 vasta tsitaadiga

bbad kirjutas:
Hetkel kõige soodsam seda Panasonicu plasmat soetada Plussmiinuse poest, juhul, kui nad kõik juba läbi müüdud ei ole
edit: see konkreetne mudel(ipõlvkond) hetkel Panasonicu kõige uuem kraam plasma vallas.
CES 2008 kuulutati välja ning märts-aprill tulevad müüki uued, G11 paneeliga plasmad. (PV/PX) 80, 800 ja 850 seeria. 80 seeria on HD Ready, ülejäänud kõik FullHD paneelid.
Viide ka lugemiseks: http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=683394

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass5
HV vaatleja
sass5

liitunud: 05.12.2005




sõnum 22.01.2008 20:27:25 vasta tsitaadiga

Mhh aidake veel soovitusega, väikesesse tuppa vaja 26 tollist telekat, silma jäi SEE, hind ka sobiks, 10 kilo olemas, aga kellelgi kommentaare on selle teleka kohta? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 21:28:02 vasta tsitaadiga

Kuidas saada sellest aru:
tsitaat:
Suurem osa meil müüdavatest uuematest teleritest toetavad nn. HD-Ready formaati - nende telerite ekraanid toetavad kuni 1366 x 768 ekraanipunktiga telepildi näitamist. Õnneks oskavad sellised telerid kenasti teha kõrgema resolutsiooniga pildist väiksema ning seda ka ekraanil näidata. Sellisel juhul on telerid võimelised ka nendeni jõudvast täisformaadis HDTV pildist võtma välja maksimumi, milleks nad võimelised on.


Teleka native ongi 1366x768, kuid manual väidab et arvutiekraani ja muu seadme taga võimaldab 1080p ja 1080i. Keegi targem võiks kommenteerida. Ehk oma masinast võin ma full-hd-d vaadata aga otse, kasvõi elioni hdtv kanalilt, skaleerib telekas pildi ikka oma native resosse?

edit: Viitsisin vahepeal end harida. Tegin selgeks füüsilised pikslid ja sain infot et hdready võib tähendada nii 1080p valmidust füüsiliselt, kuid tüüner ei toeta siiski fullhd-d. Manualist ega kodulehelt ei loe välja, kas mu telekal on siis füüsiliselt siiski fullhd ja tüüner on hdready..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 21:31:39 vasta tsitaadiga

sass5 kirjutas:
Mhh aidake veel soovitusega, väikesesse tuppa vaja 26 tollist telekat, silma jäi SEE, hind ka sobiks, 10 kilo olemas, aga kellelgi kommentaare on selle teleka kohta? icon_rolleyes.gif


Vaatenurgad on kahtlaselt väikesed.. Kui euronicsi lehel olev info tõele vastab ikka.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 22.01.2008 21:39:21 vasta tsitaadiga

samsung le46m87bdx on see hea telekas.
kogemusi kellelgi thumbs_up.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 21:42:01 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Kuidas saada sellest aru:
tsitaat:
Suurem osa meil müüdavatest uuematest teleritest toetavad nn. HD-Ready formaati - nende telerite ekraanid toetavad kuni 1366 x 768 ekraanipunktiga telepildi näitamist. Õnneks oskavad sellised telerid kenasti teha kõrgema resolutsiooniga pildist väiksema ning seda ka ekraanil näidata. Sellisel juhul on telerid võimelised ka nendeni jõudvast täisformaadis HDTV pildist võtma välja maksimumi, milleks nad võimelised on.


Teleka native ongi 1366x768, kuid manual väidab et arvutiekraani ja muu seadme taga võimaldab 1080p ja 1080i. Keegi targem võiks kommenteerida. Ehk oma masinast võin ma full-hd-d vaadata aga otse, kasvõi elioni hdtv kanalilt, skaleerib telekas pildi ikka oma native resosse?

edit: Viitsisin vahepeal end harida. Tegin selgeks füüsilised pikslid ja sain infot et hdready võib tähendada nii 1080p valmidust füüsiliselt, kuid tüüner ei toeta siiski fullhd-d. Manualist ega kodulehelt ei loe välja, kas mu telekal on siis füüsiliselt siiski fullhd ja tüüner on hdready..

Sain juba vastuse, tänan kaasa mõtlemast icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 22:00:44 vasta tsitaadiga

Tuleb äkki veel mõni soovitus 42" teleri kohta, ~30k...
Siis saaks mitme hulgast oma silmaga "parima" valida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 22:10:40 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tuleb äkki veel mõni soovitus 42" teleri kohta, ~30k...
Siis saaks mitme hulgast oma silmaga "parima" valida thumbs_up.gif

pixmaniast 52" Full HD Sharp Aquous.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 22:11:22 vasta tsitaadiga

virx, max 42", suurem ei mahu ära icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 23:15:08 vasta tsitaadiga

Sikupilli OnOff'st Sharp 42XD1E, 26K. Eelmise põlvkonna FullHD tippmudel. Garanteerib vähemalt selle, et parimad võimalikud filtrid on sees, et tava ehk siis SD signaali maksimaalse kvaliteediga näidata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cat
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004




sõnum 23.01.2008 00:14:23 vasta tsitaadiga

Äkki oskab keegi öelda mis vahe on panasonic TX-32LM70P ja TX-32LX70P. Ja kui nüüd valikusse jäänud kas üks neist Panasonicutest, Sony KDL-32S2800K või KDL-32U3000K,Philips 32PFL7782D/12 või Samsung LE32R81WX, siis millist eelistaksite teie? Tänud kes viitsivad vastata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rehi
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2006




sõnum 23.01.2008 14:43:47 vasta tsitaadiga

cat kirjutas:
Äkki oskab keegi öelda mis vahe on panasonic TX-32LM70P ja TX-32LX70P.


Põhiline vahe on selles, et LX seerial on 100 hz ja pisut kõrgem dünaamiline kontrast (väidetavalt).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 15:51:31 vasta tsitaadiga

Soovitakski sellest loetelust kas TX32LX70 või siis 32PFL7782
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass5
HV vaatleja
sass5

liitunud: 05.12.2005




sõnum 23.01.2008 19:06:59 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:


Vaatenurgad on kahtlaselt väikesed.. Kui euronicsi lehel olev info tõele vastab ikka.


Selles osas Euronics juba parandused tegi, aga muidu peaks ok telekas olema?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoX
HV kasutaja
RistoX

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 21:22:59 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
samsung le46m87bdx on see hea telekas.
kogemusi kellelgi thumbs_up.gif


Hmm.. mul hetkeline segadus selle mudeliga seoses:

Siin LE-46M87BD :

http://www.e-market.ee/?p=2&tp=529&r=5079 HIND 31,000.-
ja
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=15245 HIND 27,890.-

Ning siin LE-46M87BDX

http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=LE46M87BDX HIND 38,995.-
ja
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=59253 HIND 41,300.-


On need üks ja sama mudel või on mingid määravad erinevused? Samsa tootjalehelt leidsin ainult tolle esimese, ilma X-ta. Või vaatan ma ise millestki mööda - päris suured hinnavahed on! Ka E-market ja PhotoPoint vahe 4K+ on suht märkimisväärne. Kommentaarid/arvamused?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 23.01.2008 22:09:53 vasta tsitaadiga

RistoX kirjutas:
kraaks kirjutas:
samsung le46m87bdx on see hea telekas.
kogemusi kellelgi thumbs_up.gif


Hmm.. mul hetkeline segadus selle mudeliga seoses:

Siin LE-46M87BD :

http://www.e-market.ee/?p=2&tp=529&r=5079 HIND 31,000.-
ja
http://www.photopoint.ee/toode.php?id=15245 HIND 27,890.-

Ning siin LE-46M87BDX

http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=LE46M87BDX HIND 38,995.-
ja
http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=1&iItemID=59253 HIND 41,300.-


On need üks ja sama mudel või on mingid määravad erinevused? Samsa tootjalehelt leidsin ainult tolle esimese, ilma X-ta. Või vaatan ma ise millestki mööda - päris suured hinnavahed on! Ka E-market ja PhotoPoint vahe 4K+ on suht märkimisväärne. Kommentaarid/arvamused?

Vaata siis juba veidi uuemat mudelit https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/73168/

_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 23.01.2008 22:42:16 vasta tsitaadiga

Nii sai soetatud endale selline lcd nagu seda on Samsung LE40R8. Tele kanalid tulevad minuni Viasati poolt ehk siis satipannilt. Probleeme on natuke pildi teravusega. Et kas viasatiga on üldse võimalik max. pildi kvaliteedist kätte saada või on selleks vaja elioni digi tv. Äkki kellelgi on samsungi samalaadse lcd kogemusi viasatiga. Oleks tänulik info eest !
Lisan ühe mure veel nimelt ostsin korraliku scardi ka mille panin siis kodukino ja teleka vahele ja omakorda läppari tagant läheb aux. juhe kodukino taha niiet kui nüüd panen läpparilt muusika mängima kodukino taha siis tekib kõlaritesse ragin icon_smile.gif . On selle vastu äkki mõni rohi !

Ette Tänades,
Henrive
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.01.2008 22:52:24 vasta tsitaadiga

RistoX, minu teada ei ole seal küll mingit vahet, photopointis on alati kõik odavam kuna mingit laoseisu neil ple ja kõik on ainult tellimise peale. Sai kunagi sealt videokaamera ostetud, see telliti samuti saksamaalt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 23:00:26 vasta tsitaadiga

RistoX, nendel mudelitel ei ole vahet lihtsalt koodi lõpp on kirjutamata jäetud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RistoX
HV kasutaja
RistoX

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 17:36:32 vasta tsitaadiga

Ok, tänud info eest. Nii arvasin ise ka.

eeromees, jah olen tutvunud ka selle mudeliga - LE46F86BDX. Paistab nagu selle 46"-ste seeria "luksusmudel", niiöelda.. Photopointi hinnakirja järgi on 6000.- võrra kallim ehk ca 21%. põhilised erinevused:

- 25000:1 vs 15000:1 dün. kontrast (ehk siis keskeltläbi mõneti sügavam must, sisuliselt?)
- reag. aeg 6ms vs 8ms
- "100Hz Motion Plus".

Ma ise kaldun küll arvama, et reaalset nähtav vahe ilmneks tõenäoliselt, kui ehk, siis ainult viimasel omadusel - seda ka juhul, kui enamasti vaid filme/sporti ainult vaatadki. Ma vaatan küll suht palju filme ja olengi selline väikestviisi filmifänn, aga siiski tõenäoliselt vähem, kui 60% teleka tööajast. Seetõttu IMHO on LE46M87BD antud hetkel oluliselt parema hinna/kvaliteedi suhtega ning 28K vs 34K surumise võidab siin ikkagi esimene.

Kohaletoimetamisega on mul aega küll, osta ei kavatse ka kohe täna/homme, vaid lähitulevikus, nii et selles mõttes PhotoPointi null laoseis pole oluline. Firmadest kipun siiski Samsat eelistama, aga kaen ka Sharp-i. Philips/LG kuuldavasti veidi kehvemate mustadega, Sony aga kõrgemas hinnaklassis teistest meie maal. Vähemalt selline üldpilt jäänud mõned päevad LCDTV maailmas ringi tuhlates.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:46:13 vasta tsitaadiga

see telerite valimine on ikka täiesti kohutav katsumus.
1)vaatasin praegu samsung f86 manuali, on see tõsi, et 40'' mudel toetab arvuti reso max 1440×900 ja 46'' mudel 1920×1080?
2)kas f86 seeria ja philipsi pfl9 kvaliteedis on suur vahe? kumb parema hinna/kvaliteedi suhtega on?

hind peaks jääma max. 30k, samas f86 on jah natuke rohkem. suurus min. 40'' ühendamine kindlasti arvutiga. signaaliks starmani digitv.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allfree
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2003




sõnum 24.01.2008 21:33:16 vasta tsitaadiga

tekkis siis selline küsimus, et mis suurusega pildikast võtta, kui akkaks vaatama umbes 2.5 meetri pealt. 42" jääb vist siiski liiga suureks ? igasugune info oleks teretulnud. ja kasutama akkaks elioni digitvd
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:35:59 vasta tsitaadiga

allfree kirjutas:
tekkis siis selline küsimus, et mis suurusega pildikast võtta, kui akkaks vaatama umbes 2.5 meetri pealt. 42" jääb vist siiski liiga suureks ? igasugune info oleks teretulnud.


Kehtib selline reegel, et teleka diagonaal X 3 ...ehk kui diagonaal on 42" = 106 cm,siis korruta 3 ja saad, et kuskil 3,5 m oleks suht hea vaadata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanpht
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 25.01.2008 02:00:20 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Sellel Thomsonil on Samsungi paneel sees. S-seeria kui ma õigesti mäletan.
S71 oli vist.


sees on Samsung LTA400WT-L17 maatriks. 1368x768 reso puhul andis 1:1 pixelmapi nii VGA kui HDMI-2 kaudu (videokaart ati radeon 9800). Fantastiline telekas.


allfree kirjutas:
tekkis siis selline küsimus, et mis suurusega pildikast võtta, kui akkaks vaatama umbes 2.5 meetri pealt. 42" jääb vist siiski liiga suureks ? igasugune info oleks teretulnud. ja kasutama akkaks elioni digitvd


sõltub kas SD või HD kontent. HD puhul võib ka lähemal istuda, piksel väike. Üldiselt võib uurida siit artiklist http://www.hdtvtest.co.uk/Article/How-Far-Should-I-Sit.php
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 25.01.2008 19:45:00 vasta tsitaadiga

kas viasat annab sama pildi kvaliteedi välja lcd kui elioni digi tv ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 19:51:49 vasta tsitaadiga

Henrive kirjutas:
kas viasat annab sama pildi kvaliteedi välja lcd kui elioni digi tv ?

Viasati pilt on vähemalt sama hea kui mitte parem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 25.01.2008 19:56:35 vasta tsitaadiga

ok . siis tekib küsimus seoses teleriga mis sai so etatud samsung le40r81. Arvasin et äkki viga viasatis. nimelt pilt pole selge kiirete kaadri vahetustega tekib näiteks inimeste ümber ruudustik, pildil nagu puuduks sujuvus ! Või ongi asi teleris ?

Tänades,
Henrive
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 20:13:07 vasta tsitaadiga

hmm... kui ruudud, siis mis ta sul signaalikvaliteediks ja -tugevuseks näitab? kvaliteet peaks kindlasti 100% peal olema.
mulgi see viasat ja LCD teler ning pole sellist asja küll täheldanud. üle kolme aasta olen klient olnud, kõik tip-top. thumbs_up.gif
äkki teleril mingi "signaali parandusprogramm" peal, mis võib seda tekitada?


viimati muutis SKG 25.01.2008 20:14:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 25.01.2008 20:13:51 vasta tsitaadiga

okei hetkel näitab 54 tugevus ja kvaliteet 49. üldiselt siis võin helistada viasati ja öelda et signaal liiga kehva ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 20:18:06 vasta tsitaadiga

Henrive kirjutas:
okei hetkel näitab 54 tugevus ja kvaliteet 49. üldiselt siis võin helistada viasati ja öelda et signaal liiga kehva ?

kui signaal on kõikuv/kehv, siis tekivadki digisignaali puhul pilti ruudud. 49% on minu arust ikka väga nõrk. icon_rolleyes.gif
sest no selle väikse panniga on vabalt võimalik kvaliteet 100% peale saada... kes selle antenni paigaldas? kui keegi VIASAT-i poolt tellitud, siis on tehtud tööle ka mingi garantii icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 25.01.2008 20:19:07 vasta tsitaadiga

okei pommitan kohe viasati. igaljuhul tänud Skeptik ! paigaldasid mingid tüübid viasati poolt kes tegid altuurat.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 26.01.2008 20:07:59 vasta tsitaadiga

ei leia enam teemat, oli vist ostuabi või pildikastide all,
juttu oli sellest, et full HD telekas ei näidanud arvutimonitorina 1000+ rida pilti
ja et turul võib olla mingeid liba Full HD telekaid ...
midagi oli veel sarnast juttu http://www.iltalehti.fi/digi/200711256895516_dg.shtml artikliga

_________________
M: tindiprinterskanner HP (tint otsas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 20:09:17 vasta tsitaadiga

Mis takistused tal olla saavad kui paneel füüsiliselt lubab? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 26.01.2008 20:31:16 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Mis takistused tal olla saavad kui paneel füüsiliselt lubab? icon_neutral.gif
mingi kala osadega või kõigiga, pole uurinud...
aga http://www.p4c.philips.com/files/4/42pfl7682d_12/42pfl7682d_12_pss_fin.pdf väidab:
Tietokoneformaatit
Resoluutio
Virkistystaajuus
640 x 480
60, 72, 75, 85 Hz
800 x 600
60, 72, 75, 85 Hz
1 024 x 768
60, 70, 75, 85 Hz
niiet arvutimonitorina mõtettu
jaanpht kirjutas:
http://www.hdtvtest.co.uk/Article/How-Far-Should-I-Sit.php
tundub hea artikkel, süvenen kui mahti saan
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 26.01.2008 21:27:17 vasta tsitaadiga

LE46N87BD....ostsin siis selle ära. umm ärge ütelge , et nihu, kui, siis , andke nõu, mida parandada. SAMSUNG.
telekas viasati taga beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif icon_redface.gif
tulevikus tuleb ka ps3.

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 12:56:17 vasta tsitaadiga

Mida arvata Philips PF7531D'st? Või siis PFL5522D? 32" variandid mõlemad.

7531 kohta ei leidnud netist eriti midagi. 5522D kohta öeldi ühel lehel nii:
"poor motion handling capabilities."
Mis see siis tähendab, et liikuvad objektid on halva kvaliteediga vms? icon_razz.gif

A ja keegi võiks öelda mõne hea LCD telerite review lehekülje.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 13:28:56 vasta tsitaadiga

MiXeR, seitsmes seeria on ikka parema pildiga Philipsil kui viies, aga teie valitud mudel on kuidagi vananenud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 13:50:52 vasta tsitaadiga

http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=32PFL7962D/12 see oleks siis etem?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 13:58:10 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
http://www.plussmiinus.ee/ee/elutuba/moodne_teler?vaata=32PFL7962D/12 see oleks siis etem?

Too mul on. Pilti näitab 8)
Suurt lcd-d ostes tuleb arvestada, et filmikaameraga filmitud film ei ole see mis ta on sul kineskoobi taga. Kõik on nüüdsest oma teravusega nagu videokaameraga. Aga isiklikult mind see ei sega vaid pigem annab reaalsust filmile ja seal olevale tegevusele et see olekski nagu võetud kohe hetk ja praegu.
Kuigi csi-d kannatas veel kineskoobiga uurida, siis lcd-ga naera ennast surnuks kui mööda on teravustamised ja kaamera-/näitlejatöö icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 14:03:11 vasta tsitaadiga

A kas nendel 5'ndal ja 7'ndal seerial on suur vahe? icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 16:15:26 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
A kas nendel 5'ndal ja 7'ndal seerial on suur vahe? icon_razz.gif

Jah, parem pildiparandus ja paneel.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 27.01.2008 22:41:45 vasta tsitaadiga

link :: SAMSUNG LE40R81WX

Oleks vaja abi 37-40 lcd teleri soetamisel. Televiisor peaks olema valget värvi. Endale on silma jäänud antud isend SAMSUNG LE40R81WX Kellelgi kokkupuuteid on olnud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 22:57:52 vasta tsitaadiga

TombcaT, täiesti normaalne telekas, oma hinnaklassis, ega praegusel turul rohkem valgeid telekaid ei liigu.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 01:43:36 vasta tsitaadiga

mul oleks natuke abi vaja...tundub et pfl9 seeria telekas langes minu jaoks konkurentsist välja, kuna ambilight ei ole mulle vajalik ja valikusse tuli juurde hoopis sony seeriast w3000 või x3000/x3500, eriti kuna siin mõned lehed enne sai kõvasti kiita sony, eriti tavalise signaali kvaliteedi koha pealt.

kui nüüd võrrelda samsungi f86 seeriat ja neid sonysid, siis kumba võiks eelistada. googeldades leidsin ühe adekvaatse teema selle kohta, kus kaldus arvamus natukene sony poole kvaliteedi pärast a välimuse poolest olid arvamused samsungi kasuks enamasti. a nüüd tahaks teada ka mida inimesed eestis arvavad. ja samuti kust võiks neid telekaid kõige parema hinnaga leida, nii 40" kui ka 46"

sonyl on need tüünerid värgid peal, a kuulsin, et selleks on vaja mingit conaxi moodulit, et starmani digitv kaart seal tööle hakkaks, mis need asjad lisaks maksma lähevad?

aitäh.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 28.01.2008 02:00:27 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
mul oleks natuke abi vaja...tundub et pfl9 seeria telekas langes minu jaoks konkurentsist välja, kuna ambilight ei ole mulle vajalik ja valikusse tuli juurde hoopis sony seeriast w3000 või x3000/x3500, eriti kuna siin mõned lehed enne sai kõvasti kiita sony, eriti tavalise signaali kvaliteedi koha pealt.

kui nüüd võrrelda samsungi f86 seeriat ja neid sonysid, siis kumba võiks eelistada. googeldades leidsin ühe adekvaatse teema selle kohta, kus kaldus arvamus natukene sony poole kvaliteedi pärast a välimuse poolest olid arvamused samsungi kasuks enamasti. a nüüd tahaks teada ka mida inimesed eestis arvavad. ja samuti kust võiks neid telekaid kõige parema hinnaga leida, nii 40" kui ka 46"

sonyl on need tüünerid värgid peal, a kuulsin, et selleks on vaja mingit conaxi moodulit, et starmani digitv kaart seal tööle hakkaks, mis need asjad lisaks maksma lähevad?

aitäh.

Samsa ja Sony pole ju vähemalt hinnas võrreldavad. Kui hind pole sulle takistuseks, siis usun, et Sony. Ise oman F86 ja rahul (väga hea kontrasti suhe, 100Hz, 24p tugi, 3xHDMI, USB). Aga samas kes oma telekat laitma hakkab?? icon_lol.gif
Eesti parimate hindade leidmisel alati abiks HV https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/73168/ ja https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/77707/

_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.