|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XXL
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2003
|
21.01.2008 23:52:57
|
|
|
| bbad kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Ise olen juba paar kuud sellise 42" isendi omanik TH-42PV70P
Mitte ühtki halba sõna selle teleka kohta, ületas mu ootused suuresti  |
Samad sõnad sama isendi kohta, mitte ühtegi halba sõna ei oska öelda.
Annaks veel sellise lingi:
http://www.eisa-awards.eu/2007/node/719
Sealt on näha, et selle mudeli näol on tegu parima tootega omas klassis 2007/2008 aastal.  |
Kuidas sellega ka tavatelevisiooni (näit. starmani kaabel) pilt on?
Kas tasuks vaadata ka mõnda teist mudelit (kas konkreetne mudel pole juba vananenud?) või lcd-d samas hinnaklassis?
Kust sellist hetkel kõige soodsam omastada?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbad
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2008
|
21.01.2008 23:55:51
|
|
|
Hetkel kõige soodsam seda Panasonicu plasmat soetada Plussmiinuse poest, juhul, kui nad kõik juba läbi müüdud ei ole
edit: see konkreetne mudel(ipõlvkond) hetkel Panasonicu kõige uuem kraam plasma vallas.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
22.01.2008 00:13:21
|
|
|
Oskab keegi kosta midagi LG 37LY95 (S-IPS paneel) 37LF65 (S-IPS paneel) ja LG 37LF75 (Full HD Color Active Matrix S-IPS) kohta. Saab neid siinmail juba oma silmaga ka kaemas k'ia kuskil? Või on orienteeruv aeg, mil poodi ilmuvad. Rääkige julgesti
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2008 15:13:02
|
|
|
| bbad kirjutas: |
Hetkel kõige soodsam seda Panasonicu plasmat soetada Plussmiinuse poest, juhul, kui nad kõik juba läbi müüdud ei ole
edit: see konkreetne mudel(ipõlvkond) hetkel Panasonicu kõige uuem kraam plasma vallas. |
CES 2008 kuulutati välja ning märts-aprill tulevad müüki uued, G11 paneeliga plasmad. (PV/PX) 80, 800 ja 850 seeria. 80 seeria on HD Ready, ülejäänud kõik FullHD paneelid.
Viide ka lugemiseks: http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=683394
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass5
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
22.01.2008 20:27:25
|
|
|
Mhh aidake veel soovitusega, väikesesse tuppa vaja 26 tollist telekat, silma jäi SEE, hind ka sobiks, 10 kilo olemas, aga kellelgi kommentaare on selle teleka kohta?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.01.2008 21:28:02
|
|
|
Kuidas saada sellest aru:
| tsitaat: |
Suurem osa meil müüdavatest uuematest teleritest toetavad nn. HD-Ready formaati - nende telerite ekraanid toetavad kuni 1366 x 768 ekraanipunktiga telepildi näitamist. Õnneks oskavad sellised telerid kenasti teha kõrgema resolutsiooniga pildist väiksema ning seda ka ekraanil näidata. Sellisel juhul on telerid võimelised ka nendeni jõudvast täisformaadis HDTV pildist võtma välja maksimumi, milleks nad võimelised on.
|
Teleka native ongi 1366x768, kuid manual väidab et arvutiekraani ja muu seadme taga võimaldab 1080p ja 1080i. Keegi targem võiks kommenteerida. Ehk oma masinast võin ma full-hd-d vaadata aga otse, kasvõi elioni hdtv kanalilt, skaleerib telekas pildi ikka oma native resosse?
edit: Viitsisin vahepeal end harida. Tegin selgeks füüsilised pikslid ja sain infot et hdready võib tähendada nii 1080p valmidust füüsiliselt, kuid tüüner ei toeta siiski fullhd-d. Manualist ega kodulehelt ei loe välja, kas mu telekal on siis füüsiliselt siiski fullhd ja tüüner on hdready..
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
22.01.2008 21:31:39
|
|
|
| sass5 kirjutas: |
Mhh aidake veel soovitusega, väikesesse tuppa vaja 26 tollist telekat, silma jäi SEE, hind ka sobiks, 10 kilo olemas, aga kellelgi kommentaare on selle teleka kohta?  |
Vaatenurgad on kahtlaselt väikesed.. Kui euronicsi lehel olev info tõele vastab ikka.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
22.01.2008 21:39:21
|
|
|
samsung le46m87bdx on see hea telekas.
kogemusi kellelgi
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.01.2008 21:42:01
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Kuidas saada sellest aru:
| tsitaat: |
Suurem osa meil müüdavatest uuematest teleritest toetavad nn. HD-Ready formaati - nende telerite ekraanid toetavad kuni 1366 x 768 ekraanipunktiga telepildi näitamist. Õnneks oskavad sellised telerid kenasti teha kõrgema resolutsiooniga pildist väiksema ning seda ka ekraanil näidata. Sellisel juhul on telerid võimelised ka nendeni jõudvast täisformaadis HDTV pildist võtma välja maksimumi, milleks nad võimelised on.
|
Teleka native ongi 1366x768, kuid manual väidab et arvutiekraani ja muu seadme taga võimaldab 1080p ja 1080i. Keegi targem võiks kommenteerida. Ehk oma masinast võin ma full-hd-d vaadata aga otse, kasvõi elioni hdtv kanalilt, skaleerib telekas pildi ikka oma native resosse?
edit: Viitsisin vahepeal end harida. Tegin selgeks füüsilised pikslid ja sain infot et hdready võib tähendada nii 1080p valmidust füüsiliselt, kuid tüüner ei toeta siiski fullhd-d. Manualist ega kodulehelt ei loe välja, kas mu telekal on siis füüsiliselt siiski fullhd ja tüüner on hdready.. |
Sain juba vastuse, tänan kaasa mõtlemast
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
22.01.2008 22:00:44
|
|
|
Tuleb äkki veel mõni soovitus 42" teleri kohta, ~30k...
Siis saaks mitme hulgast oma silmaga "parima" valida
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
22.01.2008 22:10:40
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Tuleb äkki veel mõni soovitus 42" teleri kohta, ~30k...
Siis saaks mitme hulgast oma silmaga "parima" valida  |
pixmaniast 52" Full HD Sharp Aquous.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
22.01.2008 22:11:22
|
|
|
virx, max 42", suurem ei mahu ära
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2008 23:15:08
|
|
|
Sikupilli OnOff'st Sharp 42XD1E, 26K. Eelmise põlvkonna FullHD tippmudel. Garanteerib vähemalt selle, et parimad võimalikud filtrid on sees, et tava ehk siis SD signaali maksimaalse kvaliteediga näidata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cat
HV vaatleja
liitunud: 17.05.2004
|
23.01.2008 00:14:23
|
|
|
| Äkki oskab keegi öelda mis vahe on panasonic TX-32LM70P ja TX-32LX70P. Ja kui nüüd valikusse jäänud kas üks neist Panasonicutest, Sony KDL-32S2800K või KDL-32U3000K,Philips 32PFL7782D/12 või Samsung LE32R81WX, siis millist eelistaksite teie? Tänud kes viitsivad vastata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rehi
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2006
|
23.01.2008 14:43:47
|
|
|
| cat kirjutas: |
| Äkki oskab keegi öelda mis vahe on panasonic TX-32LM70P ja TX-32LX70P. |
Põhiline vahe on selles, et LX seerial on 100 hz ja pisut kõrgem dünaamiline kontrast (väidetavalt).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
23.01.2008 15:51:31
|
|
|
| Soovitakski sellest loetelust kas TX32LX70 või siis 32PFL7782
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass5
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
23.01.2008 19:06:59
|
|
|
| time123 kirjutas: |
Vaatenurgad on kahtlaselt väikesed.. Kui euronicsi lehel olev info tõele vastab ikka. |
Selles osas Euronics juba parandused tegi, aga muidu peaks ok telekas olema?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
23.01.2008 22:42:16
|
|
|
Nii sai soetatud endale selline lcd nagu seda on Samsung LE40R8. Tele kanalid tulevad minuni Viasati poolt ehk siis satipannilt. Probleeme on natuke pildi teravusega. Et kas viasatiga on üldse võimalik max. pildi kvaliteedist kätte saada või on selleks vaja elioni digi tv. Äkki kellelgi on samsungi samalaadse lcd kogemusi viasatiga. Oleks tänulik info eest !
Lisan ühe mure veel nimelt ostsin korraliku scardi ka mille panin siis kodukino ja teleka vahele ja omakorda läppari tagant läheb aux. juhe kodukino taha niiet kui nüüd panen läpparilt muusika mängima kodukino taha siis tekib kõlaritesse ragin . On selle vastu äkki mõni rohi !
Ette Tänades,
Henrive
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
23.01.2008 22:52:24
|
|
|
| RistoX, minu teada ei ole seal küll mingit vahet, photopointis on alati kõik odavam kuna mingit laoseisu neil ple ja kõik on ainult tellimise peale. Sai kunagi sealt videokaamera ostetud, see telliti samuti saksamaalt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
23.01.2008 23:00:26
|
|
|
| RistoX, nendel mudelitel ei ole vahet lihtsalt koodi lõpp on kirjutamata jäetud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RistoX
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002
|
24.01.2008 17:36:32
|
|
|
Ok, tänud info eest. Nii arvasin ise ka.
eeromees, jah olen tutvunud ka selle mudeliga - LE46F86BDX. Paistab nagu selle 46"-ste seeria "luksusmudel", niiöelda.. Photopointi hinnakirja järgi on 6000.- võrra kallim ehk ca 21%. põhilised erinevused:
- 25000:1 vs 15000:1 dün. kontrast (ehk siis keskeltläbi mõneti sügavam must, sisuliselt?)
- reag. aeg 6ms vs 8ms
- "100Hz Motion Plus".
Ma ise kaldun küll arvama, et reaalset nähtav vahe ilmneks tõenäoliselt, kui ehk, siis ainult viimasel omadusel - seda ka juhul, kui enamasti vaid filme/sporti ainult vaatadki. Ma vaatan küll suht palju filme ja olengi selline väikestviisi filmifänn, aga siiski tõenäoliselt vähem, kui 60% teleka tööajast. Seetõttu IMHO on LE46M87BD antud hetkel oluliselt parema hinna/kvaliteedi suhtega ning 28K vs 34K surumise võidab siin ikkagi esimene.
Kohaletoimetamisega on mul aega küll, osta ei kavatse ka kohe täna/homme, vaid lähitulevikus, nii et selles mõttes PhotoPointi null laoseis pole oluline. Firmadest kipun siiski Samsat eelistama, aga kaen ka Sharp-i. Philips/LG kuuldavasti veidi kehvemate mustadega, Sony aga kõrgemas hinnaklassis teistest meie maal. Vähemalt selline üldpilt jäänud mõned päevad LCDTV maailmas ringi tuhlates.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
24.01.2008 20:46:13
|
|
|
see telerite valimine on ikka täiesti kohutav katsumus.
1)vaatasin praegu samsung f86 manuali, on see tõsi, et 40'' mudel toetab arvuti reso max 1440×900 ja 46'' mudel 1920×1080?
2)kas f86 seeria ja philipsi pfl9 kvaliteedis on suur vahe? kumb parema hinna/kvaliteedi suhtega on?
hind peaks jääma max. 30k, samas f86 on jah natuke rohkem. suurus min. 40'' ühendamine kindlasti arvutiga. signaaliks starmani digitv.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allfree
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2003
|
24.01.2008 21:33:16
|
|
|
| tekkis siis selline küsimus, et mis suurusega pildikast võtta, kui akkaks vaatama umbes 2.5 meetri pealt. 42" jääb vist siiski liiga suureks ? igasugune info oleks teretulnud. ja kasutama akkaks elioni digitvd
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
24.01.2008 21:35:59
|
|
|
| allfree kirjutas: |
| tekkis siis selline küsimus, et mis suurusega pildikast võtta, kui akkaks vaatama umbes 2.5 meetri pealt. 42" jääb vist siiski liiga suureks ? igasugune info oleks teretulnud. |
Kehtib selline reegel, et teleka diagonaal X 3 ...ehk kui diagonaal on 42" = 106 cm,siis korruta 3 ja saad, et kuskil 3,5 m oleks suht hea vaadata
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanpht
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
25.01.2008 02:00:20
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Sellel Thomsonil on Samsungi paneel sees. S-seeria kui ma õigesti mäletan.
S71 oli vist.
|
sees on Samsung LTA400WT-L17 maatriks. 1368x768 reso puhul andis 1:1 pixelmapi nii VGA kui HDMI-2 kaudu (videokaart ati radeon 9800). Fantastiline telekas.
| allfree kirjutas: |
| tekkis siis selline küsimus, et mis suurusega pildikast võtta, kui akkaks vaatama umbes 2.5 meetri pealt. 42" jääb vist siiski liiga suureks ? igasugune info oleks teretulnud. ja kasutama akkaks elioni digitvd |
sõltub kas SD või HD kontent. HD puhul võib ka lähemal istuda, piksel väike. Üldiselt võib uurida siit artiklist http://www.hdtvtest.co.uk/Article/How-Far-Should-I-Sit.php
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
25.01.2008 19:45:00
|
|
|
| kas viasat annab sama pildi kvaliteedi välja lcd kui elioni digi tv ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.01.2008 19:51:49
|
|
|
| Henrive kirjutas: |
| kas viasat annab sama pildi kvaliteedi välja lcd kui elioni digi tv ? |
Viasati pilt on vähemalt sama hea kui mitte parem.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
25.01.2008 19:56:35
|
|
|
ok . siis tekib küsimus seoses teleriga mis sai so etatud samsung le40r81. Arvasin et äkki viga viasatis. nimelt pilt pole selge kiirete kaadri vahetustega tekib näiteks inimeste ümber ruudustik, pildil nagu puuduks sujuvus ! Või ongi asi teleris ?
Tänades,
Henrive
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.01.2008 20:13:07
|
|
|
hmm... kui ruudud, siis mis ta sul signaalikvaliteediks ja -tugevuseks näitab? kvaliteet peaks kindlasti 100% peal olema.
mulgi see viasat ja LCD teler ning pole sellist asja küll täheldanud. üle kolme aasta olen klient olnud, kõik tip-top.
äkki teleril mingi "signaali parandusprogramm" peal, mis võib seda tekitada?
viimati muutis SKG 25.01.2008 20:14:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
25.01.2008 20:13:51
|
|
|
| okei hetkel näitab 54 tugevus ja kvaliteet 49. üldiselt siis võin helistada viasati ja öelda et signaal liiga kehva ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.01.2008 20:18:06
|
|
|
| Henrive kirjutas: |
| okei hetkel näitab 54 tugevus ja kvaliteet 49. üldiselt siis võin helistada viasati ja öelda et signaal liiga kehva ? |
kui signaal on kõikuv/kehv, siis tekivadki digisignaali puhul pilti ruudud. 49% on minu arust ikka väga nõrk.
sest no selle väikse panniga on vabalt võimalik kvaliteet 100% peale saada... kes selle antenni paigaldas? kui keegi VIASAT-i poolt tellitud, siis on tehtud tööle ka mingi garantii
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
25.01.2008 20:19:07
|
|
|
| okei pommitan kohe viasati. igaljuhul tänud Skeptik ! paigaldasid mingid tüübid viasati poolt kes tegid altuurat.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
26.01.2008 20:07:59
|
|
|
ei leia enam teemat, oli vist ostuabi või pildikastide all,
juttu oli sellest, et full HD telekas ei näidanud arvutimonitorina 1000+ rida pilti
ja et turul võib olla mingeid liba Full HD telekaid ...
midagi oli veel sarnast juttu http://www.iltalehti.fi/digi/200711256895516_dg.shtml artikliga
_________________ M: tindiprinterskanner HP (tint otsas) |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.01.2008 20:09:17
|
|
|
Mis takistused tal olla saavad kui paneel füüsiliselt lubab?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
26.01.2008 20:31:16
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Mis takistused tal olla saavad kui paneel füüsiliselt lubab?  |
mingi kala osadega või kõigiga, pole uurinud...
aga http://www.p4c.philips.com/files/4/42pfl7682d_12/42pfl7682d_12_pss_fin.pdf väidab:
Tietokoneformaatit
Resoluutio
Virkistystaajuus
640 x 480
60, 72, 75, 85 Hz
800 x 600
60, 72, 75, 85 Hz
1 024 x 768
60, 70, 75, 85 Hz |
niiet arvutimonitorina mõtettu
tundub hea artikkel, süvenen kui mahti saan
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
26.01.2008 21:27:17
|
|
|
LE46N87BD....ostsin siis selle ära. umm ärge ütelge , et nihu, kui, siis , andke nõu, mida parandada. SAMSUNG.
telekas viasati taga
tulevikus tuleb ka ps3.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
27.01.2008 12:56:17
|
|
|
Mida arvata Philips PF7531D'st? Või siis PFL5522D? 32" variandid mõlemad.
7531 kohta ei leidnud netist eriti midagi. 5522D kohta öeldi ühel lehel nii:
"poor motion handling capabilities."
Mis see siis tähendab, et liikuvad objektid on halva kvaliteediga vms?
A ja keegi võiks öelda mõne hea LCD telerite review lehekülje.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
27.01.2008 13:28:56
|
|
|
| MiXeR, seitsmes seeria on ikka parema pildiga Philipsil kui viies, aga teie valitud mudel on kuidagi vananenud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
27.01.2008 13:58:10
|
|
|
Too mul on. Pilti näitab 8)
Suurt lcd-d ostes tuleb arvestada, et filmikaameraga filmitud film ei ole see mis ta on sul kineskoobi taga. Kõik on nüüdsest oma teravusega nagu videokaameraga. Aga isiklikult mind see ei sega vaid pigem annab reaalsust filmile ja seal olevale tegevusele et see olekski nagu võetud kohe hetk ja praegu.
Kuigi csi-d kannatas veel kineskoobiga uurida, siis lcd-ga naera ennast surnuks kui mööda on teravustamised ja kaamera-/näitlejatöö
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
27.01.2008 14:03:11
|
|
|
A kas nendel 5'ndal ja 7'ndal seerial on suur vahe?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
27.01.2008 16:15:26
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
A kas nendel 5'ndal ja 7'ndal seerial on suur vahe?  |
Jah, parem pildiparandus ja paneel.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
27.01.2008 22:41:45
|
|
|
link :: SAMSUNG LE40R81WX
Oleks vaja abi 37-40 lcd teleri soetamisel. Televiisor peaks olema valget värvi. Endale on silma jäänud antud isend SAMSUNG LE40R81WX Kellelgi kokkupuuteid on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
27.01.2008 22:57:52
|
|
|
| TombcaT, täiesti normaalne telekas, oma hinnaklassis, ega praegusel turul rohkem valgeid telekaid ei liigu.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.01.2008 01:43:36
|
|
|
mul oleks natuke abi vaja...tundub et pfl9 seeria telekas langes minu jaoks konkurentsist välja, kuna ambilight ei ole mulle vajalik ja valikusse tuli juurde hoopis sony seeriast w3000 või x3000/x3500, eriti kuna siin mõned lehed enne sai kõvasti kiita sony, eriti tavalise signaali kvaliteedi koha pealt.
kui nüüd võrrelda samsungi f86 seeriat ja neid sonysid, siis kumba võiks eelistada. googeldades leidsin ühe adekvaatse teema selle kohta, kus kaldus arvamus natukene sony poole kvaliteedi pärast a välimuse poolest olid arvamused samsungi kasuks enamasti. a nüüd tahaks teada ka mida inimesed eestis arvavad. ja samuti kust võiks neid telekaid kõige parema hinnaga leida, nii 40" kui ka 46"
sonyl on need tüünerid värgid peal, a kuulsin, et selleks on vaja mingit conaxi moodulit, et starmani digitv kaart seal tööle hakkaks, mis need asjad lisaks maksma lähevad?
aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
28.01.2008 02:00:27
|
|
|
| Renq kirjutas: |
mul oleks natuke abi vaja...tundub et pfl9 seeria telekas langes minu jaoks konkurentsist välja, kuna ambilight ei ole mulle vajalik ja valikusse tuli juurde hoopis sony seeriast w3000 või x3000/x3500, eriti kuna siin mõned lehed enne sai kõvasti kiita sony, eriti tavalise signaali kvaliteedi koha pealt.
kui nüüd võrrelda samsungi f86 seeriat ja neid sonysid, siis kumba võiks eelistada. googeldades leidsin ühe adekvaatse teema selle kohta, kus kaldus arvamus natukene sony poole kvaliteedi pärast a välimuse poolest olid arvamused samsungi kasuks enamasti. a nüüd tahaks teada ka mida inimesed eestis arvavad. ja samuti kust võiks neid telekaid kõige parema hinnaga leida, nii 40" kui ka 46"
sonyl on need tüünerid värgid peal, a kuulsin, et selleks on vaja mingit conaxi moodulit, et starmani digitv kaart seal tööle hakkaks, mis need asjad lisaks maksma lähevad?
aitäh. |
Samsa ja Sony pole ju vähemalt hinnas võrreldavad. Kui hind pole sulle takistuseks, siis usun, et Sony. Ise oman F86 ja rahul (väga hea kontrasti suhe, 100Hz, 24p tugi, 3xHDMI, USB). Aga samas kes oma telekat laitma hakkab??
Eesti parimate hindade leidmisel alati abiks HV https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/73168/ ja https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/77707/
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|