|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
poohui
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2006
|
13.01.2008 20:37:17
|
|
|
kuidas nende väliste kestadega on? peaks ostma mone, voi voib sydamerahus niisama taskus/kotis kanda või on liiga õrn selleks ja saab kergelt kriibitud ja lömastatud? ja kui oleks vaja, siis milline, omadest kogemustest, neid seal dx'is kymneid erinevaid, koik paistavad sihukese odava näoga.
ega mul niipalju sygele, et ei kannataks mone kesta tellimist ara oodata, kilesid ootan niikuinii, las vedeleb riiulis seni.
khm, ja kui kellegi on hirmus himu new super mario bros'i järgi, aga andrico laos pole seda ammu olnud, siis myygiteemades tundub yks pakkuda olevat...
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
13.01.2008 21:38:53
|
|
|
Kus saaks hetkel Tallinnas või äärmisel juhul Jõhvis(kiire) Musta DS Litet?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
13.01.2008 23:16:21
|
|
|
| poohui kirjutas: |
kuidas nende väliste kestadega on? peaks ostma mone, voi voib sydamerahus niisama taskus/kotis kanda või on liiga õrn selleks ja saab kergelt kriibitud ja lömastatud? ja kui oleks vaja, siis milline, omadest kogemustest, neid seal dx'is kymneid erinevaid, koik paistavad sihukese odava näoga.
ega mul niipalju sygele, et ei kannataks mone kesta tellimist ara oodata, kilesid ootan niikuinii, las vedeleb riiulis seni.
|
mina võtsin sellise lihtsa tasku ja olen küll väga rahul. Suurema osa kaitseb ära ja ei tee DSLite'i väga kobakaks.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
14.01.2008 02:29:52
|
|
|
Kas keegi sellise 8-in-1 paki on tellinud ja äkki keegi oskab sellest rohkem rääkida? Netist ma ei leidnud selle kohta mingit inffi, et küsiks siis et kas Carrying bag ja Screen protector kit on kvaliteetsed?
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
14.01.2008 15:24:14
|
|
|
Jep, ostsin ka ühele ds'le selle "airform pouch'i" , täiesti asjalik. (isegi valgelt on plekid suht hästi eemaldatavad, aga soovitaks siiski muud värvi)
| M3rcury kirjutas: |
| Kas keegi sellise 8-in-1 paki on tellinud ja äkki keegi oskab sellest rohkem rääkida? Netist ma ei leidnud selle kohta mingit inffi, et küsiks siis et kas Carrying bag ja Screen protector kit on kvaliteetsed? |
See on ju suht mõttetuid asju täis, mida sa nende wrist/neck/etc sträppidega teed? Soovitaks eraldi ja korralikud+vajalikud asjad valida. Hori kiled+airform+extra stylus(kui vaja)
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
14.01.2008 15:30:50
|
|
|
| Yeah... plus ma tõsiselt absoluutselt ei usaldaks enda DSi kaitsma mingi all-in-one packi (arvatavasti) jamasid kilesid ja kotikest.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
14.01.2008 15:41:10
|
|
|
| Täpselt, täpselt, just need "all-in-one" packid on tavaliselt kõige odavamast kräpist kokku pandud ja kogemustele toetudes ei usalda neid keegi. Väga harva on ka mingid kallid ja head komplektid.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
14.01.2008 16:42:01
|
|
|
Nooh mul probleem selles et ma saan ainult gameyeeeahist tellida ja otsisin kotti mida saab kaelas kanda kuhu DS kaitsmiseks sisse saab panna, ja see 8 in 1 tundus huvitav seepärast küsisingi, aga mida te siis soovitate? Üks asi kindel mida soovitate on see hori kiled
Ma saaksin tegelt dealextremest kah tellida aga pean siis kellegi leidma kel krediitkaart ja nõus mind aitama mul tutvusringkonnas ühel on ja ta ütles et võin ainult gameyeeeahist tellida, siis ma mõtlesin et tellin M3 Real + Gba Expansion Pack ja midagi mis DSi hoiaks terve ja puhtana.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
14.01.2008 16:45:19
|
|
|
| M3 Real sakib.... kõik mida olen sellest kuulnud on olnud vaid negatiivne. Parem võta R4 või M3 Simply
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
14.01.2008 16:49:41
|
|
|
nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi...
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
14.01.2008 17:29:25
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
| nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi... |
Expansion pack-ina saad kasutada ka näiteks sellist vidinat:
EZ-FLASH 3 in 1 expansion pack Rumble Black
*GBA function
*Browser RAM
*Rumble function
Endal on olemas, ning olen väga rahul!
+
DS Browser on saast, liiga aeglane ja praktiliselt kasutu.
PS. ei toeta ta flashi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
14.01.2008 17:55:11
|
|
|
Kui kilesid keegi ostma hakkab, võtke julgelt rohkem. Olen ostja. Ja arvan et mõni veel ostaks kes ise ei taha välismaalt tellimisega jamama hakata.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revi|o
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2007
|
14.01.2008 18:27:25
|
|
|
| KAs keegi teab kust Fat DSile saaks kõrvaklappe?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
14.01.2008 18:55:59
|
|
|
Täitsa suvalised 3.5 klapid lähevad sinna Kasvõi helisüsteem pane sinna
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
14.01.2008 19:49:15
|
|
|
djdevon ma tean et browser on aeglane ja ma tean ka et ta ei toeta flashi, ma olen kõike viimse detailini välja uurinud. Aga see-eest on kasutuskõlblik ja väga hea väike Läpakas kaelas on ju super, kiirelt vaja netti, lendad avalikku interneti punkti teed oma asjad ära ja jälle saad edasi mängida...
Kui keegi oskab öelda mis M3 Realil halvemat on kui R4 ja M3 Simply'l ja muide kui osta R4 ja Ezflashi siis on hinnaks täpselt sama mis M3 Real Perfect Bundle, nii et jah kui te tooksite mis M3 realil halvemat on kui R4 siis ma võib-olla mõtlen ümber, aga kui ei ole siis on M3 Real parim valik kasvõi sellepärast et toetab praeguseid Micro SDHC kaarte ja tulevaseid SDHC kaarte, praegu suurim Micro SDHC kaart on minu teada 8 giga aga ma usun et varsti tulevad üle 10 gigased ka välja...
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
14.01.2008 20:26:07
|
|
|
Mida sa ikka dsil 10gb'iga teed. Aga olgu.
Miks mitte CycloDS või mõni uuem?
kas r4 ja m3real ei hakka mitte vanaks jääma juba?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
14.01.2008 20:33:32
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
| ma tean et browser on aeglane ja ma tean ka et ta ei toeta flashi, ma olen kõike viimse detailini välja uurinud. Aga see-eest on kasutuskõlblik ja väga hea väike Läpakas kaelas on ju super, kiirelt vaja netti, lendad avalikku interneti punkti teed oma asjad ära ja jälle saad edasi mängida... |
Ma olin paar kuud Soomes, ning DS Brauser oli ainus, millega sain internetis käia. Asjad said aetud, kuid see oli siiski totaalne piin, lehekülgede laadimisaeg on piinarikkalt pikk, iga väikese liigutuse korral laeb uuesti. Kui osa pilti ekraanist lahkub ja hiljem seda sama osa näha tahad, hakkab uuesti laadima. DS Brauser ei lae lehte korraga nii, et lehekülge vabalt sirvida saaks, DS Brauser laeb pidevalt ja see ei lase sul lehekülge normaalselt jälgida! Postimeest jms. lehekülgi pidin lihtsalt piltideta ning SSR stiilis sirvima, ning isegi see võttis tohutult kaua aega.
Ühesõnaga: lihtsad (peamiselt tekstist koosnevad) html stiilis lehed on DS Brauserile jõukohased.
Ka mina uurisin ja puurisin neid videosid, lugesin "revjuusid". Reaalsus jõudis kätte alles siis, kui programmi ise ära proovisin.
DS Brauser ei tee DS-ist mingit läpakat, vaid alandab seda, kasulikum on osta mõni mugavam PDA!
| M3rcury kirjutas: |
| Kui keegi oskab öelda mis M3 Realil halvemat on kui R4 ja M3 Simply'l ja muide kui osta R4 ja Ezflashi siis on hinnaks täpselt sama mis M3 Real Perfect Bundle, nii et jah kui te tooksite mis M3 realil halvemat on kui R4 siis ma võib-olla mõtlen ümber, aga kui ei ole siis on M3 Real parim valik kasvõi sellepärast et toetab praeguseid Micro SDHC kaarte ja tulevaseid SDHC kaarte, praegu suurim Micro SDHC kaart on minu teada 8 giga aga ma usun et varsti tulevad üle 10 gigased ka välja... |
Ezflash mälul on eraldi passcard, ning M3S-il ilma spetsiaalse tarkvarata käima ei lähe.
-----
Tänan lugemast!
viimati muutis djdevon 14.01.2008 21:22:53, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
14.01.2008 20:36:36
|
|
|
Mul tekkis siin mõttelend et äkki on alternatiive touch screeni kaitsekiledele?
HV's ju targad pead koos, keegi ikka teab võimalusi mis on odavamad kui välismaalt spets kilede ostmine.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
14.01.2008 20:39:01
|
|
|
Vabandust aga mitte ükski ei veenud, põhjused(linkide järjekorra järgi):
1) Ära näpi midagi sellist mida näppida ei tohi
2) Ära topi oma sd paska täis, sama nagu arvutiga, kui asi on koomas siis ei jää muud üle kui format ja asi töötab jälle.
3) Nooh juhtub, ma tean et asi võib aeglane olla aga see on sama mis nr.2 ära topi paska täis, aga noh seda tean juba ammu et Realil menüüs liiklemine aeglane.
4) Kui mäng ei tööta siis aitab alati patchimine, nagu ütles ka see tüüp seal ja ta ütles et asi polnud M3-s üldse vaid oma viga...
djdevon Nooh ma täitsa usun seda, aga noh DS ostan nagunii peamiselt mängimiseks, browser olekski ainult selle jaoks et kui vaja siis vähemalt on olemas, mitte ei pea telefoniga netti minema mis on kallis.
Pusna Nooh praegu ei ole küll jah midagi 10 gigasega teha aga kui oled suur filmi vaataja ja mängude koguja, siis on sellest kasu küll.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
14.01.2008 20:50:20
|
|
|
kellelgi DS Lite'i ostusoovi pole? Ma müün oma aparaadi koos kogu kupatusega maha. Valge DS Lite, kõik kaasa mis poestki. Lisaks EZFlash V koos 1GB Kingstoni mälukaardiga (mälukaardil kaasas MiniSD ja SD adapterid), eelpool mainitud tasku masina kaitseks ja veidike pudipadi veel lisaks (teleskoop-Stylus, pöidlastylus, randmepael jne.)
Kasutatud 1 kuu, tekk plussmiinusest ja sealt ka garantii.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
14.01.2008 20:55:26
|
|
|
Miks sa 2h varem ei postitanud?....
hind umbes?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
14.01.2008 21:12:55
|
|
|
| hinnaks 2700
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
15.01.2008 14:55:09
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
| nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi... |
M3 Real? Kas sellega ei pidanud mitte ise enda DSi flashima hakkama?
Ja usu mind, kahest gigast on piisavalt ja rohkemgi veel, sul ei lähe ELUS vaja suuremat kaarti.
M3 Simply ja R4 on lihtsad ja kõige täiuslikumad slot1 kaardid, miks kuradi päralt oleks sul vaja katsetada mingi pulinaga, mis võibolla paljusid mänge korralikult ei toetagi? EZflashi slot2 kaart töötab Simply ja R4-ga väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
15.01.2008 16:34:12
|
|
|
Minu gigane kaart sai ikka kohe paugust täis. Kõik on sõltuv.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
15.01.2008 18:17:37
|
|
|
| keilakaz kirjutas: |
| M3rcury kirjutas: |
| nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi... |
M3 Real? Kas sellega ei pidanud mitte ise enda DSi flashima hakkama?
Ja usu mind, kahest gigast on piisavalt ja rohkemgi veel, sul ei lähe ELUS vaja suuremat kaarti.
M3 Simply ja R4 on lihtsad ja kõige täiuslikumad slot1 kaardid, miks kuradi päralt oleks sul vaja katsetada mingi pulinaga, mis võibolla paljusid mänge korralikult ei toetagi? EZflashi slot2 kaart töötab Simply ja R4-ga väga hästi. |
Mitte midagi ei pea sa flashima hakkama, see töötab täpselt sama moodi nagu R4 ja M3 Simply, paned lihtslalt süsteemi failid SD kaardi peale, mõni mäng ka ja ongi kõik.
See et sina elad oma ühe või kahe gigasega ära ei tähenda et kõik elavad, kunagi oli mul gigane mp3 mängija, kogaeg mõtlesin et oleks võinud 8 gigase osta, sest laule ei mahtunud peale, 1 gigasele mahub mingi 10-20 mängu ainult peale ja ongi kõik isegi filmi ei saa sinna vahele sokutada... aga nüüd kus DS mängib video faile kah, siis ei jätku mul kohe kindlalt 1 kui ka 2 gigasest, tööle lähen siis oleks hea paar filmi kaasa võtta ja vaadata.
Kust ta sul mingi pulin on? M3 Real on upgraded version of M3 simply-st ja tahaks ise kah näha et kus on öeldud et paljusi mänge ei mängi, R4 kohta oskan kohe kindlalt öelda, et see küll ei mängi 100% kõiki mänge, osad mängud vajavad arm7 fixi.
Natuke võiks siit kah lugeda
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
15.01.2008 22:58:29
|
|
|
| Täiesti mõttetu vaidlus ju, jätaks järgi? Igalühel oma maitse mis teeb, kas ostab eraldi gigaseid kaarte, mängib vähem kui 20mängu korraga, vaatab filme või mitte ds'il. (mina filmide/neti/muusika jaoks seda ei ostnud, mul teised paremad seadmed) Täiesti kama ju. Osta ja tee mis tahad, kui oled piisavalt taustauuringut teinud siis mida sa enam küsid/pärid/kahtled??
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
15.01.2008 23:04:21
|
|
|
Jah tõsi et oli mõttetu vaidlus, mina ostan peamiselt ikka mängimise aga kui boonuseks on filmide vaatamine ja netis käimine siis kasutan neid ka, sest mul pole ühtegi aparaati mida saan igale poole kaasa võtta ja filme/mänge ja netis käia. Enne kui siia postitasin oli mul suured kahtlused kas tasub või ei jne. seepärast küsisingi ja tänu mõningatele inimestele siin, kustusid kahtlused peaaegu täielikult.
Aitäh...
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
16.01.2008 01:48:48
|
|
|
Ma nagu ei mõista lihtsalt, Real on Slot1 + Slot2, aga ilma ram packita, niisiis pead sa interneti jaoks niikuinii uue slot2 ostma. Raharaisk tundub lihtsalt.
Ning kõigi murede kohta, mis puudutavad vähest mälupinda - Ma olen tirinud suurema osa gamerankings.com top100 ds mängud ja kahe gigasele kaardile mahub neist oma 45. Mängud on suurusjärgus 8-120 mega. Mina mängin korraga heal juhul 15 mängu ja ma saaks neid igal ajal arvutist vahetada, kui vaja.
2 gigasele kaardile mahutab vabalt film ja piisavalt mänge
Aga nojah, your call...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
17.01.2008 05:48:07
|
|
|
M3 Real Perfectil on Rumble Pack ja GBA Expansion Pack kaasas ja GBA Expansion Packil on juba sisse ehitadud ka sama palju Rammi kui on M3 Real Rumbe Ram Packil, aga Browser rom ei leia millegipärast seda lisa rammi GBA Expansion Packil üles, siis lasi M3 Real Browseri Patchi välja, et patchid lihtsalt ära et leiaks selle rami sealt lisa kaardilt üles ja töötab jälle nagu kellavärk ja ei pea mitte midagi juurde ostma M3-le.
Ja keilakaz ma ennist mainisingi et ostan algul 2 gigase tavalise microSD kaardi ja et kui näen et puudust tuleb ostan suurema aga siis juba SDHC kaardi ja panen vana 2 gigase kaardi oma telefoni.
Muide keilakaz see et sa mind igatipidi ründad, tähendab et sa ei tea tegelt mitte essugi M3 Realist.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
17.01.2008 11:32:50
|
|
|
| keegi ei ole huvitatud siis minu masinast?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
17.01.2008 20:28:41
|
|
|
juurastaja, palju tahad ainult DS(pluss dokumendid ofc)?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
17.01.2008 21:27:07
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| juurastaja, palju tahad ainult DS(pluss dokumendid ofc)? |
2200 äkki?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
17.01.2008 22:08:07
|
|
|
| Ei, siis ikka ostan uue. Tahaks musta kah.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
17.01.2008 23:43:35
|
|
|
| võin hinda ka vähe alla lasta. 2000 on täiesti piir
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
18.01.2008 01:28:11
|
|
|
Vähe palju ikka, ma just veidi aega tagasi ostsin tutika 1400.- (valge) siit foorumist. Üldse tundub, et varsti tuleb vist odavam välismaalt tellida või lasta tuua kui Eestis osta... isegi järelturult. Möönan, et kasutatud musta ds'i eest maksin tunduvalt rohkem (koos r4+re:ds). ebanormaalne
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
18.01.2008 21:01:18
|
|
|
Vot 1400 juba võtaks ära
Edit: Wtf..Miks kuskil Eestis DS'i ei müüda?
Tlnas pidi ainult 1 olema ja see on must.
Tartu Kaubamajast ka kõik otsas....
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
19.01.2008 14:24:16
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Vot 1400 juba võtaks ära
Edit: Wtf..Miks kuskil Eestis DS'i ei müüda?
Tlnas pidi ainult 1 olema ja see on must.
Tartu Kaubamajast ka kõik otsas.... |
mis mustal viga on? tuled tallinnasse järgi sellele?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
19.01.2008 15:02:43
|
|
|
ja see pole must *
Seda tahtsin öelda hoopis.
Must on see just mida soovin, aga ainult valget saab.
Pärnu Euronicus pidi must ka olema...
Aga siiski...miks Eesti nii vaene DS'i kohapealt on?
PSP'sid ei osta keegi ja DS läheb nagu soe sai?
Eriti ei taha uskuda et meie riigis nii on.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
19.01.2008 18:41:42
|
|
|
Vastupidi väidavad poepidajad ja andrico foorumis tegelinskid. Et ei olevat Eestis turgu ds'le ja kõigele sellega seonduvale... megalahe ju see suletud ring.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
19.01.2008 19:36:04
|
|
|
Oeh kurb.
Juba teist nädalat üritan osta konsooli üle Eesti ja siiani tulutult.
Homme kui sõber Tlnast saab selle viimse valge, siis oh rõõmu lõpuks.
Aga muidu...võin youtubest DS'i videosi edasi vaadata ja vesistada.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
20.01.2008 02:39:15
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Oeh kurb.
Juba teist nädalat üritan osta konsooli üle Eesti ja siiani tulutult.
Homme kui sõber Tlnast saab selle viimse valge, siis oh rõõmu lõpuks.
Aga muidu...võin youtubest DS'i videosi edasi vaadata ja vesistada. |
Kas lihtsam poleks kusagilt tellida?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
20.01.2008 04:58:00
|
|
|
Võib-olla tõesti on, aga on sul pakkuda mõnda 100% usaldavat neti lehekülge kust saab DS lite(black) tellida?
Küsiks üle järgmised asjad et kes tellinud või kuskilt lugenud, et keegi äkki on nõus oma arvamust avaldama?
1) Hori kiled
2) Kott
3) Läbipaistev ümbris
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
20.01.2008 11:38:19
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Pusna kirjutas: |
Oeh kurb.
Juba teist nädalat üritan osta konsooli üle Eesti ja siiani tulutult.
Homme kui sõber Tlnast saab selle viimse valge, siis oh rõõmu lõpuks.
Aga muidu...võin youtubest DS'i videosi edasi vaadata ja vesistada. |
Kas lihtsam poleks kusagilt tellida? |
| M3rcury kirjutas: |
Võib-olla tõesti on, aga on sul pakkuda mõnda 100% usaldavat neti lehekülge kust saab DS lite(black) tellida?
|
Täpselt.
Muidugi on paar eesti lehte, kuid hinnad on ka vastavad.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
20.01.2008 16:26:12
|
|
|
Imo on crimson black kõige kipam värvitoon mis saadaval.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kkalev
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2006
|
20.01.2008 16:46:45
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Imo on crimson black kõige kipam värvitoon mis saadaval. |
see on jah suht mõnus...mul endal olemas(USA-st ostsin kui seal olin oktoobris) ja valge ka 8)
aga kas keegi teab millal tulevad Final Fantasy osasid Eesti poodidesse? FF III on endal muidu olemas(Canadast ostetud)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
20.01.2008 17:00:07
|
|
|
Nooh aitüma, aga nüüd tekkis kohe uus probleem, on need ikka 100% usaldavad leheküljed, et keegi siit Eestist juba mõnelt lehelt sealt tellinud juba on? Et ma pärast ei peaks vaatama kuda krediitkaardilt raha kadunud on
Ja kui keegi nii hea on äkki postitab mõne usaldava Euroopa lehe, sealt vähe lihtsam ja parem minu arust tellida...
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|