Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 20:37:17 vasta tsitaadiga

kuidas nende väliste kestadega on? peaks ostma mone, voi voib sydamerahus niisama taskus/kotis kanda või on liiga õrn selleks ja saab kergelt kriibitud ja lömastatud? ja kui oleks vaja, siis milline, omadest kogemustest, neid seal dx'is kymneid erinevaid, koik paistavad sihukese odava näoga.
ega mul niipalju sygele, et ei kannataks mone kesta tellimist ara oodata, kilesid ootan niikuinii, las vedeleb riiulis seni.

khm, ja kui kellegi on hirmus himu new super mario bros'i järgi, aga andrico laos pole seda ammu olnud, siis myygiteemades tundub yks pakkuda olevat...
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 21:38:53 vasta tsitaadiga

Kus saaks hetkel Tallinnas või äärmisel juhul Jõhvis(kiire) Musta DS Litet?
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 13.01.2008 23:16:21 vasta tsitaadiga

poohui kirjutas:
kuidas nende väliste kestadega on? peaks ostma mone, voi voib sydamerahus niisama taskus/kotis kanda või on liiga õrn selleks ja saab kergelt kriibitud ja lömastatud? ja kui oleks vaja, siis milline, omadest kogemustest, neid seal dx'is kymneid erinevaid, koik paistavad sihukese odava näoga.
ega mul niipalju sygele, et ei kannataks mone kesta tellimist ara oodata, kilesid ootan niikuinii, las vedeleb riiulis seni.


mina võtsin sellise lihtsa tasku ja olen küll väga rahul. Suurema osa kaitseb ära ja ei tee DSLite'i väga kobakaks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 02:29:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellise 8-in-1 paki on tellinud ja äkki keegi oskab sellest rohkem rääkida? Netist ma ei leidnud selle kohta mingit inffi, et küsiks siis et kas Carrying bag ja Screen protector kit on kvaliteetsed?
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 14.01.2008 12:39:36 vasta tsitaadiga

Mina ostsin sellise koti
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3820
(Ei ostnud sealt)

VÄGA rahul olen, tugev, näeb ilus välja, mahutab ära dsi ja usb laadija ning 3 taskut mängude jaoks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 15:24:14 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
Mina ostsin sellise koti
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3820
(Ei ostnud sealt)

VÄGA rahul olen, tugev, näeb ilus välja, mahutab ära dsi ja usb laadija ning 3 taskut mängude jaoks.


Jep, ostsin ka ühele ds'le selle "airform pouch'i" , täiesti asjalik. thumbs_up.gif (isegi valgelt on plekid suht hästi eemaldatavad, aga soovitaks siiski muud värvi)


M3rcury kirjutas:
Kas keegi sellise 8-in-1 paki on tellinud ja äkki keegi oskab sellest rohkem rääkida? Netist ma ei leidnud selle kohta mingit inffi, et küsiks siis et kas Carrying bag ja Screen protector kit on kvaliteetsed?


See on ju suht mõttetuid asju täis, mida sa nende wrist/neck/etc sträppidega teed? Soovitaks eraldi ja korralikud+vajalikud asjad valida. Hori kiled+airform+extra stylus(kui vaja) icon_wink.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 15:30:50 vasta tsitaadiga

Yeah... plus ma tõsiselt absoluutselt ei usaldaks enda DSi kaitsma mingi all-in-one packi (arvatavasti) jamasid kilesid ja kotikest.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 15:41:10 vasta tsitaadiga

Täpselt, täpselt, just need "all-in-one" packid on tavaliselt kõige odavamast kräpist kokku pandud ja kogemustele toetudes ei usalda neid keegi. Väga harva on ka mingid kallid ja head komplektid.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 16:42:01 vasta tsitaadiga

Nooh mul probleem selles et ma saan ainult gameyeeeahist tellida ja otsisin kotti mida saab kaelas kanda kuhu DS kaitsmiseks sisse saab panna, ja see 8 in 1 tundus huvitav seepärast küsisingi, aga mida te siis soovitate? Üks asi kindel mida soovitate on see hori kiled

Ma saaksin tegelt dealextremest kah tellida aga pean siis kellegi leidma kel krediitkaart ja nõus mind aitama mul tutvusringkonnas ühel on ja ta ütles et võin ainult gameyeeeahist tellida, siis ma mõtlesin et tellin M3 Real + Gba Expansion Pack ja midagi mis DSi hoiaks terve ja puhtana.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 16:45:19 vasta tsitaadiga

M3 Real sakib.... kõik mida olen sellest kuulnud on olnud vaid negatiivne. Parem võta R4 või M3 Simply
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 16:49:41 vasta tsitaadiga

nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi...
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 17:29:25 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi...


Expansion pack-ina saad kasutada ka näiteks sellist vidinat:

EZ-FLASH 3 in 1 expansion pack Rumble Black

*GBA function
*Browser RAM
*Rumble function

Endal on olemas, ning olen väga rahul!

+

DS Browser on saast, liiga aeglane ja praktiliselt kasutu.
PS. ei toeta ta flashi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 17:55:11 vasta tsitaadiga

Kui kilesid keegi ostma hakkab, võtke julgelt rohkem. Olen ostja. Ja arvan et mõni veel ostaks kes ise ei taha välismaalt tellimisega jamama hakata.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 14.01.2008 18:27:25 vasta tsitaadiga

KAs keegi teab kust Fat DSile saaks kõrvaklappe?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 18:55:59 vasta tsitaadiga

Täitsa suvalised 3.5 klapid lähevad sinna icon_rolleyes.gif Kasvõi helisüsteem pane sinna
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 19:49:15 vasta tsitaadiga

djdevon ma tean et browser on aeglane ja ma tean ka et ta ei toeta flashi, ma olen kõike viimse detailini välja uurinud. Aga see-eest on kasutuskõlblik ja väga hea väike Läpakas kaelas on ju super, kiirelt vaja netti, lendad avalikku interneti punkti teed oma asjad ära ja jälle saad edasi mängida...

Kui keegi oskab öelda mis M3 Realil halvemat on kui R4 ja M3 Simply'l ja muide kui osta R4 ja Ezflashi siis on hinnaks täpselt sama mis M3 Real Perfect Bundle, nii et jah kui te tooksite mis M3 realil halvemat on kui R4 siis ma võib-olla mõtlen ümber, aga kui ei ole siis on M3 Real parim valik kasvõi sellepärast et toetab praeguseid Micro SDHC kaarte ja tulevaseid SDHC kaarte, praegu suurim Micro SDHC kaart on minu teada 8 giga aga ma usun et varsti tulevad üle 10 gigased ka välja...

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 19:51:51 vasta tsitaadiga

Mängud jooksevad kokku, mõndasi mänge ei suppordi jne.
Uuri neid linke
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=71494
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=70494
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=70804
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=70829
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:26:07 vasta tsitaadiga

Mida sa ikka dsil 10gb'iga teed. Aga olgu.

Miks mitte CycloDS või mõni uuem?
kas r4 ja m3real ei hakka mitte vanaks jääma juba?

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:33:32 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
ma tean et browser on aeglane ja ma tean ka et ta ei toeta flashi, ma olen kõike viimse detailini välja uurinud. Aga see-eest on kasutuskõlblik ja väga hea väike Läpakas kaelas on ju super, kiirelt vaja netti, lendad avalikku interneti punkti teed oma asjad ära ja jälle saad edasi mängida...


Ma olin paar kuud Soomes, ning DS Brauser oli ainus, millega sain internetis käia. Asjad said aetud, kuid see oli siiski totaalne piin, lehekülgede laadimisaeg on piinarikkalt pikk, iga väikese liigutuse korral laeb uuesti. Kui osa pilti ekraanist lahkub ja hiljem seda sama osa näha tahad, hakkab uuesti laadima. DS Brauser ei lae lehte korraga nii, et lehekülge vabalt sirvida saaks, DS Brauser laeb pidevalt ja see ei lase sul lehekülge normaalselt jälgida! Postimeest jms. lehekülgi pidin lihtsalt piltideta ning SSR stiilis sirvima, ning isegi see võttis tohutult kaua aega.

Ühesõnaga: lihtsad (peamiselt tekstist koosnevad) html stiilis lehed on DS Brauserile jõukohased.

Ka mina uurisin ja puurisin neid videosid, lugesin "revjuusid". Reaalsus jõudis kätte alles siis, kui programmi ise ära proovisin.

DS Brauser ei tee DS-ist mingit läpakat, vaid alandab seda, kasulikum on osta mõni mugavam PDA!

M3rcury kirjutas:
Kui keegi oskab öelda mis M3 Realil halvemat on kui R4 ja M3 Simply'l ja muide kui osta R4 ja Ezflashi siis on hinnaks täpselt sama mis M3 Real Perfect Bundle, nii et jah kui te tooksite mis M3 realil halvemat on kui R4 siis ma võib-olla mõtlen ümber, aga kui ei ole siis on M3 Real parim valik kasvõi sellepärast et toetab praeguseid Micro SDHC kaarte ja tulevaseid SDHC kaarte, praegu suurim Micro SDHC kaart on minu teada 8 giga aga ma usun et varsti tulevad üle 10 gigased ka välja...


Ezflash mälul on eraldi passcard, ning M3S-il ilma spetsiaalse tarkvarata käima ei lähe.

-----

Tänan lugemast! beer_yum.gif


viimati muutis djdevon 14.01.2008 21:22:53, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:36:36 vasta tsitaadiga

Mul tekkis siin mõttelend et äkki on alternatiive touch screeni kaitsekiledele?
HV's ju targad pead koos, keegi ikka teab võimalusi mis on odavamad kui välismaalt spets kilede ostmine.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:39:01 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Mängud jooksevad kokku, mõndasi mänge ei suppordi jne.
Uuri neid linke
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=71494
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=70494
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=70804
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=70829

Vabandust aga mitte ükski ei veenud, põhjused(linkide järjekorra järgi):

1) Ära näpi midagi sellist mida näppida ei tohi
2) Ära topi oma sd paska täis, sama nagu arvutiga, kui asi on koomas siis ei jää muud üle kui format ja asi töötab jälle.
3) Nooh juhtub, ma tean et asi võib aeglane olla aga see on sama mis nr.2 ära topi paska täis, aga noh seda tean juba ammu et Realil menüüs liiklemine aeglane.
4) Kui mäng ei tööta siis aitab alati patchimine, nagu ütles ka see tüüp seal ja ta ütles et asi polnud M3-s üldse vaid oma viga...

djdevon Nooh ma täitsa usun seda, aga noh DS ostan nagunii peamiselt mängimiseks, browser olekski ainult selle jaoks et kui vaja siis vähemalt on olemas, mitte ei pea telefoniga netti minema mis on kallis.

Pusna Nooh praegu ei ole küll jah midagi 10 gigasega teha aga kui oled suur filmi vaataja ja mängude koguja, siis on sellest kasu küll.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 14.01.2008 20:50:20 vasta tsitaadiga

kellelgi DS Lite'i ostusoovi pole? Ma müün oma aparaadi koos kogu kupatusega maha. Valge DS Lite, kõik kaasa mis poestki. Lisaks EZFlash V koos 1GB Kingstoni mälukaardiga (mälukaardil kaasas MiniSD ja SD adapterid), eelpool mainitud tasku masina kaitseks ja veidike pudipadi veel lisaks (teleskoop-Stylus, pöidlastylus, randmepael jne.)
Kasutatud 1 kuu, tšekk plussmiinusest ja sealt ka garantii.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 20:55:26 vasta tsitaadiga

Miks sa 2h varem ei postitanud?....

hind umbes?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 14.01.2008 21:12:55 vasta tsitaadiga

hinnaks 2700
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 15.01.2008 14:55:09 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi...


M3 Real? Kas sellega ei pidanud mitte ise enda DSi flashima hakkama?

Ja usu mind, kahest gigast on piisavalt ja rohkemgi veel, sul ei lähe ELUS vaja suuremat kaarti.

M3 Simply ja R4 on lihtsad ja kõige täiuslikumad slot1 kaardid, miks kuradi päralt oleks sul vaja katsetada mingi pulinaga, mis võibolla paljusid mänge korralikult ei toetagi? EZflashi slot2 kaart töötab Simply ja R4-ga väga hästi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 15.01.2008 16:34:12 vasta tsitaadiga

Minu gigane kaart sai ikka kohe paugust täis. Kõik on sõltuv.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:17:37 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
M3rcury kirjutas:
nooh ma võtan m3 reali seepärast et see toetab suuremaid micro sd-si kui 2gb ja expansion packi seepärast et saaksin operat kasutada ja gba mänge mängida... Mida negatiivset sa siis kuulnud oled? Youtubes kõik reviewid olid suht normaalsed ja kasutusvõimalusi oli rohkem kui M3 simplyl ja R4, ainuke negatiivne asi mis mina kuulsin oli see et menüüdes käimine võib tsipa aeglane olla, muud ei midagi...


M3 Real? Kas sellega ei pidanud mitte ise enda DSi flashima hakkama?

Ja usu mind, kahest gigast on piisavalt ja rohkemgi veel, sul ei lähe ELUS vaja suuremat kaarti.

M3 Simply ja R4 on lihtsad ja kõige täiuslikumad slot1 kaardid, miks kuradi päralt oleks sul vaja katsetada mingi pulinaga, mis võibolla paljusid mänge korralikult ei toetagi? EZflashi slot2 kaart töötab Simply ja R4-ga väga hästi.


Mitte midagi ei pea sa flashima hakkama, see töötab täpselt sama moodi nagu R4 ja M3 Simply, paned lihtslalt süsteemi failid SD kaardi peale, mõni mäng ka ja ongi kõik.

See et sina elad oma ühe või kahe gigasega ära ei tähenda et kõik elavad, kunagi oli mul gigane mp3 mängija, kogaeg mõtlesin et oleks võinud 8 gigase osta, sest laule ei mahtunud peale, 1 gigasele mahub mingi 10-20 mängu ainult peale ja ongi kõik isegi filmi ei saa sinna vahele sokutada... aga nüüd kus DS mängib video faile kah, siis ei jätku mul kohe kindlalt 1 kui ka 2 gigasest, tööle lähen siis oleks hea paar filmi kaasa võtta ja vaadata.

Kust ta sul mingi pulin on? M3 Real on upgraded version of M3 simply-st ja tahaks ise kah näha et kus on öeldud et paljusi mänge ei mängi, R4 kohta oskan kohe kindlalt öelda, et see küll ei mängi 100% kõiki mänge, osad mängud vajavad arm7 fixi.

Natuke võiks siit kah lugeda

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 22:58:29 vasta tsitaadiga

Täiesti mõttetu vaidlus ju, jätaks järgi? Igalühel oma maitse mis teeb, kas ostab eraldi gigaseid kaarte, mängib vähem kui 20mängu korraga, vaatab filme või mitte ds'il. (mina filmide/neti/muusika jaoks seda ei ostnud, mul teised paremad seadmed) Täiesti kama ju. Osta ja tee mis tahad, kui oled piisavalt taustauuringut teinud siis mida sa enam küsid/pärid/kahtled??
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 23:04:21 vasta tsitaadiga

Jah tõsi et oli mõttetu vaidlus, mina ostan peamiselt ikka mängimise aga kui boonuseks on filmide vaatamine ja netis käimine siis kasutan neid ka, sest mul pole ühtegi aparaati mida saan igale poole kaasa võtta ja filme/mänge ja netis käia. Enne kui siia postitasin oli mul suured kahtlused kas tasub või ei jne. seepärast küsisingi ja tänu mõningatele inimestele siin, kustusid kahtlused peaaegu täielikult.

Aitäh...

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 16.01.2008 01:48:48 vasta tsitaadiga

Ma nagu ei mõista lihtsalt, Real on Slot1 + Slot2, aga ilma ram packita, niisiis pead sa interneti jaoks niikuinii uue slot2 ostma. Raharaisk tundub lihtsalt.

Ning kõigi murede kohta, mis puudutavad vähest mälupinda - Ma olen tirinud suurema osa gamerankings.com top100 ds mängud ja kahe gigasele kaardile mahub neist oma 45. Mängud on suurusjärgus 8-120 mega. Mina mängin korraga heal juhul 15 mängu ja ma saaks neid igal ajal arvutist vahetada, kui vaja.
2 gigasele kaardile mahutab vabalt film ja piisavalt mänge icon_wink.gif

Aga nojah, your call...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 05:48:07 vasta tsitaadiga

M3 Real Perfectil on Rumble Pack ja GBA Expansion Pack kaasas ja GBA Expansion Packil on juba sisse ehitadud ka sama palju Rammi kui on M3 Real Rumbe Ram Packil, aga Browser rom ei leia millegipärast seda lisa rammi GBA Expansion Packil üles, siis lasi M3 Real Browseri Patchi välja, et patchid lihtsalt ära et leiaks selle rami sealt lisa kaardilt üles ja töötab jälle nagu kellavärk ja ei pea mitte midagi juurde ostma M3-le.

Ja keilakaz ma ennist mainisingi et ostan algul 2 gigase tavalise microSD kaardi ja et kui näen et puudust tuleb ostan suurema aga siis juba SDHC kaardi ja panen vana 2 gigase kaardi oma telefoni.

Muide keilakaz see et sa mind igatipidi ründad, tähendab et sa ei tea tegelt mitte essugi M3 Realist.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.01.2008 11:32:50 vasta tsitaadiga

keegi ei ole huvitatud siis minu masinast?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 20:28:41 vasta tsitaadiga

juurastaja, palju tahad ainult DS(pluss dokumendid ofc)?
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.01.2008 21:27:07 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
juurastaja, palju tahad ainult DS(pluss dokumendid ofc)?


2200 äkki?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 22:08:07 vasta tsitaadiga

Ei, siis ikka ostan uue. Tahaks musta kah.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.01.2008 23:43:35 vasta tsitaadiga

võin hinda ka vähe alla lasta. 2000 on täiesti piir
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 01:28:11 vasta tsitaadiga

Vähe palju ikka, ma just veidi aega tagasi ostsin tutika 1400.- (valge) siit foorumist. Üldse tundub, et varsti tuleb vist odavam välismaalt tellida või lasta tuua kui Eestis osta... isegi järelturult. icon_rolleyes.gif Möönan, et kasutatud musta ds'i eest maksin tunduvalt rohkem (koos r4+re:ds). icon_redface.gif ebanormaalne icon_lol.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 21:01:18 vasta tsitaadiga

Vot 1400 juba võtaks ära icon_biggrin.gif

Edit: Wtf..Miks kuskil Eestis DS'i ei müüda?
Tlnas pidi ainult 1 olema ja see on must.
Tartu Kaubamajast ka kõik otsas....
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 14:24:16 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Vot 1400 juba võtaks ära icon_biggrin.gif

Edit: Wtf..Miks kuskil Eestis DS'i ei müüda?
Tlnas pidi ainult 1 olema ja see on must.
Tartu Kaubamajast ka kõik otsas....


mis mustal viga on? tuled tallinnasse järgi sellele? icon_smile.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 15:02:43 vasta tsitaadiga

ja see pole must *

Seda tahtsin öelda hoopis.
Must on see just mida soovin, aga ainult valget saab.
Pärnu Euronicus pidi must ka olema...

Aga siiski...miks Eesti nii vaene DS'i kohapealt on?
PSP'sid ei osta keegi ja DS läheb nagu soe sai?
Eriti ei taha uskuda et meie riigis nii on.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 18:41:42 vasta tsitaadiga

Vastupidi väidavad poepidajad ja andrico foorumis tegelinskid. Et ei olevat Eestis turgu ds'le ja kõigele sellega seonduvale... megalahe ju see suletud ring. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 19:36:04 vasta tsitaadiga

Oeh kurb.
Juba teist nädalat üritan osta konsooli üle Eesti ja siiani tulutult.
Homme kui sõber Tlnast saab selle viimse valge, siis oh rõõmu lõpuks.
Aga muidu...võin youtubest DS'i videosi edasi vaadata ja vesistada.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 02:39:15 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Oeh kurb.
Juba teist nädalat üritan osta konsooli üle Eesti ja siiani tulutult.
Homme kui sõber Tlnast saab selle viimse valge, siis oh rõõmu lõpuks.
Aga muidu...võin youtubest DS'i videosi edasi vaadata ja vesistada.

Kas lihtsam poleks kusagilt tellida?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 04:58:00 vasta tsitaadiga

Võib-olla tõesti on, aga on sul pakkuda mõnda 100% usaldavat neti lehekülge kust saab DS lite(black) tellida?

Küsiks üle järgmised asjad et kes tellinud või kuskilt lugenud, et keegi äkki on nõus oma arvamust avaldama?

1) Hori kiled
2) Kott
3) Läbipaistev ümbris

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 11:38:19 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Pusna kirjutas:
Oeh kurb.
Juba teist nädalat üritan osta konsooli üle Eesti ja siiani tulutult.
Homme kui sõber Tlnast saab selle viimse valge, siis oh rõõmu lõpuks.
Aga muidu...võin youtubest DS'i videosi edasi vaadata ja vesistada.

Kas lihtsam poleks kusagilt tellida?

M3rcury kirjutas:
Võib-olla tõesti on, aga on sul pakkuda mõnda 100% usaldavat neti lehekülge kust saab DS lite(black) tellida?


Täpselt.
Muidugi on paar eesti lehte, kuid hinnad on ka vastavad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 20.01.2008 15:02:57 vasta tsitaadiga

http://www.play-asia.com/paOS-14-71-hu-49-en.html

http://www.renchi.com/renchi/AdvanceSearchResult?platform=7&category=56&showPicture=Y

http://www.games-asia.com/nintendodsdshandheldsconsoles-c-31_75.html?games-asia=cf5b9cb005aadf6d5072037bacffd0fb

Need on kõik EU-välised poed, seega tasub impordimaksetega arvestada. Euroopa Liidu sees asuvaid poode mis riistvara saadaksid ma ei teagi, kui aus olla.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 16:26:12 vasta tsitaadiga

Imo on crimson black kõige kipam värvitoon mis saadaval.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kkalev
HV vaatleja
kkalev

liitunud: 21.03.2006




sõnum 20.01.2008 16:46:45 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Imo on crimson black kõige kipam värvitoon mis saadaval.


see on jah suht mõnus...mul endal olemas(USA-st ostsin kui seal olin oktoobris) ja valge ka 8)

aga kas keegi teab millal tulevad Final Fantasy osasid Eesti poodidesse? FF III on endal muidu olemas(Canadast ostetud)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 17:00:07 vasta tsitaadiga

Nooh aitüma, aga nüüd tekkis kohe uus probleem, on need ikka 100% usaldavad leheküljed, et keegi siit Eestist juba mõnelt lehelt sealt tellinud juba on? Et ma pärast ei peaks vaatama kuda krediitkaardilt raha kadunud on icon_lol.gif

Ja kui keegi nii hea on äkki postitab mõne usaldava Euroopa lehe, sealt vähe lihtsam ja parem minu arust tellida...

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 20.01.2008 17:39:53 vasta tsitaadiga

Play-Asia on väga usaldusväärne. Ülejäänud kahte ma pole ise proovinud, aga minu arust nad tunduvad OK'd olema, eriti Renchi.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.