|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
10.01.2008 19:13:06
|
|
|
Ei, jahutus nüüd sai võimas
47 oli maksimum temp. full loadi all @ 3.2ghz, idles 21.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
10.01.2008 19:20:35
|
|
|
Ma praegu plaanin osta E6750 ja GIGABYTE GA-P35-DS4.
Kui palju need klokkuksid?
3.8 GHz tuleks ära?
Kas DS4 FSB piir on kõrgemal kui DS3-l?
viimati muutis manny50 10.01.2008 20:10:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
10.01.2008 19:23:36
|
|
|
| Mul on sama komplekt, ainult DS3R ja 3.4ghz tuleb ära küll.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
10.01.2008 19:53:41
|
|
|
| Brom kirjutas: |
Ei, jahutus nüüd sai võimas
47 oli maksimum temp. full loadi all @ 3.2ghz, idles 21. |
millega mõõtsid? seda idle 21 ma küll ei usu
vaata coretemp .95.4 betaga
ahjaa, mis jahutus?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
10.01.2008 19:59:14
|
|
|
| Hetkel juba kõrgematel kiirustel, 3.44 ja siin idle ~30'c, core temp 0.96 andmeil. Jahutuseks scythe ninja.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
10.01.2008 19:59:29
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| tsitaat: |
videokaart: 3870 & 3850 CF
|
Ongi nii või näpukas
Kui prose kellamata siis on skoor OK.
Kaardid on ka vist stockis
Nende kuivade skooride siia postitamise mõtet eriti nagu ei näe  |
Kui eri teemasi jälgida siis kõik nad on segamini ja ei pea paika vastavalt teemale.Ma arvan,et skoor pole paha arvestades kaardi jõudlusegaja ega see CFvõi SLI nii väga kosmilist võimu juurde ka ei anna.Huvitav on see kui oletada ,et kaart on võimas, siis SLI-s või CF polegi see 2X võimas vaid mingi umbes julgen pakkuda kuskil 1/4võimsam. Kui saladus pole palju sul endal see 3dmark06 skoor ka on?Endal peaaegu sama plate mis sul kuigi video on ajutine on ka mingit erilist vahet P35-ga sul?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
10.01.2008 20:06:11
|
|
|
| manny50 kirjutas: |
Ma praegu plaanin osta E6750 ja GIGABYTE GA-P35-DS4.
Kui palju need klokkuksid?
2.8 GHz tuleks ära?
Kas DS4 FSB piir on kõrgemal kui DS3-l? |
mul just on need asjad.ja noh 4144mhz tuli mul ära.fsb läheb kenasti üle 500
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
10.01.2008 20:10:08
|
|
|
Krt, ma võtan vist ikka GIGABYTE GA-P35-DS3R, hoiab 500 eeku kokku..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
10.01.2008 20:11:25
|
|
|
| manny50 kirjutas: |
Krt, ma võtan vist ikka GIGABYTE GA-P35-DS3R, hoiab 500 eeku kokku..  |
Mul P35C-DS3R ja plate teeb üle 500FSB ära
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
10.01.2008 20:15:42
|
|
|
No siis peaks see ka 500 ära tegema.
Loodan parimat ja tänu teile abi eest.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.01.2008 20:36:05
|
|
|
rycyve,
| tsitaat: |
Kui saladus pole palju sul endal see 3dmark06 skoor ka on?
|
Ei ole saladus ja skoor on oma õiges kohas(3D06 teemas)
Single 2900Pro 14266 punkti.
Vist saan CF ka kätte nädala alguses siis vaatame kui raske see 17,5K ikka on
| tsitaat: |
| on ka mingit erilist vahet P35-ga sul |
Pole õna-aimugi asjast,kuna see on mul esimene Intel üldse
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
10.01.2008 21:06:49
|
|
|
CorsairX, kui nüüd seda kuumatorude toimimide/mittetoimimise küsimust vähe teoreetilisema ja samas loogilisema külje pealt vaatama hakata, siis ega lõppkokkuvõttes ei ole mingit vahet, mis ambient temperatuuri puhul sa üht heatpipe radikat kasutad. tavatempide puhul on välistatud, et heatpipe funktsioneerimise täielikult lõpetab ja prose näiteks seetõttu üle kuumeneb. radika soojust vastu võttev "plokk" saab ikka sama hulga soojust, ja võtab selle hulga soojust ka vastu. kui see vastuvõetav soojus on piisav, et heatpipe'd kasvõi mingil määral nö. "käivitada" siis nad ka töötavad. kui aga ei ole siis see soojus järelikult eraldub juba muul moel. vaata, mispidi tahad, soojusenergia antakse igaljuhul kuskile ära
praktilisema poole pealt, olen ise teinud katseid -20'ga, klokkides väga tõsiselt proset ja kasutades jahutuseks seejuures heatpipe radikat. midagi hullu ei juhtu ning core temp püsib mõistlikut madal, lihtsalt tavapärane radikas võimaldaks selles olukorras ehk veel pisut madalamat
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
10.01.2008 21:16:22
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| Rääkige, mida arvata Asus P5K-st? |
Minu oma hakkab vist otsi andma.
Enne bios reseti pilti ette ei võta  |
mul sama kala...
kui läbi häda tööle saan, siis enam kui minutiks välja lülitada ei saa, pärast ei võta lihtsalt pilti ette
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
10.01.2008 21:22:05
|
|
|
| Mis kiirustel teil E6750'd jooksevad stabiilselt?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
10.01.2008 21:31:55
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Mis kiirustel teil E6750'd jooksevad stabiilselt? |
2,66ghz
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.01.2008 21:39:03
|
|
|
Wiltz, enamusel siiski heatpiped külmaga ei tööta. hea, et ma endal kunagi Dothanit maha ei tapnud.
Klokkisin Freezeriga ja -30c õhuga, wini raibe ei läinudki vaid restartis pidevalt. vaatasin siis igaks juhuks biosi ja cpu temp oli 120c.
õnn oli, et asi maha ei surnud..
| Jaan kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
Tundub et 12 seki piir on päris karm tegelikult(mitte võimatu) ilma vee või muu tõsisema jahutuseta  |
Viska oma arvuti korraks õue- 11.xxx kukub kohe
Kuid tuleb meeles pidada, et heat-pipe-ga jahutid ei tööta miinusega.
0 -5*C on min, edasi läheb temp hoopis ülespoole.
Näiteks Big Typhoon -11-ga ei töötanud üldse- temp +50-70*C kohe bootides, panin kentsfieldi ES inboxi (tavainbox x1,5) ja kohe oli temp +8/+15 idel/load@1,65V (QX9770, mõnus ahi)
4,6GHz 3DM06 stable, 4,65 muud, 4,7 lühikesed benchid.
Kuid aja enne oma mälu kiireks/tweegid kah külge- selline aeg peaks ca 100MHz madalamal taktil tulema juba hea mäluga. |
näe Jaan-il jäätus bt ka ära
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
10.01.2008 22:52:55
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| Brom kirjutas: |
Ei, jahutus nüüd sai võimas
47 oli maksimum temp. full loadi all @ 3.2ghz, idles 21. |
millega mõõtsid? seda idle 21 ma küll ei usu
vaata coretemp .95.4 betaga
ahjaa, mis jahutus? |
Pigem juba 0.96
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
10.01.2008 23:12:18
|
|
|
Ww, katsusid siis freezeri põhjaplokki ka enamvähem sel ajal/hetkel kui seda 120'st tempi näitas prose? kui kontakt cpu ja radika vahel iseenesest vähegi asjalik oli siis peaks freezeri põhi ikka VÄGA!!! tuline olema sellise cpu tempi juures.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.01.2008 23:34:02
|
|
|
| oligi VÄGA tuline, paar cm ülevaltpoolt olid aga heatpiped jääkülmad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.01.2008 23:56:04
|
|
|
Aga kui hakata klokkima, ajada jahutus soojaks ja siis teha aken lahti ja miinus sisse lasta, mis juhtub?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.01.2008 03:15:39
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| praktilisema poole pealt, olen ise teinud katseid -20'ga, klokkides väga tõsiselt proset ja kasutades jahutuseks seejuures heatpipe radikat. midagi hullu ei juhtu ning core temp püsib mõistlikut madal... |
ot: Ja mis see mõistlik temp siis sinu praktikas -20C* juures oli kui küsida võib?
Kui juba Winterwind`il prose VÄGA kuumaks läks ja Jaan`il BT ära jäätus ning -11C* lakkas töötamast, siis mis imejahutus sinul küll on?
sul tosool vms. kuumatorudes sees?
| Evil kirjutas: |
| Brom kirjutas: |
| Mis kiirustel teil E6750'd jooksevad stabiilselt? |
2,66ghz  |
Ja minul 24/7 @ 3,6GHz. Evil mängib vist lihtsalt tagasihoidliku kellajat või hakkab vanaks jääma
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
11.01.2008 03:29:08
|
|
|
mõistlik temp oli kuskil +30C corel (loadis), ehk siiski parasjagu madalam kui ta oleks toas klokkides. kui sa varem aru ei saanud, mida ma mõistliku tempi all silmas pidasin, siis põhimõtteliselt on mõistlik temp tegelikult veel igasugune temp, millega prose liiga suure temperatuuri tõttu villast ei pane default kiirusel, default pingega.
loomulikult mõjutavad heatpipe jahutuse efektiivsust täiesti mitteoptimaalses tempi vahemikus paljud asjad. Ja samas ei ole muidugi -30C ka enam mingi tavatemp, minumeelest eestis näeb alla -10c ikka väga harva viimasel ajal.
mingit imejahutust mul ei ole, vägagi tavapärane AC freezer64pro
CorsairX, aga tohib küsida mis sinu kuumatorudes voolab? oled äkki lahti võtnud ja kohe päris täpselt järgi uurinud? vastuseks omaltpoolt võin öelda, et ma ei tea, mis vedelik minu jahutis on...ja ei huvita ka ausalt öeldes!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.01.2008 03:42:32
|
|
|
Well... ega ma ka ei tea mis vedelik Infinity kuumatorudes voolab ja ei huvita ka eriti.
Veider on see ,et sina saad freezeriga @ -20C* kõvasti kellates +30C* loadis ja jaan`il -11C* BT juba bootimisel +50-70C* ning winterwind`il 120C* ...sul vist mingi special-freezer vms.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
11.01.2008 03:50:41
|
|
|
jah, eks ta peab mingi "alien version" olema
reaalne välistemp oli ilmselt paar kraadi soojema poole -20'st, 17-18 maybe. ja nagu ma ütlesin, mõjutavaid tegureid on mitmeid. võibolla hoidis minul tempi normaalsel tasemel üle põhja suunduv suur kogus külma õhku. võibolla mängis rolli see, et ma tõstsin lihtsalt "sooja" masina külma keskkonda ja jätkasin tegutsemist. basically, vahet pole kuna miskit mul maha ei põlenud ja sai säilitada ka korraliku prose kloki 3dm jaoks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
11.01.2008 08:35:45
|
|
|
| Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud olen on 35 aga ma tean et see ei ole võimalik. Mis programmi proovida?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2008 10:49:42
|
|
|
| negro kirjutas: |
| Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud olen on 35 aga ma tean et see ei ole võimalik. Mis programmi proovida? |
Kui sul kõik stockis siis on küll tegelikult võimalik
Mul istub Quad stockis 24-25c.
JA olen mõõtnud kah igasugu sodiga+bios ise näitab samu tempe
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
11.01.2008 12:04:31
|
|
|
| Mul näitas sama tempi gigabyte easytuner5, core temp 0.96 näitab 30~ ja see paistab õige olevat.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2008 12:33:38
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Mul näitas sama tempi gigabyte easytuner5, core temp 0.96 näitab 30~ ja see paistab õige olevat. |
Äkki sul on inbox cooler,tal ju suti parem kui inbox
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.01.2008 18:01:04
|
|
|
| milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.01.2008 18:10:08
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb |
Nii palju,kui kuulnud olen siis OC A-data ei klokku eriti,suht kehvalt.Väga suurt vahet ei tohiks olla.Tavalised a-datad oleks mõtekamad.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
11.01.2008 18:32:05
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| negro kirjutas: |
| Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud olen on 35 aga ma tean et see ei ole võimalik. Mis programmi proovida? |
Kui sul kõik stockis siis on küll tegelikult võimalik
Mul istub Quad stockis 24-25c.
JA olen mõõtnud kah igasugu sodiga+bios ise näitab samu tempe  |
väga hea uudis, siis teada et ainult videokaardile suveks parem jahutus vaja sebida.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
11.01.2008 19:41:15
|
|
|
| Jah ega need A-Data 2x2GB 800+ on ikka päris nigelad. Isegi CPU-Z SPD-s kirjas olevat 429MHz 5-6-6-19 2T @ 2,0V ei tee mul need mälud ära, kuigi peaks...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
11.01.2008 23:11:53
|
|
|
soetasin endale täna ninja samurai cooleri nüüd tahaks cpu kiirust tõsta... äkki keegi võiks mingit nõud anda, mis progega oleks seda kõige parem teha ja palju see samurai üldse võimaldab OC'ida...vcore ja jne..
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.01.2008 23:20:44
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
soetasin endale täna ninja samurai cooleri nüüd tahaks cpu kiirust tõsta... äkki keegi võiks mingit nõud anda, mis progega oleks seda kõige parem teha ja palju see samurai üldse võimaldab OC'ida...vcore ja jne..  |
Mis proge sul vaja,resa > biossi > alam-menüü extremtweeker >> manual >> ja kuku lahmima
Corele võid turvalises alas selle cooleriga anda 1.5 kivinäoga ja proovi kohe siin panan 400,ning kordaja 9
Mälud on pohlad kuna siis nad jooksevad oma native kiirusega DDR800 8)
Kui tuleb ülesse,lase teste ja möll. Kiirus oleks seljuhul 3.6GHz
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
11.01.2008 23:21:13
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| soetasin endale täna ninja samurai cooleri nüüd tahaks cpu kiirust tõsta... äkki keegi võiks mingit nõud anda, mis progega oleks seda kõige parem teha |
Biosist kloki
| TruePlaya kirjutas: |
palju see samurai üldse võimaldab OC'ida...vcore ja jne..  |
Seda on raske öelda,eks sa niikaugele kloki kuni tempid liiga kõrgeks ei lää
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
12.01.2008 00:33:02
|
|
|
läks tööe ja jookseb 3,6 GHz peal mp x9 ja vcore 1.5
mälud on 800 peal ja performance on standard (turbo, extreme)
norm? või mälud võiks kiiremaks ajada?
ja kas vcore(1,5) suht suur ei ole w?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.01.2008 00:34:39
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb |
Nii palju,kui kuulnud olen siis OC A-data ei klokku eriti,suht kehvalt.Väga suurt vahet ei tohiks olla.Tavalised a-datad oleks mõtekamad.  |
möh
enamusel gmh kivid ja lasevad 1200 külmalt
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.01.2008 00:35:27
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
läks tööe ja jookseb 3,6 GHz peal mp x9 ja vcore 1.5
mälud on 800 peal ja performance on standard (turbo, extreme)
norm? või mälud võiks kiiremaks ajada?
ja kas vcore(1,5) suht suur ei ole w? |
lase 1,45V ja vaata mis nägu teeb. ja siis lase jälle alla jne
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
12.01.2008 00:38:52
|
|
|
| libe kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb |
Nii palju,kui kuulnud olen siis OC A-data ei klokku eriti,suht kehvalt.Väga suurt vahet ei tohiks olla.Tavalised a-datad oleks mõtekamad.  |
möh
enamusel gmh kivid ja lasevad 1200 külmalt  |
Möh
Näita mulle 2GB pulka mis jookseb 1200 külmalt.
Me siin räägime 2GB pulkadest,mitte 1GB-dest,nagu sina.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
12.01.2008 01:13:47
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
läks tööe ja jookseb 3,6 GHz peal mp x9 ja vcore 1.5
mälud on 800 peal ja performance on standard (turbo, extreme)
norm? või mälud võiks kiiremaks ajada?
ja kas vcore(1,5) suht suur ei ole w? |
lase 1,45V ja vaata mis nägu teeb. ja siis lase jälle alla jne |
1,45V viskas sinise pildi ette windoosa loadimise ajal...miinimum millega pildi ette võttis on 1,49V...
kas see on normaalne w, et mu arvut sellisel voldil töötab?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
12.01.2008 01:18:13
|
|
|
Vana!
Võta P35 chipiga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
12.01.2008 01:29:25
|
|
|
või äkki tuleks prose kiirust veits tagasi langetada, et töötaks stabiilselt 1,45V juures või veel vähem...
standard 1,3 oleks vist kõige parem jah?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.01.2008 01:43:38
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
või äkki tuleks prose kiirust veits tagasi langetada, et töötaks stabiilselt 1,45V juures või veel vähem...
standard 1,3 oleks vist kõige parem jah? |
kui temp korras, siis 1,5V pole midagi hullu
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2008 01:51:43
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
või äkki tuleks prose kiirust veits tagasi langetada, et töötaks stabiilselt 1,45V juures või veel vähem...
standard 1,3 oleks vist kõige parem jah? |
Pigem anna hoogu juurde
järgmiseks löö siini kiiruseks 422.
Lisaks vaata CpuZ-ga palju sul reaalne volt on,see et biosest panid 1.5 ei tähenda et sul on ka
Enamik mobodel on vdrop olemas ja see on kuskil 0.05V,ehk sinu oma jookseb tõenäoliselt 1.45x
Aga see ei ole muidugi reegel
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
12.01.2008 02:01:40
|
|
|
cpu-z'ga on 1,472V
annan siis selle voldi juures prosele VEEL kiirust juurde w?
tempi näitab speedfanis - temp1 on 38, temp2 on 42, temp3 on -2 kumb see õige on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2008 02:04:11
|
|
|
| tsitaat: |
tempi näitab speedfanis - temp1 on 38, temp2 on 42, temp3 on -2 kumb see õige on?
|
Kõik õiged sul ju 4 tuuma
Anna aga agu ja kui kotti viskab pane surakas volti juurde
Nagu nähe et reaalse 1.5 pead biosest panema 1.525 v. 1.535
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
12.01.2008 09:04:54
|
|
|
Üks küsimus siia vahele, et.. mul on kasutada c2d e6300, 1.866ghz.
CPU multiplier & clock kõiguvad sünkroonis, 6x -> 7x & 1600mhz -> 1866mhz
core voltage kõigub eraldiseisvalt ~0.2v piires.
kas see on normaalne ?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
12.01.2008 10:07:10
|
|
|
edaj,
Yea see on normaalne siis kui CPUle koormust ei anna, anna sellega koormust http://www.gromacs.org/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,80/Itemid,26/
kui koormuse all ikka vahetab multiplieri siis kuumeneb asi lihtsalt üle vaata äkki on fan cooler tolmune, selline vcore kõikumine on natuke lubatud ei mäleta kui palju see oli.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
12.01.2008 11:34:02
|
|
|
Margus,
tänud info eest, oli jah tõesti nii, et kasutades StressCPU programmi püsisid multiplier ja CPU clock stabiilselt samad. ka voltage ei kõikunud.
aga kas on normaalne, kui mu CPU temperatuur on 26-27 kraadi, aga kummagi tuuma kraad on 50 - 52 ?
tuumade tempid peavadki ~2x kõrgemad olema ?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|