Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 10.01.2008 19:13:06 vasta tsitaadiga

Ei, jahutus nüüd sai võimas icon_razz.gif

47 oli maksimum temp. full loadi all @ 3.2ghz, idles 21.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 10.01.2008 19:20:35 vasta tsitaadiga

Ma praegu plaanin osta E6750 ja GIGABYTE GA-P35-DS4.
Kui palju need klokkuksid?
3.8 GHz tuleks ära?
Kas DS4 FSB piir on kõrgemal kui DS3-l?


viimati muutis manny50 10.01.2008 20:10:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 10.01.2008 19:23:36 vasta tsitaadiga

Mul on sama komplekt, ainult DS3R ja 3.4ghz tuleb ära küll.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 19:53:41 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Ei, jahutus nüüd sai võimas icon_razz.gif

47 oli maksimum temp. full loadi all @ 3.2ghz, idles 21.

millega mõõtsid? seda idle 21 ma küll ei usu icon_lol.gif
vaata coretemp .95.4 betaga icon_wink.gif

ahjaa, mis jahutus?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 10.01.2008 19:59:14 vasta tsitaadiga

Hetkel juba kõrgematel kiirustel, 3.44 ja siin idle ~30'c, core temp 0.96 andmeil. Jahutuseks scythe ninja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 19:59:29 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

videokaart: 3870 & 3850 CF

Ongi nii või näpukas icon_razz.gif
Kui prose kellamata siis on skoor OK.
Kaardid on ka vist stockis thumbs_down.gif
Nende kuivade skooride siia postitamise mõtet eriti nagu ei näe icon_idea.gif


Kui eri teemasi jälgida siis kõik nad on segamini ja ei pea paika vastavalt teemale.Ma arvan,et skoor pole paha arvestades kaardi jõudlusegaja ega see CFvõi SLI nii väga kosmilist võimu juurde ka ei anna.Huvitav on see kui oletada ,et kaart on võimas, siis SLI-s või CF polegi see 2X võimas vaid mingi umbes julgen pakkuda kuskil 1/4võimsam. Kui saladus pole palju sul endal see 3dmark06 skoor ka on?Endal peaaegu sama plate mis sul kuigi video on ajutine on ka mingit erilist vahet P35-ga sul?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 20:06:11 vasta tsitaadiga

manny50 kirjutas:
Ma praegu plaanin osta E6750 ja GIGABYTE GA-P35-DS4.
Kui palju need klokkuksid?
2.8 GHz tuleks ära?
Kas DS4 FSB piir on kõrgemal kui DS3-l?



mul just on need asjad.ja noh 4144mhz tuli mul ära.fsb läheb kenasti üle 500 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 10.01.2008 20:10:08 vasta tsitaadiga

Krt, ma võtan vist ikka GIGABYTE GA-P35-DS3R, hoiab 500 eeku kokku.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 10.01.2008 20:11:25 vasta tsitaadiga

manny50 kirjutas:
Krt, ma võtan vist ikka GIGABYTE GA-P35-DS3R, hoiab 500 eeku kokku.. icon_razz.gif

Mul P35C-DS3R ja plate teeb üle 500FSB ära icon_razz1.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 10.01.2008 20:15:42 vasta tsitaadiga

No siis peaks see ka 500 ära tegema. thumbs_up.gif
Loodan parimat ja tänu teile abi eest. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 20:36:05 vasta tsitaadiga

rycyve,
tsitaat:

Kui saladus pole palju sul endal see 3dmark06 skoor ka on?

Ei ole saladus ja skoor on oma õiges kohas(3D06 teemas)
Single 2900Pro 14266 punkti.
Vist saan CF ka kätte nädala alguses siis vaatame kui raske see 17,5K ikka on icon_idea.gif

tsitaat:
on ka mingit erilist vahet P35-ga sul

Pole õna-aimugi asjast,kuna see on mul esimene Intel üldse icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 21:06:49 vasta tsitaadiga

CorsairX, kui nüüd seda kuumatorude toimimide/mittetoimimise küsimust vähe teoreetilisema ja samas loogilisema külje pealt vaatama hakata, siis ega lõppkokkuvõttes ei ole mingit vahet, mis ambient temperatuuri puhul sa üht heatpipe radikat kasutad. tavatempide puhul on välistatud, et heatpipe funktsioneerimise täielikult lõpetab ja prose näiteks seetõttu üle kuumeneb. radika soojust vastu võttev "plokk" saab ikka sama hulga soojust, ja võtab selle hulga soojust ka vastu. kui see vastuvõetav soojus on piisav, et heatpipe'd kasvõi mingil määral nö. "käivitada" siis nad ka töötavad. kui aga ei ole siis see soojus järelikult eraldub juba muul moel. vaata, mispidi tahad, soojusenergia antakse igaljuhul kuskile ära icon_wink.gif
praktilisema poole pealt, olen ise teinud katseid -20'ga, klokkides väga tõsiselt proset ja kasutades jahutuseks seejuures heatpipe radikat. midagi hullu ei juhtu ning core temp püsib mõistlikut madal, lihtsalt tavapärane radikas võimaldaks selles olukorras ehk veel pisut madalamat icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 21:16:22 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Smoking kirjutas:
Rääkige, mida arvata Asus P5K-st?
Minu oma hakkab vist otsi andma.
Enne bios reseti pilti ette ei võta icon_confused.gif
mul sama kala...
kui läbi häda tööle saan, siis enam kui minutiks välja lülitada ei saa, pärast ei võta lihtsalt pilti ette

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 10.01.2008 21:22:05 vasta tsitaadiga

Mis kiirustel teil E6750'd jooksevad stabiilselt?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 10.01.2008 21:31:55 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Mis kiirustel teil E6750'd jooksevad stabiilselt?


2,66ghz thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2008 21:39:03 vasta tsitaadiga

Wiltz, enamusel siiski heatpiped külmaga ei tööta. hea, et ma endal kunagi Dothanit maha ei tapnud.
Klokkisin Freezeriga ja -30c õhuga, wini raibe ei läinudki vaid restartis pidevalt. vaatasin siis igaks juhuks biosi ja cpu temp oli 120c.
õnn oli, et asi maha ei surnud..

Jaan kirjutas:
wanawoll kirjutas:
Tundub et 12 seki piir on päris karm tegelikult(mitte võimatu) ilma vee või muu tõsisema jahutuseta icon_neutral.gif

Viska oma arvuti korraks õue- 11.xxx kukub kohe icon_wink.gif
Kuid tuleb meeles pidada, et heat-pipe-ga jahutid ei tööta miinusega.
0 -5*C on min, edasi läheb temp hoopis ülespoole.
Näiteks Big Typhoon -11-ga ei töötanud üldse- temp +50-70*C kohe bootides, panin kentsfieldi ES inboxi (tavainbox x1,5) ja kohe oli temp +8/+15 idel/load@1,65V (QX9770, mõnus ahi)
4,6GHz 3DM06 stable, 4,65 muud, 4,7 lühikesed benchid. icon_razz.gif
Kuid aja enne oma mälu kiireks/tweegid kah külge- selline aeg peaks ca 100MHz madalamal taktil tulema juba hea mäluga.

näe Jaan-il jäätus bt ka ära
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 22:52:55 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Brom kirjutas:
Ei, jahutus nüüd sai võimas icon_razz.gif

47 oli maksimum temp. full loadi all @ 3.2ghz, idles 21.

millega mõõtsid? seda idle 21 ma küll ei usu icon_lol.gif
vaata coretemp .95.4 betaga icon_wink.gif

ahjaa, mis jahutus?


Pigem juba 0.96 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 23:12:18 vasta tsitaadiga

Ww, katsusid siis freezeri põhjaplokki ka enamvähem sel ajal/hetkel kui seda 120'st tempi näitas prose? kui kontakt cpu ja radika vahel iseenesest vähegi asjalik oli siis peaks freezeri põhi ikka VÄGA!!! tuline olema sellise cpu tempi juures.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2008 23:34:02 vasta tsitaadiga

oligi VÄGA tuline, paar cm ülevaltpoolt olid aga heatpiped jääkülmad
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 23:56:04 vasta tsitaadiga

Aga kui hakata klokkima, ajada jahutus soojaks ja siis teha aken lahti ja miinus sisse lasta, mis juhtub?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.01.2008 03:15:39 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
praktilisema poole pealt, olen ise teinud katseid -20'ga, klokkides väga tõsiselt proset ja kasutades jahutuseks seejuures heatpipe radikat. midagi hullu ei juhtu ning core temp püsib mõistlikut madal...

ot: Ja mis see mõistlik temp siis sinu praktikas -20C* juures oli kui küsida võib? icon_lol.gif
Kui juba Winterwind`il prose VÄGA kuumaks läks ja Jaan`il BT ära jäätus ning -11C* lakkas töötamast, siis mis imejahutus sinul küll on?
sul tosool vms. kuumatorudes sees? icon_biggrin.gif

Evil kirjutas:
Brom kirjutas:
Mis kiirustel teil E6750'd jooksevad stabiilselt?


2,66ghz thumbs_up.gif icon_smile.gif

Ja minul 24/7 @ 3,6GHz. Evil mängib vist lihtsalt tagasihoidliku kellajat või hakkab vanaks jääma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 03:29:08 vasta tsitaadiga

mõistlik temp oli kuskil +30C corel (loadis), ehk siiski parasjagu madalam kui ta oleks toas klokkides. kui sa varem aru ei saanud, mida ma mõistliku tempi all silmas pidasin, siis põhimõtteliselt on mõistlik temp tegelikult veel igasugune temp, millega prose liiga suure temperatuuri tõttu villast ei pane default kiirusel, default pingega.
loomulikult mõjutavad heatpipe jahutuse efektiivsust täiesti mitteoptimaalses tempi vahemikus paljud asjad. Ja samas ei ole muidugi -30C ka enam mingi tavatemp, minumeelest eestis näeb alla -10c ikka väga harva viimasel ajal.

mingit imejahutust mul ei ole, vägagi tavapärane AC freezer64pro

CorsairX, aga tohib küsida mis sinu kuumatorudes voolab? oled äkki lahti võtnud ja kohe päris täpselt järgi uurinud? vastuseks omaltpoolt võin öelda, et ma ei tea, mis vedelik minu jahutis on...ja ei huvita ka ausalt öeldes! icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.01.2008 03:42:32 vasta tsitaadiga

Well... ega ma ka ei tea mis vedelik Infinity kuumatorudes voolab ja ei huvita ka eriti.
Veider on see ,et sina saad freezeriga @ -20C* kõvasti kellates +30C* loadis ja jaan`il -11C* BT juba bootimisel +50-70C* ning winterwind`il 120C* ...sul vist mingi special-freezer vms. icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 03:50:41 vasta tsitaadiga

jah, eks ta peab mingi "alien version" olema icon_eek.gif

reaalne välistemp oli ilmselt paar kraadi soojema poole -20'st, 17-18 maybe. ja nagu ma ütlesin, mõjutavaid tegureid on mitmeid. võibolla hoidis minul tempi normaalsel tasemel üle põhja suunduv suur kogus külma õhku. võibolla mängis rolli see, et ma tõstsin lihtsalt "sooja" masina külma keskkonda ja jätkasin tegutsemist. basically, vahet pole kuna miskit mul maha ei põlenud ja sai säilitada ka korraliku prose kloki 3dm jaoks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 11.01.2008 08:35:45 vasta tsitaadiga

Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud olen on 35 aga ma tean et see ei ole võimalik. Mis programmi proovida?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 10:49:42 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud olen on 35 aga ma tean et see ei ole võimalik. Mis programmi proovida?

Kui sul kõik stockis siis on küll tegelikult võimalik icon_biggrin.gif
Mul istub Quad stockis 24-25c.
JA olen mõõtnud kah igasugu sodiga+bios ise näitab samu tempe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 11.01.2008 12:04:31 vasta tsitaadiga

Mul näitas sama tempi gigabyte easytuner5, core temp 0.96 näitab 30~ ja see paistab õige olevat.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 12:33:38 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Mul näitas sama tempi gigabyte easytuner5, core temp 0.96 näitab 30~ ja see paistab õige olevat.

Äkki sul on inbox cooler,tal ju suti parem kui inbox icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 18:01:04 vasta tsitaadiga

milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.01.2008 18:10:08 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb

Nii palju,kui kuulnud olen siis OC A-data ei klokku eriti,suht kehvalt.Väga suurt vahet ei tohiks olla.Tavalised a-datad oleks mõtekamad. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 11.01.2008 18:32:05 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
negro kirjutas:
Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud olen on 35 aga ma tean et see ei ole võimalik. Mis programmi proovida?

Kui sul kõik stockis siis on küll tegelikult võimalik icon_biggrin.gif
Mul istub Quad stockis 24-25c.
JA olen mõõtnud kah igasugu sodiga+bios ise näitab samu tempe thumbs_up.gif



thumbs_up.gif väga hea uudis, siis teada et ainult videokaardile suveks parem jahutus vaja sebida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 19:41:15 vasta tsitaadiga

Jah ega need A-Data 2x2GB 800+ on ikka päris nigelad. Isegi CPU-Z SPD-s kirjas olevat 429MHz 5-6-6-19 2T @ 2,0V ei tee mul need mälud ära, kuigi peaks...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 11.01.2008 23:11:53 vasta tsitaadiga

soetasin endale täna ninja samurai cooleri nüüd tahaks cpu kiirust tõsta... äkki keegi võiks mingit nõud anda, mis progega oleks seda kõige parem teha ja palju see samurai üldse võimaldab OC'ida...vcore ja jne.. icon_smile.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 23:20:44 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
soetasin endale täna ninja samurai cooleri nüüd tahaks cpu kiirust tõsta... äkki keegi võiks mingit nõud anda, mis progega oleks seda kõige parem teha ja palju see samurai üldse võimaldab OC'ida...vcore ja jne.. icon_smile.gif

Mis proge sul vaja,resa > biossi > alam-menüü extremtweeker >> manual >> ja kuku lahmima icon_biggrin.gif
Corele võid turvalises alas selle cooleriga anda 1.5 kivinäoga ja proovi kohe siin panan 400,ning kordaja 9 thumbs_up.gif
Mälud on pohlad kuna siis nad jooksevad oma native kiirusega DDR800 8)
Kui tuleb ülesse,lase teste ja möll. Kiirus oleks seljuhul 3.6GHz beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 11.01.2008 23:21:13 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
soetasin endale täna ninja samurai cooleri nüüd tahaks cpu kiirust tõsta... äkki keegi võiks mingit nõud anda, mis progega oleks seda kõige parem teha

Biosist kloki

TruePlaya kirjutas:
palju see samurai üldse võimaldab OC'ida...vcore ja jne.. icon_smile.gif

Seda on raske öelda,eks sa niikaugele kloki kuni tempid liiga kõrgeks ei lää thumbs_up.gif

_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 12.01.2008 00:33:02 vasta tsitaadiga

läks tööe ja jookseb 3,6 GHz peal mp x9 ja vcore 1.5

mälud on 800 peal ja performance on standard (turbo, extreme)

norm? või mälud võiks kiiremaks ajada?

ja kas vcore(1,5) suht suur ei ole w?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.01.2008 00:34:39 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb

Nii palju,kui kuulnud olen siis OC A-data ei klokku eriti,suht kehvalt.Väga suurt vahet ei tohiks olla.Tavalised a-datad oleks mõtekamad. icon_wink.gif
möh
enamusel gmh kivid ja lasevad 1200 külmalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 00:35:27 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
läks tööe ja jookseb 3,6 GHz peal mp x9 ja vcore 1.5

mälud on 800 peal ja performance on standard (turbo, extreme)

norm? või mälud võiks kiiremaks ajada?

ja kas vcore(1,5) suht suur ei ole w?


lase 1,45V ja vaata mis nägu teeb. ja siis lase jälle alla jne
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 12.01.2008 00:38:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
G80 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
milliseid 2GB pulki te soovitate kas need odavad A-Datad või siis need oC extreme Adata omad ? plaadiks Asus P5N-E SLI ja kuna ta 4 eraldi pulka eriti ei seedi paneks 2x2gb

Nii palju,kui kuulnud olen siis OC A-data ei klokku eriti,suht kehvalt.Väga suurt vahet ei tohiks olla.Tavalised a-datad oleks mõtekamad. icon_wink.gif
möh
enamusel gmh kivid ja lasevad 1200 külmalt icon_rolleyes.gif

Möh icon_lol.gif
Näita mulle 2GB pulka mis jookseb 1200 külmalt. icon_eek.gif
Me siin räägime 2GB pulkadest,mitte 1GB-dest,nagu sina.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 12.01.2008 01:13:47 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
läks tööe ja jookseb 3,6 GHz peal mp x9 ja vcore 1.5

mälud on 800 peal ja performance on standard (turbo, extreme)

norm? või mälud võiks kiiremaks ajada?

ja kas vcore(1,5) suht suur ei ole w?


lase 1,45V ja vaata mis nägu teeb. ja siis lase jälle alla jne


1,45V viskas sinise pildi ette windoosa loadimise ajal...miinimum millega pildi ette võttis on 1,49V...

kas see on normaalne w, et mu arvut sellisel voldil töötab? icon_confused.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 12.01.2008 01:15:45 vasta tsitaadiga

Mis te arvate selle chipiga mobost? http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=2&menyy_id=2&action=look&lookid=5539
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 12.01.2008 01:18:13 vasta tsitaadiga

Vana!
Võta P35 chipiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 12.01.2008 01:29:25 vasta tsitaadiga

või äkki tuleks prose kiirust veits tagasi langetada, et töötaks stabiilselt 1,45V juures või veel vähem...

standard 1,3 oleks vist kõige parem jah?

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 01:43:38 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
või äkki tuleks prose kiirust veits tagasi langetada, et töötaks stabiilselt 1,45V juures või veel vähem...

standard 1,3 oleks vist kõige parem jah?


kui temp korras, siis 1,5V pole midagi hullu
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 01:51:43 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
või äkki tuleks prose kiirust veits tagasi langetada, et töötaks stabiilselt 1,45V juures või veel vähem...

standard 1,3 oleks vist kõige parem jah?

Pigem anna hoogu juurde thumbs_up.gif
järgmiseks löö siini kiiruseks 422.
Lisaks vaata CpuZ-ga palju sul reaalne volt on,see et biosest panid 1.5 ei tähenda et sul on ka thumbs_up.gif
Enamik mobodel on vdrop olemas ja see on kuskil 0.05V,ehk sinu oma jookseb tõenäoliselt 1.45x icon_wink.gif
Aga see ei ole muidugi reegel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 12.01.2008 02:01:40 vasta tsitaadiga

cpu-z'ga on 1,472V icon_smile.gif

annan siis selle voldi juures prosele VEEL kiirust juurde w? icon_eek.gif

tempi näitab speedfanis - temp1 on 38, temp2 on 42, temp3 on -2 icon_smile.gif kumb see õige on?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 02:04:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tempi näitab speedfanis - temp1 on 38, temp2 on 42, temp3 on -2 kumb see õige on?

Kõik õiged doh.gif sul ju 4 tuuma icon_razz1.gif
Anna aga agu ja kui kotti viskab pane surakas volti juurde icon_biggrin.gif
Nagu nähe et reaalse 1.5 pead biosest panema 1.525 v. 1.535 beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 09:04:54 vasta tsitaadiga

Üks küsimus siia vahele, et.. mul on kasutada c2d e6300, 1.866ghz.

CPU multiplier & clock kõiguvad sünkroonis, 6x -> 7x & 1600mhz -> 1866mhz
core voltage kõigub eraldiseisvalt ~0.2v piires.
kas see on normaalne ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 10:07:10 vasta tsitaadiga

edaj,
Yea see on normaalne siis kui CPUle koormust ei anna, anna sellega koormust http://www.gromacs.org/component/option,com_docman/task,doc_details/gid,80/Itemid,26/
kui koormuse all ikka vahetab multiplieri siis kuumeneb asi lihtsalt üle vaata äkki on fan cooler tolmune, selline vcore kõikumine on natuke lubatud ei mäleta kui palju see oli.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 11:34:02 vasta tsitaadiga

Margus,
tänud info eest, oli jah tõesti nii, et kasutades StressCPU programmi püsisid multiplier ja CPU clock stabiilselt samad. ka voltage ei kõikunud.


aga kas on normaalne, kui mu CPU temperatuur on 26-27 kraadi, aga kummagi tuuma kraad on 50 - 52 ?
tuumade tempid peavadki ~2x kõrgemad olema ?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.