Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hdi28
HV kasutaja


liitunud: 09.08.2002




sõnum 21.11.2007 09:14:15 Ei mõika seda GPS-ssi vasta tsitaadiga

Mis valemiga on võimalik neid kaarte alla laadida ja kas on ka mingi võimalus et GPS ei kasutake andmesidemahtu. Ainuüksi mööda Tallinna linna keereldes(nii 2 tundi) oli andmemahu vahetamine 7128 kb ja summa on valus-valus. Kui keelan andmesidemahu vahetamise ära siis ei näe mittemingisugust kaarti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 09:23:42 vasta tsitaadiga

Installi Nokia Map Loader arvutisse ja laed telefoni selle riigi kaardi, kus liigud. Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase. GPRS-i kasutad ainult A-GPS-i jaoks, esmase ühenduse loomise kiirendamiseks.

terv
kris.
EDIT. kanna_ thumbs_up.gif et on aega nii põhjalikult vastata.


viimati muutis kris 21.11.2007 09:33:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 21.11.2007 09:29:03 vasta tsitaadiga

Nokia kaartide telefoni saamiseks on vaja esiteks mälukaarti telefoni, kus peal vähemalt 10 Mbyte vaba ruumi. Teiseks vaja arvutit, kuhu installeeritud Nokia tasuta tarkvara Maploader http://europe.nokia.com/A4513024. Kolmandaks USB kaablit arvuti ja telefoni vahele.
1. Telefon ühendada USB kaabliga arvutiga Massmälu režiimis.
2. Käivitada Maploader tarkvara arvutis ja hoida pöialt, et see tarkvara leiab nüüd Nokia mälukaardi (kui ei leia, programm viskab errori ja ei käivitu).
3. Valida soovitavad kaardid ja need lasta siis programmil internetist alla sikutada ja telefoni laadida.
4. Kaarditarkvara töötab seejärel telefonis paremini, kui tal on keelatud internetis käia ja kaarte sikutada - vaid kasutab ainult mälukaardil olevat infot.
5. Nii jääb tasuliseks vaid hääljuhiste litsentsi ostmine.

Vabandan topeltpostituse eest, kuid kirjutasin vast liialt põhjalikult ja samal ajal icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 09:57:39 vasta tsitaadiga

Maploaderil on üks nõme viga küljes. Kuigi ametlikult Nokia maps ei toeta E50 telefoni, siis valisin installides, et tegu on E61'ga ja installis ära. Aga maploader ütleb, et ei leia telefoni või mälukaarti, pole kuskilt võtta ka seda microSD>SD adapterit, et kaardilugejaga proovida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 10:01:31 vasta tsitaadiga

Kui ka kaardilugeja leiad, peab kaart enne korra "õiges" telefonis ära käima - telefon kirjutab sina mõned kataloogid jms. Võibolla saab neid ka ise tekitada, aga igatahes tühja kaardi peale maploader laadima ei hakka ja soovitab korraks telefoni pista.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 10:49:14 vasta tsitaadiga

Et E50 ei kirjuta õigeid katalooge? Siiamaani olen üle EDGE saanud hakkama ja hääljuhised töötavad ka vabalt.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 10:53:39 vasta tsitaadiga

Siis peaks OK olema, kui juba mingid kaartide andmed mälukaardil ees olemas on.

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hdi28
HV kasutaja


liitunud: 09.08.2002




sõnum 23.11.2007 10:02:41 vasta tsitaadiga

Äitähh
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 11:53:15 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase.
n95 8gb- sel ka ei lase? icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 26.11.2007 15:48:59 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
kris kirjutas:
Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase.
n95 8gb- sel ka ei lase? icon_eek.gif


Vast laseb, kuna arvan, et seda 8 giga esitletakse vajadusel (Massmälu režiimis), kui USB pulka/mälukaarti arvutile.


NB!! Täna tuli välja tarkvara uuendus N95 le. versiooniga 20.0.015. http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_529019
Loodan, et kaua oodatud ka kaunikene on.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Peremees
HV vaatleja
Peremees

liitunud: 29.03.2004




sõnum 02.12.2007 18:04:24 vasta tsitaadiga

Garmin Mobile XT toeatab Nokia sisseehitatud GPS seadet (järgi proovitud). Eesti kaart küll hetkel R66-ga samal tasemel, kuid loodetavasti tuleb varsti välja ka detailsem Eesti kaart.

Sisseehitatud GPS tugi tuleb eraldi aktiveerida, kuna pole kindel selle tegevuse legaalsuses, siis kasutage Googlet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 18:05:56 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
kris kirjutas:
Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase.
n95 8gb- sel ka ei lase? icon_eek.gif

Laseb-laseb, sel ju 8GB "mälukaart" sisse ehitatud icon_wink.gif.

Keda huvitab telefoni voolutave erinevates rezhiimides, siis on selline proge tehtud:
http://www.forum.nokia.com/main/resources/development_process/power_management/nokia_energy_profiler/

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:09:17 vasta tsitaadiga

sõbral suri displei taustvalgustus ära, paar kuud vana icon_razz.gif
mõnel ikka läheb telefonidega s!tasti! kutt miski neli-viis tükki ära kaotanud, paar tükki on varastatud, ühe andis õele ja siis varastati ära. need olid siis pigem odavama otsa telefonid. ja esimese kalli, N95, klapp hakkas suhtkoht kohe loksuma ning nüüd siis kadus valgus icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
collector
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.12.2007 03:12:16 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et kas maploaderit n95 8gb variandiga ka kuidagi kasutada saab?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.12.2007 03:20:27 vasta tsitaadiga

collector kirjutas:
selline küsimus, et kas maploaderit n95 8gb variandiga ka kuidagi kasutada saab?


Sellest on ülevalpool juttu just olnud vastus on jah saab kasutada. Tuleb ühendada telefon arvutiga USB kaabliga (Massmälu režiimis).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:45:21 vasta tsitaadiga

Küsimus n95 8GB vers kohta, et kui lasta see näit taiwanist tuua, kas peab ka millelegi tähelepanu pöörama (funkab asi siin ikka) on neil ikka sama sagedusala 800/900 vms mhz jne ?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 20:30:12 vasta tsitaadiga

tänapäeval vast kõik telefonid vähemalt kolmesageduslikud, paljud ka nelja...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 27.12.2007 20:57:58 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Küsimus n95 8GB vers kohta, et kui lasta see näit taiwanist tuua, kas peab ka millelegi tähelepanu pöörama (funkab asi siin ikka) on neil ikka sama sagedusala 800/900 vms MHz jne ?


Taiwanist tulnud Nokial on ka vastava regiooni tarkvara peal ja ka tootekood selline, et uuendaks just sama regiooni tarkvara. Seega eesti keelt sealt vast seest ei leia. Ise käkkides peaks toote koodi häkkima. Kuid Nokia service EHK teeks ka selle ära ja väänaks sinna eesti regiooni tarkvara peale.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 15:30:22 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
Terror kirjutas:
Küsimus n95 8GB vers kohta, et kui lasta see näit taiwanist tuua, kas peab ka millelegi tähelepanu pöörama (funkab asi siin ikka) on neil ikka sama sagedusala 800/900 vms MHz jne ?


Taiwanist tulnud Nokial on ka vastava regiooni tarkvara peal ja ka tootekood selline, et uuendaks just sama regiooni tarkvara. Seega eesti keelt sealt vast seest ei leia. Ise käkkides peaks toote koodi häkkima. Kuid Nokia service EHK teeks ka selle ära ja väänaks sinna eesti regiooni tarkvara peale.
Eesti keelt taga ei ajagi pmst, kuid kellelgi selle kaardi ja gps'ga ka kogemusi on mis tal sisse ehitatud?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 29.12.2007 17:16:45 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
[...Täna tuli välja tarkvara uuendus N95 le. versiooniga 20.0.015. http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_529019
Loodan, et kaua oodatud ka kaunikene on.
Nokia solvas N95 kasutajaid:
http://www.kauppalehti.fi/4/i/uutiset/etusivu/uutinen.jsp?oid=8623&ext=ltr

Kasutaja on varem näinud tasuta ekraanil teekonna juhiseid. Uus tarkvara kõrvaldab selle omaduse.

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 30.12.2007 00:24:32 vasta tsitaadiga

Kas Nokia n95 8GB on ka küro?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 31.12.2007 14:05:56 vasta tsitaadiga

RannoT kirjutas:
Kas Nokia n95 8GB on ka küro?


Jah
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 01.01.2008 22:55:25 vasta tsitaadiga

Vaatan just, et Ebay's on müügil mälukaardid N95 jaoks - MicroSD.
Ametlikult on kirjas, et N95 toetab kuni 2Gb. Osad müüjad aga müüvad 8Gb kaarte, kirjutades juurde, et sobib ka sellele telefonile.
Kogemusi kellelgi?

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 13:28:27 vasta tsitaadiga

See 6GB MicroSD HC saadi küll ametlikult tööle seal sees, 8GB variandi kohta ei oska öelda.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 05.01.2008 15:07:55 vasta tsitaadiga

uus Firmware 15.0.015 on siis äsja välja tulnud n95 8GB-l
Nüüd on siis täielik flsah tugi.
Suurem mälukasutus kiirus, telefoni menüüd avanevad kiiremini, bootimis aeg on paar sekundit, usb ühendus kiirus on paranenud, gallery ei uima enam.
Flash Lite 3 ja Flash video täielik toetus on siis nüüd. Ning mida kõike seal veel parandatud on väiksemaid vigasi jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 05.01.2008 15:14:00 vasta tsitaadiga

Sama teema ka N95-1 l tulemas v21.0.001 siis.
Millal reaalselt välja tuleb sellele versioonile ei ole teada a testperiood käib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 19:57:05 vasta tsitaadiga

Sai ka siis NOKIA N95 8gb soetatud.
Installisin kaasasolnud plaadilt kõik programmid ära aga arvutiga ühendust (usb) ei saa.
Ei tee mitte mõhkugi. Arvutil on "pc suite" aknal liivakell ees ja vsjo
Kas on midagi settingutes vaja torkida või ......
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 05.01.2008 21:41:38 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Sai ka siis NOKIA N95 8gb soetatud.
Installisin kaasasolnud plaadilt kõik programmid ära aga arvutiga ühendust (usb) ei saa.
Ei tee mitte mõhkugi. Arvutil on "pc suite" aknal liivakell ees ja vsjo
Kas on midagi settingutes vaja torkida või ......

Tõmba nokia lehelt kõige uuem PCsuite, ning kui telefoni järgi paned siis valid ikka PCSuite sealt. Proovi massmälu režiimis ka, kui siis ka ei tööta on mingi jama ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 21:50:44 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
villu70 kirjutas:
Sai ka siis NOKIA N95 8gb soetatud.
Installisin kaasasolnud plaadilt kõik programmid ära aga arvutiga ühendust (usb) ei saa.
Ei tee mitte mõhkugi. Arvutil on "pc suite" aknal liivakell ees ja vsjo
Kas on midagi settingutes vaja torkida või ......

Tõmba nokia lehelt kõige uuem PCsuite, ning kui telefoni järgi paned siis valid ikka PCSuite sealt. Proovi massmälu režiimis ka, kui siis ka ei tööta on mingi jama ikka.



Sai natuke kiirustatud jah siia oma mure kurtmisega. Seda oleksin pidanud kohe tegema.
Asi korras.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 05.01.2008 23:36:33 vasta tsitaadiga

Kas see telefon liiga paks ei ole? Ma mõtlen pükste tagataskusse pistmiseks. Ise nii õhukesega ära harjunud (W880), et ei julge kohe kuidagi 2x paksemat telefoni osta. Aga hetkel on see N95 8G ainuke rahuldava sisuga aparaat ja põhjus, miks pidurdan ostuga on just see paksus icon_sad.gif
Niiet palun kommenteerige, kuidas on lood selle telefoni jope-, püksi- ja pluusitaskus kandmisega? Rebestab riided katki või mitte?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 23:41:08 vasta tsitaadiga

Tavaline n95 pole küll kuidagi paks minumeelest, tagataskus, ees taskus, rinnataskus... eriti ette ei jää küll
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 23:45:04 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
uus Firmware 15.0.015 on siis äsja välja tulnud n95 8GB-l
Nüüd on siis täielik flsah tugi.
Suurem mälukasutus kiirus, telefoni menüüd avanevad kiiremini, bootimis aeg on paar sekundit, usb ühendus kiirus on paranenud, gallery ei uima enam.
Flash Lite 3 ja Flash video täielik toetus on siis nüüd. Ning mida kõike seal veel parandatud on väiksemaid vigasi jne.


tavalisele vanale n95-le see ei sobi?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 06.01.2008 01:48:24 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Number1 kirjutas:
uus Firmware 15.0.015 on siis äsja välja tulnud n95 8GB-l
Nüüd on siis täielik flsah tugi.
Suurem mälukasutus kiirus, telefoni menüüd avanevad kiiremini, bootimis aeg on paar sekundit, usb ühendus kiirus on paranenud, gallery ei uima enam.
Flash Lite 3 ja Flash video täielik toetus on siis nüüd. Ning mida kõike seal veel parandatud on väiksemaid vigasi jne.


tavalisele vanale n95-le see ei sobi?


ei see vanale ei sobi, aga õige pea tuleb tavalisele ka sarnane uuendus välja, seda ei saagi sinna peale proovida, kuna nokia SoftwareUppima ei pakugi sellist võimalust sellele telefonile.

kanna_ kirjutas:
Sama teema ka N95-1 l tulemas v21.0.001 siis.
Millal reaalselt välja tuleb sellele versioonile ei ole teada a testperiood käib thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 03:55:38 vasta tsitaadiga

IMO on see telefon küll way liiga suur icon_rolleyes.gif (paksus, pikkus, laius, mass)
ja telefoni tagataskus kanda on mu arvates ka ilmselge lollus icon_biggrin.gif vähe sellest, et ebamugav istuda, siis antud telefoni puhul lõhub klapi üsna kiiresti ära! (mitte, et see algusest peale üldse kuskile kõlbaks icon_razz1.gif )
üleüldse võiks klapiga (clamshell ja slider) telefonide tootmise jätta jaapanlaste hooleks, kuna nad saavad sellega hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 11:36:46 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
IMO on see telefon küll way liiga suur icon_rolleyes.gif (paksus, pikkus, laius, mass)
ja telefoni tagataskus kanda on mu arvates ka ilmselge lollus icon_biggrin.gif vähe sellest, et ebamugav istuda, siis antud telefoni puhul lõhub klapi üsna kiiresti ära! (mitte, et see algusest peale üldse kuskile kõlbaks icon_razz1.gif )
üleüldse võiks klapiga (clamshell ja slider) telefonide tootmise jätta jaapanlaste hooleks, kuna nad saavad sellega hakkama icon_biggrin.gif


See eest on ta võimekam kui tavalised moblaseebid (paksus, laius, mass) ja mõeldud eelkõige ärikasutajatele. Kui neid funktsioone vaja ei lähe siis võib loomulikult omale ka seebi osta. Minul on olemas nii seep kui n95. Tagataskus kandmist ei kujuta jah isegi eriti ette. Miks ei peaks klapp kusagile kõlbama? Minul on 4 kuud vana mudel ja klapp ei loksu ning töötab laitmatult. Isegi ei suuda ette kujutada millises seisundis pidi see n95 olema mida sina käes said hoida, et selline arvamus kujuneks. (või oled ise omanik?)
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 12:06:48 vasta tsitaadiga

olen sõbra oma üsna palju näppinud. tal hakkas klapp paari kuuga roppumoodi logisema (tegelt oli algusest peale kerge loks sees). ja umbes 4 kuu vanuselt andis displei valgustus saba. lisaks veel igasugused kokkujooksmised. nüüd sai garantiist uue, kuna vana oli vist parandamatu või oleks liiga kalliks läinud vmt.
neid funktsioone, mida mina kasutan (mp3, kaamera, dokumentide vaatamine, netis surfamine jne) suudab minu telefon täpselt sama edukalt, olles samas palju väiksem ja ilusam icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.01.2008 16:57:11 vasta tsitaadiga

Kus te oma N95 üldse kannate siis kui tahatasku ei mahu? Ketiga kaelas või? Ilmselt jätan selle ostmata. Ootan, millal tuleb samade omadustega kuid õhuke (~10 mm) nutitelefon välja..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 06.01.2008 17:12:00 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kus te oma N95 üldse kannate siis kui tahatasku ei mahu? Ketiga kaelas või? Ilmselt jätan selle ostmata. Ootan, millal tuleb samade omadustega kuid õhuke (~10 mm) nutitelefon välja..

no kle mees, tahatasku ikka telefoni ei paneks juu. Osta siis endale N82, see samade võimalustega mis n95 8gb kui riistvara on natukene või siis natukene rohkem lahjem võrreldes n95 8gb-ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 17:22:50 vasta tsitaadiga

telefoni eluea pikendamise suhtes on kõige parem variant vast vöökott, järgmisena tavaline küljetasku (kui just võtmetega vmt kokku ei juhtu icon_razz.gif ). kui on korralik pael, siis kaelas kannataks ka kanda aga siis ei tohi suurte objektide ees kummarduda icon_biggrin.gif igatahes tagatasku on kõige valem koht telefoni jaoks üldse...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.01.2008 22:23:28 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
freestyler kirjutas:
Kus te oma N95 üldse kannate siis kui tahatasku ei mahu? Ketiga kaelas või? Ilmselt jätan selle ostmata. Ootan, millal tuleb samade omadustega kuid õhuke (~10 mm) nutitelefon välja..

no kle mees, tahatasku ikka telefoni ei paneks juu. Osta siis endale N82, see samade võimalustega mis n95 8gb kui riistvara on natukene või siis natukene rohkem lahjem võrreldes n95 8gb-ga.

Mina olen viimased 5 aastat kandnud oma telefone teksapükste tagataskus. Pole veel ühtegi pooleks istunud. Suvel kannan vahest ka pluusi rinnataskus (kui on tasku).
N82 pole eriti väiksem kui N95 ja lisaks on ta veel kole ka.
Aga asi selge - N95 püksitasku ei sobi, seega ootan õhemaid/kergemaid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 06.01.2008 22:37:38 vasta tsitaadiga

ära siis igaksjuhuks liiga õhukest ka ootama jää. icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 07.01.2008 02:47:52 vasta tsitaadiga

Kui muusikat kuulad klappidega ja hoiad telefoni vöökotis, siis läheb üsna ruttu aparaat kuumaks. Ei tea miks. Ei tahaks uskuda, et see on seotud sellega, et vöökoti klapp käib magnetiga kinni. Standby asendis ju ei juhtu midagi.
_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 03:00:28 vasta tsitaadiga

aina veidramaks läheb! icon_confused.gif Nokia'l miski eriline anne (üle)kuumenevaid telefone toota? icon_rolleyes.gif kas Eestil üldse on vaja oma Nokia't?! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:42:29 vasta tsitaadiga

Endale tellisin originaalkoti (CP-191) ja ajab kõik asjad ära. Kuumenemise kohta ei oska öelda, endal probleemi pole sellega. Kõige rohkem hindan ise GPS funktsiooni ja 3,5mm kõrvaklapi pesa, mis on minul kui muusikat armastaval inimesel asendamatu. Loomulikult lihtne failihaldus ja rohked muud multimeediavõimalused. Tahaksingi küsida, et kuidas mõned oma telefone hoiavad, et nii palju probleeme esineb ja ära lagunevad suisa. Arvan, et tegemist ei ole mitte niivõrd vigase telefoniga kuivõrd selle kasutajaga. Minu ainukesed probleemid on vahel kokku jooksev menüü ja suvalisel ajal lööb levi nulli, kuid needki on softi viga ja uuendusega parandatavad, mingeid loksusid ega muid asju küll ei ole.

freestyler, 10mm telefonile on raske näiteks 3,5mm pistikut plaadile joota, ruumi vähe, ka kaameroptika ei taha hästi ära mahtuda, rääkimata gps-ist. Arvan, et sul tuleb pikemalt oodata.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 07.01.2008 17:40:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Milleks pead vaevata - keera kell korraks tagasi


pigem ikka kuupäeva, mingi pool aastat või aasta.


Ei sa kahjuks tööle seda rotateMe_2_0_ .

Ehk on mõni hea nõu (kuupäev) kuidas saaks asja ära proovida !!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.01.2008 17:53:05 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
Milleks pead vaevata - keera kell korraks tagasi


pigem ikka kuupäeva, mingi pool aastat või aasta.


Ei sa kahjuks tööle seda rotateMe_2_0_ .

Ehk on mõni hea nõu (kuupäev) kuidas saaks asja ära proovida !!!


et tööle saada peab asja ära signeerima
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 07.01.2008 19:05:10 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
Crow kirjutas:
tsitaat:
Milleks pead vaevata - keera kell korraks tagasi


pigem ikka kuupäeva, mingi pool aastat või aasta.


Ei sa kahjuks tööle seda rotateMe_2_0_ .

Ehk on mõni hea nõu (kuupäev) kuidas saaks asja ära proovida !!!


et tööle saada peab asja ära signeerima


Minulgi sama mure, ei saa tööle ütleb et : certificate error contact the aplication supplier vms,
oskab keegi midagi tarka öelda? icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.01.2008 19:14:54 vasta tsitaadiga

ma juba mainisin, et tuleb ära signeerida. endal oli ka sama jama, aga siis mõtlesin, et signeeriks ära ja vaataks kas siis läheb tööle ja läkski
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 07.01.2008 21:01:26 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
ma juba mainisin, et tuleb ära signeerida. endal oli ka sama jama, aga siis mõtlesin, et signeeriks ära ja vaataks kas siis läheb tööle ja läkski


Selle kohapealt olen ma vähe tume:P lugeda küll oskan, et signeerisid, aga mõtlesin just, et äkki väike vihje ka, kuidas seda teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.01.2008 21:15:21 vasta tsitaadiga

õpetus siis siin
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.