|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hdi28
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
21.11.2007 09:14:15
Ei mõika seda GPS-ssi |
|
|
| Mis valemiga on võimalik neid kaarte alla laadida ja kas on ka mingi võimalus et GPS ei kasutake andmesidemahtu. Ainuüksi mööda Tallinna linna keereldes(nii 2 tundi) oli andmemahu vahetamine 7128 kb ja summa on valus-valus. Kui keelan andmesidemahu vahetamise ära siis ei näe mittemingisugust kaarti.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
21.11.2007 09:23:42
|
|
|
Installi Nokia Map Loader arvutisse ja laed telefoni selle riigi kaardi, kus liigud. Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase. GPRS-i kasutad ainult A-GPS-i jaoks, esmase ühenduse loomise kiirendamiseks.
terv
kris.
EDIT. kanna_ et on aega nii põhjalikult vastata.
viimati muutis kris 21.11.2007 09:33:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
21.11.2007 09:29:03
|
|
|
Nokia kaartide telefoni saamiseks on vaja esiteks mälukaarti telefoni, kus peal vähemalt 10 Mbyte vaba ruumi. Teiseks vaja arvutit, kuhu installeeritud Nokia tasuta tarkvara Maploader http://europe.nokia.com/A4513024. Kolmandaks USB kaablit arvuti ja telefoni vahele.
1. Telefon ühendada USB kaabliga arvutiga Massmälu reiimis.
2. Käivitada Maploader tarkvara arvutis ja hoida pöialt, et see tarkvara leiab nüüd Nokia mälukaardi (kui ei leia, programm viskab errori ja ei käivitu).
3. Valida soovitavad kaardid ja need lasta siis programmil internetist alla sikutada ja telefoni laadida.
4. Kaarditarkvara töötab seejärel telefonis paremini, kui tal on keelatud internetis käia ja kaarte sikutada - vaid kasutab ainult mälukaardil olevat infot.
5. Nii jääb tasuliseks vaid hääljuhiste litsentsi ostmine.
Vabandan topeltpostituse eest, kuid kirjutasin vast liialt põhjalikult ja samal ajal
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.11.2007 09:57:39
|
|
|
Maploaderil on üks nõme viga küljes. Kuigi ametlikult Nokia maps ei toeta E50 telefoni, siis valisin installides, et tegu on E61'ga ja installis ära. Aga maploader ütleb, et ei leia telefoni või mälukaarti, pole kuskilt võtta ka seda microSD>SD adapterit, et kaardilugejaga proovida
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
21.11.2007 10:01:31
|
|
|
Kui ka kaardilugeja leiad, peab kaart enne korra "õiges" telefonis ära käima - telefon kirjutab sina mõned kataloogid jms. Võibolla saab neid ka ise tekitada, aga igatahes tühja kaardi peale maploader laadima ei hakka ja soovitab korraks telefoni pista.
terv
kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.11.2007 10:49:14
|
|
|
Et E50 ei kirjuta õigeid katalooge? Siiamaani olen üle EDGE saanud hakkama ja hääljuhised töötavad ka vabalt.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
21.11.2007 10:53:39
|
|
|
Siis peaks OK olema, kui juba mingid kaartide andmed mälukaardil ees olemas on.
terv
kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hdi28
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
23.11.2007 10:02:41
|
|
|
| Äitähh
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
23.11.2007 11:53:15
|
|
|
| kris kirjutas: |
| Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase. |
n95 8gb- sel ka ei lase?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
26.11.2007 15:48:59
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| kris kirjutas: |
| Eeldab mälukaarti - telefoni mällu laadida ei lase. |
n95 8gb- sel ka ei lase?  |
Vast laseb, kuna arvan, et seda 8 giga esitletakse vajadusel (Massmälu reiimis), kui USB pulka/mälukaarti arvutile.
NB!! Täna tuli välja tarkvara uuendus N95 le. versiooniga 20.0.015. http://europe.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_529019
Loodan, et kaua oodatud ka kaunikene on.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peremees
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004
|
02.12.2007 18:04:24
|
|
|
Garmin Mobile XT toeatab Nokia sisseehitatud GPS seadet (järgi proovitud). Eesti kaart küll hetkel R66-ga samal tasemel, kuid loodetavasti tuleb varsti välja ka detailsem Eesti kaart.
Sisseehitatud GPS tugi tuleb eraldi aktiveerida, kuna pole kindel selle tegevuse legaalsuses, siis kasutage Googlet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.12.2007 23:09:17
|
|
|
sõbral suri displei taustvalgustus ära, paar kuud vana
mõnel ikka läheb telefonidega s!tasti! kutt miski neli-viis tükki ära kaotanud, paar tükki on varastatud, ühe andis õele ja siis varastati ära. need olid siis pigem odavama otsa telefonid. ja esimese kalli, N95, klapp hakkas suhtkoht kohe loksuma ning nüüd siis kadus valgus
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
collector
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
17.12.2007 03:12:16
|
|
|
| selline küsimus, et kas maploaderit n95 8gb variandiga ka kuidagi kasutada saab?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
17.12.2007 03:20:27
|
|
|
| collector kirjutas: |
| selline küsimus, et kas maploaderit n95 8gb variandiga ka kuidagi kasutada saab? |
Sellest on ülevalpool juttu just olnud vastus on jah saab kasutada. Tuleb ühendada telefon arvutiga USB kaabliga (Massmälu reiimis).
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
27.12.2007 14:45:21
|
|
|
| Küsimus n95 8GB vers kohta, et kui lasta see näit taiwanist tuua, kas peab ka millelegi tähelepanu pöörama (funkab asi siin ikka) on neil ikka sama sagedusala 800/900 vms mhz jne ?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.12.2007 20:30:12
|
|
|
tänapäeval vast kõik telefonid vähemalt kolmesageduslikud, paljud ka nelja...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
27.12.2007 20:57:58
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| Küsimus n95 8GB vers kohta, et kui lasta see näit taiwanist tuua, kas peab ka millelegi tähelepanu pöörama (funkab asi siin ikka) on neil ikka sama sagedusala 800/900 vms MHz jne ? |
Taiwanist tulnud Nokial on ka vastava regiooni tarkvara peal ja ka tootekood selline, et uuendaks just sama regiooni tarkvara. Seega eesti keelt sealt vast seest ei leia. Ise käkkides peaks toote koodi häkkima. Kuid Nokia service EHK teeks ka selle ära ja väänaks sinna eesti regiooni tarkvara peale.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
28.12.2007 15:30:22
|
|
|
| kanna_ kirjutas: |
| Terror kirjutas: |
| Küsimus n95 8GB vers kohta, et kui lasta see näit taiwanist tuua, kas peab ka millelegi tähelepanu pöörama (funkab asi siin ikka) on neil ikka sama sagedusala 800/900 vms MHz jne ? |
Taiwanist tulnud Nokial on ka vastava regiooni tarkvara peal ja ka tootekood selline, et uuendaks just sama regiooni tarkvara. Seega eesti keelt sealt vast seest ei leia. Ise käkkides peaks toote koodi häkkima. Kuid Nokia service EHK teeks ka selle ära ja väänaks sinna eesti regiooni tarkvara peale. |
Eesti keelt taga ei ajagi pmst, kuid kellelgi selle kaardi ja gps'ga ka kogemusi on mis tal sisse ehitatud?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
30.12.2007 00:24:32
|
|
|
| Kas Nokia n95 8GB on ka küro?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
31.12.2007 14:05:56
|
|
|
| RannoT kirjutas: |
| Kas Nokia n95 8GB on ka küro? |
Jah
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
01.01.2008 22:55:25
|
|
|
Vaatan just, et Ebay's on müügil mälukaardid N95 jaoks - MicroSD.
Ametlikult on kirjas, et N95 toetab kuni 2Gb. Osad müüjad aga müüvad 8Gb kaarte, kirjutades juurde, et sobib ka sellele telefonile.
Kogemusi kellelgi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
02.01.2008 13:28:27
|
|
|
| See 6GB MicroSD HC saadi küll ametlikult tööle seal sees, 8GB variandi kohta ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
05.01.2008 15:07:55
|
|
|
uus Firmware 15.0.015 on siis äsja välja tulnud n95 8GB-l
Nüüd on siis täielik flsah tugi.
Suurem mälukasutus kiirus, telefoni menüüd avanevad kiiremini, bootimis aeg on paar sekundit, usb ühendus kiirus on paranenud, gallery ei uima enam.
Flash Lite 3 ja Flash video täielik toetus on siis nüüd. Ning mida kõike seal veel parandatud on väiksemaid vigasi jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
05.01.2008 15:14:00
|
|
|
Sama teema ka N95-1 l tulemas v21.0.001 siis.
Millal reaalselt välja tuleb sellele versioonile ei ole teada a testperiood käib
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
05.01.2008 19:57:05
|
|
|
Sai ka siis NOKIA N95 8gb soetatud.
Installisin kaasasolnud plaadilt kõik programmid ära aga arvutiga ühendust (usb) ei saa.
Ei tee mitte mõhkugi. Arvutil on "pc suite" aknal liivakell ees ja vsjo
Kas on midagi settingutes vaja torkida või ......
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
05.01.2008 21:41:38
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
Sai ka siis NOKIA N95 8gb soetatud.
Installisin kaasasolnud plaadilt kõik programmid ära aga arvutiga ühendust (usb) ei saa.
Ei tee mitte mõhkugi. Arvutil on "pc suite" aknal liivakell ees ja vsjo
Kas on midagi settingutes vaja torkida või ...... |
Tõmba nokia lehelt kõige uuem PCsuite, ning kui telefoni järgi paned siis valid ikka PCSuite sealt. Proovi massmälu reiimis ka, kui siis ka ei tööta on mingi jama ikka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
05.01.2008 21:50:44
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
| villu70 kirjutas: |
Sai ka siis NOKIA N95 8gb soetatud.
Installisin kaasasolnud plaadilt kõik programmid ära aga arvutiga ühendust (usb) ei saa.
Ei tee mitte mõhkugi. Arvutil on "pc suite" aknal liivakell ees ja vsjo
Kas on midagi settingutes vaja torkida või ...... |
Tõmba nokia lehelt kõige uuem PCsuite, ning kui telefoni järgi paned siis valid ikka PCSuite sealt. Proovi massmälu reiimis ka, kui siis ka ei tööta on mingi jama ikka. |
Sai natuke kiirustatud jah siia oma mure kurtmisega. Seda oleksin pidanud kohe tegema.
Asi korras.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
05.01.2008 23:36:33
|
|
|
Kas see telefon liiga paks ei ole? Ma mõtlen pükste tagataskusse pistmiseks. Ise nii õhukesega ära harjunud (W880), et ei julge kohe kuidagi 2x paksemat telefoni osta. Aga hetkel on see N95 8G ainuke rahuldava sisuga aparaat ja põhjus, miks pidurdan ostuga on just see paksus
Niiet palun kommenteerige, kuidas on lood selle telefoni jope-, püksi- ja pluusitaskus kandmisega? Rebestab riided katki või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.01.2008 23:41:08
|
|
|
Tavaline n95 pole küll kuidagi paks minumeelest, tagataskus, ees taskus, rinnataskus... eriti ette ei jää küll
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
05.01.2008 23:45:04
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
uus Firmware 15.0.015 on siis äsja välja tulnud n95 8GB-l
Nüüd on siis täielik flsah tugi.
Suurem mälukasutus kiirus, telefoni menüüd avanevad kiiremini, bootimis aeg on paar sekundit, usb ühendus kiirus on paranenud, gallery ei uima enam.
Flash Lite 3 ja Flash video täielik toetus on siis nüüd. Ning mida kõike seal veel parandatud on väiksemaid vigasi jne. |
tavalisele vanale n95-le see ei sobi?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
06.01.2008 01:48:24
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Number1 kirjutas: |
uus Firmware 15.0.015 on siis äsja välja tulnud n95 8GB-l
Nüüd on siis täielik flsah tugi.
Suurem mälukasutus kiirus, telefoni menüüd avanevad kiiremini, bootimis aeg on paar sekundit, usb ühendus kiirus on paranenud, gallery ei uima enam.
Flash Lite 3 ja Flash video täielik toetus on siis nüüd. Ning mida kõike seal veel parandatud on väiksemaid vigasi jne. |
tavalisele vanale n95-le see ei sobi? |
ei see vanale ei sobi, aga õige pea tuleb tavalisele ka sarnane uuendus välja, seda ei saagi sinna peale proovida, kuna nokia SoftwareUppima ei pakugi sellist võimalust sellele telefonile.
| kanna_ kirjutas: |
Sama teema ka N95-1 l tulemas v21.0.001 siis.
Millal reaalselt välja tuleb sellele versioonile ei ole teada a testperiood käib  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.01.2008 03:55:38
|
|
|
IMO on see telefon küll way liiga suur (paksus, pikkus, laius, mass)
ja telefoni tagataskus kanda on mu arvates ka ilmselge lollus vähe sellest, et ebamugav istuda, siis antud telefoni puhul lõhub klapi üsna kiiresti ära! (mitte, et see algusest peale üldse kuskile kõlbaks )
üleüldse võiks klapiga (clamshell ja slider) telefonide tootmise jätta jaapanlaste hooleks, kuna nad saavad sellega hakkama
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
06.01.2008 11:36:46
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
IMO on see telefon küll way liiga suur (paksus, pikkus, laius, mass)
ja telefoni tagataskus kanda on mu arvates ka ilmselge lollus vähe sellest, et ebamugav istuda, siis antud telefoni puhul lõhub klapi üsna kiiresti ära! (mitte, et see algusest peale üldse kuskile kõlbaks )
üleüldse võiks klapiga (clamshell ja slider) telefonide tootmise jätta jaapanlaste hooleks, kuna nad saavad sellega hakkama  |
See eest on ta võimekam kui tavalised moblaseebid (paksus, laius, mass) ja mõeldud eelkõige ärikasutajatele. Kui neid funktsioone vaja ei lähe siis võib loomulikult omale ka seebi osta. Minul on olemas nii seep kui n95. Tagataskus kandmist ei kujuta jah isegi eriti ette. Miks ei peaks klapp kusagile kõlbama? Minul on 4 kuud vana mudel ja klapp ei loksu ning töötab laitmatult. Isegi ei suuda ette kujutada millises seisundis pidi see n95 olema mida sina käes said hoida, et selline arvamus kujuneks. (või oled ise omanik?)
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.01.2008 12:06:48
|
|
|
olen sõbra oma üsna palju näppinud. tal hakkas klapp paari kuuga roppumoodi logisema (tegelt oli algusest peale kerge loks sees). ja umbes 4 kuu vanuselt andis displei valgustus saba. lisaks veel igasugused kokkujooksmised. nüüd sai garantiist uue, kuna vana oli vist parandamatu või oleks liiga kalliks läinud vmt.
neid funktsioone, mida mina kasutan (mp3, kaamera, dokumentide vaatamine, netis surfamine jne) suudab minu telefon täpselt sama edukalt, olles samas palju väiksem ja ilusam
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
06.01.2008 16:57:11
|
|
|
| Kus te oma N95 üldse kannate siis kui tahatasku ei mahu? Ketiga kaelas või? Ilmselt jätan selle ostmata. Ootan, millal tuleb samade omadustega kuid õhuke (~10 mm) nutitelefon välja..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
06.01.2008 17:12:00
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| Kus te oma N95 üldse kannate siis kui tahatasku ei mahu? Ketiga kaelas või? Ilmselt jätan selle ostmata. Ootan, millal tuleb samade omadustega kuid õhuke (~10 mm) nutitelefon välja.. |
no kle mees, tahatasku ikka telefoni ei paneks juu. Osta siis endale N82, see samade võimalustega mis n95 8gb kui riistvara on natukene või siis natukene rohkem lahjem võrreldes n95 8gb-ga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.01.2008 17:22:50
|
|
|
telefoni eluea pikendamise suhtes on kõige parem variant vast vöökott, järgmisena tavaline küljetasku (kui just võtmetega vmt kokku ei juhtu ). kui on korralik pael, siis kaelas kannataks ka kanda aga siis ei tohi suurte objektide ees kummarduda igatahes tagatasku on kõige valem koht telefoni jaoks üldse...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
06.01.2008 22:23:28
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
| Kus te oma N95 üldse kannate siis kui tahatasku ei mahu? Ketiga kaelas või? Ilmselt jätan selle ostmata. Ootan, millal tuleb samade omadustega kuid õhuke (~10 mm) nutitelefon välja.. |
no kle mees, tahatasku ikka telefoni ei paneks juu. Osta siis endale N82, see samade võimalustega mis n95 8gb kui riistvara on natukene või siis natukene rohkem lahjem võrreldes n95 8gb-ga. |
Mina olen viimased 5 aastat kandnud oma telefone teksapükste tagataskus. Pole veel ühtegi pooleks istunud. Suvel kannan vahest ka pluusi rinnataskus (kui on tasku).
N82 pole eriti väiksem kui N95 ja lisaks on ta veel kole ka.
Aga asi selge - N95 püksitasku ei sobi, seega ootan õhemaid/kergemaid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
06.01.2008 22:37:38
|
|
|
ära siis igaksjuhuks liiga õhukest ka ootama jää.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
07.01.2008 02:47:52
|
|
|
Kui muusikat kuulad klappidega ja hoiad telefoni vöökotis, siis läheb üsna ruttu aparaat kuumaks. Ei tea miks. Ei tahaks uskuda, et see on seotud sellega, et vöökoti klapp käib magnetiga kinni. Standby asendis ju ei juhtu midagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
07.01.2008 03:00:28
|
|
|
aina veidramaks läheb! Nokia'l miski eriline anne (üle)kuumenevaid telefone toota? kas Eestil üldse on vaja oma Nokia't?!
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
07.01.2008 15:42:29
|
|
|
Endale tellisin originaalkoti (CP-191) ja ajab kõik asjad ära. Kuumenemise kohta ei oska öelda, endal probleemi pole sellega. Kõige rohkem hindan ise GPS funktsiooni ja 3,5mm kõrvaklapi pesa, mis on minul kui muusikat armastaval inimesel asendamatu. Loomulikult lihtne failihaldus ja rohked muud multimeediavõimalused. Tahaksingi küsida, et kuidas mõned oma telefone hoiavad, et nii palju probleeme esineb ja ära lagunevad suisa. Arvan, et tegemist ei ole mitte niivõrd vigase telefoniga kuivõrd selle kasutajaga. Minu ainukesed probleemid on vahel kokku jooksev menüü ja suvalisel ajal lööb levi nulli, kuid needki on softi viga ja uuendusega parandatavad, mingeid loksusid ega muid asju küll ei ole.
freestyler, 10mm telefonile on raske näiteks 3,5mm pistikut plaadile joota, ruumi vähe, ka kaameroptika ei taha hästi ära mahtuda, rääkimata gps-ist. Arvan, et sul tuleb pikemalt oodata.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
07.01.2008 17:40:05
|
|
|
| tsitaat: |
Milleks pead vaevata - keera kell korraks tagasi
pigem ikka kuupäeva, mingi pool aastat või aasta. |
Ei sa kahjuks tööle seda rotateMe_2_0_ .
Ehk on mõni hea nõu (kuupäev) kuidas saaks asja ära proovida !!!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
07.01.2008 17:53:05
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
Milleks pead vaevata - keera kell korraks tagasi
pigem ikka kuupäeva, mingi pool aastat või aasta. |
Ei sa kahjuks tööle seda rotateMe_2_0_ .
Ehk on mõni hea nõu (kuupäev) kuidas saaks asja ära proovida !!! |
et tööle saada peab asja ära signeerima
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
07.01.2008 19:05:10
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
Milleks pead vaevata - keera kell korraks tagasi
pigem ikka kuupäeva, mingi pool aastat või aasta. |
Ei sa kahjuks tööle seda rotateMe_2_0_ .
Ehk on mõni hea nõu (kuupäev) kuidas saaks asja ära proovida !!! |
et tööle saada peab asja ära signeerima |
Minulgi sama mure, ei saa tööle ütleb et : certificate error contact the aplication supplier vms,
oskab keegi midagi tarka öelda?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
07.01.2008 19:14:54
|
|
|
| ma juba mainisin, et tuleb ära signeerida. endal oli ka sama jama, aga siis mõtlesin, et signeeriks ära ja vaataks kas siis läheb tööle ja läkski
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
07.01.2008 21:01:26
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| ma juba mainisin, et tuleb ära signeerida. endal oli ka sama jama, aga siis mõtlesin, et signeeriks ära ja vaataks kas siis läheb tööle ja läkski |
Selle kohapealt olen ma vähe tume:P lugeda küll oskan, et signeerisid, aga mõtlesin just, et äkki väike vihje ka, kuidas seda teha
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
07.01.2008 21:15:21
|
|
|
| õpetus siis siin
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|