Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 18:00:10 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. :) (y) kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!


egelikult on probleeme palju, E50 oli ses osas etem:

Kas tegemist on juhuse, või tüüpvigadega:

1) Kõlaris kuuduvad kõrged toonid, on vaid nn keskmiste toonide summa, mis tulemusena annab
kehva kõnekvaliteedi.
2) Rääkides normaalse häälega on kuulda kõlaris oma enda kõne -t kuid ragisedes ja moonutatult.
3) Kõlari valjuduse ja mute nupu vajutamine nõuab väga tugevat jõudu.
4) Võimatu reguleerida või üldse valgusandurit välja lülitada, kuigi Abi teatab:

Heledus - ekraani heleduse reguleerimine
Valgusandur - määrake valgustuse tase, mida seade vajab enne taustvalgustuse sisselülitamist.

Ingliskeelne Help annab samuti:

Brightness - Adjust the display brightness.

Light sensor - Determine the level of light that the device needs before
switching on the backlight.

Samas Ekraani seaded on vaid valik - Valgusandur. Aga see valik hoopis reguleerib heledust,
mitte valgusanduri tundlikkust.

stosoorok kirjutas:
edit: leitud ka must theme! kes tahab siis leiab selle siit: http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=28138


See teema ei sobinud juba E50 -le, rääkimata E51 -st, osad lehed kus vaja teksti sisestada on must kiri mustal taustal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 19:08:10 vasta tsitaadiga

ksuuk, ma ei tea kust sinu info pärineb, aga mul yhtegi sellist probleemi ei ole! see sama must theme toimib iseaalselt. kui tahad valgusanduri välja lülita(milleks?), peane teip peale. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 19:25:48 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
ksuuk, ma ei tea kust sinu info pärineb, aga mul yhtegi sellist probleemi ei ole! see sama must theme toimib iseaalselt. kui tahad valgusanduri välja lülita(milleks?), peane teip peale. :D


1) Näiteks Opera Mini 4 > go to avaneb aken kus sisestada url -i, mis värvi tekst on? Ja Opera Mobile -t ei saa üldse kasutada, sest D-Pad ei toimi (Opera foorumid hala täis).
2) Kas oled E50 -t enne kasutanud? Speakri sound on ikka väga erinev ja tegelikult arusaadav, sest normaalse kõlaga speaker ei mahu E51 korpusesse ära ja kuna osadel mudelitel oli hääl väga plekise kõlaga, siis ju Nokia pani filtri peale.
3) See valdusanduri seade toimimine heledus seadena ajas isegi Nokia Support -i hämmingusse, uurivad asja.
4) Valjemalt rääkides enda hääl ei kostu raginaga kõlarist - see oli isegi E50 Nokia poolt kinnitust leidnud kala?
5) Külgmised kumminupud ja ka muud sh valikunupud ei ole ebamugavad võrreldes E50 -ga (Nokia foorumid hala täis)?

Teip või nitrovildikas oleks jah lahendus...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 10.12.2007 19:31:28 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
stosoorok kirjutas:
ksuuk, ma ei tea kust sinu info pärineb, aga mul yhtegi sellist probleemi ei ole! see sama must theme toimib iseaalselt. kui tahad valgusanduri välja lülita(milleks?), peane teip peale. icon_biggrin.gif


1) Näiteks Opera Mini 4 > go to avaneb aken kus sisestada url -i, mis värvi tekst on? Ja Opera Mobile -t ei saa üldse kasutada, sest D-Pad ei toimi (Opera foorumid hala täis).
2) Kas oled E50 -t enne kasutanud? Speakri sound on ikka väga erinev ja tegelikult arusaadav, sest normaalse kõlaga speaker ei mahu E51 korpusesse ära ja kuna osadel mudelitel oli hääl väga plekise kõlaga, siis ju Nokia pani filtri peale.
3) See valdusanduri seade toimimine heledus seadena ajas isegi Nokia Support -i hämmingusse, uurivad asja.
4) Valjemalt rääkides enda hääl ei kostu raginaga kõlarist - see oli isegi E50 Nokia poolt kinnitust leidnud kala?
5) Külgmised kumminupud ja ka muud sh valikunupud ei ole ebamugavad võrreldes E50 -ga (Nokia foorumid hala täis)?

Teip või nitrovildikas oleks jah lahendus...


Kas selle E50 ragisemise vastu aitab ka midagi? St mul on garantii veel jne, aga kas nad suudavad seda parandada ka praegusel hetkel või ei tehta midagi? Kahju sellest et E51 kah selline jama, lootsin just välja vahetada, suhteliselt sarnased nad muidu.

Ja mustade tehemedega jah see jama et brauseris ei saa teksti sisestada sest kast valge ja tekst ka valge icon_sad.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 21:14:55 vasta tsitaadiga

1. brauseri(nokia enda oma, mitte opera) kast on must(tumehall?) ja tekst valge. see must theme on samasugune mullidega nagu 6300'l ja lunal.

2. eelmine telefon oli mul E50, vana softiga oli küll probleeme 7.36'ga ei olnud. kuulari heli oli vist küll natuke parem kui E51'l aga ei häiri, ei pand enne isegi tähele.

3. jep, vaatasin järgi "light sensor" juhib ekraani brightnessi, milleks seda üldse vaja on?

4. mingisugust raginat ei ole ja enda häält kuularist ei kuule.

5. volüümi kumminuppe vajutada on küll pisut ebamugav(peab kõvasti vajutama), pold enne proovinud. kasutada on ikkagi tunduvalt mugavam(E50 nõudis pisikesi näppe) ja menüü on ikka kordi kiirem. wifi levi on tunduvalt parem kui E65'l.

ei taha näha ka mitte e50 enam! icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 22:04:58 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
1. brauseri(nokia enda oma, mitte opera) kast on must(tumehall?) ja tekst valge. see must theme on samasugune mullidega nagu 6300'l ja lunal.

2. eelmine telefon oli mul E50, vana softiga oli küll probleeme 7.36'ga ei olnud. kuulari heli oli vist küll natuke parem kui E51'l aga ei häiri, ei pand enne isegi tähele.

3. jep, vaatasin järgi "light sensor" juhib ekraani brightnessi, milleks seda üldse vaja on?

4. mingisugust raginat ei ole ja enda häält kuularist ei kuule.

5. volüümi kumminuppe vajutada on küll pisut ebamugav(peab kõvasti vajutama), pold enne proovinud. kasutada on ikkagi tunduvalt mugavam(E50 nõudis pisikesi näppe) ja menüü on ikka kordi kiirem. wifi levi on tunduvalt parem kui E65'l.

ei taha näha ka mitte e50 enam! :lol:


Nii ja naa.

Tegelikult mind hetkel kõige rohkem häirib see speakeri sound ja klahvid, mis meenutavad 5500 -i omi, rasked vajutada ja pihta saada. Tundub, et kui E50 oli spetsiaalselt nullist tehtud äriseeriaks, siis E51 on 6120 -i metalliseertud variant:), 6120 -l on kaamera flash ja E51 -l on wifi, muu sisu vist sama?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 13.12.2007 12:34:31 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Ja mustade tehemedega jah see jama et brauseris ei saa teksti sisestada sest kast valge ja tekst ka valge icon_sad.gif

Endal E50-l tõmmatud Nokia kataloogist "Black stripes", mis suhteliselt must teema. Kas E51 kataloogis seda ei pakuta?

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:31:47 vasta tsitaadiga

postitan otse e51 ja wi-fi koosluselt. Taustal käib star fm. icon_biggrin.gif

Esmapilgul tundub päris asjalik. Eks uurib edasi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 01:05:44 vasta tsitaadiga

Sai ka omale soetatud üks selline. Eelmine telefon oli E50. Klahvistik on kõvasti mugavam ja nupud pole nii libedad. E50-l navigeerimisnupu pikema ajalisel kasutamisel jäi pöial veits valusaks. icon_biggrin.gif Ekraan on palju teravam ja muidugi värve rohkem. Menüü kiirem, välimus on ka kena. Mini usb ja 2,5mm klappide otsik samuti suureks plussiks. Neid funktsiooni nuppe küll eriti ise pole veel kasutama harjunud. Ainult on/off nupu vajutamiseks tuleb vähe rohkem jõudu rakendada, hääletugevuse nupud käivad veidi kergemini. Wifi-t ka veidi proovinud.

Rahul siiamaani. thumbs_up.gif

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 12:47:14 vasta tsitaadiga

Asjalik on jah pisike kõrvaklappide mulk (sinna peaks teoorias vist suvaline "peenikese" otsaga klapid mahtuma!?) ning arvuti ja telefoni ühendamiseks sobib suvaline USB kaabel millel on ühes otsas pisem, nö. "fotoka ots" ja teises tavaline USB (arvuti jaoks). Praega just vahetan mp3 fuji fotoka usb kaabliga icon_smile.gif

Kui mahti saan proovin ka tomtom'i kaarte. Tal on eraldi menüügi olemas GPS seadme jaoks.

Soetasin ka 2 GB micro-sd kaardi, et lahedam elada oleks. Eks näis palju kaardid ruumi võtavad ent mp3 jaoks tundub et võiks veelgi rohkem ruumi olla.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 15:43:07 vasta tsitaadiga

Ma olen tõenäoliselt idioot, aga...
1. Nokia PC Suite näitab SIM kontakte, ehk siis ei näitagi midagi?
2. Kuidas saab ekraanilt ära need kirjad "konfigureeri kõnepost" ja "seadistage i-telefon"
3. leiab küll WIFI võrgu, kui aga ühendama hakata, ütleb , et ei saa ühendust WPA võrku ei leitud

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 16:03:44 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Ma olen tõenäoliselt idioot, aga...
1. Nokia PC Suite näitab SIM kontakte, ehk siis ei näitagi midagi?
2. Kuidas saab ekraanilt ära need kirjad "konfigureeri kõnepost" ja "seadistage i-telefon"
3. leiab küll WIFI võrgu, kui aga ühendama hakata, ütleb , et ei saa ühendust WPA võrku ei leitud


2. Vahendid-seaded-üldine-kohandamine-ootereziim-aktiivse ootereziimi lisamoodulid.

3. WPA parooli panid?

PS. rtfm icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 18:33:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WPA parooli panid?


omaarust panin icon_redface.gif eks see uue asja erutus on, endal ruuteris oli MAC filter peal icon_redface.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 11:56:47 vasta tsitaadiga

Nii palju kui mina aru sain, siis kiireks ja murevabaks tööks on vajalik kõik kontaktid SIM maha laadida telefoni mällu. Muidu ei saa kasutada nö. "otseteid" ega kiirvalimisklahve.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 14:25:55 vasta tsitaadiga

Tundub nii. Muidu pidi telefoniraamatus alati valima, et läheks SIM kaardile ning sealt sai siis numbri valida.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 18:24:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kiireks ja murevabaks tööks on vajalik kõik kontaktid SIM maha laadida telefoni mällu


Aga mis selles halba on, mul pole vist juba 6110 nokiast alates neid SIMil olnud, ikka mugavam kui ühe nime juurde saab mitu numbrit ja emaili aadressi koondada. Samuit kasutan Outlooki, uue telefoniga lihtsalt juhe taha ja kõik vajalik telefonis olemas?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 12:31:13 vasta tsitaadiga

On keegi ka oma E51 juures täheldanud seda, et kui hoida telefoni kõrva juures (nagu helistamisel ikka) ning klahvivalgustus põleb, siis kostub kena pinin/törin vms pinda käiv heli? Samas kui valgustus ära kustub kaob ka pinin.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 13:34:35 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
On keegi ka oma E51 juures täheldanud seda, et kui hoida telefoni kõrva juures (nagu helistamisel ikka) ning klahvivalgustus põleb, siis kostub kena pinin/törin vms pinda käiv heli? Samas kui valgustus ära kustub kaob ka pinin.


no kui vastu kõrva suruda ja kuulata siis tõesti on icon_rolleyes.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 13:39:25 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
On keegi ka oma E51 juures täheldanud seda, et kui hoida telefoni kõrva juures (nagu helistamisel ikka) ning klahvivalgustus põleb, siis kostub kena pinin/törin vms pinda käiv heli? Samas kui valgustus ära kustub kaob ka pinin.

See on sama pinin mis Moto V3-l,asja uuriti ja tol ajal öeldi et seda kuuleb umbes 3% kasutajatest ja tekitajaks oli tol korral kah uudne klahvimatt/valgustus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 18.12.2007 18:34:19 vasta tsitaadiga

Seda teevad vst tavaliselt jah taustavalgustuse mingid inverterid vms. Näiteks läpaka taustavalgustus peaks samamoodi tegema.

Kas keegi on mingit kokkujooksmisi ja muid jamasid ka täheldanud? Mul E50'ga juhtub neid korduvalt, mõtlesin E51 vastu vahetada aga äkki seal sama jama, mõlemad symbianid ju.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 19:32:27 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Kas keegi on mingit kokkujooksmisi ja muid jamasid ka täheldanud? Mul E50'ga juhtub neid korduvalt, mõtlesin E51 vastu vahetada aga äkki seal sama jama, mõlemad symbianid ju.

3's ndl jookseb, mitte yhtegi probleemi. aku kestab 7 päeva... thumbs_up.gif opera mini sai installitud prooviks, töötab ilusti ja kõik nähtav musta theme'ga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 00:08:00 vasta tsitaadiga

stosoorok, helistamist/sõnumineerimist on mis ulatuses? Et aku 7 päeva peab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 01:46:00 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
stosoorok, helistamist/sõnumineerimist on mis ulatuses? Et aku 7 päeva peab.

alla keskmise marvan, aeg-ajalt ka wifi+meilbox+kalender+sync. outlookiga(BT), telefon sees 24/7. "seiverid" lähevad peale 10-20-30sec. aku oli vist 1050mAh. E50 kestis mul ka ca6-7 päeva. mänge ei mängi ja raadio mängib autos. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 15:05:49 vasta tsitaadiga

USB kaabel laeb ka telefoni või tuleb laadimiseks ikkagi tavaline laadija välja kaevata?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 15:14:57 vasta tsitaadiga

USB ei lae.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 15:17:37 vasta tsitaadiga

Krt, teevad peaaegu ideaalse telefoni ja panevad sellise asjaga mööda...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 16:36:18 vasta tsitaadiga

Ideaalse telefoni tarbeks tuleb kas tellimustöö valmistada või ise telefon valmis nikerdada icon_lol.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavka
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2005




sõnum 19.12.2007 19:45:23 vasta tsitaadiga

Minu E51 aku kestab küll nigelalt, ainult 2 tundi rääkimist thumbs_down.gif Proovisin kohe ekstra, et kaua peab. Muidugi olid Bl ja wifi väljas, muusikat ei kuulanud ja pilte ei teinud. Kas kellelgi veel nii kehvalt peab või kõigil 7 päeva? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 20:01:36 vasta tsitaadiga

pavka kirjutas:
Minu E51 aku kestab küll nigelalt, ainult 2 tundi rääkimist thumbs_down.gif Proovisin kohe ekstra, et kaua peab. Muidugi olid Bl ja wifi väljas, muusikat ei kuulanud ja pilte ei teinud. Kas kellelgi veel nii kehvalt peab või kõigil 7 päeva? icon_biggrin.gif

ma räägin 2h kuus heal juhul icon_smile.gif suhtlemisvajaduse rahuldavad msn, skype ja email. icon_razz.gif 3x12h laadisid alguses?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nosferatu
HV kasutaja
Nosferatu

liitunud: 11.09.2003




sõnum 19.12.2007 20:09:41 vasta tsitaadiga

No minu telef. peab 2-3 päeva. BT ja wifi väljas, muusikat ega midagi ei kuula, ainult kõne sa sms. Ei räägi eriti palju aga ikkagi vähe. Eelmine telef 6100 pidas samase rääkimise juures vastu 7 päeva. Seega olen tiba pettunud...
_________________
Elu on see mis juhtub siis kui sa tegeled teiste asjadega
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 20:52:55 vasta tsitaadiga

Nosferatu kirjutas:
No minu telef. peab 2-3 päeva. BT ja wifi väljas, muusikat ega midagi ei kuula, ainult kõne sa sms. Ei räägi eriti palju aga ikkagi vähe. Eelmine telef 6100 pidas samase rääkimise juures vastu 7 päeva. Seega olen tiba pettunud...

kas laadimise(3x12h) ja tühjenemise(kuni välja lülitab) tsüklid tegid alguses?

mul on hetkel 4's päev ja 2 pulka kukkund. FExploerer näitab battery 71%.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nosferatu
HV kasutaja
Nosferatu

liitunud: 11.09.2003




sõnum 19.12.2007 20:54:20 vasta tsitaadiga

Ikka tegin. Olen koguaeg niimoodi laadinud, et, koju tulen, laadima ning hommikul juhtme otsast ära, seega 12h.
Ning aku kukub niimoodi ära, et näitab 3 pulka alles ja paari tunni pärast paneb pildi taskusse.

_________________
Elu on see mis juhtub siis kui sa tegeled teiste asjadega
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 22:37:17 vasta tsitaadiga

Nosferatu kirjutas:
Ikka tegin. Olen koguaeg niimoodi laadinud, et, koju tulen, laadima ning hommikul juhtme otsast ära, seega 12h.
Ning aku kukub niimoodi ära, et näitab 3 pulka alles ja paari tunni pärast paneb pildi taskusse.

kõlab nagu oleks praak...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavka
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2005




sõnum 19.12.2007 22:47:54 vasta tsitaadiga

mul ka kõik 3x12h laadimised tehtud, kuid 4.2h lubatud kõneaega see aku küll välja ei venita.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 19.12.2007 23:24:52 vasta tsitaadiga

See 3x12h on suht jama. Mingit olulist eluea tõusu sealt loota küll ei ole. Ma pole läpal ega moblal mingit erilaadimist teinud uuena, kestavad väga hästi. Läpakal mahutavus isegi mõnisada mAh suurenenud.


tsitaat:
Preparing new lithium-ion for use

Unlike nickel and lead-based batteries, a new lithium-ion pack does not need cycling through charging and discharging. Priming will make little difference because the maximum capacity of lithium-ion is available right from the beginning. Neither does a full discharge improve the capacity of a faded pack. However, a full discharge/charge will reset the digital circuit of a 'smart' battery to improve the state-of-charge estimation
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 23:58:36 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
See 3x12h on suht jama. Mingit olulist eluea tõusu sealt loota küll ei ole. Ma pole läpal ega moblal mingit erilaadimist teinud uuena, kestavad väga hästi. Läpakal mahutavus isegi mõnisada mAh suurenenud.

ei ole jama. just enne telefoni kasutuselevõttu googeldasin huvipärast suht palju ja päris mitu usaldusväärset lehte kirjutasid, et ikkagi peab. sellega tehakse selgeks li-ion aku elektoonikale "õiged suurused". kui esimesed 3x laetud, siis enam tõesti vahet pole kuda ja millal laed(nagu su tsitaadis kirjas oli). laadimiste arv on piiratud, kui see täis saab on aku kutu. vältida tuleks ka aku täielikku tühjenemist, sest siis unustab li-ion aku elektroonika jälle oma "ülesanded" ära.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 01:36:07 vasta tsitaadiga

selle Googeldamise kohta oli kusagil hea näide, et inimene otsib tõestust oma arvamusele, mitte aga vastupidist. Nii on paljude asjade kohta võimalik leida netist vastakaid "usaldusväärseid" artikleid?

endal alles 2X laetud ja 3 päevaga on pool läinud, BT on 24h sees, rääkinud eriti pole, küll aga niisama näppinud.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 02:03:19 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
selle Googeldamise kohta oli kusagil hea näide, et inimene otsib tõestust oma arvamusele, mitte aga vastupidist. Nii on paljude asjade kohta võimalik leida netist vastakaid "usaldusväärseid" artikleid?

üles leidsin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=95963
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 20.12.2007 02:24:38 vasta tsitaadiga

oli seal kuskil seletatud ka, et kui laadimist enam ei toimu, indikaator ei näita, siis peaks ikka vel saba taga hoidma?
_________________
M: tindiprinterskanner HP (tint otsas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 02:49:20 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
John Smith kirjutas:
selle Googeldamise kohta oli kusagil hea näide, et inimene otsib tõestust oma arvamusele, mitte aga vastupidist. Nii on paljude asjade kohta võimalik leida netist vastakaid "usaldusväärseid" artikleid?

üles leidsin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=95963


Just sellest ma rääkisingi, alati leiab artikli või arvamuse oma jutu tõestamiseks, inimesed ei otsigi vastupidist, aga.........
http://vidmar.net/weblog/archive/2004/06/11/308.aspx

tsitaat:
I did some googling and now I'm absolutely positively 100% sure you DON'T need to charge new Li-Ion batteries for 16 hours. This is one of the stories that tries to go deep on the subject and don't just say "do it just to be sure". Of course, there are people that say just that, but they all say it from the top of their head, no one has given any proof or link.


http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&ie=UTF-8&c2coff=1&selm=3E9EE133.5080002%40hersh.com

Ma ei taha vaielda ega mingit tõde taga ajada, sest Tõde on seal kusagil....... Eks igaüks leiab endale selle õige.
M.O.T.T

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuffel
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 27.10.2007




sõnum 23.12.2007 00:59:46 vasta tsitaadiga

Ostsin endale E51 paar päeva tagasi ja esmamuljed on päris head. Aku tundub samuti OK. Kopeerisin kontaktid vanast telefonist (6230i) ja nüüd paluksin teie abi! Nimelt ei kuvata enam ekraanil helistaja nime olgugi, et on tel.raamatusse sisestatud (ainult number on näha)
Mida olen valesti teinud või hoopis tegemata jätnud!? Manualist uurisin, aga selgust ei saanud. HELP!
Netist tõmbasin veel mõned programmid juurde mida teilegi soovitan:

Phone.Wallet.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1
CoreCodec.CorePlayer.v1.1.1.S60v3.SymbianOS9.1
Resco.photo.viewer.v4.50.s60v3.symbianos9.1
icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 23.12.2007 01:21:03 vasta tsitaadiga

Kui nimesid topelt on siis ei näita. Kontrolli ega kogemata ei saanud topelt ja kustuta similt ära kõik.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 13:49:16 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:

Ma ei taha vaielda ega mingit tõde taga ajada, sest Tõde on seal kusagil....... Eks igaüks leiab endale selle õige.
M.O.T.T

Tõde on selles, et nokia võtab akult toite nagunii tagant ära kui 100% täis ning ei hakka ennem laadima uuesti kui kukub 90% peale või võtad korra laadija juhtme tagant ära. Seega see 12h laadimine on ebavajalik tehnilises aspektis, kuid vajalik inimese psühholoogilisel tasandil. Liiga tugevalt on meile NiCd ja NiMH ajastu sisse sööbinud.
Elektrokeemiliselt pole tähtsust kui kaua sa teda taga hoiad, vaid, et esimesed laadimised algaksid täiesti tühja akuga. (Et eemaldada piikidena moodustuvaid elektrolüüdi kristalle)

react kirjutas:
Kui nimesid topelt on siis ei näita. Kontrolli ega kogemata ei saanud topelt ja kustuta similt ära kõik.

Mul sattus e50'le korra üks värdjas soft, mis tegi vahet kas +372 on nubril ees või mitte. Võib ka softiuuenduse teha
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuffel
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 27.10.2007




sõnum 23.12.2007 16:00:14 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Kui nimesid topelt on siis ei näita. Kontrolli ega kogemata ei saanud topelt ja kustuta similt ära kõik.


Tegin SIM-kaardi tühjaks, aga ei midagi. Võibolla tõesti soft üle lasta?
Lahenduse siiski leidsin: http://www.smartphoneware.com/fscaller-for-s60-3rd-edition-product.php Selle programmiga töötab kõik väga hästi ka ilma pildita, aga softiuuendust proovin igal juhul
icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 23.12.2007 16:37:07 vasta tsitaadiga

Nu E50'l oli tõesti vigane soft, proovida võid.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 16:51:55 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:

3's ndl jookseb, mitte yhtegi probleemi. aku kestab 7 päeva... (y) opera mini sai installitud prooviks, töötab ilusti ja kõik nähtav musta theme'ga.


Vahest keegi jah mainib, et 7 päeva peab aku vastu. Mina seda ei usu. Normaalsel kasutamisel ei pea üle 2 päeva vastu. Ja üldse võiks 3 päeva olla maks vastupidamise aeg, sest mina küll eelistan pigem lühemat akuaega kui rasket akut.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:12:42 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Vahest keegi jah mainib, et 7 päeva peab aku vastu. Mina seda ei usu. Normaalsel kasutamisel ei pea üle 2 päeva vastu. Ja üldse võiks 3 päeva olla maks vastupidamise aeg, sest mina küll eelistan pigem lühemat akuaega kui rasket akut.

eile sai jälle 7 päeva täis, pool päeva(eile) sai wifit ja BT kasutada...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:33:16 vasta tsitaadiga

No mina ei tea, 5 päeva siiani saanud BT oli küll 24/7 sees aga kõnesid praktiliselt polnud

Mul alles 2 laadimiskorda tehtud muidugi ka

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuffel
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 27.10.2007




sõnum 23.12.2007 18:12:53 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Nu E50'l oli tõesti vigane soft, proovida võid.


Tehtud! Kuna SIM sai eelnevalt tühjendatud ja installi käigus kadusid ka moblas olevad andmed (koopia oli tehtud) on edasised väljavaated suurepärased. Uued, telefoni mällu salvestatud kontaktid, näitavad helistamisel nii numbrit kui ka nime. Ei saanudki täpselt aru kas viga oli softis või minus. Igatahes suured tänud nõuannete eest!

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 18:48:33 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
No mina ei tea, 5 päeva siiani saanud BT oli küll 24/7 sees aga kõnesid praktiliselt polnud

mis mõte on BT 24/7 sees hoida? BT sööb päris mõnusalt akut, standby's muidugi vähem kui andmeid vahetades. kas network mode on GSM ja operator selection manual? kunagi kuskil soovitati nii, et õgib vähem akut. pane keylock 10sek, light time-out 20 sek ja power saver mingi 30 sek, proovi siis.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.