|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
10.12.2007 18:00:10
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. :) (y) kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi! |
egelikult on probleeme palju, E50 oli ses osas etem:
Kas tegemist on juhuse, või tüüpvigadega:
1) Kõlaris kuuduvad kõrged toonid, on vaid nn keskmiste toonide summa, mis tulemusena annab
kehva kõnekvaliteedi.
2) Rääkides normaalse häälega on kuulda kõlaris oma enda kõne -t kuid ragisedes ja moonutatult.
3) Kõlari valjuduse ja mute nupu vajutamine nõuab väga tugevat jõudu.
4) Võimatu reguleerida või üldse valgusandurit välja lülitada, kuigi Abi teatab:
Heledus - ekraani heleduse reguleerimine
Valgusandur - määrake valgustuse tase, mida seade vajab enne taustvalgustuse sisselülitamist.
Ingliskeelne Help annab samuti:
Brightness - Adjust the display brightness.
Light sensor - Determine the level of light that the device needs before
switching on the backlight.
Samas Ekraani seaded on vaid valik - Valgusandur. Aga see valik hoopis reguleerib heledust,
mitte valgusanduri tundlikkust.
See teema ei sobinud juba E50 -le, rääkimata E51 -st, osad lehed kus vaja teksti sisestada on must kiri mustal taustal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.12.2007 19:08:10
|
|
|
ksuuk, ma ei tea kust sinu info pärineb, aga mul yhtegi sellist probleemi ei ole! see sama must theme toimib iseaalselt. kui tahad valgusanduri välja lülita(milleks?), peane teip peale.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
10.12.2007 19:25:48
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| ksuuk, ma ei tea kust sinu info pärineb, aga mul yhtegi sellist probleemi ei ole! see sama must theme toimib iseaalselt. kui tahad valgusanduri välja lülita(milleks?), peane teip peale. :D |
1) Näiteks Opera Mini 4 > go to avaneb aken kus sisestada url -i, mis värvi tekst on? Ja Opera Mobile -t ei saa üldse kasutada, sest D-Pad ei toimi (Opera foorumid hala täis).
2) Kas oled E50 -t enne kasutanud? Speakri sound on ikka väga erinev ja tegelikult arusaadav, sest normaalse kõlaga speaker ei mahu E51 korpusesse ära ja kuna osadel mudelitel oli hääl väga plekise kõlaga, siis ju Nokia pani filtri peale.
3) See valdusanduri seade toimimine heledus seadena ajas isegi Nokia Support -i hämmingusse, uurivad asja.
4) Valjemalt rääkides enda hääl ei kostu raginaga kõlarist - see oli isegi E50 Nokia poolt kinnitust leidnud kala?
5) Külgmised kumminupud ja ka muud sh valikunupud ei ole ebamugavad võrreldes E50 -ga (Nokia foorumid hala täis)?
Teip või nitrovildikas oleks jah lahendus...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
10.12.2007 19:31:28
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| stosoorok kirjutas: |
ksuuk, ma ei tea kust sinu info pärineb, aga mul yhtegi sellist probleemi ei ole! see sama must theme toimib iseaalselt. kui tahad valgusanduri välja lülita(milleks?), peane teip peale.  |
1) Näiteks Opera Mini 4 > go to avaneb aken kus sisestada url -i, mis värvi tekst on? Ja Opera Mobile -t ei saa üldse kasutada, sest D-Pad ei toimi (Opera foorumid hala täis).
2) Kas oled E50 -t enne kasutanud? Speakri sound on ikka väga erinev ja tegelikult arusaadav, sest normaalse kõlaga speaker ei mahu E51 korpusesse ära ja kuna osadel mudelitel oli hääl väga plekise kõlaga, siis ju Nokia pani filtri peale.
3) See valdusanduri seade toimimine heledus seadena ajas isegi Nokia Support -i hämmingusse, uurivad asja.
4) Valjemalt rääkides enda hääl ei kostu raginaga kõlarist - see oli isegi E50 Nokia poolt kinnitust leidnud kala?
5) Külgmised kumminupud ja ka muud sh valikunupud ei ole ebamugavad võrreldes E50 -ga (Nokia foorumid hala täis)?
Teip või nitrovildikas oleks jah lahendus... |
Kas selle E50 ragisemise vastu aitab ka midagi? St mul on garantii veel jne, aga kas nad suudavad seda parandada ka praegusel hetkel või ei tehta midagi? Kahju sellest et E51 kah selline jama, lootsin just välja vahetada, suhteliselt sarnased nad muidu.
Ja mustade tehemedega jah see jama et brauseris ei saa teksti sisestada sest kast valge ja tekst ka valge
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.12.2007 21:14:55
|
|
|
1. brauseri(nokia enda oma, mitte opera) kast on must(tumehall?) ja tekst valge. see must theme on samasugune mullidega nagu 6300'l ja lunal.
2. eelmine telefon oli mul E50, vana softiga oli küll probleeme 7.36'ga ei olnud. kuulari heli oli vist küll natuke parem kui E51'l aga ei häiri, ei pand enne isegi tähele.
3. jep, vaatasin järgi "light sensor" juhib ekraani brightnessi, milleks seda üldse vaja on?
4. mingisugust raginat ei ole ja enda häält kuularist ei kuule.
5. volüümi kumminuppe vajutada on küll pisut ebamugav(peab kõvasti vajutama), pold enne proovinud. kasutada on ikkagi tunduvalt mugavam(E50 nõudis pisikesi näppe) ja menüü on ikka kordi kiirem. wifi levi on tunduvalt parem kui E65'l.
ei taha näha ka mitte e50 enam!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
10.12.2007 22:04:58
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
1. brauseri(nokia enda oma, mitte opera) kast on must(tumehall?) ja tekst valge. see must theme on samasugune mullidega nagu 6300'l ja lunal.
2. eelmine telefon oli mul E50, vana softiga oli küll probleeme 7.36'ga ei olnud. kuulari heli oli vist küll natuke parem kui E51'l aga ei häiri, ei pand enne isegi tähele.
3. jep, vaatasin järgi "light sensor" juhib ekraani brightnessi, milleks seda üldse vaja on?
4. mingisugust raginat ei ole ja enda häält kuularist ei kuule.
5. volüümi kumminuppe vajutada on küll pisut ebamugav(peab kõvasti vajutama), pold enne proovinud. kasutada on ikkagi tunduvalt mugavam(E50 nõudis pisikesi näppe) ja menüü on ikka kordi kiirem. wifi levi on tunduvalt parem kui E65'l.
ei taha näha ka mitte e50 enam! :lol: |
Nii ja naa.
Tegelikult mind hetkel kõige rohkem häirib see speakeri sound ja klahvid, mis meenutavad 5500 -i omi, rasked vajutada ja pihta saada. Tundub, et kui E50 oli spetsiaalselt nullist tehtud äriseeriaks, siis E51 on 6120 -i metalliseertud variant:), 6120 -l on kaamera flash ja E51 -l on wifi, muu sisu vist sama?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.12.2007 12:34:31
|
|
|
| react kirjutas: |
Ja mustade tehemedega jah see jama et brauseris ei saa teksti sisestada sest kast valge ja tekst ka valge  |
Endal E50-l tõmmatud Nokia kataloogist "Black stripes", mis suhteliselt must teema. Kas E51 kataloogis seda ei pakuta?
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
14.12.2007 19:31:47
|
|
|
postitan otse e51 ja wi-fi koosluselt. Taustal käib star fm.
Esmapilgul tundub päris asjalik. Eks uurib edasi.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
15.12.2007 01:05:44
|
|
|
Sai ka omale soetatud üks selline. Eelmine telefon oli E50. Klahvistik on kõvasti mugavam ja nupud pole nii libedad. E50-l navigeerimisnupu pikema ajalisel kasutamisel jäi pöial veits valusaks. Ekraan on palju teravam ja muidugi värve rohkem. Menüü kiirem, välimus on ka kena. Mini usb ja 2,5mm klappide otsik samuti suureks plussiks. Neid funktsiooni nuppe küll eriti ise pole veel kasutama harjunud. Ainult on/off nupu vajutamiseks tuleb vähe rohkem jõudu rakendada, hääletugevuse nupud käivad veidi kergemini. Wifi-t ka veidi proovinud.
Rahul siiamaani.
_________________ "You don't know the Power Of the Dark side" |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
15.12.2007 12:47:14
|
|
|
Asjalik on jah pisike kõrvaklappide mulk (sinna peaks teoorias vist suvaline "peenikese" otsaga klapid mahtuma!?) ning arvuti ja telefoni ühendamiseks sobib suvaline USB kaabel millel on ühes otsas pisem, nö. "fotoka ots" ja teises tavaline USB (arvuti jaoks). Praega just vahetan mp3 fuji fotoka usb kaabliga
Kui mahti saan proovin ka tomtom'i kaarte. Tal on eraldi menüügi olemas GPS seadme jaoks.
Soetasin ka 2 GB micro-sd kaardi, et lahedam elada oleks. Eks näis palju kaardid ruumi võtavad ent mp3 jaoks tundub et võiks veelgi rohkem ruumi olla.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
15.12.2007 15:43:07
|
|
|
Ma olen tõenäoliselt idioot, aga...
1. Nokia PC Suite näitab SIM kontakte, ehk siis ei näitagi midagi?
2. Kuidas saab ekraanilt ära need kirjad "konfigureeri kõnepost" ja "seadistage i-telefon"
3. leiab küll WIFI võrgu, kui aga ühendama hakata, ütleb , et ei saa ühendust WPA võrku ei leitud
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
15.12.2007 16:03:44
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
Ma olen tõenäoliselt idioot, aga...
1. Nokia PC Suite näitab SIM kontakte, ehk siis ei näitagi midagi?
2. Kuidas saab ekraanilt ära need kirjad "konfigureeri kõnepost" ja "seadistage i-telefon"
3. leiab küll WIFI võrgu, kui aga ühendama hakata, ütleb , et ei saa ühendust WPA võrku ei leitud |
2. Vahendid-seaded-üldine-kohandamine-ootereziim-aktiivse ootereziimi lisamoodulid.
3. WPA parooli panid?
PS. rtfm
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
16.12.2007 18:33:55
|
|
|
| tsitaat: |
WPA parooli panid?
|
omaarust panin eks see uue asja erutus on, endal ruuteris oli MAC filter peal
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
17.12.2007 11:56:47
|
|
|
| Nii palju kui mina aru sain, siis kiireks ja murevabaks tööks on vajalik kõik kontaktid SIM maha laadida telefoni mällu. Muidu ei saa kasutada nö. "otseteid" ega kiirvalimisklahve.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
17.12.2007 14:25:55
|
|
|
| Tundub nii. Muidu pidi telefoniraamatus alati valima, et läheks SIM kaardile ning sealt sai siis numbri valida.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
17.12.2007 18:24:13
|
|
|
| tsitaat: |
kiireks ja murevabaks tööks on vajalik kõik kontaktid SIM maha laadida telefoni mällu
|
Aga mis selles halba on, mul pole vist juba 6110 nokiast alates neid SIMil olnud, ikka mugavam kui ühe nime juurde saab mitu numbrit ja emaili aadressi koondada. Samuit kasutan Outlooki, uue telefoniga lihtsalt juhe taha ja kõik vajalik telefonis olemas?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
18.12.2007 12:31:13
|
|
|
| On keegi ka oma E51 juures täheldanud seda, et kui hoida telefoni kõrva juures (nagu helistamisel ikka) ning klahvivalgustus põleb, siis kostub kena pinin/törin vms pinda käiv heli? Samas kui valgustus ära kustub kaob ka pinin.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.12.2007 13:34:35
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| On keegi ka oma E51 juures täheldanud seda, et kui hoida telefoni kõrva juures (nagu helistamisel ikka) ning klahvivalgustus põleb, siis kostub kena pinin/törin vms pinda käiv heli? Samas kui valgustus ära kustub kaob ka pinin. |
no kui vastu kõrva suruda ja kuulata siis tõesti on
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.12.2007 13:39:25
|
|
|
| zimson kirjutas: |
| On keegi ka oma E51 juures täheldanud seda, et kui hoida telefoni kõrva juures (nagu helistamisel ikka) ning klahvivalgustus põleb, siis kostub kena pinin/törin vms pinda käiv heli? Samas kui valgustus ära kustub kaob ka pinin. |
See on sama pinin mis Moto V3-l,asja uuriti ja tol ajal öeldi et seda kuuleb umbes 3% kasutajatest ja tekitajaks oli tol korral kah uudne klahvimatt/valgustus
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
18.12.2007 18:34:19
|
|
|
Seda teevad vst tavaliselt jah taustavalgustuse mingid inverterid vms. Näiteks läpaka taustavalgustus peaks samamoodi tegema.
Kas keegi on mingit kokkujooksmisi ja muid jamasid ka täheldanud? Mul E50'ga juhtub neid korduvalt, mõtlesin E51 vastu vahetada aga äkki seal sama jama, mõlemad symbianid ju.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
18.12.2007 19:32:27
|
|
|
| react kirjutas: |
| Kas keegi on mingit kokkujooksmisi ja muid jamasid ka täheldanud? Mul E50'ga juhtub neid korduvalt, mõtlesin E51 vastu vahetada aga äkki seal sama jama, mõlemad symbianid ju. |
3's ndl jookseb, mitte yhtegi probleemi. aku kestab 7 päeva... opera mini sai installitud prooviks, töötab ilusti ja kõik nähtav musta theme'ga.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
19.12.2007 00:08:00
|
|
|
| stosoorok, helistamist/sõnumineerimist on mis ulatuses? Et aku 7 päeva peab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.12.2007 01:46:00
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| stosoorok, helistamist/sõnumineerimist on mis ulatuses? Et aku 7 päeva peab. |
alla keskmise marvan, aeg-ajalt ka wifi+meilbox+kalender+sync. outlookiga(BT), telefon sees 24/7. "seiverid" lähevad peale 10-20-30sec. aku oli vist 1050mAh. E50 kestis mul ka ca6-7 päeva. mänge ei mängi ja raadio mängib autos.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.12.2007 15:05:49
|
|
|
| USB kaabel laeb ka telefoni või tuleb laadimiseks ikkagi tavaline laadija välja kaevata?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
19.12.2007 15:14:57
|
|
|
| USB ei lae.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.12.2007 15:17:37
|
|
|
| Krt, teevad peaaegu ideaalse telefoni ja panevad sellise asjaga mööda...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
19.12.2007 16:36:18
|
|
|
Ideaalse telefoni tarbeks tuleb kas tellimustöö valmistada või ise telefon valmis nikerdada .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pavka
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2005
|
19.12.2007 19:45:23
|
|
|
Minu E51 aku kestab küll nigelalt, ainult 2 tundi rääkimist Proovisin kohe ekstra, et kaua peab. Muidugi olid Bl ja wifi väljas, muusikat ei kuulanud ja pilte ei teinud. Kas kellelgi veel nii kehvalt peab või kõigil 7 päeva?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.12.2007 20:01:36
|
|
|
| pavka kirjutas: |
Minu E51 aku kestab küll nigelalt, ainult 2 tundi rääkimist Proovisin kohe ekstra, et kaua peab. Muidugi olid Bl ja wifi väljas, muusikat ei kuulanud ja pilte ei teinud. Kas kellelgi veel nii kehvalt peab või kõigil 7 päeva?  |
ma räägin 2h kuus heal juhul suhtlemisvajaduse rahuldavad msn, skype ja email. 3x12h laadisid alguses?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nosferatu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2003
|
19.12.2007 20:09:41
|
|
|
No minu telef. peab 2-3 päeva. BT ja wifi väljas, muusikat ega midagi ei kuula, ainult kõne sa sms. Ei räägi eriti palju aga ikkagi vähe. Eelmine telef 6100 pidas samase rääkimise juures vastu 7 päeva. Seega olen tiba pettunud...
_________________ Elu on see mis juhtub siis kui sa tegeled teiste asjadega |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.12.2007 20:52:55
|
|
|
| Nosferatu kirjutas: |
| No minu telef. peab 2-3 päeva. BT ja wifi väljas, muusikat ega midagi ei kuula, ainult kõne sa sms. Ei räägi eriti palju aga ikkagi vähe. Eelmine telef 6100 pidas samase rääkimise juures vastu 7 päeva. Seega olen tiba pettunud... |
kas laadimise(3x12h) ja tühjenemise(kuni välja lülitab) tsüklid tegid alguses?
mul on hetkel 4's päev ja 2 pulka kukkund. FExploerer näitab battery 71%.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nosferatu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2003
|
19.12.2007 20:54:20
|
|
|
Ikka tegin. Olen koguaeg niimoodi laadinud, et, koju tulen, laadima ning hommikul juhtme otsast ära, seega 12h.
Ning aku kukub niimoodi ära, et näitab 3 pulka alles ja paari tunni pärast paneb pildi taskusse.
_________________ Elu on see mis juhtub siis kui sa tegeled teiste asjadega |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.12.2007 22:37:17
|
|
|
| Nosferatu kirjutas: |
Ikka tegin. Olen koguaeg niimoodi laadinud, et, koju tulen, laadima ning hommikul juhtme otsast ära, seega 12h.
Ning aku kukub niimoodi ära, et näitab 3 pulka alles ja paari tunni pärast paneb pildi taskusse. |
kõlab nagu oleks praak...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pavka
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2005
|
19.12.2007 22:47:54
|
|
|
| mul ka kõik 3x12h laadimised tehtud, kuid 4.2h lubatud kõneaega see aku küll välja ei venita.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
19.12.2007 23:24:52
|
|
|
See 3x12h on suht jama. Mingit olulist eluea tõusu sealt loota küll ei ole. Ma pole läpal ega moblal mingit erilaadimist teinud uuena, kestavad väga hästi. Läpakal mahutavus isegi mõnisada mAh suurenenud.
| tsitaat: |
Preparing new lithium-ion for use
Unlike nickel and lead-based batteries, a new lithium-ion pack does not need cycling through charging and discharging. Priming will make little difference because the maximum capacity of lithium-ion is available right from the beginning. Neither does a full discharge improve the capacity of a faded pack. However, a full discharge/charge will reset the digital circuit of a 'smart' battery to improve the state-of-charge estimation |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.12.2007 23:58:36
|
|
|
| react kirjutas: |
| See 3x12h on suht jama. Mingit olulist eluea tõusu sealt loota küll ei ole. Ma pole läpal ega moblal mingit erilaadimist teinud uuena, kestavad väga hästi. Läpakal mahutavus isegi mõnisada mAh suurenenud. |
ei ole jama. just enne telefoni kasutuselevõttu googeldasin huvipärast suht palju ja päris mitu usaldusväärset lehte kirjutasid, et ikkagi peab. sellega tehakse selgeks li-ion aku elektoonikale "õiged suurused". kui esimesed 3x laetud, siis enam tõesti vahet pole kuda ja millal laed(nagu su tsitaadis kirjas oli). laadimiste arv on piiratud, kui see täis saab on aku kutu. vältida tuleks ka aku täielikku tühjenemist, sest siis unustab li-ion aku elektroonika jälle oma "ülesanded" ära.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
20.12.2007 01:36:07
|
|
|
selle Googeldamise kohta oli kusagil hea näide, et inimene otsib tõestust oma arvamusele, mitte aga vastupidist. Nii on paljude asjade kohta võimalik leida netist vastakaid "usaldusväärseid" artikleid?
endal alles 2X laetud ja 3 päevaga on pool läinud, BT on 24h sees, rääkinud eriti pole, küll aga niisama näppinud.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
20.12.2007 02:03:19
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| selle Googeldamise kohta oli kusagil hea näide, et inimene otsib tõestust oma arvamusele, mitte aga vastupidist. Nii on paljude asjade kohta võimalik leida netist vastakaid "usaldusväärseid" artikleid? |
üles leidsin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=95963
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
20.12.2007 02:24:38
|
|
|
oli seal kuskil seletatud ka, et kui laadimist enam ei toimu, indikaator ei näita, siis peaks ikka vel saba taga hoidma?
_________________ M: tindiprinterskanner HP (tint otsas) |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
20.12.2007 02:49:20
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
| selle Googeldamise kohta oli kusagil hea näide, et inimene otsib tõestust oma arvamusele, mitte aga vastupidist. Nii on paljude asjade kohta võimalik leida netist vastakaid "usaldusväärseid" artikleid? |
üles leidsin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=95963 |
Just sellest ma rääkisingi, alati leiab artikli või arvamuse oma jutu tõestamiseks, inimesed ei otsigi vastupidist, aga.........
http://vidmar.net/weblog/archive/2004/06/11/308.aspx
| tsitaat: |
| I did some googling and now I'm absolutely positively 100% sure you DON'T need to charge new Li-Ion batteries for 16 hours. This is one of the stories that tries to go deep on the subject and don't just say "do it just to be sure". Of course, there are people that say just that, but they all say it from the top of their head, no one has given any proof or link. |
http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&ie=UTF-8&c2coff=1&selm=3E9EE133.5080002%40hersh.com
Ma ei taha vaielda ega mingit tõde taga ajada, sest Tõde on seal kusagil....... Eks igaüks leiab endale selle õige.
M.O.T.T
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuffel
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007
|
23.12.2007 00:59:46
|
|
|
Ostsin endale E51 paar päeva tagasi ja esmamuljed on päris head. Aku tundub samuti OK. Kopeerisin kontaktid vanast telefonist (6230i) ja nüüd paluksin teie abi! Nimelt ei kuvata enam ekraanil helistaja nime olgugi, et on tel.raamatusse sisestatud (ainult number on näha)
Mida olen valesti teinud või hoopis tegemata jätnud!? Manualist uurisin, aga selgust ei saanud. HELP!
Netist tõmbasin veel mõned programmid juurde mida teilegi soovitan:
Phone.Wallet.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1
CoreCodec.CorePlayer.v1.1.1.S60v3.SymbianOS9.1
Resco.photo.viewer.v4.50.s60v3.symbianos9.1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
23.12.2007 01:21:03
|
|
|
| Kui nimesid topelt on siis ei näita. Kontrolli ega kogemata ei saanud topelt ja kustuta similt ära kõik.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThedEviL
HV Guru

liitunud: 13.03.2003
|
23.12.2007 13:49:16
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
Ma ei taha vaielda ega mingit tõde taga ajada, sest Tõde on seal kusagil....... Eks igaüks leiab endale selle õige.
M.O.T.T |
Tõde on selles, et nokia võtab akult toite nagunii tagant ära kui 100% täis ning ei hakka ennem laadima uuesti kui kukub 90% peale või võtad korra laadija juhtme tagant ära. Seega see 12h laadimine on ebavajalik tehnilises aspektis, kuid vajalik inimese psühholoogilisel tasandil. Liiga tugevalt on meile NiCd ja NiMH ajastu sisse sööbinud.
Elektrokeemiliselt pole tähtsust kui kaua sa teda taga hoiad, vaid, et esimesed laadimised algaksid täiesti tühja akuga. (Et eemaldada piikidena moodustuvaid elektrolüüdi kristalle)
| react kirjutas: |
| Kui nimesid topelt on siis ei näita. Kontrolli ega kogemata ei saanud topelt ja kustuta similt ära kõik. |
Mul sattus e50'le korra üks värdjas soft, mis tegi vahet kas +372 on nubril ees või mitte. Võib ka softiuuenduse teha
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuffel
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007
|
23.12.2007 16:00:14
|
|
|
| react kirjutas: |
| Kui nimesid topelt on siis ei näita. Kontrolli ega kogemata ei saanud topelt ja kustuta similt ära kõik. |
Tegin SIM-kaardi tühjaks, aga ei midagi. Võibolla tõesti soft üle lasta?
Lahenduse siiski leidsin: http://www.smartphoneware.com/fscaller-for-s60-3rd-edition-product.php Selle programmiga töötab kõik väga hästi ka ilma pildita, aga softiuuendust proovin igal juhul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
23.12.2007 16:37:07
|
|
|
| Nu E50'l oli tõesti vigane soft, proovida võid.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
23.12.2007 16:51:55
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
3's ndl jookseb, mitte yhtegi probleemi. aku kestab 7 päeva... (y) opera mini sai installitud prooviks, töötab ilusti ja kõik nähtav musta theme'ga. |
Vahest keegi jah mainib, et 7 päeva peab aku vastu. Mina seda ei usu. Normaalsel kasutamisel ei pea üle 2 päeva vastu. Ja üldse võiks 3 päeva olla maks vastupidamise aeg, sest mina küll eelistan pigem lühemat akuaega kui rasket akut.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.12.2007 17:12:42
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
| Vahest keegi jah mainib, et 7 päeva peab aku vastu. Mina seda ei usu. Normaalsel kasutamisel ei pea üle 2 päeva vastu. Ja üldse võiks 3 päeva olla maks vastupidamise aeg, sest mina küll eelistan pigem lühemat akuaega kui rasket akut. |
eile sai jälle 7 päeva täis, pool päeva(eile) sai wifit ja BT kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
23.12.2007 17:33:16
|
|
|
No mina ei tea, 5 päeva siiani saanud BT oli küll 24/7 sees aga kõnesid praktiliselt polnud
Mul alles 2 laadimiskorda tehtud muidugi ka
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuffel
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007
|
23.12.2007 18:12:53
|
|
|
| react kirjutas: |
| Nu E50'l oli tõesti vigane soft, proovida võid. |
Tehtud! Kuna SIM sai eelnevalt tühjendatud ja installi käigus kadusid ka moblas olevad andmed (koopia oli tehtud) on edasised väljavaated suurepärased. Uued, telefoni mällu salvestatud kontaktid, näitavad helistamisel nii numbrit kui ka nime. Ei saanudki täpselt aru kas viga oli softis või minus. Igatahes suured tänud nõuannete eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.12.2007 18:48:33
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| No mina ei tea, 5 päeva siiani saanud BT oli küll 24/7 sees aga kõnesid praktiliselt polnud |
mis mõte on BT 24/7 sees hoida? BT sööb päris mõnusalt akut, standby's muidugi vähem kui andmeid vahetades. kas network mode on GSM ja operator selection manual? kunagi kuskil soovitati nii, et õgib vähem akut. pane keylock 10sek, light time-out 20 sek ja power saver mingi 30 sek, proovi siis.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|