Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 182, 183, 184  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.12.2007 15:24:19 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas Wii selles Virtual Console värgis on selline mäng nagu Chrono Trigger?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.12.2007 15:29:01 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2007 16:07:36 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
amddude kirjutas:
DODONPACHI, ametlikult on jah võibolla öeldud, et Jeff lasti lahti tooni pärast, aga ametlikult ütles ka Savisaar, et maamaksu tõus polnud tema idee...

See on nüüd vastus millele?
DODONPACHI kirjutas:

Gerstmann lasti lahti kuna tema arvustuste toon, mitte aga numbriteks vormitud hinnangud, ei sobinud GS'i "uue" suunaga. K&L'i skoor jäi samaks, teksti aga nuditi veidi viisakamaks.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.12.2007 16:14:33 vasta tsitaadiga

Seda ma arvasingi.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2007 16:58:42 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Sellel on oma sarm, nagu Furbydel ja Tamagochidel, aga ainult eelduselt, et sulle selline cutiesi värk istub. /.../
Üldiselt soovitajad .. kõigepealt ostke midagi ise kõhkluseta ja siis soovitage. Kui tahate vähegi credibilityt hoida, siis "naised saunas rääkisid" ei ole kellegi tõsine soovitus. Minu silmis on Galaxy kusagil 4-5 koha mäng Wiil.

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 12.12.2007 17:49:48 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
pronto, Halo3 pole sugugi nii halb, kui sina seda arvad olevat. Mitmed kohad mängus olid täiesti imekspandavad. Näiteks jooks Prophet of Truthi juurde, kui Flood sinu poolel on. Ennem seda 2 suure Scarabiga võitlus, ning ka lõpusõit. Ma ei kutsuks seda elu sees expansioniks. Samas sinu väitega, et igaastased Fifad, NBAd ja NFSid on expansionid.

Mitte ei arva, vaid ma olen selle kaks korda lõpuni mänginud .. esimene kord Easyga arvustuse jaoks ülevaate saamiseks ja teis korda normaliga enese lõbuks. Üle keskmise mäng aga oma olemuselt ikkagi mitte midagi erilist võrreldes algse Haloga. See jooks oli lihtsalt hektiline tõmblemine, ma ei saanudki aru miks sellist äkilist tempovahetust vaja oli. ma isegi läheks niikaugele, et võrdleks seda H1-s läbi Floodi murdmisega: lihtsalt pointless tapatalgu.

Halo on minu silmis ülekasutatud frantsiis inimestele, kes tahavad olla nii nagu ülejäänudki (nende arvates) progressiivne noorsugu. Wiil on selles sektoris mõned erandid -- näiteks iga Zelda mäng on alati täielik üllatus. Mul oli Wind Waker läbi mängimata ja kui ma Twilight Princessi läbi sain, siis hankisim omale Cube WW ja oh sa tuss .. WW oli tegelikult veel parem ning kuigi sarnane, siis samas täiesti erinev -- ei mingit expansioni tunnet. Muide WW soovitan igal Wii omanikul omale Cube aegadest hankida. Phantom Hourglass pidi olema üks esimesi otseseid sequele selles sarjas (ja kohe WW-le), ei jõua oodata kuniks ma järjekorras selleni jõuan.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2007 18:30:55 vasta tsitaadiga

pronto, Twilight Princess on minu arvates üks halvemaid ja ülehinnatumaid Zelda mänge üldse. Mingit tõmmet mul selle poole ei olnud, ning jooksin lõpu poole vaid põhjusel, et üks tüüp ähvardas lõppu spoilida... aga lõpuni ma ei jõudnudki, kuna vahetasin mängu 360 play and charge kiti vastu .)
Tänks, et WW meelde tuletasid.. see on mul riiulis istunud juba pikemat aega... aga siiski ei usu, et ma enam viitsiksin Zelda mänge üldse enam läbida.


Aga... Halot ma küll ei mängi (ja sealjuures ühtegi mängu) sellepärast, et mingi "liikumisega" kaasa minna.. Mängin seda, mis mulle huvi pakub, ning on lihtsalt hea mängida. BTW ma tegin Halo 3 essa korraga läbi Hardiga. Mäng on teine, kui sa pead pidevalt kaitset otsima, itemeid kasutama ja kuule veidi hoidma, kuna vastased ei lange ühe lasuga kõhtu. Hardi ja Normali vahe on suht kaootiline peaks mainima... Ja ülevaates ütlesid hästi küll :P et Easyga langevad vastased silmapilguusega, aga Legendaryga on asjad vastupidi...
Legendary jaoks olen ma vist liiga koba, kuna sain juba esimestelt vastastelt tappa... korduvalt...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 13.12.2007 00:34:25 vasta tsitaadiga

Halo 3 on shooter nagu iga teinegi ning mänguna ei paista ta silma mitte millegi poolest .. viimase 10 aasta jooksul on neid ilmunud sadu ja sadu. Ning kogu see cookiecutter business ajab juba öökima. Kui seal head stoorit, sissetöötatud kaubamärki ja korraliku artworki poleks, oleks tegemist lihtlabase keskpärase mänguga. Nüüd on see lihtsalt üsna okei meelelahutus.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2007 14:09:20 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas GameCube mängud vajavad ka gamecube controller-it või piisab wii classic puldist? Või sobib ka wii controller? Kas GameCube mängud salvestuvad ainult GC mälukaardile või saab savegame jätta ka wii mällu?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.12.2007 14:11:59 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Selline küsimus, et kas GameCube mängud vajavad ka gamecube controller-it või piisab wii classic puldist? Või sobib ka wii controller? Kas GameCube mängud salvestuvad ainult GC mälukaardile või saab savegame jätta ka wii mällu?


Gamecube mängude jaoks on vaja GC pulti ja GC mälu. GC mängud salvestatakse GC mälukaardile.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2007 15:06:53 vasta tsitaadiga

Suured tänud, kunagisest GC ajast oli jäänud paar mängu kappi vedelema kuid kahjuks pole konsooli ennast koos seonduvaga enam alles. Cdmarket.eu vist müüs gamecube asju...?!
_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 13.12.2007 15:44:14 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Suured tänud, kunagisest GC ajast oli jäänud paar mängu kappi vedelema kuid kahjuks pole konsooli ennast koos seonduvaga enam alles. Cdmarket.eu vist müüs gamecube asju...?!


niisama hoiatuseks et ära Köningu mängupulte vaata, õigemini ma ei soovitaks neid kellelegi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 13.12.2007 16:00:27 vasta tsitaadiga

Sa saaks GC pulte ka oomipoest. Mina ostsin eelmine suvi (Aah, memories) ning sealt sai 2 pulti ja 2 mälu umb 500 eest. kahjuks ei tea, mis hinna eest nüüd saab-
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 14.12.2007 09:28:28 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Sa saaks GC pulte ka oomipoest. Mina ostsin eelmine suvi (Aah, memories) ning sealt sai 2 pulti ja 2 mälu umb 500 eest. kahjuks ei tea, mis hinna eest nüüd saab-


Saigi oomipoest GAMGCU-WCONT20 könig 2x wireless control pads for gamecube ostetud, igatahes kes saab hoitu sest sodist võimalikult kaugele. Muidugi kui meeldib sadomaso ja ettearvamatult käituv pult+kinnine a nupp (seda olen näinud 4'l puldid), siis palun icon_smile.gif

ps. et oleks vähem kobisemist siis A nupu sai kerge õlitamisega jälle liikuma.

Endale sai hangitud gamegeari wireless pult, miinuseks võib lugeda vibra puudumise, aga eks sööbki vähem patakaid, kuid selle eest saab tegelaskuju juhtida nii kuidas sina seda soovid, mitte ei tee ta hüpeid paremale ja vasakule.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.12.2007 12:12:48 vasta tsitaadiga

Aga mul olid wired puldid, lillad a juhtmega. Enam seal selliseid pole?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warbler and Devin Townsend!
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 19:09:25 vasta tsitaadiga

muidugi nüüd te räägite - eile hommikul tellisin omale need königu juhtmega kärakad + mälukaardi ära. Nii et põmst peab siis veel õli ostma...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2007 22:27:02 vasta tsitaadiga

Ons kellelgi wiikey olemas? Kui jah, siis palun võtke privas ühendust, tahaks mõnda asja arutada.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 17.12.2007 18:17:26 vasta tsitaadiga

Tellisin Andricost SMG ära...Loodan neljapäevaks kätte saada...Metroidist pole endiselt haisugi..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusmits
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2007




sõnum 18.12.2007 12:10:35 vasta tsitaadiga

pühapäeval oli kaubamajas SMG täitsa olemas. samuti sain ka super paper mario kaubamajast suht varakult kätte, s.t. minuarust mõttetu andricost tellida ja oodata, kui saad minna ja kohe välja osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 13:00:48 vasta tsitaadiga

Sain oma Metroid prime´i kah kätte, soovitan kõigile, väga hea mäng. Kohati kipub raske olema. Kui teile meeldib Halot mängida siis metroid prime 3 peaks teil kindlasti olemas olema. Küsimus nendele kes juba mängivad: kas on mingid nipid kah kuidas sellest teise missiooni lõpubossist jagu saada? Sellest kellel peab kõhul neid orbe puruks laskma. Poolteist tundi pusisin ja ikka ei miskit, sõrmed olid nupuvajutustest juba valusad. Ta ju ei keera selga üldse, seal asub kah üks.
_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 18.12.2007 13:07:06 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Sain oma Metroid prime´i kah kätte, soovitan kõigile, väga hea mäng. Kohati kipub raske olema. Kui teile meeldib Halot mängida siis metroid prime 3 peaks teil kindlasti olemas olema. Küsimus nendele kes juba mängivad: kas on mingid nipid kah kuidas sellest teise missiooni lõpubossist jagu saada? Sellest kellel peab kõhul neid orbe puruks laskma. Poolteist tundi pusisin ja ikka ei miskit, sõrmed olid nupuvajutustest juba valusad. Ta ju ei keera selga üldse, seal asub kah üks.


ehee võrreldes MP2'ga on MP3 suht lihtne ja kaasakiskuv, tegelikult on mõlemad mängud väga head, nüüd peaks MP1 ette võtma.

Ja orbidega boss'i notimiseks lase üks orb katki ning siis tulista seda orbita kohta nii kaua see koht pauguga õhku lendab. Kui esimese kolmega hakkama saad, siis on see seljatagune tema liikumise põhjal paremini kätte saadav. Vahepealset osa võid ise leiutada, egas saa kõike kah ette ära rääkida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qingpool
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2007 14:46:35 vasta tsitaadiga

Ei tea kas GC Action Replayd kuskil Eestis ka myyakse?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 19.12.2007 11:41:54 vasta tsitaadiga

offtop: ärifoorumis müün Metroid Prime 3
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
irwinaator
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 22.12.2007 19:54:05 vasta tsitaadiga

selline probleem siis ostin wii aga pole koodikaarte ja asju kaasas kui tahan online minna ütleb service not available or smtg kuidas ma süsteemi funksima saan ma ei saa mingeid online kanaleid kasutada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 23.12.2007 02:20:27 vasta tsitaadiga

Vaheta maa ära, pane nt Soome või UK
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii] Nintendo Wii arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 182, 183, 184  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.