|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Twar
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2007
|
09.12.2007 18:30:46
|
|
|
Oääh... Club Nintendo konto olemas ja 'lingitud' Shop Channeli kontoga, kuid kui proovin Wii Points Card Shopi aadressil sisse logida oma Club Nintendo (õigete) andmetega, siis ütleb et kas valesti trükitud või ei ole lingitud. Asukohamaa on UK, peaks töötama.
Kas asi võib olla seotud sellega, et hiljuti linkisin, võtab aega veidi?
_________________ SSBB FC: 0645-7287-8522. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
09.12.2007 19:09:02
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| Kui on eestist ostetud mängud ja Wii, siis ei olegi koode... vähemalt enamikel juhtudel... tavaliselt on kood ikka eraldi paberi peal. |
Paper Mariol näiteks on. |
Mul oli ka, sest ma ostsin Ukst ja UK on seal Club Nintendo asjaga seotud. Ma arvan et kui pronto ostis ka UK/Saksamaa/Norra/(hispaania/prantsusmaa(itaalia versiooni. Eestis müüakse suurem osa kas Rootsi või Taani omi ja nendes neid club asju eiole. Ma olenalati nii nahh vihane kui jälle mingi sweden ja denmarkiversioon, kohe see "fuck, no club nintendo code". Alati uurin et kas on co.uk kuskil, siis on lootus et see punktiasi on ka juures.
Twar,äkki sa panid emaili asemel username? ma näiteks panin nii ja siis ei saandkisisse. Pidi e maili panna.
Seda ma kahjuks ei tea, et kas läheblinkimisegaaega.
Good luck. Atmminul näitab et kõik need punktiasjad on otsas
sry, mul on spacebar perses.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
10.12.2007 11:25:40
|
|
|
Andrico müüb UK versiooni paperist, juhul kui kedagi huvitab.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
10.12.2007 12:49:50
|
|
|
| TasteIt kirjutas: |
Kas keegi seda Simpsonite mängu on mänginud?
olen neid videoid natuke vaadanud kui ei tea kas tasuks osta.
äkki keegi oskab öelda et kas hea mäng? |
Suht normaalne mäng on. Midagi üleootuste põnevat ei ole aga muige võtab näole ja igav ei hakka. Ma muidugi alles alguses veel, seal muuseumis möllan. Mina igastahes ei kahetse seda ostu.
btw, mis koodidest ja pointsidest te räägite. Pole nagu ise kuulnudki asjast. Ostan kah enamus mänge kas UK-st või Itaaliast, mingid koodid nagu neil kaasas on aga olen suurema osa ära visanud kuna pole tähtsaks pidanud (mänge hoian mappides kuna karbid võtavad liiga palju ruumi). Isegi üllatusmunade seest saab juba mingeid koode millega kodukatel ennast regada ja arvasin, et siin mingi sama mõttetusega tegemist. Panin vist vähe puusse.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.12.2007 15:28:00
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| btw, mis koodidest ja pointsidest te räägite. Pole nagu ise kuulnudki asjast. Ostan kah enamus mänge kas UK-st või Itaaliast, mingid koodid nagu neil kaasas on aga olen suurema osa ära visanud kuna pole tähtsaks pidanud (mänge hoian mappides kuna karbid võtavad liiga palju ruumi). Isegi üllatusmunade seest saab juba mingeid koode millega kodukatel ennast regada ja arvasin, et siin mingi sama mõttetusega tegemist. Panin vist vähe puusse. :oops: |
Noooooo... neid mul vaja lähebki :(
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
10.12.2007 15:30:49
|
|
|
Noooooooooo. BTW 300s post siin. W00t.
Mul ka. Curse you, kuidas sa võisid ;_;. Mine OTSI KOHE PRÜKKARIST ÜLES JA TOO MS FLACKOLE OR ELSE... jk.
Hunnik wii punkte läks kaduma nüüd, bye bye Virtual COnsole mängud.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forpus
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2005
|
10.12.2007 15:51:55
|
|
|
Ise olen 2000 pointi Virtual Console mängudele pannud. SMB3 Contra II
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.12.2007 15:54:10
|
|
|
| forpus kirjutas: |
Contra II  |
Nuh uh... pigem nagu.. PROBOTRECTROR!!
No offence... ma isiklikult vihkan seda nime, mis ma pakkusin... lihtsalt pullituju on...
viimati muutis EvilKatarn 10.12.2007 15:58:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forpus
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2005
|
10.12.2007 16:03:59
|
|
|
Kui norida siis jah
(Contra ülteb inimesele veits rohkem kui Probotector)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.12.2007 10:05:50
|
|
|
| forpus kirjutas: |
Ise olen 2000 pointi Virtual Console mängudele pannud. SMB3 Contra II  |
SMB3 all my favourite mario mäng. Ma lihtsalt mängisin seda nagu idioot back in the day.
HURRA, nüüd saab VC mänge kinkida
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.12.2007 14:43:05
|
|
|
OMG! Mul on 100 Wii punkti puudu ühest NeoGeo kaklusmängust...
Kui kellelgi on anda üks Star pointsi koodikene, siis oleks praegu üks pagana hea aeg selleks. Positiivne hinnang on kindel.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saarekaz
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2005
|
11.12.2007 19:37:01
|
|
|
on's wiil mõnd kobedat rpg'd kah?
umbes näiteks nagu gothic
_________________ www.yllarsaar.com |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
11.12.2007 20:31:01
|
|
|
| saarekaz kirjutas: |
on's wiil mõnd kobedat rpg'd kah?
umbes näiteks nagu gothic |
ei ole! Siukseid rpg-sid nagu gothic polegi teisi
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.12.2007 21:39:35
|
|
|
Super Paper mario on ja see on enamvähem RPG
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
11.12.2007 21:51:12
|
|
|
Soovitage mõnda head mängu kus on levelid ja värgid ja peab asju korjama Noh nagu Crash of the Titans ja Mario mängud.
Kas see Super Mario Galaxy on normaalne? Videosi vaadates tundub väga sürr, aga samas võib huvitav gameplay olla Kas saab mängida ainult üksi või ka nt kahekesi?
Plaan siis jälle üks mäng osta
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Twar
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2007
|
11.12.2007 22:55:07
|
|
|
Kui sul on Wii, siis peaks Super Mario Galaxy olema kõhklusetu ost, selline on minu arvamus ja soovitus.
_________________ SSBB FC: 0645-7287-8522. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
12.12.2007 01:51:37
|
|
|
| Ma ei plaani wiiga üksi mängida, kas Super Mario Galaxy't mitmekesi saab?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.12.2007 01:59:25
|
|
|
Galaxy ainult eeldusel, et sulle pisikesed nunnud (3d) platvormikad meeldivad. Sellel on oma sarm, nagu Furbydel ja Tamagochidel, aga ainult eelduselt, et sulle selline cutiesi värk istub. Minul sai nende limiit tegelikult juba üheksakümnendate algupooles läbi, mil muid mänge nagu vahepeal ei tehtudki ja päris üle sellest üledoosist polegi saanud. Samas ei saa eitada, et kui sa sellel alal tegija tahad olla, siis on tegemist kohustusliku kirjandusega.
Üldiselt soovitajad .. kõigepealt ostke midagi ise kõhkluseta ja siis soovitage. Kui tahate vähegi credibilityt hoida, siis "naised saunas rääkisid" ei ole kellegi tõsine soovitus. Minu silmis on Galaxy kusagil 4-5 koha mäng Wiil.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.12.2007 10:48:52
|
|
|
Yeah, Galaxyt saab küll mängda 2hekesi, aint teine on selline nool või täheke ja korjab tähti sulle jaaitab sind.
Kui sa tahad teada veel,mis mängge saab mitmekesi mängida, siis need mängud soovitan sul osta
Rayman Raving RABBIDS 1 JA 2 (nEED JÄNESED ON LIHTSALT NII NALJAKAD)
Warioware Smooth Moves. Omg see mäng on vägev, tee kõike 5 sekundijooksulja see läheb aina kiiremaks-
Mario Striekrs charged football. Hästi lõbus ja huvitav mäng. Sa saad kasutada huvitavaid poweruppe ning lüüa väravaid huvitavate löökidega. äga lõbus on 2 player.
Wii play on mütet osta siis kui sa tahad nr 2 pulti ka.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.12.2007 12:24:19
|
|
|
Rockstarsi lauatennis on müügil, seda saab kahekesi mängida. Ilmselt kõige parem neist spordimängudest üldse. ma paraku avastasin, et Playst ja Spordist on seltskonnamängudena küll ja küll -- lihtsalt ei viitsi erinevate kannide vahel kogu aeg plõksida ja nende entertainment value on piisav.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.12.2007 12:47:55
|
|
|
Need "naised" ei julge ühelegi high-profile mängule halba hinnet anda. Nägite küll mis juhtus Gerstmanniga, kes julges.
Ma järjest vaatan ja imestan kuidas suhteliselt keskpärasele mängule antakse nõnda kõrgeid hindeid, samas palju huvitavamatele antakse üsna keskpäraseid hindeid. See on ikkagi kinni selles, et kes maksab, see tellib ka muusika. Võtame kasvõi Assassin's creedi -- tegelikult ei tohiks see üle 7-8 punni kümnest saada, sest selle raha eest on ostjat ikka täielikult pügatud. Halvasti läbimõteldud juhtimisskeem, copypaste sisu 2/3 mängu ulatuses ning paar tüütut viga ei kompenseeri kuidagi ära paari tõeliselt head mõtet.
Või Mass Effect ... võreldes KOTOR-ga (ja neid peab võrdlema, sest tegu on nii sarnaste mängudega samalt firmalt) on tegemist mõnes mõttes isegi kehvema mänguga -- mis sest et ilusamaga. Aga KOTOR (2) ilmus aastaid tagasi. Mis siis KOTOR-ile hindeks peaks panema kui Mass Effectile pannakse hindeks 10. Kas 12?
Või Halo3, mis tegelikult ei vääri eraldi mängu nime üldse vaid peaks olema hoopis originaalse Halo expansion.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
12.12.2007 13:31:29
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| Need "naised" ei julge ühelegi high-profile mängule halba hinnet anda. |
Paranoia.
| pronto kirjutas: |
| Nägite küll mis juhtus Gerstmanniga, kes julges. |
Gerstmann lasti lahti kuna tema arvustuste toon, mitte aga numbriteks vormitud hinnangud, ei sobinud GS'i "uue" suunaga. K&L'i skoor jäi samaks, teksti aga nuditi veidi viisakamaks.
Kindlasti mängis mängude väljaandate poolsed negatiivsed kommentaarid oma osa (nii Eidoselt kui ka Sony'lt), kuid säärast käeväänamist nagu sina siit välja loed ("lasti lahti kuna andis halva hinde") on küll raske uskuda.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.12.2007 15:07:04
|
|
|
pronto, Halo3 pole sugugi nii halb, kui sina seda arvad olevat. Mitmed kohad mängus olid täiesti imekspandavad. Näiteks jooks Prophet of Truthi juurde, kui Flood sinu poolel on. Ennem seda 2 suure Scarabiga võitlus, ning ka lõpusõit. Ma ei kutsuks seda elu sees expansioniks. Samas sinu väitega, et igaastased Fifad, NBAd ja NFSid on expansionid.
DODONPACHI, ametlikult on jah võibolla öeldud, et Jeff lasti lahti tooni pärast, aga ametlikult ütles ka Savisaar, et maamaksu tõus polnud tema idee...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.12.2007 15:24:19
|
|
|
| Küsimus, kas Wii selles Virtual Console värgis on selline mäng nagu Chrono Trigger?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.12.2007 16:07:36
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
| DODONPACHI, ametlikult on jah võibolla öeldud, et Jeff lasti lahti tooni pärast, aga ametlikult ütles ka Savisaar, et maamaksu tõus polnud tema idee... |
See on nüüd vastus millele? |
| DODONPACHI kirjutas: |
Gerstmann lasti lahti kuna tema arvustuste toon, mitte aga numbriteks vormitud hinnangud, ei sobinud GS'i "uue" suunaga. K&L'i skoor jäi samaks, teksti aga nuditi veidi viisakamaks. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
12.12.2007 16:58:42
|
|
|
| pronto kirjutas: |
Sellel on oma sarm, nagu Furbydel ja Tamagochidel, aga ainult eelduselt, et sulle selline cutiesi värk istub. /.../
Üldiselt soovitajad .. kõigepealt ostke midagi ise kõhkluseta ja siis soovitage. Kui tahate vähegi credibilityt hoida, siis "naised saunas rääkisid" ei ole kellegi tõsine soovitus. Minu silmis on Galaxy kusagil 4-5 koha mäng Wiil. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
12.12.2007 17:49:48
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| pronto, Halo3 pole sugugi nii halb, kui sina seda arvad olevat. Mitmed kohad mängus olid täiesti imekspandavad. Näiteks jooks Prophet of Truthi juurde, kui Flood sinu poolel on. Ennem seda 2 suure Scarabiga võitlus, ning ka lõpusõit. Ma ei kutsuks seda elu sees expansioniks. Samas sinu väitega, et igaastased Fifad, NBAd ja NFSid on expansionid. |
Mitte ei arva, vaid ma olen selle kaks korda lõpuni mänginud .. esimene kord Easyga arvustuse jaoks ülevaate saamiseks ja teis korda normaliga enese lõbuks. Üle keskmise mäng aga oma olemuselt ikkagi mitte midagi erilist võrreldes algse Haloga. See jooks oli lihtsalt hektiline tõmblemine, ma ei saanudki aru miks sellist äkilist tempovahetust vaja oli. ma isegi läheks niikaugele, et võrdleks seda H1-s läbi Floodi murdmisega: lihtsalt pointless tapatalgu.
Halo on minu silmis ülekasutatud frantsiis inimestele, kes tahavad olla nii nagu ülejäänudki (nende arvates) progressiivne noorsugu. Wiil on selles sektoris mõned erandid -- näiteks iga Zelda mäng on alati täielik üllatus. Mul oli Wind Waker läbi mängimata ja kui ma Twilight Princessi läbi sain, siis hankisim omale Cube WW ja oh sa tuss .. WW oli tegelikult veel parem ning kuigi sarnane, siis samas täiesti erinev -- ei mingit expansioni tunnet. Muide WW soovitan igal Wii omanikul omale Cube aegadest hankida. Phantom Hourglass pidi olema üks esimesi otseseid sequele selles sarjas (ja kohe WW-le), ei jõua oodata kuniks ma järjekorras selleni jõuan.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.12.2007 18:30:55
|
|
|
pronto, Twilight Princess on minu arvates üks halvemaid ja ülehinnatumaid Zelda mänge üldse. Mingit tõmmet mul selle poole ei olnud, ning jooksin lõpu poole vaid põhjusel, et üks tüüp ähvardas lõppu spoilida... aga lõpuni ma ei jõudnudki, kuna vahetasin mängu 360 play and charge kiti vastu .)
Tänks, et WW meelde tuletasid.. see on mul riiulis istunud juba pikemat aega... aga siiski ei usu, et ma enam viitsiksin Zelda mänge üldse enam läbida.
Aga... Halot ma küll ei mängi (ja sealjuures ühtegi mängu) sellepärast, et mingi "liikumisega" kaasa minna.. Mängin seda, mis mulle huvi pakub, ning on lihtsalt hea mängida. BTW ma tegin Halo 3 essa korraga läbi Hardiga. Mäng on teine, kui sa pead pidevalt kaitset otsima, itemeid kasutama ja kuule veidi hoidma, kuna vastased ei lange ühe lasuga kõhtu. Hardi ja Normali vahe on suht kaootiline peaks mainima... Ja ülevaates ütlesid hästi küll :P et Easyga langevad vastased silmapilguusega, aga Legendaryga on asjad vastupidi...
Legendary jaoks olen ma vist liiga koba, kuna sain juba esimestelt vastastelt tappa... korduvalt...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
13.12.2007 00:34:25
|
|
|
Halo 3 on shooter nagu iga teinegi ning mänguna ei paista ta silma mitte millegi poolest .. viimase 10 aasta jooksul on neid ilmunud sadu ja sadu. Ning kogu see cookiecutter business ajab juba öökima. Kui seal head stoorit, sissetöötatud kaubamärki ja korraliku artworki poleks, oleks tegemist lihtlabase keskpärase mänguga. Nüüd on see lihtsalt üsna okei meelelahutus.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.12.2007 14:09:20
|
|
|
| Selline küsimus, et kas GameCube mängud vajavad ka gamecube controller-it või piisab wii classic puldist? Või sobib ka wii controller? Kas GameCube mängud salvestuvad ainult GC mälukaardile või saab savegame jätta ka wii mällu?
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.12.2007 14:11:59
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Selline küsimus, et kas GameCube mängud vajavad ka gamecube controller-it või piisab wii classic puldist? Või sobib ka wii controller? Kas GameCube mängud salvestuvad ainult GC mälukaardile või saab savegame jätta ka wii mällu? |
Gamecube mängude jaoks on vaja GC pulti ja GC mälu. GC mängud salvestatakse GC mälukaardile.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.12.2007 15:06:53
|
|
|
| Suured tänud, kunagisest GC ajast oli jäänud paar mängu kappi vedelema kuid kahjuks pole konsooli ennast koos seonduvaga enam alles. Cdmarket.eu vist müüs gamecube asju...?!
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
13.12.2007 15:44:14
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Suured tänud, kunagisest GC ajast oli jäänud paar mängu kappi vedelema kuid kahjuks pole konsooli ennast koos seonduvaga enam alles. Cdmarket.eu vist müüs gamecube asju...?! |
niisama hoiatuseks et ära Köningu mängupulte vaata, õigemini ma ei soovitaks neid kellelegi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
13.12.2007 16:00:27
|
|
|
Sa saaks GC pulte ka oomipoest. Mina ostsin eelmine suvi (Aah, memories) ning sealt sai 2 pulti ja 2 mälu umb 500 eest. kahjuks ei tea, mis hinna eest nüüd saab-
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
14.12.2007 09:28:28
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Sa saaks GC pulte ka oomipoest. Mina ostsin eelmine suvi (Aah, memories) ning sealt sai 2 pulti ja 2 mälu umb 500 eest. kahjuks ei tea, mis hinna eest nüüd saab- |
Saigi oomipoest GAMGCU-WCONT20 könig 2x wireless control pads for gamecube ostetud, igatahes kes saab hoitu sest sodist võimalikult kaugele. Muidugi kui meeldib sadomaso ja ettearvamatult käituv pult+kinnine a nupp (seda olen näinud 4'l puldid), siis palun
ps. et oleks vähem kobisemist siis A nupu sai kerge õlitamisega jälle liikuma.
Endale sai hangitud gamegeari wireless pult, miinuseks võib lugeda vibra puudumise, aga eks sööbki vähem patakaid, kuid selle eest saab tegelaskuju juhtida nii kuidas sina seda soovid, mitte ei tee ta hüpeid paremale ja vasakule.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
14.12.2007 12:12:48
|
|
|
Aga mul olid wired puldid, lillad a juhtmega. Enam seal selliseid pole?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qingpool
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
14.12.2007 19:09:25
|
|
|
| muidugi nüüd te räägite - eile hommikul tellisin omale need königu juhtmega kärakad + mälukaardi ära. Nii et põmst peab siis veel õli ostma...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
15.12.2007 22:27:02
|
|
|
| Ons kellelgi wiikey olemas? Kui jah, siis palun võtke privas ühendust, tahaks mõnda asja arutada.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
17.12.2007 18:17:26
|
|
|
| Tellisin Andricost SMG ära...Loodan neljapäevaks kätte saada...Metroidist pole endiselt haisugi..
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusmits
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2007
|
18.12.2007 12:10:35
|
|
|
| pühapäeval oli kaubamajas SMG täitsa olemas. samuti sain ka super paper mario kaubamajast suht varakult kätte, s.t. minuarust mõttetu andricost tellida ja oodata, kui saad minna ja kohe välja osta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
18.12.2007 13:00:48
|
|
|
| Sain oma Metroid prime´i kah kätte, soovitan kõigile, väga hea mäng. Kohati kipub raske olema. Kui teile meeldib Halot mängida siis metroid prime 3 peaks teil kindlasti olemas olema. Küsimus nendele kes juba mängivad: kas on mingid nipid kah kuidas sellest teise missiooni lõpubossist jagu saada? Sellest kellel peab kõhul neid orbe puruks laskma. Poolteist tundi pusisin ja ikka ei miskit, sõrmed olid nupuvajutustest juba valusad. Ta ju ei keera selga üldse, seal asub kah üks.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
18.12.2007 13:07:06
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
| Sain oma Metroid prime´i kah kätte, soovitan kõigile, väga hea mäng. Kohati kipub raske olema. Kui teile meeldib Halot mängida siis metroid prime 3 peaks teil kindlasti olemas olema. Küsimus nendele kes juba mängivad: kas on mingid nipid kah kuidas sellest teise missiooni lõpubossist jagu saada? Sellest kellel peab kõhul neid orbe puruks laskma. Poolteist tundi pusisin ja ikka ei miskit, sõrmed olid nupuvajutustest juba valusad. Ta ju ei keera selga üldse, seal asub kah üks. |
ehee võrreldes MP2'ga on MP3 suht lihtne ja kaasakiskuv, tegelikult on mõlemad mängud väga head, nüüd peaks MP1 ette võtma.
Ja orbidega boss'i notimiseks lase üks orb katki ning siis tulista seda orbita kohta nii kaua see koht pauguga õhku lendab. Kui esimese kolmega hakkama saad, siis on see seljatagune tema liikumise põhjal paremini kätte saadav. Vahepealset osa võid ise leiutada, egas saa kõike kah ette ära rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qingpool
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
18.12.2007 14:46:35
|
|
|
| Ei tea kas GC Action Replayd kuskil Eestis ka myyakse?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kedq
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2005
|
19.12.2007 11:41:54
|
|
|
| offtop: ärifoorumis müün Metroid Prime 3
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
irwinaator
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
22.12.2007 19:54:05
|
|
|
| selline probleem siis ostin wii aga pole koodikaarte ja asju kaasas kui tahan online minna ütleb service not available or smtg kuidas ma süsteemi funksima saan ma ei saa mingeid online kanaleid kasutada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
23.12.2007 02:20:27
|
|
|
| Vaheta maa ära, pane nt Soome või UK
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|