Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia G80 aka 8800/8600 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 00:36:05 vasta tsitaadiga

kasuta parem rivatunerit gpu tempi mõõtmiseks.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.11.2007 01:22:52 vasta tsitaadiga

mul näitab idles üldse mingi 76-80 icon_eek.gif nvidia oma miskisuguse utiliga, venti peaks ise reguleerida oskama, no maitia, vb on siis 80C normaalne tema arust icon_lol.gif Muidugi mängides on kuulda küll, et hakkab natu kõvemini puhuma, kui hääl on maha keeratud ja prosevent on ununenud 60% peale. Mul vist biosi kala või maitia mis, igatahes proseventi oskab juurde küll keerata, aga maha mitte, gpu vendijuhtimine on üldse selline omapärane nagu ma juba mainisin, hoiab ühtlaselt ca 80C peal icon_biggrin.gif

aa, btw, crashimisest sain VIST ka lahti, panin lislt kaardiga kaasas olnd plaadilt drivud, ja praegu töötab, isegi crysis vista all hacked dx9 mode all jookseb täitsa viisakalt. By hacked ma mõtlen seda twiiki, millega saab dx9-ga dx10 sarnased efektid ja mängu launchin dx9 modes kuna dx10 võtab list liiga palju fps maha.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2007 01:43:34 vasta tsitaadiga

80 kraadi on ka normaalne selle kaardi puhul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.11.2007 01:46:57 vasta tsitaadiga

misasi see 66C siis veel on? nõrk toide? icon_eek.gif 8) icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 00:10:31 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Keegi oskab öelda palju on 8800gtx idles normaalne temperatuur. Mul everest näitab 66C. Monitor 20"wide, ja arvutit piinamata 66c
see peaks idles kuskil 60 kraadi olema,vähemalt mul on ja mingit super jahutust ,masinal ka pole.mängimise ajal tõuseb 70-73 kraaadi,ja ati tooliga sain 85 kraadi
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 11:23:14 vasta tsitaadiga

Kui tõenäoline on 8800GTX-GTS kaartide hinnalangus tänu GT tulekule lähimal ajal? icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 11:38:28 vasta tsitaadiga

See minuarust juba toimub. Vaata müügifoorumit, sealt saab GTXi 5000kr'ga kätte icon_wink.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 12:56:21 vasta tsitaadiga

noo see ju on kasutatud kaup... icon_wink.gif ma mõtlesin tegelikult ametlikku hinda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 13:02:09 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
See minuarust juba toimub. Vaata müügifoorumit, sealt saab GTXi 5000kr'ga kätte icon_wink.gif

GTX poehind peaks olema 4500 krooni
GT 3500 krooni
GTS 3000 krooni

Aga tegelikult ei lange poehinnad GTX, üritatakse ikka kellelegi ära surada icon_biggrin.gif
Varsti on see G80 otsas, AK hinnakirja vaadata siis on viimased kaardid.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 27.11.2007 21:07:56 vasta tsitaadiga

selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp???
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.11.2007 21:11:53 vasta tsitaadiga

m6mmix kirjutas:
selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp???
On jah. Vähemalt draiver arvab nii. Rivatuneriga annab asja parandada.
http://www.guru3d.com/article/article/449/
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 21:12:00 vasta tsitaadiga

m6mmix kirjutas:
selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp???


90 ei ole üldjuhul mitte ühegi arvuti komponendi puhul norm temp. Mis tootja kaart sul on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 27.11.2007 22:18:35 vasta tsitaadiga

BFG oma... just võtsin karbist välja.. imelik on see et video ventilaatoril on pöörded kuidagi madalad
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2007 22:21:48 vasta tsitaadiga

m6mmix kirjutas:
BFG oma... just võtsin karbist välja.. imelik on see et video ventilaatoril on pöörded kuidagi madalad

http://www.vaguesoft.com/users/dwood/blog/tutorials/rivatuner2/

Säti temp mingi 75 kraadi peale loadis, minul aitab 50% vendist. 60 kraadi ületades rakendatakse.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2007 00:45:47 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
m6mmix kirjutas:
selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp???


90 ei ole üldjuhul mitte ühegi arvuti komponendi puhul norm temp. Mis tootja kaart sul on?

6600GT puhul oli ka 100+ kraadi normaalne nähtus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2007 01:04:00 vasta tsitaadiga

m6mmix kirjutas:
BFG oma... just võtsin karbist välja.. imelik on see et video ventilaatoril on pöörded kuidagi madalad


vaheta pasta ära. suht jube asi on seal by-default
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 30.11.2007 09:14:29 vasta tsitaadiga

palju on GTX'i norm temp kui oled juba nats aega mänginud jne....palju ta umbes näitab teil?.....ja palju seda kaarti clockida võib?icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Afnoks
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006




sõnum 30.11.2007 17:28:32 vasta tsitaadiga

Aurah kirjutas:
palju on GTX'i norm temp kui oled juba nats aega mänginud jne....palju ta umbes näitab teil?.....ja palju seda kaarti clockida võib?icon_razz.gif


Mul on MSI 8800GTX ja 83 kui atitooliga mingi 10min lasen. Idel temp on 67-75, oleneb mis % peal case fanid on. Mängudes tavaliselt nii kõrgeks ei lähe, jääb alla 80. Clockimise kohta ei oska midagi öelda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 20:53:56 vasta tsitaadiga

Minul siis aasta aega GTSi omamist nüüdseks täis ja pole mitte mingit vajadust isegi mõelda vahetamise peale. Fantastiline seeria sai ikka Nvidial valmis treitud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 23:14:08 vasta tsitaadiga

Proovisin enda 8800gts-i overclocki limiite leida. Kõigepealt sain core-i 680MHz peale, aga see pani 3Dmark06-s pange. Lõplik MHz, mis edukalt 3Dmarki läbis oli 668. Huvitav on see, et ma ei saanud mitte mingisuguseid artifacte ja tempid olid ka normis. Mälud sain ilma artifactideta 1002MHz peale.
3Dmark06-e tulemus siis 11729 punni:

Protsessor E6750@ 3.5GHz
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.12.2007 00:54:40 vasta tsitaadiga

Päris julm thumbs_up.gif mul yle 620 ei lähe icon_evil.gif läheb a koos artifactidega, mälud aga lähevad 1125 ilma artifactitetta thumbs_up.gif ja mul on GTX icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 01:02:57 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Päris julm thumbs_up.gif mul yle 620 ei lähe icon_evil.gif läheb a koos artifactidega, mälud aga lähevad 1125 ilma artifactitetta thumbs_up.gif ja mul on GTX icon_smile.gif

GTX-il paremad mälud kui GTS-il? Oletan, et sinu kaardil on stock jahutus ka, mul VF1000 LED icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 11:49:41 vasta tsitaadiga

On kuulda ka kus neid 8800GT kaarte Eestis reaalselt kätte ka võimalik saada on? icon_lol.gif
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 12:09:18 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
On kuulda ka kus neid 8800GT kaarte Eestis reaalselt kätte ka võimalik saada on? icon_lol.gif


lappa arvutitehnikat müüvate firmade toodete lehekülgi, kui veab siis isegi leiad, kuigi kardan et kõik juba ära ostetud või siis müüakse neid absurdse hinnaga.

E: Vaata ka seda lehte, seal näitab kus mis laos on ning ka mõningad kuupäevad millal miskine asi tuleb(hetkel seis suht kehva). http://surfdata.ee/?a=121&ab=121&h=0&q=&s=&sort=3&ac=&O10=Min&_p=35&O8=Tootekood&O9=8800gt&O11=Max&O12=0&O14=33
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 02.12.2007 12:12:37 vasta tsitaadiga

Vale teema küll, aga kui elad Tallinnas, soovitan helistada Fauni Kaubandusse ja ette ära broneerida http://www.faun.ee .
u. 3600.- peaksid kätte saama kui kohale jõuavad millalgi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 14:34:35 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kuidas RivaTuneril Sellise errori maha saab võtta?
Sinder ei lase selliseid sagedusi sättida, mis AtiTooliga olid stabiilsed.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 14:40:17 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et alustan ka väikestviisi siin väikestviisi klokkimist. Vendi profiilid on tehtud ja 80+ lükkab siis enda vuhiseva 100% peale, 0-60=60%, 61-75=71%, 76-80=76% ja 80+, nagu öeldud, 100%.

Nüüd aga muutusin laisaks ja ei viitsi neid 153 lehte läbi lapata. Et küsiks siis, millised on klokid, mida peaksin kompama? GPU@650 hakkab juba vaikselt artifakte viskama ATIToolis, 640 on täiesti stabiilne, shader clock on praegu ~1500, 1600 juures hakkas artifakte viskama ja erroreid loopima, mäluga ei ole veel eriti katsetanud, istub 999 peal.

Et siis, mida ja kust võiksin veel katsetada, teha?(Palju teil max GPU/shader/mälu)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 20:46:59 vasta tsitaadiga

wrx123 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas RivaTuneril Sellise errori maha saab võtta?
Sinder ei lase selliseid sagedusi sättida, mis AtiTooliga olid stabiilsed.

Power user-i alt peaks ehk saama aga praegu ei mäleta täpselt.
maatriks kirjutas:
Mõtlesin, et alustan ka väikestviisi siin väikestviisi klokkimist. Vendi profiilid on tehtud ja 80+ lükkab siis enda vuhiseva 100% peale, 0-60=60%, 61-75=71%, 76-80=76% ja 80+, nagu öeldud, 100%.

Nüüd aga muutusin laisaks ja ei viitsi neid 153 lehte läbi lapata. Et küsiks siis, millised on klokid, mida peaksin kompama? GPU@650 hakkab juba vaikselt artifakte viskama ATIToolis, 640 on täiesti stabiilne, shader clock on praegu ~1500, 1600 juures hakkas artifakte viskama ja erroreid loopima, mäluga ei ole veel eriti katsetanud, istub 999 peal.

Et siis, mida ja kust võiksin veel katsetada, teha?(Palju teil max GPU/shader/mälu)

Mis kaardist jutt käib?.Mul mõlemad GTS 320-d suht samasse auku: 640/1621/920(igapäevased klokid).680/1621/925(max)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 21:37:50 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mis kaardist jutt käib?

Tema profiili järgi pakun, et GTX.
tomorrow kirjutas:
Mul mõlemad GTS 320-d suht samasse auku: 640/1621/920(igapäevased klokid).680/1621/925(max)

Sul andis core artifacte või arvuti kiilus kinni?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 21:53:14 vasta tsitaadiga

wrx123 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mul mõlemad GTS 320-d suht samasse auku: 640/1621/920(igapäevased klokid).680/1621/925(max)

Sul andis core artifacte või arvuti kiilus kinni?

640 vs 680 on küsimus jahutuses.Külma õhuga sai lasta küll 3dm06 @680 suht piiri peal aga igapäevaseks kasutamiseks on temperatuuri tõttu 640 viimane stabiilne piir.Üle selle hakkab artifakte viskama.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 04.12.2007 00:15:23 vasta tsitaadiga

Kust ma seda shader clocki muuta saan?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 02:42:10 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kust ma seda shader clocki muuta saan?

Rivatuner 2.06-ga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 07:59:08 vasta tsitaadiga

Vabandust, unustasin jah mainida, et tegemist GTX-ga.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 20:48:36 vasta tsitaadiga

Mis temperatuuri peaksin jälgima 8800gtsi clockides?
GPU
GPU Diode
GPU memory
GPU Ambient
Mis oleks selline 24/7 soovitatav mhz ja temperatuur.?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 05.12.2007 20:50:30 vasta tsitaadiga

profiil, pmst peab kõik jälgima et midagi ära ei sulaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 20:52:35 vasta tsitaadiga

profiil, mis progega sa vaatad?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 21:39:22 vasta tsitaadiga

kas 8800GT-l on olemas mingi uus ja vana core? Mulle väideti täna nii. Ise pole kursis. Kommentaare?
või käib siiski jutt GTSi kohta?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.12.2007 21:39:29 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
kas 8800GT-l on olemas mingi uus ja vana core? Mulle väideti täna nii. Ise pole kursis. Kommentaare?

Kes vaitis? icon_lol.gif
Ma arvan,et voib olla motles GTSi...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 21:47:04 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
soulshaker kirjutas:
kas 8800GT-l on olemas mingi uus ja vana core? Mulle väideti täna nii. Ise pole kursis. Kommentaare?

Kes vaitis? icon_lol.gif
Ma arvan,et voib olla motles GTSi...

Ma mõtlen kah et 640MB GTSist käis vast jutt.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 21:22:26 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas OverClockides Memory ja Core clocke panna? praegust olen pannud 660 ja 2000. Kuidas aru saada, millal piiri ette võtab ja kuidas neid tõsta? et 10 ühte ja 10 teist jne?
Tegemist on 8800GTS 320MB kaardiga
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 10.12.2007 21:39:39 vasta tsitaadiga

profiil, Scanni artifacte Atitooliga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.12.2007 23:28:26 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Rääkige kuidas OverClockides Memory ja Core clocke panna? praegust olen pannud 660 ja 2000. Kuidas aru saada, millal piiri ette võtab ja kuidas neid tõsta? et 10 ühte ja 10 teist jne?
Tegemist on 8800GTS 320MB kaardiga

Piir tuleb ette siis kui pange paneb icon_wink.gif ja jah scanni artesi nagu HighEnd soovitas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 11.12.2007 10:31:47 vasta tsitaadiga

Ok tahtsin endale jõuludeks uut arvutit osta ja kaardiks siis miskit 8800GTd aga oh imestust ei leia ühtegi kohta kus seda saab. Kas tõesti pole võimalik saada detsembri jooksul kusagilt? MList saab küll nädala jooksul aga nad müüvad 5000 krooniga. Absurd ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2007 10:33:50 vasta tsitaadiga

Ongi absurd, aga mis teha kui antud kaardi müügiedu on üle maailma hullult suur ja tegelikult vist on isegi niiöelda OEM hinda muudetud kallimaks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surxa
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003




sõnum 11.12.2007 10:42:06 vasta tsitaadiga

Peab vist mõtlema nagu ameeriklane ja jõuluostudega kaks kuud varem alustama. Detsembris olen juba lootusetult hiljaks jäänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 13:22:15 vasta tsitaadiga

kellelgi on kogemusi 8700GT SLI-ga? neile pole nvidia lehelt drivereid saada, INF faili moddides saab peale ja perf kasvab oi oi kui palju. Probleem on aga järgmine , et ei saa SLI enableda, paar korda olen saanud SLI tööle , aga kui driveritest SLI enable panna siis lihtsalt jääb blank screen ette ja kõik.
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deepest
HV vaatleja
Deepest

liitunud: 13.01.2003




sõnum 11.12.2007 15:21:53 vasta tsitaadiga

Millal miskit uut välja on tulemas? Endal 7600GT ja tahaks veidi paremat. 8600GTS on vaid veidi parem ja 8800GT hinnaraadiusest veel väljas, peab ära ootama kuni 3k sisse kukub. Hinge vist ei tasuks kinni hoida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 15:40:03 vasta tsitaadiga

Deepest kirjutas:
Millal miskit uut välja on tulemas? Endal 7600GT ja tahaks veidi paremat. 8600GTS on vaid veidi parem ja 8800GT hinnaraadiusest veel väljas, peab ära ootama kuni 3k sisse kukub. Hinge vist ei tasuks kinni hoida?


Kui kiiret pole väga siis tasuks jah veidi oodata ja vaadata mis jõuludel/uuel aastal juhtub hindadega. Samas ei usu et niipea GT 3k kätte saad, vb siis kasutatult kunagi. 8800gt ja 8600gtsi vahele jäävad perfi ja hinna poolest uued ati jurakad, eriti just 3850. Tolle 256 versiooni peaks saama küll ning hind ka kusagil 2.5k ringis ning 8600gtsile teeb omajagu ära. Ma eriline ati fänn küll pole aga kahjuks nvidial puudub tolles hinnavahemikus korralik kaart ning kuna atil see olemas ja näitab selle nutsu kohta isegi head tulemust, siis miks ka mitte soovitada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deepest
HV vaatleja
Deepest

liitunud: 13.01.2003




sõnum 11.12.2007 15:50:19 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Deepest kirjutas:
Millal miskit uut välja on tulemas? Endal 7600GT ja tahaks veidi paremat. 8600GTS on vaid veidi parem ja 8800GT hinnaraadiusest veel väljas, peab ära ootama kuni 3k sisse kukub. Hinge vist ei tasuks kinni hoida?


Kui kiiret pole väga siis tasuks jah veidi oodata ja vaadata mis jõuludel/uuel aastal juhtub hindadega. Samas ei usu et niipea GT 3k kätte saad, vb siis kasutatult kunagi. 8800gt ja 8600gtsi vahele jäävad perfi ja hinna poolest uued ati jurakad, eriti just 3850. Tolle 256 versiooni peaks saama küll ning hind ka kusagil 2.5k ringis ning 8600gtsile teeb omajagu ära. Ma eriline ati fänn küll pole aga kahjuks nvidial puudub tolles hinnavahemikus korralik kaart ning kuna atil see olemas ja näitab selle nutsu kohta isegi head tulemust, siis miks ka mitte soovitada. icon_rolleyes.gif


Suurepärane soovitus, selle saab märksa odavamalt ja varem icon_smile.gif Tundub piisavalt hea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 12.12.2007 18:38:05 vasta tsitaadiga

kes need kõvad klokkijad siin on nüüd, et mis moodi ma rivatjuuneris saan panna, et mul mängudes ja idles oleksid erinevad klokid. Praegu nagu lükkasin 2d klokid täitsa maha ja temp langes, seivisin ära midagi ja kui performance 3d kerge OC tegin, siis lükkas 2d klokid kah sinna samma. WTF? mida need 3 valikut seal ripnevad, kui need kokkuvõttes kõik sama välja teevad?

Edit: sain juba, tegin launcheris paar profiili, funxivad mõlemad icon_eek.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia G80 aka 8800/8600 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.