|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.11.2007 00:36:05
|
|
|
kasuta parem rivatunerit gpu tempi mõõtmiseks.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.11.2007 01:22:52
|
|
|
mul näitab idles üldse mingi 76-80 nvidia oma miskisuguse utiliga, venti peaks ise reguleerida oskama, no maitia, vb on siis 80C normaalne tema arust Muidugi mängides on kuulda küll, et hakkab natu kõvemini puhuma, kui hääl on maha keeratud ja prosevent on ununenud 60% peale. Mul vist biosi kala või maitia mis, igatahes proseventi oskab juurde küll keerata, aga maha mitte, gpu vendijuhtimine on üldse selline omapärane nagu ma juba mainisin, hoiab ühtlaselt ca 80C peal
aa, btw, crashimisest sain VIST ka lahti, panin lislt kaardiga kaasas olnd plaadilt drivud, ja praegu töötab, isegi crysis vista all hacked dx9 mode all jookseb täitsa viisakalt. By hacked ma mõtlen seda twiiki, millega saab dx9-ga dx10 sarnased efektid ja mängu launchin dx9 modes kuna dx10 võtab list liiga palju fps maha.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.11.2007 01:43:34
|
|
|
| 80 kraadi on ka normaalne selle kaardi puhul.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
22.11.2007 01:46:57
|
|
|
misasi see 66C siis veel on? nõrk toide? 8)
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr Jason
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2007
|
23.11.2007 00:10:31
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Keegi oskab öelda palju on 8800gtx idles normaalne temperatuur. Mul everest näitab 66C. Monitor 20"wide, ja arvutit piinamata 66c |
see peaks idles kuskil 60 kraadi olema,vähemalt mul on ja mingit super jahutust ,masinal ka pole.mängimise ajal tõuseb 70-73 kraaadi,ja ati tooliga sain 85 kraadi
_________________ Special boy |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
27.11.2007 11:23:14
|
|
|
Kui tõenäoline on 8800GTX-GTS kaartide hinnalangus tänu GT tulekule lähimal ajal?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
27.11.2007 12:56:21
|
|
|
noo see ju on kasutatud kaup... ma mõtlesin tegelikult ametlikku hinda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
27.11.2007 13:02:09
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
See minuarust juba toimub. Vaata müügifoorumit, sealt saab GTXi 5000kr'ga kätte  |
GTX poehind peaks olema 4500 krooni
GT 3500 krooni
GTS 3000 krooni
Aga tegelikult ei lange poehinnad GTX, üritatakse ikka kellelegi ära surada
Varsti on see G80 otsas, AK hinnakirja vaadata siis on viimased kaardid.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
27.11.2007 21:07:56
|
|
|
| selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp???
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
27.11.2007 21:11:53
|
|
|
| m6mmix kirjutas: |
| selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp??? |
On jah. Vähemalt draiver arvab nii. Rivatuneriga annab asja parandada.
http://www.guru3d.com/article/article/449/
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
27.11.2007 21:12:00
|
|
|
| m6mmix kirjutas: |
| selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp??? |
90 ei ole üldjuhul mitte ühegi arvuti komponendi puhul norm temp. Mis tootja kaart sul on?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nitramra
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
27.11.2007 22:18:35
|
|
|
| BFG oma... just võtsin karbist välja.. imelik on see et video ventilaatoril on pöörded kuidagi madalad
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
28.11.2007 00:45:47
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| m6mmix kirjutas: |
| selline kyss et siis 8800GT puhul nagu ma aru saan on 90'C loadiga normaalne temp??? |
90 ei ole üldjuhul mitte ühegi arvuti komponendi puhul norm temp. Mis tootja kaart sul on? |
6600GT puhul oli ka 100+ kraadi normaalne nähtus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
28.11.2007 01:04:00
|
|
|
| m6mmix kirjutas: |
| BFG oma... just võtsin karbist välja.. imelik on see et video ventilaatoril on pöörded kuidagi madalad |
vaheta pasta ära. suht jube asi on seal by-default
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
30.11.2007 09:14:29
|
|
|
palju on GTX'i norm temp kui oled juba nats aega mänginud jne....palju ta umbes näitab teil?.....ja palju seda kaarti clockida võib?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Afnoks
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2006
|
30.11.2007 17:28:32
|
|
|
| Aurah kirjutas: |
palju on GTX'i norm temp kui oled juba nats aega mänginud jne....palju ta umbes näitab teil?.....ja palju seda kaarti clockida võib? |
Mul on MSI 8800GTX ja 83 kui atitooliga mingi 10min lasen. Idel temp on 67-75, oleneb mis % peal case fanid on. Mängudes tavaliselt nii kõrgeks ei lähe, jääb alla 80. Clockimise kohta ei oska midagi öelda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
01.12.2007 20:53:56
|
|
|
| Minul siis aasta aega GTSi omamist nüüdseks täis ja pole mitte mingit vajadust isegi mõelda vahetamise peale. Fantastiline seeria sai ikka Nvidial valmis treitud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
01.12.2007 23:14:08
|
|
|
Proovisin enda 8800gts-i overclocki limiite leida. Kõigepealt sain core-i 680MHz peale, aga see pani 3Dmark06-s pange. Lõplik MHz, mis edukalt 3Dmarki läbis oli 668. Huvitav on see, et ma ei saanud mitte mingisuguseid artifacte ja tempid olid ka normis. Mälud sain ilma artifactideta 1002MHz peale.
3Dmark06-e tulemus siis 11729 punni:
Protsessor E6750@ 3.5GHz
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
02.12.2007 00:54:40
|
|
|
Päris julm mul yle 620 ei lähe läheb a koos artifactidega, mälud aga lähevad 1125 ilma artifactitetta ja mul on GTX
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
02.12.2007 01:02:57
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Päris julm mul yle 620 ei lähe läheb a koos artifactidega, mälud aga lähevad 1125 ilma artifactitetta ja mul on GTX  |
GTX-il paremad mälud kui GTS-il? Oletan, et sinu kaardil on stock jahutus ka, mul VF1000 LED
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
02.12.2007 11:49:41
|
|
|
On kuulda ka kus neid 8800GT kaarte Eestis reaalselt kätte ka võimalik saada on?
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ganja
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007
|
02.12.2007 12:12:37
|
|
|
Vale teema küll, aga kui elad Tallinnas, soovitan helistada Fauni Kaubandusse ja ette ära broneerida http://www.faun.ee .
u. 3600.- peaksid kätte saama kui kohale jõuavad millalgi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
02.12.2007 14:34:35
|
|
|
Keegi oskab öelda, kuidas RivaTuneril Sellise errori maha saab võtta?
Sinder ei lase selliseid sagedusi sättida, mis AtiTooliga olid stabiilsed.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.12.2007 14:40:17
|
|
|
Mõtlesin, et alustan ka väikestviisi siin väikestviisi klokkimist. Vendi profiilid on tehtud ja 80+ lükkab siis enda vuhiseva 100% peale, 0-60=60%, 61-75=71%, 76-80=76% ja 80+, nagu öeldud, 100%.
Nüüd aga muutusin laisaks ja ei viitsi neid 153 lehte läbi lapata. Et küsiks siis, millised on klokid, mida peaksin kompama? GPU@650 hakkab juba vaikselt artifakte viskama ATIToolis, 640 on täiesti stabiilne, shader clock on praegu ~1500, 1600 juures hakkas artifakte viskama ja erroreid loopima, mäluga ei ole veel eriti katsetanud, istub 999 peal.
Et siis, mida ja kust võiksin veel katsetada, teha?(Palju teil max GPU/shader/mälu)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.12.2007 20:46:59
|
|
|
| wrx123 kirjutas: |
Keegi oskab öelda, kuidas RivaTuneril Sellise errori maha saab võtta?
Sinder ei lase selliseid sagedusi sättida, mis AtiTooliga olid stabiilsed. |
Power user-i alt peaks ehk saama aga praegu ei mäleta täpselt.
| maatriks kirjutas: |
Mõtlesin, et alustan ka väikestviisi siin väikestviisi klokkimist. Vendi profiilid on tehtud ja 80+ lükkab siis enda vuhiseva 100% peale, 0-60=60%, 61-75=71%, 76-80=76% ja 80+, nagu öeldud, 100%.
Nüüd aga muutusin laisaks ja ei viitsi neid 153 lehte läbi lapata. Et küsiks siis, millised on klokid, mida peaksin kompama? GPU@650 hakkab juba vaikselt artifakte viskama ATIToolis, 640 on täiesti stabiilne, shader clock on praegu ~1500, 1600 juures hakkas artifakte viskama ja erroreid loopima, mäluga ei ole veel eriti katsetanud, istub 999 peal.
Et siis, mida ja kust võiksin veel katsetada, teha?(Palju teil max GPU/shader/mälu) |
Mis kaardist jutt käib?.Mul mõlemad GTS 320-d suht samasse auku: 640/1621/920(igapäevased klokid).680/1621/925(max)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
02.12.2007 21:37:50
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Mis kaardist jutt käib? |
Tema profiili järgi pakun, et GTX.
| tomorrow kirjutas: |
| Mul mõlemad GTS 320-d suht samasse auku: 640/1621/920(igapäevased klokid).680/1621/925(max) |
Sul andis core artifacte või arvuti kiilus kinni?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.12.2007 21:53:14
|
|
|
| wrx123 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| Mul mõlemad GTS 320-d suht samasse auku: 640/1621/920(igapäevased klokid).680/1621/925(max) |
Sul andis core artifacte või arvuti kiilus kinni? |
640 vs 680 on küsimus jahutuses.Külma õhuga sai lasta küll 3dm06 @680 suht piiri peal aga igapäevaseks kasutamiseks on temperatuuri tõttu 640 viimane stabiilne piir.Üle selle hakkab artifakte viskama.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
04.12.2007 00:15:23
|
|
|
| Kust ma seda shader clocki muuta saan?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.12.2007 07:59:08
|
|
|
Vabandust, unustasin jah mainida, et tegemist GTX-ga.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
05.12.2007 20:48:36
|
|
|
Mis temperatuuri peaksin jälgima 8800gtsi clockides?
GPU
GPU Diode
GPU memory
GPU Ambient
Mis oleks selline 24/7 soovitatav mhz ja temperatuur.?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
05.12.2007 20:50:30
|
|
|
profiil, pmst peab kõik jälgima et midagi ära ei sulaks.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
05.12.2007 20:52:35
|
|
|
| profiil, mis progega sa vaatad?
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
05.12.2007 21:39:22
|
|
|
kas 8800GT-l on olemas mingi uus ja vana core? Mulle väideti täna nii. Ise pole kursis. Kommentaare?
või käib siiski jutt GTSi kohta?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
05.12.2007 21:39:29
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| kas 8800GT-l on olemas mingi uus ja vana core? Mulle väideti täna nii. Ise pole kursis. Kommentaare? |
Kes vaitis?
Ma arvan,et voib olla motles GTSi...
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
05.12.2007 21:47:04
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
| kas 8800GT-l on olemas mingi uus ja vana core? Mulle väideti täna nii. Ise pole kursis. Kommentaare? |
Kes vaitis?
Ma arvan,et voib olla motles GTSi... |
Ma mõtlen kah et 640MB GTSist käis vast jutt.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
10.12.2007 21:22:26
|
|
|
Rääkige kuidas OverClockides Memory ja Core clocke panna? praegust olen pannud 660 ja 2000. Kuidas aru saada, millal piiri ette võtab ja kuidas neid tõsta? et 10 ühte ja 10 teist jne?
Tegemist on 8800GTS 320MB kaardiga
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
10.12.2007 21:39:39
|
|
|
| profiil, Scanni artifacte Atitooliga.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.12.2007 23:28:26
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Rääkige kuidas OverClockides Memory ja Core clocke panna? praegust olen pannud 660 ja 2000. Kuidas aru saada, millal piiri ette võtab ja kuidas neid tõsta? et 10 ühte ja 10 teist jne?
Tegemist on 8800GTS 320MB kaardiga |
Piir tuleb ette siis kui pange paneb ja jah scanni artesi nagu HighEnd soovitas
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
11.12.2007 10:31:47
|
|
|
| Ok tahtsin endale jõuludeks uut arvutit osta ja kaardiks siis miskit 8800GTd aga oh imestust ei leia ühtegi kohta kus seda saab. Kas tõesti pole võimalik saada detsembri jooksul kusagilt? MList saab küll nädala jooksul aga nad müüvad 5000 krooniga. Absurd ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.12.2007 10:33:50
|
|
|
| Ongi absurd, aga mis teha kui antud kaardi müügiedu on üle maailma hullult suur ja tegelikult vist on isegi niiöelda OEM hinda muudetud kallimaks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
11.12.2007 10:42:06
|
|
|
| Peab vist mõtlema nagu ameeriklane ja jõuluostudega kaks kuud varem alustama. Detsembris olen juba lootusetult hiljaks jäänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
11.12.2007 13:22:15
|
|
|
| kellelgi on kogemusi 8700GT SLI-ga? neile pole nvidia lehelt drivereid saada, INF faili moddides saab peale ja perf kasvab oi oi kui palju. Probleem on aga järgmine , et ei saa SLI enableda, paar korda olen saanud SLI tööle , aga kui driveritest SLI enable panna siis lihtsalt jääb blank screen ette ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deepest
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2003
|
11.12.2007 15:21:53
|
|
|
| Millal miskit uut välja on tulemas? Endal 7600GT ja tahaks veidi paremat. 8600GTS on vaid veidi parem ja 8800GT hinnaraadiusest veel väljas, peab ära ootama kuni 3k sisse kukub. Hinge vist ei tasuks kinni hoida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
11.12.2007 15:40:03
|
|
|
| Deepest kirjutas: |
| Millal miskit uut välja on tulemas? Endal 7600GT ja tahaks veidi paremat. 8600GTS on vaid veidi parem ja 8800GT hinnaraadiusest veel väljas, peab ära ootama kuni 3k sisse kukub. Hinge vist ei tasuks kinni hoida? |
Kui kiiret pole väga siis tasuks jah veidi oodata ja vaadata mis jõuludel/uuel aastal juhtub hindadega. Samas ei usu et niipea GT 3k kätte saad, vb siis kasutatult kunagi. 8800gt ja 8600gtsi vahele jäävad perfi ja hinna poolest uued ati jurakad, eriti just 3850. Tolle 256 versiooni peaks saama küll ning hind ka kusagil 2.5k ringis ning 8600gtsile teeb omajagu ära. Ma eriline ati fänn küll pole aga kahjuks nvidial puudub tolles hinnavahemikus korralik kaart ning kuna atil see olemas ja näitab selle nutsu kohta isegi head tulemust, siis miks ka mitte soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deepest
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2003
|
11.12.2007 15:50:19
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Deepest kirjutas: |
| Millal miskit uut välja on tulemas? Endal 7600GT ja tahaks veidi paremat. 8600GTS on vaid veidi parem ja 8800GT hinnaraadiusest veel väljas, peab ära ootama kuni 3k sisse kukub. Hinge vist ei tasuks kinni hoida? |
Kui kiiret pole väga siis tasuks jah veidi oodata ja vaadata mis jõuludel/uuel aastal juhtub hindadega. Samas ei usu et niipea GT 3k kätte saad, vb siis kasutatult kunagi. 8800gt ja 8600gtsi vahele jäävad perfi ja hinna poolest uued ati jurakad, eriti just 3850. Tolle 256 versiooni peaks saama küll ning hind ka kusagil 2.5k ringis ning 8600gtsile teeb omajagu ära. Ma eriline ati fänn küll pole aga kahjuks nvidial puudub tolles hinnavahemikus korralik kaart ning kuna atil see olemas ja näitab selle nutsu kohta isegi head tulemust, siis miks ka mitte soovitada.  |
Suurepärane soovitus, selle saab märksa odavamalt ja varem Tundub piisavalt hea.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
12.12.2007 18:38:05
|
|
|
kes need kõvad klokkijad siin on nüüd, et mis moodi ma rivatjuuneris saan panna, et mul mängudes ja idles oleksid erinevad klokid. Praegu nagu lükkasin 2d klokid täitsa maha ja temp langes, seivisin ära midagi ja kui performance 3d kerge OC tegin, siis lükkas 2d klokid kah sinna samma. WTF? mida need 3 valikut seal ripnevad, kui need kokkuvõttes kõik sama välja teevad?
Edit: sain juba, tegin launcheris paar profiili, funxivad mõlemad
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|