Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson W910i - liugklapiga Walkman telefon (3.5G) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2007 16:41:34 SonyEricsson W910i - liugklapiga Walkman telefon (3.5G) vasta tsitaadiga

link :: Ametlik leht siis kah

Tuleb varsti siis välja uus SonyEricsson . Näitajad:



3,5G / EDGE andmeside, videokõne
2MP kaamera, video
FM Stereoraadio (RDS)
Walkman® pleier 3.0, Shake Control,
TrackID™ (muusikatuvastamise funktsioon), Google Blogger (veebipäevik)
Mõõdud (mm) : 99,5x50x12,5
- Kaal koos standardakuga (g) : 86
- Standardaku : 920 mAh LiPol
- Kõneaeg icon_cool.gif : 9
- Ooteaeg icon_cool.gif : 350 h
- Neljasageduslik 850/900/1800/1900 MHz
- Ekraan : 262k värvi TFT 240X320 pix
Automaatne klaviatuurilukk
- Bluetooth : stereo (A2DP)
- Digikaamera : 2,0 MP, video
- Digipleier : MP3, AAC, AAC+, eAAC+, M4A, MPEG4, 3GPP, WMV
- Diktofon : salvestab ka kõnet
- Eestikeelne menüü
- Ekraanisäästja
- FM raadio : Stereo FM raadio (RDS)
- Häälkäsklused
- Häälvalimine
- Java toetus : Java 2, Micro Edition (J2ME), Java 3D;
- Kalkulaator
- Kell
- Kõneregister
- Kõnesuunamised
- Koputus/kõne ootelepanek
- Kuupäev
- Mängud
- Olekud
- Personaliseeritav menüü
- Stopper/taimer
- Taustapildid
- Turva ja kõnemaksumuse seaded
- Valjuhääldi
- Äratus
| Dünaamiline mälu | Mälumaht : 35MB | Mälukaart : Memory Stick Micro; mälukaart (müügipakendis 1 GB) | 250 mälukohaga sim-kaardi toetus | Mälukohti telefonis : 5000 kontakti, 35000 numbrit | Piltsõnumid : vaba mälu ulatuses | Diktofon : vaba mälu ulatuses | Galerii failid ja MMSid : vaba mälu ulatuses | Java rakendused ja mängud : vaba mälu ulatuses | Helinad : polüfoonilised 72 tooni, MP3, MIDI, WAV, AAC | MP3 helinad | Värinalarm standardvarustuses | Isikliku meloodia komponeerimine | Lisaks : Videohelinad | Tekstisõnumid | EMS | MMS | Liitsõnumid : kuni 10X160 märki | SMS gruppidele | Ennustav tektstisisestus | Valmis sõnumipõhjad | Sõnumiloendur | Lisaks : RSS reader | Kaasas data-tarkvara | Sünkroniseerimine : Microsoft Outlook, Lotus Notes | Andmeside kiirus : GPRS kuni 58.6 kbps, EDGE kuni 236.8 kbps, 3G kuni 384 kbps, 3.5G kuni 3,6 Mbit/s | Dataühenduse võimalus : Bluetooth, USB kaabel | WAP | GSM data | GPRS | EDGE | WCDMA (3G) | HSDPA (3,5G) | Sisseehitatud modem | E-posti saatmine ja vastuvõtt : POP3, IMAP4, SMTP toetus |

Mis arvate masinast? Eestisse pidi saabuma umbes oktoobri algul. Maksma veel ei tea palju hakkab.

EDIT: EI LEIDNUD TEIST SELLIST TEEMAT NII ET TEGIN UUE. icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 01:24:41 vasta tsitaadiga

Täna hommikul saan test-isendi kätte ja võin teha huvitatule juttu thumbs_up.gif
Kui on kellelgi mingeid konkreetseid küssasid siis tuld,ennem kui poodi jooksete icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 09:08:43 vasta tsitaadiga

Ilmselt üks näpukas:
tsitaat:
Ooteaeg icon_cool.gif : 9


Kui sellel GPS ka sees oleks, siis konkureeriks Nokia 6110 Navigatoriga.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 09:20:02 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Ilmselt üks näpukas:
tsitaat:
Ooteaeg icon_cool.gif : 9

Parandatud.
dreamx, huvitaks see kõne- ja ooteaeg. Kas vastab sellele, mis lubatud?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 13:58:10 vasta tsitaadiga

Proovin täna aku tühjaks näppida ja öösel panen laadima thumbs_up.gif
Eks siis näis kuidas vastu peab aga mul on tunne et mussi ma küll mingi 8 tundi järjest kuulata ei viitsi icon_neutral.gif
Samas vaadates kõikide teiste SE masinata antud spece siis tundub vägagi reaalne icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 14:05:35 vasta tsitaadiga

ilus on teine ja kindlasti ka kvaliteetne, a samas on vast sama varsti tulekul ka w960i millel 8gb sisemist mälu, a suur miinus on mälukaardi puudumine.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 14:10:26 vasta tsitaadiga

Renq, Lihtsalt huvipärast küsin,et mida sa selle mäluga teed kui 8GB on miinus.Kuhu sa seda väljavõetavat mälukaarti toppida tahaks icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 15:38:51 vasta tsitaadiga

eks see mälukaardi värk ole mu isiklik soov vist lihtsalt, et oleks olemas. praegusel w810i'l on mälukaart. samas w810 andmevahetus arvuti ja telefoni vahel on masendavalt aeglane, nii et kui see sisemise mälu teema selle puuduse kõrvaldab, siis on küll thumbs_up.gif

ja seda ma ei mõelnud, et 8gb on miinus. lihtsalt et kui telefon läheb hingusele siis oleks ju tore võtta mälukaart sealt välja ja kuskile mujale susata.

offtopic: mingitel imelikel põhjustel on mu email mustas nimekirjas.....huvitav küll miks...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 19:06:07 vasta tsitaadiga

dreamx, äkki r22giksid selle telfoni miinustest ja plussidest ja nati tutvustaksis kah icon_smile.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2007 23:44:14 vasta tsitaadiga

tteam, Just näpin ja tegi õues mõned klõpsud,õhtul hilja või hommikuks pritsin tatti ja teen isendist mõned pildid icon_lol.gif
Esmapilgul on tulemas aastalõpu hitt kui hind jääb 5K tuuridesse,kuna W880 pole konkurent(ainult väiksus ei ruuli enam imo) icon_idea.gif
Kuigi tegemist ikka väga väikese ja õhukese slideriga icon_eek.gif
Särgi taskus eriti tunda ka ei anna(kellele meeldib päevasärgi taskus kanda).
_________________________________________
Nii nüüd nati näpidud ka.Asjal on sama soft mis K850-l aga Walkmani eripäradega,playeri menu ja seda siis juba vers. 3.0 kuhu on lisatud liikuva meedia ja podcasti lisad.Esime sisselülitus ehmatas kohe peeneks"jälle sensorid" aga õnneks ei ole thumbs_up.gif Lihtsalt ekraani all nupud teevad seda mis ekraani ääres kirjas.Lihtne ja mugav,kõik nupud on VÄGA mõnusad ja ergonoomilised(minu näppudele vähemasti).Telefoni ülaosas on kaks väikest nublakat,on/off ja Walkman.Ainuke asi mis suti häirib siis on see et ära on koristatud SE kaubamärk,backspace klahv icon_rolleyes.gif olen sellega nii ära harjunud ja teine nupp mis on minekut teinud on Gloobus/interneti shortcut.Ekraan on klass omaette,parema kontrastsusega kui K810 ja suti laiem.Lisaks igasugu tavapärastele ja tuttavatele lisadele on paar väga huvitavat lisa mis hakkasid silma aga kindlasti on neid veel.Audio raamatatute alla tõmbamiseks ja kuulamiseks ning "podcast" koos netTV-ga,kuna kodus kõrget datat pole siis neid asju katsetan tööjuures kus on olemas korralik 3,5G kiirus ja siis võin vast juurde pajatada 8).Kui nad üldse meil töötavad.Kaamera on klassiakline 2.0 ilma AF-ita(saan aru nagu W880i,siis sinna pole seda kuskile panna).Homme päevavalges võin aias teha ilusa looduse taustal K810-ga võrluseks paar klõpsu thumbs_up.gif Korpus on igati bro,alumiinium liistakas mis on väga pädev aga kindlasti muutub inetuks kui mõni mats paneb koos võtmetega tasku või käib kõhuli asfalti peal icon_razz1.gif Seega väga väga hea välimus,kui tuleks MUST ja PUNANE mõlemad müüki korraga siis leiaks paljud poisid tüdrukud endale uue lemmiku või lunivad Näärivanalt asja kuuse alla icon_biggrin.gif Pildid tegin käpelt köögis okse ja külgvaates parema tunnetuse saamiseks pani tikutoosi ka kõrvale beer_yum.gif Hinda on veel vara karjuda aga spekuleerin kallimaks SE W tüüpi telefoniks sinna 6K kanti aga kui tuleb odavam siis tuleb odavam icon_wink.gif Hetkel ei oska midagi öelda rohkem kui aku tundub päris tõsine olema,4-5 tundi suht intensiivset surkimist ja 67 % on hetkel kasutamist alustasin 95%.Aaa lisaks kassikräunutajatele siis onboard kõll on eraldi taga all ääres aga mängib kõige vaiksemini mida mina kuulnud olen,kuid see asi mida ta tegema peab(helisema),siis seal suunas küll mingit probleemi pole.Imelik aga nii ta on icon_neutral.gif

Lõpetuseks meelt aitas lahutada kergelt tummise vahuga abimees beer_yum.gif

Kui on küsimusi siis küsige...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 10:38:18 vasta tsitaadiga

Kuidas liugklapiga on? Kindlalt paigas? Liikumine kerge/raske?
Vaatan, et vägisi tahaks uut telefoni osta. Seda kahel põhjusel - Walkman ja aku vastupidavus icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2007 17:41:51 vasta tsitaadiga

Kaane avamisel on asi mõnusalt jäik.Kui jõuab mingi punktini siis läheb ise inertsiga lõpuni ja sama moodi kinni.
Kuna asi alumiiniumist siis ei nagise ega krudise kui käes mudida thumbs_up.gif
-E- just avastasin uue vinge funktsiooni,kui hakkad numbrit valima siis asi tuvastab samal ajal ekraanil vastavust telefoniraamatuga icon_eek.gif
Mida kaugamele jõuad numbriga seda vähem numbreid filtrisse jääb.K
ui number on 100% identne siis on all ka märkmiku nimi näha,samas juba võid poolepealt kui näed et nimi kellele helistada tahtsid on sama,vajutad navi klahviga nõksu alla ja valid juba otse nime pealt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 10:09:19 vasta tsitaadiga

a ega seda pole juhuslikult teada, millal w960i eestisse jõuab? ja mis hinnaga ta olla võiks?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2007 15:12:14 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
a ega seda pole juhuslikult teada, millal w960i eestisse jõuab? ja mis hinnaga ta olla võiks?

Ei ja ei icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsärnets
HV vaatleja
tsärnets

liitunud: 01.08.2007




sõnum 24.09.2007 20:09:59 vasta tsitaadiga

Hetke seisuga nii palju, kui ma olen teada saanud/uurinud, peaks antud telefon Elisa leeridesse jõudma 1-2 nädala jooksul, EMT'i poolt aga lubati kohati juba järgmisel nädalal. Hind jääb kahjuks/õnneks sinna 6kilo piirile (oleks autofookus ka olemas, seisaks juba rivis), kahjuks pidi aga punane versioon tulema ennem müügile, kui must (w880 samuti - algul hõbe, siis must), seda tumedamat elukat lubatakse alles jõuludeks icon_neutral.gif . (Ükski väide ei pruugi tõene olla, nii et palun mitte kõike 100% arvesse võtta). Aga üldiselt tundub pro bananofon ja loodetavasti saadan oma m65 lõpuks puhkusele beer_yum.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2007 18:12:04 vasta tsitaadiga

Selgunud on siis elisa hind ja kliendile saab see olema 6199.- icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsärnets
HV vaatleja
tsärnets

liitunud: 01.08.2007




sõnum 01.10.2007 18:24:16 vasta tsitaadiga

Olin päris kindel hearty-red värvi w910i ostus kuni nägin neid linke: valge , kent se , havana
Endale meeldib kõige rohkem neist valge, kuid fu*k that knows, millal see(nad) ükskord Eestisse jõuavad. icon_rolleyes.gif
Kel vähegi infot, võiks sellest ka üldisele kommuunile märku anda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 18:33:12 vasta tsitaadiga

valge on jah tõesti väga ilus. muide see kent se on ju tavaline selle mudeli must värv icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 18:36:21 vasta tsitaadiga

tteam, Aga sisu on unikaalne thumbs_up.gif Kent-i musa on kohe preloaded ja muud väiksed vidinad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 01.10.2007 22:18:35 vasta tsitaadiga

Täitsa kena föön icon_eek.gif

Oleks ainult AF juures.... siis vist teisi ei ostetakski 8)

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsärnets
HV vaatleja
tsärnets

liitunud: 01.08.2007




sõnum 20.10.2007 18:28:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Täitsa kena föön icon_eek.gif


Kinnitan seda 8)

Sai hommikul väike trip Elisasse tehtud ja see föön koju toodud, kuna ta mu esimene eerik, siis uuendusi ikka jagub. Klappidest on heli ikka sigahea, võrdluseks võtsin kõrvale iPod'i in-ear klappidega, mis nüüdses hetkest on avatud pakkumistele icon_razz.gif

Kuid ühele küsimusele olaks ikka vastust vaja, näppisin tal aku tühjaks ja panin laadima, esindusest öeldi et esimesed 3 korda ikka tubli 16h. Kuidas siis sellega tegelikult on, kas teen selle laadimistsükli ära või 5h ja läheb küll ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 10:59:42 vasta tsitaadiga

Tundub ilusa suure ekraaniga mops olevat icon_razz.gif Ei tea kuda pilti ka teeb?

Keegi võiks digikaga väikse video teha ,kui seda föön erinevaid fonktsioone kasutab
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2007 15:12:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuid ühele küsimusele olaks ikka vastust vaja, näppisin tal aku tühjaks ja panin laadima, esindusest öeldi et esimesed 3 korda ikka tubli 16h. Kuidas siis sellega tegelikult on, kas teen selle laadimistsükli ära või 5h ja läheb küll ?

See on jah müüt mida müüjad automaatselt räägivad icon_razz.gif
Ööläbi on ok 6.7.8 tundi kuidas kellelegi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rednas
HV vaatleja
rednas

liitunud: 07.05.2004




sõnum 21.10.2007 16:23:41 vasta tsitaadiga

Kurat, mulle jubedalt meeldib selle telefoni disain ja idee. Plaanisin esialgu w850i-d, aga nüüd ei teagi... ootaks ehk veidi ja ostaks selle hoopis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsärnets
HV vaatleja
tsärnets

liitunud: 01.08.2007




sõnum 26.10.2007 22:29:52 vasta tsitaadiga

Nii, on inimesi kellega juhtub lihtsalt kõike - mina. Lugu selline, et tormasin trepist ülesse, koperdasin ja sain kena lennu, samal hetkel telefoniga helistades ja too sai külgseinalt ilusa lataka. 8) Nüüd on suures varbas väike mõra ja algul ei tundunud telefoniga midagi viga olevat, aga hiljem sain aru et (pealmise osa) parempoolne külg "naksub" kui küljele või nuppudele vajutada. See ei ole nüüd küll suur probleem, aga jubedalt käib närvidele eriti uue telefoni puhul. Aga kas on mõtet asi garantiisse(Elisa) viia või nad ei vaeva ennast üldse selliste asjadega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 14:27:11 vasta tsitaadiga

Remonti võid viia, aga garantii alla see ei lähe.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 12:12:25 vasta tsitaadiga

Nii, oman antud telefoni 1 nädal.
Selle aja jooksul on 2 korda lihtsalt ennast välja lülitanud.
Aitab ainult aku tagant ära võtmine.
Soft on:

1200-9123
R1CA029
070922
SonyEricsson

Kas softi uuendusest oleks abi? Või telefon tagasi Elioni icon_sad.gif
Edit: Teie telefonis on kõige uuem tarkvara icon_razz.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 07.12.2007 13:53:53 vasta tsitaadiga

Kui oled 100% kindel, et ise süüdi ei ole (a la telefon taskus ja istun nuppude otsas), siis vii tagasi. Normaalne pole see kindlasti. Ise-asi, kas nad sellest ka jagu saavad... Võid korra ka esato foorumeid kammida. Kui on tegu laiemalt levinud kalaga, siis peaks seal ka sellekohast tagasisidet olema.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 14:12:23 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kui oled 100% kindel, et ise süüdi ei ole (a la telefon taskus ja istun nuppude otsas), siis vii tagasi. Normaalne pole see kindlasti. Ise-asi, kas nad sellest ka jagu saavad... Võid korra ka esato foorumeid kammida. Kui on tegu laiemalt levinud kalaga, siis peaks seal ka sellekohast tagasisidet olema.


Esimene kord oli nii: Sain sõnumi. Lugesin läbi ja panin telefoni klapi kinni.
Siis pidin kohe 1-2s pärast helistama kellelegi...telefon oli tumm.
Teine kord: Kah lihtsalt oli telefon lauapeal. Kui helistada tahtsin..enam pilti ette ei võtnud.

Krt ei viitsi mitte jamada garantiiga jms. Aega kah pole.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 07.12.2007 16:00:30 vasta tsitaadiga

Eks nad annavad mingi asendustelefoni ka sellekas ajaks. Küll on omaette teema see, mida selleks asenduseks pakutakse icon_wink.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:09:41 vasta tsitaadiga

lammas, kusjuures mu W710i on samasugune häda - telefoni sisselülitades või kõnet lõpetades lülitab ennast välja, kui klapp kinni panna. Käisin Elisa esinduses sellega eelmisel nädalal teist korda. Seekord viga ei leitud, kuna see avaldub mingitel suvalistel aegadel. Ju siis nendel töötas korralikult. Esimese garantiiskäiguga läks 3 nädalat ja kokkuvõte: "pärast akuklemmide puhastamist viga ei esinenud" icon_rolleyes.gif
Ehk siis mu jutu mõte - sellist asja on raske tõestada thumbs_down.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:51:57 vasta tsitaadiga

Asendustelefon pole mureks. Vana W700 on veel väga korras.
Eks näis. Mul tuttav elionis (või noh naise tuttav)...lubas asja uurida
Aga jah normaalne see pole.
W700 viskas aasta jooksul 3 x Sisesta SIM kaart ja muud viga polnud.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad Max
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2001




sõnum 07.12.2007 23:36:21 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Delta kirjutas:
Kui oled 100% kindel, et ise süüdi ei ole (a la telefon taskus ja istun nuppude otsas), siis vii tagasi. Normaalne pole see kindlasti. Ise-asi, kas nad sellest ka jagu saavad... Võid korra ka esato foorumeid kammida. Kui on tegu laiemalt levinud kalaga, siis peaks seal ka sellekohast tagasisidet olema.


Esimene kord oli nii: Sain sõnumi. Lugesin läbi ja panin telefoni klapi kinni.
Siis pidin kohe 1-2s pärast helistama kellelegi...telefon oli tumm.
Teine kord: Kah lihtsalt oli telefon lauapeal. Kui helistada tahtsin..enam pilti ette ei võtnud.

Krt ei viitsi mitte jamada garantiiga jms. Aega kah pole.


Täpselt sama jama W880-ga. Korra käis juba EMT-s garantii remondis, 2 nädalat oli seal, lõpuks sain kätte öeldi, et panid uue tarkvara peale. Kuu aega töötas korralikult ja nüüd jälle, lambist lülitab ennast välja, vahest mitu korda päevas, vahest jälle mitu päeva kõik ok. Tundub mingi uute ericute tüüpviga olevat.....
Ei viitsigi enam garantiise viia, kusjuures esimesed poo laastat töötas täiesti veatult. Pigem ostan uue fööni, töötab ka pool aastat ehk korralikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
West36
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2007




sõnum 09.12.2007 14:07:28 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kas must versioon antud telefonist on juba väljas Eestis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 14:46:45 vasta tsitaadiga

West36 kirjutas:
Keegi oskab öelda kas must versioon antud telefonist on juba väljas Eestis?

Ei tohiks hetkel olla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer99
HV kasutaja
rainer99

liitunud: 23.10.2004




sõnum 09.12.2007 18:09:13 vasta tsitaadiga

Käisin täna EMT-st uurimas, neil on üle Eesti ainult punased telefonid poodides.
Jääb vist endale jõulukingitus tegemata.

_________________
They say a picture's worth a 1000 words, so with these 1000 words
I'll paint a picture in your mind that breaks the rule of thirds.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsärnets
HV vaatleja
tsärnets

liitunud: 01.08.2007




sõnum 11.12.2007 18:38:59 vasta tsitaadiga

Kas on mingitmoodi võimalik suurendada telefoni vibratsiooni tugevust, sest hääletul režiimil olen viimasel ajal päris palju kõnesid maha maganud ja alles mitu tundi hiljem need avastanud. Võib olla on asi minus, aga kuidagi imelikult nõrk on võrreldes eelmise moblaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 19:12:33 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis on Kent-i versiooni erinevus? Mingi muusika on juba peal ja mis veel? icon_rolleyes.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 19:21:23 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
Oskab keegi öelda, mis on Kent-i versiooni erinevus? Mingi muusika on juba peal ja mis veel? icon_rolleyes.gif

Just
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 19:26:32 vasta tsitaadiga

miinus veel:
Ei tea kas minu kuulmine on kehvemaks jäänud aga kuularist tulev heli (teise inimese rääkimine) on alla igasugu arvestust. Selline madalad toonid ja tummine.
Kui keegi veel räägib minuga ja on ise õues siis praktiliselt tekstist midagi aru saada ei ole.

W700i kõrvale võtta ja nagu kulda kõik kuulda.

Hetkel järjest rohkem pettumas selles telefonis.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul-
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2007




sõnum 21.12.2007 18:09:40 vasta tsitaadiga

Ostsin omale mingi nädal või paar tagasi omale ka SE W910i ja eile avastasin et mängude kaust ei avane(ehk see on tühi ja ütleb toiming ebaõnnestus), walkmani nuppu vajutades midagi ei funksi, rakendused kadunud(ka ütleb toiming ebaõnnestus) ja ma suht ei imestaks kui midagi veel ei tööta, a ja tõmmates mänge või midagi muud siis ta lihtsalt ütleb et toiming ebaõnnestus. icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
West36
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2007




sõnum 24.12.2007 13:17:45 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
West36 kirjutas:
Keegi oskab öelda kas must versioon antud telefonist on juba väljas Eestis?

Ei tohiks hetkel olla icon_neutral.gif


Ehk on aimu millal võiks müüki ilmuda? Hind oleks soolasem kui punasel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.12.2007 12:03:33 vasta tsitaadiga

Hind vast on sama...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Femb
HV kasutaja
Femb

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 10:30:23 vasta tsitaadiga

Ennem sain kenasti profiili setingutest valida helinaks suvalise loo, mis mul mälukaardipeal oli aga enam ta ei paku seda valikut, milles viga võib olla?
Btw originaalmälukaardi vahetasin 2GB mälukaardi vastu, kas seal on vaja midagi muuta vms? Lood ja videod mida arvutist kopeerisin on kõik ilusti olemas ja meedia alt töötavad aga telefoni ja sõnumi helina alt ta neid ei näita.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trustmann
HV kasutaja
trustmann

liitunud: 25.10.2002




sõnum 23.04.2008 12:17:01 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, et nagu spetsifikatsioonid näitavad, siis peaks aku päris vapralt vastu pidama. Kuid mina laen enda telefoni iga 2 (hea õnne korral venitab 3 ka välja) päeva tagant, on see normaalne või on aku peetis? Telefoni kõnesid on päevas vähe (u 5 lühemat sorti kõnet), muusikat ei kuula ning muidu näpin ka vähe. Oskab keegi võrdluseks tuua enda telefoni aku vastupidavuse?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 23.04.2008 16:48:35 vasta tsitaadiga

mu naisel on sihuke, laeb mingi 3 x kuus. Kõnesid nats rohkem kui sul...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helari
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2008




sõnum 27.04.2008 14:53:37 Re: SonyEricsson W910i - liugklapiga Walkman telefon (3.5G) vasta tsitaadiga

kusjuures see telefon on välimuselt sarnane w580i-ga aga funktsioone ei anna võrrelda sest w580i jääks kõvasti alla disain võik ka ju erineda 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 10:36:42 vasta tsitaadiga

Küsiks ka siin teemas arvamusi, mille poolest W890i on parem kui w910i? Omadused tunduvad suht samad olevat, aga esimene tunduvalt kallim.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsärnets
HV vaatleja
tsärnets

liitunud: 01.08.2007




sõnum 06.03.2009 21:37:44 vasta tsitaadiga

viimasel ajal esinenud selline probleem, et käib telefonis läbi väike värin ja lööb pildi eest, ning kaamera tuli hakkab põlema ja kõik. on juhtunud nii, et läheb tavarežiimi ise tagas, kuid enamasti aku tagant ja muu ei aita. ning kui aku tagasi paned ja uuesti käima lülitad, siis mõni sekund veel see kaamera tuli põleb ja pilt läinud, kuid siis käivitub ja asi norm. ega ometi telefon omadega küps pole või probleem lihtsalt vananenud softis või mõnes muus tihti esinevas keissis ehk ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SonyEricsson W910i - liugklapiga Walkman telefon (3.5G)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.