Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 19:48:32 vasta tsitaadiga

heikis, kas need microni kividega mälud on nagu kindel surm 100% peale mingit teatud aega või pigem nagu lihtsalt suurem suremusprotsent kui tavaliselt ramidel?

kui nad surevad, siis eeldatavasti ikka kiiremini kui 1a jooksul jah? icon_biggrin.gif see oleks nagu suht nüri kui täpselt peale garantii lõppemist viskavad pulgad pildi tasku icon_lol.gif (kuigi teoreetiliselt on adata extreme editionitel vist eluaegne...)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 19:59:38 vasta tsitaadiga

kogu see microni D9 teema on üks suur müsteerium. erinevaid teooriaid on mitmeid.

täna lugesin, et micron tootiski vigaseid D9 kiipe.
adatadel jah eluaegne garantii.

100% surma ka ei oska kommenteerida. niipalju tean, et neid adatasid on mõnel tüübil siin mitu kiti järjest ümbervahetamisel käinud icon_biggrin.gif
ise panustaks endiselt aktiivjahutusele, korralikule PSU-le ja võimalusel drive strength näppimisele

hetkel tahaksin ülekõige oma vanu fatbodysid tagasi- neid pole pmst võimalik tappa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 20:02:47 vasta tsitaadiga

mul üks adata suri ära, seisis mõne päeva ja hakkas uuesti tööle.. kuuldavasti pidi selline "suremine" ka suht sagedane olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 30.11.2007 20:44:21 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kui nad surevad, siis eeldatavasti ikka kiiremini kui 1a jooksul jah? icon_biggrin.gif see oleks nagu suht nüri kui täpselt peale garantii lõppemist viskavad pulgad pildi tasku icon_lol.gif (kuigi teoreetiliselt on adata extreme editionitel vist eluaegne...)

Poe garantii ei ole aasta, vaid 3 aasat.
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=8&menyy_id=0&action=look&lookid=7890

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.11.2007 20:48:29 vasta tsitaadiga

mul need 1000+ ADATA'd vedelevad, pole veel viitsinud garantiisse viia icon_neutral.gif
samas pole ammu proovinud, ehk ärkabki ellu icon_razz.gif
aga tean, et toitel oli 3,3v ahel persses
2-4v andis välja ordi spetsialistide sõnul icon_rolleyes.gif
anyway igaks juhuks pistan tuleva nädal chieftechi 750w juraka sisse icon_mad.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 21:52:08 vasta tsitaadiga

proovi üle jah.. muidu saadad garantiisse nagu ma saatsin ja tegelt töötavad(või vahetati salaja ümber..)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.11.2007 21:57:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mul need 1000+ ADATA'd vedelevad, pole veel viitsinud garantiisse viia icon_neutral.gif
samas pole ammu proovinud, ehk ärkabki ellu icon_razz.gif
aga tean, et toitel oli 3,3v ahel persses
2-4v andis välja ordi spetsialistide sõnul icon_rolleyes.gif
anyway igaks juhuks pistan tuleva nädal chieftechi 750w juraka sisse icon_mad.gif

Muide kõik viimase aja emaplaadid, mida uurinud, toidavad mälusid +5V ahelast icon_wink.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.11.2007 22:00:16 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
libe kirjutas:
mul need 1000+ ADATA'd vedelevad, pole veel viitsinud garantiisse viia icon_neutral.gif
samas pole ammu proovinud, ehk ärkabki ellu icon_razz.gif
aga tean, et toitel oli 3,3v ahel persses
2-4v andis välja ordi spetsialistide sõnul icon_rolleyes.gif
anyway igaks juhuks pistan tuleva nädal chieftechi 750w juraka sisse icon_mad.gif

Muide kõik viimase aja emaplaadid, mida uurinud, toidavad mälusid +5V ahelast icon_wink.gif

ot: Jaan kas P5K-E ka? oleks vaja teada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.12.2007 12:56:13 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
libe kirjutas:
mul need 1000+ ADATA'd vedelevad, pole veel viitsinud garantiisse viia icon_neutral.gif
samas pole ammu proovinud, ehk ärkabki ellu icon_razz.gif
aga tean, et toitel oli 3,3v ahel persses
2-4v andis välja ordi spetsialistide sõnul icon_rolleyes.gif
anyway igaks juhuks pistan tuleva nädal chieftechi 750w juraka sisse icon_mad.gif

Muide kõik viimase aja emaplaadid, mida uurinud, toidavad mälusid +5V ahelast icon_wink.gif
räägi parem, mis sellest 3,3v ahelast üldse tolku?

ordi sägad garantiist rääkisid, et toiteploki ventika led vilkus just selle tõttu ja ka mälud läksid selle tõttu ja et nemad lasid katsetel ka plaadi õhku
samas ma kasutasin üle poole aasta seda toidet vilkuva lediga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vandaal
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 02.12.2007 19:53:49 vasta tsitaadiga

Ma ei oskanud seda küsimust kuhugi mujale sobitada aga vaatasin et siin mäludest juttu ja panin selle siia...sooviks saada oma küsimusele vastut mitte et hakataks rääkima et teema vales kohas. Küsimus siis selline, et kas ma saaksin edna Corsarir-idele (DDR2 PC2-6400 800Mhz 2x512mb) lisada A-DATA mälud (DDR2 PC2-6400 800MHz 1GB) kas nad jukerdama ei hakka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 19:55:30 vasta tsitaadiga

Ei hakka.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 19:56:08 vasta tsitaadiga

vandaal kirjutas:
Ma ei oskanud seda küsimust kuhugi mujale sobitada aga vaatasin et siin mäludest juttu ja panin selle siia...sooviks saada oma küsimusele vastut mitte et hakataks rääkima et teema vales kohas. Küsimus siis selline, et kas ma saaksin edna Corsarir-idele (DDR2 PC2-6400 800Mhz 2x512mb) lisada A-DATA mälud (DDR2 PC2-6400 800MHz 1GB) kas nad jukerdama ei hakka?


kindlat vastust ei saa keegi sulle öelda. pead ise proovima. suure tõenäosusega töötab kenasti
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 02:22:39 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda, kuidas klokkuvad Elpida kiipidega 2GB DDR2 kit´id?
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 14:55:26 vasta tsitaadiga

siin ennem läks jutuks, et keegi ei saanud 800Mhz peal D9-ga Cl3 toppida.
Minu A-data 800+ Extremed läksid cl3ga tööle nagu nalja icon_wink.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 04.12.2007 00:14:33 vasta tsitaadiga

Kuidas need soodsad a-data mälud klokkuvad ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 04.12.2007 16:42:56 vasta tsitaadiga

Kordaks eespool esitatud, aga vastuseta jäänud küsimust - kas kellelgi on see A-data 2x2GB Extreme Edition olemas ka ja kui on, siis mis kivid/kuidas käitub?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 04.12.2007 16:52:10 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
Kordaks eespool esitatud, aga vastuseta jäänud küsimust - kas kellelgi on see A-data 2x2GB Extreme Edition olemas ka ja kui on, siis mis kivid/kuidas käitub?

Kasutaja ossal paistavad olevat. icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4044321&highlight=#4044321
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 01:33:08 vasta tsitaadiga

sai ostetud OCZ Titanium Alpha VX2 1000Mhz krt ei klokkugi nii hästi nagu adata 1000+ thumbs_down.gif või kehva isend sattunud.
kivid neil mõlemal D9
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2007 01:36:17 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
sai ostetud OCZ Titanium Alpha VX2 1000Mhz krt ei klokkugi nii hästi nagu adata 1000+ thumbs_down.gif või kehva isend sattunud.
kivid neil mõlemal D9

VX2 varasem mudel kah.Võibolla on Micron D9 kivide klokkumine paranenud aja jooksul?(uuemad versioonid vms)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 01:39:20 vasta tsitaadiga

D9* on erinevad. GMH mõtlete?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 01:49:37 vasta tsitaadiga

kui suur vahe (klokkuvus on D9GKX ja D9GMH kividel? GMH vist parem? äkki sattus sisi see GKX
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2007 01:54:02 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
D9* on erinevad. GMH mõtlete?

Ei tea mis rev VX2 mälud feliksil üldse on?.
Kiire uuring näitas,et A-Data 1000+ mälud peaksid kasutama Micron D9GKX (B6-25E) Brainpower PCB-l
OCZ TiA VX2-d aga nii Micron D9GKX (B6-25E) kui ka Micron D9GMH (B6-3) (ilmselt sõltuvalt revisionist siis.)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.12.2007 10:32:52 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ceemic kirjutas:
D9* on erinevad. GMH mõtlete?

Ei tea mis rev VX2 mälud feliksil üldse on?.
Kiire uuring näitas,et A-Data 1000+ mälud peaksid kasutama Micron D9GKX (B6-25E) Brainpower PCB-l
OCZ TiA VX2-d aga nii Micron D9GKX (B6-25E) kui ka Micron D9GMH (B6-3) (ilmselt sõltuvalt revisionist siis.)

A-Data 1000+ mälud peaks olema D9GKX ja D9GMH. Teistel andmetel D9GKX, D9GMH, ProMOS ja Elpida.
http://ramlist.ath.cx/ddr2/
link

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 12:31:55 vasta tsitaadiga

d9gkx ja d9gmh on pmst samad kiibid. kiibispeccide järgi peaks d9gkx parem olema: d9gkx 2.5ns @ CL = 5 (DDR2-800) VS d9gmh 3.0ns @ CL = 5 (DDR2-667)

d9gmh vs d9gkx teemas oli igasugu arvamusi- osade arust gkx parem, osade arust gmh parem, osade arust võrdsed.
üldiselt neil vahet ei ole.

feliks05, mis tulemusi nendega saad siis? ega kõik gmh-d ei peagi samasse auku klokkuma.

-edit-

märkasin, et micronil on samplitena olemas ka -187E ddr2 kiibid: 3.0ns @ CL = 5 (DDR2-1066) mis peaksid siis 1066MHz peal töötama 1,8V peal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 12:51:25 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
tomorrow kirjutas:
ceemic kirjutas:
D9* on erinevad. GMH mõtlete?

Ei tea mis rev VX2 mälud feliksil üldse on?.
Kiire uuring näitas,et A-Data 1000+ mälud peaksid kasutama Micron D9GKX (B6-25E) Brainpower PCB-l
OCZ TiA VX2-d aga nii Micron D9GKX (B6-25E) kui ka Micron D9GMH (B6-3) (ilmselt sõltuvalt revisionist siis.)

A-Data 1000+ mälud peaks olema D9GKX ja D9GMH. Teistel andmetel D9GKX, D9GMH, ProMOS ja Elpida.
http://ramlist.ath.cx/ddr2/
link


Kui usaldusväärne see alumine link on? Igatahes mina leian küll vastuolu.
Vaata pilti ja mis sa näed imelikku: (ettevaatust, suurte mõõtmetega)

Spoiler Spoiler Spoiler


Mida mina nägin:
Mul on Adata Extreme Edition mälud, kirjad klapivad aga peal A-DATA Desktop Memory seeria kirjadega. Ehk siis mõtlen seda: M2OAD6G3I4170G1E53, päris üks ühele küll ei klapi. Mul on keskel 9, lehel on aga 6.

Keegi natuke targem võiks seletada veits. Kas siis tõesti on mul mälud Elpida või Hynix'i kividega või siis tavalisest seeriast veidike paremad klotsid juhtunud ja lihtsalt uhkemad radikad peale lükatud?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 13:34:17 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma lugesin nende kivide kohta, siis GKX ei pidavat volti kannatama (võrreldes GMH 3+v).

Kas micron mitte nende GKX kivide tootmist juba tükk aega tagasi ära ei lõpetanud icon_rolleyes.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:02:38 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Niipalju kui ma lugesin nende kivide kohta, siis GKX ei pidavat volti kannatama (võrreldes GMH 3+v).

Kas micron mitte nende GKX kivide tootmist juba tükk aega tagasi ära ei lõpetanud icon_rolleyes.gif


microni andmetel in production, aga minuarust lõpetati ka nende tootmine ära.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:14:42 vasta tsitaadiga

Minuteada kui mälu kood on xxxADxxxx, siis ei ole tegu microni kiipidega...
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.12.2007 14:20:03 vasta tsitaadiga

koputaja, need koodid seal ees on toote koodid. 800+ ees oleva koodi kohta ütleb Google http://www.google.com/search?hl=et&client=opera&rls=en&hs=zbE&q=AD2800E001GMU&btnG=Otsi&lr=lang_et%7Clang_en%7Clang_fi

Edit
Minu A-data 1066+ -i peal on kirjas

M2OMIDG3I4720INC5Z
DDR 1066+ (5) 1GX16
S/N:726TU (MIQYE1A16)

ja mälu kivideks on Micron D9GMH

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 14:23:54 vasta tsitaadiga

AJ, minu 1066+ -idel sama inf thumbs_up.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.12.2007 14:50:00 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Minuteada kui mälu kood on xxxADxxxx, siis ei ole tegu microni kiipidega...

ceemic kirjutas:

leidsin netiavarustest sellise info:
MIQVD1A16 -> Microns
ADQVD1A16 -> umgelabelte Mircons
ADQVE1A16 -> Promos, Elpidas


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3812027#3812027

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:23:14 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/66071/

m2oad9g3i4170ine58

default @ 800mhz 4-4-4-12

no ei saa 1000mhz peal tööle ...

nii manuaalselt(6-6-6-14) timingut sättides kui ka autom. Volte panin kuni 2.2

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 20:26:40 vasta tsitaadiga

ega ddr-800 kitid ei peagi kõik d9 micronid olema icon_biggrin.gif

aga ole õnnelik- ei sure maha
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 22:22:21 vasta tsitaadiga

A-DATA 2GB DDRII (16C-128Mx8) DDR800
eitea kas see 2gb pulk on võimeline 900Mhz CL5 tegema? omab keegi sellist?
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2007 23:30:25 vasta tsitaadiga

feliks05, ei pruugi teha. Mõned A-DATA DDR2 2x2GB Over Clock Extreme Edition 800+`dgi ei tha teha üle 858 MHz.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4044321#4044321

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 20:52:49 vasta tsitaadiga

Sai täna tavalised adata ddr2 800mhz 1GB mälud ostetud AK st ning klokkuvad täitsa normaalselt
2,1v 1000Mhz 5.5.5.15 ja 4.4.4.17 900Mhz
30-40tk oli neid karbis veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 11.12.2007 21:35:52 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis kividega need OCZ mälud olla võiks (ocz2rp800c32gh)2x1GB OCZ PC2-6400 Reaper CL3
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:01:26 vasta tsitaadiga

mnjah mul karvane tunne et mul üks neljast A-data Extreme Edition DDR2 800MHz pulgast omadega õhtal... nimelt memtest viskab 18 min peale errorit (2 viga). Mälusid ei ole OC'itud vms asja tehtud vaid lihtsalt @ def jooksutanud.

timingud mis kasutan on: 4-4-4-12 ja volt on 2.0v. Tea kas viga voldis et vähe saab vms... keegi oskab kommenteerida?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:08:24 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Oskab keegi öelda mis kividega need OCZ mälud olla võiks (ocz2rp800c32gh)2x1GB OCZ PC2-6400 Reaper CL3


ülevaade: http://www.hardwareoc.at/OCZ_DDR2_PC2-6400_Reaper_CL3_Edition-2.htm
580MHz 5-5-5-15 2,4V

peaks vast micron d9gmh olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 11.12.2007 22:10:20 vasta tsitaadiga

Soovitage mis mälud osta, ise hetkel vaatan AK-st neid 2x1GB 800mhz+ EE-sid, hinnaga 900.- ... kas neid annab 1066mhz tööle saada või mitte? Või saab tavalised a-data omad 1gb 800mhz ka panna samamoodi tööle? Kuna valida on kas 2x1GB ee-sid või võtta juba 4x1gb tavalisi... mingi 275eek tükk ju icon_smile.gif .. ja tahaks 1066mhz tööle saada kuna emme toetab.
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.12.2007 22:13:15 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Oskab keegi öelda mis kividega need OCZ mälud olla võiks (ocz2rp800c32gh)2x1GB OCZ PC2-6400 Reaper CL3

Mõtled OCZ DDR2 PC2-6400 Reaper CL3 Edition?

Mingi ülevaade
http://www.xtremecomputing.co.uk/review.php?id=388

Tartu, samad mälud Ox-is 135.- odavamad. thumbs_up.gif
http://www.ox.ee/est/product/35015

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:27:36 vasta tsitaadiga

Mul a-data 1066+ teevad 600mhz 2.35v lõdvalt 24/7
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:35:35 vasta tsitaadiga

eks mcaff peab ise testima ja numbreid jagama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 11.12.2007 22:36:16 vasta tsitaadiga

Soovitate siis neid OC mälusid või tavalisi pulki ?
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:39:34 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Soovitate siis neid OC mälusid või tavalisi pulki ?

no kui raha jagub, siis ikka OC variante.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:59:09 vasta tsitaadiga

minu "probleemi" ei oska keegi seletada? kas siis peaks A-data Extreme Edition 800MHz andma rohkem volti 4-4-4-12 peal kui seda on juba antud. Ehk siis praegast on 2.0v
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:00:29 vasta tsitaadiga

nende a-datadega peab 2,1volti andma et 4-4-4-12 hoida.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:03:55 vasta tsitaadiga

selge... proovin kohe järgi... vast mõnele idiootsed küsimused aga olen liiga kaua OC maailmast eemal olnud (loe OC isin viimati ainult põhjalikult DDR1/939 süsteemi) seega ei jaga eriti veel DDR2 ja ei julge lambist volti anda.

kui uus toide saabub ja uus prose jahutus siis hakkab OC pihta jälle icon_smile.gif

Küsiks veel et kas Gigabyte P35-DS4 platel on default mälu volt 1.8v? Seega kui 2.1v kätte soovin saada pean seal +0.3v lisama?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 11.12.2007 23:07:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.12.2007 23:07:08 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
minu "probleemi" ei oska keegi seletada? kas siis peaks A-data Extreme Edition 800MHz andma rohkem volti 4-4-4-12 peal kui seda on juba antud. Ehk siis praegast on 2.0v


Ise jooksutan 4X1GB samad mälud 4-4-4-12 2,1v ehk siis max volt mis lubatud. Memtesti pole jooksutanud aga siiani probleeme pole olnud. icon_rolleyes.gif Suht kehvad OC jaoks, mõlemad kit-id läksid eraldi ja koos 550mhz tcl5. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:09:04 vasta tsitaadiga

Evil: mul need mälud eriti OC i jaoks ei ole mõeldud... vast midagi üritan 5-5-5-18 peal saavutada aga asja idee oli algselt nõnda et prose (Q6600) saada 3GHz peale ja siis mälud kas siis samale kiirusele nagu defaultis või sutsu kiiremaks.

Ise loodan (10x vist juba küsin) et 650W Corsair uuest toitest selle kompoti toimiseks piisab. 12v @ 52A peaks ju suht mõnus olema

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.