Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 14.11.2007 21:10:51 vasta tsitaadiga

Nu ma mõtlen seda hobuste võiduajamist vms. Pole ülesse leidnud.
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 21:17:25 vasta tsitaadiga

See on kesklinnas, selle mitmetasandilise hiigelristmiku all, sõida sealkandis, see on täitsa tänava ääres.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 14.11.2007 21:49:03 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/tartu7/asukoht.JPG

Palun märkida punane X asukohale icon_biggrin.gif Ei leia ikka icon_biggrin.gif Olen vist pime...

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 14.11.2007 22:04:00 vasta tsitaadiga

Sellel kaardil vale ristmik.
http://www.gravimetricstudios.com/games/gtasanandreas/gtasa-secrets-map.png
Inside track, lilla ruuduga.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 22:10:10 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 14.11.2007 22:17:58 vasta tsitaadiga

uuu kätte sain, varem otsisin totaalselt valest kohast, ime pole et kätte ei saanud.
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2007 23:43:30 vasta tsitaadiga

Heheh, AT400 pealt LV The Stripi peale hüpata ei olnud hea idee icon_biggrin.gif
Kukkusin kõigepealt puu otsa ja seejärel üritasid autod mind allpool alla ajada , hakkasin kolkima autosid ja tuli ment; sain busted icon_biggrin.gif
Vahepeal on ikka tore küll mängida seda mängu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 15.11.2007 15:51:35 vasta tsitaadiga

Osak keegi leida lahenduse probleemile, kui mul Vista Home Basic OSiga pilt sõnaotsesesmõttes virvendab? Kui sama raaliga XP peal ei olnud mingit probleemi.
Kas selle vastu aitab mingi patch?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 17.11.2007 13:05:07 vasta tsitaadiga

variousart kirjutas:
Osak keegi leida lahenduse probleemile, kui mul Vista Home Basic OSiga pilt sõnaotsesesmõttes virvendab? Kui sama raaliga XP peal ei olnud mingit probleemi.
Kas selle vastu aitab mingi patch?


Kontrolli videodriver-eid, muuda videosätteid mängust, mul oli ka vista-t kasutades probleeme mõndade mängudega.

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 08.12.2007 16:10:02 vasta tsitaadiga

Selline probleem et in-game mängus ei tõõta inimeste hääled, samuti autosse minnes kuulen ainult raadiot ja teisi autosid ja inimesi, enda masina häält pole...mängu viga pole ja ei oska probleemi leida kusagilt.Äkki kellelgi on teadmisi või kogemusi selle probleemi suhtes?
Uuemad graafikakaardi driverid on peal ja mul on windows XP Pro
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 16:10:04 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
Selline probleem et in-game mängus ei tõõta inimeste hääled, samuti autosse minnes kuulen ainult raadiot ja teisi autosid ja inimesi, enda masina häält pole...mängu viga pole ja ei oska probleemi leida kusagilt.Äkki kellelgi on teadmisi või kogemusi selle probleemi suhtes?


Mull oli kah vahest sama jama aga siis kadus ise ära kuigi alguses oli ind heliga see jama koguaeg ja siis panin uue heli sisse ja asi korras
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 08.12.2007 16:22:12 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
David0002 kirjutas:
Selline probleem et in-game mängus ei tõõta inimeste hääled, samuti autosse minnes kuulen ainult raadiot ja teisi autosid ja inimesi, enda masina häält pole...mängu viga pole ja ei oska probleemi leida kusagilt.Äkki kellelgi on teadmisi või kogemusi selle probleemi suhtes?


Mull oli kah vahest sama jama aga siis kadus ise ära kuigi alguses oli ind heliga see jama koguaeg ja siis panin uue heli sisse ja asi korras
Ee..ei saa täpselt aru su lausest icon_confused.gif äkki täpsustad ?panid uue heli sisse?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 16:31:34 vasta tsitaadiga

tal oli vist jama integreeritud helikaardiga, peale uue helikaardi panemist sai korda. vist...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 08.12.2007 16:46:15 vasta tsitaadiga

Hmmm...maiteagi oma helikaardist midagi...aga ühegi teise mänguga pole probleeme olnud ja arvuti on suht uus ja hea....wierd.Võtab hästi nii vanu kui uusimaid mänge probleemideta....
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 08.12.2007 18:08:12 vasta tsitaadiga

See jah integreeritud heli probleem. endalgi oli sama värk, ainult et flatout2-ega... teiste mootorite hääled olid aga enda oma mitte. Lahendus on uus helikaart icon_smile.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 18:13:22 vasta tsitaadiga

jah mina panin kah uue helikaarti sisse ja asi oli ok
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 08.12.2007 19:15:42 vasta tsitaadiga

ok,tnx...see tähendab aga seda siis et muud võimalust polegi...kahju,san andreas on hea mäng.Aga kas see jama väib korduda ka gta 4-jaga?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 23:36:46 vasta tsitaadiga

endal ei olnud mingeid probleeme GTA SA heliga v.a see praksumine mis oli siis kui vihma sadas... selle aga parandas ära patch.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 00:53:09 vasta tsitaadiga

Polnud ligi aasta mänginud, nüüd installisin uuesti. Viimati selliseid probleeme polnud. Nüüd aeg ajalt hakkab mäng pidurdama, nii 4-5 sekundit siis jälle normaalne. Vahetevahel viskab mängust välja ka. Panin viimase patchi ka peale (1.01) Keegi midagi soovitada oskab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 00:55:38 vasta tsitaadiga

muud küsida ei oskaks kohe kui: kas teistes mängudes esineb probleeme? 3Dmark i läbib veatult? DX on kõige uuem (kui ei ole kindel tiri MS kodukalt ja lase üle, midagi halba sellest üldiselt ei juhtu loe: pole kunagi endal juhtunud). Kõige uuemad videokaardi driverid peal? Midagi üle ei kuumene?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 18:21:58 vasta tsitaadiga

Sain selle probleemi korda. Panin mängule effektide, vee ja muru modid peale. Üsna lahe on, silm peab vaid harjuma. Otsisin aga ei leidnud, et kas AI jaoks ka mingit modi olemas on, mis nad targemaks vms teeb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 30.12.2007 19:16:12 vasta tsitaadiga

Kas peale Las Venturase sõjaväe baasi oleks veel võimalik saada kaubakopterit ? 5tärniga need FBI ohmoonid ju shoodivad kohe maha. Kas sõjaväeossa saab kuidagi nii ,et keegi killima ei tule ?

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2007 19:52:57 vasta tsitaadiga

selline probleem,et ühe missiooni alguses(Are you going to San Fierro?) paneb mäng totaalselt pange,tegelane seisab ühe koha peal ja pilt vilgub.
Arvatavasti on see tingitud sellest,et ma olen mängu igast autosi toppinud.(ühe teise missiooni juures oli sama asi: uninstallisin ühe auto,mis selles missioonis oli ja siis sain ka missiooni teha) Aga(Are you going to San Fierro?) missioonis pole läheduses ühtegi autot,mida ma oleks asendanud(see hipibuss on aga seda ma ei näppinud)
Igatahes,kuna netist saab neid 100% tehtud mängude save faile tõmmata siis kas kellelgi on see missioon tehtud v paar missiooni peale seda tehtud ning save'tud. Et siis võiks seda sav e faili minuga jagada ja ehk saan sellest probleemist mööda icon_smile.gif
EDIT: olemas icon_redface.gif
kellel vaja siis siin on kõik ükshaaval olemas http://vladimir.skach.cz/sanandreas/

_________________
E30


viimati muutis explode 30.12.2007 20:10:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2007 19:54:31 vasta tsitaadiga

kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 30.12.2007 20:42:40 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks.


Kas sõjaväetehnikat vedeleb ka kuskil niisama ?

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005




sõnum 30.12.2007 21:13:32 vasta tsitaadiga

Oleks abi tarvis. icon_redface.gif Jama siis sihuke et savegamed ei lahe toole. Viskab lihtalt mangust valja, utleb et "exe stop working". Nende savedega mis ise olen mangus teinud seda jama pole,laheb ilusti toole. Milles voib probleem olla?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2007 22:37:53 vasta tsitaadiga

yellowboost kirjutas:
Raidomarek kirjutas:
kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks.


Kas sõjaväetehnikat vedeleb ka kuskil niisama ?

beer_yum.gif



Ma arvan, et sul pole probleem mingi teise kopteri või asjaga sealt üle aia lennata, aga muidugi võib läbi aia enne piiluda, kas ongi mõtet üldse vaeva näha icon_razz.gif
Üldiselt võiks vaadata nt gamefaqs.com-i ja otsida mingi mängu guide, seal on kindlasti mingi vehicle map, kus näha kust midagi leiab.

edit: mul oli õigus
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/924362/33802
see PS2 oma, aga vahet pole, kaardi paremal üleval nurgas on väike roheline ruut, kirjaga "cargobob" seda sa vajadki.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 13:48:40 vasta tsitaadiga

dj2004 kirjutas:
Oleks abi tarvis. icon_redface.gif Jama siis sihuke et savegamed ei lahe toole. Viskab lihtalt mangust valja, utleb et "exe stop working". Nende savedega mis ise olen mangus teinud seda jama pole,laheb ilusti toole. Milles voib probleem olla?


Järsku kuskilt tõmmatud seivid on nö. teise versiooni omad a'la sul viimane patch peal aga seivid tehtud mingi varasema variandiga?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005




sõnum 31.12.2007 14:45:18 vasta tsitaadiga

Mul org. mang. Seive olen proovinud palju erinevaid toole saada, aga tulutult. Olen mangu maha ja peale lasknud kuid sellega ei muutu midagi. Akki aitaks mingi patch??
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2008 20:00:42 vasta tsitaadiga

dj2004 kirjutas:
Mul org. mang. Seive olen proovinud palju erinevaid toole saada, aga tulutult. Olen mangu maha ja peale lasknud kuid sellega ei muutu midagi. Akki aitaks mingi patch??


Mingeid mode pole peale pannud w?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005




sõnum 01.01.2008 21:34:00 vasta tsitaadiga

Ei ole. Ainult perfomance patch on lisatd, aga seda jama tegi juba enne selle lisamist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 02.01.2008 00:54:46 vasta tsitaadiga

dj2004, mis see performance patch endast kujutab?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005




sõnum 02.01.2008 12:01:27 vasta tsitaadiga

Mingil maaral isegi teeb mangu kiiremaks ja pilti selgemaks. Kuid vahemalt mul midagi vaga palju ei muutunud. icon_wink.gif Aga akki keegi oskab oelda mis ma tegema peaks et saved toole saada? icon_question.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M-H
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2006




sõnum 05.01.2008 00:14:24 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab öelda, kuidas ma saaks automaatse ja käsitsisihtimise vahel valida ja kust saaks sellist vaadet valida, et ma ei peaks hiirega meest keerama vaid kaamera keerab ise kaasa, kui nooltega mängin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 14:17:51 vasta tsitaadiga

dj2004 kirjutas:
Mingil maaral isegi teeb mangu kiiremaks ja pilti selgemaks. Kuid vahemalt mul midagi vaga palju ei muutunud. icon_wink.gif Aga akki keegi oskab oelda mis ma tegema peaks et saved toole saada? icon_question.gif


Proovi ilma Perf patchita.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005




sõnum 09.01.2008 20:25:10 vasta tsitaadiga

Kle sain toole. Viga oli ikka savedes. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 12:58:15 vasta tsitaadiga

Emm, Woozie üks missioon on üli loogika ikka icon_biggrin.gif Da Nang Thang vms, helikopteriga lendad ja siis pead miniguniga vastaseid nottima. RPG'ga mees oli surematu, lasi alla mind. Storyline on üldse väga loogiline icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 13:18:19 vasta tsitaadiga

ei mäleta küll mingeid probleeme tolle missiooniga, lendasid siis järelikult kehvasti.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 13:20:44 vasta tsitaadiga

Mina ei lendand ju, piloot oli olemas, ma tulistasin miniguniga. Lihtsalt, kõik teised jukud sain maha lastud, aga seda RPG vanti ei saanud maha lasta. Sa ei räägi samast missioonist, millest ma räägin praegu icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 25.01.2008 13:32:01 vasta tsitaadiga

Aga,kas ta mitte ei pidanudki sind alla laskma,peale seda pidi mingisse laeva ujuma?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 13:37:00 vasta tsitaadiga

Pidigi, aga seda oleks võinud kuidagi muud moodi korraldada. See on ebaloogiline et ma kõmmutan mitukümmend kuuli kerre talle ja ta ei kuku. Kõiki missioone saab ainult ühte pidi teha, ei ole väga nagu alternatiive. Loodan et see muutub GTA 4's. GTA: SA iseenesest on hea, aga vahepeal lihtsalt jääb mõistusest puudu, kuna loogikat pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 15:03:14 vasta tsitaadiga

NO kui loogiline on lambi neeger kes notib kõik maha ja saab kuule sisse julmalt aga ei tee teist nägugi. See ongi mõeldud selline olema.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edge
HV vaatleja
edge

liitunud: 07.07.2005




sõnum 31.01.2008 16:37:27 vasta tsitaadiga

On see tõsi, et san andreas psple ak varsti väljas või juba ongi:D Jehuu küll aga sitem:P
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 31.01.2008 19:11:14 vasta tsitaadiga

misasi on tõsi, edge, ma ei saa su postist aru.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 31.01.2008 19:27:35 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Pidigi, aga seda oleks võinud kuidagi muud moodi korraldada. See on ebaloogiline et ma kõmmutan mitukümmend kuuli kerre talle ja ta ei kuku. Kõiki missioone saab ainult ühte pidi teha, ei ole väga nagu alternatiive. Loodan et see muutub GTA 4's. GTA: SA iseenesest on hea, aga vahepeal lihtsalt jääb mõistusest puudu, kuna loogikat pole icon_lol.gif

GTA4's räägitakse, et ühes missioonis hakkab olema vähemalt 12 alternatiivset võimalust, kuidas missiooni teha.
Mõndades rohkem, mõndades vähem.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj2004
HV vaatleja
dj2004

liitunud: 05.01.2005




sõnum 31.01.2008 22:33:50 vasta tsitaadiga

Jälle mul jama mänguga. Ei lähe tööle ega lase ka maha installida. Mis teha? icon_confused.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 19:41:13 vasta tsitaadiga

mul hiirega mingi jama mängus.

menüüdes on näha, et hiir liigub ilusti, aga midagi vajutada ei saa. Selle elab üle - saab ju ka nooltega liikuda. Kuid tõsisem probleem selles, et mängus pole võimalik hiirt üldse liigutada, ehk siis ekraani ei saa hiirega liigutada ja samuti ei tööta ka püssiga laskmine. Oskab keegi midagi soovitada.

(vanasti töötas hiir ilusti, panin praegu üle pika aja jälle peale selle mängu, aga nüüd hiir ei tööta korralikult)

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 19:42:53 vasta tsitaadiga

striker13, mul aitab tavaliselt mängus sees korra menüüsse minemine.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 20:17:13 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
striker13, mul aitab tavaliselt mängus sees korra menüüsse minemine.


ei tööta...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 02.02.2008 13:58:58 vasta tsitaadiga

San andreast pole võimalik vistal peale lasta :S?

Mina vähemalt ei sa viskab erroti et mõeldud win xp sp2 jaoks kas annaks midagi teha et mängu ka vistal tööle saada?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.