|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
14.11.2007 21:10:51
|
|
|
Nu ma mõtlen seda hobuste võiduajamist vms. Pole ülesse leidnud.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
14.11.2007 21:17:25
|
|
|
| See on kesklinnas, selle mitmetasandilise hiigelristmiku all, sõida sealkandis, see on täitsa tänava ääres.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
14.11.2007 21:49:03
|
|
|
http://www.hot.ee/tartu7/asukoht.JPG
Palun märkida punane X asukohale Ei leia ikka Olen vist pime...
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
14.11.2007 22:17:58
|
|
|
uuu kätte sain, varem otsisin totaalselt valest kohast, ime pole et kätte ei saanud.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
14.11.2007 23:43:30
|
|
|
Heheh, AT400 pealt LV The Stripi peale hüpata ei olnud hea idee
Kukkusin kõigepealt puu otsa ja seejärel üritasid autod mind allpool alla ajada , hakkasin kolkima autosid ja tuli ment; sain busted
Vahepeal on ikka tore küll mängida seda mängu
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
15.11.2007 15:51:35
|
|
|
Osak keegi leida lahenduse probleemile, kui mul Vista Home Basic OSiga pilt sõnaotsesesmõttes virvendab? Kui sama raaliga XP peal ei olnud mingit probleemi.
Kas selle vastu aitab mingi patch?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
17.11.2007 13:05:07
|
|
|
| variousart kirjutas: |
Osak keegi leida lahenduse probleemile, kui mul Vista Home Basic OSiga pilt sõnaotsesesmõttes virvendab? Kui sama raaliga XP peal ei olnud mingit probleemi.
Kas selle vastu aitab mingi patch? |
Kontrolli videodriver-eid, muuda videosätteid mängust, mul oli ka vista-t kasutades probleeme mõndade mängudega.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
08.12.2007 16:10:02
|
|
|
Selline probleem et in-game mängus ei tõõta inimeste hääled, samuti autosse minnes kuulen ainult raadiot ja teisi autosid ja inimesi, enda masina häält pole...mängu viga pole ja ei oska probleemi leida kusagilt.Äkki kellelgi on teadmisi või kogemusi selle probleemi suhtes?
Uuemad graafikakaardi driverid on peal ja mul on windows XP Pro
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
08.12.2007 16:10:04
|
|
|
| David0002 kirjutas: |
| Selline probleem et in-game mängus ei tõõta inimeste hääled, samuti autosse minnes kuulen ainult raadiot ja teisi autosid ja inimesi, enda masina häält pole...mängu viga pole ja ei oska probleemi leida kusagilt.Äkki kellelgi on teadmisi või kogemusi selle probleemi suhtes? |
Mull oli kah vahest sama jama aga siis kadus ise ära kuigi alguses oli ind heliga see jama koguaeg ja siis panin uue heli sisse ja asi korras
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
08.12.2007 16:22:12
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| David0002 kirjutas: |
| Selline probleem et in-game mängus ei tõõta inimeste hääled, samuti autosse minnes kuulen ainult raadiot ja teisi autosid ja inimesi, enda masina häält pole...mängu viga pole ja ei oska probleemi leida kusagilt.Äkki kellelgi on teadmisi või kogemusi selle probleemi suhtes? |
Mull oli kah vahest sama jama aga siis kadus ise ära kuigi alguses oli ind heliga see jama koguaeg ja siis panin uue heli sisse ja asi korras |
Ee..ei saa täpselt aru su lausest äkki täpsustad ?panid uue heli sisse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
08.12.2007 16:31:34
|
|
|
| tal oli vist jama integreeritud helikaardiga, peale uue helikaardi panemist sai korda. vist...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
08.12.2007 16:46:15
|
|
|
| Hmmm...maiteagi oma helikaardist midagi...aga ühegi teise mänguga pole probleeme olnud ja arvuti on suht uus ja hea....wierd.Võtab hästi nii vanu kui uusimaid mänge probleemideta....
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
08.12.2007 18:08:12
|
|
|
See jah integreeritud heli probleem. endalgi oli sama värk, ainult et flatout2-ega... teiste mootorite hääled olid aga enda oma mitte. Lahendus on uus helikaart
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
08.12.2007 18:13:22
|
|
|
| jah mina panin kah uue helikaarti sisse ja asi oli ok
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
08.12.2007 19:15:42
|
|
|
| ok,tnx...see tähendab aga seda siis et muud võimalust polegi...kahju,san andreas on hea mäng.Aga kas see jama väib korduda ka gta 4-jaga?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.12.2007 23:36:46
|
|
|
endal ei olnud mingeid probleeme GTA SA heliga v.a see praksumine mis oli siis kui vihma sadas... selle aga parandas ära patch.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
26.12.2007 00:53:09
|
|
|
| Polnud ligi aasta mänginud, nüüd installisin uuesti. Viimati selliseid probleeme polnud. Nüüd aeg ajalt hakkab mäng pidurdama, nii 4-5 sekundit siis jälle normaalne. Vahetevahel viskab mängust välja ka. Panin viimase patchi ka peale (1.01) Keegi midagi soovitada oskab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.12.2007 00:55:38
|
|
|
muud küsida ei oskaks kohe kui: kas teistes mängudes esineb probleeme? 3Dmark i läbib veatult? DX on kõige uuem (kui ei ole kindel tiri MS kodukalt ja lase üle, midagi halba sellest üldiselt ei juhtu loe: pole kunagi endal juhtunud). Kõige uuemad videokaardi driverid peal? Midagi üle ei kuumene?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
27.12.2007 18:21:58
|
|
|
| Sain selle probleemi korda. Panin mängule effektide, vee ja muru modid peale. Üsna lahe on, silm peab vaid harjuma. Otsisin aga ei leidnud, et kas AI jaoks ka mingit modi olemas on, mis nad targemaks vms teeb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
30.12.2007 19:16:12
|
|
|
Kas peale Las Venturase sõjaväe baasi oleks veel võimalik saada kaubakopterit ? 5tärniga need FBI ohmoonid ju shoodivad kohe maha. Kas sõjaväeossa saab kuidagi nii ,et keegi killima ei tule ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
30.12.2007 19:52:57
|
|
|
selline probleem,et ühe missiooni alguses(Are you going to San Fierro?) paneb mäng totaalselt pange,tegelane seisab ühe koha peal ja pilt vilgub.
Arvatavasti on see tingitud sellest,et ma olen mängu igast autosi toppinud.(ühe teise missiooni juures oli sama asi: uninstallisin ühe auto,mis selles missioonis oli ja siis sain ka missiooni teha) Aga(Are you going to San Fierro?) missioonis pole läheduses ühtegi autot,mida ma oleks asendanud(see hipibuss on aga seda ma ei näppinud)
Igatahes,kuna netist saab neid 100% tehtud mängude save faile tõmmata siis kas kellelgi on see missioon tehtud v paar missiooni peale seda tehtud ning save'tud. Et siis võiks seda sav e faili minuga jagada ja ehk saan sellest probleemist mööda
EDIT: olemas
kellel vaja siis siin on kõik ükshaaval olemas http://vladimir.skach.cz/sanandreas/
_________________ E30
viimati muutis explode 30.12.2007 20:10:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
30.12.2007 19:54:31
|
|
|
| kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
30.12.2007 20:42:40
|
|
|
| Raidomarek kirjutas: |
| kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks. |
Kas sõjaväetehnikat vedeleb ka kuskil niisama ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj2004
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005
|
30.12.2007 21:13:32
|
|
|
Oleks abi tarvis. Jama siis sihuke et savegamed ei lahe toole. Viskab lihtalt mangust valja, utleb et "exe stop working". Nende savedega mis ise olen mangus teinud seda jama pole,laheb ilusti toole. Milles voib probleem olla?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
30.12.2007 22:37:53
|
|
|
| yellowboost kirjutas: |
| Raidomarek kirjutas: |
| kas seda kopterit mitte ei saa sealt kus sa selle missiooni käigus said? Oli kah nö sõjaväeosake, Las Venturase linna ääres, auto pidi vist mingi sõjaväe oma olema et väravad avaneks. |
Kas sõjaväetehnikat vedeleb ka kuskil niisama ?
 |
Ma arvan, et sul pole probleem mingi teise kopteri või asjaga sealt üle aia lennata, aga muidugi võib läbi aia enne piiluda, kas ongi mõtet üldse vaeva näha
Üldiselt võiks vaadata nt gamefaqs.com-i ja otsida mingi mängu guide, seal on kindlasti mingi vehicle map, kus näha kust midagi leiab.
edit: mul oli õigus
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/file/924362/33802
see PS2 oma, aga vahet pole, kaardi paremal üleval nurgas on väike roheline ruut, kirjaga "cargobob" seda sa vajadki.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
31.12.2007 13:48:40
|
|
|
| dj2004 kirjutas: |
Oleks abi tarvis. Jama siis sihuke et savegamed ei lahe toole. Viskab lihtalt mangust valja, utleb et "exe stop working". Nende savedega mis ise olen mangus teinud seda jama pole,laheb ilusti toole. Milles voib probleem olla? |
Järsku kuskilt tõmmatud seivid on nö. teise versiooni omad a'la sul viimane patch peal aga seivid tehtud mingi varasema variandiga?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj2004
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005
|
31.12.2007 14:45:18
|
|
|
| Mul org. mang. Seive olen proovinud palju erinevaid toole saada, aga tulutult. Olen mangu maha ja peale lasknud kuid sellega ei muutu midagi. Akki aitaks mingi patch??
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
01.01.2008 20:00:42
|
|
|
| dj2004 kirjutas: |
| Mul org. mang. Seive olen proovinud palju erinevaid toole saada, aga tulutult. Olen mangu maha ja peale lasknud kuid sellega ei muutu midagi. Akki aitaks mingi patch?? |
Mingeid mode pole peale pannud w?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj2004
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005
|
01.01.2008 21:34:00
|
|
|
| Ei ole. Ainult perfomance patch on lisatd, aga seda jama tegi juba enne selle lisamist.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
02.01.2008 00:54:46
|
|
|
dj2004, mis see performance patch endast kujutab?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj2004
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005
|
02.01.2008 12:01:27
|
|
|
Mingil maaral isegi teeb mangu kiiremaks ja pilti selgemaks. Kuid vahemalt mul midagi vaga palju ei muutunud. Aga akki keegi oskab oelda mis ma tegema peaks et saved toole saada?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M-H
HV vaatleja
liitunud: 23.02.2006
|
05.01.2008 00:14:24
|
|
|
| Äkki keegi oskab öelda, kuidas ma saaks automaatse ja käsitsisihtimise vahel valida ja kust saaks sellist vaadet valida, et ma ei peaks hiirega meest keerama vaid kaamera keerab ise kaasa, kui nooltega mängin?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
06.01.2008 14:17:51
|
|
|
| dj2004 kirjutas: |
Mingil maaral isegi teeb mangu kiiremaks ja pilti selgemaks. Kuid vahemalt mul midagi vaga palju ei muutunud. Aga akki keegi oskab oelda mis ma tegema peaks et saved toole saada?  |
Proovi ilma Perf patchita.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj2004
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005
|
09.01.2008 20:25:10
|
|
|
Kle sain toole. Viga oli ikka savedes.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
25.01.2008 12:58:15
|
|
|
Emm, Woozie üks missioon on üli loogika ikka Da Nang Thang vms, helikopteriga lendad ja siis pead miniguniga vastaseid nottima. RPG'ga mees oli surematu, lasi alla mind. Storyline on üldse väga loogiline
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
25.01.2008 13:18:19
|
|
|
| ei mäleta küll mingeid probleeme tolle missiooniga, lendasid siis järelikult kehvasti.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
25.01.2008 13:20:44
|
|
|
Mina ei lendand ju, piloot oli olemas, ma tulistasin miniguniga. Lihtsalt, kõik teised jukud sain maha lastud, aga seda RPG vanti ei saanud maha lasta. Sa ei räägi samast missioonist, millest ma räägin praegu
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
25.01.2008 13:32:01
|
|
|
| Aga,kas ta mitte ei pidanudki sind alla laskma,peale seda pidi mingisse laeva ujuma?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
25.01.2008 13:37:00
|
|
|
Pidigi, aga seda oleks võinud kuidagi muud moodi korraldada. See on ebaloogiline et ma kõmmutan mitukümmend kuuli kerre talle ja ta ei kuku. Kõiki missioone saab ainult ühte pidi teha, ei ole väga nagu alternatiive. Loodan et see muutub GTA 4's. GTA: SA iseenesest on hea, aga vahepeal lihtsalt jääb mõistusest puudu, kuna loogikat pole
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
25.01.2008 15:03:14
|
|
|
| NO kui loogiline on lambi neeger kes notib kõik maha ja saab kuule sisse julmalt aga ei tee teist nägugi. See ongi mõeldud selline olema.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edge
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2005
|
31.01.2008 16:37:27
|
|
|
| On see tõsi, et san andreas psple ak varsti väljas või juba ongi:D Jehuu küll aga sitem:P
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
31.01.2008 19:11:14
|
|
|
| misasi on tõsi, edge, ma ei saa su postist aru.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
31.01.2008 19:27:35
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
Pidigi, aga seda oleks võinud kuidagi muud moodi korraldada. See on ebaloogiline et ma kõmmutan mitukümmend kuuli kerre talle ja ta ei kuku. Kõiki missioone saab ainult ühte pidi teha, ei ole väga nagu alternatiive. Loodan et see muutub GTA 4's. GTA: SA iseenesest on hea, aga vahepeal lihtsalt jääb mõistusest puudu, kuna loogikat pole  |
GTA4's räägitakse, et ühes missioonis hakkab olema vähemalt 12 alternatiivset võimalust, kuidas missiooni teha.
Mõndades rohkem, mõndades vähem.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj2004
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2005
|
31.01.2008 22:33:50
|
|
|
Jälle mul jama mänguga. Ei lähe tööle ega lase ka maha installida. Mis teha?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.02.2008 19:41:13
|
|
|
mul hiirega mingi jama mängus.
menüüdes on näha, et hiir liigub ilusti, aga midagi vajutada ei saa. Selle elab üle - saab ju ka nooltega liikuda. Kuid tõsisem probleem selles, et mängus pole võimalik hiirt üldse liigutada, ehk siis ekraani ei saa hiirega liigutada ja samuti ei tööta ka püssiga laskmine. Oskab keegi midagi soovitada.
(vanasti töötas hiir ilusti, panin praegu üle pika aja jälle peale selle mängu, aga nüüd hiir ei tööta korralikult)
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.02.2008 19:42:53
|
|
|
striker13, mul aitab tavaliselt mängus sees korra menüüsse minemine.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.02.2008 20:17:13
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| striker13, mul aitab tavaliselt mängus sees korra menüüsse minemine. |
ei tööta...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
02.02.2008 13:58:58
|
|
|
San andreast pole võimalik vistal peale lasta :S?
Mina vähemalt ei sa viskab erroti et mõeldud win xp sp2 jaoks kas annaks midagi teha et mängu ka vistal tööle saada?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|