|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.11.2007 11:10:28
|
|
|
Ojapoiss: V6ta katkine, genereeriva, n2iteks Kaugvastuv6tu 60dB v6imendiga Rest, pane katusele ja siis mine imetle oma K6u kvaliteetset, ilma vigaste pakettidega bitivoogu! Ehk siis olukorda, kus Rest K6u signaali kinni pyyab ja siis 60dB v6imsusega myrana laiali genereerib!!! Asi sai juba juunikuus l2bi katsetatud 40dB katkise Restiga. NB! 6ige tulemuse saavutamiseks tasub veaparandus ja kompressioon v2lja lylitada.
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.11.2007 16:42:32
|
|
|
Võta omale veeklaas ja need tabletid ja pane need öökapi peale. igal hommikul kui sa ärkad, siis võta kohe 1 tablett ja vett peale. usu mind see aitab. Arstina tean paljusid patsiente, kes seda EI tee ja õhtuks "sonivad sooja ilmaga."
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.11.2007 17:19:07
|
|
|
Vaatan, et asi on v2ga vinge - kui kehvas, myrarikkas levialas olev HV-lane paremat, kiiremat K6U-d tahab, siis kukuvad masti l2heduses v6i heas levis olevad HV-lased karjuma, et "Pole Sul vaja mingeid suuremaid, paremaid kiiruseid ja 2ra mingil juhul v6ta midagi ette, et paremat, suuremat kiirust saada"! Selline k2itumine pole soliidne!
Postitatud mobiililt
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
05.11.2007 17:24:38
|
|
|
anyway sry et segan professor sidespetsialisti tahanteada, , aga vahepeale selline küsimus,et ega kellelgi pole üheks päevaks laenata kõu antenni tartus, mida saab ee esindusest osta. Tahaks asja efektiivsuse ennem ostu ära proovida.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.11.2007 20:16:24
|
|
|
müra on sul omal peas eiteajubakõike
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.11.2007 20:27:03
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Ojapoiss: V6ta katkine, genereeriva, n2iteks Kaugvastuv6tu 60dB v6imendiga Rest, pane katusele ja siis mine imetle oma K6u kvaliteetset, ilma vigaste pakettidega bitivoogu!<br/>Ehk siis olukorda, kus Rest K6u signaali kinni pyyab ja siis 60dB v6imsusega myrana laiali genereerib!!!<br/>Asi sai juba juunikuus l2bi katsetatud 40dB katkise Restiga. <br/>NB! 6ige tulemuse saavutamiseks tasub veaparandus ja kompressioon v2lja lylitada. <br/><br/><i>Postitatud mobiililt</i> |
mõtled siis poola resti või sellel ju ei ole 50 om kaabel
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottocar
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2007
|
05.11.2007 20:31:15
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| müra on sul omal peas eiteajubakõike |
RCC ära kujuta endale ette! Poola restile müüakse nüüd juba sellist võimendi plaati mis enam ei sega (minu katsetused vähemalt) kõud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.11.2007 21:37:30
|
|
|
| Seade teeb jälle sellist diskot, et naabrite arvates olen peosaali avanud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.11.2007 21:38:59
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Seade teeb jälle sellist diskot, et naabrite arvates olen peosaali avanud. |
Mis diskot ta siis teeb?
Kõik tuled vilguvad
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.11.2007 21:40:04
|
|
|
| haldo kirjutas: |
Mis diskot ta siis teeb? Kõik tuled vilguvad  |
Müstikat teeb. Kiirus on täiesti tubli 20+ KB/s ja siis käib 10ks sekundiks maha, Connect tuli süttib uuesti > 20+ KB/s ja siis tuli kustub jälle jne jne jne.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.11.2007 21:43:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
Mis diskot ta siis teeb? Kõik tuled vilguvad  |
Müstikat teeb. Kiirus on täiesti tubli 20+ KB/s ja siis käib 10ks sekundiks maha, Connect tuli süttib uuesti > 20+ KB/s ja siis tuli kustub jälle jne jne jne. |
Mul ei ole mingit mahaviskamist, connect põleb koguaeg.
Lehed avanevad ka kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2007 21:44:50
|
|
|
Teie internetiühenduse kiirus on ligikaudu 235 Kbits/s (kilobitti/sekundis) ehk 29.36 KB/s (kilobaiti/sekundis).
ja nii Rakvere lähedal ja Põltsamaal
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
05.11.2007 21:49:35
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
Teie internetiühenduse kiirus on ligikaudu 235 Kbits/s (kilobitti/sekundis) ehk 29.36 KB/s (kilobaiti/sekundis).
ja nii Rakvere lähedal ja Põltsamaal  |
hetkel siin 28.4 KB/sec, õhtupoole tõuseb
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2007 21:55:39
|
|
|
mul ei tõuse midagi
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.11.2007 21:56:58
|
|
|
| tsitaat: |
mul ei tõuse midagi icon_confused.gif
|
aga pane nüüd arvuti kinni ja katsu ennast vabalt valitud kohtadest ja kui tulemus on või ei ole, tule ja raporteeri meile uuesti. kõu saab vahepeal ilma sinuta ka hakkama.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
05.11.2007 22:15:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
mul ei tõuse midagi icon_confused.gif
|
aga pane nüüd arvuti kinni ja katsu ennast vabalt valitud kohtadest ja kui tulemus on või ei ole, tule ja raporteeri meile uuesti. kõu saab vahepeal ilma sinuta ka hakkama. |
ise ikka katsuma ei hakkaks
aga see selleks kõul ei tõuse (kiirus)
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.11.2007 01:48:19
|
|
|
1.2 Mbit/sec
149.1 KB/sec
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.11.2007 10:13:16
|
|
|
Ei mõista! Eesti lehtedele on ping 150 ja kõik lendab, väljamaale on ping ~ sekund olnud poolest hommikust saati (6st saati hommikul tööd teinud). Üsna võimatu on vahepeal midagi teha, sest iga neljas/viies ping kaob mutimulla auku ja kui sel hetkel teed päringu > pew, page cannot be found
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
06.11.2007 10:23:12
|
|
|
Mul õhtuti ei lase Joomla! administreerida... logib kõik ilusti sisse aga kui sealt lehti tahan muuta siis neid lahti ei võta... päeval toimib asi ilusti...
Ei tea milles kala on... virtuaalserveri teenusepakkujas ei saa viga olla... sest logmein.com´i kaudu läksin töö arvutisse sisse ja sealt kaudu sain asja tehtud ilusti...
See peab ikka Kõu kala olema... eks tuleb planeerida oma koduka uuendused päevasele või hommikusele ajale...
_________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.11.2007 20:12:06
|
|
|
| Korralik 33,6 dial-up jälle.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
06.11.2007 21:30:43
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Korralik 33,6 dial-up jälle. |
ära nurise vaata parem seda
D:\>ping -t 194.204.33.58
Pinging 194.204.33.58 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=4253ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1693ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2982ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2414ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2054ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1975ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2842ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2055ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2692ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1754ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=3332ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1136ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2156ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=837ms TTL=60
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1142ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1618ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2042ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=976ms TTL=60
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1160ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=943ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=920ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2195ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1474ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1415ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=984ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1050ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=997ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=4025ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=936ms TTL=60
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
06.11.2007 21:32:19
|
|
|
stabiilne ping 150
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.11.2007 21:57:58
|
|
|
Pinging neti.neti.ee [194.126.101.67] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=137ms TTL=58
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=164ms TTL=58
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=141ms TTL=58
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=338ms TTL=58
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=295ms TTL=58
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=694ms TTL=58
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
06.11.2007 21:59:57
|
|
|
mul ikka aeglasem 8)
brr, ja kõige rohkem ajab närvi see, et ahvile on vaja raha ära maksta ja ma ei saa netipanka sisse
viimati muutis ranel 06.11.2007 22:18:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
06.11.2007 22:18:08
|
|
|
masendav mul polnud siin põltsus vahepeal üldse levi ja siis tantsib ülesse alla see levi
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.11.2007 22:23:17
|
|
|
Äää , mul ka nüüd Gõu netis surfamiseks. 8) Nüüd põhjust ka viriseda, tegelikult ma rahul , muud ühendust pole hetkel , Elioni kaabliveoga läheb aega. HV ja Postimees avaneb, õlut on, elu ilus.
Ping on selline ja asun Ülenurmes , ilmselt Roiu/Torvandi masti küljes.
Pinging neti.neti.ee [194.126.101.91] with 32 bytes of data:
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=135ms TTL=58
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=157ms TTL=58
Request timed out.
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=155ms TTL=58
Kiirus : stabiilse 26-30 KB/s venitab välja
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
06.11.2007 22:33:18
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Äää , mul ka nüüd Gõu netis surfamiseks. 8) Nüüd põhjust ka viriseda, tegelikult ma rahul , muud ühendust pole hetkel , Elioni kaabliveoga läheb aega. HV ja Postimees avaneb, õlut on, elu ilus.
Ping on selline ja asun Ülenurmes , ilmselt Roiu/Torvandi masti küljes.
Pinging neti.neti.ee [194.126.101.91] with 32 bytes of data:
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=135ms TTL=58
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=157ms TTL=58
Request timed out.
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=155ms TTL=58
Kiirus : stabiilse 26-30 KB/s venitab välja  |
ma ka hetkel ei nurise kõik lehed avanevad
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.11.2007 22:38:35
|
|
|
| Nüüd on jälle normaalne, aga vahepeal oli täiesti vaikelu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
06.11.2007 22:39:49
|
|
|
sisse sain ja kohe vaesem ka
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
06.11.2007 22:42:57
|
|
|
õrrr
sisse välja, sisse välja
nagu naisega voodis
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.11.2007 22:53:43
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
õrrr
sisse välja, sisse välja
nagu naisega voodis  |
ma arvan, et naine nagu voodis pahandaks
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
06.11.2007 23:17:51
|
|
|
| mul mingi siuke mäss et kui avan HV-d Internet Exploreriga siis peab see terve lehe ära laadima ning alles siis saab lehete vaadata, aga nõks on selles et avab, kuid "Connect" tuli kukub ära.Operaga hakkab jälle kohe avama kuid leht siis algul segane.....pointless message
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.11.2007 22:15:30
|
|
|
kas peab midagi taustale pingima panema, et netis olla saaks või ? pillub välja koguaeg msnist
ahjaa, nii kui lehekülge avan, on väike seisak, ping aknas request timed out
netiraadiot kuulata ei saa hakib...
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
07.11.2007 22:24:46
|
|
|
tervist,kas keegi saaks aidata,probleem siis selline et connect tuli kustub iga 3-5 sekundi tagant,netist pole mitte midagi võimalik tõmmata,ma mõtlen progresid ja kiirus on kah max 10 kb/s
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.11.2007 22:36:28
|
|
|
proovin aidata, telefonikaabel ei levi sinu juurde?
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
07.11.2007 22:38:00
|
|
|
| oz kirjutas: |
| tervist,kas keegi saaks aidata,probleem siis selline et connect tuli kustub iga 3-5 sekundi tagant,netist pole mitte midagi võimalik tõmmata,ma mõtlen progresid ja kiirus on kah max 10 kb/s |
Paljudel see viga, aga proovi ikkagi MSN lahti hoida, see hoiab netti töös.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
07.11.2007 22:41:18
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
| oz kirjutas: |
| tervist,kas keegi saaks aidata,probleem siis selline et connect tuli kustub iga 3-5 sekundi tagant,netist pole mitte midagi võimalik tõmmata,ma mõtlen progresid ja kiirus on kah max 10 kb/s |
Paljudel see viga, aga proovi ikkagi MSN lahti hoida, see hoiab netti töös. |
ei hoia juu pillub välja sealt
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
07.11.2007 22:48:31
|
|
|
msn ei suuda niisama sees olles jah sees hoida, mitu akent peab korraga vestluses ikka olema, kui juttu pole vaja ajada, siis pane televõrku pingima ja hoiad ka oma netti üleval
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.11.2007 22:49:19
|
|
|
säti oma võrukaart full duplexile
connect tuli ei oma muuseas mingit tähtsust - seda ärge passige
ping karpi 192.168.0.1 peab olema pidev, kui see kaob on viga võrgukaardi sätetes
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
07.11.2007 23:08:04
|
|
|
RCC: Kui kogu aeg pingima pead, siis on Sul tegemist nii suure müraga, mis Sul sünkronisatsiooni suuretel kiirustel "segi lööb" muud ei midagi.
Piira oma kiirus mingile max. 64-128 kilobitti selle ulmelise megabiti asemel ja näed, kuidas ühendus püsib ilma igasuguse keemiata.
Meenutus Sulle vanadest toredatest "mürisevate Eesti Telefoni" sideliinide ajastust - kui kiirust mingi 4,8-19 kilo peale ära ei piiratud, siis igasuguste ulmeliste 28,8-33,6 kiirustega "paar sekundit püsis ühendus", siis oli häire tõttu sünkronisatsioon läinud... Ja taas tuli ühendus uuesti luua, et ühendust tagasi saada...
Ja pole mingit vahet, kas Sul on tegu kaablis oleva müraga, millest pead bitte läbi suruma või eetriga, mille müra Su bitid ära tapab.
Kui ikka ai usu, võta faksimasin ja väga mürisev sideliin - vaata, milline näeb vastuvõetuf faks vastuvõetuna maksimaalkiirusel - paberil on "loendamatu ja arusaamatu punktide ja kriipsude jada".
Nüüd keri faksi kiirus "alla" ja näed kuidas vastuvõetav dokument on täiesti loetav...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.11.2007 23:11:04
|
|
|
kuule mine persse ja piira oma pead natuke
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.11.2007 23:12:04
|
|
|
See "Connect tuli kustub ja nett sajab 10 sekundiks maha" on täiesti fantastiline p**sk
Üsna mõnus on lasta 25 man raide pikali, sest KÕU otsustas väikese puhkuse teha. Mitte, et sekund enne mahakäimist ja ka peale seda on kiirus täiesti tipp- topp, aga loogikat selle ühenduse puhul otsida on nagunii üsna mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
07.11.2007 23:52:30
|
|
|
| RCC kirjutas: |
säti oma võrukaart full duplexile
connect tuli ei oma muuseas mingit tähtsust - seda ärge passige
ping karpi 192.168.0.1 peab olema pidev, kui see kaob on viga võrgukaardi sätetes |
ehk seletad samm-sammu haaval
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.11.2007 00:04:34
|
|
|
kuidas võrkar full-duplex mode i saada ? 2k/XP all peaks se by def nii olema korralikumate kaartidega. raudvara advanced properties all peaks see käima. ping käib " start -> run "cmd" sinna "ping 192-168.0.1 -t"
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.11.2007 08:46:42
|
|
|
Kas on võimalik seda ühendust kuidagi seadistada? Ma lepiks madalama kiirusega, kui ainult stabiilne oleks?
Seade ise pingub korralikult, packetloss tekib peale televõrgu gw-d
Küsin tuttavalt EE-s seadme firmware ja lahendust, vaatab , mis räägitakse
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.11.2007 08:47:58
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Küsin tuttavalt EE-s seadme firmware ja lahendust, vaatab , mis räägitakse |
ära unusta siis seda riputada
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oz
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2005
|
08.11.2007 09:26:29
|
|
|
suurd tänud kõigile kes abistasid,sain netikorralikult tööle
_________________ Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
 |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ES8TJM
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2007
|
09.11.2007 00:58:18
netiraadiod Kõu-ga |
|
|
| Kas ka teistel kõu kasutajatel .ogg netiraadiod ei mängi pikalt, samas mingi muu formaadiga toimivad ilusti. Vahel ehk puhverdab aga käib, mina pean .ogg netiraadiote puhul alati "play" nuppu iga natukese aja tagant vajutama, proovi kuula mõnda siit: http://streamer.sotovik.ee:8500/ ja siis kuula näiteks seda http://217.159.201.236:8001/listen.pls viimane mul mängib ilusti aga esimeselt lingilt ja ka mujalt mis .ogg on, ei käi eriti üle mõnede minutite (ehk mingi 5 min või nii)... (erinevad proged ja op-süsteemid proovitud ei aidanud) kiiruse taha vist ei jää kuna ka väga aeglastega sama jama...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
09.11.2007 01:17:31
|
|
|
Proovisin, täitsa ilusti mängib. Ei tea, mis kala Sul on
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.11.2007 08:05:45
Re: netiraadiod Kõu-ga |
|
|
| ES8TJM kirjutas: |
| Kas ka teistel kõu kasutajatel .ogg netiraadiod ei mängi pikalt, samas mingi muu formaadiga toimivad ilusti. Vahel ehk puhverdab aga käib, mina pean .ogg netiraadiote puhul alati "play" nuppu iga natukese aja tagant vajutama, proovi kuula mõnda siit: http://streamer.sotovik.ee:8500/ ja siis kuula näiteks seda http://217.159.201.236:8001/listen.pls viimane mul mängib ilusti aga esimeselt lingilt ja ka mujalt mis .ogg on, ei käi eriti üle mõnede minutite (ehk mingi 5 min või nii)... (erinevad proged ja op-süsteemid proovitud ei aidanud) kiiruse taha vist ei jää kuna ka väga aeglastega sama jama... |
tundub, et see on ühenduse viga, mitte arvutioma, puhver suuremaks keerata aitab natukene, aga ainult hästi natu
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|