Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.11.2007 11:10:28 vasta tsitaadiga

Ojapoiss: V6ta katkine, genereeriva, n2iteks Kaugvastuv6tu 60dB v6imendiga Rest, pane katusele ja siis mine imetle oma K6u kvaliteetset, ilma vigaste pakettidega bitivoogu!
Ehk siis olukorda, kus Rest K6u signaali kinni pyyab ja siis 60dB v6imsusega myrana laiali genereerib!!!
Asi sai juba juunikuus l2bi katsetatud 40dB katkise Restiga.
NB! 6ige tulemuse saavutamiseks tasub veaparandus ja kompressioon v2lja lylitada.

Postitatud mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 16:42:32 vasta tsitaadiga

Võta omale veeklaas ja need tabletid ja pane need öökapi peale. igal hommikul kui sa ärkad, siis võta kohe 1 tablett ja vett peale. usu mind see aitab. Arstina tean paljusid patsiente, kes seda EI tee ja õhtuks "sonivad sooja ilmaga."
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.11.2007 17:19:07 vasta tsitaadiga

Vaatan, et asi on v2ga vinge - kui kehvas, myrarikkas levialas olev HV-lane paremat, kiiremat K6U-d tahab, siis kukuvad masti l2heduses v6i heas levis olevad HV-lased karjuma, et "Pole Sul vaja mingeid suuremaid, paremaid kiiruseid ja 2ra mingil juhul v6ta midagi ette, et paremat, suuremat kiirust saada"!
Selline k2itumine pole soliidne!

Postitatud mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 17:24:38 vasta tsitaadiga

anyway sry et segan professor sidespetsialisti tahanteada, , aga vahepeale selline küsimus,et ega kellelgi pole üheks päevaks laenata kõu antenni tartus, mida saab ee esindusest osta. Tahaks asja efektiivsuse ennem ostu ära proovida.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 20:16:24 vasta tsitaadiga

müra on sul omal peas eiteajubakõike
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 20:27:03 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ojapoiss: V6ta katkine, genereeriva, n2iteks Kaugvastuv6tu 60dB v6imendiga Rest, pane katusele ja siis mine imetle oma K6u kvaliteetset, ilma vigaste pakettidega bitivoogu!<br/>Ehk siis olukorda, kus Rest K6u signaali kinni pyyab ja siis 60dB v6imsusega myrana laiali genereerib!!!<br/>Asi sai juba juunikuus l2bi katsetatud 40dB katkise Restiga. <br/>NB! 6ige tulemuse saavutamiseks tasub veaparandus ja kompressioon v2lja lylitada. <br/><br/><i>Postitatud mobiililt</i>


mõtled siis poola resti või sellel ju ei ole 50 om kaabel icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottocar
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2007




sõnum 05.11.2007 20:31:15 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
müra on sul omal peas eiteajubakõike


RCC ära kujuta endale ette! Poola restile müüakse nüüd juba sellist võimendi plaati mis enam ei sega (minu katsetused vähemalt) kõud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:37:30 vasta tsitaadiga

Seade teeb jälle sellist diskot, et naabrite arvates olen peosaali avanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:38:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Seade teeb jälle sellist diskot, et naabrite arvates olen peosaali avanud.


Mis diskot ta siis teeb?

Kõik tuled vilguvad icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:40:04 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Mis diskot ta siis teeb? Kõik tuled vilguvad icon_lol.gif


Müstikat teeb. Kiirus on täiesti tubli 20+ KB/s ja siis käib 10ks sekundiks maha, Connect tuli süttib uuesti > 20+ KB/s ja siis tuli kustub jälle jne jne jne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:43:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
haldo kirjutas:
Mis diskot ta siis teeb? Kõik tuled vilguvad icon_lol.gif


Müstikat teeb. Kiirus on täiesti tubli 20+ KB/s ja siis käib 10ks sekundiks maha, Connect tuli süttib uuesti > 20+ KB/s ja siis tuli kustub jälle jne jne jne.


Mul ei ole mingit mahaviskamist, connect põleb koguaeg. thumbs_up.gif

Lehed avanevad ka kiirelt.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:44:50 vasta tsitaadiga

Teie internetiühenduse kiirus on ligikaudu 235 Kbits/s (kilobitti/sekundis) ehk 29.36 KB/s (kilobaiti/sekundis).

ja nii Rakvere lähedal ja Põltsamaal thumbs_down.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:49:35 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Teie internetiühenduse kiirus on ligikaudu 235 Kbits/s (kilobitti/sekundis) ehk 29.36 KB/s (kilobaiti/sekundis).

ja nii Rakvere lähedal ja Põltsamaal thumbs_down.gif


hetkel siin 28.4 KB/sec, õhtupoole tõuseb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:55:39 vasta tsitaadiga

mul ei tõuse midagi icon_confused.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 21:56:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul ei tõuse midagi icon_confused.gif

aga pane nüüd arvuti kinni ja katsu ennast vabalt valitud kohtadest ja kui tulemus on või ei ole, tule ja raporteeri meile uuesti. kõu saab vahepeal ilma sinuta ka hakkama.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2007 22:15:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

mul ei tõuse midagi icon_confused.gif

aga pane nüüd arvuti kinni ja katsu ennast vabalt valitud kohtadest ja kui tulemus on või ei ole, tule ja raporteeri meile uuesti. kõu saab vahepeal ilma sinuta ka hakkama.


ise ikka katsuma ei hakkaks icon_lol.gif

aga see selleks kõul ei tõuse (kiirus)

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 01:48:19 vasta tsitaadiga

1.2 Mbit/sec
149.1 KB/sec
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 10:13:16 vasta tsitaadiga

Ei mõista! Eesti lehtedele on ping 150 ja kõik lendab, väljamaale on ping ~ sekund olnud poolest hommikust saati (6st saati hommikul tööd teinud). Üsna võimatu on vahepeal midagi teha, sest iga neljas/viies ping kaob mutimulla auku ja kui sel hetkel teed päringu > pew, page cannot be found icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 10:23:12 vasta tsitaadiga

Mul õhtuti ei lase Joomla! administreerida... logib kõik ilusti sisse aga kui sealt lehti tahan muuta siis neid lahti ei võta... päeval toimib asi ilusti...
Ei tea milles kala on... virtuaalserveri teenusepakkujas ei saa viga olla... sest logmein.com´i kaudu läksin töö arvutisse sisse ja sealt kaudu sain asja tehtud ilusti...
See peab ikka Kõu kala olema... eks tuleb planeerida oma koduka uuendused päevasele või hommikusele ajale... icon_rolleyes.gif

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 20:12:06 vasta tsitaadiga

Korralik 33,6 dial-up jälle.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 21:30:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Korralik 33,6 dial-up jälle.

ära nurise vaata parem seda icon_rolleyes.gif




D:\>ping -t 194.204.33.58

Pinging 194.204.33.58 with 32 bytes of data:

Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=4253ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1693ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2982ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2414ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2054ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1975ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2842ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2055ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2692ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1754ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=3332ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1136ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2156ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=837ms TTL=60
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1142ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1618ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2042ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=976ms TTL=60
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1160ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=943ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=920ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=2195ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1474ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1415ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=984ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=1050ms TTL=60
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=997ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=4025ms TTL=60
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 194.204.33.58: bytes=32 time=936ms TTL=60
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 21:32:19 vasta tsitaadiga

stabiilne ping 150
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 21:57:58 vasta tsitaadiga

Pinging neti.neti.ee [194.126.101.67] with 32 bytes of data:



Request timed out.

Request timed out.

Request timed out.

Request timed out.

Request timed out.

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=137ms TTL=58

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=164ms TTL=58

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=141ms TTL=58

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=338ms TTL=58

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=295ms TTL=58

Request timed out.

Request timed out.

Request timed out.

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=694ms TTL=58
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 21:59:57 vasta tsitaadiga

mul ikka aeglasem 8) icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


brr, ja kõige rohkem ajab närvi see, et ahvile on vaja raha ära maksta ja ma ei saa netipanka sisse icon_mad.gif


viimati muutis ranel 06.11.2007 22:18:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:18:08 vasta tsitaadiga

masendav mul polnud siin põltsus vahepeal üldse levi ja siis tantsib ülesse alla see levi icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:23:17 vasta tsitaadiga

Äää , mul ka nüüd Gõu netis surfamiseks. 8) Nüüd põhjust ka viriseda, tegelikult ma rahul , muud ühendust pole hetkel , Elioni kaabliveoga läheb aega. HV ja Postimees avaneb, õlut on, elu ilus.


Ping on selline ja asun Ülenurmes , ilmselt Roiu/Torvandi masti küljes.

Pinging neti.neti.ee [194.126.101.91] with 32 bytes of data:

Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=135ms TTL=58
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=157ms TTL=58
Request timed out.
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=155ms TTL=58

Kiirus : stabiilse 26-30 KB/s venitab välja thumbs_up.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:33:18 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Äää , mul ka nüüd Gõu netis surfamiseks. 8) Nüüd põhjust ka viriseda, tegelikult ma rahul , muud ühendust pole hetkel , Elioni kaabliveoga läheb aega. HV ja Postimees avaneb, õlut on, elu ilus.


Ping on selline ja asun Ülenurmes , ilmselt Roiu/Torvandi masti küljes.

Pinging neti.neti.ee [194.126.101.91] with 32 bytes of data:

Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=135ms TTL=58
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=157ms TTL=58
Request timed out.
Reply from 194.126.101.91: bytes=32 time=155ms TTL=58

Kiirus : stabiilse 26-30 KB/s venitab välja thumbs_up.gif


ma ka hetkel ei nurise kõik lehed avanevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:38:35 vasta tsitaadiga

Nüüd on jälle normaalne, aga vahepeal oli täiesti vaikelu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:39:49 vasta tsitaadiga

sisse sain icon_biggrin.gif ja kohe vaesem ka icon_sad.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:42:57 vasta tsitaadiga

õrrr

sisse välja, sisse välja icon_confused.gif
nagu naisega voodis icon_lol.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 22:53:43 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
õrrr

sisse välja, sisse välja icon_confused.gif
nagu naisega voodis icon_lol.gif


ma arvan, et naine nagu voodis pahandaks

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 06.11.2007 23:17:51 vasta tsitaadiga

mul mingi siuke mäss et kui avan HV-d Internet Exploreriga siis peab see terve lehe ära laadima ning alles siis saab lehete vaadata, aga nõks on selles et avab, kuid "Connect" tuli kukub ära.Operaga hakkab jälle kohe avama kuid leht siis algul segane.....pointless message
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 22:15:30 vasta tsitaadiga

kas peab midagi taustale pingima panema, et netis olla saaks või ? pillub välja koguaeg msnist icon_rolleyes.gif

ahjaa, nii kui lehekülge avan, on väike seisak, ping aknas request timed out icon_biggrin.gif

netiraadiot kuulata ei saa hakib...

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.11.2007 22:24:46 vasta tsitaadiga

tervist,kas keegi saaks aidata,probleem siis selline et connect tuli kustub iga 3-5 sekundi tagant,netist pole mitte midagi võimalik tõmmata,ma mõtlen progresid ja kiirus on kah max 10 kb/s
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 22:36:28 vasta tsitaadiga

proovin aidata, telefonikaabel ei levi sinu juurde?
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 07.11.2007 22:38:00 vasta tsitaadiga

oz kirjutas:
tervist,kas keegi saaks aidata,probleem siis selline et connect tuli kustub iga 3-5 sekundi tagant,netist pole mitte midagi võimalik tõmmata,ma mõtlen progresid ja kiirus on kah max 10 kb/s

Paljudel see viga, aga proovi ikkagi MSN lahti hoida, see hoiab netti töös.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 22:41:18 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
oz kirjutas:
tervist,kas keegi saaks aidata,probleem siis selline et connect tuli kustub iga 3-5 sekundi tagant,netist pole mitte midagi võimalik tõmmata,ma mõtlen progresid ja kiirus on kah max 10 kb/s

Paljudel see viga, aga proovi ikkagi MSN lahti hoida, see hoiab netti töös.


ei hoia juu pillub välja sealt icon_cry.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 22:48:31 vasta tsitaadiga

msn ei suuda niisama sees olles jah sees hoida, mitu akent peab korraga vestluses ikka olema, kui juttu pole vaja ajada, siis pane televõrku pingima ja hoiad ka oma netti üleval icon_wink.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 22:49:19 vasta tsitaadiga

säti oma võrukaart full duplexile
connect tuli ei oma muuseas mingit tähtsust - seda ärge passige
ping karpi 192.168.0.1 peab olema pidev, kui see kaob on viga võrgukaardi sätetes

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.11.2007 23:08:04 vasta tsitaadiga

RCC: Kui kogu aeg pingima pead, siis on Sul tegemist nii suure müraga, mis Sul sünkronisatsiooni suuretel kiirustel "segi lööb" muud ei midagi.

Piira oma kiirus mingile max. 64-128 kilobitti selle ulmelise megabiti asemel ja näed, kuidas ühendus püsib ilma igasuguse keemiata.

Meenutus Sulle vanadest toredatest "mürisevate Eesti Telefoni" sideliinide ajastust - kui kiirust mingi 4,8-19 kilo peale ära ei piiratud, siis igasuguste ulmeliste 28,8-33,6 kiirustega "paar sekundit püsis ühendus", siis oli häire tõttu sünkronisatsioon läinud... Ja taas tuli ühendus uuesti luua, et ühendust tagasi saada...

Ja pole mingit vahet, kas Sul on tegu kaablis oleva müraga, millest pead bitte läbi suruma või eetriga, mille müra Su bitid ära tapab.
Kui ikka ai usu, võta faksimasin ja väga mürisev sideliin - vaata, milline näeb vastuvõetuf faks vastuvõetuna maksimaalkiirusel - paberil on "loendamatu ja arusaamatu punktide ja kriipsude jada".
Nüüd keri faksi kiirus "alla" ja näed kuidas vastuvõetav dokument on täiesti loetav...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 23:11:04 vasta tsitaadiga

kuule mine persse ja piira oma pead natuke
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 23:12:04 vasta tsitaadiga

See "Connect tuli kustub ja nett sajab 10 sekundiks maha" on täiesti fantastiline p**sk thumbs_up.gif

Üsna mõnus on lasta 25 man raide pikali, sest KÕU otsustas väikese puhkuse teha. Mitte, et sekund enne mahakäimist ja ka peale seda on kiirus täiesti tipp- topp, aga loogikat selle ühenduse puhul otsida on nagunii üsna mõttetu icon_evil.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 07.11.2007 23:52:30 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
säti oma võrukaart full duplexile
connect tuli ei oma muuseas mingit tähtsust - seda ärge passige
ping karpi 192.168.0.1 peab olema pidev, kui see kaob on viga võrgukaardi sätetes
ehk seletad samm-sammu haaval icon_wink.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 00:04:34 vasta tsitaadiga

kuidas võrkar full-duplex mode i saada ? 2k/XP all peaks se by def nii olema korralikumate kaartidega. raudvara advanced properties all peaks see käima. ping käib " start -> run "cmd" sinna "ping 192-168.0.1 -t"
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 08:46:42 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik seda ühendust kuidagi seadistada? Ma lepiks madalama kiirusega, kui ainult stabiilne oleks?

Seade ise pingub korralikult, packetloss tekib peale televõrgu gw-d

Küsin tuttavalt EE-s seadme firmware ja lahendust, vaatab , mis räägitakse

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2007 08:47:58 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Küsin tuttavalt EE-s seadme firmware ja lahendust, vaatab , mis räägitakse

ära unusta siis seda riputada icon_exclaim.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 08.11.2007 09:26:29 vasta tsitaadiga

suurd tänud kõigile kes abistasid,sain netikorralikult tööle thumbs_up.gif
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ES8TJM
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2007




sõnum 09.11.2007 00:58:18 netiraadiod Kõu-ga vasta tsitaadiga

Kas ka teistel kõu kasutajatel .ogg netiraadiod ei mängi pikalt, samas mingi muu formaadiga toimivad ilusti. Vahel ehk puhverdab aga käib, mina pean .ogg netiraadiote puhul alati "play" nuppu iga natukese aja tagant vajutama, proovi kuula mõnda siit: http://streamer.sotovik.ee:8500/ ja siis kuula näiteks seda http://217.159.201.236:8001/listen.pls viimane mul mängib ilusti aga esimeselt lingilt ja ka mujalt mis .ogg on, ei käi eriti üle mõnede minutite (ehk mingi 5 min või nii)... (erinevad proged ja op-süsteemid proovitud ei aidanud) kiiruse taha vist ei jää kuna ka väga aeglastega sama jama...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 09.11.2007 01:17:31 vasta tsitaadiga

Proovisin, täitsa ilusti mängib. Ei tea, mis kala Sul on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2007 08:05:45 Re: netiraadiod Kõu-ga vasta tsitaadiga

ES8TJM kirjutas:
Kas ka teistel kõu kasutajatel .ogg netiraadiod ei mängi pikalt, samas mingi muu formaadiga toimivad ilusti. Vahel ehk puhverdab aga käib, mina pean .ogg netiraadiote puhul alati "play" nuppu iga natukese aja tagant vajutama, proovi kuula mõnda siit: http://streamer.sotovik.ee:8500/ ja siis kuula näiteks seda http://217.159.201.236:8001/listen.pls viimane mul mängib ilusti aga esimeselt lingilt ja ka mujalt mis .ogg on, ei käi eriti üle mõnede minutite (ehk mingi 5 min või nii)... (erinevad proged ja op-süsteemid proovitud ei aidanud) kiiruse taha vist ei jää kuna ka väga aeglastega sama jama...


tundub, et see on ühenduse viga, mitte arvutioma, puhver suuremaks keerata aitab natukene, aga ainult hästi natu

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.