Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 11:20:27 vasta tsitaadiga

SaIm85 kirjutas:
See mäng on salaja palju ilusamaks muutund,ei jõua ära oodata millal seda mängida saaks.
http://www.gamersyde.com/stream_4772_fr.html


Irw, misasi see veel on? Üritab haledalt Tomb Riderit kopida ja failib jõhkralt, see gameplay on ikka päris kole okse. Vend liigub nagu mai tea mis, kaamera on kuskilt x augus koguaeg, midagi ei näe enamus ajast. Puzzle äkki liiga keeruline pole ve? Hüppad mööda lambi seinu üles...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 02.10.2007 11:24:31 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
... Tomb Raiderit ...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 02.10.2007 11:27:24 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Suht sama võiks öelda x360 fannide jutu kohta, kui nad vaid uudised postitaks oleks siin kordades vähem vaidluseid ja solvamisi.
Ning mul ei ole vaja et keegi hakkas mind niivõrd 'tõsiselt' võtma, ma lihtsalt postitan uudised, ja kui see mind ennast huvitab mingil moel, siis ma lisan ka kommentaare/arvamusi.
Toetan jah Sony, ei meeldi? Pole minu mure.

Ma ei viitsi sinuga vaielda.

Lisa allikaid ja tsistaate või postitused kaovad. Kõik.

PlatoonSgtElias ja Winterwind, kõtt.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 11:54:01 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Winterwind, kõtt.

mis ajast on oma arvamuse avaldamine keelatud?
kui sa nüüd seda videot ise vaatad siis arvad teisiti?
seiklusmängud on toredad ning too meenutab suht palju
indiana jones-it aga need eelmaninitud asjad teevad mängimise
kindlasti raskeks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.10.2007 11:57:10 vasta tsitaadiga

See on sul siis mod-power abuse, või mis? icon_rolleyes.gif


HV vikis:

Kes on moderaatorid?
Moderaatorid on foorumi puhastajad ja korrastajad. Nad kustutavad ja muudavad solvavaid või segavaid teemasid ning tõstavad vale foorumi alla sattunud teema õige foorumi alla.


Ja kui mina uudise postitan, siis ei ole see solvav ega ka segav - kuna see on teemasisene, ja sa ma juba ütlesin, ma postitan allika kui vähemalt kaks kasutajat on seda nõudnud.

Allikate lisamine ei ole kohustuslik anyway, ja sina mode ei saa siin reegleid teha. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 14:14:47 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, tömba ennast heaga tagasi. Sa lähed praegu liiale. Mis õigusega sa nõuad allikaid? Foorumi reeglites pole seda kirjas, et peab olema, ning sina foorumireegleid ei vääna vastavalt enda tujule. Veelvähem võiksid sa teiste kaaslastega üleolevalt käituda nagu Winterwind, PlatoonSgtElias.

Samas kutsun ülesse nii Winterwind kui ka PlatoonSgtElias oma postituste vajalikuse ja sisu rohkem üle mõtlema, ning positama arukamaid ning argumenteerituid seisukohti.

Ning veel BluRay on PAREM formaat kuna ta mahutab rohkem. Rohkem ruumi = parem. Saab rohkem andmeid ühele kettale mahutada. See on MINU isiklik arvamus.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 02.10.2007 14:25:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ning veel BluRay on PAREM formaat kuna ta mahutab rohkem. Rohkem ruumi = parem. Saab rohkem andmeid ühele kettale mahutada. See on MINU isiklik arvamus.

Viimased HD-DVD kettad mahutavad 51GB, BD kettad 50GB. Tõsi, uutel ketastel on kolm layerit. BD kolmelayerised kettad aga ei paista veel kuskilt. Seega hetkel toetad sa HD-DVD-d.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 14:33:09 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
blip

Moderaator, kes on foorumis väitnud, et piraatlust soodustav jutt pole HVs keelatud, ei tohiks olla moderaator, veel vähem avaldada arvamust, mis on reeglitega kooskõlas ja mis mitte. Ilmselgelt ei oma see moderaator piisavat lubatu ja keelatu eristamise võimet. See, kas viidatud postitus on nüüdseks kustutatud või mitte, ei muuda juba tehtud tegu.

Minu meelest on "Uncharted" vägagi värskendava üldmuljega paljutõotav mäng ning Naughty Dogi resümeed tundes kindlasti ka ülimalt mängitav ja tehniliselt kvaliteetne. Omamoodi kahju, et tegemist on platvormieksklusiiviga, nagu ikka ilmselgelt heade mängude puhul - samas võimaldab just see neil keskenduda mängu igakülgsele lihvimisele. Mul on hea meel, et selliseid mänge tehakse (vastukaaluks bald space marine-sündroomile) ning loodan kunagi ka sellest osa saada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 15:52:04 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
DODONPACHI, tömba ennast heaga tagasi. Sa lähed praegu liiale. Mis õigusega sa nõuad allikaid? Foorumi reeglites pole seda kirjas, et peab olema, ning sina foorumireegleid ei vääna vastavalt enda tujule. Veelvähem võiksid sa teiste kaaslastega üleolevalt käituda nagu Winterwind, PlatoonSgtElias.

Samas kutsun ülesse nii Winterwind kui ka PlatoonSgtElias oma postituste vajalikuse ja sisu rohkem üle mõtlema, ning positama arukamaid ning argumenteerituid seisukohti.

Ning veel BluRay on PAREM formaat kuna ta mahutab rohkem. Rohkem ruumi = parem. Saab rohkem andmeid ühele kettale mahutada. See on MINU isiklik arvamus.


Kuule sa kirjuta midagi teemasse ka, oma hala võid PS teel ajada icon_evil.gif
Ma kirjutasin täiesti teemasse. Sa võiks pigem enda poste vaadata üle, mõnikord ikka päris valus lugeda.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 02.10.2007 16:12:39 vasta tsitaadiga

Kuule hombre, see:
iDemon kirjutas:
Hea uudis, BluRay müüb 4-1'le Euroopas, see HD-DVD on juba pmst sõja kaotanud.
Paramountile maksti 150m USD et see toetaks HD-DVD 18 kuud, heh - ja paljud varasemad "HD-DVD Exclusive" firmad on juba BluRay valinud eelisformaadiks.

Kes ei usu, vms .. kasutage googleit, paar artiklit on NY Timesis.
On ka teateid kinnitamata andmetel et USA's on nende suhe 10-1'le BluRay kasuks.

on flamebait'i definitsioon. See kutsub esile mõttetuid reaktsioone inimestelt, kes ei ole sinu kiiksudega veel sajaprotsendiliselt kursis ning ärritab neid, kes soovivad, et info oleks korrektselt esitatud. Sina ei tee seda ja see segab nii mind kui ka teisi. Minu ülesandeks, nagu sa ka väljatõid, on segavate asjade kõrvaldamine ja seda ma ka teen.

Lisaks on minu moderatsiooni üks juhtmõtteid (lol) "ÄRA POSTITA NAGU DEBIILIK" elik Winterwind ja eriti platuun võiksid vähemalt veidi loetavamalt oma sõnad kirja panna. Foorum ei ole emakeele kirjand, kuid ta ei ole ka peldikusein. Igasugune "irw sitt"-stiilis jutt ei vii kuhugi.

Ning mõnikord ei ole üldse vajalik enda arvamusega laiata, vaid mõistlikum oleks vaikida. Ma saan aru, et eksisteerib sõnavabadus ja nii, aga vaadake nüüd olukorda objektiivselt: teie lendate peale üliagressiive fleimiga, iDemon, pritsib sülge vastu, Auron hakkab midagi autodest rääkima ning toob sisse võrdluse Kameoga, pronto saadab kedagi pikalt ning jälle on teema 40 täiesti mõttetu postituse võrra rikkam. Seda mölalaviini ei ole huvitav lugeda, uskuge mind.

Teisisõnu, väga agressiivsed ühe või teise platvormi pooldajad võiksid oma jutte omas turf'is puhuda. Siinkohal kiitused iDemon'ile, kes varmalt Xbox 360'e teemast eemale on hoidnud.

Võtke d3t näiteks eeskujuks. Tema postituste sisu on alati null, kuid vähemalt ta näeb vormistamisega vaeva. Kiiduväärt!

Ideaalis ei tuleks mul üldse sellise juraga tegeleda ning kõik teaksid ise, mida sobib öelda ja mida pole mõtet üldise heaolu nimel välja käia. Väike noomimine aitab sellele kaasa ning ei peleta uustulnukaid konsoolifoorumist eemale, kuna neile näib, et siin ainult teineteist sõimatakse ja midagi mõistlikku ei räägitagi.

Aga vahel ju keegi ikka ütleb midagi mõistlikku, onju ;_; Ja siis on kurb kui see ära kaob.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glaurung
HV vaatleja
glaurung

liitunud: 04.06.2004




sõnum 02.10.2007 16:40:50 vasta tsitaadiga

Ainult poolteist sõna selle kõige selgitamiseks: elumunnlus.

Tänan tähelepanu eest.

P. S. Kes aru ei saanud, siis DODO'l on õigus. Te ülejäänud olete kõik kivihälvarid.

P. P. S. Ei, ma pean siiski täpsustama, elumunnlus käib ainult
Spoiler Spoiler Spoiler
u kohta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 16:54:28 vasta tsitaadiga

irww....siin pole midagi imestada, mängu foorumis käib lasteaed.... icon_lol.gif Wii omas sama seis
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 17:13:33 vasta tsitaadiga

Pigem olen tähele pannud, et selle nn "titeka" konsooli teemas käib normaalne jutt ja "täismeeste" konsoolide teemades käib lasteaed.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 17:47:45 vasta tsitaadiga

Damn, ärge vaielge mingi totaka hd võu bluray üle.Mõlemal omad plussid omad miinused.Pigem teema peaks käima ju ps3 kohta?
Kas keegi teab selle UUe poe kodulehe aadressi või emaili , mis mõned ajad tagasi just tallinnas avati?pidavat hea pood olema heade mängudega.Paari mängu tahaks osta:D
Aga kellele vana kellele uus :
http://www.digi.ee/node/3686
...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.10.2007 18:31:36 vasta tsitaadiga

Ma olen enam kui kindel, et PS4 tuleb (Kui üldse) alles peale 2012..
Aga see 40gb versioon peaks enne jõule USA's olema..siis saab kevadel selle ehk siit Eestist kätte. =o

Ja thaarv .. Ps3 suur pluss on ka BluRay, sellepärast räägitakse ka sellest.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 20:31:01 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Ma olen enam kui kindel, et PS4 tuleb (Kui üldse) alles peale 2012..
Aga see 40gb versioon peaks enne jõule USA's olema..siis saab kevadel selle ehk siit Eestist kätte. =o

Ja thaarv .. Ps3 suur pluss on ka BluRay, sellepärast räägitakse ka sellest.

Japjap:D
Üks ps3 plusse see ongi.HD drive on ka vist.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 20:32:56 vasta tsitaadiga

nii...rääkige nüüd asjaliku juttu ka....
ostsin just hetk tagasi ka endale playkar3-e.....
1. kuidas sinna see linux peale ajada? (või toimib windows ka???)
2. kas usb pesasse saab näiteks logitechi wireless klaveri panna?
3. kas usb pesasse saab välise usb kõvaketta pista?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 20:35:12 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
nii...rääkige nüüd asjaliku juttu ka....
ostsin just hetk tagasi ka endale playkar3-e.....
1. kuidas sinna see linux peale ajada? (või toimib windows ka???)
2. kas usb pesasse saab näiteks logitechi wireless klaveri panna?
3. kas usb pesasse saab välise usb kõvaketta pista?

1. Seda tahaksin ise ka teada..Kas siis on desktop ja sellsied asjad olemas?Tahaks pilte sellest:D
2. Mismõttes?ma tean seda et mul on mingi logitheci klaver mille sain ostuga kaasa.Panin mingi jublaka usb pessa ja sain kohe tööle.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 21:04:55 vasta tsitaadiga

iDemon, ps4-ja ei tohiks üldse tulla enam...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 02.10.2007 21:14:51 vasta tsitaadiga

tsekige seda icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif http://www.sarcasticgamer.com/2007/06/sony-causes-360s-red-rings-of-death.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 02.10.2007 21:35:01 vasta tsitaadiga

SaIm85 kirjutas:
tsekige seda icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif http://www.sarcasticgamer.com/2007/06/sony-causes-360s-red-rings-of-death.html


kui see tõesti on nii, siis Sony on hea töö teinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 21:43:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Friday, June 29, 2007

see on olnud siin juba...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 02.10.2007 21:50:16 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
nii...rääkige nüüd asjaliku juttu ka....
ostsin just hetk tagasi ka endale playkar3-e.....
1. kuidas sinna see linux peale ajada? (või toimib windows ka???)


1. tõmbad linuxi iso. Näites Yellow Dog Linux:
http://www.terrasoftsolutions.com/resources/downloads.shtml

2. Otsid PS3 menüüst üles "format utility" ning teed sellega linuxile partitsiooni. Enne tuleb kindlasti oma andmetest backup teha, sest kõik olemasolev hävineb. Totter on asja juures see, et kuigi kõvaketas on 60GB saad sa valida, kas annad linuxile 10GB või 50GB, mingit 30/30 jagamise võimalust ei ole (mina jätsin linuxile 10 ja PS3'le 50).

3. Siis valid menüüst "install other os".

4. Nüüd ma ei mäleta täpselt, kas pidi valima menüüst "Default system" ja sealt "other os" või läks ta otse installima. Hiljem kui tahad Linuxisse pääseda, siis tuleb sealt valida "other os"

5. Yellow Dog Linuxi install ise võttis hirmus kaua aega (üle tunni aja kindlasti).

6. Nüüd saad logida sisse nagu tavalise arvuti peal. Default desktop on Enlightenment, kuid saab valida ka Gnome'i.

7. VLC ja Media playeri installi tegin mingi neti õpetuse järgi. Pidi lisama mõned Fedora linuxi repod yum'ile ja siis olil juba asi lihtne

Tagasi PS3 os'i pääsemine:
Enlightenmenti menüüs on "boot to game os" (või midagi taolist), mis minul miskipärast ei töötanud???!!! See lihtsalt ei tee mitte midagi. (üdlse enlightenmendis mul paljud asjad ei käinud ja seetõttu valisin Gnome'i).
Ise kasutan tagasi pääsemiseks sellist varianti, et ps3 käivitamisel hoian sõrme Power nupu peal kusagil 5 sekundit. Siis käib üks piiks ja järgmisena läheb tagasi ps3 enda menüüdesse (selle variandi miinus on see, et tehkse mingil tasemel seadete reset ja käivitades teatab, et leitud on HDMI telekas ja selle resolutsioon on vaja uuesti konfida).
On ka võimalus kirjutada "boot-game-os" käsk ajal kui bootloader ees on.

Ma arvan, et tegelikult endal lasen ma varsti YDL maha ja panen Ubuntu ( http://psubuntu.com/ ).

Vedeosid, kus linux on PS3 peal leiab väga lihtsalt YouTubes.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 02.10.2007 22:15:23 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
On ka teateid kinnitamata andmetel et USA's on nende suhe 10-1'le BluRay kasuks.

Loll jutt. USA's on suhe stabiilselt 60% - 40% ligidal püsinud BluRay kasuks. Viimase seisuga: alates algusest USAs müüdud plaadid 61/39, selle aasta jooksul müüdud plaadid 63/37.

pronto kirjutas:
BD on regioonilukkudega.

Lisaks on nii pressi kui mängimistehnika kallim, mis loomulikult korjatakse just eelkõige filmisõprade taskust.

Suurus ei ole filmiplaatide juures kunagi olnud oluline, seda ei ole mõtet trumbina lagedale tuua -- eriti arvestades sellega, et HD-DVD lubab lihtsalt layereid juurde laduda (näiteks viimased plaadid ongi kolme layeriga ja sama suured kui BD)

Regioonilukud on suur eelis filmistuudiotele/levifirmadele, vaata nt. New Line strateegiat: BluRay plaadid samal ajal kui DVD'd, HDDVD-d mitu kuud hiljem (kui film on teistes regioonides aktiivsema kinoringluse lõpetanud). Keegi ei sunni firmasid regioone enda plaatidel kasutama.

Pressihindades erilist vahet pole, mängijate hindade vahe jääb ka pidevalt aina väiksemaks. Lisaks on HDDVD puhul aktiivselt kasutusel ka "DVD combo", mis tõstab plaadi turuhinna kohati kallimaks, kui seda on BluRay plaadid.

Too mõni näide filmist, mille HDDVD kasutab kolmekihilist plaati. Esialgu on tegemist vaid välja kuulutatud sõnadega. Lisaks ma ei usu, et kolmekihilise HDDVD plaadi tootmine on odavam kui kahekihilise BluRay plaadi.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 22:44:20 vasta tsitaadiga

saan ma 6ieti aru, et v6ib panna yksk6ik millise distro ja et linuxi all on v6imalik divxe vaadata?
sain klaveri toimima, muidugi pole PS3 t4pit4hti :S
ja oskab ehk keegi öelda, kus on R3 ja L3 nupud, saaks lihtsamalt zoomida...R1 ja R2 on ju ainult???

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 02.10.2007 22:51:50 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
SaIm85 kirjutas:
See mäng on salaja palju ilusamaks muutund,ei jõua ära oodata millal seda mängida saaks.
http://www.gamersyde.com/stream_4772_fr.html


Irw, misasi see veel on? Üritab haledalt Tomb Riderit kopida ja failib jõhkralt, see gameplay on ikka päris kole okse. Vend liigub nagu mai tea mis, kaamera on kuskilt x augus koguaeg, midagi ei näe enamus ajast. Puzzle äkki liiga keeruline pole ve? Hüppad mööda lambi seinu üles...

Paistab,et siinne rahvas pole sellest mänust kuigi palju kuulnud/vaimustuses,selle gameplay lõigu põhjal poleks vaja ka kohe selliseid järeldusi teha.Võtan siis endale vabaduse teile seda mängu pisut tutvustada.
AI pidavat sellel mängul tase olema siin pisit infi selle kohta http://ps3.gamespy.com/playstation-3/naughty-dog-ps3-project/822002p1.html ja laisad kes lugeda ei viitsi,väike kokku võte:AI on uskumatult agresiivne,vaenlaste tung julmalt rünnata hooliata kahjudest,koostöö 1 annab tuld teine pressib lähemale ja otsivad muidugi ka niisama katet,tundub täitsa ok minu arust.
Liikumine,animatsioonid võtan mingid ütlused erinevatelt lehtedelt siis http://ps3.ign.com/articles/815/815864p1.html
The game is as gorgeous as ever, complete with lush recreations of the Amazon, complex character models, beautiful animations and a new system that allows for the animations to be layered, allowing for organic and realistic movements from the characters in the game. What that means is that with normal games having a start and stop script for every animation, forcing a character to complete an animation before they can start a new one, Uncharted allows for one animation to start well before the previous one is done. Add that to the thousands of various animations found throughout the game, you may find that you'll have a very life like character.Siin väike video mis räägib ka animatsiooni süsteemist http://www.gametrailers.com/player/19634.html võibolla mulle jääb midagi 2 silma vahele aga minu arust pole veel ühtki mängu kuskile tulemas mis nii palju liikumisele keskenduks.
Siin mingi üldisem jutt mida mäng muidu endast kujutab http://www.gametrailers.com/player/25773.html vanem build.
Ta võib mingil määral Tomb Riderit ahvida aga miks mitte ma olen juba tükk aega oodanud sellist klassikalist,ajaloo hõngulist,mõnusat seiklus mängu meeldiva peategelasega,selline Indiana Joneselik aarde jaht ja Naughty Dogilt võib isegi loota midagi väga head,mäng peaks novembri lõpus USAs välja tulema ja Euroopas ka enamväem samal ajal nii et neil veel aega asju parandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 02.10.2007 23:09:45 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:

ja oskab ehk keegi öelda, kus on R3 ja L3 nupud, saaks lihtsamalt zoomida...R1 ja R2 on ju ainult???

R3 on kui vajutad parema kangi alla, L3 vasak kang (no need kangid millega liigud peamiselt - thumbstick'id)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 03.10.2007 00:21:41 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
saan ma 6ieti aru, et v6ib panna yksk6ik millise distro ja et linuxi all on v6imalik divxe vaadata?

Vist kõik millest on PowerPC versioon. Kindlam vist on vist neid panna, mis väidavad end olevat ps3 jaoks (YDL, Ubuntu, Fedora. Võibolla veel midagi).

Kui installid näiteks VLC playeri siis saab küll DivX mängida. PC peal olev ubuntu suutis ka default installiga näidata (tõmbas ise vajaminevad koodekid, siis kui filmi käivtasid) võibolla ka PowerPC oma...

EDIT: Asendasin oma YDL Ubuntuga. thumbs_up.gif
Soovitan igal juhul ubuntut. Totem suutis DivX mängida peaaegu "out of the box". Käivitamisel teatas, et ei suuda mängida, kuid siis pakkus kohe codekeid, mis ma peaks installima (ainult paari linnukese checkimise ja ok klikkimse vaev).

Totem ise miskipärast mängis veidi hüplikult. Panin peale VLC palyeri mis suudab mängida ka puhtalt (võibolla ei saa Totem PS3 vähese mäluga hakkama?)

Erinevalt YDL ei ole Ubuntus VLC installimiseks mingit keemiat vaja. Applications->add/remove. Avanevas aknas kirjutad "VLC" ja Valid "All Open Source applications". Nüüd jääb üle veel ainult linnuke VLC ette teha ja OK vajutada...

Kunagi üritan ka Sixaxis'e tööle saada ( http://psubuntu.com/forum/viewtopic.php?t=904 )
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrjus
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2007




sõnum 03.10.2007 13:26:56 vasta tsitaadiga

Kas on tõsi, et PS3-le saab Apple Tigeri ka peale panna? Kas keegi on seda üritanud, kui palju see OP syst maksab? Ning ka s tasub Linuxi kõrvalt üldse proovida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 13:49:34 vasta tsitaadiga

Metal Gear Solidi vännidele, et neljas osa jääb viimaseks icon_razz1.gif
http://www.gametrailers.com/gameone.php?ep=16&movie_id=25880
Vennal mingi 6 kuud elada...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 03.10.2007 18:30:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Metal Gear Solidi vännidele, et neljas osa jääb viimaseks icon_razz1.gif
http://www.gametrailers.com/gameone.php?ep=16&movie_id=25880
Vennal mingi 6 kuud elada...

Minu arust oli seda juba ammu teada,huvitavam asi on selle lõigu juures see,et mängu teeb kuskil 200 inimest,seda on väga väga palju ühe mängu peale kui Killzone 2 teeb kuskil 120 ja GTA 4 kuskil 150 inimest,siis see on päris hull ports rahvast ja sellest saab aint midagi head tulla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 18:48:04 vasta tsitaadiga

Loen ja mõtlen ning ei oska otsustada, kas PSE viimase postituse toonist võib tõesti mõista mingit arutut võidurõõmu või on see lihtsalt minu rikutud mõtlemine, mis alati kusagil lollust kahtlustab. Ilmselt siiski minu viga, sest vaevalt, et keegi nii rumal laps on, et Snake'i loo lõppu halvaks asjaks peab. Teada ju on, et iga hea asi kord lõppeb ning et väljavenitatud ideed kaotavad reeglina oma headuse. MGS-seeria produtsent ja vaimne isa Hideo Kojima aga ilmselt hõõrub juba rõõmuga käsi, et millegi täiesti uue kallal tööle hakata, vähemalt mõni aeg tagasi 1UP Show's ta tunnistas, et ei kavatse mängutööstusest niipea lahkuda. Maailm jääb põnevusega ootama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 03.10.2007 19:48:53 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Loen ja mõtlen ning ei oska otsustada, kas PSE viimase postituse toonist võib tõesti mõista mingit arutut võidurõõmu või on see lihtsalt minu rikutud mõtlemine, mis alati kusagil lollust kahtlustab. Ilmselt siiski minu viga, sest vaevalt, et keegi nii rumal laps on, et Snake'i loo lõppu halvaks asjaks peab. Teada ju on, et iga hea asi kord lõppeb ning et väljavenitatud ideed kaotavad reeglina oma headuse. MGS-seeria produtsent ja vaimne isa Hideo Kojima aga ilmselt hõõrub juba rõõmuga käsi, et millegi täiesti uue kallal tööle hakata, vähemalt mõni aeg tagasi 1UP Show's ta tunnistas, et ei kavatse mängutööstusest niipea lahkuda. Maailm jääb põnevusega ootama.

Jap 100% sinuga ühel meelel MGS4 saab olema üks rets mäng selles võib kindel olla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 04.10.2007 00:04:13 vasta tsitaadiga

Paistab et varsti saabub see päev, mil PS3 on võimalik osta 400$ eest.
http://www.engadget.com/2007/10/02/sonys-399-ps3-confirmed-by-best-buy/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrjus
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2007




sõnum 04.10.2007 10:27:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on tõsi, et PS3-le saab Apple Tigeri ka peale panna? Kas keegi on seda üritanud, kui palju see OP syst maksab? Ning ka s tasub Linuxi kõrvalt üldse proovida?



Ei tea siis keegi ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2007 14:03:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Metal Gear Solidi vännidele, et neljas osa jääb viimaseks :-P
http://www.gametrailers.com/gameone.php?ep=16&movie_id=25880
Vennal mingi 6 kuud elada...


Ei ole see midagi nii väga kindel, et viimaseks jääb.
Kui Metal Gear'i 20 aastat juba mängitud, siis Kojimal võib päris raske sellest loobuda olla...
http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=7329&Itemid=2
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.10.2007 14:08:44 vasta tsitaadiga

On lõputult ju heietatud seda, et see ei ole viimane Metal Gear, vaid lihtsalt Solid Snake'i saaga lõpp. Teisisõnu, MGS4 jääb viimaseks mänguks MG(S)'i kaanonis, kuid see ei tähenda seda, et enam spin-off'e ei tehtaks.

Edit: ja üldse, mis fakk: see viimane artikkel on väljavõte mingisuguse pressiesindaja arvamusest.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iTengu
HV kasutaja
iTengu

liitunud: 31.07.2007




sõnum 04.10.2007 16:50:21 vasta tsitaadiga

Isegi kui Metal Gear lõpeb ja spin-off'e ka ei tule, ma usun, et Konami mõtleb midagi analoogset välja kasvõi uue story'ga, süngema veresaunaga ja veel sürrimate naljadega. Silent Hill horror meets MGS action/gameplay + Call of Cthulhu horror ka veel poleks paha icon_biggrin.gif
_________________
(y)aff banaan
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 04.10.2007 16:52:28 vasta tsitaadiga

Raudselt 101 korda läbi nämmutatud küsimus aga ma siiski ei leidnud vastust:S Nimelt plaan oleks see resistance mäng osta aga puldiga seda pelada ei taha. Kui ma USB klaveri ja hiire ostan kas ma siis saan nendega mängida?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 16:53:24 vasta tsitaadiga

eile siis sain pusimise peale ubuntu ka peal tööle....aga noh võrreldes viimase linuxi alase katsetusega nii 8 aastat tagasi on seis sama...ehk üldine install oli nati lihtsam, kuid wifi drivereid ikka pole ja nende peale saamiseks on vaja päris kena kadalip läbi teha.....see oli ka muidugi tüüpiline, et teen kõik how-to järgi ja siis kui kinni kiilub 15% on kusagil foorumis 5-da lehe peal kirjas, et enne killi kõik protsessid ära jms....tüüpiline linux icon_biggrin.gif
me@ jään ootama, et sony võtab aru pähe ning lubab divx filmide näitamise ja seda ka välise kõvaketta pealt...muuks mul linuxit vaja ei lähegi...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 17:26:30 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Raudselt 101 korda läbi nämmutatud küsimus aga ma siiski ei leidnud vastust:S Nimelt plaan oleks see resistance mäng osta aga puldiga seda pelada ei taha. Kui ma USB klaveri ja hiire ostan kas ma siis saan nendega mängida?


Ei saa .Klaverit ja hiirt saad kasutada ainult menüüs toimetamiseks ! icon_cry.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 17:30:17 vasta tsitaadiga

Kurat, Insomniac treib teile, higipull otsa ees, käepärase juhtimisskeemi, ja teie virisete. Erilised memmepojad ikka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 04.10.2007 18:10:08 vasta tsitaadiga

Midagi põnevat,kes veel ei tea http://www.wardevil.com/ Sellest mängust pole eriti palju teada esimest korda näidati 05 aasta E3el ja vahepeal on veel kuskil näidatud,kinniste uste taga vist,põhimõteliselt peaks selle kuu algul sellest mingi treiler ka tulema mis annaks veits aru millega tegemist on,praegu on teada aint et mäng peaks olema shooter,jooksma 1080p ja olema mingi filmi ja mängu vahepealne asi,mäng ise digi guysi esimene projekt ja praega PS3 exclusive,välja peaks tulema järgmine aasta,piltide järgi näeb päris kobe välja,nüüd tahaks seda liikumas ka näha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 04.10.2007 18:19:09 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Raudselt 101 korda läbi nämmutatud küsimus aga ma siiski ei leidnud vastust:S Nimelt plaan oleks see resistance mäng osta aga puldiga seda pelada ei taha. Kui ma USB klaveri ja hiire ostan kas ma siis saan nendega mängida?
mängi single player läbi ja siis rebid juba täitsa asjalikult onlines, ma pikema arvuti fps'i mängimise kogemusega (UT, Q3, CS jms) ja võin väita et kohati on puldiga isegi parem :) veidke harjutamist ja tunduvalt mugavam kui mingi klaviatuuri ja hiirega teleka ees tantsida.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2007 18:58:37 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Raudselt 101 korda läbi nämmutatud küsimus aga ma siiski ei leidnud vastust:S Nimelt plaan oleks see resistance mäng osta aga puldiga seda pelada ei taha. Kui ma USB klaveri ja hiire ostan kas ma siis saan nendega mängida?


Ma ei kujuta üldse ette, kas sa saad oma klaverid ja hiired tööle selle Resistance'ga. Üks mees eespool oskas pajatada, et ei saa! Kuid... kui sul on suur plaan see Resistance endale soetada, siis ma võin selle sulle soodsalt pakkuda. Võta ühendust, kui huvi on!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 04.10.2007 20:15:36 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
eile siis sain pusimise peale ubuntu ka peal tööle....aga noh võrreldes viimase linuxi alase katsetusega nii 8 aastat tagasi on seis sama...ehk üldine install oli nati lihtsam, kuid wifi drivereid ikka pole ja nende peale saamiseks on vaja päris kena kadalip läbi teha.....see oli ka muidugi tüüpiline, et teen kõik how-to järgi ja siis kui kinni kiilub 15% on kusagil foorumis 5-da lehe peal kirjas, et enne killi kõik protsessid ära jms....tüüpiline linux icon_biggrin.gif
me@ jään ootama, et sony võtab aru pähe ning lubab divx filmide näitamise ja seda ka välise kõvaketta pealt...muuks mul linuxit vaja ei lähegi...

YDL peaks wifi kohe töötama, kuna neil on vist mingi diil Sonyga... Seda ma ise muidugi ei katsetanud, sest mul on juhe PS3 küljes.
Samas ei ole YDL codekeid nii lihtne installida kui Ubuntus, aga neti õpetuste järgi on täitsa tehtav.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 04.10.2007 22:33:30 vasta tsitaadiga

Väga hea uudis nüd saavad mingid hullud mingi aja pärast 100 gigaseid mänge teha.
Hitachi’s disc they have made required only the standard head and just a firmware update to either your current standalone player or your current PS3 and you would be good to go.

Hitachi is trying to make the signal quality more stable before releasing the discs for the public.

Hitachhi is also alreayd working in an eight-layer disc which can hold 200GB.
http://www.ps3center.net/story-1024-Hitachi-Creates-100GB-Bluray-Disc-for-PS3.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 22:42:42 vasta tsitaadiga

SaIm85 kirjutas:
Väga hea uudis nüd saavad mingid hullud mingi aja pärast 100 gigaseid mänge teha.
Hitachi’s disc they have made required only the standard head and just a firmware update to either your current standalone player or your current PS3 and you would be good to go.

Hitachi is trying to make the signal quality more stable before releasing the discs for the public.

Hitachhi is also alreayd working in an eight-layer disc which can hold 200GB.
http://www.ps3center.net/story-1024-Hitachi-Creates-100GB-Bluray-Disc-for-PS3.html


100Gigaseid mänge? icon_lol.gif
Inimesed ei oska 8 giga isegi veel ära kasutada... PS3 peal osatakse sinna mingi HD videod panna, et bluray suurus saaks võimalikult suureks, seegi hea vist.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.10.2007 22:51:22 vasta tsitaadiga

Playstation 3 ei ole veel eriti vana ka veel, oota kuni mängudearendajad jõuavad ka järele. icon_wink.gif
Küll nad ka selle 100gb ükspäev täis saavad, loodetavasti.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaIm85
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007




sõnum 04.10.2007 23:35:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
SaIm85 kirjutas:
Väga hea uudis nüd saavad mingid hullud mingi aja pärast 100 gigaseid mänge teha.
Hitachi’s disc they have made required only the standard head and just a firmware update to either your current standalone player or your current PS3 and you would be good to go.

Hitachi is trying to make the signal quality more stable before releasing the discs for the public.

Hitachhi is also alreayd working in an eight-layer disc which can hold 200GB.
http://www.ps3center.net/story-1024-Hitachi-Creates-100GB-Bluray-Disc-for-PS3.html


100Gigaseid mänge? icon_lol.gif
Inimesed ei oska 8 giga isegi veel ära kasutada... PS3 peal osatakse sinna mingi HD videod panna, et bluray suurus saaks võimalikult suureks, seegi hea vist.

Võib kindel olla et selle gen. lõpuks võistlevad tõsiste mängude eelarved hollywoodi filmide omadega näit.Final Fantasy ja kui raha on küll nad teevad,MGS4 võtab juba 50 Giga,pole se 100 giga midagi nii hull,küll mingid hullud selle ära kasutavad,loodaks vaid et se läeks siis asja ette ka mitte nii sama hüppamiseks et voh meie mäng on 100 gig suur.
Tore on veel muidugi see et igasuguste lisade jaoks on ruumi küll ja küll ja kindlasti võib ka vingeid kogumikke oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.