|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.09.2007 23:38:25
|
|
|
| idikas kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Analoogsignaali vaadates (mida tegelikult on enamik telekanaleid, ükskõik läbi millise tüüneri neid lasta) on tänu madalamale resolutsioonile selle Samsungi plasma pilt ka enamikest LCD-dest parem. |
plasma ongi lcddest parem  |
mängukonsooli taga on LCD jälle parem
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
24.09.2007 23:42:26
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| idikas kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Analoogsignaali vaadates (mida tegelikult on enamik telekanaleid, ükskõik läbi millise tüüneri neid lasta) on tänu madalamale resolutsioonile selle Samsungi plasma pilt ka enamikest LCD-dest parem. |
plasma ongi lcddest parem  |
mängukonsooli taga on LCD jälle parem  |
jah - ma olen seda ka siin korduvalt öelnud, et ainus lcd eelis plasma ees on nn molu kasutusvõimalus (samas ei ole full hd plasmapaneelile lcd-st enam vastast)
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
24.09.2007 23:43:09
|
|
|
| idikas kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Analoogsignaali vaadates (mida tegelikult on enamik telekanaleid, ükskõik läbi millise tüüneri neid lasta) on tänu madalamale resolutsioonile selle Samsungi plasma pilt ka enamikest LCD-dest parem. |
plasma ongi lcddest parem  |
Aga miks plasma mudeleid nii väheb liigub turul siis?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
24.09.2007 23:48:49
|
|
|
FullHD plasmasid kallis toota.
Rahvas ostab pikseleid ja FullHD LCD taskusõbralikum.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.09.2007 23:50:05
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| idikas kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
Analoogsignaali vaadates (mida tegelikult on enamik telekanaleid, ükskõik läbi millise tüüneri neid lasta) on tänu madalamale resolutsioonile selle Samsungi plasma pilt ka enamikest LCD-dest parem. |
plasma ongi lcddest parem  |
Aga miks plasma mudeleid nii väheb liigub turul siis? |
juba sellepärast, et nad algavad üldjuhul 42-tolli pealt. enne seda on kõik LCD-de päralt.
sai omale ka teler ära tellitud, Toshiba nimelt. eks kunagi muljetan siis siin
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.09.2007 00:03:27
|
|
|
täna käisin luuramas kristiine euronicsis telekate järgi ja pean tunnistama, et philipsi lcd'd näitasid päris head pilti ja ma ei räägi mingitest demo videodest vaid enamus neist näitasid kanal2'te, samas kõrval näitasid osad samsungid tv3'e ja nende pilt oli küll üpriski nukravõitu. igaks juhuks siiski kohe ostma ei torma, vaid ootan kuukese ja vaatan mis veel tulemas on...tahaks seda auread ka oma silmaga näha.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
25.09.2007 00:12:36
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
juba sellepärast, et nad algavad üldjuhul 42-tolli pealt. enne seda on kõik LCD-de päralt.
|
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
25.09.2007 09:13:27
|
|
|
| idikas kirjutas: |
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +  |
Väga tark vist ei ole ka paneelmaja korterisse 2 meetri pealt vaatamiseks suuremat osta või mis?
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
25.09.2007 09:24:31
|
|
|
| YRO kirjutas: |
| idikas kirjutas: |
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +  |
Väga tark vist ei ole ka paneelmaja korterisse 2 meetri pealt vaatamiseks suuremat osta või mis? |
Miks mitte? 46" kahe meetri pealt on täitsa hea kui vaatad HD pilti. Näed suurepäraselt kõiki detaile ja veidi kino tunne tuleb sest pilt täidab vaateväljast palju suurema osa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.09.2007 09:44:40
|
|
|
| Surxa kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| idikas kirjutas: |
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +  |
Väga tark vist ei ole ka paneelmaja korterisse 2 meetri pealt vaatamiseks suuremat osta või mis? |
Miks mitte? 46" kahe meetri pealt on täitsa hea kui vaatad HD pilti. Näed suurepäraselt kõiki detaile ja veidi kino tunne tuleb sest pilt täidab vaateväljast palju suurema osa. |
aga kui vaadata on aint mõnda üksikut HD kanalit ja ülejäänud on tavalised, siis võib ikka üpris õudne olla seda suurt telerit 2m kauguselt vaadata
mind hakkas huvitama selline asi, et kuidas on digi tv kolmikpaketi teleripildi kvaliteet ja heli võrreldes tavalise kodu kolmikpaketiga? ja mis selle digi eelised võiksid olla? et kas lcd pildi kvaliteet paraneb oluliselt digitv'd omades võrreldes kodu kolmikpaketiga.
viimati muutis Renq 25.09.2007 09:49:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
25.09.2007 09:47:40
|
|
|
| Keegi oskaks soovitada mingit head 1080p telekat mis ei oleks sellise lagi hinnaga miinimum 32 tolli
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
25.09.2007 12:13:00
|
|
|
Ega keegi pole jõudnud samsa f86 soetada? Oleks hea kommentaare lugeda enne kui ostuks läheb.
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.09.2007 18:35:33
|
|
|
| Surxa kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| idikas kirjutas: |
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +  |
Väga tark vist ei ole ka paneelmaja korterisse 2 meetri pealt vaatamiseks suuremat osta või mis? |
Miks mitte? 46" kahe meetri pealt on täitsa hea kui vaatad HD pilti. Näed suurepäraselt kõiki detaile ja veidi kino tunne tuleb sest pilt täidab vaateväljast palju suurema osa. |
46" kahe meetri pealt? mida veel
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.09.2007 18:46:42
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Surxa kirjutas: |
| YRO kirjutas: |
| idikas kirjutas: |
aga maarjamaa peaks olema maailma "juhtivamaid" riike kus 32" tikutopse on müüdud suhtarvus elanike kohta - enamus heaoluühiskonnast loeb telekaks alates 42 +  |
Väga tark vist ei ole ka paneelmaja korterisse 2 meetri pealt vaatamiseks suuremat osta või mis? |
Miks mitte? 46" kahe meetri pealt on täitsa hea kui vaatad HD pilti. Näed suurepäraselt kõiki detaile ja veidi kino tunne tuleb sest pilt täidab vaateväljast palju suurema osa. |
46" kahe meetri pealt? mida veel  |
millest selline jabur arvamus, et 2m on liiga lähedal 46" jaoks???
tehke väike katse, minge kinno, sirutage käsi ette ja ajage näpud laiali, ekraan ei mahu isegi pikkupidi üldiselt näppude vahele, kodus mul 52" juhtub sama asi alles ~1.5m peal, samas kinos ei teki kellelgi arvamust, et ekraan on liiga lähedal ning liiga suur näiteks coca I saalis keskel istudes...filmi vaatamiseks on 2m täiesti ok 46" puhul....iseasi on TV vaatamisega, kuna liialt jama pildiga on kohalikud kanalid
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.09.2007 19:17:53
|
|
|
nujah, kevadeks on pruun kena jume vähemalt näol
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kleptomaan
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
25.09.2007 20:29:51
|
|
|
| naised saunas rääkisid, et parim kaugus teleka vaatamiseks on 3 teleka diagonaali
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
25.09.2007 20:49:54
|
|
|
VÄHEMALT kolm diagonaali. Väiksema kauguse puhul väsivad silmad väga kiiresti.
| idikas kirjutas: |
| plasma ongi lcddest parem |
Sõltub mille poolest, mõlenal tehnoloogial on oma eelised ja puudujäägid. Iseenesest on plasma siiski surev tehnoloogia, ilmne näide on see kui palju plasmapaneelide tehaseid viimasel ajal suletud on või kui palju plasmatelereid erinevatel tootjatel tootevalikus on.
Loomulikult on ühe või teise tehnoloogia eelsistamine sügavalt individuaalne. Mina näiteks ei saa plasmaekraani praktiliselt üldse vaadata, väriseb nii jubedalt et mõne minutiga hakkavad silmad vett jooksma. - samas enamik inimesi ei taju sellist efekti. Ja vastupidi - tean ka paari inimest kes ei saa vaadata LCD ekraani...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
25.09.2007 21:25:24
|
|
|
Philips 32'' LCD televiisor PF9531 VS Philips 32'' LCD televiisor 32PFL7332
kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
25.09.2007 21:41:40
|
|
|
| Ilmselt siiski 32PF9531. 9531 on küll kõvasti vanem mudel kui 7332, kuid tal on vähemalt 2 eelist: Clear LCD ja VGA sisend (VGA ei pruugi küll paljude jaoks oluline olla) Muudes asjades olulist vahet pole, mõlemal on Pixel Plus 2 HD, DNM jne. Disain on muidugi väga erinev.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.09.2007 22:09:09
|
|
|
| vortex kirjutas: |
VÄHEMALT kolm diagonaali. Väiksema kauguse puhul väsivad silmad väga kiiresti.
|
kinos puhkad iga 15 minuti tagant silmi?
või siis laptopi taga näiteks?
15.4" taga peaks olema 1.1meetri kaugusel....vaata kas käed ulatuvad ikka nii kaugele 17" puhul oleks kindlalt juba mingit kepikest vaja, et nuppe klõpsida....
see, kui alguses tundub 40" suuuuuuur vana 21" kõrval on täiesti loomulik ja on ka loomulik, et igasugu reviude kirjutajad, kellel kodus need 21", pajatavad, et overkill ja 3 diagonaali jms....mul on olnud mingi kuukene 52", diivanilt vaadates on ehk 4m ära, kuid tugitoolidelt 2.5 ja väga mõnus, võiks suurem ollagi ja see pole ainult minu arvamus....
ainus miinus kogu selle lähemal olemise juures on see, et TV kanalid on bs kvaliteediga lähedalt(paari aasta pärast ehk enam pole ka)...õnneks on jumal loonud bluray
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
25.09.2007 22:16:32
|
|
|
Tundub, et pean oma katset meenutama siinkohal (post samas teemas 09.01.2007 01:29):
OT: Tegin väikese eksperimendi. Otsisin netist fotokate testpildi, mille järgi saab hinnata eraldusvõimet. Trükkisin selle välja ja panin silmadest 1,5m kaugusele. Pildi uurimisel sellelt kauguselt jõudsin järeldusele, et mu silm suudab veel märgata ridasi, mida on 1cm kohta 30, ehk siis vahe 0,33mm. 32 tollisel ekraanil (768rida) on piksli suurus ca 0,5mm. Piksli eristamiseks peaksin seega olema ekraanist ca 2,3m kaugusel. Kui arvestada, et sellele ekraanile esitatakse tavatelevisiooni pilti, siis erinevate ridade tabamiseks võiksin olla veel 1,3x (768/576) kaugemal, ehk 3m.
16/9ekraani ja 576realise pildi puhul peaks siis vaatamise kaugus olema min 3,7 diagonaali.
4/3ekraani ja 576realise pildi puhul peaks siis vaatamise kaugus olema min 4,3 diagonaali.
Katse oli tehtud must-valge joontega, värvide eristus on inimesel kehvem, seega võib vaadata lähemalt. Vaatamise kaugus peaks olema selline, et ridasid pole võimalik tuvastada. Samas, kui ülekantavas signaalis on 576 rida, siis need read mis telekas 768 realisele ekraanile juurde arvutab, tegelikuses pildile detailsust ei lisa.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.09.2007 22:29:07
|
|
|
su väide on tõene, kui sa plaanidki jääma vaatama neid 576 realisi pilte....ma isiklikult arvan, et ostsin teleka siiski aastateks ja hetkelgi on juba saadaval 1080p filmid, mida on lausa lust vaadata (torrent võiks kiiremin tõmmata neid 8gb faile ka onju :p)
ma täiesti usun, et aastakese pärast on bluray ja hd-dvd DVD-le väga suured konkurendid, kas just pool turgu, kuid 25% julgeks küll oletada....paljudel on suured LCD-d, plasmad olemas ning kui korra nähtud pilti, mis tõesti hea, tahad aga veel ja veel...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.09.2007 22:42:28
|
|
|
wirx, no laptopide ekraani kontrast ja heledus on ikka kõvasti lahjemad
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
25.09.2007 23:06:44
|
|
|
| haldo kirjutas: |
Philips 32'' LCD televiisor PF9531 VS Philips 32'' LCD televiisor 32PFL7332
kellelgi kogemusi? |
PF9531, ta on vanem mudel, aga pilt ja värvid on tal kindlasti paremad ja liikumine sujuvam.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.09.2007 23:13:04
|
|
|
telekatel oli juba ammu-ammu olemas nupp contrast, brightness...uumatel on ka lightness
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
25.09.2007 23:16:00
|
|
|
Ajate siin oma jutuga mu plasmateleka unistused peale jälle
...Samas kui brightside tuleb kunagi, siis peab kindlalt seda nillima hakkama ja lcd hinnad on sama maas nagu nokia 3110 praegused hinnad vanade suhtes...
viimati muutis R A T 26.09.2007 00:02:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.09.2007 23:23:30
|
|
|
No ma näiteks ei taha üldse 720p sarju vaadata kaugemalt kui 1 meeter, muidu ei saa üldse ilusast pildist aru Tavalisi saateid vaatan küll diivanilt ~3,5m kauguselt. Selliselt kauguselt pole eriti vahet, kas on hd või tavaline kaabel.
Telku on 32"
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.09.2007 23:56:26
|
|
|
ma ei tea, tehke oma silmad korda. muud pole öelda. varsti tuleb järgmine vend, kes 50cm kauguselt juba vaatab jne...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.09.2007 23:58:58
|
|
|
| No mina ei tea, kui vaatan 720p super kvaliteediga videot, siis imo pole seda mõtet vahtida ~3 meetri pealt, kuna siis pole mingit vahet, kas on ta sul 640x480 või 1280x720 resoga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
26.09.2007 00:01:18
|
|
|
Skeptik, loll jutt suhu tagasi.
Normaalse kinoelamuse saamiseks on paras vaadata ca 100" pilti u. 3,5-4 meetri pealt. Arsti juurde peaks hoopis need minema kel silmad sellest ära väsivad...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.09.2007 00:02:52
|
|
|
aga kas need, kes neil, kes siin jutustavad kui kaugelt tuleks telekat vaadata on endil ka kogemusi olemas või on sellised, et prindin pildi välja ja siis vaatan 1.5m peal
et kas teil endil on mingine suurem LCD kodus ja olete kogenud, et ikka ei saa 2m pealt vaadata ning olete tooli kaugemale TV-st viinud vms?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.09.2007 00:05:46
|
|
|
võtad tooli ja käid 1m pealt vaatamas ve
edit: mina vaatasin oma 32" LCD telerit 3m kauguselt, omale tundus selline optimaalne kaugus. eks näeb kaugelt uut 42" vaatama hakkan
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.09.2007 00:08:20
|
|
|
| No mina saan kõige paremini selle high definition elamuse just lähedalt vaadates kätte. Eriti loodusfilme vaadates, kus eriti tähtsad on igasugu detailid jms pudi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.09.2007 00:16:31
|
|
|
ei ei ära saa valesti aru, ma võiks 52" vaadata ka 10m pealt....jutt oli sellest, et levinud arvamuse järgi peab telekas olema vähemalt 3diagonaali kaugusel, muidu hakkab silmadele ja saad päevituse peale
ja tõsi ta on, et 1080p filme vaataks ise ka heameelega lähemalt, siis on rohkem seda wauuuu tunnet
soovitan kõigil vaadata Top Gear Polar Editionit, 1tunnine film 8.5gb 1080p, kõige parema kvaliteediga film(multikad jätan välja) mida mina siiani näinud olen ja sisu on ka 5+
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.09.2007 00:20:49
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
võtad tooli ja käid 1m pealt vaatamas ve |
see oli velsa-le mõeldud tegelikult, aga nagu näha, on kõigil oma eelistused, seega pole vast mõtet vaielda.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
26.09.2007 08:56:55
|
|
|
| wirx kirjutas: |
... on endil ka kogemusi olemas või on sellised, et prindin pildi välja ja siis vaatan 1.5m peal
et kas teil endil on mingine suurem LCD kodus ja olete kogenud, et ikka ei saa 2m pealt vaadata ... |
Vahet ei ole millelt vaatad. Ka kineskoobilt paistab ridade struktuur välja kui liiga lähedale ronid. Arvutiekraanide resolutsioon (ja ka allikas) on reeglina oluliselt suurem kui TV signaal, sestap võib seda ka lähemalt vaadata. Nüüdse aja kinotehnikat ei tea, aga vanasti näidati filmilindilt, mille resolutsioon on jälle oluliselt suurem kui TV. Heledus ja kontrast ei puutu asjasse.
Ja et ei oleks vääriti mõistmist, siis arvuti ekraanina kasutamisel kolin oma telekale lähemale, sest muidu tõesti detailid ei paista (sama efekt peaks olema ka sinikiire mängijaga).
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vombat
HV kasutaja
liitunud: 18.06.2004
|
26.09.2007 10:09:55
|
|
|
| Mul kerkis selline küsimus seoses Philips PF9541 teleka soetamisega, et kuidas oleks kõige mõttekam ühendada telekas arvutiga? Ühel arvutil on S-video ja DVI väljund ning läpakal on ainult analoogväljund. Teine küsimus on, kas läpaka integreeritud video suudab suurel ekraanil seda pilti korralikult liigutada? Ühel tuttaval on ühendatud tavalise analoogiväljundiga ja pilt on päris normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
26.09.2007 10:13:07
|
|
|
Kindlasti DVI kaudu.
Olen proovinud päris mitmeid LCD-sid arvutiga ühendada ja on mudeleid, mis s-video->scart kaabliga üldse pilti ette ei võtagi, kui olemas on DVI või VGA sisend.
Täpsemalt räägib konkreetse mudeli manual
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
26.09.2007 11:52:03
|
|
|
| Vombat kirjutas: |
| Mul kerkis selline küsimus seoses Philips PF9541 teleka soetamisega, et kuidas oleks kõige mõttekam ühendada telekas arvutiga? Ühel arvutil on S-video ja DVI väljund ning läpakal on ainult analoogväljund. Teine küsimus on, kas läpaka integreeritud video suudab suurel ekraanil seda pilti korralikult liigutada? Ühel tuttaval on ühendatud tavalise analoogiväljundiga ja pilt on päris normaalne. |
DVI on digitaalne signaal ja laseb suuremat mahtu läbi, samas aga suudab ka VGA pilti kuvada, kui on võimalik, siis DVI kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToTuMaN
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2001
|
26.09.2007 13:01:14
|
|
|
Proovisin eile ära SONY 40D2810 peal oma GF8600GT pildi RGB vahendusel. Sama mis s-video põhimõtteliselt. Kiirelt asendasin selle ühenduse VGA kaabliga ning sain kena ja klaari 1:1 pixel pildi 1280x768 (ülejäänud pind jäi mustaks). Täna plaanin hankida DVI-HDMI kabla ja katsetada sellega, sest manuali kohaselt peaks niimoodi native reso kätte saama.
Üldiselt soovitaks jah kaasaegsete telekate puhul igasugu composite, S-video jms asjad ära unustada ja panustada ikka DVI, VGA v HDMI ühenduste peale. Seda eriti, kui on vahest vaja ka lihtsalt sohval logeleda ja traadita klaveri-roti abil netis ringi kolistada. Kui arvuti teleka küljes vaid filmiserveerimise rolli mängib, siis saab ehk muude ühendustega ka hakkama. Väga pikka sõda ei taha muidugi algatada, sest mõni aeg tagasi kui ma oma esimese LCD teleka sain, vaidlesin sel teemal. Mind oponeerivad väited olid küll õiged, kuid paraku see vahe, mis kvaliteedis saavutada oli, ei olnud minu kriitikameele jaoks piisavalt motiveeriv.
_________________ ..::ToTuMaN::.. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surxa
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
26.09.2007 15:25:36
|
|
|
| ToTuMaN kirjutas: |
Proovisin eile ära SONY 40D2810 peal oma GF8600GT pildi RGB vahendusel. Sama mis s-video põhimõtteliselt. Kiirelt asendasin selle ühenduse VGA kaabliga ning sain kena ja klaari 1:1 pixel pildi 1280x768 (ülejäänud pind jäi mustaks). Täna plaanin hankida DVI-HDMI kabla ja katsetada sellega, sest manuali kohaselt peaks niimoodi native reso kätte saama.
Üldiselt soovitaks jah kaasaegsete telekate puhul igasugu composite, S-video jms asjad ära unustada ja panustada ikka DVI, VGA v HDMI ühenduste peale. Seda eriti, kui on vahest vaja ka lihtsalt sohval logeleda ja traadita klaveri-roti abil netis ringi kolistada. Kui arvuti teleka küljes vaid filmiserveerimise rolli mängib, siis saab ehk muude ühendustega ka hakkama. Väga pikka sõda ei taha muidugi algatada, sest mõni aeg tagasi kui ma oma esimese LCD teleka sain, vaidlesin sel teemal. Mind oponeerivad väited olid küll õiged, kuid paraku see vahe, mis kvaliteedis saavutada oli, ei olnud minu kriitikameele jaoks piisavalt motiveeriv. |
Mis siin ikka vaielda. HDMI/DVI on analoog variantidest alati parem kui pole vaja kümnetes meetrites kaablit vedada vaid ikka normaaltingimustes on. Analoog signaaliga ei saa eales piksel pikslil pilti kui telekas seda võimaldab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
26.09.2007 17:35:53
|
|
|
Võibolla keegi on välja toonud juba, aga Hulludel Päevadel tuleb asjalikku kraami müüki Stockmannis
Sony KDL40T3500 40" FULLHD 25k (neljap)
Sony KDL32P3000 32" 12,5k (kolmap)
LG 50PC35 50" plasma 20k (kolmap)
LG LG22LS4D 22" HD 6,3k
lisaks igasuguseid hdvd jne mängijaid, LaCie väline kõvaketas 1590 (alla ketta hinna) jne
_________________ PS, kui teemades ei vasta
viimati muutis O 26.09.2007 18:41:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
26.09.2007 18:32:51
|
|
|
| sbtainas kirjutas: |
| Sony KDL40T3500 40" FULLHD 25k (neljap) |
näiteks http://wcam.ee/?p=3&iid=3668
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
26.09.2007 18:41:43
|
|
|
hinnad on ikka mõnuga kukkunud.
Aga sellegipoolest on päris arvestatavad pakkumised imo või kuulutasin ma, et päris tasuta saab?
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.09.2007 19:28:17
|
|
|
| sbrb kirjutas: |
| MaxPower kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Küsimus, kas max 14k eest on Philips 32PF9531 parim telekas mida osta ? |
ma usun küll. selle raha eest paremat hetkel küll meelde ei tule  |
huvi pärast küsin et kas sellel 2x kallimal telekal on siis oluliselt parem pilt võrreldes nende dibossidega(mis 3postitust kõrgemal mul pakutud). On neil mingi reaalne vahe olemas? või vaid teine disain ja kallim firma? |
kahjuks ei saanud õigel ajal reageerida kuna olin "soojal maal"...aga tagasi tulles teema juurde siis kindel vastus on JAH. Aga nagu sa võisid ka välja lugeda järgnevatest postitusest, siis mitte kõige tähtsam pole paneel vaid kes on suutnud sinna juurde lisada korralikud pildiparandus programmid. IMO ja ka paljude müüjatega (sellised kes midagi tehnikast jagavad) kellega olen rääkinud, tundub et parim on siiski philips oma Pixel Plus-ga. Samas ei välista ka et tulevikus võtan midagi Sony, Samsa, Sharp seeriast...jutt oli rohkem üldist laadi, kui ostuks läheb siis kõik ikkagi taandub konkreetsele mudelile!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
27.09.2007 18:04:43
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:23:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
27.09.2007 18:42:50
|
|
|
Püsiklientidele saadetakse alati Hullude kataloog.
Peale selle ühe Sony polegi teisi täpselt samu mudeleid poest leidnud. Analoogseid on kindlasti kamaluga, samas 50 plasmat alla 20k pole veel näinud.
Tegin "skriinshotid" ka
LG 22" ja too LaCie ketas ka all nurgas
Sony 32" ja LG 50"
Sony 40"
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
27.09.2007 20:32:13
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:23:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
27.09.2007 22:36:59
|
|
|
| USAst tellid, korruta hind kahega (telekas kaalub omajagu ning maksud veel juurde). Nii et 20k-st saab sujuvalt 40k.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
28.09.2007 01:16:01
|
|
|
Nonii, Samsa F86 käes ja elu esimesed fullHD kogemused olemas! Blu-ray on ikka superkena pildiga, antennipilt (tavaantenn) ja DVD ei paku enam mingit pinget. Soovitan soojalt
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|