|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Margo18
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
17.09.2007 10:33:22
|
|
|
damn,nüüd ei teagi kas võtta 8800 GTS 320MB või 640mb moluks siis Samsung 226BW
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
17.09.2007 10:34:11
|
|
|
| Margo18 kirjutas: |
damn,nüüd ei teagi kas võtta 8800 GTS 320MB või 640mb moluks siis Samsung 226BW |
Suurematel resodel mängides on 640mb hea valik Endal selline kaart ja nüüd ootan molu...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.09.2007 18:44:25
|
|
|
| tsitaat: |
| Among other things, this revision brings independent Shader domain based overclocking, meaning that you will finally be able to overclock the shader units inside the G80 based marchitecture, not just the general GPU clock. |
Kuidas?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.09.2007 19:58:02
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Among other things, this revision brings independent Shader domain based overclocking, meaning that you will finally be able to overclock the shader units inside the G80 based marchitecture, not just the general GPU clock. |
Kuidas? |
Hetkel katsetan siin.Eks annan varsti teada
EDIT:Vähemalt mina ei leidnud võimalust shader clocki eraldi muuta(selle jaoks tuleb niikuinii eraldi slider 2.5 versioonis).
Küll aga on nüüd võimalus muuta Core/ROP>Shader dividerit .
Toon näite:
Ütleme,et kaardi Core ei lähe eriti kaugele aga shadereid annab veel karmimaks timmida:
Vana lahendus:Jätsid Core viimasele stabiilsele sagedusele ja shaderites peituv ekstra perf.jäi kasutamata
Uus lahendus:Muuda divideri kõrgemaks(nt 2.5 vms) ja saad Core lükata samale sagedusele millel ta ka enne stabiilne oli aga nüüd tõuseb shaderite takt koos Core tõusuga rohkem.Selleks,et leida shaderite viimane stabiilne piir tuleb mängida divideriga.
Sama jutt käib ka selle kohta kui nt shaderid ei talu väga suurt klokki aga Core-l on veel ruumi kelluda.Taolisel juhul tuleb dividerit madalamaks sättida(nt -2.5 vms).
Dividerit saab muuta siit:Rivatuner-->Power User-->Rivatuner/NVIDIA/Overclocking-->ShaderClockRatio.
Teine võimalus on muuta otse registrist .
Endal näiteks üks GTS-dest ei lasknud shader klokki panna rohkem kui 1447Mhz ja seda ükskõik kui kõrgele Core ajada.Ehk teisisõnu nagu piir oli ees .Nüüd jookseb divideriga 2.5 õnnelikult 1602Mhz peal ja seda sama Core/ROP sageduse juures 8) .
*Kasutasin siin sõna divider...pole kindel kas see on just kõige õigem termin seega vabandused ette ja taha .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
17.09.2007 21:16:15
|
|
|
| Kuidas 3dmarkides ja mängudes perf tõusis?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
17.09.2007 22:30:41
|
|
|
| varem oli draiveritega GPU kiirus ja Shader domain kiirus otseselt seotud, nüüd on need lahti põimitud uute 163.67 draivudega, rivatuner 2.05 versioonis pidi tulema eraldi slide bar et saaksid oma shadereid eraldi clockida korralikult. Ma ei jõua ära oodata toda, tahan veel rohekm oma 8800gts-ist välja pigistada kui hädised 690(1566)/2200 8)
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
17.09.2007 22:56:09
|
|
|
| xpander3 kirjutas: |
| Drizzle kirjutas: |
Sai kah siis XFX 8800GTS 320mb soetatud , sai clockitud kah teda suts , 500/1600 stock mul jookseb 650/1900
3dmark skoorid siis E2140 @ 3.0Ghz prosega
3dmark01SE - 38000p.
3dmark03 - 34190p.
3dmark05 - 14788p.
3dmark06 - 10201p. |
pane testi tulemused ikka võistlustandrisse vastavatesse teemadesse, ära unusta skriine
päris normid clockid muide
mul core üle 645 hakkab segast peksma, kiilub kinni jne
ning kui mälu 1050 sai lükatud siis oli oi oi kui palju artifacte aga 950 peal laseb normilt  |
täna läks core veel 10ka võrra edasi , nüüd 10271p. @ 06 , ikka lahja , ootan uut prose
mis ma neist screenidest ikka laksin , futuremarkis kõik olemas "Published"
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.09.2007 23:32:25
|
|
|
endal vist sama XFX 8800GTS 320mb isend. Kuna arvuti sutsu piixus siis ei ole veel midagi oc ima hakanud (ei tea kas tasub ka 600W OCZ PowerStream üle 2 aasta vana). Aga keegi võiks lühidalt ära seletada mida see shader clocki muutmine annaks? Kas see oli mingi piir mille tõttu ei saanud või polnud mõtet enam gpu/mem clocke muuta?
ja nagu aru saan (kaua nVidiast eemal olnud) kehtib ikka nvidial et parimad driverid on uusimad betad v.a mõnes mängus võib buge leida
kohati ka tundub et (dod s ja cs s ) 8800 on pilt teine kui X1900XT ga (v.a et saab ropult AA ja AF i peale panna nii et pilt jube sile )
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
18.09.2007 01:24:01
|
|
|
Uute beta driveritega oli igatahes sources vahel crashimist ja 1.6s oli fps 4-8
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
18.09.2007 10:28:08
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Aga keegi võiks lühidalt ära seletada mida see shader clocki muutmine annaks? |
kui oleks üks slider mida liigutades core ja mem korraga tõusevad siis on ju selge mida annab eraldi klokkimine.
sama on ka shaderi eraldi muutmisega. shader unitite kell oli muidu 2x core kell vist. ehk kui muud osad veel läheksid aga shader enam ei kannata siis
saab teda alla tõmmata või vastupidi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
18.09.2007 12:55:22
|
|
|
| angel kirjutas: |
Aga keegi võiks lühidalt ära seletada mida see shader clocki muutmine annaks? Kas see oli mingi piir mille tõttu ei saanud või polnud mõtet enam gpu/mem clocke muuta?
|
Xbitlabs.com on ilusasti ära toodud kuidas shader'i kellad lippavad põhitaktiga kaasa. Nagu näha võib GPU olla kõrge klokiga, samas kiirust ei tule kuskilt juurde .. lihtsalt kütat graafikaprotsessorit.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.09.2007 13:40:44
|
|
|
Ja mis siis selle shaderi kellamise eesmärgiks siis on, kui kütab ainult GPU'd
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
19.09.2007 19:45:10
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| minake kirjutas: |
| selles nagu jama oligi, et v2ideti kaart pidi liialt idles voolu tarbima.... see, et asi 3ds voolu võtab on suva, a idles v6ix asi ikkagi v2hem v6tta. |
No kaart ju ei lase 2D-s kellasi alla vaid käib def kelladel nii 2D,Low power 3D ja High Power 3D mode-s .Ise tuleb kas Rivatuneri või ATITool-ga need paika sättida ja peale kellade kohendamist langeb ka 2D voolutarbimine ja kuumus 10c+ 8) . |
Et tõmbasin selle rivatuneri aga äkki keegi teab kas kuskil mingit õpetust ka on vms.
Ise pole nagu nii tark , ei julge katsetada ka väga , et kust saab siis muuta seda 2D ja 3D mode'i setinguid ja mis väärtustele need muutma peaks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.09.2007 19:57:36
|
|
|
| kulamees kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| minake kirjutas: |
| selles nagu jama oligi, et v2ideti kaart pidi liialt idles voolu tarbima.... see, et asi 3ds voolu võtab on suva, a idles v6ix asi ikkagi v2hem v6tta. |
No kaart ju ei lase 2D-s kellasi alla vaid käib def kelladel nii 2D,Low power 3D ja High Power 3D mode-s .Ise tuleb kas Rivatuneri või ATITool-ga need paika sättida ja peale kellade kohendamist langeb ka 2D voolutarbimine ja kuumus 10c+ 8) . |
Et tõmbasin selle rivatuneri aga äkki keegi teab kas kuskil mingit õpetust ka on vms.
Ise pole nagu nii tark , ei julge katsetada ka väga , et kust saab siis muuta seda 2D ja 3D mode'i setinguid ja mis väärtustele need muutma peaks? |
Siin üks hea guide 8) : http://www.vaguesoft.com/users/dwood/blog/tutorials/rivatuner
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
19.09.2007 22:35:13
|
|
|
nii sättisin siis selle järgi
aga mulle tundus et ei funka nagu , et pole tglt veel proovinud et kas mängudes hakkab siis vent oma astmeid muutma jne aga see memory clock jne muutmised , seal olid mingi 2D ja 3D mode, et ma seal 2D all panin neid clocke madalamaks aga mulle tundub et asi ikka jookseb samadel kelladel , võib olla ma ka liiga tume sellel alal
Äkki mingi õpetus veel
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
19.09.2007 22:40:13
|
|
|
Sai nüüd uus prose soetatud E6320 , jookseb 3003 mhz , kuna mul mingid juustud mälud.
Videoks ikka 8800GTS nüüd siis juba @ 650/2000 mhz
3DMark01 - 49355p.
3DMark03 - 36234p.
3DMark05 - 16201p.
3Dmark06 - 10515p.
Pildid kah siis :
http://drizzle.pri.ee/3dmark/
_________________ Sven Suigussaar Photography |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.09.2007 22:43:51
|
|
|
sul vista peal? kui võimalik siis lase Win XP pro peal neid teste kuna peaksid kenasti rohkem punne saama. Ise testisin ja sain vista all 3Dmark06 600.- punni vähem kui xp all.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
19.09.2007 22:46:46
|
|
|
Miks rivatuner ei lase tõsta ainult perf 3d kellasi? Core laseb eraldi aga kui mälu kellata, siis läheb ka 2d's sama kell peale
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
19.09.2007 23:25:34
|
|
|
| angel kirjutas: |
| sul vista peal? kui võimalik siis lase Win XP pro peal neid teste kuna peaksid kenasti rohkem punne saama. Ise testisin ja sain vista all 3Dmark06 600.- punni vähem kui xp all. |
vista theme
ikka XP pro , vista võib peesse pista , mõttetu windows
Edit: Purexpure , rebi endale ati tool ja asi vask , mis mõte on jamada mingi rivatuneriga ?
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
20.09.2007 09:52:39
|
|
|
nii tundub et asi ikka funkab aga kui alla on mõttekas need kellad lasta 2D mode'iga?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2007 10:26:39
|
|
|
nii alla kui tahad,siis võtab windoozas passides vähem lektrit massin ja sina säästad loodust
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
20.09.2007 12:37:40
|
|
|
anubis, see väiksem elektri tarbimine on suhteline kuna pinge jääb ikka samaks ning
ainult klokkide muutmine erilist säästu ei too.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2007 12:38:41
|
|
|
noh, vähemalt enesetunne on parem ja rohelisem
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
20.09.2007 14:04:58
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
Ja mis siis selle shaderi kellamise eesmärgiks siis on, kui kütab ainult GPU'd  |
Dziisas .. mida kiiremad on shader'i kellad seda kiiremini graafikaprotsesor töötab Tegemist on ju kaks-ühes arhitektuuriga.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.09.2007 14:12:33
|
|
|
see meenutab seda olukorda mis 7800GT ga oli. RivaTuner tegi seda automaatselt aga : kui panid mingi 620MHz siis töötas. Panid 630 siis viskas 620 peale tagasi. Kui surusid kuidagi ta 630 peale siis oli jõudlus sama. Alles siis kui mingi 650 peale GPU clocki panid siis tuli 3Dmarkis punne juurde.
ehk siis samm haaval saab clocki tõsta nagu aru saan. Aga kui see "shader clock" muudetav on siis saab "vabamalt" OC ida...
võimalik et sain millestki valesti aru aga nõnda see graafik näitab.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.09.2007 16:25:11
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
Nagu näha võib GPU olla kõrge klokiga, samas kiirust ei tule kuskilt juurde .. lihtsalt kütat graafikaprotsessorit.
.. mida kiiremad on shader'i kellad seda kiiremini graafikaprotsesor töötab |
Kuidas võtta ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
20.09.2007 18:19:51
|
|
|
| Vaata teste ... siis näed.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
21.09.2007 22:59:05
|
|
|
Nonii , sai nüüd endale a-data 800+ mälud ostetud ja prosele veelgi mhz juurde väänatud
nüüd siis tulemused
E6320 @ 3402mhz ( Jahutus Quad Inbox )
XFX 8800GTS 320mb @ 650/2000mhz
A-Data 800+ mälud @ 972mhz ( 5-5-5-18 timingud )
3dmark01SE - 58215p.
3dmark03 - 38680p.
3dmark05 - 18930p.
3dmark06 - 11216p.
võrdluseks siis
E2140 @ 3000Mhz ( Jahutus Quad Inbox )
8800GTS @ 650/1900Mhz
A-Data 800mhz @ 750mhz ( 4-4-4-12 timingud )
3dmark01SE - 38000p.
3dmark03 - 34190p.
3dmark05 - 14788p.
3dmark06 - 10201p.
ütleme nii, et tööjuures testitud HD2900XT + E6750 @ 3.8ghz asi kaugel pole kuna sellega sai aint ~63500p. kätte
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.09.2007 23:01:04
|
|
|
mnjaaa... mis toitega sa üldse seda jama toidad?
endal Q6600 G0, XFX 8800GTS 320MB ja A-tatti Extreme 800 olemas aga vat toide on sutsu kahtlane. OCZ PowerStream 600W ja üle 2 aasta vana. Kardan et tõmban OC iga 12v raja kooma (tal peaks 2x olema aga need eraldi kirjade järgi). jahutus pole kah suht kiita nii 8800 kui Q6600. Ühel stock teisel Freezer7 pro (stockis temp juba 62c full loadis 8) )
teoreetiliselt peaks mul see videokaart samahästi OC uma kuna vist sama partii (ostsin selle ühe foorumi kasutaja käest suht mõnusa hinnaga).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
21.09.2007 23:03:11
|
|
|
| angel kirjutas: |
mnjaaa... mis toitega sa üldse seda jama toidad?
endal Q6600 G0, XFX 8800GTS 320MB ja A-tatti Extreme 800 olemas aga vat toide on sutsu kahtlane. OCZ PowerStream 600W ja üle 2 aasta vana. Kardan et tõmban OC iga 12v raja kooma (tal peaks 2x olema aga need eraldi kirjade järgi). jahutus pole kah suht kiita nii 8800 kui Q6600. Ühel stock teisel Freezer7 pro (stockis temp juba 62c full loadis 8) )
teoreetiliselt peaks mul see videokaart samahästi OC uma kuna vist sama partii (ostsin selle ühe foorumi kasutaja käest suht mõnusa hinnaga). |
Müü see quad maha , see ikka paras juust ja osta endale E6750 jääb raha väikse jaoks ka üle
mul on mingi juust Chieftec 450w sai suvel ostetud , aga näe äratoidab
Edit: ma tean küll kellelt sa ostsid , Deluxe05 , sama siin klokkub mehiselt
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.09.2007 23:06:57
|
|
|
ee miks peaks ma nii loll olema et tore Q6600 G0 (oletan et tead miks ma seda g0 märgin) maha müüma ja mingi 2 tuumaga könni asemele ostma Kui just midagi väga piixu ei lähe siis kui uue toite saan ja parema jahutuse peaks see prose mul üle 3GHz tegema. Kui ei siis olen suht pettunud Vähemalt mängudes on hea lammutada kus mitme tuuma tugi (tean neid veel vähe aga asi sai ostetud tulevaste mängude pärast mitte selle sitta pärast mis praegast väljas).
Mul peab ka arvuti 24/7 stabiilne olema seega ei riski seda OC i peale panna. Asi selles et masin pidevalt sees isegi siis kui mind ei ole ta läheduses. Pärast jääb veel tõbiseks
peab ainult 8800GTS i tarvis mingi mehise jahutuse ostma. Accelero S1 sarnane junn võiks olla peal. X1900XT sai see igatahes lõdvalt jagu
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.09.2007 23:24:31
|
|
|
No aga S1 peale ja kaks 120mm venti otsa istuma ja näed nii väikseid tempe,et oioioi .Muidugi sel plaanil on üks viga...S1 ei lähe GTS-le?(kui just ise kinnitusi ei tee vms).Krt ma kirun iga nädal ,et Eestis TR 03 Plussi müügil pole .See sobiks nagu rusikas silmaauku GTS-le ja mina saaks seda isegi SLI-s kasutada mis on teiste high end 8800 jahutitega välistatud .
Btw:Q6600 rev.G0 rokib.Hästi valitud angel 8)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
21.09.2007 23:46:01
|
|
|
| angel kirjutas: |
ee miks peaks ma nii loll olema et tore Q6600 G0 (oletan et tead miks ma seda g0 märgin) maha müüma ja mingi 2 tuumaga könni asemele ostma Kui just midagi väga piixu ei lähe siis kui uue toite saan ja parema jahutuse peaks see prose mul üle 3GHz tegema. Kui ei siis olen suht pettunud Vähemalt mängudes on hea lammutada kus mitme tuuma tugi (tean neid veel vähe aga asi sai ostetud tulevaste mängude pärast mitte selle sitta pärast mis praegast väljas).
Mul peab ka arvuti 24/7 stabiilne olema seega ei riski seda OC i peale panna. Asi selles et masin pidevalt sees isegi siis kui mind ei ole ta läheduses. Pärast jääb veel tõbiseks
peab ainult 8800GTS i tarvis mingi mehise jahutuse ostma. Accelero S1 sarnane junn võiks olla peal. X1900XT sai see igatahes lõdvalt jagu  |
quad jääb 3dmarkides kõvasti kahetuumsetele alla ja ma ei leia temas ka midagi head , liiga palju neid vist kokku pannud
aga no eks sa ise tead...
8800GTS stock jahutus on juba piisavalt hea , ainuke variant koli veele üle
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.09.2007 23:59:18
|
|
|
ee ma ei ole 3Dmark i passija ma kasutan arvutit mängimiseks jms ressursse nõudvateks tegevusteks. Pealegi G0 peaks teoreetiliselt OC uma kenasti ja vat mis juhtub kui Quadi support mängus : http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/core2quad-q6600_8.html#sect0
Crysis jms tulekul ja küll siis see Quad lammutama hakkab. Ning 8M cache tuleb kah vahest kasuks
Aga jah... kuidas saab Quad Core 2 tuumalisele alla jääda kui ta OC ub GHz poole pealt suht samasse auku Ise saan default süsteemiga 9665 punni 3Dmark06 kätte kenasti. 3.8k saab prose punne mis peaks teoreetiliselt õige jõudlus olema (kuigi ma alles omandasin selle prose ja ei tea veel päris täpselt kui palju mida kus ta saama peab).
Vesijahutusega ma ei hakka iialgi jamama kuna tean et piisavalt hea tulemuse saan ka tavalise õhkjahutusega + vaikus. Ei ma jõua osta neid kvaliteetseid vesijahutisi mis ennast õigustaks. Sain ma X1900XT maha jahutatud @ 70C max OC idul olekus saan ka 8800GTS i. Ainuke asi et vaja otsida ja uurida millal talle sobiv jahutus välja tuleb hea hinnaga. HR-03 oleks sobilik aga seda ei ole eestis saada
Selline on olemas 8800 peale : http://www.techpowerup.com/reviews/Zalman/ZM-VF1000LED/4.html aga ei tea kas see end ära õigustaks. Probleem selles et uusim RivaTuner väidab et stock jahutusega @ def kelladel ei lähe temp üle 70c ning pole kordagi kuulnud kuidas see jahutus häält teeks.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
22.09.2007 00:31:05
|
|
|
G0 peaks 3.4 ilusti ära minema ( Vähemalt tööl ta läks )
ei noh eks igamees teab mis ta tahab
ma olen oma 2tuumsega rahul ja ei näe vajadust quadi jaoks
viimati muutis Drizzle 22.09.2007 00:37:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
22.09.2007 00:33:15
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
...quad jääb 3dmarkides kõvasti kahetuumsetele alla ja ma ei leia temas ka midagi head , liiga palju neid vist kokku pannud |
Seda sellepärast,et sa vaatad erinevate kelladega prosesi .Loogiline,et 2.4Ghz quad ei saa vaatamata neljale tuumale vastu 3Ghz E6850-le.Aga nüüd tuleb magus osa...kella quad 3Ghz-le ja see mitte ainult ei saa sama tulemuse mis E6850 vaid isegi ületab seda.Mida suuremal kellal quad töötab seda rohkem ta hakkab dualit ületama.Kas sa arvad,et näiteks ka siin HV-s mõnede kasutajate testides saadud 14 000+ punni on saadud dualiga või? ...mõtle uuesti .Kui quad oleks nii kehv siis miks tehakse maailmarekordeid quadiga?(ja edukalt kusjuures).
Olen nõus,et kui programm või mäng ei oska quadi ära kasutada siis ei oma see ka erilist mõtet kuna dual sõidab oma suurem GHz-ga sellest üle ...paraku on see arendajate mitte prose limitatsioon ja kui selle järgi vaadata,et quad on nüüd mõttetu on see ikka väga lühinägelik suhtumine.Quadi miinusteks on ka suurem kuumuseeraldus mis pole aga graafikakaarte vaadates ikkagi suurt midagi .Ka ei kellu see nii kaugele kui dual aga kokkuvõttes on plusse rohkem kui miinuseid .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.09.2007 02:17:55
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
| Loogiline,et 2.4Ghz quad ei saa vaatamata neljale tuumale vastu 3Ghz E6850-le.Aga nüüd tuleb magus osa...kella quad 3Ghz-le |
Ning nüüd tuleb veel magusam osa - kella E6850 @ vesi 4Ghz peale tiksuma ja oioi mis tööloom.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
22.09.2007 02:24:31
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Drizzle kirjutas: |
| Loogiline,et 2.4Ghz quad ei saa vaatamata neljale tuumale vastu 3Ghz E6850-le.Aga nüüd tuleb magus osa...kella quad 3Ghz-le |
Ning nüüd tuleb veel magusam osa - kella E6850 @ vesi 4Ghz peale tiksuma ja oioi mis tööloom. |
oled kindel, et läheb 4.0 ?
ma täna tööl proovisin , seda prose 4.0 saada ( Esimest korda kasutasin seda üldse ) , emaplaadiks oli Gigabyte P35-S3 , Jahutus Silent Square Pro
4.0 läks wini @ 1.55V aga niikui prime tööle lükkasin pani asi konkreetselt pildi tasku , resa , 3.8ghz @ 1.45V ja asi stabiilne
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
22.09.2007 04:45:39
|
|
|
Q6600 G0 @3.5Ghz@õhk ja samuti oioi mis loom 8) -sedasi jooksis mul 24/7 kuniks hakati korterit kytma siis krt tõmbas toa liiga kuumask ja temp läks seal 60-70 peale panin @def jooksma tagasi
Oleks mul vesi paneks @4Ghz ja siis oi oi
3Dmark 06 es scoorib Q6600@3.6Ghz CPU 5543 VS e6850@3.6Ghz CPU 3100 järeldus..... 8)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
22.09.2007 08:04:07
|
|
|
you can make Lost Planet: Extreme Condition game work on quad-core processors, too, where there are four threads created. There is an option called Concurrent Operations in the Options menu. By changing it from 2 to 4 you can obtain even more impressive results on Core 2 Quad Q6600.
Ainuke tõsiseltvõetav quadi toetav mäng selles testis
2400mhz Q6600 = 3850mhz E6850
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.09.2007 11:14:59
|
|
|
| Drizzle, muidugi eks see 4.0 üks bingo loto on, et kas läheb selle isendiga või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wolverine
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
23.09.2007 19:36:38
|
|
|
| 67 idle temp on minu meelest ikkagi nats kõrge - aga põlema sellest midagi ei lähe tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wolverine
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2003
|
24.09.2007 01:55:03
|
|
|
Selge siis. Ma alguses imestasi ka sellise tempi üle - harjunud saastade kaartidega
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
24.09.2007 22:00:01
|
|
|
| Kas keegi oskab rääkida et kas mingi mäng kasutab ka praegu üle 512mb mälu või sinna lähedalegi?Vaatan et 8800gts 320mb ja 8800gtx ei saa nii väga suurt skoori vahet 3d06-es et gtx õigustaks oma hinda.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.09.2007 22:33:13
|
|
|
| denis28, GTX on ju peaaegu parim videokaart turul mängude jaoks, ainult ULTRA on tsipakene parem ning GTX ja ULTRA hinnavahe on ju ka meeletu. Parima eest pead alati kõige rohkem maksma.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|