|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
14.08.2007 02:02:24
|
|
|
Huvi pärast, milliseid drivereid kasutada ATI X200M kaardiga?
Hetkel on [ CATALYST® Control 1.2.2217.16585]. Vms..
On need Omegad head?
(See kaart on töö läpparil aga huvi pärast..)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
14.08.2007 16:01:15
|
|
|
| tsitaat: |
Resolved Issues for the Windows XP Operating System
CounterStrike Source, Day of Defeat Source, and Half-Life 2 Episode 1, Excessive fog is no longer noticed when playing these games. Further details can be found in topic number 737-28795
|
Keegi teab mis probleem täpsemalt lahendati? Ma seda topicu numbrit küll nende nõmedas support webis ei suuda üles leida
Äkki keegi paneb lingi.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
14.08.2007 16:19:19
|
|
|
Nijah, siiski ainult hd2900 seeria fix, kuigi release notest võiks teistmoodi välja lugeda
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
14.08.2007 18:23:06
|
|
|
huvitav kas X19** seeriale ka veel updeite tuleb või kavatsevadki ainult HD2*** ja uuemate jaoks updeitida.
E: Kas keegi oskab öelda millised drivud oli viimased millel tulid ka uuendused X19** seeria jaoks? Catalyst 7.5?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.08.2007 20:40:15
|
|
|
AMD Innoculates Purple Pill
| tsitaat: |
| AMD is not the only company affected by the Purple Pill vulnerabilities, according to Carvill. However, the Purple Pill specifically targeted the vulnerability in the ATI Catalyst package. |
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
15.08.2007 18:24:21
|
|
|
x1950pro agp ja 7.8 ei sobi kokku igatahes.
pole enne sellist jama olnud ühegi driveriga. Guru3d foorumis on teistelgi taoline issue sama driveri ja kaardiga, et keerab windowsi tuharasse. Proovisin installida nii CCC-ga kui ilma.
niiet tagasi 7.7 juurde.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.08.2007 19:22:56
|
|
|
Endal hetkel ka 7.7 ja kõik töötab laitmatult. Aga nagu enne juba küsisin, siis kas keegi teab mis nr. Catalyst oli viimane kus toimusid ka muudatused X1950 seeria kaartidele?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.08.2007 21:18:44
|
|
|
TanelJ, sama siin. X1950PRO (AGP) & 7.8 ning tulemuseks osade ikoonide kadumine/teksti segiajamine WinXP all.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
19.08.2007 21:15:05
|
|
|
x1600 kasutajana saaks ka öelda et ikoonid kadusid ära ja isegi masin jooksis kokku, nii et restart ja pärast olid ikoonid jälle tagasi nii nagu enne.
Lisan veel seda et Catalyst 7.6-ga oli AGP ja PCI Read/Write setingud "ON", aga nüüd Catalyst 7.8-ga on "OFF". Nii kui panin "RETEST" ja masinale restardi tegin ei muutunud ka midagi, AGP&PCI Read/Write setingud ikka "OFF" asendis.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gljukats
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 147 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
01.09.2007 18:51:27
|
|
|
Oskate ehk anda mõne lingi, multimedia centri jaoks, tahan oma radeon 9800pro aiwiga telerit vaadata. Aga ma ei tea ,milline mmc sobiks omega 6.3 driveri juurde? Või kui nii ei saagi, siis pakkuge mõni alternatiiv, mis sobiks nii mängimiseks kui ka teleri vaatamiseks!
Edit: Ma leidsin lahenduse laadides MMC 9.14 ja catalyst 6.5 cp versiooni.
viimati muutis X 03.09.2007 23:01:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
01.09.2007 20:07:54
|
|
|
Alates 7.0 (CCC) hakkasid mul mängud pidurdama =( , panen vast algse versiooni tagasi. Videokaart X800GT ja ostes seda k-arvutist on see mingi praak. Ekraani peale tekkivad suured täpid kui sa mängid. Olin loll et ei pöördunud garantiisse =( . Ise arvuti K-Arvutist ostetud, täitsa mõttetus. k-kartul täiega!!
viimati muutis Mercury 01.09.2007 20:10:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
01.09.2007 20:10:11
|
|
|
| minul kah tegi kehvemaks isegi üllatavalt palju. maha ei võtnud loodan uutepeale.
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
01.09.2007 22:11:33
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:55:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
11.09.2007 00:12:30
|
|
|
oskab keegi kommenteerida kuidas on lood x1950pro AGP + cat7.9? Eelmise versiooniga olid jamad:
| TanelJ kirjutas: |
x1950pro agp ja 7.8 ei sobi kokku igatahes.
pole enne sellist jama olnud ühegi driveriga. Guru3d foorumis on teistelgi taoline issue sama driveri ja kaardiga, et keerab windowsi tuharasse. Proovisin installida nii CCC-ga kui ilma.
niiet tagasi 7.7 juurde.  |
| bladerunner kirjutas: |
TanelJ, sama siin. X1950PRO (AGP) & 7.8 ning tulemuseks osade ikoonide kadumine/teksti segiajamine WinXP all.  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
11.09.2007 00:36:15
|
|
|
Tundub korras olevat. Sellist jama pole nagu sul pildipeal välja toodud.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.09.2007 03:16:14
|
|
|
| tsitaat: |
| oskab keegi kommenteerida kuidas on lood x1950pro AGP + cat7.9? Eelmise versiooniga olid jamad |
Niipalju kui vaatasin release note ,siis seal oli kirjas hoiatus, et X1950 AGP seeriale mitte installida. Tsekka enne installi igaks juhuks üle mis seal kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.09.2007 13:58:28
|
|
|
| kuidas saaks CRT monitoril neile sundida suuremat refresh ratet kui 60Hz?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.09.2007 14:30:09
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
| kuidas saaks CRT monitoril neile sundida suuremat refresh ratet kui 60Hz? |
monitori draiverid ikka peal?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.09.2007 14:50:01
|
|
|
| olc kirjutas: |
| aix17 kirjutas: |
| kuidas saaks CRT monitoril neile sundida suuremat refresh ratet kui 60Hz? |
monitori draiverid ikka peal? |
avastasin nende puudujäägi hetk tagasi
aga krt võimatu installida, lihtsalt windows ei võta omaks
kellelgi LG Flatron F900P draiveriplaati/installiprogrammi pole?
need draiverid vist otseselt refresh force vm ei võimalda...
refresh rate muutmiseks igast valikud on olemas, aga asi jääb ikka 60Hz peale, vahet pole kui panna sealt kasvõi 200Hz
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.09.2007 15:23:31
|
|
|
sa pead endale monitori driverid otsima ja siis winni alt valima (dont show not supported refresh rate vms) ja sealt näed ära palju molu kannatab.
mängudes kui 60Hz on kasuta programmi nimega reforce. aga seda ei soovita peale panna kui molu driverid ei ole peal.
ps: dxdiag\more help\override <--- sinna võid kah väärtuse panna kirja.... aga jah... molude hz peale sundimist teed omal vastutusel
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.09.2007 15:39:03
|
|
|
no kui teada kui palju molu kannatab, siis ei ole nagu ideeliselt vahet, kas forceda või mitte?
monitori seadetes sättida seda ei saa igatahes, väärtused kuni 200-ni on rippmenüüs olemas, ja neid vahetades ei muutu mitte piixugi
edit:
nevermind, tööle hakkas
ei oska öelda, kas aitas molu restart või juhtme tagant ärakakkumine
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.09.2007 15:39:36
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
no kui teada kui palju molu kannatab, siis ei ole nagu ideeliselt vahet, kas forceda või mitte?
monitori seadetes sättida seda ei saa igatahes, väärtused kuni 200-ni on rippmenüüs olemas, ja neid vahetades ei muutu mitte piixugi  |
kui monitori drivud peal siis peaks ta sul asja piirama... seega otsi endale monitori driverid ja vaata mis edasi toimuma hakkab.
igatahes see reforce programm võtab minuteada need Hz selle järgi mida molu driver lubab. Kunagi sai seda kasutatud suht palju.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.09.2007 15:43:02
|
|
|
tuleb siis nii välja, et monitori draiverid kah restarti vajavad
monitorile siis
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
11.09.2007 19:07:41
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Tundub korras olevat. Sellist jama pole nagu sul pildipeal välja toodud. |
jõudlusel ka vahet on võrreldes cat7.7?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
11.09.2007 19:41:51
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
| Tundub korras olevat. Sellist jama pole nagu sul pildipeal välja toodud. |
jõudlusel ka vahet on võrreldes cat7.7? |
Ei tea, pole proovinud. Pole Vista peal midagi kordagi testinud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.09.2007 21:52:56
|
|
|
Caution: Installing the Catalyst software suite 7.8 or 7.9 on a system containing the ATI Radeon X1950 AGP series of product may result in either the desktop failing to be drawn properly or the operating system failing to boot. It is recommended to continue using Catalyst 7.7 for this product at this time.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
11.09.2007 23:24:24
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Caution: Installing the Catalyst software suite 7.8 or 7.9 on a system containing the ATI Radeon X1950 AGP series of product may result in either the desktop failing to be drawn properly or the operating system failing to boot. It is recommended to continue using Catalyst 7.7 for this product at this time. |
Fucking shit,oleks pidanud ennem seda uurima,kurat küll............nüüd safe modes siin askelda.Kuda ma üldse safe modes vanemaid drivereid peale lasen??
viimati muutis M6izduzeta 11.09.2007 23:30:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
11.09.2007 23:29:46
|
|
|
| M6izduzeta kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Caution: Installing the Catalyst software suite 7.8 or 7.9 on a system containing the ATI Radeon X1950 AGP series of product may result in either the desktop failing to be drawn properly or the operating system failing to boot. It is recommended to continue using Catalyst 7.7 for this product at this time. |
No fucking shit,oleks pidanud ennem seda uurima,kurat küll............krt nüüd safe modes siin askelda. |
Mai tea mul jooksevad asjad samamoodi edasi nagu 7.7`ga ja pilt on korralik.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
11.09.2007 23:31:36
|
|
|
| Ma olen lihtsalt neetud,ühtegi driverite update pole suutnud korralikult teha selle kaardiga,alati mingid jamad sees.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.09.2007 08:48:55
|
|
|
M6izduzeta, lased sa ikka vanda driverid enne maha kui uued peale paned?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.09.2007 11:07:41
|
|
|
| M6izduzeta kirjutas: |
| Ma olen lihtsalt neetud,ühtegi driverite update pole suutnud korralikult teha selle kaardiga,alati mingid jamad sees. |
safe mode -> lased draiverid maha. Siis lähed "tavalisse" windows'isse ja lased vanad draiverid peale (nüüd kuvatakse pilt windoosa enda mingite draiveritega) .. ei mingit müsteeriumi.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.09.2007 11:08:09
|
|
|
| M6izduzeta kirjutas: |
| Ma olen lihtsalt neetud,ühtegi driverite update pole suutnud korralikult teha selle kaardiga,alati mingid jamad sees. |
http://www.tweakguides.com/ATICAT_1.html
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M6izduzeta
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
12.09.2007 11:16:57
|
|
|
| Ma sain rollbackiga korda selle jama,panin siis 7.7 peale.Oot mis,kas tahad öelda et pean igakord vanad driverid maha laskma ennem kui uued panen,et nagu ta üle ei lase vanasid....update nagu???Nvidia kaartidega küll sellist lollust ei ole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
12.09.2007 11:55:59
|
|
|
| M6izduzeta kirjutas: |
| Ma sain rollbackiga korda selle jama,panin siis 7.7 peale.Oot mis,kas tahad öelda et pean igakord vanad driverid maha laskma ennem kui uued panen,et nagu ta üle ei lase vanasid....update nagu???Nvidia kaartidega küll sellist lollust ei ole olnud. |
Kohe on lollus? Vanad maha jah, aga ei pea safe modis tegema seda. Ise kasutan driver cleanerit enne uute installimist, ja pole kordagi jamasid olnud. ATI kaarte juba 5 erinevat old ja selle ajajooksul üks BSOD installimise ajal:D
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.09.2007 11:59:54
|
|
|
ATI pole Nvidia....
ATI puhul kõigepealt 1. vanadele uninstall, 2. safe mode + Driver Cleaner, 3. tavareziim + uued draiverid peale, 4. veelkord reboot
Selline käitumine peaks siis 99.99% kindluse andma.
Kõik see loomulikult ei aita, kui draiver ise vigane/sobimatu on nagu see 7.8/7.9 puhul juhtus.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
12.09.2007 12:35:44
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
ATI pole Nvidia....
ATI puhul kõigepealt 1. vanadele uninstall, 2. safe mode + Driver Cleaner, 3. tavareziim + uued draiverid peale, 4. veelkord reboot
Selline käitumine peaks siis 99.99% kindluse andma.
Kõik see loomulikult ei aita, kui draiver ise vigane/sobimatu on nagu see 7.8/7.9 puhul juhtus. |
Milles poolest sobimatu kui tohib küsida? Sobib ju?
EDIT: Seda selles mõttes et midagi si**maks ei läinud 7.7 pealt 7.9 peale minnes.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.09.2007 14:35:28
|
|
|
Draco, paljudel X1950PRO AGP kasutajatel ei vedanud samamoodi kui sul.
Samas kaardid on meil kõigil siinkurtjail samad Sapphire omad (Draco, TanelJ, bladerunner).
CPU platvormid on ka erinevad, seega pole asi ka chipsetis kinni.
Seda ma oma postitusega mõtlesingi, et võid olla nii hoolikas kui tahes, aga kui tootjal viga koodis, siis ei aita miski...
Ja tundub, et tegemist pole triviaalse veaga, muidu vaevalt seda 7.9's parandamata poleks jäetud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
14.09.2007 12:19:11
|
|
|
njah x1800xt PE on ka mingi jama selle uue 7.9 draivuga nii kui mängu mõnda lähen laadib menüü ära ja siis kui mäng pihta hakkab must pilt aga heli ja asjad on krt ja kui resa teen või midagi siis saan käima normaalselt et pilt ka ees on nu wtf???
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
16.09.2007 16:52:02
|
|
|
7.9 driverid siis ka linuxi peal olemas ja toteavad kõiki hd2k seeria kaarte
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheIV
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
16.09.2007 17:53:03
|
|
|
Huvitav asjaolu seosea nende driveritega 7.9. Kui sai need peale pandud siis iga kord peale rest. paneb color qulaity 8 pit peale peab ise tagsi muutma ja siis on k6ikk tore, muidu on iagatahes pilt parem ja yldse ytleks et toredam. Olen proovind reinst ja erinevaid setinguid kuid tulemus sama. Isenesest v2ga ei h2iri aga kui keegi teab vastust siis oleks tore.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
17.09.2007 12:40:28
|
|
|
| Lasin ka lõpuks cat7.9 peale proovimise mõttes ja tundub, et töötab korralikult. Kaardiks Sapphire X1950PRO 512MB AGP ja WinXP Prof. x64 SP2
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.09.2007 14:43:52
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
| Lasin ka lõpuks cat7.9 peale proovimise mõttes ja tundub, et töötab korralikult. Kaardiks Sapphire X1950PRO 512MB AGP ja WinXP Prof. x64 SP2 |
Ja mis oli selle mõte? oli ju kirjas hoiatus ka, et AGP-le seda mitte peale lasta. On ka mingit kasu nüüd sellest?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
17.09.2007 16:02:22
|
|
|
Point on selles, et 7.8 ei toiminud aga 7.9 toimib veatult. wtf dude.
mõtlesin, et annan teistele ka oma kogemustest teada - selleks ju foorum ongi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.09.2007 18:08:33
|
|
|
7.8 ja 7.9 ei peaks kumbki minuteada X1K AGP seeriale sobima! Viimane sobiv versioon peaks olema 7.7.
Siin teemas ka räägitud juba ,et esineb probleeme nende drivudega (pilt sassis jne.).
Sinul vb. tõesti selle 7.9-ga probleeme ei esine (esialgu) aga kui release note`s on selgelt välja toodud hoiatus, et mitte AGP seeriale panna,
siis ei ole see eriti tark tegu või mis? Teistele AGP kasutajatele ei ole vast mõtet "vigast" kraami pähe määrida?
Aga ok. See lihtsalt minu arvamus. Ei ole mõtet kakelda sellepärast. Igaüks teab ise mis teeb.
Nagu siin juba välja toodi:
| bladerunner kirjutas: |
| Caution: Installing the Catalyst software suite 7.8 or 7.9 on a system containing the ATI Radeon X1950 AGP series of product may result in either the desktop failing to be drawn properly or the operating system failing to boot. It is recommended to continue using Catalyst 7.7 for this product at this time. |
ot: Teha vastupidiselt sellele mis öeldud on kogemuste jagamine? imo on see lollus.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
17.09.2007 18:12:56
|
|
|
okei sorry..
7.8 = pilt segane
7.9 = random bluescreenid
seega tagasi 7.7 peale, kuigi alguses tundus kõik korras olevat 7.9-ga.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|