|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.09.2007 21:13:23
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| Terve arvuti ikka. |
v6tax ikkagi selle voolutarbimis teema yles, nii palju kui mina ikkagi aru olen saanud igalt poolt netist lugedes siis 8800 seeria kaardid imevad ikka v2gevalt voolu ja olenevalt saidist on kirjas, et asjad s66vad kuni 200w 3d m2ngudes, siit siis v2ike tsitaat tomshardware lehelt:
| tsitaat: |
| Any PC with standard components, which means a powerful processor, one or two hard drives, an optical drive, a fully-featured motherboard and maybe some add-on cards will run properly with a 400-W PSU. This can include the graphics card of your choice with the exception of the current top models: A GeForce 8800 Ultra or Radeon HD 2900 XT can require up to 200 W in 3D mode - this is more than all that the other system components require put together! |
allikas
kui nüüd v6tta, et terve systeem kasutab kuni 200W full loadis, milleks siis soovitada minimum 400w toidet? siis v6ix ju ka 300w toitekaga 8800 ultrat jooxutada?
samas v2idavad siin osad kodanikud muud juttu.
ennast on see voolutarve ka viimasel ajal painama hakanud...
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.09.2007 21:17:15
|
|
|
| minake, 8800 on High End ja ime ka, miks ta voolu lürbib. Päris 200W GTS nüüd küll ei õgi, nii palju voolu võtab 2900XT-
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.09.2007 21:23:18
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| minake, 8800 on High End ja ime ka, miks ta voolu lürbib. Päris 200W GTS nüüd küll ei õgi, nii palju voolu võtab 2900XT- |
n6us a siiski seda, et terve masin ainult 2xx W võtab ei usu.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.09.2007 21:26:31
|
|
|
| Eks ta pigem ikka 300W ja kopikad peale ole jah, 2xx terve süsteemi peale oleks liialt .. utoopiline
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurip
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2007
|
10.09.2007 21:27:05
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
| 320nene kaart on niikaua mõttekas kui resod väiksed, suuremad resod teevad oma töö. |
640MB versioonil on fps ligi 10 võrra kõrgem, kui 320MB versioonil, sellisel tavaresol 1080x1024 - mängus Gothic 3
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
10.09.2007 21:30:55
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| kulamees kirjutas: |
oleks siis paar lolli küsimust (kuna ma natuke tume sellel alal ).. Et kuda see 8800 GTS ühendamine on: Juhtmekimbus oleks nagu kaks ühenduspistikut mida saaks siis toiteplokile ühendada. Kas peab mõlemad ühendama otse toiteplokiga? (ise arvan et peab). Ja keegi võiks seletada ka seda teleka ühendamist arvutiga
Kuigi eks tolle võib olla katse eksitusmeetodil saaks paika . Ok vast polnud vääga lollid küsimused  |
link
kui mõtled seda juhet, siis sellele läheb jah kaks molexi otsa kylge  |
selline ta paistab olevat jah
Aga see voolutarbimise värk , et tavakasutuse ajal nn idle ei tohiks vast midagi jubedat olla ( netis jauramine jne)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.09.2007 21:37:29
|
|
|
| selles nagu jama oligi, et v2ideti kaart pidi liialt idles voolu tarbima.... see, et asi 3ds voolu võtab on suva, a idles v6ix asi ikkagi v2hem v6tta.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.09.2007 22:32:39
|
|
|
| minake kirjutas: |
| selles nagu jama oligi, et v2ideti kaart pidi liialt idles voolu tarbima.... see, et asi 3ds voolu võtab on suva, a idles v6ix asi ikkagi v2hem v6tta. |
No kaart ju ei lase 2D-s kellasi alla vaid käib def kelladel nii 2D,Low power 3D ja High Power 3D mode-s .Ise tuleb kas Rivatuneri või ATITool-ga need paika sättida ja peale kellade kohendamist langeb ka 2D voolutarbimine ja kuumus 10c+ 8) .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
11.09.2007 08:50:37
|
|
|
ATI kaartidel on ju kohe 2D ja 3D mode, pole midagi vaja paika sättida
| tsitaat: |
| Pigem on see miinus, kui sättida ei saa nii lihtsalt kui NV'l |
Ikka saab, täpselt samamoodi
viimati muutis ossa 11.09.2007 09:46:23, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.09.2007 09:02:12
|
|
|
| ossa kirjutas: |
ATI kaartidel on ju kohe 2D ja 3D mode, pole midagi vaja paika sättida  |
Pigem on see miinus, kui sättida ei saa nii lihtsalt kui NV'l
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
11.09.2007 15:11:45
|
|
|
| taurip, imelikke reviewe oled lugend vms, mina näen küll 1280x1024 resudel, et FPS on ikka samasugune mõlemal isendil.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
11.09.2007 20:38:09
|
|
|
nii lähipäevil juba tulekul uus komplekt (ilmselt homme), küsiks siis juba ära et mis driveri versioon kõige etem praeguse seisuga 8800 GTS kaardile? Siin eespool anti küll mingi link aga ma nagu küll ei lugend sealt kuskilt välja et mis neist kõige etem. . Ise tõmbaks vist ikka kõige uuema aga tean et alati ei pruugi kõige uuem just see hea olla.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
11.09.2007 20:50:39
|
|
|
Endal kõige uuem peal ja pole nagu mingit probleemi täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuriloom
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
12.09.2007 09:10:00
|
|
|
| ei lugenud kusagilt välja, et kas uutel beta driveritel xp-le 8600 seeria kaartidele PurevideoHD support on nüüd olemas või mitte, keegi teab ehk?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.09.2007 11:05:29
|
|
|
| kuriloom kirjutas: |
| ei lugenud kusagilt välja, et kas uutel beta driveritel xp-le 8600 seeria kaartidele PurevideoHD support on nüüd olemas või mitte, keegi teab ehk? |
8800 seerial peaks see tugi peal olema (163. draiverid)
viimati muutis Le Inc 13.09.2007 11:25:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
12.09.2007 22:40:06
|
|
|
| Ta mõtleb 8600 seeria omadel.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
12.09.2007 22:52:21
|
|
|
Njah endal 163.67 driverid kohe üldse ei istunud, pidevalt viskas "driver has stopped working" errori ning panin 163.44 tagasi, ja muide 163.67 ei lasknud mul klokke saveda kah.
(Atitooliga)
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
12.09.2007 23:33:25
|
|
|
Firingsquad testib Enemy Territory: Quake Wars'i demo perfoormantsit: link
Ühtlasi on see see koht, kus Mario153 ja libe peaksid punastama ja suurest häbist maa alla vajuma:
Mario153 kirjutas:
| tsitaat: |
Millest sa kanaaju aru ei saa 1920x1200 reso jaoks on vaja ikka natuke vahvamat kaarti kui seda on 320mb GTS.
Mul pohhui ausaltöeldes kus miskit lekib nende hiigel resode ja antialaisidega. 1280x1024 on 19tolli molu jaoks väga mõnus resolutsioon ja pole iialgi ühegi mänguga probleeme olnud. Ennem kasutasin 640mb versiooni ja nüüd 320mb GTS-i. Pole kummagagi antud probleeme olnud.
Kui välja tulevad korralikud DX10 mängud....näiteks Crysis....kas krt siis hakkad ka 320mb GTS-i vägistama 1920x1200 ja antialaisidega
Ammu räägitud, et LCD meestel ei tasuks 320mb versiooni eriti osta kuna seal kasutusel reeglina just suured resod. |
Kas sa näe, 320MB 8800 GTS teeb 1920x1200@ 4xAA ja 16xAF täitsa korralikul fps-il. Kes nüüd kanaju on?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.09.2007 00:13:51
|
|
|
Sain ka ise ET:QW Demo veidi näpitud eile ... aga selline tunne tekkis nagu oleks piiraja peal .Fps oli pidevalt 30 ja mitte rohkem ega vähem.Arendajad on kas väga hästi selle mängu jooksma saanud või tuleb tõesti mingit nippi kasutada,et piiraja eemaldada?.Samas kõik settingud olid põhjas ja 320Mb GTS SLI @1920x1200 sai väga kenasti mänguga hakkama 8) .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
13.09.2007 00:18:50
|
|
|
mul 1280x1024 4xAA 16xAF ja max detail fps 40-60
suures actionis ja plahvatustes fps 28-30
nii et ei saa nagu piirajat olla ikkagi
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.09.2007 00:58:41
|
|
|
link :: kae siit
Mäng on käpitud 30 fpsi peale, seda muuda konsoolis ja oma config faili kasutades..
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
13.09.2007 01:16:50
|
|
|
aga se on Beta millel see piirang 30 fps
Demol ei saa ju olla, ma pole midagi muutnud kusagilt, ja mul on 40-60 fps põhiliselt
30 tuuris ainult suures möllus
hmm kui ei usu, siis kuidas skriini saab teha nii et fps näit ka peale jääks? (frapsi oma mõtlen)
ok siin on skriin:
ja ma küll midagi Konsoolis muutnud pole
muide märkasin et mängu menüüs tõepoolest 30 fps
kuid mängus sees on ikka rohkem
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pocketman
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004
|
13.09.2007 08:16:53
|
|
|
| Kas 8800 GTS oleks minu masinale liiast? Mälu 2x512MB DDR2-533, prose Intel HT 3GHz, Toide 400w. Plaanis 6600GT välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
13.09.2007 08:24:05
|
|
|
| pigem 8600GT või midagi selle lähedast ja väheke korralikum toide, kui tegu codegeni või mingi muu juraga.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pocketman
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004
|
13.09.2007 08:29:10
|
|
|
| No ma usun et toite vahetamine ei oleks probleem. Pigem masina jõudlus küsimärgi all. 8600 on jama, pigem siis juba R1950pro.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuriloom
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
13.09.2007 09:36:28
|
|
|
| kuriloom kirjutas: |
| ei lugenud kusagilt välja, et kas uutel beta driveritel xp-le 8600 seeria kaartidele PurevideoHD support on nüüd olemas või mitte, keegi teab ehk? |
Testisin 163.67 beta drivereid ja HD supporti pole neil ikka, peab win vista peale laskma et ikka normaalselt 1080p filme vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
13.09.2007 10:54:45
|
|
|
``erick`` aga see on ju tore, et GTS 320mb suudab nii võimekas olla võrreldes oma suurema vennaga ja jättes selja taha kogu punaste armee Aga siiski on see ju ainult üks näide mis ei tähenda, et kõikides mängudes see nii on. Sa nagu ei saaks aru ikka millest jutt on....sina olid ju see kel mälu hirmsalt igal pool lekkis....Sai ju sulle selgeks tehtud, et ära siis topi neid hiigel resosi sellele kaardile....nüüd kus hakkab vaikselt uute mängudega selle kaardi võimekus paremini esile tulema on ju ainult hea ja hoopis sina peaksid häbist maa alla vajuma et selle seeria läbikukkunud pasaks nimetasid.
Krt see 320mb gts SLI kooslus on päris ahvatlev....saaks juba mõne Crysise testi näha siis rabaks kohe ühe kaardi juurde ja ei hakkas võimsama ostuga tõmblemagi.
Huvitav kas Fortron Bluestorm II 500W saaks kahe gts Sli-ga hakkama
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.09.2007 11:49:35
|
|
|
Pigem ikka defektne toode, kuni mäluleket ei fixitud. Uusimates driverites ehk siis tehti see korda lõpuks. Ja ega memory leak mingi minutilise benchmark runni peale ilmenda ei pruugigi, kui mäng pole väga tekstuurimälunõudlik.
Point on siiski jätkuvalt selles, et minu arust pidanuks 8800 GTS 320MB oma perfi poolest kõlbama ka suurematele resodele kui 1280x1024 (kuid mälulekke tõttu osutus see praktikas võimatuks), samas kui Mario153 ja libe ajasid, et pole mingit leaki ja nii väikese mälumahuga nagu 320MB polegi see kaart mõeldud üle 1280x1024 mängimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.09.2007 14:44:03
|
|
|
| ärge nüüd pahandage üksteise kallal. hoopis tähtsam on see, et 8800 seeria kõik isendid ning ati võrdse kiirusega alternatiivid veavad ilusasti ära tänased ja homsed mängud. see aga tähendab, et ei pea jaanuaris/veebruaris tormama uut kaarti 8k eest ostma.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.09.2007 16:16:35
|
|
|
| erick, misajast Doom mootor nõudlik on ? naabril jookseb ka see väga ilusti kõrgete sätingutega koos 6600GT kaardiga. Oblivioni mäng tasuks võtta selleks mõõdupuuks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.09.2007 22:10:47
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| erick, misajast Doom mootor nõudlik on ? naabril jookseb ka see väga ilusti kõrgete sätingutega koos 6600GT kaardiga. Oblivioni mäng tasuks võtta selleks mõõdupuuks. |
lol, iga mootor on täpselt nii videomälunõudlik kui suuri-ilusaid tekstuure developerid kasutada otsustavad
Doom III oli muide mälu järgi esimene mäng mis suutis kasutada 512MB videomälu.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.09.2007 22:19:14
|
|
|
| tomorrow, 500W Bluestorm on selgelt lahja, mööda pinged üle kui ei usu.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuriloom
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
14.09.2007 16:03:35
|
|
|
Mul millegagi mõõta ei olnd kuid pencil mod tuli välja küll ja klokkus paremini,
kuid koduehitatud jahutus ei tee oma tööd hästi. peaks mingi korraliku jahutuse vaatama.
mis jahutust sina kasutad?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
14.09.2007 16:10:58
|
|
|
kuriloom, palju sul klokkus siis? tegid mõlemad pencil modid?
mul soc a radikas corel ja mäludel mäluradikad (600/1800 max temp 48C ati tooliga...vent puhub 5-7voldiga peale
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuriloom
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
14.09.2007 16:20:02
|
|
|
ma tegin jah mõlemad kuid kehva jahutuse tõttu läks kuumaks ruttu, stabiilseks sain 670/1800 peal
mõnipäev mässan veel ja vaatan mis välja tuleb ja annan teada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
15.09.2007 01:03:42
|
|
|
Sain ka oma passiivjahutusega 8600gt kätte, üle hulga aja sain kaardi mis lisatoidet ei vaja, proovisin siis vabalthingava 8600gt tulemusi 3dmark06-s, 1024x768 sain 6100+ punkti ja 1280x1024 sain natsa alla 5000 punkti...
Age of Empires 3 ei lähe selle kaardiga käima. Direct3D draiveri probleemid? Nvidia paneelil on see 3D settingute osa küll kuid kui varem pole ühelgi kaardil vajadust selle järele olnud siis nüüd ei jaga esialgu matsu välja kas seal settingute muutmisest oleks kasu?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
15.09.2007 09:06:30
|
|
|
vmem measure on mälu jaoks ja vgpu measure on gpu pinge mõõtmise jaoks. tesri ots pildil viidatud punktile ning teine ots groundi- kasvõi toiteplokist tuleva molexi keskmisesse musta ground otsikusse
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.09.2007 16:39:33
|
|
|
Ehk kuumeneb liiga yle vms ja hakkab ise aeglustuma
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
15.09.2007 16:54:34
|
|
|
| Pakun, et kellad on liiga kõrged.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
16.09.2007 20:24:15
|
|
|
8600gt>
krt panen Ati tooliga kloki sisse (suurema) arfe ei viska, teen mark03 puhtalt ära ja pärast vaatan atitool näitab nullid kõik, misjama?
väiksema klokiga on ok aga mis suurel siis...(muidu peal pencil vmod ja temp ei lähe üle 52C
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
16.09.2007 22:05:08
|
|
|
väga tore , siin võib isegi targaks saada lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drizzle
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2006
|
16.09.2007 22:40:54
|
|
|
Sai kah siis XFX 8800GTS 320mb soetatud , sai clockitud kah teda suts , 500/1600 stock mul jookseb 650/1900
3dmark skoorid siis E2140 @ 3.0Ghz prosega
3dmark01SE - 38000p.
3dmark03 - 34190p.
3dmark05 - 14788p.
3dmark06 - 10201p.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
17.09.2007 00:29:29
|
|
|
| Drizzle kirjutas: |
Sai kah siis XFX 8800GTS 320mb soetatud , sai clockitud kah teda suts , 500/1600 stock mul jookseb 650/1900
3dmark skoorid siis E2140 @ 3.0Ghz prosega
3dmark01SE - 38000p.
3dmark03 - 34190p.
3dmark05 - 14788p.
3dmark06 - 10201p. |
pane testi tulemused ikka võistlustandrisse vastavatesse teemadesse, ära unusta skriine
päris normid clockid muide
mul core üle 645 hakkab segast peksma, kiilub kinni jne
ning kui mälu 1050 sai lükatud siis oli oi oi kui palju artifacte aga 950 peal laseb normilt
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69
viimati muutis xpander 17.09.2007 10:53:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|