|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.08.2007 15:18:34
|
|
|
| angel kirjutas: |
oleneb mis näitajad tal on... see W number ei ole päris see asi mille järgi otsustada tasuks.
kvaliteet jms "omadused" maksavad kah midagi |
Täiesti nõus...kui vaadata mõlemi toiteka hinda, siis Corsair'i hind on isegi sellest 850W kallim...kvaliteet nõuab oma...samas kas see 620W ei jää näiteks a la 6 kuu pärast juba lahjaks või nii...pole nagu erilist isu pidevalt toitekat vahetada...
EDIT: Kas Eestis ongi ainult 620W saadaval või on Corsair'l mõni võimsam toide ka päevakorras ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 15:44:19
|
|
|
ise ainult kardan et see 620W Corsair jääb siis sutsu "higistama" kui talle anda 2x SATA 2 + Q6600 @ 3GHz + 8900 või mis iganes järgmise põlvkonna kaart ette.
Aga võimsamat kui 620W Corsairi ma märganud seni ei ole nende kodukal.
Kuigi see ammu teada et ühe firma 620W on teise firma 700w või rohkemgi veel.
Seega võta see kumma kvaliteet parem. A'd on kirjade järgi suuremad. Ning uuri ka seda lehte ehk seal kah midagi tarka mõne toite kohta: http://www.silentpcreview.com/
Enamus toite teste mida märganud olen on suht jurad... väga vähesed lehed kirjutavad nn "õiget" reviewd toite kohta.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
20.08.2007 16:11:38
|
|
|
| Hmm...kas mulle tundub või ongi Eestis suht nigel see toitekate valik ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.08.2007 16:12:26
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Hmm...kas mulle tundub või ongi Eestis suht nigel see toitekate valik ? |
ma ie ütleks, et nigel. saada on low-end saastast high-end plokkideni. hind lihtsalt krõbedam
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.08.2007 16:56:21
|
|
|
Kui raha, siis saab ka siit(Eestist) pea kõike...
Samas näiteks ocz toitekas oli mul kasulikum saksast tellida kui siit osta, sest tol hetkel taheti siinmail uue eest ikka väga kirvest hinda.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 18:06:39
|
|
|
See 620W Corsair peaks päris hea olema ülevaadete järgi: http://www.silentpcreview.com/article692-page4.html
samas osa rahvast kes Q6600 OC ib kasutab juba 750W vms toiteid...
kui ise uue toite ostan tahaks et oleks suht sama värk mis praeguse OCZ ga et 2-3 aastaks rahu majas aga selle voolu hulluse arengut jälgides on vist suht ---> unistada võib.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.08.2007 18:46:54
|
|
|
520W OCZ põletas E6750 masinas (prose @ stock) ATI hd2900xt maha. kusjuures ma ise nägin veel sellest kaardist sinist suitsu tulemas, kui uue toitega seda kaarti proovida sai (kindel laks oli, et toide põles maha, kuid hd2900xt korrasolek oli siis küsimärgi all). suhteliselt kurb vaatepilt oli
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 18:50:24
|
|
|
aga kas siis minu eelpool väidetav kooslus on kah surmale määratud?
OC ima ei hakka muidugist kuna siis teadagi et toide hakkab kurja pilguga mind vaatama ja higistab koormuse all.
mingit 620W Corsair vms mitme +12v rajaga toidet kus rajad ei ole 100% eraldi ostuks raha ei ole ja kui toite ostan siis ikka sellise mis ka elementaarset OC i kannatab pärast.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.08.2007 18:55:09
|
|
|
vot ma ei julge sulle midagi kindlat öelda. selge on see, et OCZ toide mis selle hd2900xt maha põletas oli ikka suht vana ning väsinud toide. kirjade järgi oleks see ocz 520w pidanud taluma ~600W 60sek, kuid on võimatu, et e6750@default+hd2900xt kooslus nii palju võtta võis. tegemist oli lihtsalt päevi näinud toitega.
kui mina peaks valima 620W corsairi ja 850W chiffu vahel, siis kindlasti chiffu. esiteks on chifful R600 CF tugi ning ta on numbrite järgi võimsam + odavam. ma ei usu, et 620w corsair saaks hakkama hd2900XT CF + Q6600 prosega- Chieftecil ei tohiks see migni probleem olla
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 18:58:15
|
|
|
ma üldiselt neid kirju ei usalda peale seda kui endal probleeme tekkis + teiste inimeste kogemused.
Aga ise plaanin 8800GTS 320MB panna sinna koos Q6600 @ stock seega see peaks vähem voolu võtma kui see kooslus mis sul läbi läks... 8800GTS 320MB ei paista eriti suur vooluõgard olevat võrreldes 2900XT kaardiga.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.08.2007 19:00:43
|
|
|
no kui sa kirju ei usalda, siis vaata juhtmeid naljalt saastale toitele ikka HD2900XT CF juhtmeid külge ei poogita. see peaks ikka omajagu näitama
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.08.2007 19:01:10
|
|
|
Hmm, selle Chiffu vaiksuse kohta ei ole midagi leidnud, aga 14cm vent peaks muidugi aitama(samas on seda raskem välja vahetada).
Aga küsiks veel, et kas see 750W Chieftec, mis ka Ordis on, et kas see on võrreldav 850W isendiga? on sama hea(powwerit muidugi vähem, aga ülejäänus). Sest 750W oleks si*aauguni mulle.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.08.2007 19:08:15
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Hmm, selle Chiffu vaiksuse kohta ei ole midagi leidnud, aga 14cm vent peaks muidugi aitama(samas on seda raskem välja vahetada).
Aga küsiks veel, et kas see 750W Chieftec, mis ka Ordis on, et kas see on võrreldav 850W isendiga? on sama hea(powwerit muidugi vähem, aga ülejäänus). Sest 750W oleks si*aauguni mulle. |
on ikka võrreldav. samast seeriast toiteplokk ainult väheke väiksema võimsusega.
kaablites on erinevused:
_puudub EPS12V imelikul kombel.
_2*6pin + 2*8pin videokaardi toitejuhtmete asemel on lihtsalt 4*6pin. hd2900XT crossfire süsteemiga peaks hakkama saama (ei anna pead)
võrrelda ja uurida saad siit:
750W: http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=271&Itemid=
850W: http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=273&Itemid=
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.08.2007 19:11:43
|
|
|
ma lihtsalt sellepärast kahtlustan seda chieftec toidet kuna 1) ei ole kasutanud 2) ei ole selle kohta eriti palju kuulnud... seda firmat nagu eriti välismaa lehed ei kiida vms ei räägita asjast üldse midagi
kui kellelgi mingi väga korralik review selle chieftec toite kohta on anda siis oleks huvitav lugeda (a'la selline leht kus korralikult testitakse mitte ei ole mingi biosi näitude bullshit või siis ainult multimeetriga)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.08.2007 19:15:53
|
|
|
Praegu kaldub kaalukauss vist 850W isendi poole. CF-i 8800GTS puhul küll ei kasuta, aga juhtmete olemasolu on kunagisel võimalikul müügil kindlasti kasuks. Eks ma siis räägin, mis loom ta selline on(krt, võiks kusagilt nüüd igasuguseid xxxmeetreid hankida )
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.08.2007 19:18:40
|
|
|
| maatriks, kui ära ostad siis anna Jaanile testida seda 8)
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.08.2007 19:21:35
|
|
|
Asukohtade erinevus väikene, väga pikalt ei tahaks ära anda seda plokki, endalgi vaja . Aga küll ma teatan, kui maha põleb
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
20.08.2007 19:49:27
|
|
|
| angel, ära seda chiefteci nüüd küll kahtlusta, kuramuse kvaliteetseid tooteid teeb, arvatavasti neile toidetele pole review'se veel kuna need suhteliselt uued IMHO
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
20.08.2007 22:46:59
|
|
|
aga kas ma ostaks siis 620w chiftteci toite ? või 500 fortron ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
21.08.2007 00:08:32
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| aga kas ma ostaks siis 620w chiftteci toite ? või 500 fortron ? |
Mina ostaks Chifu.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
21.08.2007 00:15:11
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
| aga kas ma ostaks siis 620w chiftteci toite ? või 500 fortron ? |
Mina ostaks Chifu. |
Ciffu
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
21.08.2007 00:16:10
|
|
|
| Endal sama chifu ning väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
21.08.2007 08:51:57
|
|
|
| purexpure kirjutas: |
| Endal sama chifu ning väga rahul. |
kuda vaikusega on ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.08.2007 09:05:24
|
|
|
| chifu ka parema hinna/kvaliteedi suhtega. Vaikne küll näiteks minu 410W isend polnud...OCZ oli ka suht lärmakas aga sai 5V peale tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.08.2007 12:10:10
|
|
|
irw... upsi pärast...
endal küll probleeme pole olnud - tööl chiefu UPSi taga. Muideks täiesti tavaline trusti ups.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
21.08.2007 13:11:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
irw... upsi pärast...
endal küll probleeme pole olnud - tööl chiefu UPSi taga. Muideks täiesti tavaline trusti ups. |
Ups on reeglina kallim komponent kui toitekas. Pealegi viitab see ka võimalikele teistele probleemidele.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.08.2007 14:07:57
|
|
|
Korraliku toiteka raha eest saab ka juba päris asjaliku UPS'i... küll mitte bränd, aga siiski kestvuse mõttes väga asjalik riistapuu.
Endal kodus samas UPS pea 3X odavam kui toitekas - risk on olemas et tarbimise tippu kanda ei suudaks, aga see polnud mul ka eesmärk...pigem ikka see, et 99% juhtusid ära kataks.
See, et chiefu segab upsi tööd on muidugi jama, aga võid ka nii võtta, et UPS ei tule ka selle "läbuga" toime.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoax
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2003
|
22.08.2007 12:54:41
|
|
|
Siin foorumi all on väga palju soovitatud chietec 620W toidet, aga kas tõesti pole mitte kedagi seganud toite hind 1070.-? See pole just piisavalt kvaliteetse toite märk minu jaoks.
Ise ostaksin ja ilmselt ostangi zalman 600W isendi. Miinusteks on küll arvatud mõningad odavad kondekad, kuid töötab ääretult stabiilselt ja väga vaikselt. Corsair 620W on kuidagi liiga kallis juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
22.08.2007 13:17:40
|
|
|
| No see Chiefu hind on kuidagi kõvasti langenud, aga no kindlasti asi ka selles, et see hinnaklass kuhu ta oma tulekul kuulus on nüüd ülevõetud selle Turbo Powwa seeria poolt, mis on võimsam+modulaarne. Alguses kui mina ostin, siis maksis see peaaegu 1,5k, see oli siis eelmise aasta sügis umbes.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
22.08.2007 13:22:03
|
|
|
| Tulevikus on plaanis osta Geforce 8800GTS 320mb, et kas keegi oskaks mingit head toiteplokki soovitada (arvan et peab clockima ka).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.08.2007 13:23:08
|
|
|
| mis sul seal praegu on?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
22.08.2007 13:24:43
|
|
|
| ccplazza kirjutas: |
| Tulevikus on plaanis osta Geforce 8800GTS 320mb, et kas keegi oskaks mingit head toiteplokki soovitada (arvan et peab clockima ka). |
oleneb mis ülejäänud süsteem on ja kui OC ima ei hakka siis vast 520W Corsair. See pidavat hea ja vaikne toide olema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
22.08.2007 13:28:08
|
|
|
| Praegune arvuti on profiilis. Ordist öeldi et miinimum toiteplokk peaks olema 500W, aga ise ei oska valida neid toiteplokke. Tean ainult et Forton Blue Storm on hea.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.08.2007 13:30:45
|
|
|
hetke oma nõrga jah...BS 2 oleks jah täitsa ok ost 8800GTS-le, samas võiksid ka vaadata corsairi ja OCZ kallimate isendite poole. Toitekas ostetakse ikka aastateks
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
22.08.2007 14:52:34
|
|
|
kuulsin et 620 chiffu (black) pidavat olema sedasi et video railid on koos naq 2 erinevat kuid vool sama lihtsalt 1 juhe 2 heks jagatud, ning seepärast pidavat 500w fortron parem kah olema ning hind ka väiksem vast lähen bs2 järgi
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
22.08.2007 15:03:25
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| kuulsin et 620 chiffu (black) pidavat olema sedasi et video railid on koos naq 2 erinevat kuid vool sama lihtsalt 1 juhe 2 heks jagatud, ning seepärast pidavat 500w fortron parem kah olema ning hind ka väiksem vast lähen bs2 järgi |
"naq 2 erinevat videorailit" on enamusel toiteplokkidel (+12V), kaasaarvatud Fortroni/FSP omadel.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
22.08.2007 15:03:33
|
|
|
nu mulle seletati et bs 2 el on eraldi railid nagu aga chiful on 2 tükki ühe ja sama pealt
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
22.08.2007 15:08:46
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| nu mulle seletati et bs 2 el on eraldi railid nagu aga chiful on 2 tükki ühe ja sama pealt |
Valesti seletati järelikult.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
22.08.2007 15:09:57
|
|
|
oled sa nii kindel ? saad sa tõestada oma juttu ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
22.08.2007 15:15:39
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| oled sa nii kindel ? saad sa tõestada oma juttu ? |
Mida tõestada? +12V on enamusel toiteplokkidel split-rail, jagatuna mitmeks vähemat koormust kannatavaks rail'iks.
Näiteks http://www.hardwaresecrets.com/article/361/5
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
22.08.2007 15:18:36
|
|
|
ma räägin et chifttecilt on 1 juhe mis lõpuks on 2 juhet ning mõlemad 6pin connectorid, aga fortronil on ERALDI mitte ühe ja sama juhtme pealt, ühesõnaga saab 1 le railile rohkem pinget anda sedasi et mõlmad on palju, mitte et jagab üksteise vahel selle ära veel
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
22.08.2007 15:22:43
|
|
|
| 620w cifful on Triple +12V rail ja nad on eraldi mitte nii et üks on +12v splititud 3ex
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
22.08.2007 15:30:55
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
ma räägin et chifttecilt on 1 juhe mis lõpuks on 2 juhet ning mõlemad 6pin connectorid, aga fortronil on ERALDI mitte ühe ja sama juhtme pealt, ühesõnaga saab 1 le railile rohkem pinget anda sedasi et mõlmad on palju, mitte et jagab üksteise vahel selle ära veel
 |
Tunnistan, et ma ei saanud vist aru, millest jutt.
Ja ikka vist ei saa, ausaltöeldes.
+12V liin peaks igal juhul enamusel plokkidel olema "balansseeruva" koormusetaluvusega.
Pinget tõsta kannatab mõnel plokil seest reguleerides, mitte juhtmete abil ( )
| haldo kirjutas: |
| 620w cifful on Triple +12V rail ja nad on eraldi mitte nii et üks on +12v splititud 3ex |
Eraldi alates kust? Täiesti sõltumatud?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
22.08.2007 15:31:11
|
|
|
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
22.08.2007 15:32:53
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas  |
Ciftec nii küll ise ei väida,,,, mis isendist jutt käib?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
22.08.2007 15:34:14
|
|
|
Kusjuures on jah nii
Aga on siis see chifu palju halvem 500w fortronist?
haldo, CFT-620A-12S
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
22.08.2007 15:41:48
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas  |
No arvuti ei koosne ühest protsessorist ja kahest videokaardist, see ju elementaarne.
+12V 'virtuaalselt' jagatud Chieftecil tõenäoliselt. Teoreetiliselt - üks "+12V" otsiku jaoks, üks "PCI-E" lisatoide ja 1 "24-pin ATX" otsikule.
Aga päris kindlasti ei ole Fortronil need rohkem eraldi kui Chieftecil.
viimati muutis Elof 22.08.2007 15:43:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
22.08.2007 15:42:51
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas  |
No arvuti ei koosne ühest protsessorist ja kahest videokaardist, see ju elementaarne.
+12V 'virtuaalselt' jagatud Chieftecil tõenäoliselt. Teoreetiliselt - üks "+12V" otsiku jaoks, üks "PCI-E" lisatoide ja 1 "24-pin ATX" otsikule.
Aga päris kindlasti ei ole Fortronil need rohkem eraldi kui Chieftecil. |
Toite manuaal vähemalt väidab mulle et kõik on eraldi (Triple +12V output Rails) (Three indipendent +12V output rails to ensure safe and stable system operation under hevy operation) nii kirjutab Toite manuaal.
Ma ei vaidle vastu ,,, kirjutan lihtsalt mida manuaal ütleb
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|