Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 15:18:34 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
oleneb mis näitajad tal on... see W number ei ole päris see asi mille järgi otsustada tasuks.

kvaliteet jms "omadused" maksavad kah midagi


Täiesti nõus...kui vaadata mõlemi toiteka hinda, siis Corsair'i hind on isegi sellest 850W kallim...kvaliteet nõuab oma...samas kas see 620W ei jää näiteks a la 6 kuu pärast juba lahjaks või nii...pole nagu erilist isu pidevalt toitekat vahetada...

EDIT: Kas Eestis ongi ainult 620W saadaval või on Corsair'l mõni võimsam toide ka päevakorras ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 15:44:19 vasta tsitaadiga

ise ainult kardan et see 620W Corsair jääb siis sutsu "higistama" kui talle anda 2x SATA 2 + Q6600 @ 3GHz + 8900 või mis iganes järgmise põlvkonna kaart ette.
Aga võimsamat kui 620W Corsairi ma märganud seni ei ole nende kodukal.

Kuigi see ammu teada et ühe firma 620W on teise firma 700w või rohkemgi veel.

Seega võta see kumma kvaliteet parem. A'd on kirjade järgi suuremad. Ning uuri ka seda lehte ehk seal kah midagi tarka mõne toite kohta: http://www.silentpcreview.com/
Enamus toite teste mida märganud olen on suht jurad... väga vähesed lehed kirjutavad nn "õiget" reviewd toite kohta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 16:11:38 vasta tsitaadiga

Hmm...kas mulle tundub või ongi Eestis suht nigel see toitekate valik ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 16:12:26 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Hmm...kas mulle tundub või ongi Eestis suht nigel see toitekate valik ?


ma ie ütleks, et nigel. saada on low-end saastast high-end plokkideni. hind lihtsalt krõbedam
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.08.2007 16:56:21 vasta tsitaadiga

Kui raha, siis saab ka siit(Eestist) pea kõike...
Samas näiteks ocz toitekas oli mul kasulikum saksast tellida kui siit osta, sest tol hetkel taheti siinmail uue eest ikka väga kirvest hinda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 17:56:21 vasta tsitaadiga

Hmm...selle lehe järgi on Corsair esimene 400W+ ja ühtegi Chiefteci ei ole.

Link: http://www.silentpcreview.com/article699-page1.html

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 18:06:39 vasta tsitaadiga

See 620W Corsair peaks päris hea olema ülevaadete järgi: http://www.silentpcreview.com/article692-page4.html

samas osa rahvast kes Q6600 OC ib kasutab juba 750W vms toiteid...

kui ise uue toite ostan tahaks et oleks suht sama värk mis praeguse OCZ ga et 2-3 aastaks rahu majas aga selle voolu hulluse arengut jälgides on vist suht ---> unistada võib.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 18:46:54 vasta tsitaadiga

520W OCZ põletas E6750 masinas (prose @ stock) ATI hd2900xt maha. kusjuures ma ise nägin veel sellest kaardist sinist suitsu tulemas, kui uue toitega seda kaarti proovida sai (kindel laks oli, et toide põles maha, kuid hd2900xt korrasolek oli siis küsimärgi all). suhteliselt kurb vaatepilt oli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 18:50:24 vasta tsitaadiga

aga kas siis minu eelpool väidetav kooslus on kah surmale määratud?

OC ima ei hakka muidugist kuna siis teadagi et toide hakkab kurja pilguga mind vaatama ja higistab koormuse all.

mingit 620W Corsair vms mitme +12v rajaga toidet kus rajad ei ole 100% eraldi ostuks raha ei ole ja kui toite ostan siis ikka sellise mis ka elementaarset OC i kannatab pärast. icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 18:55:09 vasta tsitaadiga

vot ma ei julge sulle midagi kindlat öelda. selge on see, et OCZ toide mis selle hd2900xt maha põletas oli ikka suht vana ning väsinud toide. kirjade järgi oleks see ocz 520w pidanud taluma ~600W 60sek, kuid on võimatu, et e6750@default+hd2900xt kooslus nii palju võtta võis. tegemist oli lihtsalt päevi näinud toitega.

kui mina peaks valima 620W corsairi ja 850W chiffu vahel, siis kindlasti chiffu. esiteks on chifful R600 CF tugi ning ta on numbrite järgi võimsam + odavam. ma ei usu, et 620w corsair saaks hakkama hd2900XT CF + Q6600 prosega- Chieftecil ei tohiks see migni probleem olla
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 18:58:15 vasta tsitaadiga

ma üldiselt neid kirju ei usalda peale seda kui endal probleeme tekkis + teiste inimeste kogemused.

Aga ise plaanin 8800GTS 320MB panna sinna koos Q6600 @ stock seega see peaks vähem voolu võtma kui see kooslus mis sul läbi läks... 8800GTS 320MB ei paista eriti suur vooluõgard olevat võrreldes 2900XT kaardiga.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:00:43 vasta tsitaadiga

no kui sa kirju ei usalda, siis vaata juhtmeid icon_biggrin.gif naljalt saastale toitele ikka HD2900XT CF juhtmeid külge ei poogita. see peaks ikka omajagu näitama
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:01:10 vasta tsitaadiga

Hmm, selle Chiffu vaiksuse kohta ei ole midagi leidnud, aga 14cm vent peaks muidugi aitama(samas on seda raskem välja vahetada).



Aga küsiks veel, et kas see 750W Chieftec, mis ka Ordis on, et kas see on võrreldav 850W isendiga? on sama hea(powwerit muidugi vähem, aga ülejäänus). Sest 750W oleks si*aauguni mulle.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:08:15 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Hmm, selle Chiffu vaiksuse kohta ei ole midagi leidnud, aga 14cm vent peaks muidugi aitama(samas on seda raskem välja vahetada).



Aga küsiks veel, et kas see 750W Chieftec, mis ka Ordis on, et kas see on võrreldav 850W isendiga? on sama hea(powwerit muidugi vähem, aga ülejäänus). Sest 750W oleks si*aauguni mulle.


on ikka võrreldav. samast seeriast toiteplokk ainult väheke väiksema võimsusega.
kaablites on erinevused:
_puudub EPS12V imelikul kombel.
_2*6pin + 2*8pin videokaardi toitejuhtmete asemel on lihtsalt 4*6pin. hd2900XT crossfire süsteemiga peaks hakkama saama (ei anna pead)

võrrelda ja uurida saad siit:
750W: http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=271&Itemid=
850W: http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=273&Itemid=
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:11:43 vasta tsitaadiga

ma lihtsalt sellepärast kahtlustan seda chieftec toidet kuna 1) ei ole kasutanud 2) ei ole selle kohta eriti palju kuulnud... seda firmat nagu eriti välismaa lehed ei kiida vms ei räägita asjast üldse midagi icon_confused.gif
kui kellelgi mingi väga korralik review selle chieftec toite kohta on anda siis oleks huvitav lugeda (a'la selline leht kus korralikult testitakse mitte ei ole mingi biosi näitude bullshit või siis ainult multimeetriga)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:15:53 vasta tsitaadiga

Praegu kaldub kaalukauss vist 850W isendi poole. CF-i 8800GTS puhul küll ei kasuta, aga juhtmete olemasolu on kunagisel võimalikul müügil kindlasti kasuks. Eks ma siis räägin, mis loom ta selline on(krt, võiks kusagilt nüüd igasuguseid xxxmeetreid hankida icon_smile.gif)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:18:40 vasta tsitaadiga

maatriks, kui ära ostad siis anna Jaanile testida seda 8)
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:21:35 vasta tsitaadiga

Asukohtade erinevus väikene, väga pikalt ei tahaks ära anda seda plokki, endalgi vaja icon_smile.gif. Aga küll ma teatan, kui maha põleb icon_evil.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 19:49:27 vasta tsitaadiga

angel, ära seda chiefteci nüüd küll kahtlusta, kuramuse kvaliteetseid tooteid teeb, arvatavasti neile toidetele pole review'se veel kuna need suhteliselt uued IMHO
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 20.08.2007 22:46:59 vasta tsitaadiga

aga kas ma ostaks siis 620w chiftteci toite ? või 500 fortron ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.08.2007 00:08:32 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
aga kas ma ostaks siis 620w chiftteci toite ? või 500 fortron ?

Mina ostaks Chifu.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 00:15:11 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
matzz007 kirjutas:
aga kas ma ostaks siis 620w chiftteci toite ? või 500 fortron ?

Mina ostaks Chifu.


Ciffu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 00:16:10 vasta tsitaadiga

Endal sama chifu ning väga rahul.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 21.08.2007 08:51:57 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Endal sama chifu ning väga rahul.


kuda vaikusega on ?

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2007 09:05:24 vasta tsitaadiga

chifu ka parema hinna/kvaliteedi suhtega. Vaikne küll näiteks minu 410W isend polnud...OCZ oli ka suht lärmakas aga sai 5V peale tehtud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 11:57:00 vasta tsitaadiga

Chiefteci trikkidest:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=327764
Mina enam Chiefteci ei osta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2007 12:10:10 vasta tsitaadiga

irw... upsi pärast...
endal küll probleeme pole olnud - tööl chiefu UPSi taga. Muideks täiesti tavaline trusti ups.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2007 13:11:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
irw... upsi pärast...
endal küll probleeme pole olnud - tööl chiefu UPSi taga. Muideks täiesti tavaline trusti ups.

Ups on reeglina kallim komponent kui toitekas. Pealegi viitab see ka võimalikele teistele probleemidele.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2007 14:07:57 vasta tsitaadiga

Korraliku toiteka raha eest saab ka juba päris asjaliku UPS'i... küll mitte bränd, aga siiski kestvuse mõttes väga asjalik riistapuu.
Endal kodus samas UPS pea 3X odavam kui toitekas - risk on olemas et tarbimise tippu kanda ei suudaks, aga see polnud mul ka eesmärk...pigem ikka see, et 99% juhtusid ära kataks.

See, et chiefu segab upsi tööd on muidugi jama, aga võid ka nii võtta, et UPS ei tule ka selle "läbuga" toime.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hoax
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 22.08.2007 12:54:41 vasta tsitaadiga

Siin foorumi all on väga palju soovitatud chietec 620W toidet, aga kas tõesti pole mitte kedagi seganud toite hind 1070.-? See pole just piisavalt kvaliteetse toite märk minu jaoks.
Ise ostaksin ja ilmselt ostangi zalman 600W isendi. Miinusteks on küll arvatud mõningad odavad kondekad, kuid töötab ääretult stabiilselt ja väga vaikselt. Corsair 620W on kuidagi liiga kallis juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 13:17:40 vasta tsitaadiga

No see Chiefu hind on kuidagi kõvasti langenud, aga no kindlasti asi ka selles, et see hinnaklass kuhu ta oma tulekul kuulus on nüüd ülevõetud selle Turbo Powwa seeria poolt, mis on võimsam+modulaarne. Alguses kui mina ostin, siis maksis see peaaegu 1,5k, see oli siis eelmise aasta sügis umbes.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 13:22:03 vasta tsitaadiga

Tulevikus on plaanis osta Geforce 8800GTS 320mb, et kas keegi oskaks mingit head toiteplokki soovitada (arvan et peab clockima ka).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.08.2007 13:23:08 vasta tsitaadiga

mis sul seal praegu on?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 13:24:43 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Tulevikus on plaanis osta Geforce 8800GTS 320mb, et kas keegi oskaks mingit head toiteplokki soovitada (arvan et peab clockima ka).



oleneb mis ülejäänud süsteem on ja kui OC ima ei hakka siis vast 520W Corsair. See pidavat hea ja vaikne toide olema.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 13:28:08 vasta tsitaadiga

Praegune arvuti on profiilis. Ordist öeldi et miinimum toiteplokk peaks olema 500W, aga ise ei oska valida neid toiteplokke. Tean ainult et Forton Blue Storm on hea.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.08.2007 13:30:45 vasta tsitaadiga

hetke oma nõrga jah...BS 2 oleks jah täitsa ok ost 8800GTS-le, samas võiksid ka vaadata corsairi ja OCZ kallimate isendite poole. Toitekas ostetakse ikka aastateks icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.08.2007 14:52:34 vasta tsitaadiga

kuulsin et 620 chiffu (black) pidavat olema sedasi et video railid on koos naq 2 erinevat kuid vool sama lihtsalt 1 juhe 2 heks jagatud, ning seepärast pidavat 500w fortron parem kah olema ning hind ka väiksem vast lähen bs2 järgi
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.08.2007 15:03:25 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
kuulsin et 620 chiffu (black) pidavat olema sedasi et video railid on koos naq 2 erinevat kuid vool sama lihtsalt 1 juhe 2 heks jagatud, ning seepärast pidavat 500w fortron parem kah olema ning hind ka väiksem vast lähen bs2 järgi

"naq 2 erinevat videorailit" on enamusel toiteplokkidel (+12V), kaasaarvatud Fortroni/FSP omadel.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.08.2007 15:03:33 vasta tsitaadiga

nu mulle seletati et bs 2 el on eraldi railid nagu aga chiful on 2 tükki ühe ja sama pealt
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.08.2007 15:08:46 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
nu mulle seletati et bs 2 el on eraldi railid nagu aga chiful on 2 tükki ühe ja sama pealt

Valesti seletati järelikult.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.08.2007 15:09:57 vasta tsitaadiga

oled sa nii kindel ? saad sa tõestada oma juttu ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.08.2007 15:15:39 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
oled sa nii kindel ? saad sa tõestada oma juttu ?

Mida tõestada? +12V on enamusel toiteplokkidel split-rail, jagatuna mitmeks vähemat koormust kannatavaks rail'iks.
Näiteks http://www.hardwaresecrets.com/article/361/5
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.08.2007 15:18:36 vasta tsitaadiga

ma räägin et chifttecilt on 1 juhe mis lõpuks on 2 juhet ning mõlemad 6pin connectorid, aga fortronil on ERALDI mitte ühe ja sama juhtme pealt, ühesõnaga saab 1 le railile rohkem pinget anda sedasi et mõlmad on palju, mitte et jagab üksteise vahel selle ära veel

icon_eek.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 15:22:43 vasta tsitaadiga

620w cifful on Triple +12V rail ja nad on eraldi mitte nii et üks on +12v splititud 3ex
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.08.2007 15:30:55 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
ma räägin et chifttecilt on 1 juhe mis lõpuks on 2 juhet ning mõlemad 6pin connectorid, aga fortronil on ERALDI mitte ühe ja sama juhtme pealt, ühesõnaga saab 1 le railile rohkem pinget anda sedasi et mõlmad on palju, mitte et jagab üksteise vahel selle ära veel

icon_eek.gif

Tunnistan, et ma ei saanud vist aru, millest jutt.
Ja ikka vist ei saa, ausaltöeldes.

+12V liin peaks igal juhul enamusel plokkidel olema "balansseeruva" koormusetaluvusega.
Pinget tõsta kannatab mõnel plokil seest reguleerides, mitte juhtmete abil ( icon_eek.gif )

haldo kirjutas:
620w cifful on Triple +12V rail ja nad on eraldi mitte nii et üks on +12v splititud 3ex

Eraldi alates kust? Täiesti sõltumatud?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 22.08.2007 15:31:11 vasta tsitaadiga

räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas icon_rolleyes.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 15:32:53 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas icon_rolleyes.gif


Ciftec nii küll ise ei väida,,,, mis isendist jutt käib?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 15:34:14 vasta tsitaadiga

Kusjuures on jah nii icon_rolleyes.gif

Aga on siis see chifu palju halvem 500w fortronist?

haldo, CFT-620A-12S
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.08.2007 15:41:48 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas icon_rolleyes.gif

No arvuti ei koosne ühest protsessorist ja kahest videokaardist, see ju elementaarne.
+12V 'virtuaalselt' jagatud Chieftecil tõenäoliselt. Teoreetiliselt - üks "+12V" otsiku jaoks, üks "PCI-E" lisatoide ja 1 "24-pin ATX" otsikule.
Aga päris kindlasti ei ole Fortronil need rohkem eraldi kui Chieftecil.


viimati muutis Elof 22.08.2007 15:43:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 15:42:51 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
matzz007 kirjutas:
räägin siis uuesti chifttecil on 1 rail splititud 2 heks video jaox (+ veel cpu le 12 rail) need 2 mis on tuleb ühest railist 2 le videole , fortronil pidavat olema siis kõik 3 eraldi, nii väitis mulle mastersas icon_rolleyes.gif

No arvuti ei koosne ühest protsessorist ja kahest videokaardist, see ju elementaarne.
+12V 'virtuaalselt' jagatud Chieftecil tõenäoliselt. Teoreetiliselt - üks "+12V" otsiku jaoks, üks "PCI-E" lisatoide ja 1 "24-pin ATX" otsikule.
Aga päris kindlasti ei ole Fortronil need rohkem eraldi kui Chieftecil.


Toite manuaal vähemalt väidab mulle et kõik on eraldi icon_eek.gif (Triple +12V output Rails) (Three indipendent +12V output rails to ensure safe and stable system operation under hevy operation) nii kirjutab Toite manuaal.

Ma ei vaidle vastu ,,, kirjutan lihtsalt mida manuaal ütleb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.