|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
18.06.2007 14:46:48
nVidia GeForce 9 seeria |
|
|
niih olen siis kuigi palju selle kohta leidnud infi aga äkki oskate te rääkida midagi selle kohta ?
mis seal siis uut ka tuleb ? ainult jõudu juurde või siis mingi pixel shader uus ver vms ?
Edit : pidavat siis suutma jooxutada 2560X1600 rezot ning huvitav kas vb tuleb hoopis OpenGL 3.0 või siis dx 11 ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.06.2007 14:47:56
|
|
|
miks ta ei peaks suutma jooksutada seda resot ja ei, tule sul mingit dx 11
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
18.06.2007 14:50:31
|
|
|
nu siin on räägitud et UT s suutis nii palju väljavedada kui ma õigesti aru sain
ja mix sa arvad et ei või tulla dx 11 ?
_________________ Project Wooden Case
viimati muutis matzz007 18.06.2007 14:50:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.06.2007 14:55:16
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
nu siin on räägitud et UT s suutis nii palju väljavedada kui ma õigesti aru sain
ja mix sa arvad et ei või tulla dx 11 ? |
dx 11 ei tule niipea, ennem saagu korralikult dx 10 optimeeritud mitme aasta jooksul, siis tulevikus võime rääkida dx 11
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
18.06.2007 14:56:40
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| ja mix sa arvad et ei või tulla dx 11 ? |
Tead ka üldse, kui palju läks aega DX 10 ilmumiseni DX9 väljatuleku ajast alates?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.06.2007 14:59:22
|
|
|
dx 10 puhul võib muidugi ka pixel ja vertex 5 tulla
igatahes on teema liiga vara tehtud, kui pole midagi erilist teadagi veel, niisama ennustada siiski võime suht tühja
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.06.2007 15:04:32
|
|
|
| mõttetu seda teemat tekitada ilma, et midagi teaks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.06.2007 15:19:17
|
|
|
OpenGL 3.0 tugi võib ehk hea vedamise korral isegi tulla, see standard peaks juba selleks sügiseks saama paika pandud.
Esialgse info järgi on see sarnaselt DX10'le otseselt mitte ühliduv vanemate OpenGL'idega kuid featurite poolest ollakse DX10'st jupp maad kaugemal
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
18.06.2007 17:10:03
|
|
|
| wrx123 kirjutas: |
Tead ka üldse, kui palju läks aega DX 10 ilmumiseni DX9 väljatuleku ajast alates? |
antud juhul 4a.
dx7 ja dx8 vahel oli kõigest aasta. ja keskmiselt 2a on olnud versioonide vahe.
Nii et 2008 pole eriti ulmeline, kuigi ma seda ei usu aga statistika...
Pealegi versioonide vahel on olnud alati mitu vaheversiooni.
Näiteks GF3 toetas dx8 (esimene dx8 kaart nvidialt) kuid GF4 toetas juba dx8.1
Nii et matzz007 tunneb õigustatult huvi.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
28.06.2007 18:54:44
|
|
|
hea k6lakate teema
http://www.vr-zone.com/?i=5092
| tsitaat: |
| G92 performance lies between GeForce 8800 GTS and 8600 GTS so it is not the highest end GPU from the G9x series yet. |
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
28.06.2007 19:17:25
|
|
|
Huvitav kas kõige kiiremal kaardil on 512-bit mälu?
Ma millegi pärast arvan,et on.
1 TFlops. 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
29.06.2007 07:57:58
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Huvitav kas kõige kiiremal kaardil on 512-bit mälu?
Ma millegi pärast arvan,et on.
1 TFlops. 8) |
Miks mitte hoopis 768bit ja 1536MB?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
29.06.2007 09:26:38
|
|
|
ka võimalus
aga samas suurem võimalus et tuleb 512mb
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
29.06.2007 10:47:35
|
|
|
| erick kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Huvitav kas kõige kiiremal kaardil on 512-bit mälu?
Ma millegi pärast arvan,et on.
1 TFlops. 8) |
Miks mitte hoopis 768bit ja 1536MB?  |
Vaevalt 768bit tuleb,selleks ei ole vajadust lihtsalt hetkel veel.
Ise pakun 512-bit ja 1024MB mälu.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.06.2007 21:41:03
|
|
|
| g92 pidavat midrange olema ja teema on way vara tehtud seega on mõttetu sest heietada.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
30.06.2007 21:18:35
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| g92 pidavat midrange olema ja teema on way vara tehtud seega on mõttetu sest heietada. |
ATi R6** aka HD2K Family teema algatati 25.11.2006 . Millal kaardid müügile jõudsid ? Vara ei olnud olematust asjast jahuma hakata ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.07.2007 15:00:10
|
|
|
R600 pidi algul välja tulema juba 2006 septembris (kui ajalugu õigesti mäletan), esialgu lükati edasi aasta lõppu, siis veebruari, märtsi lõppu ning lõpuks mais tulid asjad välja
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AFFmees
HV veteran

liitunud: 20.03.2006
|
03.07.2007 00:58:54
|
|
|
| Natuke uurisin seda värki. Ma usun, et Crysis on nagu oli seda vanasti Far Cry. Alguses polnud olemas kaarte mis oleks suutnud seda põhjas jooksutada (hüppas välja GF6800) ja ma usun, et sama on Crysis-ega (mäng tuleb välja ja siis POP-s out G90). Parandus G92 on mid-end kaart ja G90 on high-end kaart.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.07.2007 19:03:58
|
|
|
Nvidia Geforce 9800GTX Specifications released!
| Release date : November 2007. There will be TWO products at launch: The flagship GeForce 9800 GTX and the second fastest GeForce 9800 GTS. |
* price for the GeForce 9800 GTX will be 549-649 USD.
* price for the GeForce 9800 GTS will be 399-449 USD.
GeForce 9800 GTX will be over two times faster than a GeForce 8800 Ultra in real world games and applcations.
65nm process will allow for better yields and better power consumption. power consumption will be lower than that of a GeForce 8800 GTX.
| tsitaat: |
"G92" GeForce 9800 GTX specs.
- 65nm process technology at TSMC.
- Over one billion transistors.
- Second Generation Unified Shader Architecture.
- Double precsion support (FP64).
- GPGPU native.
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)
- Fully Scalar design.
- 512-bit memory interface.
- 1024MB GDDR4 graphics memory.
- DirectX 10.1 support.
- OpenGL 3.0 Support.
- eDRAM die for "FREE 4xAA".
- built in Audio Chip.
- built in tesselation unit (in the graphics core"
- Improved AA and AF quality levels |
allikas: http://www.xbitlabs.com/discussion/3953.html
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
25.07.2007 19:06:56
|
|
|
| Midrange ei saa küll öelda andmete järgi 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
25.07.2007 19:09:35
|
|
|
Peaaegu 2 korda kiirem kui 8800 ultra....holy cow
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.07.2007 19:17:32
|
|
|
Vot seda looma ma ootan. 8)
Väga ilusad numbrid.
Edit: On see võimalik?
viimati muutis G80 25.07.2007 19:19:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.07.2007 19:18:36
|
|
|
G80,
| ot: |
| Kas muudad nime ka ära |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
25.07.2007 19:29:44
|
|
|
Ei tore on niisama kõvatada jah
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
25.07.2007 19:32:47
|
|
|
| tsitaat: |
"G92" GeForce 9800 GTX specs.
- 65nm process technology at TSMC.
- Over one billion transistors.
- Second Generation Unified Shader Architecture.
- Double precsion support (FP64).
- GPGPU native.
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)
- Fully Scalar design.
- 512-bit memory interface.
- 1024MB GDDR4 graphics memory.
- DirectX 10.1 support.
- OpenGL 3.0 Support.
- eDRAM die for "FREE 4xAA".
- built in Audio Chip.
- built in tesselation unit (in the graphics core"
- Improved AA and AF quality levels |
allikas: http://www.xbitlabs.com/discussion/3953.html[/quote]
- DirectX 10.1 support.
eeldagem ka siis uut directx-i mis pole küll 11 vaid 10.1
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.07.2007 19:34:51
|
|
|
end889, see ju ammu teada,et 10.1 tuleb. 8)
DX11 on veel aega,DX10 pole veel korralikult "tööle hakand".
viimati muutis G80 25.07.2007 19:35:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
25.07.2007 20:18:23
|
|
|
Kõik on ilus aga konkurents oleks veits parem. ATi pole seni suutnud isegi Ultra vastu single kaarti panna. Nüüd siis selline laks kui uue lipulaeva kaardi võimsus peaks tõele vastama. Hetkel tundub küll vägisi et Nvidia on omas sõiduvees. Parem/kiirem kaart ja väiksem voolutarve mis ongi olulised.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
25.07.2007 20:38:38
|
|
|
Juba novembris.Päris kiiresti nuputavad mehed uusi kaarte seal nvidia keldris.8800gtx alles värske leiutis naq.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
25.07.2007 20:47:17
|
|
|
selleks ajaks kui G90 v2lja tuleb on G80 aasta vana, ammu aeg asi pensionile saata
v6rreldes aegadega kui iga kvartal toodi midagi uut v2lja, on areng peatunud, samas tehakse nüüd suuremaid edasiminekuid
microsoft lubab DX11 2010aastaks, nii et sellega aega veel on
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
25.07.2007 20:52:56
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
Juba novembris.Päris kiiresti nuputavad mehed uusi kaarte seal nvidia keldris.8800gtx alles värske leiutis naq.  |
| ot: |
| nVidia'l on plaanis nüüdsest iga sügis uus lipulaev välja lasta |
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.07.2007 20:57:13
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
- built in Audio Chip.
Et siis pole enam X-Fid vaja ? |
HD2900XT ona kah audi chip pardal IMO
Kuid päriskindlasti pole X-FI asendajat,kuigi äkki nvidia paneb mõne samaväärse kivi peale
Vähe usutav muidugi,ja tehniliselt vist veel teostamatu
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
25.07.2007 21:26:08
|
|
|
| vermont kirjutas: |
selleks ajaks kui G90 v2lja tuleb on G80 aasta vana, ammu aeg asi pensionile saata
v6rreldes aegadega kui iga kvartal toodi midagi uut v2lja, on areng peatunud, samas tehakse nüüd suuremaid edasiminekuid
microsoft lubab DX11 2010aastaks, nii et sellega aega veel on |
GTX on praegu väga high end kaart mida ei suuda veel enamus ostagi....bensionile veel väga vara teda saata....GTX-iga alles hakatakse uusi tulevaid DX10 mänge lammutama....
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.07.2007 21:27:25
|
|
|
| Pmst varsti saame arvutimängudes molekule lammutada ehk siis like real life....võtad kühvli ja kaevad end hiinasse.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.07.2007 21:29:56
|
|
|
eks see 2x suurem jõudlus tuleb kõige paremini olematu jõudlusega dx10 mängudes esile.
et 15 freimi asemel on 29, siis hea kisada, 200% faster
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.07.2007 21:35:10
|
|
|
Jutt on muidugi tore kuid kahtlustäratav. Mõned asjad eriti:
| tsitaat: |
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU) |
G80'l on samuti välja reklaamitud MADD+MUL per takt kuid miskipärast ei suudeta toda lisa MUL'i kuidagi kasutada. Kui seda suudetaks kasutada, siis tõuseks G80 teoreetiline FLOPS'i arv jupp maad kõrgemale, kui praegu reklaamitud. Kui G92 puhul too MUL on samamoodi olemas kuid seda pole võimalik kasutada, siis reaalne võimsus ei ole sel kuigi palju suurem, kui G80'l. Kui see on ka reaalselt kasutatav, siis peaks G92 olema raua poolest üsnagi sarnane G80'le, ehk siis lihtsalt pisut kõrgem shaderite takt ning mõned lisa SPUd.
| tsitaat: |
| - eDRAM die for "FREE 4xAA". |
Too edram peaks olema kusagil 40-100M mahuga, et see ka reaalset mõtet omaks. Nii suur cache aga tähendaks juba üksi üle miljardi transi. XB's olev 10M jääb juba 720p jaoks väikseks, ehk siis 1280×720 ning seda madala bitisügavusega (XB'l naljalt 16bit per channel ei kasuta kui perf armas on). Minu arvamus on, et seda kas ei eksisteeri või siis lihtsalt on G92'l veidi suurem cache kuid kindlalt mitte midagi sellist, kui XB'l.
Üldiselt ma ütleks, et sealsed specid on lihtsalt kellegi välja mõeldud. Olen samal arvamusel kui üks tüüp B3D's: keegi kuulis NV 64bit FP ja GPGPU plaanidest, pani need kaks asja kirja ning mõtles posu jura juurde ning arvas et nüüd on kõva tegija kui selle uudisena netti laseb.
Molekulide tasandile langemiseks jääb paraku rasterdamisest väheks, selleks on vaja midagi märkas asisemat. Tõenäoliselt peaks paari aasta pärast näha olema kui Intel tuleb välja oma esmeste reaalaja ray tracingu uuringute tulemustega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
25.07.2007 21:48:03
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
eks see 2x suurem jõudlus tuleb kõige paremini olematu jõudlusega dx10 mängudes esile.
et 15 freimi asemel on 29, siis hea kisada, 200% faster  |
Parem see kui mitte midagi ja niisama näppu imeda ning imestada kaardi edasilükkamisi.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.07.2007 21:50:16
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
eks see 2x suurem jõudlus tuleb kõige paremini olematu jõudlusega dx10 mängudes esile.
et 15 freimi asemel on 29, siis hea kisada, 200% faster  |
Parem see kui mitte midagi ja niisama näppu imeda ning imestada kaardi edasilükkamisi.  |
Auts "low blow"
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
25.07.2007 23:16:25
|
|
|
sai just soetatud 8800GTS.. Väga tummaks võttis see uudis..
jälgin...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omnibook
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
25.07.2007 23:24:38
|
|
|
| See aasta küll midagi peale saunanaiste juttude kuulda pole. Ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.07.2007 00:34:14
|
|
|
Märk maha!
Ootame huviga uusi üllitisi 8)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.07.2007 00:50:52
|
|
|
| Siiski lugege kommentaare selle artikli all seal lingil..
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
26.07.2007 01:10:54
|
|
|
kahtlane jah, et erik poiss saab salajast inffi nvidialt sellises koguses
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
26.07.2007 01:12:52
|
|
|
imo on see inf BS... aga noh... ega ma vastu poleks kui selline asi välja tuleks Aga kahtlen selles.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
26.07.2007 06:09:25
|
|
|
Vaga tahaks uskuda aga vot ei usu seda uudist.Esiteks tekitab minus tugevaid kahtlusi see vaidetav eDRAM.See tundub nagu rohkem kellegi soovunelm kui reaalne voimalus.Uhtlasi tundub veidi kahtlane GDDR4 kasutamine kuna see eeldaks,et Samsung on lopuks saanud moodulite latentsuse mingitesse normaalsematesse piiridesse.Kui keegi imestab,et miks juba G80 seeria puhul(ja NVIDIA puhul uldse(pole veel GDDR4 kasutatud siis vaidetavalt olevat just moodulite suur latentsus uks peamisi(kui mitte koige peamine)pohjus.Loogiline ju,et kui latentsus laheb liiga suureks siis soob see ara enamuse malu kiiru tousust tekkiva perf kasvu.
512BIT on minu arust toenaoline kuna DAAMIT on sellega juba hakkama saanud ja NV 384BIT oli pigem kompromiss NV poolt ,et G80 kiiremini turule saada.Nuud neil teatavatel pohjustel kiiret pole ja on aega oma 512BIT meisterdada.
1024MB on ka toenaoline(kuigi see on otseses seoses 512BIT olemasoluga).Kui DAAMIT on juba teinud 1024MB maluga retail kaardi siis asi see NV-l teha pole.768MB kaart neil juba on.Ei imestaks kui naeks veel hiljem GPGPU tarvis ehitatud suurema malumahuga kaarte(seda siis kui NV GPGPU lopuks reaalselt ka jalad kohu alt valja votab hehe).
DX10.1 ja OpenGL 3.0 toenaoliselt tulevad ja 65nm protsessi kupsusele pole vist ka selle aasta oktoobri seisuga midagi ette heita.Ma pole kindel kas see on TSMC voi kes juba ATI low end 65nm baasil kaarte toodab ja seega ei tohiks GPU enda keerukus vast TSMC-le ule jou kaia.
Mis puutub teema tegemise ajasse siis pole nous,et see liiga vara on tehtud.Kaardini on aega ca 3-3.5 kuud+pealegi soltub teema pikkus ametliku info ilmumiseni sellest kui moistlikku juttu siin aetakse.Kui ikka on 15 lehekolge postitusi stiilis !!!!!!OMG EI VOI OLLA!!!!!!!>>>MA TEEN OMAL PUKSID TAIS!!!!!!!!!!!!!!! GO NVIDIA...siis tuleb ebaoluline ara kustutada.Modesid on selle foorumi kohta niikuinii terve kamp lol.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
26.07.2007 07:31:09
|
|
|
Sa osta omale täpitähed esiteks.
Ja kunagi ple vara teemat teha.Andmed juba olemas nüüd võib neid andmeid uurida ja puurida ja iga asja läbi rääkida.
Ja kui 8900gtx tuleb välja kas sisi mitte 8800gtx võileiva hinnaga ära ei anta?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
26.07.2007 08:07:07
|
|
|
kui 9800 tuleb siis 8xxx on leivahinnaga vast küll
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.07.2007 08:49:24
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Siiski lugege kommentaare selle artikli all seal lingil.. |
Milliseid? Kas neid, mis kutsuvad seda BS'iks või neid OMGWTF omi?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.07.2007 12:06:10
|
|
|
Ho Ho,
| tsitaat: |
15. Probaly not even ,theyre gona do 2500mhz memory on a 32 bit bus and a whole wopping 132 shaders.
woopdeedoo, this is fake.
1 BILLION transistors??? HELLO, how much heat/power is this thing gona do? |
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|