Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce 9 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 18.06.2007 14:46:48 nVidia GeForce 9 seeria vasta tsitaadiga

niih olen siis kuigi palju selle kohta leidnud infi aga äkki oskate te rääkida midagi selle kohta ?
mis seal siis uut ka tuleb ? ainult jõudu juurde või siis mingi pixel shader uus ver vms ?
Edit : pidavat siis suutma jooxutada 2560X1600 rezot ning huvitav kas vb tuleb hoopis OpenGL 3.0 või siis dx 11 ?

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 14:47:56 vasta tsitaadiga

miks ta ei peaks suutma jooksutada seda resot icon_smile.gif ja ei, tule sul mingit dx 11 icon_wink.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 18.06.2007 14:50:31 vasta tsitaadiga

nu siin on räägitud et UT s suutis nii palju väljavedada kui ma õigesti aru sain
ja mix sa arvad et ei või tulla dx 11 ?

_________________
Project Wooden Case


viimati muutis matzz007 18.06.2007 14:50:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 14:50:35 vasta tsitaadiga

http://chipzilla.com/default.aspx?article=39829
sellest midagi enamat polegi vist teada
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 14:55:16 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
nu siin on räägitud et UT s suutis nii palju väljavedada kui ma õigesti aru sain
ja mix sa arvad et ei või tulla dx 11 ?
dx 11 ei tule niipea, ennem saagu korralikult dx 10 optimeeritud mitme aasta jooksul, siis tulevikus võime rääkida dx 11 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 14:56:40 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
ja mix sa arvad et ei või tulla dx 11 ?

Tead ka üldse, kui palju läks aega DX 10 ilmumiseni DX9 väljatuleku ajast alates?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 14:59:22 vasta tsitaadiga

dx 10 puhul võib muidugi ka pixel ja vertex 5 tulla icon_rolleyes.gif
igatahes on teema liiga vara tehtud, kui pole midagi erilist teadagi veel, niisama ennustada siiski võime suht tühja icon_smile.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 15:04:32 vasta tsitaadiga

mõttetu seda teemat tekitada ilma, et midagi teaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.06.2007 15:19:17 vasta tsitaadiga

OpenGL 3.0 tugi võib ehk hea vedamise korral isegi tulla, see standard peaks juba selleks sügiseks saama paika pandud.
Esialgse info järgi on see sarnaselt DX10'le otseselt mitte ühliduv vanemate OpenGL'idega kuid featurite poolest ollakse DX10'st jupp maad kaugemal icon_wink.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2007 17:10:03 vasta tsitaadiga

wrx123 kirjutas:

Tead ka üldse, kui palju läks aega DX 10 ilmumiseni DX9 väljatuleku ajast alates?

antud juhul 4a.
dx7 ja dx8 vahel oli kõigest aasta. ja keskmiselt 2a on olnud versioonide vahe.
Nii et 2008 pole eriti ulmeline, kuigi ma seda ei usu aga statistika...
Pealegi versioonide vahel on olnud alati mitu vaheversiooni.
Näiteks GF3 toetas dx8 (esimene dx8 kaart nvidialt) kuid GF4 toetas juba dx8.1
Nii et matzz007 tunneb õigustatult huvi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2007 18:54:44 vasta tsitaadiga

hea k6lakate teema thumbs_up.gif

http://www.vr-zone.com/?i=5092
tsitaat:
G92 performance lies between GeForce 8800 GTS and 8600 GTS so it is not the highest end GPU from the G9x series yet.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.06.2007 19:17:25 vasta tsitaadiga

Huvitav kas kõige kiiremal kaardil on 512-bit mälu?
Ma millegi pärast arvan,et on.
1 TFlops. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2007 07:57:58 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Huvitav kas kõige kiiremal kaardil on 512-bit mälu?
Ma millegi pärast arvan,et on.
1 TFlops. 8)


Miks mitte hoopis 768bit ja 1536MB? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.06.2007 09:26:38 vasta tsitaadiga

ka võimalus icon_biggrin.gif
aga samas suurem võimalus et tuleb 512mb

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.06.2007 10:47:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
G80 kirjutas:
Huvitav kas kõige kiiremal kaardil on 512-bit mälu?
Ma millegi pärast arvan,et on.
1 TFlops. 8)


Miks mitte hoopis 768bit ja 1536MB? icon_razz1.gif

Vaevalt 768bit tuleb,selleks ei ole vajadust lihtsalt hetkel veel.
Ise pakun 512-bit ja 1024MB mälu. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 21:41:03 vasta tsitaadiga

g92 pidavat midrange olema ja teema on way vara tehtud seega on mõttetu sest heietada.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 30.06.2007 21:18:35 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
g92 pidavat midrange olema ja teema on way vara tehtud seega on mõttetu sest heietada.


ATi R6** aka HD2K Family teema algatati 25.11.2006 . Millal kaardid müügile jõudsid ? Vara ei olnud olematust asjast jahuma hakata ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.07.2007 15:00:10 vasta tsitaadiga

R600 pidi algul välja tulema juba 2006 septembris (kui ajalugu õigesti mäletan), esialgu lükati edasi aasta lõppu, siis veebruari, märtsi lõppu ning lõpuks mais tulid asjad välja
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AFFmees
HV veteran
AFFmees

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.07.2007 00:58:54 vasta tsitaadiga

Natuke uurisin seda värki. Ma usun, et Crysis on nagu oli seda vanasti Far Cry. Alguses polnud olemas kaarte mis oleks suutnud seda põhjas jooksutada (hüppas välja GF6800) ja ma usun, et sama on Crysis-ega (mäng tuleb välja ja siis POP-s out G90). Parandus G92 on mid-end kaart ja G90 on high-end kaart.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 19:03:58 vasta tsitaadiga

Nvidia Geforce 9800GTX Specifications released!

Release date : November 2007. There will be TWO products at launch: The flagship GeForce 9800 GTX and the second fastest GeForce 9800 GTS.


* price for the GeForce 9800 GTX will be 549-649 USD.
* price for the GeForce 9800 GTS will be 399-449 USD.

GeForce 9800 GTX will be over two times faster than a GeForce 8800 Ultra in real world games and applcations.

65nm process will allow for better yields and better power consumption. power consumption will be lower than that of a GeForce 8800 GTX.

tsitaat:
"G92" GeForce 9800 GTX specs.

- 65nm process technology at TSMC.
- Over one billion transistors.
- Second Generation Unified Shader Architecture.
- Double precsion support (FP64).
- GPGPU native.
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)
- Fully Scalar design.
- 512-bit memory interface.
- 1024MB GDDR4 graphics memory.
- DirectX 10.1 support.
- OpenGL 3.0 Support.
- eDRAM die for "FREE 4xAA".
- built in Audio Chip.
- built in tesselation unit (in the graphics core"
- Improved AA and AF quality levels


allikas: http://www.xbitlabs.com/discussion/3953.html
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 19:06:56 vasta tsitaadiga

Midrange ei saa küll öelda andmete järgi 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 25.07.2007 19:09:35 vasta tsitaadiga

Peaaegu 2 korda kiirem kui 8800 ultra....holy cow icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.07.2007 19:17:32 vasta tsitaadiga

Vot seda looma ma ootan. 8)
Väga ilusad numbrid. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

Edit: On see võimalik? icon_biggrin.gif


viimati muutis G80 25.07.2007 19:19:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 19:18:36 vasta tsitaadiga

G80,
ot:
Kas muudad nime ka ära
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 19:29:44 vasta tsitaadiga

Ei tore on niisama kõvatada jah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
end889
HV kasutaja
end889

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 19:32:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"G92" GeForce 9800 GTX specs.

- 65nm process technology at TSMC.
- Over one billion transistors.
- Second Generation Unified Shader Architecture.
- Double precsion support (FP64).
- GPGPU native.
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)
- Fully Scalar design.
- 512-bit memory interface.
- 1024MB GDDR4 graphics memory.
- DirectX 10.1 support.
- OpenGL 3.0 Support.
- eDRAM die for "FREE 4xAA".
- built in Audio Chip.
- built in tesselation unit (in the graphics core"
- Improved AA and AF quality levels


allikas: http://www.xbitlabs.com/discussion/3953.html[/quote]

- DirectX 10.1 support.
eeldagem ka siis uut directx-i mis pole küll 11 vaid 10.1

_________________
Tiktok pole elu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.07.2007 19:34:51 vasta tsitaadiga

end889, see ju ammu teada,et 10.1 tuleb. 8)
DX11 on veel aega,DX10 pole veel korralikult "tööle hakand".


viimati muutis G80 25.07.2007 19:35:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 20:18:23 vasta tsitaadiga

Kõik on ilus aga konkurents oleks veits parem. ATi pole seni suutnud isegi Ultra vastu single kaarti panna. Nüüd siis selline laks kui uue lipulaeva kaardi võimsus peaks tõele vastama. Hetkel tundub küll vägisi et Nvidia on omas sõiduvees. Parem/kiirem kaart ja väiksem voolutarve mis ongi olulised.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 20:38:38 vasta tsitaadiga

Juba novembris.Päris kiiresti nuputavad mehed uusi kaarte seal nvidia keldris.8800gtx alles värske leiutis naq. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 20:47:17 vasta tsitaadiga

selleks ajaks kui G90 v2lja tuleb on G80 aasta vana, ammu aeg asi pensionile saata icon_smile.gif
v6rreldes aegadega kui iga kvartal toodi midagi uut v2lja, on areng peatunud, samas tehakse nüüd suuremaid edasiminekuid

microsoft lubab DX11 2010aastaks, nii et sellega aega veel on
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 20:52:31 vasta tsitaadiga

- built in Audio Chip.
Et siis pole enam X-Fid vaja icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif ?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 20:52:56 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Juba novembris.Päris kiiresti nuputavad mehed uusi kaarte seal nvidia keldris.8800gtx alles värske leiutis naq. icon_smile.gif


ot:
nVidia'l on plaanis nüüdsest iga sügis uus lipulaev välja lasta
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 20:57:13 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
- built in Audio Chip.
Et siis pole enam X-Fid vaja icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif ?

HD2900XT ona kah audi chip pardal IMO thumbs_up.gif
Kuid päriskindlasti pole X-FI asendajat,kuigi äkki nvidia paneb mõne samaväärse kivi peale icon_razz1.gif
Vähe usutav muidugi,ja tehniliselt vist veel teostamatu icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 25.07.2007 21:26:08 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
selleks ajaks kui G90 v2lja tuleb on G80 aasta vana, ammu aeg asi pensionile saata icon_smile.gif
v6rreldes aegadega kui iga kvartal toodi midagi uut v2lja, on areng peatunud, samas tehakse nüüd suuremaid edasiminekuid

microsoft lubab DX11 2010aastaks, nii et sellega aega veel on


GTX on praegu väga high end kaart mida ei suuda veel enamus ostagi....bensionile veel väga vara teda saata....GTX-iga alles hakatakse uusi tulevaid DX10 mänge lammutama....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:27:25 vasta tsitaadiga

Pmst varsti saame arvutimängudes molekule lammutada ehk siis like real life....võtad kühvli ja kaevad end hiinasse.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:29:56 vasta tsitaadiga

eks see 2x suurem jõudlus tuleb kõige paremini olematu jõudlusega dx10 mängudes esile.
et 15 freimi asemel on 29, siis hea kisada, 200% faster thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.07.2007 21:35:10 vasta tsitaadiga

Jutt on muidugi tore kuid kahtlustäratav. Mõned asjad eriti:

tsitaat:
- Over one TeraFLOPS of shader processing power.
- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)
G80'l on samuti välja reklaamitud MADD+MUL per takt kuid miskipärast ei suudeta toda lisa MUL'i kuidagi kasutada. Kui seda suudetaks kasutada, siis tõuseks G80 teoreetiline FLOPS'i arv jupp maad kõrgemale, kui praegu reklaamitud. Kui G92 puhul too MUL on samamoodi olemas kuid seda pole võimalik kasutada, siis reaalne võimsus ei ole sel kuigi palju suurem, kui G80'l. Kui see on ka reaalselt kasutatav, siis peaks G92 olema raua poolest üsnagi sarnane G80'le, ehk siis lihtsalt pisut kõrgem shaderite takt ning mõned lisa SPUd.
tsitaat:
- eDRAM die for "FREE 4xAA".
Too edram peaks olema kusagil 40-100M mahuga, et see ka reaalset mõtet omaks. Nii suur cache aga tähendaks juba üksi üle miljardi transi. XB's olev 10M jääb juba 720p jaoks väikseks, ehk siis 1280×720 ning seda madala bitisügavusega (XB'l naljalt 16bit per channel ei kasuta kui perf armas on). Minu arvamus on, et seda kas ei eksisteeri või siis lihtsalt on G92'l veidi suurem cache kuid kindlalt mitte midagi sellist, kui XB'l.

Üldiselt ma ütleks, et sealsed specid on lihtsalt kellegi välja mõeldud. Olen samal arvamusel kui üks tüüp B3D's: keegi kuulis NV 64bit FP ja GPGPU plaanidest, pani need kaks asja kirja ning mõtles posu jura juurde ning arvas et nüüd on kõva tegija kui selle uudisena netti laseb.

Molekulide tasandile langemiseks jääb paraku rasterdamisest väheks, selleks on vaja midagi märkas asisemat. Tõenäoliselt peaks paari aasta pärast näha olema kui Intel tuleb välja oma esmeste reaalaja ray tracingu uuringute tulemustega icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:48:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
eks see 2x suurem jõudlus tuleb kõige paremini olematu jõudlusega dx10 mängudes esile.
et 15 freimi asemel on 29, siis hea kisada, 200% faster thumbs_up.gif


Parem see kui mitte midagi ja niisama näppu imeda ning imestada kaardi edasilükkamisi. beer_yum.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 21:50:16 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Winterwind kirjutas:
eks see 2x suurem jõudlus tuleb kõige paremini olematu jõudlusega dx10 mängudes esile.
et 15 freimi asemel on 29, siis hea kisada, 200% faster thumbs_up.gif


Parem see kui mitte midagi ja niisama näppu imeda ning imestada kaardi edasilükkamisi. beer_yum.gif

Auts "low blow" icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 25.07.2007 23:16:25 vasta tsitaadiga

sai just soetatud 8800GTS.. Väga tummaks võttis see uudis..

jälgin...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omnibook
HV kasutaja
omnibook

liitunud: 17.07.2005




sõnum 25.07.2007 23:24:38 vasta tsitaadiga

See aasta küll midagi peale saunanaiste juttude kuulda pole. Ilmselt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 00:34:14 vasta tsitaadiga

Märk maha!
Ootame huviga uusi üllitisi 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 00:50:52 vasta tsitaadiga

Siiski lugege kommentaare selle artikli all seal lingil..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.07.2007 01:10:54 vasta tsitaadiga

kahtlane jah, et erik poiss saab salajast inffi nvidialt sellises koguses icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 26.07.2007 01:12:52 vasta tsitaadiga

imo on see inf BS... aga noh... ega ma vastu poleks kui selline asi välja tuleks icon_smile.gif Aga kahtlen selles.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 06:09:25 vasta tsitaadiga

Vaga tahaks uskuda aga vot ei usu seda uudist.Esiteks tekitab minus tugevaid kahtlusi see vaidetav eDRAM.See tundub nagu rohkem kellegi soovunelm kui reaalne voimalus.Uhtlasi tundub veidi kahtlane GDDR4 kasutamine kuna see eeldaks,et Samsung on lopuks saanud moodulite latentsuse mingitesse normaalsematesse piiridesse.Kui keegi imestab,et miks juba G80 seeria puhul(ja NVIDIA puhul uldse(pole veel GDDR4 kasutatud siis vaidetavalt olevat just moodulite suur latentsus uks peamisi(kui mitte koige peamine)pohjus.Loogiline ju,et kui latentsus laheb liiga suureks siis soob see ara enamuse malu kiiru tousust tekkiva perf kasvu.

512BIT on minu arust toenaoline kuna DAAMIT on sellega juba hakkama saanud ja NV 384BIT oli pigem kompromiss NV poolt ,et G80 kiiremini turule saada.Nuud neil teatavatel pohjustel kiiret pole ja on aega oma 512BIT meisterdada.

1024MB on ka toenaoline(kuigi see on otseses seoses 512BIT olemasoluga).Kui DAAMIT on juba teinud 1024MB maluga retail kaardi siis asi see NV-l teha pole.768MB kaart neil juba on.Ei imestaks kui naeks veel hiljem GPGPU tarvis ehitatud suurema malumahuga kaarte(seda siis kui NV GPGPU lopuks reaalselt ka jalad kohu alt valja votab hehe).

DX10.1 ja OpenGL 3.0 toenaoliselt tulevad ja 65nm protsessi kupsusele pole vist ka selle aasta oktoobri seisuga midagi ette heita.Ma pole kindel kas see on TSMC voi kes juba ATI low end 65nm baasil kaarte toodab ja seega ei tohiks GPU enda keerukus vast TSMC-le ule jou kaia.

Mis puutub teema tegemise ajasse siis pole nous,et see liiga vara on tehtud.Kaardini on aega ca 3-3.5 kuud+pealegi soltub teema pikkus ametliku info ilmumiseni sellest kui moistlikku juttu siin aetakse.Kui ikka on 15 lehekolge postitusi stiilis !!!!!!OMG EI VOI OLLA!!!!!!!>>>MA TEEN OMAL PUKSID TAIS!!!!!!!!!!!!!!! GO NVIDIA...siis tuleb ebaoluline ara kustutada.Modesid on selle foorumi kohta niikuinii terve kamp lol.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 07:31:09 vasta tsitaadiga

Sa osta omale täpitähed esiteks. icon_wink.gif
Ja kunagi ple vara teemat teha.Andmed juba olemas nüüd võib neid andmeid uurida ja puurida ja iga asja läbi rääkida.
Ja kui 8900gtx tuleb välja kas sisi mitte 8800gtx võileiva hinnaga ära ei anta?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 26.07.2007 08:07:07 vasta tsitaadiga

kui 9800 tuleb siis 8xxx on leivahinnaga vast küll
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.07.2007 08:49:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Siiski lugege kommentaare selle artikli all seal lingil..
Milliseid? Kas neid, mis kutsuvad seda BS'iks või neid OMGWTF omi?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2007 12:06:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho,

tsitaat:
15. Probaly not even ,theyre gona do 2500mhz memory on a 32 bit bus and a whole wopping 132 shaders.
woopdeedoo, this is fake.
1 BILLION transistors??? HELLO, how much heat/power is this thing gona do?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GeForce 9 seeria mine lehele 1, 2, 3 ... 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.