|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.01.2003 13:53:35
riigiasutuse kodulehekülg: muidu normaalne, aga siiski... |
|
|
link :: justiitsministeerium
ei leidnud mingit teemat kuhu seda postitada, nii et tuli ikka eraldi ära teha. ma pakun, et võite siia teemasse postitada ka muid riigi ja KOV lehekülgedel olevaid tobedusi.
nimelt justiitsministeerium oma lehekülje uhke pealkirjaga: õigusega õigluseni. üllatest ideaalidest pakatav pealkiri. väga informatiivne lehekülg - vanglad, õigusaktid, eelnõud, inimesed, pressiteated ja muu vajaliku info leiab sealt kergelt kätte. üsna hea lehekülg. aga ometi paar asja, tjah, kuidas öeldagi, ei sobi sinna mitte kuidagi, ja need on kohe esilehel. nimelt seisab meie riigi õiguse ja õigluse alustala justiitsministeeriumi kodulehe esilehel küsitlus: "kas oled juba linde toitnud?" ning esilehel on ka suur pilt mingitest härmas taimedest, ning pildi kohal on kiri: "nädala teema: külm ei ohusta ministeeriumi tööd". kahtlustan mõne oskamatu praktikandi tööd, kes pole aru saanud justiitsministeeriumi eksisteerimise mõttest, ja praktikandi juhendaja oskamatusest ministeeriumi kodulehte külastada.
ma leian, et kui ikka ei osata lehe külastajate käest midagi küsida, siis pole vaja üldse küsitlust korraldada. ja see "külm ei ohusta" asja jätaks ma samuti heaga ära.
tõeline "dumbass database'i" pärl on see justiitsministeeriumi kodulehe esileht.
viimati muutis dvd vader 28.09.2010 16:59:46, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.01.2003 14:03:23
|
|
|
| just.ee webmaster on juhuslikult mu väga hea sõber. Vähemalt mäletan, kuidas ta seda veeb ehitas. Edasisest haldamisest ple mul aga aimugi. Need dvd_vaderi mainitud asjad ei sobi ka minu arust sellisele veebile. Samas, äkki tulid need tekstid kellegi "kõrgemal" seisva isiku sules?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.01.2003 14:11:18
|
|
|
Tuleb Dvd Vaderiga nõustuda.
Antud kujul jätab meie Justiitsministeerium küll nadi esmamulje.
Kas keegi neile juba vastava meili saatnud on?
Paistab, nagu võetaks seal suuresti malli erinevatest portaalidest ja püütakse endaoma sarnaseks teha.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.01.2003 14:27:31
|
|
|
link :: küsitluste arhiiv
kui vaadata justiitsministeeriumi küsitluste arhiivi, siis on kohe näha, et midagi on just praegu mäda, sest kui kaks-kolm viimast küsitlust välja arvata, on küsitlused just sellised, nagu ma justiitsministeeriumist eeldaks. jääb kohe selline mulje, et uue aasta tulekuga tuli ka uus inimene, kes kodulehe eest vastutab.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.01.2003 14:59:41
|
|
|
Saatsin Webmasterile kirja, koos lingiga HV sellele teemale.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.01.2003 15:02:54
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Saatsin Webmasterile kirja, koos lingiga HV sellele teemale. |
no miks ometi? oleks palju huvitavam olnud oodata, millal nad seda asja ise märkavad.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
13.01.2003 15:05:53
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Saatsin Webmasterile kirja, koos lingiga HV sellele teemale. |
Trainspotting sa vist kandideerid maailmaparandaja TIITLILE edu igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
13.01.2003 15:19:15
|
|
|
maailmaparandajad on huvitavad tegelased...
mulle saatis keegi ükspäev sellise meili, kus küsis, et mida ma selle tekstiga mõtlen, mis mul iga postituse all kirjas on? ("Alkoholi peab hävitama")
_________________ M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
viimati muutis eeRuheeRu 13.01.2003 15:20:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lednE
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2002
|
13.01.2003 15:19:41
|
|
|
kiire messenger ühte jm allasutuse naistöötajale:
| tsitaat: |
Maali says:
on jah tobe...õige märkus.
Maali says:
umbes, et kas olete toetanud prostitutsiooni. eksju?!
|
siit järeldus, et jm tegelased mõtlesid selle küsitlusega sootuks seadusloomelisemalt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
13.01.2003 15:32:19
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
| Saatsin Webmasterile kirja, koos lingiga HV sellele teemale. |
Trainspotting sa vist kandideerid maailmaparandaja TIITLILE edu igatahes. |
Miks selline arvamus. Mul on õigus avaldada oma arvamust ja seda ma ka tegin. Eks näeb, kas lihtsa eestlase arvamus läheb neile korda või ei. Endale küll ei meeldiks, kui mingist jamast liiga hilja teada saan. Aus tuleb olla, mitte aga pihku itsitada!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepaonu
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2002
|
13.01.2003 17:08:33
|
|
|
esiteks ma virisen korra selle foorumi kallal - päises on refresh, mis just viskas minema mu pooleldi valmis vastuse
teiseks - tänud trainspottingule, kes saatis lingi ja küsimused webmasterite listile (kuhu ma veel vanast, mitteametlikust rasvast kuulun - kui lugeda kõiki foorumeid, ei jõuaks tööd üldse teha - seega ma arvan, et olete nõus, et ei saa ootama/lootma jääda sellele, et inimesed leiavad/märkavad seda ise...
teema tõstatus ei ole vale - nädala teemas on probleem mitmene:
hapukurgihooaeg - IMHO pole toimunud midagi sellist, mis nädala teemaks keerata
ressursid - avalike suhete talitus ei ole just liiga suur, ning kuna nende aur on viimasel ajal läinud siseportaali käimajooksmisele, seega pole suudetud ilmselt seda teemat ka pastakast välja imeda
küsitlus - kahjuks tuleb visata kivi lahenduse kapsaaega - kuigi küsida midagi ei ole, ei saa küsitlusblokki kahjuks ära visata. ps. lahendus on tellitud väljaspoolt ministeeriumi.
mul on hea meel, et kokkuvõttes klassifitseeriti lehekülg loetavaks (kuigi brauserite toetusega on tugevaid probleeme ), ehk annate selle ühe valdkonnakauge ( ent ilusa ) pildi siiski andeks...
täiesti mitteametlikult
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TaivoS
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
15.01.2003 10:01:59
|
|
|
Kaspar?
| gemini kirjutas: |
| just.ee webmaster on juhuslikult mu väga hea sõber. Vähemalt mäletan, kuidas ta seda veeb ehitas. Edasisest haldamisest ple mul aga aimugi. Need dvd_vaderi mainitud asjad ei sobi ka minu arust sellisele veebile. Samas, äkki tulid need tekstid kellegi "kõrgemal" seisva isiku sules? |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
15.01.2003 21:19:39
|
|
|
| TaivoS kirjutas: |
Kaspar?
| gemini kirjutas: |
| just.ee webmaster on juhuslikult mu väga hea sõber. Vähemalt mäletan, kuidas ta seda veeb ehitas. Edasisest haldamisest ple mul aga aimugi. Need dvd_vaderi mainitud asjad ei sobi ka minu arust sellisele veebile. Samas, äkki tulid need tekstid kellegi "kõrgemal" seisva isiku sules? |
|
Mina oleksin pakkunud, et nimetähed on M.V., aga muidugi võib mu informatsioon ka vale olla...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.04.2003 00:00:12
|
|
|
ei hakanud uut teemat tegema, postitan siiasamma. ja eks ma ju ise esimeses postis kirjutasin, et "ma pakun, et võite siia teemasse postitada ka muid riigi ja KOV lehekülgedel olevaid tobedusi." eks ma nii teengi.
eesti kaitseministeerium on saanud hakkama huvitava asjaga:
oma pressiteates kellaveres asuva radari avamise kohta on pressiteate lõpus ära toodud kaart kellavere täpse asukohaga, kus radar asub.
tõsi küll, pole mingit kahtlust, et radari asukoha saab kindlaks teha ka n. satelliidi pealt, aga minu meelest on antud juhul tegemist potentsiaalsele vastasele strateegilise objekti asukoha lausa kandiku peal kätte viimisega.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
17.04.2003 00:03:48
|
|
|
| !offtopic! just.ee lehel on poll "Noori hoiab pahedest eemal" ja millegipärast puudub sealt arvuti :/
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
17.04.2003 00:08:01
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| !offtopic! just.ee lehel on poll "Noori hoiab pahedest eemal" ja millegipärast puudub sealt arvuti :/ |
see ju ongi kõige suurem pahe!
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
17.04.2003 00:12:52
|
|
|
selle radari kohta veel -
mäletan, et "pealtnägija" saates ei olnud ajakirjanikel lubatud öelda, kus täpselt asub see koht, kuhu valatakse piiril konfiskeeritud ja hävitamisele kuluv alkohol... kas tõesti on strateegiliselt ülitähtsa objekti (radari) asukoht meie eesti riigis väiksem saladus kui konfiskeeritud alkoholi äravalmise koht? väga jama lugu küll, miskit on mäda.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
17.04.2003 00:50:03
|
|
|
Miks selline arvamus. Mul on õigus avaldada oma arvamust ja seda ma ka tegin. Eks näeb, kas lihtsa eestlase arvamus läheb neile korda või ei. Endale küll ei meeldiks, kui mingist jamast liiga hilja teada saan. Aus tuleb olla, mitte aga pihku itsitada![/quote]
Tegelikult läheb küll, sest kui webmasteril mõistus otsas, siis haarab ta hea meelega igast õlekõrrest mis läheduses juhtub ulpivat, iseasi mis see aega võtab. Tegin Rakvere linna koduleheküljele mõned viitavad märkused ja mulle tuli küsimus ettepanekute suhtes meilile kolm kuud hiljem
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepaonu
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2002
|
17.04.2003 09:15:48
|
|
|
heh
varjama peaks statsionaarse radari täpset asukohta kelle eest? rüüstavate poisikeste?
kas te ikka kujutate ette, kui kiiresti sellise radari asukoht avastatakse (avastati)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
22.04.2003 01:32:08
|
|
|
mobiiligigandi koduka esileht www.rle.ee ei ole operaga vaadatav , pidin IE selleks avama.
vähemalt justiitsministeeriumi kodukas on Operaga OK!
Tegelt minujaoks mõndadel teemade sobivusel vahet pole, peaasi, et näeb ja vajaliku info kätte saan.
Ex ta veits sisult kirju ole aga see maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViRuZ
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.04.2003 14:20:16
|
|
|
| Ma huvi pärast küsin kas keegi tuludeklaratsiooni interneti teel ka täitis. See aasta oli mul esimene kord ja täielik piin oli.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
22.04.2003 14:20:58
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Ma huvi pärast küsin kas keegi tuludeklaratsiooni interneti teel ka täitis. See aasta oli mul esimene kord ja täielik piin oli. |
Miks?
Mitmendat aastat juba täidan -- hea mugav.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.04.2003 14:25:22
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
| Ma huvi pärast küsin kas keegi tuludeklaratsiooni interneti teel ka täitis. See aasta oli mul esimene kord ja täielik piin oli. |
Miks?
Mitmendat aastat juba täidan -- hea mugav. |
Isikukoodi täitmisel ei saanud seda pikka numbrit järjest kirjutada. Iga üksku numbri panemisel kästi isikukoodi õigsust kontrollida. Närvi ajas kogu aeg hüppab mingi kast ette. Kustutamisega sama moodi. Sai ainult ühe numbri haaval siis jälle vajuta seda OK.
viimati muutis Mart352 22.04.2003 14:27:37, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
22.04.2003 14:26:06
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| Trainspotting kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
| Ma huvi pärast küsin kas keegi tuludeklaratsiooni interneti teel ka täitis. See aasta oli mul esimene kord ja täielik piin oli. |
Miks?
Mitmendat aastat juba täidan -- hea mugav. |
Isikukoodi täitmisel ei saanud seda pikka numbrit järjest kirjutada. Iga üksku numbri panemisel kästi isikukoodi õigsust kontrollida. |
Ma läksin küll Hanza.neti kaudu ja polnud mingit jamamist
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.04.2003 14:31:33
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Ma läksin küll Hanza.neti kaudu ja polnud mingit jamamist  |
Ma läksin ka hanza.net-i kaudu. Ei tea mis jama mul siis oli. Järgmine aasta täidan ka interneti teel. Vähemalt ei pea linnas ringi jooksma ja avastama, et mingi paber koju jäänud.
See üks kord aastas kannatan ära.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.06.2003 15:32:47
|
|
|
otsustasin vaadata, kuidas näevad välja nelja eesti riigikaitseosakonna koduleheküljed... halb mõte. vaatepilt on üsna masendav. kõigil lehtedel on nii vähe infot üleval, et tahes tahtmata tuli helistada, et vajalikku infot saada. mulle tundub, et kas tõesti on riigikaitseosakondadel KEELATUD mingit lisainfot üles panna, sest praegu on info kõigil neil lehekülgedel peaaegu identne ja üsna mittemidagiütlev.
mis kujundusse puutub, siis kui põhja ja lääne RKO-de kujundus on veel kuidagi enam-vähem, siis lõuna ja kirde RKO-de omast parem ei räägigi...
aga otsustage ise:
Põhja RKO
Lääne RKO
Kirde RKO
Lõuna RKO
kulutused riigikaitsele pidid olema juba praegu 2% sisemajanduse kogutoodangust. kas selle summa juures on siis tõesti raske tellida normaalsed kodulehed, mis oleks kujunduselt kenad ja sisult informatiivsed? ei tasu unustada, et riigikaitseosakond on tavaliselt KÕIGE ESIMENE riigikaitseasutus, millega inimene oma elus kokku puutub. see on umbes sama asi nagu peldik lennujaamas - lennart meri irises tallinna lennujaama peldiku üle, sest see on üks esimesi kohti, mida inimene märkab ja mille korrasoleku alusel ta nii mõnedki järeldused teeb.
kui vaadata näiteks teiste riikide sarnaste asutuste kodulehekülgi, näiteks USA või kasvõi Soome omi - hämmastavalt sisurikkad ja väga hea kujundusega lehed, et lausa tekib tahtmine kohe sõtta minna. aga meil... väga kurb vaatepilt.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
05.06.2003 17:32:06
|
|
|
| Mis siis sellel Lõuna omal viga on? Täitsa normaalne kujundus ju.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
05.06.2003 17:39:22
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Mis siis sellel Lõuna omal viga on? Täitsa normaalne kujundus ju. |
Mul IE 6.0 näitas seal küll ainult käkki
viimati muutis droz 05.06.2003 22:23:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
05.06.2003 18:26:18
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Mis siis sellel Lõuna omal viga on? Täitsa normaalne kujundus ju. |
Mingi kõva testimine käib seal ja millegipärast inglise keeles.
Kujundus töötas IE 6-ga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seen
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2003
|
06.06.2003 20:54:11
|
|
|
| head maili aadressid on RKO omadel hotmail, hot.ee jne. nendega nad ajavad tähtsaid Rko asju
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RISEof
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
07.06.2003 22:35:16
|
|
|
No kui riigiasutustest rääkida, siis kõige masendavam on www.tervisekaitse.ee . Esiteks on kujundus ajast ja arust ja mis eriti pinda käib on see, et iga lehekülje avamisel tuleb oodata, kuni leht loob hierarhilisi menüüsid. Täielik BS!
_________________ I com from e-stonia
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.07.2004 21:49:12
|
|
|
mõne päeva pärast soovisin lunastada Tallinna ühistranspordis mobiiltelefoni teel tunnipileti. Külastasin tallinna linna kodulehte www.tallinn.ee , et asja kohta täpsemalt infot saada, et kuidas see asi täpselt toimib, aga mulle tundub, et paraku seal ei ole absoluutselt mitte mingit infot sellise asja kohta, välja arvatud hind: 15 krooni.
kõige lähem asi, mis protsessile viitab, on sõidu eest tasumise kord ja hinnad, kus seisab mobiiliga ostetava pileti kohta täpselt üks lause: "Tunnipileti ostmine toimub mobiiltelefoni abil."
samas on näiteks siin alalehel toodud, et tunnipiletit müüvad hoopis sõidukijuhid ("Tunnipileteid müüvad ühissõidukite juhid. Tunnipileti ostmiseks tuleb sõidukisse siseneda esiuksest.")
minu meelest on see küll täielik korralagedus, kui inimene ei saa nii olulise asja kohta nagu seda on ühistransport seal lehel üldse mingit infot, ja seegi, mis saab, on vananenud,
kui keegi oskab viidata tallinna lehel õige koha kätte, siis oleks väga hea meel. mina igatahes ei leidnud
vajaliku info sain lõpuks hoopis eesti päevalehe arhiivist, lisaks selgub, et tuleb veel maksta 3 krooni "teavistustasu", lisaks peab mul olema id-kaart ja sisse tuleb toksida päris kõvasti numbreid kardan, et ära jääb see minu piletiost, kui nii nööritakse ja retsitakse ja takistatakse info juurde jõudmist lausa. minu meelest on see asi viidud üsna mõttetule tasemele (sellele viitab ka tavaliste sõidutalongide läbimüügi mitmekordne kasv)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
16.07.2004 06:47:32
|
|
|
Mul sama lugu
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mueve
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2003
|
16.07.2004 11:12:55
|
|
|
naljakas naljakas
_________________ Lups ja valmis! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|