|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
27.03.2007 18:29:50
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
2.21 on ju full patch ka olemas.  |
mis takistab sul seda siin postitamast?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
27.03.2007 19:00:09
|
|
|
Olemas on hetkel siis 1.4 1.5 1.6 1.8 ja 2.3 paistab et aint 2.21 on veel puudu
Huitav mis keelab neil panna neid nimesid järjest ? Ala Patch 1 2 3 4 jne, peavad vahepeal vahele jätma ja siis kahe komakohaga jamama
Ja see Promo leht....mis te kõik ässate venekeelega seal ve ? Igatahes regamisest ma edasi ei saanud.......Ei meeldi venekeel, või ei oska, üks nendest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
27.03.2007 19:03:18
|
|
|
Minu antud lingil on 2.0.0 -> 2.2.1 patch, mida tuleb paigaldada puhtale installile.
Vahepealset jama vaja ei ole ja sellele võib omakorda selga ajada 2.3.0 patchi.
Eelmainitud "full patch" seda tähendabki.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
27.03.2007 19:22:11
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Ja see Promo leht....mis te kõik ässate venekeelega seal ve ? Igatahes regamisest ma edasi ei saanud.......Ei meeldi venekeel, või ei oska, üks nendest.  |
Ei.. enamus asjad on dubleeritud ka inglise keelde.. Ja kui mingit sõnavõttu ise ei korralda, siis ei pea olema tsaarikeelekunn.
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.03.2007 19:45:23
|
|
|
Viimase ametliku update'i saamiseks on Invictusel lausa vastab utiliit välja lastud. Lihtsam kui ükshaaval tirida patche
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.03.2007 21:27:03
|
|
|
krt, loopige viimane patch kuskile üles, kuhu ei oleks vaja regada ja whaytnot teha?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
28.03.2007 00:28:40
|
|
|
http://www.egoshare.com/9a8a6a39326b37f2625ccc6db47cc3d1/streetlegal_redline_230le_patchexe.html
Palun EElmise lehe esimene post, sealt sain ka ise selle.
Ok, keegi võik mulle ära seletada miks ma kõikidelt vendadelt pähe saan kohe alguses ? Ei saagi kuhugile poole edasi areneda, kõigi käes saab lutti.
Mootor on korras, Rehvid uued all, Nos on stardist finishini peal ? Difficulty level on poole peal.
Ning osasid juppe, nagu need Strudid vms, neid nagu ei saagi maha võtta, selekteerid selle ära, klõpa palju tahad, midagi ei juhtu.....
Oleksin väga tänulik abi eest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorzokMan
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2002
|
28.03.2007 13:44:50
|
|
|
Vot selle nitroga on nihuke lugu, et kui seda on liiga vähe, ei anna efekti. Samas, kui liiga palju ja just madalal pöördel, ehk siis sõidu stardis, siis kipub mootorit "lämmatama" ja ka ei keri pöördesse hästi. Teine asi, kuda kiiremaks saada, on loobuda lisaraskusest - keredetailid, reisijaistmed jms. Ja vedrustus muidugi määrab päris palju, kuda minek on.
Mis auto, mis mootor ja palju jõudu selles üleüldse?
Üldiselt ei tohiks suurt probleemi olla (vähemalt öised race-d) - tegelased on lõpuni välja natuke liiga aeglased.. Samas tänavatel ja ROC-il võib tekkida komplikatsioone..
_________________ Naeratage ... homme on veel hullem. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
28.03.2007 16:58:48
|
|
|
Tänavatel ma just võidan, seal saab vastase puusse rammida
Aga üks tänava sõit läks chassis päris kortsu, kuna auto ostule läks alguses 15 k (kasutatud päris võimas auto, alguse asi) ja parandamiseks jäi sitaks raha puudu. niisis ma natuke putitasin seda, mootori parandasin ära, Nosi ostsin peale, uued kummid alla ja paint job. Aga see asi et aint chassist korda teha tuli kõik jupid maha võtta, võtsin kõik asjad maha msi andis, bälja arvatud need Strudsid mida Lihtsalt EI SAA ära võtta ja chassi rapair alla vedades ütleb et mingi ala Gas värk on peal veel, ei saa parandada.
Aga ons mäng nii realistlik et need Istmed reaalselt ka mõjutavad midagi ?
Aga Nosil ei paista mingit effkti olevat
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
28.03.2007 20:02:03
|
|
|
JediMihkel, keera nos'i juurde, kui see sul üldse töötab seal peal.
Uues patchis võiks võrgutugi ka olla.. Siis oleks ülikõva..
edit: No kurat.. Kakkusin 50 autot ära @ 3KB/sec ja 2.3.0 patch tuli vigasena kohale (@ 3KB/sec).
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
28.03.2007 21:44:21
|
|
|
Mh `? keera juurde ? selle fine tune alt ? eks ma uuri.
Aga tegelt see mäng hakkab väga närvi käima, Kõigest pidevalt crashib, nagu pidevalt !
Kus savegamed asuvad ? peab vast fresh installi tegema....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
28.03.2007 22:24:08
|
|
|
JediMihkel, kas sul mingeid lisaasju on tõmmatud? Kui jah, siis kustuta kõik ära ja hakka neid ühekaupa peale panema.. Saad teada, milline neist vigane.. Või uuri error.log faili..
Aga kurat.. Ma olen ikka paljust ilma jäänud vahepeal.. 2.3.0LIVE, Niva, Drift vedrustus/rehvid, uus ringrada.... mmmmm..
Mootor oli kahe minutiga pulber @ 12000rpm (europe V6, 800hp, 800Nm).. Lasin 6000 peale, aga sellest polnud eriti kasu.. Tagurehvid surid 3 minutiga ära.
| tsitaat: |
Tires will only last for 15 minutes, but that's okey, because fuel will last only for 12 minutes. |
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
viimati muutis Marduuhin 28.03.2007 23:29:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
28.03.2007 22:45:22
|
|
|
Ma ei sa aru nad võikd midagi uut ja korralikumat teha
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
28.03.2007 23:28:48
|
|
|
See asi et.....panin tükk aega seda V16 mootorit kokku, lootsin et nüüd olen powerit täis, sittagi......lõpp kiirus on mega, aga kiirendus on ikka nii hale et ma poole peal kui teine lõpus, ikka esimene käik sees, äkki asi selles et valisin 4 käigulise käigukasti ? See oli odavaim.
Uusi asju pole peale 2.2.1 patch ja 2.3.0
H!tman, eelmisel lehel kirjas et 2.3.1 tuleb välja, see pidi täiesti uus värk olema, 15 autot mingi 100 sõitu umbes, uued rajad värgid särgid parem graffa jne jne
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
29.03.2007 01:26:55
|
|
|
Ok sain asjad jooksma, lõin ühe 6 käigulise sisse Ja powwerit on sitaks
Aga, kunagi mäletan olid enamjaolt sellised 10 kilosed ja 20 3 0kilosed sõidud ja väga tihti ka pink slips, nüüd oli esimene sõit 3 kilo teine sõit 10 kilo ja järgnevad 25 sõitu 3 kilo ja mitte ühtegi 10 kilo ega pink slippi......
Vägev, hetkel läheb auto 352km/h ära
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.03.2007 12:40:07
|
|
|
Mul lähevad enamus autod, mis on veerandmiili jaoks seadistatud, piirajasse ära (540km/h). Kasutan 2.3.0LE'd.
2.2.1 pätsiga see vist nii kergelt ei käi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
29.03.2007 15:48:23
|
|
|
Ai kui loll ma olen, käigukasti seadistamise olen nii ära unustanud et Kõik alguses lippavad käest ära......
Mis juppe üldse tuundia saab ? Nitro sisselaset, käigukasti, kummisurvet (mis kasu ma mängus sellest viimasest saan ?)
Jama on see et ükskõik mis venna endale tegelaseks valid on alati autos neger istumas........
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.03.2007 18:04:44
|
|
|
Lisaks veel strut-bar'e osadel, pidureid mõndadel, int. ja ex. camshafte ja midagi on raudselt veel, mis meelde ei tule.
Kummirõhu regullimine on väga lihtne:
Suur rõhk - halvem pidavus, parem kiirus
Väike rõhk - parem pidavus, parem kiirendus
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
31.03.2007 15:33:07
|
|
|
6000HP nagu naksti
1/4mile - 5.777s
1mile - 14.019s
Need on 19x13 rehvidega testitud, sest nende spets drag rehvidega lihtsalt ei püsi maa peal
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
31.03.2007 18:10:16
|
|
|
Ja tere jälle, kas keegi 2105/2107 on juba silmanud mängule?
Vahepeal oli see tööjärgus aga järg kadus aegamööda ära...
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
31.03.2007 18:17:49
|
|
|
| Karr000 kirjutas: |
Suur rõhk - halvem pidavus, parem kiirus
Väike rõhk - parem pidavus, parem kiirendus |
Suur rõhk - veerepind väiksem, hõõrdejõud väiksem
Väike rõhk - veerepind suurem, hõõrdejõud suurem
(ülisuur rõhk - ribad ja avarii, üliväike rõhk - ribad ja sädemed)
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
31.03.2007 21:57:57
|
|
|
Marduuhin, sa kindlasti lasid spets drag rehvidega? Saaks kindlasti kiiremini, kui saaks sõitmise käpa alla
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
31.03.2007 22:58:11
|
|
|
Mis te sõidata manualiga või ?
Endal on tõsine probleem nende Furraanode alistamisega
19 ja 18 koht sinises klubis on furraanod, ise sõidan selle american mucle cariga, olen ma igast vinget tuuningut ja värki teinud, Drag rehvid alla, surve 0.50 peale Mixture peaegu põhja, Pöördeid veitsa juurde, Nitro sissepritse on põhjas ja peal stardist finishini, Mootor kõik on Maxini ära parandatud, kuid ei võida. Esimesed paarkümmend meetrit juhin kuna autol on suht julm kiirendus algul, aga siis vajub ära ja see GTS ronib ette ja peksa saan mingi....lalala ei oska öelda mingi 50 m umbes
V8 mootor on peal, raha nagu oleks, aga ei oska mingit teist mootorit peale panna
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
31.03.2007 23:02:10
|
|
|
JediMihkel, madalate pöörete peal tõmbab vahepeal mootori "umbe", kui palju nitrot panna.. Mis su kiirendus nullist sajani on? Ja veerandmiili aeg rajal? Mootori Hp, Nm?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
31.03.2007 23:13:47
|
|
|
Umm, kust ma neid aegu vaadata saan ? Ise Stopperiga kõrvalt ?
Mootori andmeid vast peab info al vaatama, eks mingi aeg vaatan.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
31.03.2007 23:21:05
|
|
|
| lähed ringraja peale testisõitu tegema, sealt saad ka kiirenduse ja muud ajad teada
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
31.03.2007 23:21:52
|
|
|
Staadionil saad vaadata.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
31.03.2007 23:34:46
|
|
|
Testirajal.. Pööra ümber ja sõida kurvi keskele.. Nüüd pööra paremale.. Raja alguses jää seisma.. Kui tuleb kiri ette, siis kiirenda.. (PS: Ära unusta pidurdada, kui miiline sõit tehtud... Sein tuleb üsna kiirelt vastu @ 540kph)
ZuluXE, mis bloki peale sa selle 6000hepase mootori tegid?
Ise näppisin just v12 racing (4 turbot ja ülelaadurita) 3800Nm ja 2400Hp peale..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
31.03.2007 23:37:31
|
|
|
Marduuhin, 2400hp, nii vähe vä? Ma sain sellega küll ikka tsipa üle 4000Hp ja üle 4000nm.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
31.03.2007 23:48:40
|
|
|
Marduuhin, arvad tõesti, et viitsin ette lugeda neid? Neid päris palju ikka. Kõige kallimad vist olid kah.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
01.04.2007 00:29:28
|
|
|
No kõige kallimad on ju "racing" lisaga jupid @ v12.. Või kombineerisid erinevatest? Mis seaded on juppidel?
Tee pilti sellest tabelist.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
01.04.2007 02:20:18
|
|
|
Ok tegin testid ära:
0-100 - 2.36 s
1/4 mile - 9.40 s
1 mile - 23.51 s
Hp - 315
Nm - 317
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZuluXE
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2006
|
01.04.2007 09:31:59
|
|
|
JediMihkel, V8 mootoritega ei saa alati(minu arust) mixturet põhja pannes hobuseid juurde Pane defauldiks tagasi...
Marduuhin, ei mäleta peast, mingi V8 blokk oli
_________________ Vaata asukohta |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
01.04.2007 10:41:36
|
|
|
Mul oli mixture @ 16A/F (default = 15)
Ja camshaft'ide angle'd olid @ ülemine -15, alumine +15..
3819Nm ja 2389Hp kokku..
Drag paketiga tegi 0-->100 mingi 1,5sek.. Ise kokku pandud vedrustuse ja rehvidega mingi 0,9.. Ainult selle viimasega tõmbas üle.. Peaks neljasilla või esisillaveo peale mõtlema.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
01.04.2007 11:23:52
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Marduuhin, 2400hp, nii vähe vä? Ma sain sellega küll ikka tsipa üle 4000Hp ja üle 4000nm.  |
Mis auto peal mootor istub 8)
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.04.2007 12:07:23
|
|
|
kristoka, M3 GTR hetkel, selline nagu NFS most wantedis oli see pea-auto nö. Vanemal kolmesel on ka peal. Sellele on mul ehitatud drag sett ja puha, aga sõita ei oska eriti.
Marduuhin,
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
01.04.2007 12:52:34
|
|
|
Timmisin enda V12 racing mootorile superchargeri ka peale ja sain 6037Nm & 4316Hp.. :roll
Järgmisena võtan V8 ploki ette vist..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
01.04.2007 13:08:41
|
|
|
v8 ei saa elusees niipalju välja pigistada ju ?
Endal on v8 pealt kõik kõige paremad jupid koos n2o-ga ja superchargeriga ja kokku sai 675 hp ja 928 NM ?
Ma ei mõista kust teil need 6000 hp ha 300 hp tulevad
Mingid lisajupid olete mängu tirinud ?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.04.2007 13:12:37
|
|
|
JediMihkel, LIVE patchiga saab igast tikibrikit teha. Seal võimsad mootorid ja jupid ju.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.04.2007 13:19:32
|
|
|
| Endal selle V12 mootoriga 0-100: 0.798 sec 8)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristoka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2004
|
01.04.2007 15:19:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
| JediMihkel, LIVE patchiga saab igast tikibrikit teha. Seal võimsad mootorid ja jupid ju. |
PAgan,kust said selle?
Kristo
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|