Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 27.03.2007 18:29:50 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
2.21 on ju full patch ka olemas. icon_rolleyes.gif

mis takistab sul seda siin postitamast?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 18:33:47 vasta tsitaadiga

eyelids kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
2.21 on ju full patch ka olemas. icon_rolleyes.gif

mis takistab sul seda siin postitamast?

http://www.fileshack.com/file.x/7262/Street+Legal+Racing:+Redline+2.2.1+Patch
Näiteks see.
Google abil leiab kindlasti veel.
Otsige ja te leiate.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 19:00:09 vasta tsitaadiga

Olemas on hetkel siis 1.4 1.5 1.6 1.8 ja 2.3 paistab et aint 2.21 on veel puudu icon_smile.gif
Huitav mis keelab neil panna neid nimesid järjest ? Ala Patch 1 2 3 4 jne, peavad vahepeal vahele jätma ja siis kahe komakohaga jamama icon_confused.gif


Ja see Promo leht....mis te kõik ässate venekeelega seal ve ? icon_confused.gif Igatahes regamisest ma edasi ei saanud.......Ei meeldi venekeel, või ei oska, üks nendest. icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 19:03:18 vasta tsitaadiga

Minu antud lingil on 2.0.0 -> 2.2.1 patch, mida tuleb paigaldada puhtale installile.
Vahepealset jama vaja ei ole ja sellele võib omakorda selga ajada 2.3.0 patchi.

Eelmainitud "full patch" seda tähendabki.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 27.03.2007 19:22:11 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Ja see Promo leht....mis te kõik ässate venekeelega seal ve ? icon_confused.gif Igatahes regamisest ma edasi ei saanud.......Ei meeldi venekeel, või ei oska, üks nendest. icon_lol.gif


Ei.. enamus asjad on dubleeritud ka inglise keelde.. Ja kui mingit sõnavõttu ise ei korralda, siis ei pea olema tsaarikeelekunn.

_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2007 19:45:23 vasta tsitaadiga

Viimase ametliku update'i saamiseks on Invictusel lausa vastab utiliit välja lastud. Lihtsam kui ükshaaval tirida patche icon_rolleyes.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 21:27:03 vasta tsitaadiga

krt, loopige viimane patch kuskile üles, kuhu ei oleks vaja regada ja whaytnot teha?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 00:28:40 vasta tsitaadiga

http://www.egoshare.com/9a8a6a39326b37f2625ccc6db47cc3d1/streetlegal_redline_230le_patchexe.html
Palun icon_smile.gif EElmise lehe esimene post, sealt sain ka ise selle.


Ok, keegi võik mulle ära seletada miks ma kõikidelt vendadelt pähe saan kohe alguses ? Ei saagi kuhugile poole edasi areneda, kõigi käes saab lutti.
Mootor on korras, Rehvid uued all, Nos on stardist finishini peal ? Difficulty level on poole peal.
Ning osasid juppe, nagu need Strudid vms, neid nagu ei saagi maha võtta, selekteerid selle ära, klõpa palju tahad, midagi ei juhtu..... icon_confused.gif

Oleksin väga tänulik abi eest.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorzokMan
HV vaatleja
MorzokMan

liitunud: 24.11.2002




sõnum 28.03.2007 13:44:50 vasta tsitaadiga

Vot selle nitroga on nihuke lugu, et kui seda on liiga vähe, ei anna efekti. Samas, kui liiga palju ja just madalal pöördel, ehk siis sõidu stardis, siis kipub mootorit "lämmatama" ja ka ei keri pöördesse hästi. Teine asi, kuda kiiremaks saada, on loobuda lisaraskusest - keredetailid, reisijaistmed jms. Ja vedrustus muidugi määrab päris palju, kuda minek on.

Mis auto, mis mootor ja palju jõudu selles üleüldse?

Üldiselt ei tohiks suurt probleemi olla (vähemalt öised race-d) - tegelased on lõpuni välja natuke liiga aeglased.. Samas tänavatel ja ROC-il võib tekkida komplikatsioone..

_________________
Naeratage ... homme on veel hullem.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 16:58:48 vasta tsitaadiga

Tänavatel ma just võidan, seal saab vastase puusse rammida icon_lol.gif

Aga üks tänava sõit läks chassis päris kortsu, kuna auto ostule läks alguses 15 k (kasutatud päris võimas auto, alguse asi) ja parandamiseks jäi sitaks raha puudu. niisis ma natuke putitasin seda, mootori parandasin ära, Nosi ostsin peale, uued kummid alla ja paint job. Aga see asi et aint chassist korda teha tuli kõik jupid maha võtta, võtsin kõik asjad maha msi andis, bälja arvatud need Strudsid mida Lihtsalt EI SAA ära võtta ja chassi rapair alla vedades ütleb et mingi ala Gas värk on peal veel, ei saa parandada.

Aga ons mäng nii realistlik et need Istmed reaalselt ka mõjutavad midagi ?
Aga Nosil ei paista mingit effkti olevat icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.03.2007 20:02:03 vasta tsitaadiga

JediMihkel, keera nos'i juurde, kui see sul üldse töötab seal peal. beer_yum.gif

Uues patchis võiks võrgutugi ka olla.. Siis oleks ülikõva.. thumbs_up.gif

edit: No kurat.. Kakkusin 50 autot ära @ 3KB/sec ja 2.3.0 patch tuli vigasena kohale (@ 3KB/sec). icon_evil.gif icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 21:44:21 vasta tsitaadiga

Mh `? keera juurde ? selle fine tune alt ? eks ma uuri.
Aga tegelt see mäng hakkab väga närvi käima, Kõigest pidevalt crashib, nagu pidevalt !
Kus savegamed asuvad ? peab vast fresh installi tegema....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.03.2007 22:24:08 vasta tsitaadiga

JediMihkel, kas sul mingeid lisaasju on tõmmatud? Kui jah, siis kustuta kõik ära ja hakka neid ühekaupa peale panema.. Saad teada, milline neist vigane.. Või uuri error.log faili..

Aga kurat.. Ma olen ikka paljust ilma jäänud vahepeal.. 2.3.0LIVE, Niva, Drift vedrustus/rehvid, uus ringrada.... mmmmm..
Mootor oli kahe minutiga pulber @ 12000rpm (europe V6, 800hp, 800Nm).. Lasin 6000 peale, aga sellest polnud eriti kasu.. Tagurehvid surid 3 minutiga ära. icon_lol.gif


tsitaat:
Tires will only last for 15 minutes, but that's okey, because fuel will last only for 12 minutes. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 28.03.2007 23:29:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 28.03.2007 22:45:22 vasta tsitaadiga

Ma ei sa aru nad võikd midagi uut ja korralikumat teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2007 23:28:48 vasta tsitaadiga

See asi et.....panin tükk aega seda V16 mootorit kokku, lootsin et nüüd olen powerit täis, sittagi......lõpp kiirus on mega, aga kiirendus on ikka nii hale et ma poole peal kui teine lõpus, ikka esimene käik sees, äkki asi selles et valisin 4 käigulise käigukasti ? icon_lol.gif See oli odavaim.
Uusi asju pole peale 2.2.1 patch ja 2.3.0


H!tman, eelmisel lehel kirjas et 2.3.1 tuleb välja, see pidi täiesti uus värk olema, 15 autot mingi 100 sõitu umbes, uued rajad värgid särgid parem graffa jne jne icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.03.2007 23:33:08 vasta tsitaadiga

JediMihkel, tõenäoliselt käigukastis jah asi.. Võid käigukasti timmida "kiiremaks" ju. icon_wink.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 01:26:55 vasta tsitaadiga

Ok sain asjad jooksma, lõin ühe 6 käigulise sisse Ja powwerit on sitaks icon_biggrin.gif
Aga, kunagi mäletan olid enamjaolt sellised 10 kilosed ja 20 3 0kilosed sõidud ja väga tihti ka pink slips, nüüd oli esimene sõit 3 kilo teine sõit 10 kilo ja järgnevad 25 sõitu 3 kilo ja mitte ühtegi 10 kilo ega pink slippi...... icon_confused.gif

Vägev, hetkel läheb auto 352km/h ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.03.2007 07:18:51 vasta tsitaadiga

Mul läks Niva 440+ ära drag seadetega.. icon_lol.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 12:40:07 vasta tsitaadiga

Mul lähevad enamus autod, mis on veerandmiili jaoks seadistatud, piirajasse ära (540km/h). Kasutan 2.3.0LE'd.
2.2.1 pätsiga see vist nii kergelt ei käi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 15:48:23 vasta tsitaadiga

Ai kui loll ma olen, käigukasti seadistamise olen nii ära unustanud et icon_confused.gif Kõik alguses lippavad käest ära......
Mis juppe üldse tuundia saab ? Nitro sisselaset, käigukasti, kummisurvet (mis kasu ma mängus sellest viimasest saan ?)
Jama on see et ükskõik mis venna endale tegelaseks valid on alati autos neger istumas........ icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 29.03.2007 15:52:41 vasta tsitaadiga

Vedrud.. Bensu värk (osadel). Pöörded (plokk).. Turbo (osadel)..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2007 18:04:44 vasta tsitaadiga

Lisaks veel strut-bar'e osadel, pidureid mõndadel, int. ja ex. camshafte ja midagi on raudselt veel, mis meelde ei tule.
Kummirõhu regullimine on väga lihtne:
Suur rõhk - halvem pidavus, parem kiirus
Väike rõhk - parem pidavus, parem kiirendus
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 15:33:07 vasta tsitaadiga

6000HP nagu naksti icon_wink.gif

1/4mile - 5.777s
1mile - 14.019s
Need on 19x13 rehvidega testitud, sest nende spets drag rehvidega lihtsalt ei püsi maa peal icon_lol.gif

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 31.03.2007 18:10:16 vasta tsitaadiga

Ja tere jälle, kas keegi 2105/2107 on juba silmanud mängule?

Vahepeal oli see tööjärgus aga järg kadus aegamööda ära...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 31.03.2007 18:17:49 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:

Suur rõhk - halvem pidavus, parem kiirus
Väike rõhk - parem pidavus, parem kiirendus

Suur rõhk - veerepind väiksem, hõõrdejõud väiksem
Väike rõhk - veerepind suurem, hõõrdejõud suurem
(ülisuur rõhk - ribad ja avarii, üliväike rõhk - ribad ja sädemed)
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.03.2007 20:41:14 vasta tsitaadiga

ZuluXE, efektiivsus on küll väga kõva sellel 6000 hepasel mootoril.. Mul läks kaheksasaja hepane 7-8sekundiga 1/4 miilini.. icon_razz1.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 21:57:57 vasta tsitaadiga

Marduuhin, sa kindlasti lasid spets drag rehvidega? Saaks kindlasti kiiremini, kui saaks sõitmise käpa alla icon_rolleyes.gif
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.03.2007 22:35:47 vasta tsitaadiga

Võibolla.. Ütle kõik oma vedrustuse + rehvid/veljede mudelid (ees ja taga) ning proovin siis. beer_yum.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 22:58:11 vasta tsitaadiga

Mis te sõidata manualiga või ?
Endal on tõsine probleem nende Furraanode alistamisega icon_confused.gif
19 ja 18 koht sinises klubis on furraanod, ise sõidan selle american mucle cariga, olen ma igast vinget tuuningut ja värki teinud, Drag rehvid alla, surve 0.50 peale Mixture peaegu põhja, Pöördeid veitsa juurde, Nitro sissepritse on põhjas ja peal stardist finishini, Mootor kõik on Maxini ära parandatud, kuid ei võida. Esimesed paarkümmend meetrit juhin kuna autol on suht julm kiirendus algul, aga siis vajub ära ja see GTS ronib ette ja peksa saan mingi....lalala ei oska öelda mingi 50 m umbes
V8 mootor on peal, raha nagu oleks, aga ei oska mingit teist mootorit peale panna icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.03.2007 23:02:10 vasta tsitaadiga

JediMihkel, madalate pöörete peal tõmbab vahepeal mootori "umbe", kui palju nitrot panna.. Mis su kiirendus nullist sajani on? Ja veerandmiili aeg rajal? Mootori Hp, Nm?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 23:13:47 vasta tsitaadiga

Umm, kust ma neid aegu vaadata saan ? Ise Stopperiga kõrvalt ? icon_rolleyes.gif
Mootori andmeid vast peab info al vaatama, eks mingi aeg vaatan.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 31.03.2007 23:21:05 vasta tsitaadiga

lähed ringraja peale testisõitu tegema, sealt saad ka kiirenduse ja muud ajad teada
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 23:21:52 vasta tsitaadiga

Staadionil saad vaadata.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.03.2007 23:34:46 vasta tsitaadiga

Testirajal.. Pööra ümber ja sõida kurvi keskele.. Nüüd pööra paremale.. Raja alguses jää seisma.. Kui tuleb kiri ette, siis kiirenda.. (PS: Ära unusta pidurdada, kui miiline sõit tehtud... Sein tuleb üsna kiirelt vastu @ 540kph)

ZuluXE, mis bloki peale sa selle 6000hepase mootori tegid?
Ise näppisin just v12 racing (4 turbot ja ülelaadurita) 3800Nm ja 2400Hp peale..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 23:37:31 vasta tsitaadiga

Marduuhin, 2400hp, nii vähe vä?icon_razz.gif Ma sain sellega küll ikka tsipa üle 4000Hp ja üle 4000nm. icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.03.2007 23:46:21 vasta tsitaadiga

mös jupid olid?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2007 23:48:40 vasta tsitaadiga

Marduuhin, arvad tõesti, et viitsin ette lugeda neid?icon_biggrin.gif Neid päris palju ikka. Kõige kallimad vist olid kah.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 00:29:28 vasta tsitaadiga

No kõige kallimad on ju "racing" lisaga jupid @ v12.. Või kombineerisid erinevatest? Mis seaded on juppidel?
Tee pilti sellest tabelist. thumbs_up.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 02:20:18 vasta tsitaadiga

Ok tegin testid ära:
0-100 - 2.36 s
1/4 mile - 9.40 s
1 mile - 23.51 s
Hp - 315
Nm - 317
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 09:31:59 vasta tsitaadiga

JediMihkel, V8 mootoritega ei saa alati(minu arust) mixturet põhja pannes hobuseid juurde icon_rolleyes.gif Pane defauldiks tagasi...
Marduuhin, ei mäleta peast, mingi V8 blokk oli icon_wink.gif

_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 10:41:36 vasta tsitaadiga

Mul oli mixture @ 16A/F (default = 15)
Ja camshaft'ide angle'd olid @ ülemine -15, alumine +15..
3819Nm ja 2389Hp kokku..

Drag paketiga tegi 0-->100 mingi 1,5sek.. Ise kokku pandud vedrustuse ja rehvidega mingi 0,9.. Ainult selle viimasega tõmbas üle.. Peaks neljasilla või esisillaveo peale mõtlema. icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 01.04.2007 11:23:52 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Marduuhin, 2400hp, nii vähe vä?icon_razz.gif Ma sain sellega küll ikka tsipa üle 4000Hp ja üle 4000nm. icon_wink.gif

Mis auto peal mootor istub 8)
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 12:07:23 vasta tsitaadiga

kristoka, M3 GTR hetkel, selline nagu NFS most wantedis oli see pea-auto nö.icon_razz.gif Vanemal kolmesel on ka peal. Sellele on mul ehitatud drag sett ja puha, aga sõita ei oska eriti. icon_lol.gif
Marduuhin,
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 12:52:34 vasta tsitaadiga

Timmisin enda V12 racing mootorile superchargeri ka peale ja sain 6037Nm & 4316Hp.. :roll


Järgmisena võtan V8 ploki ette vist..

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 13:08:41 vasta tsitaadiga

v8 ei saa elusees niipalju välja pigistada ju ? icon_confused.gif
Endal on v8 pealt kõik kõige paremad jupid koos n2o-ga ja superchargeriga ja kokku sai 675 hp ja 928 NM ?

Ma ei mõista kust teil need 6000 hp ha 300 hp tulevad icon_eek.gif
Mingid lisajupid olete mängu tirinud ?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.04.2007 13:12:37 vasta tsitaadiga

JediMihkel, LIVE patchiga saab igast tšikibrikit teha. Seal võimsad mootorid ja jupid ju.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2007 13:19:32 vasta tsitaadiga

Endal selle V12 mootoriga 0-100: 0.798 sec 8)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 13:31:46 vasta tsitaadiga

JediMihkel, isegi mina sain V8 plokiga 800 heppa ära.. Ja see oli veel eurooplane..
Proovi Ameerika V8 plokki.. Muskel. 8)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 01.04.2007 15:19:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
JediMihkel, LIVE patchiga saab igast tšikibrikit teha. Seal võimsad mootorid ja jupid ju.

PAgan,kust said selle?
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 01.04.2007 15:25:36 vasta tsitaadiga

2.3.0LE = live patch.. imo
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Street Legal: Racing Redline mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.